Australian survivor 2020

Spoilery, Spoilery, Spoilery - diskuze bez zábran.
Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Australian survivor 2020

Příspěvekod kata_rina » 18 zář 2019, 17:21

Nějaké malé spoilery. Škoda, že se tam opět neobjeví Benji (prý svou účast na poslední chvíli odřekl). S Davidem by to byla skvělá dvojka :D Ale i tak slušný cast. Mluví se i o vítězích - Jeri, Shane, tak uvidíme.

From Reddit, a new Aussie season just started filming and will be probably air late this year or early next year.
Tribe Color is Green/Yellow.

Male:
1. Lee (2016)
2. Nick (2016)
3. Locky (2017)
4. Henry (2017)
5. AK (2017)
6. Tarzan (2017)
7. Matt (2018)
8. Zach (2018)
9. Harry (2019)
10.John (2019)
11.David (2019)
12.unconfirmed (sadly not Benjie or Craig)

Female:
1. *.** (2016)
2. Brooke (2016)
3. Phoebe (2016)
4. Michelle (2017)
5. Jacqui (2017)
6. Sharn (2018)
7. Shonee (2018)
8. Lydia (2018)
9. Moana (2018)
10.Abby (2019)
11. Daisy (2019)
12.unconfirmed (sadly not Sarah-2017 or Janine)
Obrázek

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Australian survivor 2020

Příspěvekod ItalianManiac » 19 zář 2019, 19:54

AUS All-Stars, to bude hype jako prase! :hungry: :dance: :love:

Jinak na Redditu jsem našla ještě jeden, údajně správný cast (potvrdila ho Kat z AUS 2016), tak jsem zvědavá, co se nakonec oficiálně potvrdí...

Obrázek

Jinak natáčení All-Stars právě probíhá, ale někteří již vypadnuvší hráči bohužel nemají social media ban, takže je jasné, kdo vypadne mezi prvními...
Spoilery ohledně prvních bootů pod spoiler tagem (čtěte na vlastní nebezpečí):
Spoiler!
Daisy - po vypadnutí z CVC2 dělala live Q&A, i když by měla být na ostrově
Jericho - postuje live insta stories
Abbey - zveřejnila insta stories z návratu z letiště
dále se spekuluje o Shane, Michelle, Henrym, Matovi a Johnovi
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Australian survivor 2020

Příspěvekod kata_rina » 19 zář 2019, 20:40

John je take
Spoiler!
aktinvi na instagramu a nechybi ani na stories jinych hracu ...
Obrázek

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

Australian survivor 2020

Příspěvekod strom-z » 20 zář 2019, 00:34

chci se zeptat, spoiluje se v tomhle tématu i pořadí hráčů, jak vypadávaj?
protože to NECHCI vědět, jen bych poklábosil o castu :)
a cast je za mě hooodně dobrej a podle mě by to mohla bejt jedna z nejlepších sezón jakýhokoli Survu za dlouhý roky, snad to timto nezakřiknu
víte, co je ve females 1. *.** (2016) ?
Flick!
to je totiž z fóra Survivor Sucks, kde když se pokusíte napsat "Flick", vypadne vám tohle :D :D :D
a díkybohu, na Flick i Brooke se strašně těšim
Benji, to je hodně velká škoda, zajímalo by mě proč to odřekl, stejně tak mi hoodně chybí Craig, škoda je i Sarah, ale zase by tam možná bylo až moc provázaností...
jinak nechyběj Phoebe, Nick, Henry, AK, David, Michelle nebo SHONEE <3, takže by to mohla bejt nejen herní, ale i TV pecka

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

Australian survivor 2020

Příspěvekod strom-z » 20 zář 2019, 00:40

PS: ještě bych dodal, že za mě je to takřka perfektní mix, kdy hardcore gamery/Survivor fandy jako Phoebe, Nick, Flick, Henry, AK, atd. vyvažujou trošku víc "mateship" figury jako Lee, Sharn, Mat nebo Shane, přitom to jsou skoro všechno výrazný osobnosti. i jedna dvě mimózní postavy typu Tarzan a Zach jsou podle mě v pohodě - jejich šance vyhrát je 0.0000, ale dodávaj castu pestrost.

vedle Shane a Mata jedinou trochu nudnou sportovkyní Lydia - HURÁ, nemůžu se dočkat sezóny, kdy třetinu castu nezabíraj zbyteční atleti.

to je věc, který se malinko bojim u americký S40 - tim, že tam bude jeden hráč vedle druhýho a bude z toho možná až moc velká gamebot show a trochu tradičně moc ovlivnění pre-game aliancema (byť u Second Chances se tohle třeba konalo o dost míň než se možná čekalo). zkrátka mi v castu S40 chybí Fabio :D :D

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Australian survivor 2020

Příspěvekod ItalianManiac » 21 zář 2019, 10:53

strom-z píše:Source of the post chci se zeptat, spoiluje se v tomhle tématu i pořadí hráčů, jak vypadávaj?
protože to NECHCI vědět, jen bych poklábosil o castu :)


Já osobně dávám spoilery ohledně umístění nebo pořadí pod spoiler tag - přece jenom někoho (jako třeba tebe) víc zajímá předpokládáný cast a nechce si vyspoilerovat pořadí ;)
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

Australian survivor 2020

Příspěvekod strom-z » 22 zář 2019, 23:21

ItalianManiac píše:Source of the post

Já osobně dávám spoilery ohledně umístění nebo pořadí pod spoiler tag - přece jenom někoho (jako třeba tebe) víc zajímá předpokládáný cast a nechce si vyspoilerovat pořadí ;)


OK, to je myslim fajn způsob :)

btw otázka, kterou nemyslím nijak negativně - ale proč vlastně někteří ty spoilery o vypadnutí vyhledáváte? :)
mně by přišla fakt škoda si zrovna tuhle sezónu vyspoilovat

PS: uvědomil jsem si, že z castu je ještě škoda, že tam neni astronom Sam ze Sezóny 2018, měl spoustu megavtipnejch hlášek a fórků

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Australian survivor 2020

Příspěvekod hozu » 26 zář 2019, 00:13

No, co se těch jmen týče, tak jsem zatím relativně spokojený. Samozřejmě, pár jmen bych tam viděl raději než jiné, hlavně Sarah, Benji nebo Craig mi tam chybí, ale co se dá dělat. Nebo se stále ta jména hráčů mohou změnit,ale věřím, že to tak mimo nebude (navrátilci ze čtvrté série budou myslím docela správní, jelikož ta jména docela korespondují s těmi, kteří "z časových důvodů," neměli čas na rozhovory v RHAP podcastech :D ) .
Osobně se těším hlavně na návrat Shonee a Phoebe a dost doufám, že ty jejich jména nebudou pod těmi spoiler tagy :D

Jinak mě překvapuje, jak brzo se Australani do All-stars pustili. Snad to bude stejně dobré jako předchozí série.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Australian survivor 2020

Příspěvekod jukab » 24 lis 2019, 09:55

Koukám, že Australani si dají All-Stars hned po čtyřech sériích! Vypadá to zajímavě, ale je to podle mě moc brzy. I když Flick vs. Brooke nebo Zacha vs. holky bude zajímavý sledovat :) Třeba Moanu vítám, Jennu mohli taky zkusit, Ross asi ještě nemůže. Těším se hodně na Phoebe, Jericha, Jacqui a další 3/4 castu :)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Australian survivor 2020

Příspěvekod hozu » 13 led 2020, 22:42

Jak hodnotíte tu současnou kampaň na All Stars? Podle mého to má fakt parádní trailery, ale trošku mi vadí, že se tam stále točí jen vybraná skupina hráčů, což mi přijde trošku podezřelé (Ačkoliv minule to propagovali dost podobně). Už jen k faktu, že člověk asi trošku může odhadnout, kdo se asi dostane do sloučení. Protože takový Tarzan mi rozhodně nepřijde jako kdovíjaký tahák show, krom faktu, že má roli v I'm a Celebrity...Get Me Out of Here! :D
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Australian survivor 2020

Příspěvekod ItalianManiac » 14 led 2020, 06:47

Prvních 6 minut prvního dílu All Stars:
https://www.facebook.com/watch/?v=1869604799850585

Ale přesně jak píše Hozu, taky mi trochu leze na nervy, že se kampaně točí jen kolem vybrané skupiny hráčů. Ani bych se nedivila, kdyby pak někdo z "opomíjených" dostal 0 confessionals (jako chuděra Sam v minulé řadě). A už by taky mohli vydat oficiální kompletní cast a profily všech hráčů :evil:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Australian survivor 2020

Příspěvekod hozu » 22 led 2020, 11:56

Já to hlavně nechápu kvůli tomu, že je to All stars. Však všechny ty hráče známé, tak proč to nemůže být rovnoměrné. Z tohoto úhlu pohledu mi WaW přijdou zatím mnohem vyváženější.

A jestli bude mít Shonee nula zpovědí, tak to možná ten Twitter australského Survivoru nepřežije :D
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Australian survivor 2020

Příspěvekod Dejvy » 26 led 2020, 17:22

Za mňa určite chýbajú: Craig, Sarah a Luke. Prví dvaja neviem prečo, ale Luke predpokladám, že odmietol kvôli rodine. Keď má tri malé deti tak asi nie je len tak po sebe 2x nebyť doma po dva mesiace. A už asi sám vie, že nevyhrá.
Benji mi osobne nechýba aj keď uznávam, že by si tam zaslúžil byť. Naštastie tam nie je ani jeho sestra.
Prekvapila ma Moana, kedže naposledy som jej veľmi fandil a tak polo-quitla. Ale uvidíme ako jej to pôjde teraz.

Tak už nech je to tu :hungry:
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA


Zpět na „Spoilery“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů