Australian Survivor 2022-2023

Spoilery, Spoilery, Spoilery - diskuze bez zábran.
Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Australian Survivor 2022-2023

Příspěvekod Dejvy » 08 čer 2022, 14:19

Ahojte!

zatiaľ som nenašiel nič oficiálne k novej sezóne AU Survivor. Idem ešte pokukať internety, ale každopádne som chcel urobiť vlákno, kde to môžeme potom rozobrať.

Užívajte leto :beer:
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Australian Survivor 2022-2023

Příspěvekod ItalianManiac » 30 čer 2022, 23:46

Australian Survivor by v příští řadě měl uvést téma Heroes vs. Villains :hungry:

Do hry vstoupí 12 navrátilců a 12 nováčků, kteří se rozdělí podle svých vlastností na Hrdiny a Padouchy. Natáčet by se mělo letos v srpnu a po dvou sériích z australského vnitrozemí se vrátíme někam do Pacifiku ;)

Zdroj: Inside Survivor
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

Australian Survivor 2022-2023

Příspěvekod Survivorfans » 21 lis 2022, 19:33

https://www.reddit.com/r/survivorau/com ... g_players/

Neví někdo jestli je tohle opravdu pravdivý cast? Podle instagramu AU Surva to zatím odpovídá. Tam mimochodem zveřejňují v pondělí a úterý 2 soutěžící. ;)

Docela mě překvapuje 3. účast Mata, Shonee a Davida v 8. sérii. Přijde mi to docela přehnaný. Jinak se mi ale návratilci líbí. :)
Určitě je za mě super že dostávají šanci i hráči, kterým zkazila hra zranění, viz Jenna s Ninou. Jediný bez čeho bych se obešel, tak jsou 3 vítězové. :-|
O nováčcích zatím moc nevím, ale zas klasika známí lidé, viz zatím zveřejněný australský fotbalista + miss.

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Australian Survivor 2022-2023

Příspěvekod Dejvy » 09 pro 2022, 11:10

Survivorfans píše:Source of the post https://www.reddit.com/r/survivorau/com ... g_players/

Neví někdo jestli je tohle opravdu pravdivý cast? Podle instagramu AU Surva to zatím odpovídá. Tam mimochodem zveřejňují v pondělí a úterý 2 soutěžící. ;)

Docela mě překvapuje 3. účast Mata, Shonee a Davida v 8. sérii. Přijde mi to docela přehnaný. Jinak se mi ale návratilci líbí. :)
Určitě je za mě super že dostávají šanci i hráči, kterým zkazila hra zranění, viz Jenna s Ninou. Jediný bez čeho bych se obešel, tak jsou 3 vítězové. :-|
O nováčcích zatím moc nevím, ale zas klasika známí lidé, viz zatím zveřejněný australský fotbalista + miss.



No zatiaľ zverejnili Simona z navrátilcov a ten v tej tabuľke čo si dal nie je. David dal na svoj IG tiež, že tam je, ale na offic nie je. Shonee mu tam napísala do komentu, že "so much fun to play with you again", takže možné to je a nech je akokoľvek môj TOP hráč Suvivor ever, tak mi to tiež príde moc, aby tam bol znova. Každopádne celkom slúšna plejáda Villains - David, Joker, Nina, Hayley, King George.

Teším sa na to, keďže US Survivor už tretiu sezónu nesledujem.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

Australian Survivor 2022-2023

Příspěvekod Survivorfans » 09 pro 2022, 15:42

Dejvy píše:Source of the post


No zatiaľ zverejnili Simona z navrátilcov a ten v tej tabuľke čo si dal nie je. David dal na svoj IG tiež, že tam je, ale na offic nie je. Shonee mu tam napísala do komentu, že "so much fun to play with you again", takže možné to je a nech je akokoľvek môj TOP hráč Suvivor ever, tak mi to tiež príde moc, aby tam bol znova. Každopádne celkom slúšna plejáda Villains - David, Joker, Nina, Hayley, King George.

Teším sa na to, keďže US Survivor už tretiu sezónu nesledujem.


Ten Simon mě taky hodně překvapil, i přes snahu v BvB od něj ale moc nečekám. Podle mě je to typ hráče jako Shaun - mašina na soutěže, sociální hra není nejhorší, ale strategie bída. Pokud by tam ale byl místo vítěze Davida nebo Mata se 3. šancí za 4 roky, tak to jedině vítám.
Aktualizace - dnes mě pro změnu šokoval Stevie z CvC I, je vidět že od Australanů asi tak dobrý spoilery nejsou. :D

Jediný co mě zatím zaujalo ohledně rozdělení kmenů, tak Hayley u Heroes. Někdo by jim měl připomenout, co dělala po sloučení. :D
Ten David si asi ze sledujících vystřelil. :mrgreen: Pokud by opravdu byl Hero, tak by to byl výsměch jako u amiku Steph nebo Cirie, která taky evidentně nechápala co tam dělá. :lol:

Je mi jen trochu záhada podle čeho rozdělují nováčky. :?

kattz
Příspěvky: 3
Registrován: 24 črc 2020, 10:22

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP24 - finále

Příspěvekod kattz » 16 pro 2022, 21:03

už jste viděli cast na novou sérii?
https://thelatch.com.au/australian-surv ... ains-cast/

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

Australian Survivor 2022-2023

Příspěvekod Survivorfans » 03 led 2023, 15:39

Docela nemile překvapilo, že Heroes mají 7 navrátilců a 5 nováčků. :? Když už je tolik návratů a u Villains poměr 6:6, tak mi tohle přijde hodně divný. :down: Vůbec bych se nedivil kdyby toho nováčci využili.
Určitě by nebyl problém ukecat jedinýho hráče typu Craig,Anneliese, Tessa, Sarah (s2) nebo Jenna (CvC I).

Cast nováčků je předčasný hodnotit, to uvidíme až v průběhu série. :-|
Navrátilci mě někteří zklamali a podle spoilerů to vypadalo líp - hráči jako Sam, Shaun, Simon určitě nic zázračnýho nepředvedou a budou braný jako fyzický hrozby.
Stevie a Jackie podle mě hráli už minule tvrdě, tak si na ně ostatní dají pozor. Třeba ale překvapí a dotáhnou to daleko. ;)
U George, Jordieho a Hayley návrat vítám, ale hrají moc brzo po první účasti a čuměl bych kdyby je ostatní pustili někam daleko.
U Shonee už nenápadnou taktiku známe, tedy by byla blbost jí zas nechat dojít daleko. Navíc mě docela udivuje, že v 8. sérii už má někdo třetí účast a Shonee dokonce třetí za 6 sérií. :down:

U Niny s Flick uvidíme co předvedou, ale určitě jim budu fandit. :)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Australian Survivor 2022-2023

Příspěvekod lacSzlo » 01 úno 2023, 19:31

Spoilery zatím sedí, podle všeho co jsem četl tak by měli jít pre-merge ještě 4 Heroes a 4 Villains (tedy 8 Heroes a 4 Villains ve sloučení). Zároveň má být ale ve slučku lidí 13 takže se tam někdo z předpokládáných premergerů asi přeci jen vcucne ale neví se kdo. Případně nebude z nějakého důvodů v porotě.

Následujích 8 lidí by se nemělo dostat do sloučení/poroty:
Spoiler!
HEROES
Rogue
Benjamin
Paige
Sharni

VILLAINS
Sarah
Fraser
Stevie
Jordie
(?)


Zpět na „Spoilery“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů