Survivor 33and34

Spoilery, Spoilery, Spoilery - diskuze bez zábran.
aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Survivor 33and34

Příspěvekod aqmel » 18 úno 2016, 19:22

tak dle posledni zprav po 10 letech se survivor na dve sezony vrati do Fidzi
http://survivorfandom.com/survivor-seas ... ji-316332/

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod lacSzlo » 19 úno 2016, 17:19

Taky se dost spekuluje o tom, že by S34 možná mohlo být Fans vs. Favorites 3 s tím, že favority vyberou diváci přes hlasování jako do Second Chance. Ale jisté ještě není vůbec nic, i když na sucks se na to už pomalu začínají připravovat :D
(?)

bSaR
Příspěvky: 21
Registrován: 23 zář 2014, 13:55

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod bSaR » 26 úno 2016, 11:03

Na jednoho navrátilce do kmenu, případně 50:50 ať se vykašlou. Jen ať jedou casty na 100% a je z čeho vybírat na pořádnou Allstars. I když taková S36 už si říká o HvV2!

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod kata_rina » 23 bře 2016, 19:55

Pár spoilerů od dobře známého zdroje ;)
http://insidesurvivor.com/survivor-seas ... mors-11168
Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod brninho » 24 bře 2016, 11:42

Asi mě tyhle zprávy moc nepotěšily..
Lokalita- téměř vůbec změna, chápu, že vnitrozemské série třeba můžou být dražší, protože potenciální levnější lokality ve
většině nevyhovujou v dnešních časech z "politických důvodů", ale jednou za čas by to nebyla špatná změna, ale budiž, lokalita není pro mě jako pro diváka až taková priorita jako "příběh", co se v dějišti udává.
Sezona 33:Nováčkovská série, fajn. Tři kmeny- donedávna jsem byl velkej zastánce, pořád si myslím, že je to fajn koncept, ale až takový pravidlo by se z toho stát nemuselo, když byl problém s angažováním žen (nechápu, 10 mil. diváků každou epizodu, počítám že několik tisíc zájemců+ o fyzické způsobilosti některých soutěžících každou sezonu pochybuju), tak se klidně mohlo přejít na "klasiku" o 16 lidech, dva kmeny- přibyl by čas na všechny intra (ano, moje oblíbené téma) a uctění padlých soutěžícíh ve finálové epizodě (už je to tak dávno, že si nepamatuju, jak se tomu ofiko říká). Ale obecně nemám až takovejch námitek.
Sezona 34: Tady už námitky mám a docela velký..Kde chtějí brát navrátilce, kteří se navíc budou rekrutovat hlavně z řad po HvV? Co to je za blbost? FvF, BvW, Second Chance už vybrakovali snad všechno co z těhle řad šlo a to se ještě o drtivé většině voleb dalo úspěšně pochybovat. SC si rozebrali SJDS a Cagayan, BvW a Caramoan zase sezony 22-24, jediný pořádně nevyužitý sezony jsou Nicaragua (není o co stát) a Filipíny (Malcolma můžu vidět každou sezonu-dobrý, Abi si úlohu splnila v SC, jinak snad RC, Pete, Jeff, Denise..). Nebetyčná blbost, když se ani neví, jak dopadne sezona 33. Takže už si můžu dělat čárky u Kaoh Rongu, kdo to bude? Caleb je jasnej, o Taiovi snad nikdo nepochybuje, Joe? Že by se spěchalo na hvězdnou sérii, dokud Joeovi ještě slouží zdraví? Jeff si po úspěšné Second Chance docela troufá..A mohlo by být zle nedobře, naštěstí Survivor má stabilní fanouškovskou základnu a těch 10 mega diváků tak jako tak ohrožených není, ale je to blbost, nehorázná blbost. Uff, až si to po sobě budu číst, tak se budu držet za hlavu, ale musel jsem upustit páru

EDIT:Neuděláme malou anketku, kdo by mohl v 34 soutěžit? Asi bych správně měl založit nový téma, ale není rok 2014..
Je jasný, že se bude hodně ždímat z úspěchu Second Chance, takže někteří soutěžící si účast zopakujou, asi dostanou šanci i neúspěšní kandidáti z diváckýho hlasování, to je asi takovej logickej klíč..Když přidám pár jmen mimo divácké hlasování, soutěžící z Kaoh Rongu a nechám místo na dvě jména z 33, přičemž počítám s 20 hráči, tak mi to vychází takhle:
Muži: Joe (WA), Malcolm (Fil), Caleb (KR), Tai (KR), Dan (WA), Hayden (BvW), Jim (SP), Troyzan (OW), Brad (BvW), nebyl bych překvapenej s Mikem (WA), Tonym (Cag),Varnerem (AU) nebo Reed/Joshem ze SJDS a bohužel pokud drby před SC byly pravdivý tak tuponěm Jonem..Specner a Jeremy další účast u Roba odřekli, ale u toho Spencera když dolary zašustí...ale snad ne
Ženy: Kelley (SJDS), Ciera (BvW), Carolyn (WA), Mikayla (SP), Natalie (RI), Sabrina (OW), Tasha (Cag), RC (Fil), někdo z KR, někdo z 33, u ženskejch je to největší problém, nechtěl bych zpátky ve hře ty nádhery z Caramoanu, ani jednu, Denise by podle mě odmítla a dál už toho fakt moc není..Jo, vlastně ta vítězná Twinnie ze SJDS :down:
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod kata_rina » 25 bře 2016, 22:56

brninho Co se týče 34 sezóny, vesměs s tebou souhlasím! Fajn Second chance byl dobrý nápad a celkem dobrá série, ale vidět lidi po 3. a to takhle rychle za sebou je blbost! Hlavně si myslím, že poslední nováčkovské série byly dobré a není kam spěchat s novou all star či něčím podobným. A když už návraty, tak alespoň ze starších řad ...

Pokud se mám přidat ke tvé anketě, tak pro mě asi takhle: (ti, kteří hráli pouze jednou a nevyhráli)
muži: Benry (Nikaragua), Sash (Nikaragua), Peter (Filipíny), Hayden (BvsW), Josh (SJDS), Tyler (WA),
ženy: Alina (Nikaragaua), Sabrina (OW), Katie (BvsW), Carolyn (WA)

Opravdu není koho vybrat, pokud bych měla doplnit dalšími, kteří vyhráli, tak pak tito:
muži: Tony (Cagayan), Mike (WA)
ženy: Natalie (SJDS)

Plus ti z nejnovější série, kteří zatím vypadají slibně:
muži: Caleb, Neal, Scott
ženy: Anna, Michele, možná Cydney

Nevím, koho chtějí z těch nejnovějších vybrat, ale už mě vážně nebaví koukat stále dokola na ty samý ksichty... :cry:
Obrázek

bSaR
Příspěvky: 21
Registrován: 23 zář 2014, 13:55

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod bSaR » 01 dub 2016, 14:21

All-Stars série po tak krátké chvíli postrádá na výjimečnosti a udělat S34 s navrátilcema se mi vůbec nepozdává. Tak nějak se v duchu modlím k sérii okolo 36, která by byla pokračování HvV. Proč právě za ty 2-3 roky? V mém dreamteamu je totiž řada lidí, kteří už mají jistý věk a s přibývajícími roky je jejich účast méně a méně pravděpodobná. Na druhou stranu jsou zde zajímavé hráčky s miminama, které by měly čas svůj potěr odchovat a naštrádovat si to zpátky do Survivora. V takovém případě bych ten cast viděl cca takto:

Heroes:
Jonathan Penner
Jeff Varner
Earl Cole
Mike Holloway
Malcolm Freberg

Denise Stapley
Jacklyn Schultz
Natalie Anderson
Michele Fitzgerald?
Andrea Boehlke

Villians:
Richard Hatch
Tony Vlachos
Rob Cesternino
Hayden Moss
Brad Culpepper

Ami Cusack
Danni Boatwright
[b]Amber Mariano[/b]
Kelley Wentworth
Kimm Spradin

Zejména u žen jsou tam některá místa zapláclá a kdyby se časem objevila další Parvaty, měla by zajištěnej spot. Jinak téměř vychází podmínka 5 vítězů v každém kmeni, která by hráče rozdělovala fifty fifty i jinak než muži/ženy.

A nakonec navážu na příspěvek nade mnou. Případná další SCH hráčů kteří hráli pouze jednou a nevyhráli:

Caleb (32), Marty (21), Silas (03), Niel (32), Brad (27), John (29), Troyzan (24), LJ (28), Matty (17), Jim (23)
Carolyn (30), Cydney (32), Chelsea (24), Natalie (16), Stephanie (22), Teresa (03), Anna (32), RC (25), Erinn (18), Siera (18)

Takovej Béčkovej cast, nicméně u některých hráčů potenciál je. Nebo že by to Probst osekal na tu po Caramoanu mnou nenáviděnou 50:50?

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod kata_rina » 08 dub 2016, 23:42

http://insidesurvivor.com/rumored-survivor-season-34-cast-11495

No nevím, že by winners vs. runners-up vs. jury vs. pre-jury??? Čtyři kmeny by byly fajn, to už tu dlouho nebylo. Vše je však ve hvězdách...

Z prozatímního listu za mě asi takhle:
ALEXIS - NE
ANDREA - NE, díky ... Ve své 1. řadě koukatelná, ale z toho co tam bylo, nebylo ani na výběr ...
CALEB - PROČ NE ;) zajímalo by mě, kam až by došel, když teď neměl tu příležitost
CAROLYN - ANO nebo si ve finále zasloužila více hlasů
CHELSEA - JE MI JEDNO
CIRIE - NE, díky ... Už jí bylo dost
DANNI - ANO ANO ANO
DEBBIE - NEVÍM, zatím si nelze udělat celkový obrázek o ní
EARL - ANO
HALI - JE MI JEDNO, ve své řadě nic nepředvedla, ale třeba by se dokázala poučit
J.T. - NEVÍM, v Tocantins můj favorit v HvsV docela zklamal
JOHN - ANO
JON (SJDS) - NE, pako největší
LJ - NE, ať si nechá své ego pro sebe, nepotřebuju ho vidět
MALCOLM - NE, už ho bylo dost
MARTY - PROČ NE
MIKE - ANO, měl být v SCH, nebyl a bylo by fajn vidět znovu jeho zapálenost pro hru
MONICA - NE NE NE!!!! Když ne Brad tak ona?! Vážně Probste?! :cry:
NATALIE (SJDS) - ANO, ale sama v jednom rozhovoru, řekla, že by se jí znova nechtělo, ale viděla bych jí ráda ;)
NATALIE (Micronesia) - PROČ NE, slibováno už je jí to dlouho
OZZY - NE, díky, už ho nemusím vidět znovu
PETER - JE MI JEDNO, ale podle mě se nepoučí ze své předešlé hry...
SANDRA - ANO, ta asi nikdy neomrzí :D
SARAH - NE, díky
SOPHIE - NEVÍM, ve své řadě si nevedla špatně, ale jsou lepší adepti
TAI - NEVÍM, stejný případ jako u Debbie, každopádně oba jsou to vtipné prvky hry
TROYZAN - NEVÍM...
TONY - ASI NE, hrál dobrou hru, ale nechtěla bych se na ni koukat znovu...

Jsem zvědavá jaká jména přijdou příště...
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod lacSzlo » 10 dub 2016, 13:50

Ženy:
1) Sophie
2) Carolyn
3) Hali
4) Debbie
5) Monica
6) Natalie B.
7) Natalie A.
8 ) Sarah
9) Cirie
10) Alexis
11) Andrea
12) Chelsea
13) Sandra (nechci, aby si zkazila pověst. U ní má návrat cenu jenom tehdy, kdyby znovu vyhrála)
14 Danni (nemám ji rád)

Muži:
1) Jon (i když Jaclyn by byla teda rozhodně ještě lepší volba)
2) John
3) Peter
4) Mike
5) Tai
6) Caleb
7) Malcolm
8 ) Troyzan
9) Marty
10) Earl
11) Tony
12) JT
13) LJ
14) Ozzy
(?)

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod Spencer91 » 10 dub 2016, 19:03

Alexis Maxwell - tak nějak v návratu nevidím přínos.... NE
Andrea Boehlke - proč ne, uvidím ji rád, nicméně jí fandit asi nebudu... ANO
Caleb Reynolds - sympatickej týpek, novou šanci si zaslouží, jako on bych odejít nechtěl... ANO
Carolyn Rivera - MamaC :love: v límečkách předvedla slušnou hru, rád uvidím znova... ANO
Chelsea Meissner - tristní řada a další potenciální návrat? Zrovna ona, krom postavy, nic neukázala... NE
Cirie Fields - nikdy jsem jí moc nefandil, ale ač v dřívějších dobách skvělá, tak se bojím, že počtvrtý už bude jen stínem dřívějších úspěchů... raději NE
Danni Boatwright - rozhodně pro... jsem na ní po letech zvědavej... ANO
Debbie Wanner - ještě uvidím, jak se předvede, nicméně v Kaoh Rong jí celkem fandím... MOŽNÁ
Earl Cole - proč ne... ANO
Hali Ford - :sex: sem s ní, už jen kvůli tomu pokoukání :oops: - ANO
J.T. Thomas - měl jsem ho v Tocantins rád, v HvV podcenil Russella, jinak by měl hypoteticky na druhou výhru... s ním potřetí problém nemám - ANO
John Cody - nemusím ho vidět znova... neoslovil mě... NE
Jon Misch - na tohohle týpka jsem vyloženě alergickej... v SJDS ho po sloučení většinu času tahala Jaclyn a nebýt jí (a Natalie), šel by mnohem dřív... možná se poučil, nicméně za mě NE
LJ McKanas - NE... nefandil jsem, ani moc neukázal...
Malcolm Freberg - jako jo, napoprvý zahrál skvěle, napodruhý hůř... co napotřetí? Ale proč ne... přínosem podle mě bude.. ANO
Marty Piombo - rozhodně ANO - když už nic, alespoň udělá show (doufám)...
Mike Holloway - ve WA jsem měl jiný favority, nicméně pro mě z výberu ta lepší polovina - ANO
Monica Culpepper - nejspíš jí berou jako fyzicky silnou ženskou, jinak si to nedovedu vysvětlit... zahozený místo... NE
Natalie Anderson - určitě ANO... moje favoritka ze SJDS
Natalie Bolton - MOŽNÁ... nemusím ji vidět znova, ale pokud tam bude, nezblázním se z toho...
Ozzy Lusth - toho už snad bylo taky dost, ne? Fyzicky dobrej, ale strategicky a sociálně sto let za opicema... NE
Peter Baggenstos - fandil jsem mu, nicméně mě zklamal... pokud se ale poučí a nebude tak arogantní, tak klidně... MOŽNÁ
Sandra Diaz-Twine - neuznávám ji jako dvojnásobnou vítězku, nicméně je úctihodný, co nikdo jinej doposud nedokázal... kdyby se vrátila potřetí, vadit mi to nebude, i když jí nejspíš fandit nebudu...
Sarah Lacina - NE... žádnej smysl návratu tam nevidím...
Sophie Clarke - už nad její výhrou v SP jsem kroutil nechápavě hlavou, nad druhou účastí bych si ji už nejspíš vykroutil... NE
Tai Trang - takovej mamlas no... rozhodně ne YAU-MAN 2.0... brzo na nějaký objektivní hodnocení, nicméně podle současný hry spíš NE...
Troyzan Robertson - zábavnej element, slušnej na soutěže... klidně ANO
Tony Vlachos - Cagayan si povodil dobře, i když měl taky trochu haluz díky Kass, speciálnímu twistu s HII a nakonec i díky "million dollar mistake" Woovi... těžko říct, jestli by to dokázal zopakovat... ale rád ho uvidím znova... ANO

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod brninho » 11 dub 2016, 11:13

Z toho seznamu se dá docela vybrat, bohužel nemám moc čas na vypisování, ale Malcolma můžu vidět furt, Ozzy ať si říká každej kdo chce co chce, tak je to jedna z největších osobností v hře, taky k němu mám dost výhrad, ale nejbližší hvězdná série je možná poslední příležitost jak ho vidět v top formě, léta letí..Dost lidí bylo docela jasných, snad ti tupoňové mezi nima, kteří se do finálovýho castu možná dostanou, budou hrát vedlejší roli.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod lacSzlo » 12 kvě 2016, 15:51

Tohle by měl podle všeho být část 33. série. Vypadá to docela solidně:

http://insidesurvivor.com/survivor-season-33-cast-11844
(?)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod milan » 12 kvě 2016, 17:47

lacSzlo píše:Tohle by měl podle všeho být část 33. série. Vypadá to docela solidně:

http://insidesurvivor.com/survivor-season-33-cast-11844
Kopec Comedian/Writer, a iných podobných, čo robil ten cast Cochran? Sebapoškodzovacie vtipy budú znova "in".
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod lacSzlo » 12 kvě 2016, 18:52

Taky je tam pár misionářů a pastorka, to bych čekal, že tu lidi vyděsí víc :D A taky pár právníků a manažerů (nebo čeho). Co by se z toho dalo udělat za téma série? :D
(?)

bSaR
Příspěvky: 21
Registrován: 23 zář 2014, 13:55

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod bSaR » 20 kvě 2016, 15:17

Hmm. Takže podle fotky a povolání mě zaujali tihle:
Chris Hammons - Doufám že to bude pořádnej šmejd.
Jessica Figueroa - :sex:
Justin Starrett - Arogantní hovádko.
Kenneth McNickle - Kunďák no.
Mari Takahashi - sexy asiatka
Michelle Schubert - :sex:
Taylor Stocker - challange beast?

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod Zeck » 29 kvě 2016, 23:16

Co se týče předběžného širšího castu na 34. řadu, plně souhlasím s brninhem. Období po S20 je tak brutálně vybrakovaný díky All Stars řadám v každé třetí řadě, že fakt netuším, o co se jako s tímhle výběrem vlastně snaží. Vyprodukovat další lehce zapomenutelný pseudohvězdný shit, který bude všem naprosto u prdele, protože budou sledovat hráče, které sledovali před pár měsíci? Když jsem viděl ty ksichty v článku na webu, polil mě studený pot. Probst vážně úspěšně předstírá, že pořad existuje až od té doby, co o castu rozhoduje jen on a těch deset let historie a 19 řad předtím asi neexistují, přitom právě v nich čekají nikdy nevyužití hráči, kteří nedostali druhou příležitost, na rozdíl od vesměs tragických hráčů po S20.

Alexis S28: To je kdo, prosím? Taková hvězda, že si jí nevybavím.
Andrea S22: Skutečně tenhle prosťáček bude hrát potřetí? V RI nepředvedla nic, za obličej byla pozvaná do nejhorší All Stars v historii a tam mezi těmi retardy předvedla co? Opět si jí nevybavím, zřejmě tedy nic.
Aubry S32: Neměl jsem jí rád, ale asi by tam být měla, no.
Carolyn S30: Nedokázala postoupit ani z toho úzkého výběru hráčů, které CBS dala fanouškům k dispozici pro druhou šanci. A to vlastní řadu dohrála v ten samý den. Skutečně je takový hráč hvězda? Podle fanoušků ne a já s nimi souhlasím.
Chelsea S24: Čím vyčnívala, krom toho, že dobře vypadala? Pokud si pamatuju, tvrdila, že bude hrát drsnou fyzickou hru, protože je drsná venkovská dívka. Pak se tam jako jediná složila z toho, že prší. Kim jí dotáhla za vlasy do finále a to je všechno.
Cirie S12, S16, S20: Vážně? O této mrtvole někdo uvažuje, že by jí vykopal z hrobu? Tuhle naprosto zbytečnou hráčku, která umí jen jedno, pomlouvat ostatní a z toho těžit? Už v S20 byla tak profláklá, že si ani neusrala, nejzbytečnější hráč řady, že by všichni rázem zapomněli jak hraje?
Danni S11: Vyhrála nad Stephenii, vážně někdo uvažuje o tom, že bude zvát lidi, kteří už vyhráli?
Debbie S32: Za co, proboha? Nejtrapnější a nejzbytečnější hráčka celé řady.
Hali S30: Tady jsem se skoro pochcal smíchy, zbytečnější než Andrea, odkdy se hráčky na ozdobu řady, které celou dobu neudělají nic, považují za hvězdy? Od té doby, co o tom rozhoduje Probst, já vím, ale tohle snad nemohou myslet vážně.
Monica S24, S27: Tak tohle je hardcore, jestli se skutečně uvažuje, že by tahle zbytečná bytost hrála potřetí, tak je to odraz zoufalosti celého castingového oddělení pořadu.
Natalie S29: Muhehe, nejhorší řada v historii, jeden z nejhorších vítězů v historii, navíc součástí indického protekčního dua CBS, které vymetá All Stars řady TAR, v nich nepředvede nic a přesto je budou srát do dalších a dalších řad a pořadů, ačkoliv to jedna z nich už KONEČNĚ vyhrála. Nemám slov, naprosto nejhorší možná volba ze všech potenciálních hráček.
Natalie S16: Neskutečný! Volba ze straších řad, která navíc něco předvedla, byla to pěkná zákeřná pička, čili zábavná hráčka. Její napojení na lidi z produkce, kdy dohodila účast třeba Grantovi v RI, je známé, divím se, že díky němu už nehrála dřív.
Sabrina S24: To je ta, která tam spolu s Chelsea dělala komparz jediné hráčce řady Kim ve finále? Nic jiného si z ní nepamatuju, vynikající potenciální hvězda.
Sandra S07, S20: Dvojnásobná vítězka hrající potřetí? Ne, tohle skutečně neprojde.
Sarah S28: Opět si nevybavuju o koho jde, známka hvězdnosti.
Sophie S23: Otřesná vítězka otřesné řady, nemá tam co dělat.


Caleb S32: Toho znovu vidět chci, protože nedostal šanci nic předvést a bavil mě.
Earl S14: Vážně? Ta řada byla po herní stránce vtip a on jí ještě vyhrál, co může přinést?
JT S18, S20: Tenhle pitomeček tupý jak tágo, který ještě k tomu jednou už vyhrál, skutečně bude vysírat potřetí? Jistě, Probst ho považoval za jednoho z nejlepších vítězů v historii, takže ano.
Jeff S02, S31: V minulé řadě byl vtipnej, chtěl hrát, proč ne.
John S27: Děsně ho svazovala husa Candace, která mu kazila hru a zároveň mu bránila hrát naplno, takže ať se klidně ukáže sám za sebe.
Jon S29: To samé v bleděmodrém, jeho ale nikdo nesvazoval, úchvatná partnerka Jaclyn mu tu hru přímo kurvila, on potenciál měl, sám za sebe, bez té stupidní modelky.
Penner S13, S16, S25: Protekční Penner není taková osobnost jak Boston Rob aby hrál počtvrté, šancí měl habaděj.
LJ S28: Nepamatuju si z něj vůbec nic, hvězda?
Malcolm S25, S26: Dejte mu pauzu pět let, kurva, tohle okamžité recyklování každé nadprůměrné osobnosti a hráče je pak příčinou impotentních All Stars řad.
Marty S21: Ten měl hrát už dávno, bojím se, že už bude moc starej.
Mike S30: Vyhrál přesně před rokem a teď se dost možná chystá na natáčení řady další? Doufám, že ne.
Ozzy S13, S16, S23: Opět souhlasím s brninhem, za chvíli je tenhle pornoherec mimo formu (bůhví jestli v ní vůbec ještě je), za pět let už bude pro Survivor nepoužitelnej. Takže vlastně ano, protože je to poslední příležitost, on je bezpochyby nejlepší fyzický hráč v historii, v každé řadě vyčníval a dělal jí zajímavou a je to hvězda pořadu první jakosti na úrovni Bostona Roba, akorát v jiném aspektu hry. Jen ho měli dát do jedné řady s hráči jako Joe, případně do nějakého "gigantického" zakončení Survivora mezi hvězdy jako právě BR nebo Russell, ne mezi staré Troyzany a další zaměnitelné pseudohvězdy.
Peter S32: Nemá tam co dělat, nedošel ani do sloučení, tohle skutečně není hvězda, že byl v poslední odvysílané řadě před natáčením není zásluha, ale štěstí.
Tai S32: Ten tam co dělat má.
Tony S28: Ne, že bych se rád nepodíval jak si s ním všichni v kmenové fázi vytřou prdel, protože takového paranoidního psychopata nebudou chtít ve sloučení, ale to vítězství je u něj velký problém, prostě nechci znovu sledovat vítěze mezi "nevítězi".
Troyzan S24: Tragická řada, tragická osobnost, tragická pseudohra. Stačí to na "hvězdu" dnešního Survivora? Zřejmě ano.
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod milan » 30 kvě 2016, 10:19

Ten pocit... keď z hore vypísaných poznáš asi 5 ľudí :D
Mňa už štvali návraty pri S26+S27 a som aj v celku rád, že som to prestal pozerať, po tom rozbore čo som si hore prečítal od 2 ľudí vôbec neľutujem toto rozhodnutie, viac ma mrzí ako sa Survivor pod rukami JP zmenil, už tie série po HvV stáli za prd.
Na jeseň dám šancu SK verzii a asi aj CZ, pozriem AU.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod brninho » 31 kvě 2016, 11:18

Tak ona ta mince má dvě strany, jasně, Survivor už nemá takový grády jako dřív, ať už za to může Probst nebo prostě jen peníze, ale na druhou stranu, když si vezmu reality show CBS od začátku 2015 doteď, tak Survivor je kvalitativně jasnej vítěz, s30 byla nadprůměr, kvalitní cast, hra až tak nebyla rozsekaná twistama, s31 je pro mě co se týče all stars sérií v závěsu za Micronésií a HvV, až poslední série byla slabší, když si zrekapituluju BB17, tak tu do konce něják držela nad vodou jenom jediná hráčka a o TAR nemluvím, to je přežívající mrtvola.
Ale abych se oslím můstkem vrátil k tématu, právě kvůli tomu, že se SC povedla série s navrátilci hned za rok a půl prostě nedává smysl, promýšlím to zleva zprava PROČ? Chce si produkce ještě vypěstovat nějáký kandidáty do potenciální poslední sezony? Tak proč tolik provařených jmen? Je počet diváků u hvězdných sezon větší? Všichni víme, že není..Nedává to smysl. Možná Probstovi došla inspirace, jakej versus ještě vymyslet? Rodinní příslušníci byli, zaměstnání bylo, generace budou, za rasy by dneska šel do basy.. :D
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod Zeck » 31 kvě 2016, 18:00

Co jsem tedy slyšel, Burnett se po S20 stáhl z rozhodovacích pravomocí, podržel si nějaké produkční aktivity a vesměs pořad přenechal Probstovi jako součást imaginárního dědictví, no a ten za 6 let vyprodukoval 6 řad (S34 nepočítám), které byly buďto komplet All Stars, polovičně All Stars, případně se v nich objevili hráči ze straších řad. Vždyť je to úplná šílenost, jak kdyby rodiče dítěti celý život zakazovali sladkosti a to se znenadání objevilo v cukrárně bez jejich dozoru. Je v tom nulová tvůrčí kreativita Probsta, zkrátka na rozdíl od Burnetta nemá představivost, a taky to, že on ten pořad dělá především tak, jak se jemu líbí, myslím tím v pozici diváka, ne tvůrce. Probst miluje sledovat navrátilce, takže navrátilci budou každý rok, i kdyby trakaře padaly a někdo hrál třeba podesáté! No a ty pauzy budou vyplňovat ty versus shity se směšnými tématy, pokud možno po roce ještě recyklované, s třemi kmeny a padesáti promíchání před sloučením. A kdyby dnes udělal ten souboj ras jako v Cook Islands, nasere mezi pět černochů dva bělochy a jednoho asiata, tedy tak to alespoň dělá u všech ostatních tématických kmenů, kdy se i sami hráči ve zpovědích diví, že do těch kmenů nepatří a vidí se v úplně jiném. Já taky mám rád hvězdné série, jenže s opravdovými hvězdami a především s hráči, na které se třeba musím těšit roky. SC byla vynikající, jediná hvězdná řada, která se Probstovi povedla, dost možná nejlepší řada pod jeho taktovkou, ale opět, do závěrečné fáze se dostali hráči, které jsem viděl doslova před pár měsíci.
Obrázek Obrázek Obrázek

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod Spencer91 » 31 kvě 2016, 20:42

http://insidesurvivor.com/survivor-season-34-cast-12288

Z poloviny jmen se mi chce brečet... :cry:

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod Megis » 01 čer 2016, 20:48

No ten cast mohl dopadnout i hůř, s tímhle rozložením se i smířím.

Andrea: OK - A jo, já ju mám rád, z těch pěkných holek má aspoň nějaké náznaky taktiky
Brad: OK - Ať si kdo chce co chce říká, on mě bavil, snad v tom bude pokračovat
Aubry: OK - Sice mi není zrovna sympatická, ale rozhodně jí nelze upřít snaha o hru
Caleb: Super - Nestihl se rozkoukat, velká škoda, uvidíme, co předvede
Ciera: OK - Fandit jí nebudu, ale aspoň se snaží o hru
Jeff: Super - Ať se dostane aspoň do sloučení, potenciál by byl
Cirie: Super - Pro mě jedna z nejlepších taktických hráček
JT: OK - Sympaťák, i když z herního hlediska asi nic nepředvede
Debbie: NE - Stačilo, nepotřebuju ji vidět po tak krátké době znovu
Malcolm: Super - Záruka kvality po všech stránkách
Hali: NE - Nijak se nám holka nepředvedla, zvláštní volba
Ozzy: NE - Stačilo, užili jsme si ho dost
Tai: NE - Neřízená střela, jeho herní kroky byly většinou dost mimo
Sandra: NE - Ta by měla jít do série All-winners, pochybuju, že ji někdo dovolí rozehrát nějakou hru
Tony: SUPER - Takové hráče dávat do každé série!
Sarah: NE - Takové nehráče nedávat do žádné série!
Troyzan: NE - To jako uvidíme postupem času z OW všechny hráče? Z jedné z nejhorších sérií (u mě teda jednoznačně nejhorší), kde nikdo až na vítěze nehrál?
Sierra: NE - Po Lacinové druhý největší přešlap v castu

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod milan » 01 čer 2016, 21:30

Spencer91 píše:http://insidesurvivor.com/survivor-season-34-cast-12288

Z poloviny jmen se mi chce brečet... :cry:

:lol: :lol: :lol: Jeff je hotová hlavička, spojil niekoľko sérii s navrátilcami (vrátenými už) do novej série, pýtam sa, kde je Rupert?

Andrea - milá baba, v dobe kedy som žral Survivor som s ňou písal a vždy bola ochotná podpísať fotky, ale herne nemá čo hre dať, i keď napr. v S26 ma bavila viac ako v S22.

Brad - človek čo nevie počítať na prstoch 2 rúk? ako vážne?

Aubry - nepoznám

Caleb - poznám len z BB, čeknite : Big Brother séria 16, z pohľadu diváka?!
citujem sa:
V druhej polovici hry mu pripravili v produkcii celkom zábavný edit, kde bol práve on tým elementom všetkej zábavy v dome (kung fu, Adam & Eva a tak podobne), myslím, že CBS si svojho žrebca osedlá aj v budúcnosti.
už v tej dobe, t.j. 26.9.2014 keď som písal ten článok k BB som tušil, že ho použijú... použili ho v min. sérii a znova teraz?


Ciera - vylúčila vl. mamu, pre Jeffa proste nesmrteľný čin.

Jeff - jeho prvý návrat som chápal, po dlhej dobe do hry, ale znova? Nebol to zrovna Jeff, ktorý pre náš web sa vyjadril, článok tu.
5. Prijal by si ponuku na návrat?

Jednou jsem dostal nabídku vrátit se. I kdybych byl ochotný hrát znovu a rád bych hrál znovu, nemůžu. Pracuji v televizi a smlouvy nejsou dost flexibilní na to, aby mi dovolily hrát a zároveň zůstat v práci. Jsem ohromen, jak často se někteří hráči vrací do hry co nejvíckrát, jak mohou. Nemají snad práci? Já pracuji. Vyřadit 8 týdnů života, abych si zahrál, je něco, co bych nemohl udělat. Pokud bude show stále běžet, když budu v důchodu, rád bych se vrátil.
článok je z 20.1.2014, takže Jeff došli peniaze, či tá sláva je proste niekde inde, ako v lokálnej TV? Zrazu nieje problém v rozmedzí, koľkých... 2 rokov? Sa vrátiť 2x?


Cirie - bez komentára, som zvedavý kde sú ľudia čo pri RI pindali, že Rob je protekčný, to asi nevideli S27 S Rupertom a teraz tu máme Cirie.

J.T. - :lol: čím nižšie IQ tým väčšia šanca na návrat.

Debbie - nepoznám.

Malcolm - neviem či mu tie 2 série po sebe + účinkovanie v After Show & na červenom koberci po predošlé série neuškodilo, myslím, že je za posledné roky dosť zrecyklovaný.

Hali - nepoznám.

Ozzy - protekčný blbeček, ale pipky sa zohrejú a najedia, popravde som mu prial výhru v S23, aby sme od neho mali pokoj (a pri tej biede v tej sérii, asi mu fandilo viacero ľudí, podobne ako Coachovi, aj z hľadiska - vyhráš = nevrátiš sa).

Tai - nepoznám.

Sandra - Sandre došli znova prachy? Má skvelé štatistiky a myslím, že už len z princípu ju napr. taká Cirie vyradí, hoci aj na prvej kmeňovej rade.

Tony - taký Russell v prijateľnejšie verzii pre TV, ale pýtam sa, kde je K*RVA Richard Hatch!

Sarah - toto je čisto návrat kvôli Tonymu, produkcia čaká, že tam budú lietať mačety.

Troyzan - odfajčil si návrat do S26 vlastnou vinou + aj tým, že sa objavil Malcolm, ale má čo ponúknuť?

Sierra - nepoznám.

Z tých ľudí ak dám bokom tých čo nepoznám (prekvapivo ich nieje veľa), tak by som to prial Malcolmovi, asi za tie série 25+26 by si zaslúžil ten titul aj prachy.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod kata_rina » 01 čer 2016, 22:48

Spencer91 píše:http://insidesurvivor.com/survivor-season-34-cast-12288

Z poloviny jmen se mi chce brečet... :cry:


BOHUŽEL SOUHLAS! :(

ANDREA- NE, díky ... Ve své 1. řadě koukatelná, ale z toho co tam bylo, nebylo ani na výběr ... NUDAAAA :down:
BRAD - Jako vážně?!! Lidé ho nezvolili do 2CH a tak ho narvou sem!!! :down:
AUBRY - Na tu se těším, doufám, že to dotáhne dokonce ;)
CALEB - No nevím, nemám na něj názor, udělal dobrý dojem, ale velmi brzo musel hru opustit...
CIERA - 2CH se mi líbila, ale p o3. i asi vidět nemusím, hlavně ne takhle brzo... Kdyby třeba cca za let, proč ne, ale teď??
JEFF - vtipný prvek jinak viz Ciera
CIRRIE - Boa jeho, jako vážně!? To jí nebylo dost. Jako v HvsV byla dobrá, ale nebylo jí už dost?? :down:
JT - Oblíbenec z Tocatins, v HvsV komický prvek jinak nic moc, ale ráda o uvidím, třeba se poučil
DEBBIE - Já nevím co si o téhle ženě myslet :D ale proč ne
MALCOM - Neee, už ho bylo dost :down:
HALI - Jako vážně?! A ta co předvedla?? :down:
OZZY - OH MY GOT! Znova, jako vážně?! Arogance. :down:
TAI - nemusím o vidět znovu, ale proč ne
SANDRA - ANO, ta asi nikdy neomrzí :D
TONY - Hrál dobrou hru, ale nechtěla bych se na ni koukat znovu...
SARAH - ??!! :down:
TROYZAN - Proč ne
SIERRA - Ve své řadě neviditelná, ale asi se bála udělat větší krok, tak snad se v nové sérii rozjede, myslím si, že na to hlavu i fyzičku má

Toď mé myšlenky, docela zklamání pro mě. Jo dobrý tak mám tři favority, doufám, že final 3 :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod Lifty » 02 čer 2016, 02:50

Kur.a to tam tu Cirie a Ozzyho budou cpát dokud to nevyhrají? A na co dělali výběrovk SC, když tam nakonec narvou odpadlíky Troyzana a Culpeppera? Proč zase Andrea a Ciera? A jaké bude vlastně téma? Second chances vs multiple chances? Kde je sakra takový Lex nebo Shane z Panamy? Proč tam znovu nedat Yau-Mana, který by si pořádný návrat zasloužil?
Divím se jediné věci... Že tam není Rupert, Coach a Colby.
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod brninho » 02 čer 2016, 12:02

Zeck: Nulová kreativita, to je přesně ono. Za 12 sezon vidíme prakticky jenom dvě myšlenky, který nesou jasnej Probstův rukopis, první je dejme tomu do prvních BvW, tedy vracení "hvězdných" hráčů zřejmě ještě v okouzlení po úspěšném HvV, mezi to se vklínila jen Nicaragua, což je však sezona hned po HvV a OW, jehož neúspěch zřejmě rozhodl o tom, že nám byly naservírovány hned tři řady s návraty po sobě- v konečným důsledku jediná řada s áčkovými parametry byly alespoň pro mě Filipíny.
První BvW pak přináší další myšlenku, kterou se Probst ukájí doteď- nelogické versus série. BvW dejme tomu byly decentní sezona, ale vyhrál ji Probstův oblíbenec (jinak by ho po HvV nikdy v životě nevrátil), což v Jeffovi zřejmě rozproudilo nadšení, které bylo o to větší, když se následující sezona i z diváckého pohledu povedla (mě teda nadšení z Cagayanu nepopadlo, ale budiž), no a pak to jde průběžně noví BvW, límečky, přestávka s SC byť to versus Old School/New School tam bylo v pozadí snad u většiny epizod, další BBB, generace...No a v 34 tu budem mít další hvězdnou sezonu. Probst má prostě návraty rád a má dejme tomu radši i některé hráče, kterým se chce zjevně zavděčit a dát jim tu šanci tu výhru urvat, bohužel je to kontraproduktivní.

K tomu zveřejněnému castu: Že to nebude žádná sláva bylo přece jasný v momentě kdy jsme o 34. sezoně věděli, moje myšlenky teď ale směřují hlavně k Malcolmovi, což je jedinej áčkovej charakter po HvV (ať se na mě všichni Spencerové, Kass, Joeové nezlobí), ale ze tří sezon bude (nejspíš) u dvou totálních propadáků, jak co se týče sérií samotných, tak ze subjektivního hlediska, s těma spoluhráčema nemá šanci na nějákej větší úspěch, s protekční Andreou, která nic moc nepředvedla, jenom do reality shows CBS přivedla dvě píče, který jsem fakt nemusel (Meg v BB, Elisabeth v S32- tady se se Zeckem poměrně názorově rozcházím :D ) se moc od Caramoanu nemusí a ona spíš je takovej typ co se se Survivor nerdama potkává často a nějákej ten pregame od ní hrozí víc než od Malcolma.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)


Zpět na „Spoilery“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů