Survivor 31

Spoilery, Spoilery, Spoilery - diskuze bez zábran.
Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod XtttX » 17 kvě 2015, 14:10

adesso píše:Píšeš tady, jak máme podporovat old school hráčky, ale na druhou stranu Terryho a Savage máš jako hráče ze starších sérií na posledních místech...a i když to nejsou bůh víc jací mozci, pořád jsou podle mě mnohem lepší hráči než Kimmy.


To že je niečo old school automaticky neznamená že to musí byť dobré... ;)
Ak si čítal moje príspevky, dosť tu podporujem Jeffa/Shane(sú na prvých 2 miestach v tom minirankingu čo som robil, a ten sa btw už trochu poprehadzoval, najnovšie si veľmi prajem návrat Jima... :) )

Popravde, neviem čo všetci na tom Terrim vidíte. V Paname bol hrozný...
Mužská aliancia ktorú vytvoril(v tejto sérii nás nečaká nič iné, už teraz má dohodu s Vytasom, ktorý bol tiež členom aliancie vytvorenej čisto na základe pohlavia), evidentný šovinizmus(to jak tam hnusne vybehol na Sally keď "schválne" stratila harpúnu, "potrebujeme silný kmeň"), povýšeneckosť nad mladými hráčmi(moralizovanie a ohováranie Arasa), a následne dlhé ruinovanie vynikajúcej série nepretržitými výhrami imunít s presileným HII v kapse.

Savage nie je tak strašný, vlastne možno aj celkom "ujde", ale je skutočne dosť preceňovaný a nie až tak "memorable". Ako líder bol dosť slabý, nie príliš sympatická osobnosť, opäť ten typ "musíme vylučovať slabých hráčov"(Ak to aplikujeme na S31, väčšina potencionálne vynikajúceho ženského castu :-? )... PI má niekoľko výraznejších osobností ktoré by si zaslúžili návrat.
Burton napríklad... LILLIANgel MORRIS, v tomto prípade by som bol ochotný pre Andrewa dokonca hlasovať, len aby ho mohla Lill opäť sundať... :) Ale pre týchto 2 menovaných by to nebola úplne 2nd chance, takže vieme prečo v caste nie sú. (Pre toto bol v podstate "cutnutý" aj Hayden podľa Redmonda)

Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod adesso » 17 kvě 2015, 14:38

Můžeš mi to trošku rozvést s tím Haydenem? Strašně jsem se na něj těšil :( Jinak :idea: za podporu Jima :dance:
My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod XtttX » 17 kvě 2015, 14:55

Hayden už raz podobnú hru ako Survivor vyhral, a to Big Brother. V S31 by to bola v podstate už jeho 3. šanca vyhrať, čiže nepasoval do konceptu série, a tak ho z tohto dôvodu CBS radšej na poslednú chvíľu vyradila z výberu.

Na Jimovi je vidieť že chce skutočne strašne, ale strašne hrať znova. A nejde mu o peniaze ale o "česť"... Viď tých 250k čo chce darovať charite ak vyhrá(ak z toho miliónu ešte odpočítame daň...).
Ja som ho mal celkom rád v SP, tak prečo ho nepodporiť? Vážne by mi urobilo radosť ak by ten cast dal, ale je to v podstate mužská verzia Kimmi, bojuje o tie posledné 2 miesta. :-?

A ako jeden z mála nielenže nemá pre-game aliancie(aspoň to tak vyzerá...), ale vďaka twitteru si už stihol vytvoriť aj nejakých tých "nepriateľov" z výberu. :D :D

Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod adesso » 17 kvě 2015, 15:02

Twitter moc nesleduju, ale chcu vědět víc :mrgreen: Koho a jak se mu to povedlo? :mrgreen: :mrgreen:
My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod cypher.eu » 17 kvě 2015, 18:46

Jim proti sobě poštval nejdřív Mika když se do něj opřel v jednom RHAP (několik epizod zpátky, myslím že ještě před zveřejněním Second Chance). Mike potom reagoval na Twitteru a už to jelo... U Shanea nevím jak to začalo, ale ten do Jima slušně šije :mrgreen: Takže doufám, že se všichni tři dostanou do castu (pořád nevěřím, že dá Mike final 3) a bude snad o zábavu postaráno :idea:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod XtttX » 19 kvě 2015, 02:27

PRIPRAVTE SA NA NAJHORŠIE!!!

V hlasovaní je odovzdaných už vyše 10 miliónov hlasov(pod 1 hlasom rozumej 1 celý cast) :o , čo znamená že hlasy superfanúšikov sú v podstate "bezvýznamné".

Vymažte si z hlavy všetky tie "predbežné výsledky" čo som sem dával, tí ktorí v nich dominovali už vôbec nemusia byť takí "istí".
O caste rozhodnú "obyčajní" diváci/"fanúšikovia" z facebooku.
Áno tí, ktorých každý 2. komentár pod statusom týkajúcim sa tejto série je o tom že nechápu prečo "2. šancu" nedostali Rupert alebo Ozzy. :vomit:

Ale CBS si aspoň šikovne spropagovala tú " online službu" či čo to je, jak tam potom musíš zato platiť.

Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod adesso » 19 kvě 2015, 11:42

Bohužel se dalo čekat, že rozhodnou řadoví Američané a ne praví fanoušci :( Začínám se toho castu děsit.. :-?
My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod XtttX » 19 kvě 2015, 13:51

Ak budeme vychádzať z toho že každý z hlasujúcich odovzdal každý deň 1 hlas(totálne nereálne...), hlasovanie bolo dovtedy spustené 10 dní, to nám chcú povedať že 1 000 000 ľudí sa im bolo ochotných zaregistrovať na tej stránke????

Mne toto príde fakt zvláštne... :o :o :o

A v podmienkach bolo písané že ich systém odhalí "robotov", a tie hlasy budú potom diskfalivikované... :?

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod kata_rina » 19 kvě 2015, 14:14

Takže teď už vlastně nemá cenu dále hlasovat? ...
Obrázek

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod XtttX » 19 kvě 2015, 14:34

Ťažko povedať, či má alebo nemá... Tých pár hlasov už ale myslím nič nerozhodne, takže ja končím.

Mne hlava neberie ako tam môže byť 10 000 000 hlasov... :o Tam niečo nieje s kostolným poriadkom. :-?

A CBS od toho dáva ruky preč, už v úvode sa vyjadrila že to je len v rukách "fanúšikov".

Takže sa pripravme na všetkých hráčov z S27-S30.

Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod adesso » 19 kvě 2015, 14:57

Takže pokud je to fakt zmanipulované CBS, tak bych čekal hlavně tlačenku nejnovějších sérií, jak si psal. Něco v tomhle stylu:
Cierra, Kass, Abi, Kelly /29/, Shirin, Tasha, Natalie, Carolyn, Mikayla, Sabrina (kdyby odstoupila tak by tam možná mohli dát Kelly z S1)
Jeremy, Keith, Joe, Max, Spencer, Troy, Woo, Brad, Vytas, Mike (pokud vyhraje tak jako náhradu bych viděl Shanea, kterého chtěli už dříve)

:(
My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod brninho » 19 kvě 2015, 16:16

Aaa, mé oblíbené konspirace! :D
Takže jako jádro celýho "problému" je to, že hlasovalo 10 milionů lidí a že je to moc? C'mon, i v debilních Vyvolených se během první řady nezřídkakdy stávalo, že přišlo přes milion hlasů..a to jenom z ČR a v rámci jednoho-dvou dnů.
Když by se sečetli followeři všech 32 hráčů, tak se podle mě můžeme dostat na nějákých 200 tisíc lidí- a to jsou jenom lidi, který ten určitej hráč zaujal natolik, že sledují jeho aktivitu i mimo Survivor. Od nich podle mě ten milion hlasů přijít mohl (navíc každej může mít několik účtů). Jo, při větším počtu hlasů stoupá pravděpodobnost, že se do hry dostanou hráči typu Woo (hodnej kluk, asiat, v Survu relativně nedávno), Kelley nebo Keith ale s tím se tak něják dalo počítat, že holt ve hře nebude těch 20 lidí, který jsme naklikali, ne? Tady se zas vytváří určitá atmosféra a po čtvrtku se asi v 80 dalších příspěvcích bude řešit, že hlasování je zmanipulovaný a že ten a ta se dostali do hry na Probstův rozkaz...
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod honzavohralik » 20 kvě 2015, 08:56

Fakt je zbytečný zdávat hlasování, podle mě si CBS to číslo klidně vycucala z prstu, aby vypadali zajímavě a chtěně. :mrgreen:
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod XtttX » 20 kvě 2015, 15:13

Ja teda dúfam že v tých 10 miliónoch hlasov je plno hlasov z "fake" účtov čo si povytvárali fanúšikovia, a tie výsledky budú aspoň trochu "fans friendly". Ja sám som denne posielal hlasy z 5 účtov, tak dúfam že sa aj ostatní činili... :D

Inak strašný strach mám z toho "zajtrajška"... Asi budem pozerať live, a mne asi pukne srdce sledovať hráčov čo sa do toho castu nedostanú, a bude mi úplne jedno či som si tam dotyčných prial/neprial. :(

Celý twitter je momentálne plný fotiek "zbalených" hráčov... :D
Obrázek



Obrázek
Missy ako potencionálny loved one??? :love:

Inak Troyzan vraj "berie" Chelsiu, netuším do akej miery to je pravda... :D

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod XtttX » 21 kvě 2015, 04:57

Najhoršia séria ever!!!! Odmietam túto sračku sledovať!!!!!

Teresa a Shane zostanú doma???? NO to si robíte piču!!!! :vomit: x 1 000 000 000 000 000

Uživatelský avatar
Nik
Příspěvky: 45
Registrován: 27 srp 2013, 07:58
Nejoblíbenější série: S20

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod Nik » 21 kvě 2015, 06:27

Xtttx: Buď rád, že tam máš aspoň Kimmi. Mně tam chybí Shane, Jim, Carolyn a chtěl jsem vidět ještě jednou Maxe... Sem znechucený. Je vidět, že většina hlasujících zná jen poslední 4 série a ostatní snad ani neviděli :down: :vomit:
Favourite players: (s01)Joel,Rich (s02)Nick,Michael (s03)Silas,Clarence (s04)-Hunter,Sean (s06)Matthew,Heidi (s07)Christa (s09)Sarge,Julie (s10)Bobby Jon (s11)Rafe (s12)Shane,Aras (s13)Nathan,Penner (s14)Boo,Stacy (s15)Frosty,Peih-Gee (s16)Alexis (s17)Ace,Sugar (s18)Tyson,Coach (s19)Jaison (s21)Benry,Holly (s22)Andrea,Grant (s23)Whitney,Brandon (s24)Troyzan (s25)Peter,Carter (s26)Reynold (s27)Vytas,Hayden,Candice (s28)Spencer,Tony (s29)Josh,Redd,Baylor (s30)Jenn,Mike

Best players EVER : Boston Rob, Tony, Mike
Most HATED players : Dawn, Sherri, Russell, Dan

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod Lifty » 21 kvě 2015, 06:32

ACH TY EMOCE VE ČTYŘI RÁNO! No jo, kdybys nedělal rozbroje a nehecoval lidi po celém světe, ať hlasují pro Kimmy, tak by se tam Teresa dostala :D

Ale já jsem s výsledky víceméně spokojený. Shane byl hovado a blázen, navíc jeho video bylo dost nepřesvědčivé a hrané, takže se tomu vlastně ani nedivím. Spíš to byla jeho asi třetí šance (v FvF s ním Jeff vy.ebal a v HvV taky) tak ho asi klepne.
T-bird jsem taky považoval za favorita, ale na druhou stranu mě totálně její momentální vzhled děsí, tak asi nechtěli po celém USA, aby měly děti noční můry.
Důležité pro mě bylo, že se tam dostane Jeff a Spencer a to se stalo :dance: Jako bonus pak Vytas a Stephen
Oželel bych samozřejmě Keitha a Wooa, ti dva mi vyloženě vadí.
Není někde na netu pořadí v hlasování? Nemůžu nikde najít.
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod Lifty » 21 kvě 2015, 06:39

Nik píše:Xtttx: Buď rád, že tam máš aspoň Kimmi. Mně tam chybí Shane, Jim, Carolyn a chtěl jsem vidět ještě jednou Maxe... Sem znechucený. Je vidět, že většina hlasujících zná jen poslední 4 série a ostatní snad ani neviděli :down: :vomit:


Ale houby, je tam Kelly, Stephen, Jeff, Andrew, Kimmy, Terry, Pejdží... To není o posledních sériích... Ano, lidi si více pamatují nedávné účastníky, ale k tomu tam byla právě ta videa, kterými se připomněli ti ze starších sérií.
Takový Jeff byl v Austrálii docela nezapamatovatelný a tomu právě video s příběhem ohledně maminky s rakovinou pomohlo hodně.
A jsem za to rád, nikdy by ten cast nemohl být takový, jaký bych si představoval. Tohle je rozhodně dobrá verze. Ne nejlepší, ale představte si, kdyby se tam dostal takový Brad, Troyzan nebo Mikayla...
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod honzavohralik » 21 kvě 2015, 07:09

Ne, opravdu nikdy nikdy nikdy nikdy v životě nepochopím, jak někdo mohl zvážit hlasovat pro MONICU, WOOA, KIMMI A KEITHA.
Cast vypadá opravdu slušně, až na tyhle čtyři jména mi přijdou všichni zasloužení, snad se někdo z těch 4 vykoupí a bude aspoň hrát, uvidíme.
Každopádně fakt čumím, že to nedala Teresa. U Stephanie jsem to čekal, ale mrzí mě to, protože to byla její poslední šance 100%.
Shane podle mě tolik fanoušků nemá, mě osobně je to nesympatickej hráč, takže jeho nepostupu se tak nedivím. To samý zřejmě i Jim a Troyzan, které teda já rád mám.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod honzavohralik » 21 kvě 2015, 07:11

XtttX píše:Najhoršia séria ever!!!! Odmietam túto sračku sledovať!!!!!

Teresa a Shane zostanú doma???? NO to si robíte piču!!!! :vomit: x 1 000 000 000 000 000


Myslím, že je zázrak kolik lidí ze starých sérií cast dalo a měli bychom být spíš rádi. Jako na milion procent jsem tak nečekal Jeffa a Kimmi, ale jsou tam Andrew, Terry, Peih-Gee, Kelly, Kimmi a Jeff, což si myslím, že je docela slušný skóre, vzhledem k tomu, že většina hlasů patřila určitě obyčejným Američanům.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod aqmel » 21 kvě 2015, 08:46

Girls
Kelly Wiglesworth
Kimmi Kappenberg
Peih-Gee Law
Ciera Eastin
Abi-Maria Gomes
Kass McQuillen
Kelley Wentworth
Monica Padilla
Shirin Oskooi
Tasha Fox

Guys
Jeff Varner
Keith Nale
Spencer Bledsoe
Vytas Baskauskas
Jeremy Collins
Stephen Fishbach
Terry Deitz
Andrew Savage
Woo Hwang
Joe Anglim

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod aqmel » 21 kvě 2015, 09:08

Jen nechapu proc tam je kelly z Bornea ktera nechtela nic mit se survivorem -a nejaka kimmi ktera jen sedela v australie a nejeky potencial do budoucna nemela ,potencial by mohla mit christa z peal islandu nebo darrah -ale pametovat si 50 kg divku jak se ji vedlo v soutezi to uz moc lidi nepamatuje ,asi jim vice vzeslo na mysl hadka kimmi a alice a ze kimmi neji maso ,-

a dal nechapu jak taky stephan muze dostat dalsi sanc kdyz final kmenovku uplne nezvladl a jen se vezl nejaky dëckem JT,
misto neho treba taky brendan nebo dalsi joe -nic moc -misto neho lepsich adeptu tj -brandan ktery by potencil mit mohl ,survivor samoa tam tezko vybirat treba taky erik ,jaison ,bratt -ale monika ktera je stejna pipka jak kimmi a jeff z australie .a mluvit o tom ze chudak troyzan by chtel opet hrat no chtel ale prvni sanc nic moc -takze nekdo z wordu sanc dalsi si zahrat moc nevidim-

zmana asi uz nebude tak zurit je asi zbytecne -ale ze tam je kelly z bornea ktera nechtela nic mit s touto soutezi to je tedy vtip roku.

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod Lifty » 21 kvě 2015, 10:05

Já mám TAKOVOU radost, že se tam dostal ten Jeff. To jsem fakt nečekal...
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod XtttX » 21 kvě 2015, 10:46

Obrázek
Len 11 ľudí z posledných 4 sérii???? Tak málo... :o :o :o


Ja som znechutený, a dá sa povedať až v šoku, pretože som sa skutočne pripravil na viaceré desivé scenáre, ale toto som nečakal... Tak nejak som si bol "istý" že Kimmi to asi nedá, pripravoval som sa že to nedajú Abi/Kass pretože fúúúúj villain, a podobne, ale s tou Teresou som fakt počítal. :( Mne doslova vyhrkli slzy keď jej tam Jeff povedal "sorry T-bird". Tak nádherne tam vyzerala... :( A jak tam ešte potom objala Monicu. :( Takže Teresu sme definitívne stratili... :( :( :( Tam proste už nie je šanca že ju uvidíme hrať znova, veď má 56 rokov.

Obrázek
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Shane bol akože vážne WTF, pretože fanúšikovia o jeho návrate snili roky, v anketách na reddite/sucks/RHAP bol v TOP3... To akože teraz sa najlepšie umiestnil 12.(Mike ho určite predbehol)????? Kde to žijeme preboha????? :cry: :cry: :cry: Už neviem koľkýkrát mu "padol" návrat, ten sa už na to definitívne vyjebe. TOTO JE HANBA!!!!

Jak tu viacerí spomínali že pre Teresu odmietajú hlasovať kvôli jej "vzhľadu"... (to o niečom svedčí...) Musím súhlasiť, na 56 rokov vyzerá skutočne hrozne, a vzhľad je predsa mimoriadne dôležité kritérium pri tomto hlasovaní.


"Facebook komunita" fakt totálne dokurvila toto hlasovanie. To bolo samé chceme v caste "reálnych ľudí", v tomto caste nie je nikto "normálny". A pre koho tí idioti hlasovali???? Pre Cieru, Monicu a Kelly Wentworthless(tú v tomto momente skutočne nenávidím, pretože práve ona ukradla Terese to miesto). Ak pri zverejnení castu S32(Redmond potvrdil že nás čaká BvBvB 2) skúsi niekto napísať že v caste nie sú reálni ľudia, vypičujem ho totálne!!!!! :angry: :angry: :angry:


Fakt som maximálne nasraný... Dúfam že si niekto zlomí ruku alebo tak, a T/S ho nahradí. Ja som ich tam vážne tak strašne chcel.... :( :(

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Survivor 31/32

Příspěvekod XtttX » 21 kvě 2015, 12:28

Wow, Shane je dosť nasraný na všetko okolo S31. Na twitteri prisahal na svojho syna že do Survivora už v živote nepôjde. :o

T-bird zatiaľ nič netweetla... Falošná nádej??? Po skúsenostiach z predchádzajúcich sérií by tam mali mať náhradníka nie??? Prosím, prosím, prosím... Aspoň aby nejaký zážitok tá Teresa mala.

Inak Kambodža je vraj dosť drsná podľa Redmonda. Pri S32 tam dosť ľudí ochorelo a také hrozné "štípance" vraj nikdy neboli...


Zpět na „Spoilery“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů