TOP10 - Váš oblíbený Survivor soutěžící?
- Rendy
- A fan of Brenda Lowe
- Příspěvky: 729
- Registrován: 26 srp 2013, 09:33
- Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
- Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
- Nejméně oblíbené série: Thajsko
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
TOP10 - Váš oblíbený Survivor soutěžící?
Tak zatím takto
S1) Richard, Rudy
S2) Elisabeth
S3) :|
S4) Rob
S5) Penny
S6) Christy, Deena, Rob
S7) Darrah, JFP, Christa
S8 ) Boston Rob, Amber
S9) Ami
S10) Steph, Janu
S11) Danni, Rafe
S12) Shane
S13) Yul, Ozzy, Penner
S14) Yau-man
S15) Amanda, James PG
S16) Amanda, Parvati, Cirie
S17) Corinne, Ace, Randy
S21) Brenda
S24) Kat, Kim, Chelsea, Troyzan
S25) Penner, Angie
TOP 10 zvýrazněna bez udání pořadí
S1) Richard, Rudy
S2) Elisabeth
S3) :|
S4) Rob
S5) Penny
S6) Christy, Deena, Rob
S7) Darrah, JFP, Christa
S8 ) Boston Rob, Amber
S9) Ami
S10) Steph, Janu
S11) Danni, Rafe
S12) Shane
S13) Yul, Ozzy, Penner
S14) Yau-man
S15) Amanda, James PG
S16) Amanda, Parvati, Cirie
S17) Corinne, Ace, Randy
S21) Brenda
S24) Kat, Kim, Chelsea, Troyzan
S25) Penner, Angie
TOP 10 zvýrazněna bez udání pořadí
- Lamik.lamity
- Dragonslayer
- Příspěvky: 528
- Registrován: 26 srp 2013, 10:12
- Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
- Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
- Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
- Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
- Kontaktovat uživatele:
Re: TOP10 - Váš oblíbený Survivor soutěžící?
1 )BB, Colleen, Gervase
2 )Skupin
3 )Lex, Ethan, BigTom, Frank
4 )Paschal, Neleh
5 )Brian, Clay, Robb, Erin
6 )Matthew, Butch, Rob
7 )Rupert, Sandra, Christa, Jon, Burton
8 )Ethan, Rich, Lex
9 )Eliza, Chad, Chris, Sarge, Twila
10 )Tom, Ian, Steph, James, Angie
11 )Gary, Cindy, Rafe, Danni
12 )Courtney, Shane
13 )Penner, Yul, Brad, Cao-boi
14 )Rocky, Earl, Yauman, Lisi, Edgardo, Boo
15 )Jean-Robert, James, Courtney
16 )Jonathan, Eliza, Yau-man, Alexis, Natalie, Joel
17 )Randy, Matty, Ace, Corrine, Bob
18 )Coach, Errin, Stephen, Tyson
19 )Danger Dave, Eric, Kelly
21 )Brenda, Shannon, Marty, Jimmy T
22 )/
23 )Coach, Jim, Whitney, Sophie, Rick, Mikayla, Edna
24 )Chelsea, Troyzan, Bill
25 )Penner, Kent, Artis, Skupin, Malcolm, Denise
26 )Jon, Corrine, Malcolm, Matt, Julia
edit:sakra, ta osmička dělá smajlíka
2 )Skupin
3 )Lex, Ethan, BigTom, Frank
4 )Paschal, Neleh
5 )Brian, Clay, Robb, Erin
6 )Matthew, Butch, Rob
7 )Rupert, Sandra, Christa, Jon, Burton
8 )Ethan, Rich, Lex
9 )Eliza, Chad, Chris, Sarge, Twila
10 )Tom, Ian, Steph, James, Angie
11 )Gary, Cindy, Rafe, Danni
12 )Courtney, Shane
13 )Penner, Yul, Brad, Cao-boi
14 )Rocky, Earl, Yauman, Lisi, Edgardo, Boo
15 )Jean-Robert, James, Courtney
16 )Jonathan, Eliza, Yau-man, Alexis, Natalie, Joel
17 )Randy, Matty, Ace, Corrine, Bob
18 )Coach, Errin, Stephen, Tyson
19 )Danger Dave, Eric, Kelly
21 )Brenda, Shannon, Marty, Jimmy T
22 )/
23 )Coach, Jim, Whitney, Sophie, Rick, Mikayla, Edna
24 )Chelsea, Troyzan, Bill
25 )Penner, Kent, Artis, Skupin, Malcolm, Denise
26 )Jon, Corrine, Malcolm, Matt, Julia
edit:sakra, ta osmička dělá smajlíka
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)
- Slatkáč
- A fan of Jonathan Penner
- Příspěvky: 26
- Registrován: 26 srp 2013, 10:06
- Nejoblíbenější série: Mikronésie, Filipíny, Cook Islands, Pearl Islands, Borneo
- Nejméně oblíbené série: Afrika, Thajsko, RI, Guatemala, All Stars, One World
- Bydliště: Ostrava
Re: TOP10 - Váš oblíbený Survivor soutěžící?
1) Rudy, Gervase, Colleen
2) Jerri, Jeff
3) Lex
4) Sean
5) Brian, Erin
6) Rob C, Matthew, Deena
7) Fairplay, Sandra, Christa
8 Zvláštní, ale v téhle řadě jsem nefandil vůbec nikomu
9) Chris, Ami, Twila
10) Tom, Steph, James,
11) Rafe, Judd, Gary,
12) Shane, Terry, Bobby
13) Yul, Penner, Parvati, Cao-Boi,
14) Yau-Man, Michelle, Rocky,
15) Peih-Gee, Jean-Robert,
16) Cirie, Tracy, Joel, Jonathan
17) Matty, Ace, Randy, Michelle
18) Stephen, Coach, Taj
19) Laura, Dave, Shambo
20) Jerri
21) Marty
22) Phillip
23) Coach, Jim
24) Kim, Tarzan, Colton, Jonas
25) Penner, Jeff, Denise, Artis, Dana, Malcolm
26) Cochran, Reynold, Matt, Allie
2) Jerri, Jeff
3) Lex
4) Sean
5) Brian, Erin
6) Rob C, Matthew, Deena
7) Fairplay, Sandra, Christa
8 Zvláštní, ale v téhle řadě jsem nefandil vůbec nikomu
9) Chris, Ami, Twila
10) Tom, Steph, James,
11) Rafe, Judd, Gary,
12) Shane, Terry, Bobby
13) Yul, Penner, Parvati, Cao-Boi,
14) Yau-Man, Michelle, Rocky,
15) Peih-Gee, Jean-Robert,
16) Cirie, Tracy, Joel, Jonathan
17) Matty, Ace, Randy, Michelle
18) Stephen, Coach, Taj
19) Laura, Dave, Shambo
20) Jerri
21) Marty
22) Phillip
23) Coach, Jim
24) Kim, Tarzan, Colton, Jonas
25) Penner, Jeff, Denise, Artis, Dana, Malcolm
26) Cochran, Reynold, Matt, Allie
Doufám, že vás všechny sežere krokodýl!!
Rudy, Rob C, Twila, Shane, Jonathan, Parvati, Yau-Man, Shambo, Marty, Jeff, Malcolm, Hope, Vytas
Rudy, Rob C, Twila, Shane, Jonathan, Parvati, Yau-Man, Shambo, Marty, Jeff, Malcolm, Hope, Vytas
Re: TOP10 - Váš oblíbený Survivor soutěžící?
S1) Joel
S2) Nick, Amber, Skupin
S3) Clarence, Kim P.
S4) Sean, Hunter
S5) Silas
S6) Matthew, Heidi
S7) Christa
S8) Rob M. , Alicia
S9)Eliza
S10) Ibrahem, Bobby Jon
S11) Stephanie, Judd
S12) Aras, Shane
S13) Yul, Jonathan, Candice
S14) Rocky, Boo
S15) Frosti, Jamie
S16) Joel, Jason, Alexis
S17) Ace, Jacquie
S18) TYson, Sierra, Coach
S19) Jaison, Monica
S20) Boston Rob, TYson, Candice
S21) neviděl
S22) Rob M. , Andrea, Grant
S23) Brandon, Coach, Whitney
S24) Troyzan, Jay, Kat
S25) Penner, Jeff, R.C.
S26) Andrea, Reynold, Allie
S27) podle vzhledu - Rachel, Brad
S2) Nick, Amber, Skupin
S3) Clarence, Kim P.
S4) Sean, Hunter
S5) Silas
S6) Matthew, Heidi
S7) Christa
S8) Rob M. , Alicia
S9)Eliza
S10) Ibrahem, Bobby Jon
S11) Stephanie, Judd
S12) Aras, Shane
S13) Yul, Jonathan, Candice
S14) Rocky, Boo
S15) Frosti, Jamie
S16) Joel, Jason, Alexis
S17) Ace, Jacquie
S18) TYson, Sierra, Coach
S19) Jaison, Monica
S20) Boston Rob, TYson, Candice
S21) neviděl
S22) Rob M. , Andrea, Grant
S23) Brandon, Coach, Whitney
S24) Troyzan, Jay, Kat
S25) Penner, Jeff, R.C.
S26) Andrea, Reynold, Allie
S27) podle vzhledu - Rachel, Brad
Favourite players: (s01)Joel,Rich (s02)Nick,Michael (s03)Silas,Clarence (s04)-Hunter,Sean (s06)Matthew,Heidi (s07)Christa (s09)Sarge,Julie (s10)Bobby Jon (s11)Rafe (s12)Shane,Aras (s13)Nathan,Penner (s14)Boo,Stacy (s15)Frosty,Peih-Gee (s16)Alexis (s17)Ace,Sugar (s18)Tyson,Coach (s19)Jaison (s21)Benry,Holly (s22)Andrea,Grant (s23)Whitney,Brandon (s24)Troyzan (s25)Peter,Carter (s26)Reynold (s27)Vytas,Hayden,Candice (s28)Spencer,Tony (s29)Josh,Redd,Baylor (s30)Jenn,Mike
Best players EVER : Boston Rob, Tony, Mike
Most HATED players : Dawn, Sherri, Russell, Dan
Best players EVER : Boston Rob, Tony, Mike
Most HATED players : Dawn, Sherri, Russell, Dan
- hozu
- A fan of Stephenie LaGrossa
- Příspěvky: 523
- Registrován: 26 srp 2013, 10:04
- Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04
Re: TOP10 - Váš oblíbený Survivor soutěžící?
Já teda dodržím nadpis Takže tu je deset jmen:
Absolutně TOP favoriti: Stephenie LaGrossa, Jonathan Penner
zbývající hráči: Yul Kwon (S13), Stephen Fishbach (S18), Parvati Shallow (S13, S16, S20), Rob Cesternino (S06, S08), Richard Hatch (S01, S08), Brenda Lowe (S21),Stephanie Valencia (S22), Dan Mano (izraelská verze S1), Yulia Plotkin (izraelská verze S6)
(ale taktéž samozřejmě ty další jména v podpisu tam nejsou pro nic za nic )
Absolutně TOP favoriti: Stephenie LaGrossa, Jonathan Penner
zbývající hráči: Yul Kwon (S13), Stephen Fishbach (S18), Parvati Shallow (S13, S16, S20), Rob Cesternino (S06, S08), Richard Hatch (S01, S08), Brenda Lowe (S21),Stephanie Valencia (S22), Dan Mano (izraelská verze S1), Yulia Plotkin (izraelská verze S6)
(ale taktéž samozřejmě ty další jména v podpisu tam nejsou pro nic za nic )
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)
- Ferenc
- Příspěvky: 133
- Registrován: 28 srp 2013, 21:31
- Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
- Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
- Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur
Re: TOP10 - Váš oblíbený Survivor soutěžící?
1. Kim Spradlin
2. "Bosoton Rob" Mariano
3. Parvati Shallow
4. Colby Donaldson
5. James "JT" Thomas
6. Malcolm Freberg
7. Danielle DiLorenzo
8. Erinn Lobdell
9. Amanda Kimmel
10. Marcus Lehman
2. "Bosoton Rob" Mariano
3. Parvati Shallow
4. Colby Donaldson
5. James "JT" Thomas
6. Malcolm Freberg
7. Danielle DiLorenzo
8. Erinn Lobdell
9. Amanda Kimmel
10. Marcus Lehman
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie
The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord
The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord
Re: TOP10 - Váš oblíbený Survivor soutěžící?
Těch je mnoho, především Parvati, Russel H, Todd, Rob C, James, Cirie, YauMan, Stephen F, Sandra, Cochran, Kim, Corinne, Neleh, Denise, Matty, Jonathan, Sierra. Jako 18. Jeff a mám svoje snové kmeny
Re: TOP10 - Váš oblíbený Survivor soutěžící?
1) Sandra
2) Hatch
3) Malcolm
4) Denise (Phil)
5) BRob
6) Tom
7) Stephen Fishbach
LaGrosska
9) Chris
10) Parv
jako bonus: Coach
2) Hatch
3) Malcolm
4) Denise (Phil)
5) BRob
6) Tom
7) Stephen Fishbach
LaGrosska
9) Chris
10) Parv
jako bonus: Coach
Big Brother: Dr. Will (S2/S7), Mike Boogie (S2/S7/S14), Danielle Reyes (S3/S7), Janelle (S6/7/14), Kaysar (S6/S7), James (S6/S7), Dick (S8/S13), Danielle Donato (S8/S13 Rachel (S12/S13), Britney (S12/S14), Frank (S14), Elissa (S15)
Rooting for Kim, Sophie, Denise, Parvati, Tyson, Yul, Jeremy and Natalie - Survivor S40
"...looks like flesh on the outside, you rip it open and it's just CIRCUITRY and WIRES..."
Rooting for Kim, Sophie, Denise, Parvati, Tyson, Yul, Jeremy and Natalie - Survivor S40
"...looks like flesh on the outside, you rip it open and it's just CIRCUITRY and WIRES..."
-
- Příspěvky: 68
- Registrován: 27 srp 2013, 21:09
- Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, Cook Islands, Micronesia, HvV, Philippines
TAR: 1., 7., 9., 12., 16., 18. - Nejoblibenější hráči: Survivor: Hatch, BR, Rob C., Sandra, Penner, Parvati, YaoMan, Denise, Malcolm, Varner
TAR: ChaChaCha, Rob&Amber, BJ&Tyler, Brooke&Claire, Afganimals
FO: Tate, Gage, RJ, Eric F. - Nejméně oblíbené série: Survivor: Thailand, Gabon, Nicaragua, South Pacific, One World, Caramoan, San Juan del Sur
TAR: Family Edition
Re: TOP10 - Váš oblíbený Survivor soutěžící?
Pokud bych měla vypsat hráče, které považuju za nejlepší (do 10 se nevlezu tak či tak), byli by to:
Rich
Boston Rob
Rob C.
Sandra
Chris (Vanuatu)
Tom Westman
Cirie
Yul Kwon
Parvati
Penner
Todd
Malcolm
Denise
S těmi nejoblíbenějšími je to trochu ošidné, ale též to zkusím (zase taková změna to není):
Rich,
Rudy,
Boston Rob,
Rob C.,
Sandra,
Parvati,
Penner
YaoMan,
Malcolm,
Denise
Rich
Boston Rob
Rob C.
Sandra
Chris (Vanuatu)
Tom Westman
Cirie
Yul Kwon
Parvati
Penner
Todd
Malcolm
Denise
S těmi nejoblíbenějšími je to trochu ošidné, ale též to zkusím (zase taková změna to není):
Rich,
Rudy,
Boston Rob,
Rob C.,
Sandra,
Parvati,
Penner
YaoMan,
Malcolm,
Denise
- zdenek000
- Příspěvky: 150
- Registrován: 27 srp 2013, 00:28
- Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21 - Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
- Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20
Re: TOP10 - Váš oblíbený Survivor soutěžící?
1. Cirie Fields
2. Parvati Shallow
2. Rob Mariano
4.Amanda Kimmel
5. Todd Herzog
6. RC
7. Malcolm Freberg
8. Eliza Orlins
9. Andrea Boehlke
10. Rich Hatch
Zbytek v podpisu.
2. Parvati Shallow
2. Rob Mariano
4.Amanda Kimmel
5. Todd Herzog
6. RC
7. Malcolm Freberg
8. Eliza Orlins
9. Andrea Boehlke
10. Rich Hatch
Zbytek v podpisu.
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke
- Vyrida
- Příspěvky: 3
- Registrován: 15 zář 2013, 15:45
- Nejoblíbenější série: The Australian Outback
- Nejoblibenější hráči: Colby Donaldson, Brenda Lowe
Re: TOP10 - Váš oblíbený Survivor soutěžící?
Můj TOP 10 ženských Na mužské verzi se pracuje...
- kata_rina
- Příspěvky: 191
- Registrován: 09 zář 2013, 18:17
- Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
- Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
- Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction
Re: TOP10 - Váš oblíbený Survivor soutěžící?
1. Penner (s13,16,25)
2. Lex (s03,08)
3. Malcolm (s25,26)
4. Corrien (s17,26)
5. Bobby Jon (s10,11)
6. Colby (s02,08,20)
7. JT (s18,20)
8. Tyson (s18,20)
9. Jerri (s02,08,20)
10. Carter (s25)
Další oblíbenci: Rob C (s06,08), Brandon (s11), Erik (s16,26), Marcus (s17), Joe (s18), Denise (s25)
2. Lex (s03,08)
3. Malcolm (s25,26)
4. Corrien (s17,26)
5. Bobby Jon (s10,11)
6. Colby (s02,08,20)
7. JT (s18,20)
8. Tyson (s18,20)
9. Jerri (s02,08,20)
10. Carter (s25)
Další oblíbenci: Rob C (s06,08), Brandon (s11), Erik (s16,26), Marcus (s17), Joe (s18), Denise (s25)
- Rendy
- A fan of Brenda Lowe
- Příspěvky: 729
- Registrován: 26 srp 2013, 09:33
- Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
- Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
- Nejméně oblíbené série: Thajsko
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
Re: TOP10 - Váš oblíbený Survivor soutěžící?
Vyrida píše:Můj TOP 10 ženských Na mužské verzi se pracuje...
Teda ty se s tím nepářeš co příspěvek to kvalitní videjko těším se na další
- Stochey22
- Redaktor Webu
- Příspěvky: 51
- Registrován: 21 říj 2013, 19:29
- Nejoblíbenější série: Micronesia, HvV, Philippines, Pannama
- Nejoblibenější hráči: Parvati, Ciera, Jefra, Malcolm, Carter, LJ, Pete (S)
Dustin a Candice, Max a Katie (TAR)
Janka, Božka. Lucia, Paťo, Andrea (F)
Re: TOP10 - Váš oblíbený Survivor soutěžící?
Takže moji
1. Parvati
2. Jonathan
3. Whitney
4. Chelsea
5. Ciera
6. Carter
7. RC
8. Boston Rob
9. Andrea
10. Elisabeth
Je tu strašne veľa ďalších najmä z Philippines: Malcolm, Dennise, Jeff...., Kim ow, Sierra, Eddie, Vytas, Hayden .....
1. Parvati
2. Jonathan
3. Whitney
4. Chelsea
5. Ciera
6. Carter
7. RC
8. Boston Rob
9. Andrea
10. Elisabeth
Je tu strašne veľa ďalších najmä z Philippines: Malcolm, Dennise, Jeff...., Kim ow, Sierra, Eddie, Vytas, Hayden .....
Richard, Kelly, Greg (S01), Elisabeth (S02), Ethan, Lindsey, Kelly, Kim P.(S03), Tammy, Rob (S04), Brian, Robb (S05), Jenna, Heidi, Rob (S06), Darah, Andrew (S07), Eliza, Julie (S09), Bobby-John, Stephanie, Tom, Jenn, Ian (S10) Jaime (S11) Danielle, Terry, Aras (S12), Parvati, Jesicca, Adam, Jonathan (S13), Michelle, Boo (S14), Todd, Amanda, Courtney, P.G. (S15), Alexis, Natalie (S16), Matty (S17), Siera, Brendan, Erinn (S18), Natalie, Kelly, Brett (S19), Brenda (S21), Andrea, Grant (S22), Whitney, Keith, Jim (S23), Chelsea, Kim, Troyzan (S24), Carter, R.C., Jeff, Pete, Malcolm (S25), Eddie (S26), Hayden, Ciera, Vytas (S27), Morgan, LJ, Jefra, Spencer, Sarah (S28)
- rhee
- Redaktor Webu
- Příspěvky: 297
- Registrován: 26 srp 2013, 14:13
- Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
- Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
- Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08
Re: TOP10 - Váš oblíbený Survivor soutěžící?
Nemám přesný seznam i s pořadím, takže seřazeno podle sérií...
Richard (S01, S08)
Rob (S04, S08, S20, S22) - oblíbila jsem si ho ale až v All Stars
Brian (S05)
Andrew (S07)
Fairplay (S07, S16)
Tom (S10, S20)
Stephenie (S10, S11, S20)
Penner (S13, S16, S25)
Yul (S13)
Vytas (S27)
Richard (S01, S08)
Rob (S04, S08, S20, S22) - oblíbila jsem si ho ale až v All Stars
Brian (S05)
Andrew (S07)
Fairplay (S07, S16)
Tom (S10, S20)
Stephenie (S10, S11, S20)
Penner (S13, S16, S25)
Yul (S13)
Vytas (S27)
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)
Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)
Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)
- cypher.eu
- A fan of Brian Heidik
- Příspěvky: 573
- Registrován: 09 zář 2013, 11:22
- Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
- Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
- Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"
Re: TOP10 - Váš oblíbený Survivor soutěžící?
Koukám sto lidí, sto chutí
Za mě, bez určení pořadí:
Rich, Rudy, Brian H., Sandra, Tom W., Penner, Coach, Denise, Hayden... a jako poslední váhám mezi BR a Malcolmem... ale asi spíš ten Malcolm, BR mě hrozně iritoval v Markézách a RI byla až moc velká one man show
Za mě, bez určení pořadí:
Rich, Rudy, Brian H., Sandra, Tom W., Penner, Coach, Denise, Hayden... a jako poslední váhám mezi BR a Malcolmem... ale asi spíš ten Malcolm, BR mě hrozně iritoval v Markézách a RI byla až moc velká one man show
Završením Survivora měla být 40. řada
- tfry
- Persona non grata
- Příspěvky: 54
- Registrován: 02 zář 2013, 20:44
- Nejoblibenější hráči: s28-Jefra,Spencer,Tony,LJ,Sarrah
- Nejméně oblíbené série: s2,s21,s24,s26
Re: TOP10 - Váš oblíbený Survivor soutěžící?
1.)Parvati
2.)Cesternino
3.)BR
4.)Ciera
5.)Fairplay
6.)Yul
7.)Hatch
8.)Tyson
9.)Brian
10.)Sandra
2.)Cesternino
3.)BR
4.)Ciera
5.)Fairplay
6.)Yul
7.)Hatch
8.)Tyson
9.)Brian
10.)Sandra
- Jean
- Příspěvky: 56
- Registrován: 07 zář 2013, 18:06
- Nejoblíbenější série: Survivor: 8 - All Stars, 13 - Cook Islands, 18 - Tocantins
TAR: 2, 9, 15 - Nejoblibenější hráči: Survivor: Richard Hatch / Stephenie / Yul / Courtney / Tyson
TAR: Oswald a Danny (S2 + All stars I.) / BJ a Tyler (S9) / Nicolas a Donald (S12) - Bydliště: Praha
Re: TOP10 - Váš oblíbený Survivor soutěžící?
Koukám, že se to tu při čekání na sezónu rozmohlo, tak se taky přidávám s mojí top 5 bez konkrétního pořadí.
Stephenie
Boston Rob
Ozzy Lusth
Richard Hatch
Parvati
Pak by následovalo spousta těch, který jsem měl rád v jejich první sérii, ale pak se mi trochu znechutili (Rupert, JT, James). A jelikož jich má být 10, zmíním ještě Terryho a Randyho...
Stephenie
Boston Rob
Ozzy Lusth
Richard Hatch
Parvati
Pak by následovalo spousta těch, který jsem měl rád v jejich první sérii, ale pak se mi trochu znechutili (Rupert, JT, James). A jelikož jich má být 10, zmíním ještě Terryho a Randyho...
Randy is my spirit animal
- adesso
- Redaktor Webu
- Příspěvky: 186
- Registrován: 07 říj 2013, 18:18
- Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
- Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
- Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29
Re: TOP10 - Váš oblíbený Survivor soutěžící?
Bez určení pořadí
Tom Westman
Parvati
Yul
Penner
Amanda
Russel
Kim
Chelsea
Brenda
Coach
Tom Westman
Parvati
Yul
Penner
Amanda
Russel
Kim
Chelsea
Brenda
Coach
My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)
S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)
S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra
- lacSzlo
- Příspěvky: 571
- Registrován: 29 led 2014, 16:24
- Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
- Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
- Bydliště: Plzeň
Re: TOP10 - Váš oblíbený Survivor soutěžící?
Těch top 10 mi dalo dost zabrat - takže jelikož nebudu první kdo to porušil, dám sem svojí top 20
1. CIRIE FIELDS (úžasná během všech 3 účastí)
2. DAWN MEEHAN (mám pro ní těžkou slabost)
3. ROB CESTERNINO (pro mě top z chlapů)
4. TINA WESSON (určitá nostalgie vůči Austrálii)
5. SANDRA DIAZ-TWINE (správná mrška)
6. SUGAR KIPER (hvězda Gabonu, mojí top série vůbec)
7. COURTNEY YATES (další mrška, která mě dostala)
8. ELIZA ORLINS (ultimate underdog)
9. JACLYN SCHULTZ (velmi příjemné překvapení SJDS, ze kterého ještě většina dojmů převládá)
10. RICHARD HATCH (za to jak zářil v All Stars)
________________________________________
11. Todd Herzog
12. Jonathan Penner
13. Kim Spradlin
14. Kathy Vavrick-O'Brien
15. Tyson Apostol
16. Lex Van Der Berghe
17. Shii Ann Huang
18. Spencer Bledsoe
19. Vytas Baskauskas
20. Denise Stapley
1. CIRIE FIELDS (úžasná během všech 3 účastí)
2. DAWN MEEHAN (mám pro ní těžkou slabost)
3. ROB CESTERNINO (pro mě top z chlapů)
4. TINA WESSON (určitá nostalgie vůči Austrálii)
5. SANDRA DIAZ-TWINE (správná mrška)
6. SUGAR KIPER (hvězda Gabonu, mojí top série vůbec)
7. COURTNEY YATES (další mrška, která mě dostala)
8. ELIZA ORLINS (ultimate underdog)
9. JACLYN SCHULTZ (velmi příjemné překvapení SJDS, ze kterého ještě většina dojmů převládá)
10. RICHARD HATCH (za to jak zářil v All Stars)
________________________________________
11. Todd Herzog
12. Jonathan Penner
13. Kim Spradlin
14. Kathy Vavrick-O'Brien
15. Tyson Apostol
16. Lex Van Der Berghe
17. Shii Ann Huang
18. Spencer Bledsoe
19. Vytas Baskauskas
20. Denise Stapley
(?)
- Stochey22
- Redaktor Webu
- Příspěvky: 51
- Registrován: 21 říj 2013, 19:29
- Nejoblíbenější série: Micronesia, HvV, Philippines, Pannama
- Nejoblibenější hráči: Parvati, Ciera, Jefra, Malcolm, Carter, LJ, Pete (S)
Dustin a Candice, Max a Katie (TAR)
Janka, Božka. Lucia, Paťo, Andrea (F)
Re: TOP10 - Váš oblíbený Survivor soutěžící?
Tak trochu som sa nudil a napísal som si na papier všetky série + vždy len 1 hráča, ktorého mám najradšej z danej série a vyšiel mi celkom zaujímavý rebríček mien, ktorý sa asi nikomu z vás nebude páčiť ale sú to moji najobľúbenejší hráči takže mi to je jedno
29. Penny - THAJSKO
28. Kathy - MARKÉZY
27. Matty - GABON
26. Julie - VANUATU
25. Kelly - AFRICA
24. Kelly - BORNEO
23. Darrah - PEARL ISLANDS
22. Natalie - SAMOA
21. Jaime - GUATEMALA
20. Heidi - AMAZON
19. Jenn - PALAU
18. Michelle - FIJI
17. Todd - CHINA
16. Elizabeth - AUSTRALIAN OUTBACK
15. Brenda - NICARAGUA
14. Rob M. - ALL STARS
13. Malcolm - CARAMOAN
12. Sierra - TOCANTINS
11. Carter - PHILIPPINES
10. Courtney - HvV
09. Natalie - MICRONESIA
08. Whitney - SOUTH PACIFIC
07. Andrea - REDEMPTION ISLAND
06. Danielle - PANNAMA
05. Ciera - BvW
04. Jaclyn - SAN JUAN DEL SUR
03. CHELSEA - ONE WORLD
02. JEFRA - CAGAYAN
01. PARVATI - COOK ISLANDS
29. Penny - THAJSKO
28. Kathy - MARKÉZY
27. Matty - GABON
26. Julie - VANUATU
25. Kelly - AFRICA
24. Kelly - BORNEO
23. Darrah - PEARL ISLANDS
22. Natalie - SAMOA
21. Jaime - GUATEMALA
20. Heidi - AMAZON
19. Jenn - PALAU
18. Michelle - FIJI
17. Todd - CHINA
16. Elizabeth - AUSTRALIAN OUTBACK
15. Brenda - NICARAGUA
14. Rob M. - ALL STARS
13. Malcolm - CARAMOAN
12. Sierra - TOCANTINS
11. Carter - PHILIPPINES
10. Courtney - HvV
09. Natalie - MICRONESIA
08. Whitney - SOUTH PACIFIC
07. Andrea - REDEMPTION ISLAND
06. Danielle - PANNAMA
05. Ciera - BvW
04. Jaclyn - SAN JUAN DEL SUR
03. CHELSEA - ONE WORLD
02. JEFRA - CAGAYAN
01. PARVATI - COOK ISLANDS
Richard, Kelly, Greg (S01), Elisabeth (S02), Ethan, Lindsey, Kelly, Kim P.(S03), Tammy, Rob (S04), Brian, Robb (S05), Jenna, Heidi, Rob (S06), Darah, Andrew (S07), Eliza, Julie (S09), Bobby-John, Stephanie, Tom, Jenn, Ian (S10) Jaime (S11) Danielle, Terry, Aras (S12), Parvati, Jesicca, Adam, Jonathan (S13), Michelle, Boo (S14), Todd, Amanda, Courtney, P.G. (S15), Alexis, Natalie (S16), Matty (S17), Siera, Brendan, Erinn (S18), Natalie, Kelly, Brett (S19), Brenda (S21), Andrea, Grant (S22), Whitney, Keith, Jim (S23), Chelsea, Kim, Troyzan (S24), Carter, R.C., Jeff, Pete, Malcolm (S25), Eddie (S26), Hayden, Ciera, Vytas (S27), Morgan, LJ, Jefra, Spencer, Sarah (S28)
- Rob10lycka
- Příspěvky: 9
- Registrován: 30 led 2015, 16:36
- Nejoblíbenější série: All Stars, Micronesia, Gabon, HvV
- Nejoblibenější hráči: Rob C. (6), Parvati, Jonathan (13), James (15), Natalie (16), Randy, Corinne (17), Jeff (25), Tony (28), Natalie (29)
- Nejméně oblíbené série: Thailand, Marquses, South Pacific
- Bydliště: Ostrava
Re: TOP10 - Váš oblíbený Survivor soutěžící?
1. Rob C. - 6, 8 - Jeden z nejzábavnější, nejchytřejších soutěžících hráčů všech dob a jeho podcast je třešnička na dortu
2. Randy - 17, 20 - Jeho humor a chování k ostatním je užasná TV a mimo hru je
3. Penner - 13, 16, 25 - Mám ho s Parvati asi rád stejně, jeho jury speech (25) je moje nejoblíbenější
3. Parvati - 13, 16, 20 - Dost možná nejlepší hráčka všech dob a je sexy, taky jediná žena top 10
5. Shane - 12 - Absolutní blázen, jeden z mnoha charakterů Panamy
6. Hatch - 1, 8 - Praotec, jak už bylo tolikrát řečeno bez něj by Survivor nebyl takový jako je teď
7. Yul - 13 - Velký strategista, sice mu možná pomohl HII až moc ale to nic nemění na jeho tituly v jedné z herně nejtěžších serií snad budu hrát ještě jednou
8. James - 15, 16, 20 - Jeden z nejsympatičtějších hráčů všech dob, lidé si také nevšímají ale je taky velmi vtipný
9. Lex - 3, 8 - Klasika, produkce v Africe ho možná připravili o výhru ale v AS to byla jeho vlastní chyba, škoda že nikdy nevyhrál
10. Tony - 28 - Jeden z těch novějších, ale taky velký borec, hrál agresivně ale mnohém lépe než Russell H.
----------------------------------------------------
11., 12. Natalie B., A. (16, 29)
13. Corinne (17, 26)
14. Jerri (2, 8, 20)
15. Jeff (25)
16. JFP (7, 16)
2. Randy - 17, 20 - Jeho humor a chování k ostatním je užasná TV a mimo hru je
3. Penner - 13, 16, 25 - Mám ho s Parvati asi rád stejně, jeho jury speech (25) je moje nejoblíbenější
3. Parvati - 13, 16, 20 - Dost možná nejlepší hráčka všech dob a je sexy, taky jediná žena top 10
5. Shane - 12 - Absolutní blázen, jeden z mnoha charakterů Panamy
6. Hatch - 1, 8 - Praotec, jak už bylo tolikrát řečeno bez něj by Survivor nebyl takový jako je teď
7. Yul - 13 - Velký strategista, sice mu možná pomohl HII až moc ale to nic nemění na jeho tituly v jedné z herně nejtěžších serií snad budu hrát ještě jednou
8. James - 15, 16, 20 - Jeden z nejsympatičtějších hráčů všech dob, lidé si také nevšímají ale je taky velmi vtipný
9. Lex - 3, 8 - Klasika, produkce v Africe ho možná připravili o výhru ale v AS to byla jeho vlastní chyba, škoda že nikdy nevyhrál
10. Tony - 28 - Jeden z těch novějších, ale taky velký borec, hrál agresivně ale mnohém lépe než Russell H.
----------------------------------------------------
11., 12. Natalie B., A. (16, 29)
13. Corinne (17, 26)
14. Jerri (2, 8, 20)
15. Jeff (25)
16. JFP (7, 16)
Top Survivor: Hatch (1), Jerri (2), Lex (3), Rob C., Jenna (6), Julie (9), Johny "Fairplay" (7), Tom, Stephanie (10), Shane, Aras, Terry (12), Parvati, Yul, Jonathan (13), James (15), Natalie (16), Randy, Corinne (17), Stephen, Tyson (18), Fabio (21), Andrea (22), Troyzan, Kim (24), Jeff, Abi (25), Vytas (27), Tony, Woo (28), Natalie, Keith (29), Mike, Jenn (30)
Top BB: Mike Boogie (2), Diane, Jasse (5), Kaysar (6), Dick, Danielle (8), Dan, Jessie (9), Enzo, Matt (12), Caleb, Zach (16)
Top TAR: Derek & Drew (3), Rob & Amber (7), BJ & Tyler (9), Jaime & Cara (14), Flight Time & Big Easy (15), Jet & Cord, Steve & Allie (16), Bopper & Mark (20), Joey & Meghan (22), Leo & Jamal, Nicky & Kim (23), Kym & Alli (25)
The Challenge: Johnny "Bananas" (13), Jenn (14), Theresa (19), Camila (20), Jemmye (23)
Top BB: Mike Boogie (2), Diane, Jasse (5), Kaysar (6), Dick, Danielle (8), Dan, Jessie (9), Enzo, Matt (12), Caleb, Zach (16)
Top TAR: Derek & Drew (3), Rob & Amber (7), BJ & Tyler (9), Jaime & Cara (14), Flight Time & Big Easy (15), Jet & Cord, Steve & Allie (16), Bopper & Mark (20), Joey & Meghan (22), Leo & Jamal, Nicky & Kim (23), Kym & Alli (25)
The Challenge: Johnny "Bananas" (13), Jenn (14), Theresa (19), Camila (20), Jemmye (23)
-
- Příspěvky: 15
- Registrován: 23 kvě 2022, 19:44
- Nejoblíbenější série: Survivor - Perlovy ostrovy, Cookovy ostrovy, Mikronésie Fan vs. Fav, Cambodia - Second Change, Kaoh Rong, Winners at War
TAR US - S3, S5, S12, S14, S15, S16, S17, S20, S21, S27, S29, S30 - Nejoblibenější hráči: Cirie Fields, Spencer Bledsoe, Malcolm Freberg, Yul Kwon, Parvati Shallow, Sandra Diaz-Twine, Tony Vlachos, Cydney Gillon, Jonathan Penner, Joe Anglim, Kelley Wentworth, Rob Cesternino, Brenda Lowe
- Nejméně oblíbené série: Survivor - Thajsko, Samoa, Nikaragua, Jižní Pacifik, Caramoan, HvHvH
- Bydliště: Opava
TOP10 - Váš oblíbený Survivor soutěžící?
Cirie (12, 16, 20, 34) - pro mě absolutně nejlepší hráčka Survivoru
Na dalších místech bez určení pořadí:
Malcolm (25, 26, 34)
Tony (28, 34, 40)
Ciera (27, 31, 34)
Yul (13, 40)
Parvati (13, 16, 20, 40)
Cydney (32)
Michaela (33, 34)
Brenda (21, 26)
Andrea (22, 26, 34)
Celkově více fandím ženám v Survivoru.
Na dalších místech bez určení pořadí:
Malcolm (25, 26, 34)
Tony (28, 34, 40)
Ciera (27, 31, 34)
Yul (13, 40)
Parvati (13, 16, 20, 40)
Cydney (32)
Michaela (33, 34)
Brenda (21, 26)
Andrea (22, 26, 34)
Celkově více fandím ženám v Survivoru.
Survivor US - 5 Shii-Ann, Erin 6 Rob C., Christy, Heidi 7 Sandra, Tijuana 9 Eliza, Ami 13 Yul, Ozzy, Jonathan 16 Cirie, Parvati, Eliza 17 Sugar, Bob 18 J.T., Stephen, Taj, Sierra 19 Natalie, Laura 21 Brenda, Marty 22 Andrea, Stephanie, Boston Rob 23 Ozzy, Stacey, Jim 24 Kim, Sabrina 25 Malcolm, Denise, Jonathan, RC 26 Brenda, Andrea, Malcolm, Francesca 27 Tyson, Ciera, Caleb, Vytas, Hayden 28 Spencer, Tony, Tasha 29 Natalie, Jeremy, Reed 30 Mike, Carolyn, Joe 31 Kelley, Jeremy, Joe, Ciera, Spencer, Abi-Maria 32 Cydney, Michelle, Caleb 33 Michaela, Jay, David 34 Sandra, Cirie, Michaela, Brad 35 Ali, Desi, Lauren 36 Wendell, Domenick, Michael, Desiree, Stephanie 37 Nick, Kara 38 Victoria, Lauren 39 Tommy, Lauren, Kellee, Janet 41 Erika, Xander, Naseer
TAR US: 3 Ian a Terry 4 Sheree a Monica 5 Chip a Kim, Colin a Christie, Charla a Mirna 6 Gus a Hera 10 Dustin a Candice, Lynn a Karlyn 12 Ron a Christina, Vyxsin a Kent, Hendekea a Azaria 13 Toni a Dallas 14 Tammy a Victor, Jen a Kisha 15 Brian a Erica, Maria a Tiffany 16 Carol a Brandy, Dan a Jordan 17 Nat a Kat, Brooke a Claire 18 Gary a Mallory 19 Bill a Kathi, Ernie a Cindy, Amani a Marcus 20 Vanessa a Ralph 21 Chippendales, Twinnies 25 Amy a Maya, Shelley a Nici 27 Tiffany a Krista, Tanner a Josh 28 Dana a Matt 29 London a Logan, Vanck a Ashton 30 Kristi a Jen, Trevor a Chris 32 Hung a Chee, Riley a Maddison, Eswar a Aparna
TAR US: 3 Ian a Terry 4 Sheree a Monica 5 Chip a Kim, Colin a Christie, Charla a Mirna 6 Gus a Hera 10 Dustin a Candice, Lynn a Karlyn 12 Ron a Christina, Vyxsin a Kent, Hendekea a Azaria 13 Toni a Dallas 14 Tammy a Victor, Jen a Kisha 15 Brian a Erica, Maria a Tiffany 16 Carol a Brandy, Dan a Jordan 17 Nat a Kat, Brooke a Claire 18 Gary a Mallory 19 Bill a Kathi, Ernie a Cindy, Amani a Marcus 20 Vanessa a Ralph 21 Chippendales, Twinnies 25 Amy a Maya, Shelley a Nici 27 Tiffany a Krista, Tanner a Josh 28 Dana a Matt 29 London a Logan, Vanck a Ashton 30 Kristi a Jen, Trevor a Chris 32 Hung a Chee, Riley a Maddison, Eswar a Aparna
Zpět na „Ankety, seznamy, žebříčky“
Kdo je online
Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host