S27 - Blood vs. Water - EP01

Palaui Island, Cagayan, Philippines
September 18, 2013 – December 16, 2013
lakit
Příspěvky: 15
Registrován: 07 zář 2013, 19:40
Nejoblíbenější série: Mikronésie, HvV, Austrálie, Amazonka, Perlové ostrovy
Nejoblibenější hráči: Parvati Shallow, Andrea Boehlke, Rob Mariano, Richard Hatch, Eliza Orlins, Elisabeth Filarski, Cirie Fields, Amanda Kimmel, Shii Ann Huang, Stephenie LaGrossa, Rob Cesternino a mnozí další
Nejméně oblíbené série: Thajsko, Nicaragua

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod lakit » 25 zář 2013, 20:19

Rozjezd nové série byl průměrný. Nultý den neměl žádný význam a navíc jsme se zase nedočkali znělky s představením jednotlivých hráčů.
Moc rád nemám ani vylučování hráčů ještě před začátkem hry. Tentokráte to odnesli Laura a Candice. Zatímco hlasování pro Lauru žádným překvapením nebylo (a Rupert v tom rozhodně žádnou roli nehrál), tak vyloučení Candice bylo krokem vedle, protože tím navrátilci citelně oslabili svůj kmen pro souboje o imunitu. Candice určitě není důvěryhodnou osobou, ale vyřazení Tiny, Gervase a zejména Coltona by dávalo mnohem větší smysl. Navíc přišli i o Ruperta, který si podle očekávání vyměnil místo s manželkou Laurou a potvrdil tak svůj status hrdiny a zároveň i hráče poněkud mdlého rozumu, protože pozice Laury se tímhle tahem příliš nezlepšila.
V táborech bylo nejzajímavější rychlé rozdělání ohně Tysonem (bez křesadla) a utvoření mužské pětičlenné aliance u nováčků, kterou dal dohromady Brad (je ale otázkou času, jak dlouho vydrží – na věčné časy to nejspíš nebude).
V soutěži o imunitu byla znát fyzická převaha nováčků, a když se tragický Gervase málem utopil, zdálo se být vítězství Tadhany jisté. Ale Monica, Laura a Tina zabrali u skládačky a soutěž úplně otočily, z čehož měl největší radost „plavec“ Gervase, který tím podepsal ortel svojí neteři Marisse.
I Maxipes Fík po požití plného soudku piva by uvažoval logičtěji než mužská aliance vedená protěžovaným exfotbalistou Bradem. Marissa měla být z celého ženského osazenstva Tadhany ta poslední, kterou měli vyřadit. V soutěži se ukázala v dobrém světle (narozdíl od Katie) a není nijak moc fixovaná na Gervase (neměla by asi problém jít proti němu), což se o vztahu ostatních holek k jejich blízkým říct nedá. Navíc Gervase je úplně bez kondičky a možná nabere směr RI ještě před Rupertovou Laurou (ta zvládla první soutěž až překvapivě dobře). Marissa byla podezřívavá vůči Bradovi, ale pokud aliance vydrží, nebyla by pro ně žádnou hrozbou. Vyloučení Marissy mě mrzí, protože měla potenciál být pěknou potvůrkou a přitom se u ní neprojevila tradiční ukřičenost a teatrálnost černochů a černošek.
RI se tak zaplnil pro první souboj. Candice zajišťuje chod malého tábora, zatímco Rupert se válí a šetří síly na duel. Myslím, že proti Candice moc šancí nemá a protože ani Marissa nevypadala při soutěži jako slabá hráčka, může čtvrtá Rupertova účast v Survivoru skončit hned na začátku jeho cesty.
Jeff Probst už si svého oblíbence našel (Brad), mě jsou zatím z nováčků nejsympatičtější Cierra, Vytas a Caleb. U navrátilců jsem už dopředu věděl, že budu držet palce především Lauře a na tom se nic nemění ani po prvním díle.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod milan » 10 říj 2013, 20:19

VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod lacSzlo » 16 črc 2016, 22:59

Tak jsem se vrhl na Blood vs. Water a ačkoliv jsem se po Samoe i docela těšil, nějak jsem se k tomu prvnímu dílu nemohl pěkně dlouho dokopat. A vyloženě nadšený nejsem ani po shlédnutí - epizoda sice fajn, ale nedá se úplně říct, že by mi od začátku sedlo hodně lidí.
Jasná topka Rupert, Culpepperovi a Codyovi v závěsu s Laurou M. Laura B. a Marissa taky celkem ušly, zbytek nuda. Colton a Gervase otravní, Kat nějaká namachrovaná, příběh Arase a Vytase zní nějak až přitaženě... vymyšleně? Jako na bráchy, co se nesnáší, nevypadají (a pokud vím, tak ani nejsou), takoví by spolu asi do televize ani nešli. A některý ty kecy byly až hrozně přitažený za vlasy ("mého bratra potupilo, že jsem vyhrál Survivora..." "chci hlavně nakopat zadek bráchovi..." atd.).

Po 1. epizodě:
Nejlepší: Rupert, Candice, Monica, Laura M., Brad, Marissa
(?)


Zpět na „S27 - Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti