Survivor 33and34

Spoilery, Spoilery, Spoilery - diskuze bez zábran.
Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod Zeck » 02 čer 2016, 20:22

Ten oficiální cast předčil mé očekávání, nestojí ani za řeč. Tohle bude zcela jasný Fans vs. Favorites 2, co se týče kvality, prostě sračka. Při něm totiž stačilo vidět cast a člověk měl jasno, tady je to podobné. Na Cochrana místečko nezbylo? A co Dawn?
Já se tady vypisuju jak kokot se všemi potenciálními jmény z předběžného castu a Cierrka se nám ho zřejmě ani nemusela zúčastnit, prostě to rovnou vzala přes Probstovu postel. Jeden středně kvalitní blowjob a je tam po roce znovu! Potřetí snad během tří let. Cierre zkrátka stačilo nechtěně otěhotnět v mladém věku, vyřadit svojí neschopnou matku a máme zde trojnásobného navrátilce! Bezva. Zbytek castu je z většiny vtip, něco hodně málo se tam najde. Zcela překvapivě jsou ti "hráči" opět mezi muži a ženský se tam berou jen jako vypatlané slepice na ozdobu, případně jako zábavný element. Pak člověk nemá vypadat jako šovinistka, když permanentně přeje všem ženskejm vypadnutí, protože nestojí za nic. Nejvíc mě ale zajímá, jak si kdokoliv obhájil Debbie s Hali, co padalo za argumenty pro opětovný návrat. Sandra, dvojnásobná vítězka hrající potřetí, to jí tam jako vzali na dovolenou, protože ta ve finále nebude sedět na 100%, vlastně se ani nemá šanci dostat do sloučení? Je jich 18, takže předpokládám tři kmeny, promíchání do sloučení 3x, což odserou všichni ti zajímavější a papírově kvalitnější hráči, kterých se budou chtít všichni akutně zbavit, aby jim nezacláněli ve sloučení a v TOP 6 budeme mít zase Andrejku, Cierku, Debbilku, Halinku nebo Lacinu. Zkrátka největší hovna v castu rozdávající si to za brutální nudy o tři finálová místa.To bude bomba! A ano, taky nechápu, co v All Stars řadě dělají hráči, které samotní diváci před rokem nezvolili do své vlastní. To snad byl jasný důkaz, že se o žádné hvězdy nejedná, kdyby alespoň ten dement Probst vzal toho Jima, který byl úlisný strategický zmetek, ale Brada s Troyzanem. K čemu, na co?

Zklamání, od HvsV jsem nezažil hvězdný cast, na který bych se těšil.
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod hozu » 03 čer 2016, 12:04

Zeck: bude 20 hráčů. Jsou tam ještě dvě jména z castu S33.

Každopádně jen přidám své podivení nad tím nápadem vytvořit další All-stars sérii tak krátce po té předchozí. Ještě bych pochopil nějaký pokus o FvF, ale pokud má tohle být skutečně oficiální cast, tak to působí spíš jako nějaká hodně rychlá béčková splácanina. Bylo by fajn, kdyby to někde vyvrátili :D . U těch jmen se reálně těším tak na Malcolma. Aubrey i Jeffovi jsem fandil, ale nějak mi přijde, že tu byli fakt před chvílí :D.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod Zeck » 03 čer 2016, 16:51

Zeck: bude 20 hráčů. Jsou tam ještě dvě jména z castu S33.


Máš samozřejmě pravdu, dnes jsem si při podrobnějším pohledu na článek uvědomil, že bych občas nemusel být tak liný hovado a občas si i přečíst text, ne pouze čumět na obrázky jak dítě.
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod adesso » 04 čer 2016, 17:36

My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek

obcaszajdu
Příspěvky: 6
Registrován: 24 kvě 2016, 21:44

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod obcaszajdu » 04 čer 2016, 21:17

Zeck píše:Ten oficiální cast předčil mé očekávání, nestojí ani za řeč. Tohle bude zcela jasný Fans vs. Favorites 2, co se týče kvality, prostě sračka. Při něm totiž stačilo vidět cast a člověk měl jasno, tady je to podobné. Na Cochrana místečko nezbylo? A co Dawn?
Já se tady vypisuju jak kokot se všemi potenciálními jmény z předběžného castu a Cierrka se nám ho zřejmě ani nemusela zúčastnit, prostě to rovnou vzala přes Probstovu postel. Jeden středně kvalitní blowjob a je tam po roce znovu! Potřetí snad během tří let. Cierre zkrátka stačilo nechtěně otěhotnět v mladém věku, vyřadit svojí neschopnou matku a máme zde trojnásobného navrátilce! Bezva. Zbytek castu je z většiny vtip, něco hodně málo se tam najde. Zcela překvapivě jsou ti "hráči" opět mezi muži a ženský se tam berou jen jako vypatlané slepice na ozdobu, případně jako zábavný element. Pak člověk nemá vypadat jako šovinistka, když permanentně přeje všem ženskejm vypadnutí, protože nestojí za nic. Nejvíc mě ale zajímá, jak si kdokoliv obhájil Debbie s Hali, co padalo za argumenty pro opětovný návrat. Sandra, dvojnásobná vítězka hrající potřetí, to jí tam jako vzali na dovolenou, protože ta ve finále nebude sedět na 100%, vlastně se ani nemá šanci dostat do sloučení? Je jich 18, takže předpokládám tři kmeny, promíchání do sloučení 3x, což odserou všichni ti zajímavější a papírově kvalitnější hráči, kterých se budou chtít všichni akutně zbavit, aby jim nezacláněli ve sloučení a v TOP 6 budeme mít zase Andrejku, Cierku, Debbilku, Halinku nebo Lacinu. Zkrátka největší hovna v castu rozdávající si to za brutální nudy o tři finálová místa.To bude bomba! A ano, taky nechápu, co v All Stars řadě dělají hráči, které samotní diváci před rokem nezvolili do své vlastní. To snad byl jasný důkaz, že se o žádné hvězdy nejedná, kdyby alespoň ten dement Probst vzal toho Jima, který byl úlisný strategický zmetek, ale Brada s Troyzanem. K čemu, na co?

Zklamání, od HvsV jsem nezažil hvězdný cast, na který bych se těšil.


Je to škoda. Počet diváků se zvýšit nemůže, zůstane buď stejný nebo klesne. Castují ty alfa samce, ale když tam dají takové soutěže, kde se fyzické schopnosti porovnat ani nemůžou, to tam chybí. Nejlepší nápad by bylo opět dát tam hráče jako Rupert, BR, Cirie, Russell, to, že hrajou po páté, je úplně jedno. pokud obsadí tyto hráče, klesne počet diváků? Možná, ale to by kleslo i kdyby tam nebyly, je to jedno.

obcaszajdu
Příspěvky: 6
Registrován: 24 kvě 2016, 21:44

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod obcaszajdu » 04 čer 2016, 21:23

Aha tak ne. Tohle bude dobré, ale raději měli obsadit tony, sandra, jt až někdy nakonec s russellem, jak budou hrát potřetí, ztratí to svoje kouzlo... aubry baví nejen probsta ale i američany

obcaszajdu
Příspěvky: 6
Registrován: 24 kvě 2016, 21:44

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod obcaszajdu » 04 čer 2016, 21:27

Ozzy pouzitelnej určitě bude. Caleb ve stejne radě, dejte tam fyzické soutěže a bude to skvělá rada. Zdroj vypadá věrohodně ale andreu jsem poslouchal před nějakou dobou, řekla že potřetí hrát nepůjde, nevím...

bSaR
Příspěvky: 21
Registrován: 23 zář 2014, 13:55

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod bSaR » 05 čer 2016, 13:08

Já až tak zhrozen nejsem. Jsou tam rozhodnutí, ze kterých mám radost, které chápu a i takové, které mi nedávají vůbec smysl, ale budiž. Škoda jen, že ty výplňový hráči se pravděpodobně dostanou daleko na úkor těch lepších. Každopádně se těším, stejně jako na třicettrojku, se kterou je prý produkce spokojená, což jen posiluje mou zvědavost na ty dva hráče, kteří budou pokračovat hned další sérii. Jinak prosím další allstars až nejdřív 40. sérii, snad bude starší hráči (Hatch, Penner) ještě schopni.
Tady je můj typ na rozdělení kmenů:
A) Tony, Jeff, J.T., Caleb, 33 týpek, Sarah, Andrea, Cirie, Sierra, Debbie
B) Brad, Troyzan, Malcolm, Ozzy, Tai, 33 buchta, Ciera, Sandra, Hali, Aubry

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod Spencer91 » 29 čer 2016, 21:52

Tak podtitul "třicetčtyřky" bude Game Changers... ale to mi vysvětlete, jak lidi, jako Tai, Debbie, Sarah, Sierra, Ciera, Varner, Hali nebo Brad v minulosti změnili hru :D Ono se to vůbec dá říct maximálně tak o třetině castu... podtitul mi teda přijde celkem zcestnej.

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod kata_rina » 09 črc 2016, 10:20

http://insidesurvivor.com/survivor-game ... ions-13372

Pokud to tak bude, tak za mě MANA tribe
Obrázek

Uživatelský avatar
Kvitovka456
Příspěvky: 20
Registrován: 31 kvě 2015, 10:49
Nejoblibenější hráči: Stephenie (10,11,20) James (15, 16, 20) Rupert, Tasha, Cirie, Brenda (21, 26) Courtney (15, 20) Peih-Gee, Christa (7) Sandra (7, 20) Amanda, Sugar, Spencer (28, 31) Shii-Ann, Kass, Kim (24) Abi-Maria
Bydliště: Plzeň

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod Kvitovka456 » 23 črc 2016, 22:58

Tak si to shrneme:
Andrea: Nekoukatelná
Aubry: Nesympatická, snad poletí hned.
Cirea: Mám já ráda, jsem ráda že se vrátila
Cirie: YEEES, už jsem nevěřila že by se mohla vrátit. Zasloužila by si vyhrát
Sierra: :vomit: ne, prostě jí nemám ráda.
Debbie: Ale je, líbíla se mi
Hali: Hali? Hali? A to se vrací jak proč? Zbytečná kráva jak Candice v HvV
Sophie: To tam taháte jako proč? Nejhorší vítězka v dejinách Kdo přežije. Další zbytečná kravka
Alexis: Ta nic nepředvedla, vůbec nic. Jen se tahala za Natalie, sama neudělal vůbec nic.
Sarah: Nic moc, snad něco předvede, ale žádnej zázrak to fakt neni
Sandra: NAŠE QUEEN :dance: :dance: :dance: Sakra ta nemůže nikdy omrzet, Sandra to snad dotáhne daleko, s těma krávama si poradí jak nic.
Natalie S29: Fuj, vyhrála nejhorší řady a je 2.nejhorší vítězka. Tohle to vytáhla produkce ze zoufalství
Monica: Uh no cement
Danni: Sory blbko Steph je lepší
Chelsea: Ta je tam za co, že Jeffovi vyko..ila p.ro
Carolyn: To je kdo zase?

Earl: Sympaťák, čestnej. Ale hrál v naprosto trapné a zbytečné sérii ze které jsem blila 14 dní v kuse
J.T.: Snad zase nezapomene dát tajmnou imunitu největšímu Villains
Penner: Ale jo, fandím mu. Ale snad předvede co umí.
Jeff: Nic moc, nejsem na něj zvědavá
Troyzan: Další a další zbytečnost v téhle řadě, další co byl vybrát z totálního zoufalství
Tonny: Byl fajn, ale nejsem na něj zvědavá
Tai: :vomit: jako proč? proč bože? proč?
Peter: jo došel fakt daleko, proč ho tam nedat
Ozzy: Hm něco jako Colby v HvV prostě starej a nepoužitelnej. Potáhne svůj kmen ke dnu. Ozzy byl fajn, ale už ho bylo dost.
LJ: A to je kdo proboha? Kdo.
John S27: Snad něco předvede.
Jon S29: Fajn vzdávám se nemám sílu, tohle nemá cenu komentovat.
Na tuhle řadu se těším, ale jen kvůli asi třem hráčům. Je tolik hráčů před HvV na kterém bych se moc ráda koukla znovu. Cast po 21.sérii tvořili hlupáci, idioti a trosky. To se nedalo. No snad to bude za něco stát, ale myslím že tohle bude stejnej průser jako Caramoan kdy si produkce naivně myslela že to bude 2.Mikronésie hm tu sérii triumflo i Thajsko, tohle bude stejný. Myslí si že All-Stars prostě musí být skvělé série, ale ne. Tohle bude pěknej průser.
Moje Top série
SURVIVOR: 6, 7, 10, 13, 15, 16, 20, 25, 28, 31
TAR: 5, 7, 9, 12, 14, 15, 17,
Obrázek

bSaR
Příspěvky: 21
Registrován: 23 zář 2014, 13:55

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod bSaR » 28 lis 2016, 13:07


Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod Dejvy » 09 led 2017, 15:34

Ženy z castu S34 sú totálne hrozné. Absolútne nechápem Sandru ako najväčšiu legendu hry (každý si môže myslieť čo chce, ale 2/2 hovorí za všetko), že išla medzi tak slabý cast. U mužov sa nájdu aspoň troška zaujímavé mená, ktoré dávajú zmysel k podtitulu hry, ale u žien sú to čisto prešukané a protežované sliepky. Nech sa na mna nikto nehnevá, ale ako akože chce Jeff obhájiť Hali medzi the Game changers? Ja by som bol rád aby to konečne vyhral Ozzy nech poputuje k Robovi do siene slávy a nech už ho nevidíme hrať, ale teraz rozmýšlam, že keby to Sandra dala po tretí raz presne by to nasadilo korunu týmto šaškom čo tam Jeff navyberal.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: Survivor 33and34

Příspěvekod Pietro » 07 úno 2017, 11:38

Sběr pro S34 je řekněme... nedobrý.

Klidně mě sežerte (bacha, jsem dosti tučný :D ), ale trio Ozzy, Sandra a Cirie už je natolik vystříleným palivem, že už z toho nikdo nic nového nedostane. Doufám, že uhasnou co nevidět - nejlíp v prvních třech dílech. Ani jeden nebyl nikdy mým oblíbencem a dvojnásobnou vítězku nemůžu už vůbec cítit. Bohužel je tam znova.

Asi největší :shock: je pro mě Hali. To už by dávala větší smysl Melissa z S14 a nebo popátý Ruprd. :D

Ale doufal jsem že mi tam znova hoděj Kelley - snad jindy. :)
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

Survivor 33and34

Příspěvekod Pepi » 08 úno 2017, 18:19

Upřímně nechápu, co všichni hejtíte Hali. V rámci žen v S34 je jedna z nejlepších imo. Já bych v jejím případě flintu do žita neházel. Plno hráček se nepředvedlo v jejich prvních řadách a v další byly super. Parvati (pokud by Candice neodmítla účast ve FvF, tak by Cookovky byly dost pravděpodobně její poslední řada) , Kelley, Candice (ikdyž ta zrovna moc nezářila, ale i tak ji vrátili třikrát, ačkoliv byla horší než Hali). All Stars je u hodně lidí oblíbená řada, přestože nejméně polovina castu byla horší než Hali. Problém je v tom, že s rostoucím počtem řad máte čím dál větší požadavky na kvalitu castu. Fakt nevím, co byste chtěli. :D Taky mi vadí, jak všichni nadávají, že to bude shit, přitom jakmile se začne vysílat, budete stahovat díly ve čtvrtek hned jak dorazíte domů.
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Survivor 33and34

Příspěvekod Pietro » 08 úno 2017, 21:20

Prostředí souteže S34:
Spoiler!
Obrázek
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Survivor 33and34

Příspěvekod Pietro » 08 úno 2017, 21:21

Na startu S34 - na lodi:
Spoiler!
Obrázek
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Survivor 33and34

Příspěvekod Pietro » 08 úno 2017, 21:21

Kmenovka S34?
Spoiler!
Obrázek
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Bukaj
Příspěvky: 10
Registrován: 29 pro 2013, 19:28
Nejoblíbenější série: S : 7, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 22, 25, 27
BB : 7, 8, 12, 13, 14
Nejoblibenější hráči: S : Boston Rob, Malcolm, Tyson, Parvati, Ozzy
BB : Chilltown, Donatovci, Janelle, Jeff a Jordan

Survivor 33and34

Příspěvekod Bukaj » 12 bře 2017, 16:24

Další booty mají být Caleb, Malcolm, JT, Sandra a Varner. No a final three Brad, Sarah a Troyzan :vomit:

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Survivor 33and34

Příspěvekod Kalam » 22 bře 2017, 22:25

BUKAJ: a to má bejt tvůj tip nebo z jakýho zdroje to máš?

Bukaj
Příspěvky: 10
Registrován: 29 pro 2013, 19:28
Nejoblíbenější série: S : 7, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 22, 25, 27
BB : 7, 8, 12, 13, 14
Nejoblibenější hráči: S : Boston Rob, Malcolm, Tyson, Parvati, Ozzy
BB : Chilltown, Donatovci, Janelle, Jeff a Jordan

Survivor 33and34

Příspěvekod Bukaj » 23 bře 2017, 06:50

Ze sucks

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Survivor 33and34

Příspěvekod Kalam » 23 bře 2017, 10:49

No jasný ale to jsou domněnky nějakýho trolla kterej si to celý nejspíš vymyslel,vždyť tam popsal průběh celý řady a to je nesmysl aby to někdo věděl..to si CBS hlídá....nevěřím tomu...

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Survivor 33and34

Příspěvekod aqmel » 23 bře 2017, 11:06

take uvahy byli napr u filipin byla uvaha lisa dennis panner ,-ale nakonec to bylo lisa skupin dennis,-sice zatim to vyhazi, malcom sel dom caleb sel dom ale presne nikdo to nikdy neuhadl,

Bukaj
Příspěvky: 10
Registrován: 29 pro 2013, 19:28
Nejoblíbenější série: S : 7, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 22, 25, 27
BB : 7, 8, 12, 13, 14
Nejoblibenější hráči: S : Boston Rob, Malcolm, Tyson, Parvati, Ozzy
BB : Chilltown, Donatovci, Janelle, Jeff a Jordan

Survivor 33and34

Příspěvekod Bukaj » 23 bře 2017, 17:05

U Second Chances to bylo celý, jenom byl prohozenej Savage se Stephenem

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

Survivor 33and34

Příspěvekod Pepi » 24 bře 2017, 14:41

Tak to mě poser. :cry: Zrovna ti tři hráči, o kterých jsem před začátkem říkal, že si absolutně nezasloužili návrat. Uvidíme, co udělá Brad, třeba bude hrát solidně (zatím to tak vypadá). U Sarah a Troye pochybuju, že mě svou hrou nějak ohromí.
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32


Zpět na „Spoilery“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti