Ranking vítězů (S)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Ranking vítězů (S)

Příspěvekod Lamik.lamity » 31 bře 2020, 15:44

Jelikož se nám u s40 rozpoutala pěkná diskuze ohledně vítězů, rozhodl jsem se udělat topic, kde si můžete udělat ranking vítězů survivora.
Formát mějte, jaký je libo... od počítání 1 až 39 přes rozdělení do skupin po Tier list: https://tiermaker.com/create/survivorwinners-27926
Tady je můj tier list. Hráče jsem si rozdělil tak, jak bych je ohodnotil na základě vítězné série, a následně posunul o jedna dolů za každou předchozí účast bez výhry.
Obrázek
Je úplně jedno, jak to uděláte. Jedná se čistě o věc názoru, takže jsem zvědavý na ty vaše :D
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Ranking vítězů (S)

Příspěvekod jukab » 31 bře 2020, 17:45

a

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Ranking vítězů (S)

Příspěvekod Yedko » 31 bře 2020, 20:12

Pořadí v rámci jednotlivých tierů je náhodné.
survivor tiers.jpg


Takže za mě asi takhle ohledně toho o čem jsme si psali. Já to držím. Lepší a horší vítěz dle mého neexistuje - zvlášť pokud to máme hodnotit z produkcí vystříhaných 10 hodin z 39 dní. Každý z vítězů se dokázal přizpůsobit "spolubydlícím", nebýt vyřazen a byl schopen si vytvořit vztahy, díky kterým nakonec vyhrál. Já třeba mám rád strategickou hru, ale když bych šel hrát Robinsonův ostrov tak bych věděl, že svou hru musím přizpůsobit reáliím. Jsem na 100% přesvědčen tím, že většina zdejších gamebotů, kteří mnohé vítěze uráží by neměla sebemenší šanci.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Ranking vítězů (S)

Příspěvekod Dejvy » 03 dub 2020, 21:23

Yedko píše:Source of the post Pořadí v rámci jednotlivých tierů je náhodné.
survivor tiers.jpg

Takže za mě asi takhle ohledně toho o čem jsme si psali. Já to držím. Lepší a horší vítěz dle mého neexistuje - zvlášť pokud to máme hodnotit z produkcí vystříhaných 10 hodin z 39 dní. Každý z vítězů se dokázal přizpůsobit "spolubydlícím", nebýt vyřazen a byl schopen si vytvořit vztahy, díky kterým nakonec vyhrál. Já třeba mám rád strategickou hru, ale když bych šel hrát Robinsonův ostrov tak bych věděl, že svou hru musím přizpůsobit reáliím. Jsem na 100% přesvědčen tím, že většina zdejších gamebotů, kteří mnohé vítěze uráží by neměla sebemenší šanci.


Určite je pravda to čo píšeš, že každý víťaz si zaslúži určitú poklonu lebo vyhral a je jedno akým spôsobom. Ale práve ten spôsob je to merítko na základe ktorého my môžeme vyberať. Nemôžeme riešiť to čo nám produkcia neukazuje lebo o tom nevieme, takže súdime na základe znalostí, ktoré máme. Navyše je jasné, že aj ty musíš vidieť rozdiel medzi výhrou napr. Parvati v Micronesii a Fabia v Nicaragua. Áno, Fabio proste dal súťaže a vyhral to. Ale bol dutý ako palica. Zatiaľ čo Parv okrem súťaži tvorila perfektnú alianciu, zviedla chlapov, očarila baby. Proste tu žiadny edit ani produkcia nemôže zmeniť nič na tom, že Parvati predviedla lepšiu hru a je teda lepší víťaz ako Fabio.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Survivor_Devil1
Příspěvky: 2
Registrován: 08 zář 2018, 07:31

Ranking vítězů (S)

Příspěvekod Survivor_Devil1 » 03 dub 2020, 21:44

Asi takhle bych to viděl. Někdo muže souhlasit/nesouhlasit, ale jak se říká sto lidi sto chuti. :D :hungry:
Přílohy
9F5CEB1F-674E-442A-85C4-8C40F19D899B.png

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Ranking vítězů (S)

Příspěvekod kata_rina » 04 dub 2020, 17:15

Skvělý nápad! Za mě takto. Zakrytý obličej patří Toddovi :D

my-image (1).png
Obrázek

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Ranking vítězů (S)

Příspěvekod jukab » 05 dub 2020, 09:13

Dejvy píše:Source of the post Ja svoj rebríček dám tiež a asi aj vo viacerých variantách, ale potrebujem sa na to pozrieť. Zatiaľ dám rebríček AU víťazov:


Wau, doufám, že jsi mi právě vyzradil vítěze australské All-Stars řady. V prvním ani dalších příspěvcích nikde nic, že sem budeme tahat AU série a pak přijde jeden debil a po pár dnech od odvysílání poslední dílu to sem hodí. Fakt díky, ruším registraci.
Naposledy upravil(a) ItalianManiac dne 05 dub 2020, 12:55, celkem upraveno 1 x.
Důvod: odebrán spoiler z citace

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Ranking vítězů (S)

Příspěvekod ItalianManiac » 05 dub 2020, 12:58

jukab píše:Source of the post Wau, doufám, že jsi mi právě vyzradil vítěze australské All-Stars řady. V prvním ani dalších příspěvcích nikde nic, že sem budeme tahat AU série a pak přijde jeden debil a po pár dnech od odvysílání poslední dílu to sem hodí. Fakt díky, ruším registraci.


Spoilery jsem ukryla. Se sledováním AUS All-Stars jsem také pozadu (teď jsem u 13. dílu), tak jsem si vítěze bohužel také vyspoilerovala. Takže Dejvy, fakt dík :angry:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Ranking vítězů (S)

Příspěvekod Dejvy » 06 dub 2020, 23:58

To si robite snad srandu nie? Preco idete do temy ranking vitazov ked ich vsetkych nepoznate? Keby sa ta tema volala “vitazov US serii” tak nic nepoviem. Mrzi ma, ze som Vam to vyzradil (aj ked pomenovanie debil si Jukab fakt nechaj na domov).

Fakt som rozcarovany ako sa tomu mozete divit :shock:
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

Ranking vítězů (S)

Příspěvekod Kill Kenny » 07 dub 2020, 01:16

Jelikož jsem neviděl všechny serie, nedával jsem tedy všechny vítěze a dělení bylo podle zásluh, jak moc skvěle ovládli , vedli hru nebo hráli proti velkým překážkám.

my-image.png


S - Super mimořádná vítězství v naprosto náročných podmínkách nebo zcela dominantní hra bez jediné chyby.
Matsing Denise - asi není, co více hodnotit, projít všechny kmenovky a zvítězit jedno z nejlegendárnějších vítězství.
Boston Rob- Jako navrátilec měl být hrozbou No.1 a on totálně ovládal hru prakticky po celou dobu, pan Mistr. I když serie je slabá BR šel za vítězstvím od prvního dne a nedal nikomu ani čuchnout, dokonalost.
Kim Spradlin- Jestli je Rob mistr tak tady je Mistryně ve fenomenální a dominantní hře.
Todd- Pan Krysař, bez jediné imunity prakticky vyřadil každého na koho ukázal a pro mě TOP vítěz.
Chris- Mám pro něj slabost, ale přežít sám po zničeném kmeni proti sedmi holkám a sebrat každé jedné z nich nakonec vítězství, pro mě jasné.
Sarah- Naprosto v de***ním GC jediný světlý a stěžejní bod, který svou swing metodou přehrál totálně každého jednoho hráče, miluji její výhru.
Sandra HvV- Porazit prakticky sama Parvatti, Russela a jiné legendy, Queen stays Queen.

A - Fantastičtí vítězové, kteří už potřebovali více zásah někoho jiného nebo hra nebyla tak dominantí jako u S sekce
Yul - Stále jeden z nejlepších vítězů, který přehrál Ozzyho prakticky v nejlepší serii a pan I have Idol, jenže stačilo aby, Johnatan v F9 volil jinak a asi by nejen nevyhrál, ale asi by se na něj i rychle zapomnělo.
Earl- Doplácí u mě na slabou serii, ve které byl jednooký mezi slepými a nebyl takový terč, jako BR výše. Jeho hra se mi velmi líbila, i když si ze serie hlavně pamatuji Yau Mana.
Parvatti- Prakticky vše řídila a do finále si vzala skoro nejhorší dostupnou hráčku a serie je poznamenána děsivějšími blbci než u BR.
Tony- Můj totální oblíbenec s miliony famozních variant a geniálních strategií, ale i velký lucker na goat Woo.
Tom- Pan Hráč, shark hunter a vítěz, jenže měl vůbec v serii nějakého konkurenta nebo mistrovskou strategii?
Richard- Definice výhry v survivoru. I když hra byla v plenkách, on jí ovládl. Několikrát utekl hrobníkovi z lopaty, viz. Seanova volba.
JT- Dragonslayer. V Coachově propagandistické serii, kdy z něj právě Coach udělal poloboha a porota to sežrala oproti skvěle hrajícímu Stephanovi je jeho výhra skvělá a zasloužená, i když ne tak epická.

B- Lepší průměr. I třeba dobří hráči a dobré serie, tady už mi toho chybělo více, nebo větší charisma.
BoB - pán fake HII a slušný učitel fyziky neměl tolik hru pod kontrolou,avšak se mi líbily jeho nápady a důvtip.
Cochran- Vítěz jedné z nejhorších serii, kterou si povodil, avšak mě ten hráč neuhranul.
Tina- Paní Mastermind z Austrálie, která dělala chirurgické řezy s úsměvem anděla smrti, aby si to s ní Colby "rozdal na férovku" a pro něj hloupě.
Brian- Z téhle swrie si moc nepamatuji, jen že mě vůbec nebavila a Brian byl světlý bod. Nedávat výhru za serii, tady by mi ti to nevadilo, protože se tu prakticky nic nepovedlo, jen ten Brian.
Danni- Slabší serie a Danni s velkým štěstím a možná i pomocí shůry došla do finále. Skvělá under the radar hra v početní nevýhodě.
Jeremy- SIlný vítěz v serii, co si nějak nepamatuji, takže mu možná velmi křivdím.
Tyson- Skvěle zahrál BvW, kdy dokázal odloučit emoci od hry a dost mu pomohlo, že nebyl bývalý vítěz nebo, že ve chvíli, kdy to měl na vážkách nějaký hráč stáhl krovky, nebo kameny pomohly.

C- Prostě průměr.
Ethan- Sympatický kluk, který byl ve funny alianci s Tomem a Lexem, kterým pomohl Brandon, aby neupadli v zapomnění a nakonec ho do finále protáhla Kim.
Aras- Jediný stěžejní bod proti Terrymu. Dost mu pomohla i divná hlasování a twisty ve hře a nakonec, že Terry svou krasojízdu nedotáhl do finále.
Sophie- Vítězska další děsivé serie se dvěma dobře hrajícími navrátilci, které dokázala oba přehrát. Ozzyho ve výzvě a Coache v sociální hře, jinak by mi spadla hodně dolů.

D- Tady už to bylo slabé,až mizerné. Nejsou to pro mě tak mimořádné výhry, které by ukázaly, že si to hráči museli zcela vybojovat, jako výše zmínění.
Sandra PI - Ve fantastické serii děsivé finále. Obě ženy mizerné a taková jednooká mezi slepými, když vypadli Rupert, JFP, Darrah, Burton, které si ze hry pamatuji více, než z 1. a posledního dílu Sandru. Během té doby prakticky vůbec.
Amber- V téhle serii vyhrála jen díky Robovi a ještě jí červený koberec nalajnoval Lex a další hráči, kterým to v té serii nějak nepálilo, i když to měla být All-stars elita, ale těch špatně hrajících hráčů tam bylo dost.
Fabio- Totální under the radar a dle mého vyhrál, protože zbývající dva byli asi nevolitelní, ale že by měl mimořádnou zásluhu na výhře? Ne.
Natalie- Naprosté překvapení, že byla ve finále, kde byl asi nevolitelný Russell, který odřel celou hru a nadělal si všude nepřátele. Tady se hodí přívlastek o slepém a houslích.

E- Vítězové z kategorie zcela nezasloužených oproti výše zmíněným.
Vecepia- Markézy pro mě měly spousty skvělých věcí. 1.bez jídla,1 blindside, vyloučení dominantní aliance,... jenže finále naprosto neviditelné Vecepie a Nelleh bylo jednoznačně zcela nejhorší v celých dějinách. Dodnes vzpomínám na Jona, jak se dlouze rozmýšlí, koho ve finále napsat a to deklaruje, že tohle totálně srazilo danou serii. Škoda, že se již nikdy více neukázala.
Jenna- Fňukna Jenna z Amazonie. Skvělá serie i s průběhem hry. Předání imunity Heidy jako velký tah, jenže fňukající Jenna a její já to tady nevydržím, vylučte mě, já jsem tady krásná, tak mě snad nikdo nebude volit, a jiné perly. Opravdu ne.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

Ranking vítězů (S)

Příspěvekod Pepi » 12 dub 2020, 00:44

Snazil jsem se u vetsiny vitezu nebrat ohled na serie, ktere nevyhrali, ale u nekterych (Cochran :vomit: , J.T., Rob) to fakt neslo, i kdyz by si asi zaslouzili byt o neco vys.
Přílohy
tierlist vitezove.gif
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Ranking vítězů (S)

Příspěvekod lacSzlo » 18 dub 2023, 16:08

Koukám že jsem tady nikdy nesdílel svůj žebříček vítězů, tak tady je:

SURVIVOR WINNERS RANKING.jpg
(?)


Zpět na „Ankety, seznamy, žebříčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů