Vaše vysněná Survivor All-Stars série

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Vaše vysněná Survivor All-Stars série

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 12:42

Po cca 20ti sériích by to vypadalo asi takhle...

KMEN INDESTRUCTIBLE :mrgreen:

A hodně rád bych si počkal až aspoň jednu soutěž prohrajou :mrgreen: I když buhví jak je to se smolařkou Steph :mrgreen:

Obrázek

Tady ještě pár promo videí ke každému hráči, ať je jasno co tu máme za partičku :mrgreen:

Ozzy -

Bobby John -

Stephanie -


Proti nim by nastoupil tým, který sestavím průběžně ze zbytku sérií, zatím bych se klidně mrknul na...

KMEN INDESTRUCTIBLE 2 :mrgreen:

Obrázek

Kat -

Chelsea -

Parvati -
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše vysněná Survivor All-Stars série

Příspěvekod Lamik.lamity » 26 srp 2013, 13:13

Obrázek

Obrázek
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: Vaše vysněná Survivor All-Stars série

Příspěvekod rhee » 26 srp 2013, 14:22

Obrázek

Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
k.g
Příspěvky: 54
Registrován: 26 srp 2013, 22:59

Re: Vaše vysněná Survivor All-Stars série

Příspěvekod k.g » 05 pro 2013, 14:31

pantanal.jpg
Výstřižek.JPG
Zastoupení jednotlivých sérií 23/27
Winners Tribe.JPG
Finals Tribe.JPG
Jury Tribe.JPG

Uvidíme, jak moc zamýchají soutěžící s mým seznamem pro vysnínavou Allstars Survivor 30 ze Survivor s 28, Survivor 29..
Zatím si stojím na svém.

https://www.google.co.uk/search?q=amazo ... B640%3B427
FAN of Survivor South Africa: SEASON 5 - South-China SEA, Champions

Uživatelský avatar
Rob10lycka
Příspěvky: 9
Registrován: 30 led 2015, 16:36
Nejoblíbenější série: All Stars, Micronesia, Gabon, HvV
Nejoblibenější hráči: Rob C. (6), Parvati, Jonathan (13), James (15), Natalie (16), Randy, Corinne (17), Jeff (25), Tony (28), Natalie (29)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Marquses, South Pacific
Bydliště: Ostrava

Re: Vaše vysněná Survivor All-Stars série

Příspěvekod Rob10lycka » 30 led 2015, 23:04

Série by se odehrávala na ostrově Marie-Louise v Seychellách. Snažil jsem to proházet tak aby nehráli spolu bývalí soukmenovci ale u šesti (Lex, Jerri, Danielle, Jonathan, James, Parvati) se mi to nepovedlo

Marie -
- Fabio - 21
- Lex - 3, 8
- Rob C. - 6, 8
- JFP - 7, 16
- Randy - 17, 20
- Jerri - 2, 8, 20
- Andrea - 22, 26
- Danielle - 12, 20
- Natalie B. - 16
- Stephenie - 11, 12, 20

Lousie -
- Richard - 1, 8
- Tony - 28
- Shane - 12
- Jonathan - 13, 16, 25
- James - 15, 16, 20
- Jenna M. - 6, 8
- Parvati - 13, 16, 20
- Corinne - 17, 26
- Kim - 24
- Natalie A. - 29
Top Survivor: Hatch (1), Jerri (2), Lex (3), Rob C., Jenna (6), Julie (9), Johny "Fairplay" (7), Tom, Stephanie (10), Shane, Aras, Terry (12), Parvati, Yul, Jonathan (13), James (15), Natalie (16), Randy, Corinne (17), Stephen, Tyson (18), Fabio (21), Andrea (22), Troyzan, Kim (24), Jeff, Abi (25), Vytas (27), Tony, Woo (28), Natalie, Keith (29), Mike, Jenn (30)

Top BB: Mike Boogie (2), Diane, Jasse (5), Kaysar (6), Dick, Danielle (8), Dan, Jessie (9), Enzo, Matt (12), Caleb, Zach (16)

Top TAR: Derek & Drew (3), Rob & Amber (7), BJ & Tyler (9), Jaime & Cara (14), Flight Time & Big Easy (15), Jet & Cord, Steve & Allie (16), Bopper & Mark (20), Joey & Meghan (22), Leo & Jamal, Nicky & Kim (23), Kym & Alli (25)

The Challenge: Johnny "Bananas" (13), Jenn (14), Theresa (19), Camila (20), Jemmye (23)

bSaR
Příspěvky: 21
Registrován: 23 zář 2014, 13:55

Re: Vaše vysněná Survivor All-Stars série

Příspěvekod bSaR » 12 lis 2015, 01:34

Aktuálně běží S31, další All-Stars bych viděl tak na S36 s tím, že mým seznamem ještě může, hlavně co se týče ženského osazenstva, zamávat série 32 -> All-stars. Snažil jsem se, aby spolu nebyli hráči, kteří už spolu dříve hráli (i když v dnešní době už jsou stejně pre-game aliance, že...), v každém kmeni bylo 5 výherců, 5 hráčů kteří hráli jen jednou, a celkově heterogenní společnost. Nejraději mám formát tří kmenů, nicméně se podělím o svůj HvV2 výběr:

Villians:
- Richard Hatch - Jsem rád, že v prvních HvV byl nakonec nahrazen Marianem, nicméně teď přešel jeho čas, taky už není nejmladší. Proč ho chci vidět? Je to legenda, showman a velkej tlustej nahatej gay :-D
- Tony Vlachos - Nevěřil jsem, že po Russelovi Hantzovi může přijít ještě podobný kalibr hráče. Tony a jeho tajné úkryty, taška plná překvapení či imitace lamy nesmí chybět stejně jako duel Hatch X Vlachos (Mariano X Hantz).
- Rob Cesternino - Velmi zábavný a kvalitní hráč, kterého bych chtěl vidět hrát ještě jednou. Hru má perfektně nastudovanou a ve výsledku bude asi největší mužskou hrozbou tohoto kmene. V každém případě je tou správnou ingrediencí, která by neměla příště chybět.
- Earl - Od dob co jsem viděl Fiji toužím po tom, tohoto hráče vidět znovu. To jak s naprostým klidem dokázal projít celou hrou byla opravdu paráda. Ostatním pánům by byl bezesporu adekvátní konkurencí.
- Brad Culpepper - Byť jsem ho zprvu neměl rád a nejedná se o takový herní kalibr jako jsou výše zmínění páni, dokáže brát hru s nadhledem a po jeho reakci při výběru Second Chance se z něj v mých očích stal sympaťák, který je vtipný a mohl by někomu posloužit jako další hlas do aliance.
- Amber Mariano - Pro tuhle rodinu mám slabost. Kdyby Rob nehrál už 4x, jistě by byl i na tomto seznamu. U Amber mě zajímá na kolik je schopná si upevnit své vítězství a jak se na ní projevil život právě s vyčůraným Robem.
- Ami - Vanuatu paráda, Mikronézie už tolik ne, v mém seznamu se jedná o první postradatelnou, kterou bych v případě objevu další Parvati klidně vyměnil. Nicméně je to schopná hráčka, jak prokázala když vedla dívčí alianci...
- Jacklyn (S29) - Ona i John se mi přišli jako zajímaví hráči s potenciálem, navíc je děsně hezká a to se taky počítá!
- Kelley (S28, 31) - Postradatelná č. 2, na seznam se dostala díky tomu, že v Second Chance našla imunitu a vypadá to, že v hlavě nemá úplně vyfajčíno. Navíc, co jsem tak koukal, na pár jejích videí je děsná sympaťanda :-)
- Danni (S11) - Někým se ty dívčí spoty zaplnit musí, a po kom jiném šáhnout než po vítězce, a řekl bych že v tomto případu i zasloužené.

Heroes:
- Jonathan Penner - Ano, hrál už třikrát, ale já říkám, že pokud ještě nedostal čtvrtou šanci, chci ho vidět ještě jednou. Určitě má šanci na výhru, i když si nejsem jistý co na to konkurence, nicméně sérii dokáže oživit a diváka pobavit.
- Hayden - Jak jsem měl na toho kluka z počátku averzi kvůli jeho účasti v BB, po několika epizodách mě oslovil. Výborné a pohotové argumentace mě posadili na zadek a rozhodně by měl reprezentovat mladší generaci hráčů.
- Malcolm - Aby na to Hayden nebyl sám, potřebuje amiga, který by mu kryl záda. Malcolm byl takový malý present od Survivorovských bohů po době temna tohoto pořadu a chci ho vidět hrát znovu.
- Spencer - Fandím mu v second chance, tak uvidíme jak si povede. Role outsidera mu sluší, nicméně by to příště chtělo vidět pokrok kupředu, jinak se stane nezajímavým.
- Mike Holloway - Mnou ne až tak oblíbený hráč, je to ovšem bojovník a patří do skupiny hrdinů. Challange beast.
- Denise (S25) - Kvalitní hráčky hledejte ve vítězích č. 2. Placák s Malcolmem. Challange beast.
- Natalie (S29) - Kvalitní hráčky hledejte ve vítězích č. 3. Taková Sandra II.
- Kimm (S24) - Kvalitní hráčky hledejte ve vítězích č. 4. Jen kdyby příště nebyla tak nudná, hrála ale bravurně a rád bych to viděl ještě jednou s pořádnými protihráči. Challange beast.
- Andrea (S22, S26) - Taková ta ne úplně blbá pěkná blondýna, která se někomu určitě bude hodit do aliance.
- Ciera - Moje dívčí favoritka second chance, mezi všemi těmi osobnostmi se bude možná stejně jako Andrea ztrácet, ale možná právě to by jí mohlo pomoci, je to holka šikovná, co se nebojí...

Náhradníci:
- Jeff Varner - V second chance se mi hrozně líbil, dělá show a snaží se hrát strategicky.
- Tasha (S28, S31) - Jedna z mála černošek, které v Survivoru můžu.
- RC - Holka na doplnění, která může jenom překvapit.

Své jsem napsal, pojďte diskutovat, proč tahle skvadra ano, a proč ne ;-)


Zpět na „Ankety, seznamy, žebříčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů