S27 - Blood vs. Water - EP01

Palaui Island, Cagayan, Philippines
September 18, 2013 – December 16, 2013
red.poppy
Příspěvky: 3
Registrován: 20 zář 2013, 07:20
Nejoblíbenější série: Australia 02, Pearl Islands 07, All Stars 08, Palau 10, Cook Islands 13, China 15, Fans vs. favorite 16, Gabon 17, Tocantins 18, Heroes vs. villians 20

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod red.poppy » 20 zář 2013, 08:44

Tak jsem se konečně dostala k tomu, bych zkoukla první díl. Původně jsem od něj nic moc neočekávala (nebo se spíš snažím neočekávat), ale mile mě překvapil. Cast nakonec není tak špatný(uričtě by mohl být lepší, ale je zajimavější než u Caramoan), líbí se mi kmen nováčků. Ale od začátku... První twist, který známe z Palau se totálně odrovnal ještě tím, že je možno se vyměnit se svým bližním...uff. A nebyl by to Hero Rupert, aby šel na RI místo své ženy Laury, která byla ze svého kmene vyloučena jako první. Laura B. se tak stala členem kmene navrátilců - Galang. (Samozřejmě následovala dojemná scéna, jak se Rupert s Laurou loučí...brrr)
Ale jak byla Laura B. neohrabaná v táboře, tak mě docela překvapila při ICH. Ráda jsem byla za čas, který byl věnovaný kmeni nováčků...ehm, tedy měl být (Brad asi s Jeffem chodí na "pívo" že byl v 90% před kamerou on a doufám, že se aspoň naučil počítat).
Moc se i líbila ICH! Zbožnuju vodní soutěže! Fandila jsem nováčkům, kteří měli slušný náskok. Trošku jsem nechápala, co se snažil Galang dělat na té lodi...každopádně palec nahoru pro Kat :D Tina, Monica a Laura to zachránily. Ale wtf Gervase???
Pro TC super místo. Trochu mě mrzelo, že šla zrovna Marissa, ale nehroutím se z toho.

Doufám, že na RI vypadne Rupert nebo Candice.

- emotivní výlevy
- skoro žádný prostor pro některé hráče
- RI

+ skvělá ICH
+ místo TC
+ kmen nováčků
++ Vytas!!!

Uživatelský avatar
k.g
Příspěvky: 54
Registrován: 26 srp 2013, 22:59

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod k.g » 20 zář 2013, 11:09

Na to, jak jsem se vůbec netěšil, a nic neočekával, mě první díl bavil. Nejsem sice v sedmém nebi, ale budiž. Absolutně vše tu bylo řečeno, s něčím souhlasím, s něčím ne, nejvíce mě zaujali Milanovi postřehy, kterých sem si taky všiml...

Velké pozitivum téhle série je CAST LoveOnes, kde mě snad NIKDO nebyl první díl nesympatický nebo mě iritoval, a to dokonce ani BRAD...
Uvidíme jak se to bude vyvíjet, v nabušenou série plnou blindsidů a neočekávaných momentů nečekám, ale i tak se těším na další díl.

Moji favoriti : Vytas, Ciera, Hayden,Kat a těším se i na nenáviděnou CANDISE
FAN of Survivor South Africa: SEASON 5 - South-China SEA, Champions

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod miky253 » 20 zář 2013, 12:17

Můj názor na první díl je, že nebyl vyloženě špatný. Co se týče twistů, tak day zero byl celkem zbytečný, ale ani ničemu neublížil a bylo by možná zajímavé ho dát nějaké nováčkovské série, kde by každý soutěžící byl přes noc sám. To by asi některé ty modelky, které se v soutěži poslední dobou objevují, trefilo ještě před 1. dnem soutěže :D
Co se mi naopak vůbec nelíbilo, bylo vyřazování na základě prvních dojmů. Doufal jsem, že tenhle twist už nikdy neuvidím, ale bohužel... Na RI se tak pakovala Candice a Rupert, který se "nečekaně" obětoval pro Lauru.
V táboře navrátilců se pasoval do role vůdce Tyson, který ukázal, že v HvV se naučil alespoň něco a rozdělal oheň. Jsem jen zvědavý, jak si povede po taktické stránce. Laura B. měla celkem smůlu, protože zatímco u nováčků by nijak nevynikala, tak u navrátilců bylo hodně výrazně vidět, že je v soutěži poprvé a má tak problémy i s mačetou.
U nováčků se pokus o rozdělání ohně nevydařil a celkově je jejich tábor zatím na nižší úrovni než u navrátilců. Brad se rozhodl vytvořit alianci 5 mužů, ale moc nevěřím, že by tahle alianci vydržela. Jednak do toho může promluvit RI, kde se někdo může obětovat pro svéhé příbuzného a druhak si nevzpomínám, že by někdy takováhle mužská aliance z prvního dne vydržela. Dřív nebo později začnou mezi sebou soupeřit o pozici alfa samce.
IC si zaslouží pochvalu a ukázala, že po odchodu Ruperta s Candice se z navrátilců stal dost slabý kmen. Sice vyhráli, ale to bylo spíše zásluhou druhého kmene, který se zasekl na skládačce. Celkem překvapila Laura B., která si v soutěži vedla poměrně slušně.
V táboře začali pánové pracovat na svém plánu, že vyházejí všechny holky a jelikož měli většinu, tak se holky těžko mohly nějak bránit a na RI se stěhovala Marissa. Bylo vtipné sledovat výrazy členů kmene, když se na ně Marissa při odchodu otočila všichni se tvářili, že tam nejsou :D

+ střih, který je absolutně jiný, než u předchozích sérií, ale rozhodně zajímavý
+ výborné mésto pro TC
+ záběry ze života na RI
+ povedená IC
- vyřazování po pár minutách hry
- zaujatý Probst
- absence intra
- slzy, což asi bude díl od dílu horší

Jako celek první díl působil překvapivě dobře a dal bych mu tak 65%. Dal bych možná dokonce 75%, ale po Caramoanu, kde se po prvním parádním díle vše propadlo k hodně podprůměrné sérii, si radši dám pozor.

Oblíbenci: Aras, Vytas, Hayden, Ciera
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod jukab » 20 zář 2013, 12:43

Survivor je zase zpátky :) Čekal jsem od prvního dílu trošku víc, první kámen úrazu už jsem taky objevil, takové to typické americké hraní si na city, ale jinak celkem spokojenost :) Tvůrci vsadili na jediný twist, který se ukáže spíš až postupem času a hlavně jsem zvědavý na spojení kmenů a rozbourání či nerozbourání aliancí kvůli Love Ones, případně promíchání tribes už v průběhu soutěže

Doufám, že brzo vypadnou Monika, Tina a Rupert, Rupert koncept hry asi nikdy nepochopení, M. a její rozhovoro s Coltonem - vážně??? a Tina asi moc zábavy nebo podrazů nevymyslí. Love Ones mají určitě potenciál, jen doufám, že se holky vzchopí a něco vymyslí, přece jen se na ně kouká líp než na chlapy. Napíc Katie je kus :)

Prozatím se mi líbí Katie, Rachel, Tyson a Candisin manžel taky nevypadá špatně.

Uživatelský avatar
huli
Příspěvky: 42
Registrován: 26 srp 2013, 22:57
Nejoblíbenější série: Austrálie, Afrika, Guatemala, HvV
Nejoblibenější hráči: Jerri, Lex, Yul, Marty, Jim, Malcolm
Nejméně oblíbené série: Caramoan

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod huli » 20 zář 2013, 13:08

Jinak k tomu Day Zero - tenhle twist mel asi vetsi vyznam a dulezitost pro samotny hrace, nez nas, divaky. Koukal jsem na jeden komentovany recap epizody a tam rikali, ze CBS navratilcum výslovně slíbila a zavazne zaručila, ze kazdy navratilec bude hrat spolu se svym loved-onem, ne proti sobe, takze ten Day Zero je mel trosku navnadit a pak pri oficialnim zacatku mela prijit studena sprcha. Coltonova podminka navratu udajne byla podminena ucasti Caleba, a jestli je na nej tak neskutecne fixovany a jeste byl produkci opakovane ujisten, ze budou hrat spolu jako tym, tak ten jeho emocni vybuch a brekot dava smysl. Kazdopadne dobry tah produkce, jestli s nimi navratilci vy*jebavaji a tvori aliance jeste pred natacenim, tak tohle naruseni planu rodinnych tymu hodne kvituji

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod cypher.eu » 20 zář 2013, 13:38

Gervasi Gervasi, myslel jsem, jak ti budu fandit a ty předvedeš tohle? Naprosto patetickej výkon v soutěži na úrovni Russella Swana ve Filipínách a pak ta oslava ve stylu "in your face, losers!" :down:

Co se týče ostatních, tak je pravda, že tenhle díl patřil hlavně Culpepperovi, což je poněkud zvláštní týpek, nevím co si o něm myslet... něčím mi trochu připomíná Russella Hantze :-?

No těším se na soutěž na RI, doufám, že Marrisa Gervase pořádně seřve! :mrgreen: Šance má podle mě ale mizivý, i když Candice s Rupertem nejsou žádní atleti...

Hodnocení prvního dílu jakožto celku bych shrnul do: PRŮMĚR
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 34
Registrován: 02 zář 2013, 18:58
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, All-Stars, Palau, CI, Fiji, China, Micronesia, Tocantins, Samoa, HvV, RI, Philippines, Caramoan, BvW, Cagayan, WA

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod Pete » 20 zář 2013, 15:10

Tak se stalo přesně to, čeho jsem se u téhle série nejvíce obával a to je, že se z diváka bude snažit ždímat emoce. Vážně mě nebaví ubrečené díly a tady už první? První?! Bojím se toho, jak se to bude vyvíjet dál. Pro mě nepochopitelný airtime Brada, tak přemýšlím, jestli nekývl na účast ve hře pod podmínkou, že mu Jeff bude říkat přijmením :D + Gervesův ubohý výkon ve vodě a následně In your face a z Coltona se stala ubrečená ženská a ne ta svině, která to v OW oživovala...snad se oklepe, všichni víme, že ukázky na další díl mohou být zkreslené a mohl prohodit jenom jednu naštvanou hlášku na kameru.
Ale i nějáká pozitiva - začátek pro mě nemohl být lepší, z Candice a Ruperta na RI jsem nemohl být víc nadšený. Hádka Coltona a Kat na lodi :D a moc se mi líbí TC a soška imunity, pěkné prostředí, pěkný buffy, velmi dobrá první soutěž o imunitu. No...to je bohužel všechno.
Survivor dělají lidi, ne pěkné kulisy a prosředí.
30%
Fandím: Tyson (který sice nepromluvil ani jedno slovo na kameru, jenom rozdělal oheň a zmínil BR, ale mám k němu sympatie od Tacantins), Laura, Vytas, Hayden
All Time Favs: Richard Hatch, Boston Rob Mariano, Brian Heidik, Cesternino, Fairplay, Gary, Jonathan Penner, Parvati Shallow, Yul, Yau-Man Chan, Earl, Todd Herzog, Tyson Apostol, Russell Hantz, Malcolm Freberg, Tony
AU: Brooke, Henry, Luke, Shonee, Golden GOD

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod hozu » 20 zář 2013, 15:40

Tématický obrázek z RI od Erika Reichenbacha :D
Obrázek
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
todilka
Příspěvky: 25
Registrován: 28 srp 2013, 09:04
Nejoblíbenější série: Survivor: S06, S08, S13, !S20!, S25
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod todilka » 20 zář 2013, 21:23

No, jako vždycky mám radost z nového začátku, a docela mile mě překvapil, moje očekávání bylo totiž takové, že to bude ještě horší...čekala jsem mnohem více slz, více "love", více prostě "antisurviverovských" prvků, takže díl hodnotím jako nad očekávání.
Samozřejmě moje postřehy jsou podobné, jako mnohých jiných pisatelů zde, nicméně pár si jich dovolím připomenout.
Tupec Brad, který neumí počítat, ale hraje si na masterminda, mě vytáčí asi nejvíc ze všech, a to i když jsou ve hře takoví jako Kate nebo Tina, které nemusím nikdy. Doufám, že brzy půjde, ale bohužel to vypadá, že mu to ostatní baští..až na Caleba, který mě mile překvapil.
IC byla pěkná, zklamal mě ale Geravse, do kterého jsem vkládala velké naděje ve smyslu, že bude komu fandit v této "hvězdami" nabité sérii a on se takhle "předvede", neuplave ani 100m, zato vyřvávat umí ze všech nejvíc, trapák..
TC podle MISTROVSKÉHO plánu Brada, stupidní důvod pro vyřazení, Marrisa nemůže za svého nadutého strýce, a myslím, že jeho to taky bůhvíjak nepoloží, že ztratil svou "loveone". Vybrala bych Katie, která machruje jak umí skládat a pak jen f**k!

Fandím: Navrátilci: Colton, Tyson a ještě trošku Rupert.
Nováčci: Caleb, Vytas...zajímala by mě i Rachel, ale tu sem zahlédla jen asi jednou.

Díl: 75%
Most people underestimated me, because of my pink underwear...

Uživatelský avatar
Thorg3
Příspěvky: 34
Registrován: 30 srp 2013, 22:39

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod Thorg3 » 21 zář 2013, 18:59

Libí se mi Vytasuv přiběh, tipoval sem ho na vyléčeného alkoholika ale že jel herák to sem netušil.
Marissa mi nesedla ale trochu mi ji bylo lito že Cůlpepr vymyslí že ji vyloučí jen kvuli tomu že Gervaise oslavoval výhru a byl trochu víc v euforii.
Sem rád že minimálně jeden z dvojce Candice x Rupert vyletí....(je jasný proč "vypalcovali" Candice - notorická přeběhlice něco jako Ládík v VV ale to už je trochu jiná pohádka)

Ti co jsou mi sympatičtí: Vytas,Aras,Tyson + jeho mladá, Gervaise , Hayden, Kat

Jinak těšim se na intro a celkem této serii dávám velkou šanci, protože věřim že se může stat hodně zvratů :)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod milan » 21 zář 2013, 19:06

Tak mne je Vytas o dosť viac sympatickejší, keď Aras vravel o tej rivalite s bratom, spomenul som si na Terryho, neviem či Aras prežije ďalšie kopanie do zadku od lepšieho fyzického hráča, v súťaži aj keď pomáhal Gervase-ovi sám nebol na tom fyzicky dobre (vlastne už v Paname bol tragikomický, keď mu prdel kopal starší pán). Ono vlastne keď si človek spojí toho "plačka" z Panamy, a jeho vzťah k mame, a Vytasove pomenovanie brata že je "golden boy" tak to dá dokopy jednu vec : rozmaznaný fracek.
Rodičia sa o neho starali viac ako o Vytasa, keďže na ňom najskôr zalomili palicou. O to viac mi je sympatickejší, lebo sa dokázal zo sračiek dostať sám.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod Pietro » 21 zář 2013, 21:24

No, tak jsem taky začal...

Woodcockovci- (nový jméno neznám) - za prvé radost, že je deportovaná na R. I. a co se toho jejího týče... mno...
Coltonovci - Coltík byl lidštější než minule (což se asi má změnit) a z Caleba by mohlo možná být to, co z Coltíka minule.
Morettovci - Laura cukla RI a Ciera uměla ve skládačce - zatím spokojenost
Petersonovci - Jo Gervasi, tohle není Borneo (těch 25 sérií je znát) Svojí radostí potopil Marissu, naopak radostí nezáří
Wessonovci - očekávám brzký konec obou, nevím proč, že by pořád působila S08??
Pepřenky - u Brada si nemůžu pomoct, on mě trošku v obličeji a hlavně mimikou připomíná Russella Hantze a čekám, že i když Monica na rozdíl od něj už hrála, že on bude tím lepším.
Apostolové- Tyson zatím není šampón a Ráchel člověk skoro neviděl, ale ona musí mít nervy z ocele - s někým takovým vydržet
Haydenovci - on mě nevadí - ona strašně, i když zatím nejančí - Coltík jí měl bacit tím pádlem
Litevci - tak nějak totéž co u Pepřenek - Aras i přes výhru na Vytase stačit nebude. Vytas byl jak vidno, pěkný kvítko.

a nakonec to nej.....horší:

Bonehamovci - proč proboha. Rupert prostě bezmyšlenkovitě položí hlavu na špalek, jako by se nechumelilo a přitom je mu šumák, že jeho milovaná vyletí možná co nevidět i z druhého kmene a pokud on porazí Candice a Marissu, tak pak bude bojovat s ní (což by byla pastva pro mé oko)

Mají RI a přitom z S22 a S23 není nikdo.

Intro veškeré žádné - :vomit: no comment. Ale už jsem s ním měl tu čest a kombinace intra S25 a S15 zní dobře.

A co mají pořád všichni s tím Robem - minule o něm mlel Phil, teďka Tyson...
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod miky253 » 21 zář 2013, 23:32

Pietro píše:A co mají pořád všichni s tím Robem - minule o něm mlel Phil, teďka Tyson...

Třeba chce na reunionu dostat knížku :D
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
yero
Příspěvky: 21
Registrován: 27 srp 2013, 19:04

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod yero » 21 zář 2013, 23:53

Nevím no.. První díl mě zatím moc neoslovil.

Rupert si to posral hned na začátku, protože v kmeni veteránů by měl rozhodně vyšší post, než má jeho Laura.
Brad - v obličeji mi strašně připomíná Russella H., jinak mě sere, prostě takovej namachrovanej kecálek, kterej si myslí, jak to vyhraje a nakonec odejde ani nebude vědět jak.

Colton :idea: pěkná hádka s Kat
Tyson - doufám, že se předvede jako pořádnej slizounek, ale zatím to vypadá na nového Roba Mariana

Jinak Laura M. je fakt kundička :boobs:

Uživatelský avatar
Boston Rob
Příspěvky: 10
Registrován: 02 zář 2013, 15:45
Nejoblíbenější série: Cook Islands, All-Stars, Heroes vs. Villains, Micronesia, Redemption Island, Samoa, China, Amazon
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Ozzy, Yau-Man, Russell H., Rupert, Rob C., Randy, James, Jenna M., Stephenie, Amanda, Parvati, Chelsea, Brenda
Nejméně oblíbené série: Thailand, Nicaragua, Marquesas, Caramoan

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod Boston Rob » 22 zář 2013, 01:00

Po shitu jménem Caramoan a uveřejnění formátu jsem od Blood vs. Water nečekal vůbec nic a díky tomu jsem si první epizodu docela užil. Pokud si někdo stěžuje na citový vydírání, tak zřejmě spadnul z višně, protože o ničem jiném tahle další "Probstova série" nebude a ani se tím nijak netajila. Probst několikrát přiznal, že ulítává na setkáních rodinných přislušníků a tady má přiležitost dojit emoce každý den. Jeho úchylka mě samozřejmě irituje, ale věděl jsem do čeho jdu, takže oči v sloup, strhávám procenta a jdu dál. Prostě ho to baví, tak to tam bude, kritika ho stejně nezajímá. :fuck:

Neskutečně mě potěšilo vyřazení Candice. Taky jsem čekal spíše vyřazení Coltona, ale Candice je krysa největší a při první příležitosti by přeběhla, navíc když tam má manžela. Rupert + Laura, co k tomu říct... :D Probst je předvídatelný, jak patnáctka na první diskotéce, takže podobnou komedii snad čekal každý už v první epizodě ne? Hlavně Rupert mohl dojít daleko (zásobuje a je blbej), zatímco jeho žena je největší outsider a stejně hned poletí. Nechápu, že kritizujete její plavky, kdyby vytasila bikiny, tak to hodíte. :vomit: Trošku mě překvapují ódy na Katie, prsa OK, krev a mlíko mám tady rád, ale hlavně ksicht a nohy už má dost nateklý. Kat se taky dobře "obalila", ale ta to po pár dnech bez jídla shodí a bude zase kost. :sex:

Hodně mě potěšila ICH, která byla částečně vodní. Gervase byl naprosto tragický (majitel doutníkového baru - OMG :lol: ) a jeho stupidní výstup po jejích vítězství ukázal, že má těžce vymleto. Chudák Marissa to taky odnesla, ale podle mě měli vyloučit Katie, která byla slabší a hlavně Marissa je ten typ, který nějakýho strýce, navíc za tu sviňárnu, klidně potopí. Katie si hraje na velkou holku, ale za maminkou ještě ráda poběží. Bylo vidět, jak je vyklepaná. :down:

Možná nejvěším WTF je nový Probstův oblíbenec Brad. Už při seznamovačce příjméním jo? :-? Já myslel, že soutěžící musel nejdříve něco předvíst, aby mu tak říkal + Cochran, který si o to trapně řekl... Doufám, že Bradův air time neznačí dalšího "Cochrana", je evidentně úplně blbej, ale klid, čistě mužská aliance nikdy nevydržela a ani nevydrží. U holek by to bylo jiný, tímto zdravím kočky z Mikronésie a One World. :beer: Z Vytase se rýsuje velký oblíbenec fans, ale i velký favorit. Téhlé těžce vyklidněné bývalé fetce prostě nejde nefandit, zlašť když by to mohl natřít tomu chcípakovi Arasovi. :hungry:

Much se tam určitě pár najde, ale Survivor mi chyběl, takže se dá říct, že jsem si to užil i s tím vypichováním Probstových chyb. :dance: Co mě ale totálně vytočilo, je absence úvodní znělky. Probste, ty vemeno, ta k tomu patří víc než ty, tak se konečně prober! :angry: Údajný "blindside" byl pak třešničkou na dortu. :lol: Taková předzvěst toho, že to bude Probst říkát na každé radě, abychom si nevšimli, že žádný vlastně nebyl. Nevim no, přišlo mi to fakt směšný. :shock: Velký oblíbence ani zmrdy ještě nevypíchnu, většina neměla vůbec prostor. Těší mě však počet MILF a nějaká ta platonická láska se zase rýsuje, takže se na další díly těším... :eee:

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod Ferenc » 22 zář 2013, 12:38

Tak první epizoda této "speciální" řady Palau twist no twl je Jeff v pohodě? Vyhození Candice mě potěšilo i Laury B. ale Rupert řek jsem velkej chlap na RI pudu já. TAk oni dostanou kladivo, hřebíky apod. pamatuje si Jeff že když tahle show začínala tak na ně pršelo a hladověli a tady jim daj nástroje :roll: . Na RI Rupert šetří energii a myslí si že mu to pomůže ví že tam je druhej den :D . Tyson rozdělal oheň nějak podezřele rychle. Při výzvě se ukázalo že se Gervase i po 13 letech nenaučil moc dobře plavat :???: . Souboj matek s dcerami vyhráli matky tím pádem i Galangové a Gervase svoji oslavou poslal Marissu na RI :mrgreen: .
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
Flora
Příspěvky: 11
Registrován: 03 zář 2013, 04:20
Nejoblíbenější série: PI, Cook Islands, China, FvF, Gabon, Philippines
Nejoblibenější hráči: Yul, Amanda, Todd, Matty, Taj, Stephen, Kim S., Malcolm, Ami, Savage

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod Flora » 22 zář 2013, 13:37

RI nemám ráda, ale dopadlo to nejlepším možným způsobem. Zatím to vypadá, že příbuzenské páry berou výhru/prohru a vůbec to reality-show hecování (machrování) sportovněji, než ty parterské, což je celkem pochopitelné.
Tuhle sérii budu asi fandit nováčkům. Vytas vypadá, že umí, a Caleb je ultrasympaťák, něco jako Michael minulou sérii. Jen teda macho tupec Brad by nemusel mít tolik airtimu. Marissa, po dlouhé době opravdu sympatická černoška ve hře, skončila na RI z dosti pitomého důvodu.
S úvodním dílem celkem spokojenost. Více dění bylo od nováčků, když prohráli soutěž, tak snad příště prohrají navrátilci.
Fandím: Vytas, Caleb, Ciera, Tyson, Laura M., Monica

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod milan » 22 zář 2013, 14:47

Survivor Blood vs Water: Is It Love? Or Friends With Benefits? – 09/21/13, jeden z prvých poriadnych recapov na nete, samozrejme u Cesternina...
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Pipíček
Příspěvky: 4
Registrován: 28 srp 2013, 21:06

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod Pipíček » 22 zář 2013, 17:12

Co k tomu říct... U posledních tří dérií Survivora se mě začalo stávat, že díl i titulky odpočívaly stažené v počítači a musela jsem se trochu dokopat ke shlédnutí. Navíc se u Vyvolených onanuje zachránce světa Macura a vůbec se mě nechce zpracovávat kontingenční tabulky do práce, tak jsem se do toho pustila. Nakonec musím říct, že kdo nic nečeká, občas i něco málo dostane. Nebyla to taková tragédie, jak jsem čekala, ale Moët and Chandon není třeba otevírat.
Hned na začátku se ukázalo, proč bylo zbytečné angažovat Ruperta a jeho squaw. Jakkoliv jsou to lidé, které bych si přála mít za sousedy, nejsou to hráči. Nebýt prvního twistu a pokud by Navrátilci vyhráli, měla to Laura B. spočítané. Rupert by pár dílů proplakal a pokud by nechytal rybky, pakoval by se záhy.
Osobně nevidím tenhle prvek Pošty pro tebe jako přínos. Jediný, u koho věřím, že by se dokázal oprostit od emocí je Vytas, který se zatím jeví jako chytrý manipulátor. Má už leccos za sebou a jen tak ho něco nerozhází. Arase jsem nikdy neměla ráda a je dost cítit propast mezi oběma bratry - mohli bychom se dočkat i nekašírovaných a nezrežírovaných emocí.
Manžel Candice překvapivě cíťa, tipovala bych, že doma nosí kalhoty Candice.
Culpepper je typický macho sportovec, vzpomněla jsem si na kultivovaného Garyho, který byl jeho naprostým protikladem. Nováčci mě zatím dost splývají a Navrátilci se víceméně projevují, jak jsem čekala. Trochu mě zklamal Gervase velkohubým vytahováním, když se předtím skoro utopil. Dojela na to neteř, která evidentně není strejdovo největší fanynkou, ale co už... Někdo být první musí.
Redemption Island nesnáším, ale s tím toho moc nenadělám, už tam prostě je. Jeff tak bude natahovat emoce spojené s odchodem soutěžících domů co to půjde a jedno oko nezůstane suché.
Závěrem snad jen to, že neodvysílat intro u první epizody by mělo být trestné a dát soutěžícím hned na začátku nářadí jakbysmet. V kombinaci s potencionálně slzotvorným obsazením série mě to dráždí a poprvé jsme byla v pokušení díl přetáčet. Celkově vzato - čekala jsem tragédii (která dost možná ještě přijde) a nakonec se to zkouknout dalo.
„Otázka trápí mě nocí dnem, zda lidstvo či mé já blázen je.“ Albert Einstein

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod Rendy » 22 zář 2013, 23:02

Letem světem - Tak, konečně jsem se k tomu také dostal :) za mě rozhodně spokojenost, čekal jsem to horší a asi mi trochu křiví hodnocení skutečnost, že hned první den má na kahánku Rupert :D :hungry: ježiš to by se mi ani ve snu nezdálo, že by šel tak brzy do pryč :fuck: Chtěl jsem za tohle Jeffa vzít pálkou, ale nakonec mu za tenhle twist děkuju. Kde Tina vzala, že je to kápo přes stavbu přístřešku? Ti tam asi na začátku zhulili dobrej materiál, že vedou takový žvásty. Protržená přehrada slz u Coltona hezká, ale nežeru mu to, ty už se kámo prostě nezměníš, s tím se smiř.

IC - K nejvtipnějším momentům řadím samozřejmě počítání "misterminda" Brada a hned vedle toho galavečer při soutěži o imunitu v podání Gervase, který si tam nejdřív hraje na "četa" a nakonec total brutal animal oslava, když mu ženský zachránily krk před kmenovkou, kde by zhasnul ani by se nestihnul otočit na bidýlku. No a nakonec samozřejmě fén od Coltona směrem ke Kat, která zachovala těžce chladnou hlavu :fuck: Jinak moc pěkný symbol imunity! :idea:

Obrázek

Kmenovka - trochu jsem to vyloučení Marissy nepochopil, Gervase jí to sice pěkně pohnojil, ale tím jí měli hezky pod palcem, taková Katie mi přijde jako větší trubka, ale tak snad "mastermind" Brad ví co dělá :D rozhodně nejvtipnější moment kmenovky koncovka ala "moucha na stropě, jak to dělá, že nespadne?" :D

Obrázek

Fandím - Kat (zatím z principu), Monica (téžkotonážní milf :boobs: ), Vytas :D :idea:
Obrázek

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod Spencer91 » 22 zář 2013, 23:30

Ferenc píše:Tak první epizoda této "speciální" řady Palau twist no twl je Jeff v pohodě? Vyhození Candice mě potěšilo i Laury B. ale Rupert řek jsem velkej chlap na RI pudu já. TAk oni dostanou kladivo, hřebíky apod. pamatuje si Jeff že když tahle show začínala tak na ně pršelo a hladověli a tady jim daj nástroje :roll: . Na RI Rupert šetří energii a myslí si že mu to pomůže ví že tam je druhej den :D . Tyson rozdělal oheň nějak podezřele rychle. Při výzvě se ukázalo že se Gervase i po 13 letech nenaučil moc dobře plavat :???: . Souboj matek s dcerami vyhráli matky tím pádem i Galangové a Gervase svoji oslavou poslal Marissu na RI :mrgreen: .


to, že dostali hřebíky a kladivo mi trošku připomnělo českýho Trosečníka

Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod Angie » 23 zář 2013, 07:53

První díl teda z mého pohledu trošku zklamání. Nečekala jsem sice nic převratného díky tomu, že jsem věděla o návratu RI, věděla jsem, kdo bude hrát atd., atd.

Day Zero - naprostá a zbytečná nuda. Ztracených X minut vysílacího času, kam by se jistě dalo nastříhat něco lepšího.

Vyřazování na základě prvního dojmu nebylo asi až tak úplně na základě prvního dojmu. Vždyť navrátilci se mezi sebou znají, znají hru ostatních a věřím, že ani jejich blízcí si někteří nemusí být cizí nebo se dá hlasovat podle toho, komu z druhého kmene chci uškodit. Mnohem víc mi tohle vylučování vadilo u sérií, kde byli lidé, kteří si byli naprosto cizí.

Spousta slz a dojemných historek - možná budu znít trochu necitelně, ale kdybych si chtěla u něčeho pobrečet budu si pouštět Ordinace, Ulice a bůhví co ještě. Copak tohle v Americe nemají, že ty slzy musí cpát sem???

Kladívko, hřebíky, pilka? A večer jako přijede loď z ní vystoupí chlapík ve fraku a oznámí "Tady je vaše večeře."? Kde jsou ty časy, kde měli kotlík a mačetu?

Chlapská aliance se mi líbí, ale osobně si myslím, že chlapi a jejich ega spolu moc dlouho nevydrží. Docela zajímavě ale působí hlasování na základě toho, komu z druhého kmene tím ublížit. Gervase se smál -> vyloučíme mu Marissu. Nečekala jsem, že tohle přijde tak brzo.

Suma sumárum, moje zklamání nebylo tak velké díky tomu, že bylo rozloženo do delšího časového období. Kdybych koukala na první epizodu bez jakýchkoliv informací ohledně castu, twistů a toho všeho, asi bych po prvním díle otráveně vypnula přehrávač a musela se hodně přemlouvat, abych si stáhla další díl. Jelikož jsem ale byla připravena na to, co se bude dít a dočkala jsem se i příjemných překvapení (Vytas), podívám se i na další díl a uvidíme. Pořád je to přece Survivor.

Uživatelský avatar
exi
V.I.P.
Příspěvky: 30
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: Tocantins

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod exi » 23 zář 2013, 14:29

Russell Hantz píše:to, že dostali hřebíky a kladivo mi trošku připomnělo českýho Trosečníka


Měli byste si všichni připomenout, co dostali první den v Borneu se mi zdá :)

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod Spencer91 » 23 zář 2013, 14:55

exi píše:Měli byste si všichni připomenout, co dostali první den v Borneu se mi zdá :)


Dobře, ale tenkrát bych to ještě omluvil tím, že na Borneu nevěděli, do čeho jdou. Kdežto teď nebo v době, kdy se natáčel Trosečník, už to byla show celosvětově populární, v různých verzích...

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod miky253 » 24 zář 2013, 06:01

Ještě jeden postřeh k 1. epizodě. V čase přibližně 58:30 je vtipné sledovat, jak Vytas mluví o tom, že twist této série má za následek to, že se vždy bude bát kmenovky i kmen, který na ní nepůjde a Jeff přitom s úsměvem pokyvuje hlavou a má obrovskou radost, že se někomu jeho twist líbí :lol:
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)


Zpět na „S27 - Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti