Survivor 31

Spoilery, Spoilery, Spoilery - diskuze bez zábran.
Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod adesso » 07 kvě 2015, 18:54

Přestavte si spojenectví Stephen-Mike. To by ty kmenovky stály za to :mrgreen: Škoda, že odpadl Hayden :(
My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod Masarka14 » 07 kvě 2015, 19:22

Nevíte jestli se daj někde sledovat ty videa? Rád bych se podíval :)
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod adesso » 07 kvě 2015, 20:07

Už jsem to psal, Hola Unblocker
My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod cypher.eu » 07 kvě 2015, 20:30

Držím palce aby se do výběru dostali všichni chlapi ze starých Survivorů (před HvV), z ženskejch je mi to celkem buřt, asi jsem šovinista :o ... :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod honzavohralik » 07 kvě 2015, 21:11

Ta ženská část castu mi teda přijde o dost lepší. :DDD To co nacpali k chlapům je docela děs, u holek je jen pár tupejch krasotinek, ale u chlapů o dost větší děsy.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod adesso » 07 kvě 2015, 21:18

Tak u žen jsem měl u několika jmen jasno, ale pak jsem přemýšlel, které ještě dát, abych měl tu desítku :mrgreen: . Co se týče chlapů tam jsem už dýl přemýšlel :mrgreen: a dal bych u nich í víc jak 10 hlasů ale co už... Jinak jsu tady jediný, komu přijde Jeremyho video strašně nepřesvědčivé?
My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod XtttX » 07 kvě 2015, 22:51





Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 885
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod ItalianManiac » 07 kvě 2015, 23:38

Tak já taky přihodím svoje hlasování :mrgreen:

Kelly - nostalgie, vzpomínám si že jsem jí fandila už v cca 12 letech, když běželo Borneo na Nově :D
Kimmi - taky trochu nostalgie, třeba to tam trochu zavaří hádkama
T-bird - musíte uznat, že na 56 let vypadá pořád skvěle! :idea:
Peih-Gee - v Číně jsem jí nijak zvlášť nefandila, ale tak když jí tady tolik prosazujete a mě zbýval hlas... :D
Stephanie - čekala jsem od ní ve hře velké věci, ale vypadla moc brzo
Abi - troublemaker a navíc držkatá, bude sranda :D
Ciera - asi spíš hlas do počtu, ale je fakt, že hrála dobře
Tasha - immunity beast :)
Kass - chaosmaker :D
Shirin - protože si druhou šanci zaslouží! ;)


Jeff - byl mi sympatickej taky už v době, kdy běžela Austrálie na Nově, a pořád je to sympaťák a vtipálek, i když vypadá vážně jako Penner (a llama speak mě dostalo) :lol:
Andrew - v PI drsňák, pořád drsňák :eee:
Shane - v Panamě šílenec, pořád šílenec, bude sranda :D
Stephen - fanoušek a Survivor nerd, zaslouží si hrát znovu (proč ho nepozvali dřív?!)
Troyzan - spíš hlas do počtu
Vytas - taky už jsem nevěděla, koho tam dát, jsem zvědavá jak bude hrát bez Arase
Spencer - můj favorit z Cagayanu, taky si zaslouží hrát znovu
Joe - Joe Cool! :love: :eee:
Max - jsem zvědavá, jestli zlepší svojí social game, protože mě v WA trochu iritoval, ale uvidíme
Mike - taky jsem na něj zvědavá podruhé, i když jsem ve WA pořád váhala mezi fanděním a nefanděním

brninho píše:Kelly vypadá, že má za sebou plastiku nosu...

Já bych to tipla i na plastiku horního rtu/botox, na můj vkus vypadá moc uměle, dřív asi vypadala líp :-?
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod cypher.eu » 08 kvě 2015, 09:09

Po shlédnutí videí můj výběr:

Muži
Jeff - pro mě no brainer
Andrew - no brainer
Terry - no brainer
Shane - no brainer
Stephen - no brainer
Jim - velkej villain potenciál
Vytas - podobně jako Jim
Spencer - líbí se mi jeho zápal pro hru
Joe - herně mě rozhodně neoslnil, ale každá řada by měla mít svýho Ozzyho :)
Mike - jako vítěz s30 by byl perfektní, škoda... uvidíme jak se popere s novou řadou

Ženy
Ciera - z žen je pro mě nejfanditelnější/nejzajímavější
Carolyn - herně se mi líbila, což se mi u starších žen stává zřídkakdy
Peih Gee - v Číně jsem jí fandil a je mi prostě sympatická
Abi - chci vidět jí a Kass v jednom kmeni!!! :mrgreen:
Kass - viz výše
Mikayla - podceňovaná, podle mě může překvapit
Kelly Borneo - podle mě nemá sebemenší šanci, ale prostě je to Kelly z Bornea...
Kelly BvW - v bikinách jí to moc sekne :mrgreen:
T-bird - nemůžu si pomoct, ale z těch jejích očí jde strach :mrgreen:
Monica P. - podobně jako Mikayla
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod honzavohralik » 08 kvě 2015, 11:54

Na wikipedii je napsáno, že v případě výhry Mikea nebo Carolyn se hlasy diváků pro ně nepočítají. Přijde mi divný, že by si produkce nepřečetla víc dopředu hlasy poroty, ale prosím. Takže možná není tak jistý, že vypadnou oba před finále, i když podle mě se do finále prostě dostanou. Uvidíme.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod XtttX » 08 kvě 2015, 13:43

honzavohralik píše:Na wikipedii je napsáno, že v případě výhry Mikea nebo Carolyn se hlasy diváků pro ně nepočítají. Přijde mi divný, že by si produkce nepřečetla víc dopředu hlasy poroty, ale prosím. Takže možná není tak jistý, že vypadnou oba před finále, i když podle mě se do finále prostě dostanou. Uvidíme.


Já teda nejako nechcem spoilerovať S30,
[spoiler]ale Jeff sa už pred štartom vyjadril že táto séria bude mať jedného z TOP víťazov. Nepredpokladám že myslel Dana, Willa či Sierru. :) Rodney????? Je to presne Jeffov typ, ale pochybujem... Myslím že Mike S30 vyhrá. To jeho video mi prišlo vyložene hrané. :D[/spoiler]

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod Lifty » 08 kvě 2015, 15:18

Dal jsem si čas a podíval se na všechny videa, které mají ostatní přesvědčit v hlasování a nejlepší řeč měl rozhodně hned první muž - Jeff.
Pak mě bavil Spencer a Mike.
Jinak mě to trochu donutilo přehodnotit Shanea, který se snažil vžít do své crazy osobnosti a výsledek byl víceméně trapný a nepřesvědčivý...
U dívek mě samozřejmě bavila Kelly, ale to jsem měl spíš radost z toho, že ji po takové době vidím "v akci". Kimmy měla tak obrovský výstřih, že jsem si ani nestačil všimnou jejich obrovských úst. Shirin super - já tu její crazy povahu můžu.
No a utvrdilo mě to v tom, že Ciera je nejkrásnější ženská, jaká kdy v Survivoru byla.
Jinak takový standart - každý vytáhl svůj největší moment (u některých museli hrabat hodně hluboko, aby nějaký našli - Sabrina) a nic zajímavého k tomu nedodal.
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Erik
Příspěvky: 42
Registrován: 19 zář 2013, 21:29
Nejoblibenější hráči: Bobby Jon (10) Tom (10) Aras (12) Danielle (12) Yul (13) Penner (13) Yau-man (14) Erik (16) Marcus (17) Andrea (22) Kim (24) Carter (25) Malcolm (25) Hayden (27) Tony (28) Morgan (28)

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod Erik » 08 kvě 2015, 22:09

XtttX píše:Já teda nejako nechcem spoilerovať S30,
[spoiler]ale Jeff sa už pred štartom vyjadril že táto séria bude mať jedného z TOP víťazov. Nepredpokladám že myslel Dana, Willa či Sierru. :) Rodney????? Je to presne Jeffov typ, ale pochybujem... Myslím že Mike S30 vyhrá. To jeho video mi prišlo vyložene hrané. :D[/spoiler]

[spoiler]No jako bylo by to super, ale jak by to pak dopadlo pro hlasování, Mike je outsider a Amerika má ráda outsidery, protože každý má rád outsidery a taky si ho každý bude pamatovat. Kdyby jeho místo zabral jiný chlap z S30 (třeba Tyler) tak bych se vůbec nezlobil. Buď chce CBS nechat diváka v nejistotě a vyvrátit tak všechny spoilery o sérii, s tím že ve finále by byl divák kurva hodně překvapenej. Nebo CBS je survivor úplně u prdele a klidně vypstí mega spoiler. Každopádně CBS si nasere na hlavu tak jako tak (Mike má podle debility američanů obrovskou pravděpodobnost že obsadí první místo v žebříčku, takže kdyby náhodou vyhrál, tak to překope celý hlasování). Ale nedivil bych se kdyby Mike nareuninou řekl: "Tak a jelikož sem vyhrál a nemůžu se účastnit tak jako náhrada za mě bude Brandon Hantz"[/spoiler]

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod honzavohralik » 09 kvě 2015, 12:18

XtttX píše:Já teda nejako nechcem spoilerovať S30,
[spoiler]ale Jeff sa už pred štartom vyjadril že táto séria bude mať jedného z TOP víťazov. Nepredpokladám že myslel Dana, Willa či Sierru. :) Rodney????? Je to presne Jeffov typ, ale pochybujem... Myslím že Mike S30 vyhrá. To jeho video mi prišlo vyložene hrané. :D[/spoiler]


Tak jsou upřímně docela idioti, že by takovýhle lidi dali do tý ankety a zabrali tím místo. Protože všichni z S30 podle mě TOP10 dají, když si je Amerika pamatuje a pak tam nedej bože proklouzne někdo jako Brad a Woo. Když tak Brad, ten aspoň nebyl tak trapnej.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod XtttX » 10 kvě 2015, 13:38

Počúvali ste niekto Kelly Wiglesworth RHAP interview???

Takže Kelly okrem svojej série nevidela žiadnu inú, a z výberu nepozná absolútne nikoho. :lol:

Tu existujú len 3 možnosti:
- totálny trainwreck :D
- early boot
- niečo na čo sa bude veľmi ťažko pozerať :-?

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod honzavohralik » 10 kvě 2015, 14:30

XtttX píše:Počúvali ste niekto Kelly Wiglesworth RHAP interview???

Takže Kelly okrem svojej série nevidela žiadnu inú, a z výberu nepozná absolútne nikoho. :lol:

Tu existujú len 3 možnosti:
- totálny trainwreck :D
- early boot
- niečo na čo sa bude veľmi ťažko pozerať :-?


A proč si nepustí aspoň ty poslední teďka????
Jako jestli tam jde se strategií z Bornea, tak čau čau.
Podle mě začne koukat aspoň teď, byl bych pod tlakem nevědět třeba ani jestli je Abi zlá nebo hodná. :DDDD
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod XtttX » 10 kvě 2015, 14:50

honzavohralik píše:A proč si nepustí aspoň ty poslední teďka????
Jako jestli tam jde se strategií z Bornea, tak čau čau.
Podle mě začne koukat aspoň teď, byl bych pod tlakem nevědět třeba ani jestli je Abi zlá nebo hodná. :DDDD


Mne príde že Kelly do toho ide len čisto kvôli prachom za účasť... Celý RHAP rozhovor trval 15 minút, pretože Kelly je "príliš zaneprázdnená". Počítam že po odvysielaní série si poruší všetky účty na sociálnych sieťach a vráti sa do svojho bežného života.
Ona tam bude ako ryba na suchu... Pravdepodobne vyletí medzi prvými, pretože s ostatnými hráčmi nemá žiadne vzťahy či "predaliancie"(viď Candice v BvW, pre ktorú ostatní hlasovali napriek tomu že mali v kmeni COLTONA/Tinu/Ruperta/Kat).

Ja dúfam že jej účasť bude dôstojná, a nepošpiní Borneo Kelly.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod milan » 10 kvě 2015, 15:03

Mikayla bola teraz posledné dni v Taliansku, sa chválila že slope víno, a jej vzťahy s ostatnými sú "matrac Russellovi" "mokrý sen Brandona", takže tá tiež bude v prípade účasti tragická.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod XtttX » 10 kvě 2015, 15:15

milan píše:Mikayla bola teraz posledné dni v Taliansku, sa chválila že slope víno, a jej vzťahy s ostatnými sú "matrac Russellovi" "mokrý sen Brandona", takže tá tiež bude v prípade účasti tragická.


Mikayline šance na účasť sú nulové... Myslím že snáď nikto nepochybuje že je medzi ženami úplne posledná v hlasovaní.

Ja teda pre ňu vždy zahlasujem, ale iba čisto zo strategických dôvodov. Podľa fór/ankiet na internete to vyzerá že o posledné 2 miesta sa bijú Kimmy/Sabrina/Monica, a napriek tomu že Mikaylin hlas by patril práve Monice, hlasovaním pre ňu by som "znížil šance" Kimmy a Sabriny, ktoré mám pred ňou. (Nehlasujem pre Cieru, ale tá je istá)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod brninho » 10 kvě 2015, 15:24

Tak to bylo jasný, že Kelly je na cestě k tomu se zdiskreditovat jako Colby :D Z hráčů z nejstarších řad mi přijde že se na hru v nové éře adaptoval jen Boston Rob. Ale přesto ty o dekádu zestárlý ksichty rád vidím, Kelly bude neškodná, jenom bude dělat někomu přívěsek, na nadělání větších škod nemá.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod adesso » 10 kvě 2015, 15:37

XtttX píše:Ja teda pre ňu vždy zahlasujem, ale iba čisto zo strategických dôvodov. Podľa fór/ankiet na internete to vyzerá že o posledné 2 miesta sa bijú Kimmy/Sabrina/Monica, a napriek tomu že Mikaylin hlas by patril práve Monice, hlasovaním pre ňu by som "znížil šance" Kimmy a Sabriny, ktoré mám pred ňou. (Nehlasujem pre Cieru, ale tá je istá)


Nějaké odkazy? :) Jak to zatím celkově vypadá mezi muži a ženami? :)
My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod XtttX » 10 kvě 2015, 15:49

Z reddit - survivor:


MALES

1. Spencer Bledsoe
1453 votes
2. Stephen Fishbach
1398 votes
3. Shane Powers
1366 votes
4. Vytas Baskauskas
1253 votes
5. Jeff Varner
1240 votes
6. Joe Anglim
1205 votes
7. Andrew Savage
962 votes
8. Mike Holloway
960 votes
9. Jeremy Collins
946 votes
10. Terry Deitz
946 votes

11. Keith Nale
841 votes
12. Max Dawson
607 votes
13. Jim Rice
577 votes
14. Woo Hwang
549 votes
15. Troyzan Robertson
531 votes
16. Brad Culpepper
234 votes


FEMALES


1. Kass McQuillen
1382 votes
2. Peih-Gee Law
1336 votes
3. Kelly Wiglesworth
1264 votes
4. Abi-Maria Gomes
1173 votes
5. Tasha Fox
1171 votes
6. Ciera Eastin
1167 votes
7. Teresa T-Bird Cooper
1070 votes
8. Shirin Oskooi
1057 votes
9. Monica Padilla
914 votes
10. Kimmi Kappenberg
796 votes

11. Kelley Wentworth
657 votes
12. Sabrina Thompson
652 votes
13. Carolyn Rivera
499 votes
14. Stephanie Valencia
461 votes
15. Natalie Tenerelli
440 votes
16. Mikayla Wingle
297 votes


Podobné ankety prebiehajú an na Sucks a RHAP len ešte nie sú ukončené.

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod zdenek000 » 10 kvě 2015, 17:59

Vypadá to podle toho, že Amíci si pamatují starší série a taky to, kdo se předvedl a kdo ne. Tento seznam by mi vyhovoval. Hlavně ti nejnudnější a nejhorší jsou pod lajnou.
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod Dejvy » 11 kvě 2015, 11:53

No ak to dopadne tak ako pozerám, tak normálne sa poserem a odpadnem a začnem brať amíkov ako normálne zmýšľajúcich ľudí.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod adesso » 11 kvě 2015, 12:08

Ale pozor, výsledky ankety jsou pouze názor úzké fans komunity, ne běžných Američanů, co se na Survivora podívají ve středu večer po práci, někteří z nich už těch sérií viděli tolik, že si moc nepamatují Austrálii, maximálně si vzpomenou na Colbyho, Jerri nebo Tinu. Na Jeffa asi ne. To samé u Číny, mají v paměti ty zrecyklované tváře, možná vítěze, ale na PG bych tak nesázel....
My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek


Zpět na „Spoilery“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti