Australian Survivor 2022-2023

Spoilery, Spoilery, Spoilery - diskuze bez zábran.
Dejvy
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Příspěvekod Dejvy » 08 čer 2022, 14:19

Ahojte!

zatiaľ som nenašiel nič oficiálne k novej sezóne AU Survivor. Idem ešte pokukať internety, ale každopádne som chcel urobiť vlákno, kde to môžeme potom rozobrať.

Užívajte leto :beer:
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

ItalianManiac
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols

Příspěvekod ItalianManiac » 30 čer 2022, 23:46

Australian Survivor by v příští řadě měl uvést téma Heroes vs. Villains :hungry:

Do hry vstoupí 12 navrátilců a 12 nováčků, kteří se rozdělí podle svých vlastností na Hrdiny a Padouchy. Natáčet by se mělo letos v srpnu a po dvou sériích z australského vnitrozemí se vrátíme někam do Pacifiku ;)

Zdroj: Inside Survivor
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S42
AUS Survivor: 2016-2022
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S11

Obrázek

Survivorfans
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,

Příspěvekod Survivorfans » 21 lis 2022, 19:33

https://www.reddit.com/r/survivorau/com ... g_players/

Neví někdo jestli je tohle opravdu pravdivý cast? Podle instagramu AU Surva to zatím odpovídá. Tam mimochodem zveřejňují v pondělí a úterý 2 soutěžící. ;)

Docela mě překvapuje 3. účast Mata, Shonee a Davida v 8. sérii. Přijde mi to docela přehnaný. Jinak se mi ale návratilci líbí. :)
Určitě je za mě super že dostávají šanci i hráči, kterým zkazila hra zranění, viz Jenna s Ninou. Jediný bez čeho bych se obešel, tak jsou 3 vítězové. :-|
O nováčcích zatím moc nevím, ale zas klasika známí lidé, viz zatím zveřejněný australský fotbalista + miss.

Zpět na „Spoilery“