Survivor 30

Spoilery, Spoilery, Spoilery - diskuze bez zábran.
Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Survivor 30

Příspěvekod XtttX » 21 led 2015, 16:59

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: Survivor 30

Příspěvekod Pietro » 22 led 2015, 00:07

Pro třicítku byli mnou vybráni jednoznačně Maxík a Dan a asi Lindsey (posléze už jen pro potřeby diskuze Lindsey II. Hairstyler) :D I když na těch fotkách před castem vypadala o mnoho lépe (viz ta fotka v tom růžovém tílku).

A Max mě přijde, že bude asi dobrý - určitě po straně fyzické (síla), ale tváří se stejně jako Ace na fotkách ke Gabonu. A víme, jak dobrý byl Ace... :D :D
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: Survivor 30

Příspěvekod rhee » 22 led 2015, 14:07

Už od prvních fotek se nejvíc těším na Maxe. Ale po J'Tii, nad kterou jsem se před začátkem Cagayanu rozplývala, už moje odhady nejsou to, co bývaly :lol:

54c0b45b03cd33.70429553_r.png

54c0b46230ae79.48125100_r.png

54c09f4382ea25.14220834_r.png
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Survivor 30

Příspěvekod brninho » 22 led 2015, 14:42

Na Maxovi a Danovi je hlavně odpovědnost jak prase, pokud ve hře neuspějí, tak má Probst a jeho nohsledi na dlouhou dobu berličku "proč teda superfanoušky nebrat". Právě proto jim budu fandit :)
Beztak touhle predikcí udělám ze sebe po pár odvysílaných dílech debila, ale docela věřím Joaquinovi, že by to mohl být solidní villain, má v sobě něco z Dr.Willa, Boston Roba a všech těhle "zmetků", taková ta slizká namyšlenost, to mám rád, když se to dávkuje i s vtipem.
Shirin v preview hrozně příjemná ženská, do prvního dílu ji budu taky fandit, i když ve hře se může proměnit o 180 stupňů, stejně tak Nina, ta do svýho kmene nepasuje snad v ničem, bez ohledu na handicap..Bude to mít těžký, děvče.
Blue Collar jsou teda až na Dana jeden "sympaťák" vedle druhýho, tam si nepřeju nic jinýho než rychlej úhyn.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Erik
Příspěvky: 42
Registrován: 19 zář 2013, 21:29
Nejoblibenější hráči: Bobby Jon (10) Tom (10) Aras (12) Danielle (12) Yul (13) Penner (13) Yau-man (14) Erik (16) Marcus (17) Andrea (22) Kim (24) Carter (25) Malcolm (25) Hayden (27) Tony (28) Morgan (28)

Re: Survivor 30

Příspěvekod Erik » 22 led 2015, 15:56

Já teda nejvíc věřím Tylerovi, vidím v něm druhého Stephena nebo Spencera, určitě bude mít velký potenciál a fyzicky na tom taky nebude špatně doufám. Dále se mi hodně líbí Will, který taky vypadá jako velký sympaťák. V Joaquinovi vidím druhého LJ nebo Reynolda = velmi přeceňovaný hráč. Max by také mohl hrát dobře, ale bojím se že se bude opakovat to co se stalo Garretovi. Z Blue colar je mi sympatická Sierre, Mike a Dan, podle mě to budou Heroes sezóny.
Jen tak mimochodem, tohle je snad první řada po hodně dlouhý době kde neni žádná modelka ani sportovec.

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: Survivor 30

Příspěvekod kata_rina » 22 led 2015, 16:16

Vince to je prostě Fabio, ta podoba!!! :D Favoriti z fotek So Kim, Nina a už zmiňovaní Max a Dan. Carolyn mi strašně připomíná Missy, doufám, že se mýlím a nic takového nás nečeká :cry:
fabio.jpg
Obrázek

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Survivor 30

Příspěvekod XtttX » 22 led 2015, 22:21

Po zhliadnutí videií...

Shirin, So, Carolyn - pôsobia na mňa úplne úžasne, zatiaľ moje 3 hlavné favoritky. A dokonca sú v 1 kmeni... Aliancia(F3) prosím!!! :love:
Obrázek
Shirin je neskutočná, určite bude zábavná, a kiež by sa u nej dostavila spánková deprivácia. :D To že CBS jej dala šancu až po 10 rokoch snaženia - :?
So - som rád že ju uvidíme práve v tejto sérii, SJDS mohla podľa mňa skôr "pokaziť", a ako "samostatná" hráčka určite viac vynikne. Čuchám, čuchám, poriadnu ženskú strategičku. ;)
Carolyn - nemohol som keď sa ich na konci videa Parvati opýtala kto z nich vyhrá, všetci mimo a Carolyn: "Number one baby, number one!". :D Kiež by...

Zatiaľ mi tam nejako extrémne nesympatický nie je nikto...
Rodneymu dám šancu, keď sa nedostane ku kormidlu môže byť celkom zábavná postava, ale zatiaľ pôsobí dosť nesympaticky.
Maxa nechcem odsudzovať dopredu, ale pôsobí ako totálny "žrút" screentimeu, ktorého nám CBS bude núkať aj keď možno nebude taký skvelý(Spencer,Josh), a už si úplne predstavujem jeho skračkovú "jury speech" zaradenú na záver FTC. Dúfam že sa mýlim, ale z nejakého dôvodu mám taký pocit že ma bude iritovať.

Cast sa podľa mňa tento rok vážne podaril. :)


Erik píše:Jen tak mimochodem, tohle je snad první řada po hodně dlouhý době kde neni žádná modelka ani sportovec.

Ale kdeže... :D
Sierra Dawn Thomas
Tyler Fredrickson

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: Survivor 30

Příspěvekod Pietro » 23 led 2015, 13:13

Katarina: Copak Fabio, ale já v něm vidím hlavně Gauče.. eee. vlastně Coache... :D
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Erik
Příspěvky: 42
Registrován: 19 zář 2013, 21:29
Nejoblibenější hráči: Bobby Jon (10) Tom (10) Aras (12) Danielle (12) Yul (13) Penner (13) Yau-man (14) Erik (16) Marcus (17) Andrea (22) Kim (24) Carter (25) Malcolm (25) Hayden (27) Tony (28) Morgan (28)

Re: Survivor 30

Příspěvekod Erik » 23 led 2015, 16:39

XtttX píše:Ale kdeže... :D
Sierra Dawn Thomas
Tyler Fredrickson

Ok, no ale Sierra aspoň nebyla MISS, takže potenciál tu vidim a Tyler :O ten na to vážně, ale opravdu vážně nevypadá. No tak jsem na oba zvědavej, modelky většinou dojdou daleko, ale sportovci se nedostanou většinou ani do sloučení. Věřím ale, že Tyler by mohl svoji identitu ukrýt, alespoň mě oklamal těmi brýlemi a nepříliš svalnatým tělem. Každopádně obou držím palce :D

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: Survivor 30

Příspěvekod Lifty » 23 led 2015, 21:47

Rodney až nebezpečně vypadá, jako jeden můj kamarád. Proto mu budu muset fandit :D
Zbytek fajn, až na ty dva homogaye z No Collars.
Vince má ale velkou šanci se stát komickou figurkou.
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: Survivor 30

Příspěvekod hozu » 24 led 2015, 02:28

Vcelku zajímavě vypadající hráči, ačkoliv po stránce "favoritů" mě zaujali jen white colours. Kromě Joaquina působí jako banda sympaťáků a snad se za cenu nějaké zábavné hry udrží hodně dlouho.
Od So mám celkem velká očekávání a těším se na ni už od počátku, co začaly spekulace. Pokud ji nesrazí sociální hra, tak by mohla, z jejího úhlu pohledu, zahrát hodně dobrou hru (a možná také ne :D ).
Ale souhlasím žeMax, pokud nevypadne hned, může být snze zprotiven zbytečným editem. Rozhodně pro to má asi předpoklady :D
Shirin, Tyler, Carolyn snad také překvapí. Prostě nejzajímavější kmen podle mého. Snad ve hře nevybarví opačně :D

Z ostatních kmenů už tak sympaticky nikdo nevyniknul. Jen mám tušení, že momenty s Vincem budu nenávidět :D
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Survivor 30

Příspěvekod lacSzlo » 30 led 2015, 11:20

Nevím, jak moc jsou tyhlety spoilery spoilerovaté, ale na survivorsucks na základě ukázek asi ze 2 promo videí už zúžili možnosti prvního vypadnutého asi na 6 jmen... kdyžtak bych se mohl pokusit to nějak shrnout, ale na vkládání obrázků a vieí moc expert nejsem

Jinak co se týče castu, typy zajímavé, ale víceméně mi na základě videí nesdnul snad nikdo... sympatičtí mi přišli akorát Max a Sierra
(?)

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: Survivor 30

Příspěvekod Lifty » 30 led 2015, 23:00

Obrázek
Já si nemůžu pomoct, ale tady mi spíš než Fabia připomíná herce Jakea Gyllenhaala.
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Survivor 30

Příspěvekod XtttX » 13 úno 2015, 16:38

Neviem či tu niekto sleduje twitteri/instagramy hráčov z S30, ale to čo tam tohtoroční hráči zverejňujú... Desiatky "spoileroidných" fotiek typu "Reunion s parťákmi z WA".

CBS je toto "vyčíňanie" takmer polovice castu pravdepodobne ukradnuté, čo mi príde zvláštne, vzhľadom na fakt že pri minulej sérii nemohli hráči ani len tweetovať aby náhodou niečo nenaznačili z priebehu hry. Ten zákaz už evidentne neplatí...

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Survivor 30

Příspěvekod brninho » 19 úno 2015, 21:50

Tak jsem po pár týdnech otevřel Twitter a nestačím se divit...Jenom jsem si s úsměvem vzpomněl na rozhovor s jednou českou vítězkou americké reality show, která se až do odvysílání se svým partnerem z té show nesměla scházet vůbec nebo max s dohledem lidí z Foxu. Holt jiná doba...Já jen doufám, že se těma fotkama neodhaluje průbeh série, ale jenom to, že členové jednoho kmene spolu mají kamarádský vztahy.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Survivor 30

Příspěvekod XtttX » 20 úno 2015, 00:55

brninho píše:Tak jsem po pár týdnech otevřel Twitter a nestačím se divit...Jenom jsem si s úsměvem vzpomněl na rozhovor s jednou českou vítězkou americké reality show, která se až do odvysílání se svým partnerem z té show nesměla scházet vůbec nebo max s dohledem lidí z Foxu. Holt jiná doba...Já jen doufám, že se těma fotkama neodhaluje průbeh série, ale jenom to, že členové jednoho kmene spolu mají kamarádský vztahy.


No ona sa nejedná iba o 1 kmeň, na "spoilerovaní" série sa touto formou podieľa väčšina castu. Pochopím ak zverejnia fotku s ľuďmi z kmeňa, lenže na účtoch majú dokopy desiatky "medzikmeňových" fotiek, ktoré už čo to napovedajú...
Čo som tak rýchlo našiel:
[spoiler]Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek[/spoiler]

To čo táto partička stvára mi už príde vážne extrém... Aj mne ako človeku čo spoilery vyhľadáva takéto niečo už prekáža. :) A čo potom tí čo sa spoilerom vyhýbajú, no radi by hráčov sledovali na sociálnych sieťach?

Čudujem sa že CBS nezasiahla. Pri SJDS mali súťažiaci zakázanú akúkoľvek interakciu prostredníctvom sociálnych sietí, nemohli komentovať show, max. jej "robiť reklamu", a Probst si túto "novinku" pochvaľoval. O sériu neskôr...



Btw, ako sa volá tá češka? :)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Survivor 30

Příspěvekod brninho » 20 úno 2015, 11:29

XtttX: Linda Kazdová, vyhrála tak 10 let zpátky The Next Joe Millionaire, jednu z těch shitovních RS, kde se děvčata ucházejí o jednoho domnělého milionáře.. :D
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Survivor 30

Příspěvekod XtttX » 25 úno 2015, 13:53

http://www.ew.com/article/2015/02/24/wa ... 5e20da8d03

INTRO už je vonku! Kiež by ho dali aspoň do tej premiérovej epizódy...

V článku si môžete pozrieť aj intro k TAR 26, premiéru má hneď po Survivor.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Survivor 30

Příspěvekod lacSzlo » 26 úno 2015, 14:12

Takový menší spoiler ze Survivorsucks k 2. epizodě [spoiler]- ve třetí soutěži o imunitu se z každého kmene účastní 5 lidí, takže by měli být White Collar příští díl v pohodě... poprvé v sérii s 3 kmeny nejde na 1. dvě kmenovky ten samý kmen :smile:[/spoiler]
(?)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Survivor 30

Příspěvekod XtttX » 01 bře 2015, 18:04

Obrázek
Wow... Najdružnejší cast v histórii show?

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Survivor 30

Příspěvekod brninho » 16 bře 2015, 13:32

https://www.youtube.com/watch?v=18xlew96lL0
[spoiler]Takže Kelly nakonec bude tou "krvácející", co je z toho záběru vidět, tak zjevně nějáká tržná rána na hlavě, to si podle mě medevac žádat nebude, zašít se to dá snad na místě. Promíchání vítám, 3 kmeny jsou sice super, ale nevýhodou je, že po pár epizodách je jasno kdo je v ohrožení a kdo ne, Pokud by zůstali White Collar pospolu a k nim přibyla nějáká mrtvá váha typu Will, Sierra, Hali nebo Kelly (pokud zůstane) a druhý kmen by byl promíchaný úplně, tak by to byl nejlepší scénář.[/spoiler]
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: Survivor 30

Příspěvekod cypher.eu » 18 bře 2015, 06:36

Měla vůbec Kelly nějakou zpověď během prvních 3 epizod?? A proč vůbec dělaj 2 hodinovou epizodu?? Nějak tomu nerozumím, v poslední řadě jsem ten smysl taky nepobral...
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Survivor 30

Příspěvekod lacSzlo » 20 bře 2015, 12:16

Taková zajímavost, která může být nakrásně spoiler... před zveřejněním promo videa na Reunionu SJDS, kde byli vidět Dan, Rodney atd.... byla fanoušky odhalena účast 6 lidí v sérii (dík twitterům a podobným věcem, myslím). Ty lidi byli So, Nina, Lindsey, Max, Carolyn a Joaquin. Vince jsem někde četl že není na žádných sociálních sítích, ergo důvod proč může chybět. Je tedy možný, že by Carolyn a Joaquin byli poslední 2 out pre-jury? Trochu se obávám, že jo (oba mám rád)... :-|
(?)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Survivor 30

Příspěvekod XtttX » 20 bře 2015, 14:26

lacSzlo píše:Je tedy možný, že by Carolyn a Joaquin byli poslední 2 out pre-jury? Trochu se obávám, že jo (oba mám rád)... :-|


Je to veľmi pravdepodobné, bohužiaľ. :-? (Tiež ich mám oboch rád...)
Carolyn a So si na sociálnych sieťach už okamih po návrate vypisovali ako veľmi sa milujú(vieme aký vzťah mali v hre), a So mala veľmi blízko aj k Joaquinovi, dokonca sa špekulovalo že spolu chodia.(So je momentálne s Maclolmom, btw)
V hre spolu strávili len 3 dni, čo mi príde málo na takéto vzťahy, takže je pravdepodobné že sa s nimi So "zblížila" na pre-merge dovolenke.
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Survivor 30

Příspěvekod lacSzlo » 24 bře 2015, 08:44

Z druhé strany zase vím, že by měly být kamarádky Jenn a Shirin... bohužel čím dýl nad tím uvažuju, tím víc si dokážu představit, jak a proč jde jako další Carolyn... no uvidíme, snad mě příští epizoda překvapí, ale připravuju se na nejhorší. :(
(?)


Zpět na „Spoilery“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů