S27 - Blood vs. Water - EP01

Palaui Island, Cagayan, Philippines
September 18, 2013 – December 16, 2013
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:40

Epizóda 1
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod Lamik.lamity » 19 zář 2013, 03:31

Poměrně drsný začátek. Vracejí se 2 pravděpodobně nejhorší twisty a to vyřazení na základě prvního dojmu a RI. Opravdu geniální Jeffe. Docela bych čekal nějaké hlasy proti Coltonovi, protože je k ničemu a akorát bude všechny štvát, stejně ale nevěřím, že dlouho vydrží, naopak jsem nepochopil tolik hlasů proti Lauře, která má dobrou sociální hru a je skvělá v soutěžích. To, že se Rupert vymění s Laurou bylo naprosto jisté a pravděpodobně ho to bude stát hru.

Už druhou sérii v řadě se musí mluvit o Marianově kultu. Teď začal Tyson a Colton s pilou, :D to je nářez
A koukám, že na druhé straně máme zase Cochranovský kult, tohle už je smutné. Brad se rozhodl, že udělá klučičí alianci, což samo o sobě není špatný nápad, problém je, že každý z nich je chytřejší než on a budou spíš hrát svou hru.

Na RI vymyslel Rupert poměrně inteligentní nápad, to bych do něj rozhodně neřekl :idea:

Soška Imunity se mi fakt dost líbí, oproti té minulé je opravdu moc hezká

IC byla docela zajímavá, líbila se mi ta překážka, na které se "tancovalo" v Gabonu. Čekal jsem, že na straně nováčků bude problém se sílou kvůli absenci ohně a nakonec to pokazily holky u skládačky. Colton se začíná slušně rozbíhat na Dawn 2.0. Tak nějak jsem ale škodolibě doufal, že prohrají navrátilci plus Laura a že právě ona bude vyřazena a půjde na ostrov za Rupertem
Docela se mě štve Bradův airtime, to je hrozný!Je prakticky jediný nováček, kterého jsem stihl poznat. Navíc mu Jeff říká příjmením, takže další jeho oblíbenec? Aspoň, že Vytas měl trochu těch řečí na kameru.
Úžasná je táž krajina. Snad poprvé od Tocantins jsem viděl trávu a ne jenom velkou kočičí toaletu s pár palmama.

TC:Vyřazení Marrisy je poměrně smutné, když za to ani nemohla, ale chybět mi nebude. A Jeffe, tohle opravdu nebylo 1. rada - 1. podraz.

Fandím:Vytas, Tyson, Laura M, Ciera, Gervase
Už mě stihli začít iritovat: Candice (ne kvůlitomu, co zatím předvedla, ale protože to je Candice), Colton (-||-), Brad (nikoliv Culpepper)
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod Spencer91 » 19 zář 2013, 09:02

No, první díl byl rozhodně zajímavej.... V Tadhaně se hodně rychle zformovala pětičlenná aliance chlapů, především díky Bradovi, uvidíme, jak dlouho jim jejich ega dovolí držet pohromadě.

Gervase ukázal, že není Skupin a že dostat se do toho zpátky po 13 letech pro něj bude hodně těžký. V moři málem vypustil duši. Další den na tom bude podle mě ještě hůř, až zjistí výsledek kmenový rady Tadhany.
Rupert na RI mě nepřekvapil, dalo se čekat, že si to s manželkou prohodí. Ovšem těší mě, že tam poslali i Candice, ta v týhle řadě prostě nemá co dělat.

Imunitu Galangu přeju, předvedli parádní obrat, nicméně už první díl dává první várku toho, kvůli čemu Jeff Probst celej tenhle twist vymyslel. Neustálý emoce a citový zhroucení, dnes především v podání Coltona.

Nevím, zda-li to hraje a je to taktika nebo je prostě takovej ukňouránek. NIcméně totéž předváděl i zezačátku v OW a pak se oklepal a začal hrát. Uvidíme, co z toho vzejde teď.

+ 1. dílu: perfektní střih při soutěži o imunitu (vám to možná nepřijde, ale mě se to fakt líbilo)
Candice na RI
plus sezony: luxusní prostor pro kmenovou radu, krasna lokace

- 1. dílu: ukňouranej Colton
Rupert na RI (chápu, že jako hráč nic extra, ale z toho, co tam je, je to lepší polovina a mám ho celkem rád)

zatím bych tuhle sérii úplně neodepisoval, uvidíme za týden . Z ukázek se zdá, že starej Colton na sebe nenechá dlouho čekat Nechme se překvapit.

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod zdenek000 » 19 zář 2013, 11:35

Za mě lepší začátek být ani nemohl. Nejenže pošlou otravnoui Candice ne RI, ale i otravnej Rupert si radši vymění místo s manželkou. Udělal mi radost :D Sice ten twist byl úplně na ho*no, ale aspoň tuhle radost mi přinesl.
Jinak začátek zabral téměř půlku dílu, takže strategie a plánování šlo docela stranou. Brad sice zformoval alianci 5 kluků, ale každý si o tom myslí svoje a určitě brzy přijde průlom. Jinak Brad už mě začíná trochu štvát. Nejlepší je, jak si myslí, že je ultimátní mastermind :D
Moc se mi líbila soška imunity.
IC byla zajímavá. Gervase tam zápasil s vodou, což nebude pro něj velmi dobrý do budoucnosti. Pak mě ještě naštvalo jak brečel Colton. To snad nemyslí vážně. Už nechci zažívat to, co bylo v minulý sérii. Ale asi to bude pokračovat a nejen u Coltona.
To, že vypadla Marissa zamrzelo. Podle mě by byla docela dobrá manipulátorka. Naštěstí se nejevila jako ghetto trash, tak doufám, že na RI chvíli vydrží aspoň.
K hráčům se nedá moc vyjadřovat, protože kromě Brada a Coltona nikdo téměř prostor nedostal.

+ Candice a Rupert na RI
+ Kat okřikla Coltona na IC
+ lokace a IC
- Colton a jeho ukňouranost
-Brad a jeho panování a strategie
-vytahující se Gervace, následné vypadnutí Marissy
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod Earl » 19 zář 2013, 14:18

Neviem, mne to ako perfektný štart série nepripadalo. Samozrejme ma teší, že hneď odišli Candice a Rupert ale ten twist je na dve veci. Celé zostrihanie dielu kde 90% priestoru dostal nový Jeffov obľúbenec Culpepper sa mi proste nepáčilo. Okrem jeho aliancie nebolo ukázané dokopy nič len, že Candice na RI drie a Rupert sa rúti.
IC bola skvelá, bavila ma najviac s dielu, to ako dokázal Galang poraziť Tadhanu po tej strate čo spôsobili Gervase a Colton. Kat to tám valila, to ako okríkla Coltona. :mrgreen:
Gervase je stále rovnaký, ale bohužiaľ pokazil hru Marisse. Ona vlastne ani nemohla za to čo Gervase povedal ale v očiach masterminda Culpeppera bola "hrozba" a chcel sa pomstiť Gervasovi.
Miesto na TC je skvelé ale dianie zatiaľ nič moc. pre mňa po prvom diele nuda, veľa pristoru na kamere pre Culeppera, veľa plaču, zaujatý Jeff ale naopak skvelé miesto inak nič viac.

Uvidím ako sa to vyvinie, zatiaľ skôr sklamanie. Fandím: Ciera, Katie, Rachel, Laura, Kat, Vytas a nejak extra mi nevadí Caleb a celkom dobre sa prekvapivo črtá Tina. Ale kvôli 90% času pre Culpeppera neviem ani, že tam ostatný sú.

+ prostredie
+ miesto na TC
- twisti na <>
- strih
- plač
- Jeff
- intro zostalo s RC mimo hry :angry:
Obrázek

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod XtttX » 19 zář 2013, 15:56

Prvá epizóda za mnou, a dvakrát nadšený z nej teda nie som...

"First impressions", tak to bolo drsné... Neočakával som že by sa podobný twist mohol objaviť v sezóne s "hviezdnymi" hráčmi. Laura sa dala čakať, najstaršia žena a nie zrovna atletický typ. Candice? Človek by očakával že bola písaná hlavne z dôvodu jej nedôveryhodnosti(prebehnutie za manželom v neskoršej fázy hry by ma neprekvapilo), no väčšina hráčov ju napísala kvôli tomu že ju nepoznajú a veľa toho o nej nevedia. Chodiť na všemožné zrazy je evidentne výhoda. Za niekoľkými hlasmi pre Lauru M. by som hľadal rovnaký pôvod. Colton vyšiel s čistým štítom. :mrgreen: Nečakané...

Aby tých twistov nebolo málo, Probst prišiel s RI, a s možnosťou nahradiť na ňom svojho "loved one". Túto možnosť hneď využil Rupert... Neviem čo si mám o tom myslieť. Nezazlievam mu to, hral už 3x, asi chcel dať šancu žene...
...ktorá pravdepodobne aj tak vypadne pri prvej príležitosti, takže veľký zmysel v tom nevidím. Ale láska je láska... Viete si predstaviť že by sa obidvaja na RI stretli? Chudák osoba čo by tam musela byť s nimi. :mrgreen: Už teraz to má Candice ťažké... (Poor Candice. Being stranded on an island alone with Rupert...Welcome to my nightmare - tweet Parvati :D )

Navrátilcom išlo v tábore všetko od ruky, nováčikovia trochu bojovali... OMG, ten Brad(Probstov nový miláčik). Už teraz mi je nesympatický(a pritom Monča je celkom sympoška). "Mastermindský" edit naznačuje že by to mohol dotiahnuť ďaleko... Z tej mužskej aliancie nie som nadšený, ale keď si odmyslím Brada a Vytasa, pôsobí celkom fajn. ;) Tie dievčence... Marissa mi prišla sympatická a zaujímavá(a samozrejme že musela vypadnúť ako prvá), Katie a Ciera zatiaľ nemastné, neslané, a Rachel pôsobí supernudným dojmom. Neočakávam že by z nich mohli byť nejaké mastermindky, ale dúfajme že to aspoň nebudú herné jelitá.

IC zaujímavá... Gervase mal vo vode problémy, ale treba oceniť že to zvládol bez nafukovačky či vesty. :D
Mierny náskok stratili nováčikovia na skládačke, Galang nakoniec vyhral. Pre navrátilcov je obrovská výhoda že majú v skládačkách akú takú prax, preto sa nemôžeme diviť že dievčence spolu s Calebom boli tak trochu mimo.
Gervase nejako rýchlo zabudol na nedávny failík vo vode, a radosť z výhry svojho kmeňa dával najavo skutočne špecifickým spôsobom.

To dosť uškodilo Marisse, ktorá sa na TC bohužiaľ porúčala... :-| ("It's either me or Katie"-- that's a "blindside" now?? Toto zase tweetla Sophie. Nedá sa nesúhlasiť...) Je to škoda, celkom ma bavila a z jej kmeňa som jej fandil asi najviac. Nič však nie je stratené!!! Na RI jej budem držať palce, spoločne s Candice toho Ruperta musia dať!

Favoriti po 1. epizóde: Tina, Colton, Laura M., Marissa, John :smile:

Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
KraTerka
Příspěvky: 12
Registrován: 27 srp 2013, 14:09
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, PI, All-stars, CI, Fiji, China, FvF, Tocantins, Samoa, HvV, Nicaragua, Philippines

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod KraTerka » 19 zář 2013, 15:57

První díl byl celkem fajn, čekala jsem to horší. :D
Jsem ráda, že Rupert šel hned na RI. :D Snad to příště projede. Bylo by celkem vtipný, kdyby po tak hrdinským činu, díky němuž vrátí svou ženu do hry, vypadnl.
Co se týče TC, tak jsem byla celkem zklamaná, že odešla Marissa. Přijde mi v pohodě.
Jsem doufala, že aspoň v prvním díle, budou mít všichni trochu prostoru. Mrzí mě, že jsem tam skoro vůbec neslyšela mluvit Rachel. Zato Brad měl prostoru ažaž.
Ty emoce na každém rohu mi trochu vadily, ale ano, myslím si, že to tak bude každej díl. Už díky ukázkám na souboj na RI.

Zatím fandím:
CIERA, COLTON (já ho prostě miluju, říkejte si, co chcete, už jsem na něj zvědavá v dalším díle :D), Vytas, Rachel
Nefandím:
Rupert, Gervase (díky tomu, co předvedl na konci IC)
S: Collen, Rich, Jerri, Elisabeth, Kelly, Tom, Ethan, Christy, Rob C., Jenna, Christa, Darah, JFP, Eliza, Chris, Steph, Danni, Cirie, Penner, Parvati, Yul, Yau-man, Earl, Courtney, P.G., Nat B., Corinne, Bob, Taj, Stephen, JT, Brett, Russel H., Natalie, Alina, Brenda, Stephanie V., Cochran, Colton, Kim, RC, Malcolm, Denise, Laura, Eddie, Vytas, Hayden, Sarah, Spencer, Tasha, Twinnies, John, Jaclyn, Carolyn, Mike

BB: S05: Drew, Diane, Karen, Will, Nakomis S06: Howie, Janelle S08: Jessica S12: Britney, Enzo

TAR: CHARLA & MIRNA, BRIAN & GREG, TWINNIES

smoldik
Příspěvky: 3
Registrován: 19 zář 2013, 12:22

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod smoldik » 19 zář 2013, 16:01

Nebudu tu psát slohy, jako kolegové nademnou.
Zkrátka po zhlédnutí prvního dílu větřím povedenou sezónu. Když jsem se před několika měsíci doslechl o formátu a obsazení této série, tak jsem se zděsil. Ale musím říct, že mě první díl příjemně překvapil svou dynamikou. Taky jsem toho názoru, že redemption island ve spojení s faktem, že může vypadnout váš "loved one", může přinést spoustů zvratů ve hře a to díky tomu, že se za svého milovaného může soutěžící postavit a jít bojovat za něj (jestli teda tuto možnost nabídnou i v pozdějších dílech a nebylo to ojedinělé jen v epizodě 1). Takový prvek by hrou mohl pořádně zamávat.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod brninho » 19 zář 2013, 18:02

No...horko těžko koušu, když se v posledních sezonách u většiny dílů vypouští intro, ale vynechat tuhle záležitost hned u úvodního dílu je vrchol, pro mě je to jeden z nejcharakterističtějších znaků Survivora, snad se dočkáme příští díl, ale moc tomu nevěřím, spíš nás bude strašit ta pořád omílaná krev ve vodě...prostě další probstovina.
K ději: Překvapilo mě vyřazení Candice, nemám ji sice rád, ale stejně...do soutěží určitě platnější než Colton, kterej nedostal žádnej hlas (???)...Rupert nepřekvapil, myslím, že na to i dojede a Bonhamovic párečku se podle mě sloučení týkat nebude...
IC byla dobrá, nemohoucí Gervase to málem navrátilcům prohrál, ale zkušenosti ze skládaček rozhodly a na TC šli nováčci. Marissino vyloučení mě mrzí, tak snad zabere na RI... :)
Mají moje sympatie: Gervase, Tina, Tyson, Vytas, Caleb, John, Ciera, Marissa
Nesnesu: Colton, Candice
Hodnocení epizody: 50 %
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
alex99
Příspěvky: 1
Registrován: 19 zář 2013, 18:47
Nejoblíbenější série: Micronesia, Heroes vs. Villains
Nejoblibenější hráči: Parvati, Colby, Jerri, Ethan, Stephenie, Cirie, Danielle, Candice, J.T., Andrea, Malcolm
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod alex99 » 19 zář 2013, 18:59

Tak jako první epizoda nebyla vůbec špatná...Opravdu jsem se těšim na některé navrátilce (Nebo aspoň je zajímavé je vidět zpátky, někteří už potřetí, počtvrtý...)
Hned mi bylo jasný, že Candice bude mít potíže, kvůli její reputaci :heat: Takže to, že byla vyřazená nebyl pro mě žádný šok...

Uživatelský avatar
tfry
Persona non grata
Příspěvky: 54
Registrován: 02 zář 2013, 20:44
Nejoblibenější hráči: s28-Jefra,Spencer,Tony,LJ,Sarrah
Nejméně oblíbené série: s2,s21,s24,s26

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod tfry » 19 zář 2013, 19:22

-Brad který má 75% mluvení na kameru
-Vyloučení Candice hned na začátku
-Intro?!
-Gervase a konec IC
-Vyloučení Marrisi jen na základě Gervase

+Parádní místo a první IC
+Rupert na RI
+Nikdo nenašel HII v první epizodě
+TC
+Možná se vratí ten rasistický Colton z OW ?! :D
+Tyson a jeho rozdělání ohně

Celkem dávám 75/100

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod milan » 19 zář 2013, 19:28

Tak na rovinu, nečakajte odo mňa pochvalné riadky, a keď chcete čítať a praktikovať honenie nad Jeffom a castom, tak rovno preskočte môj komentár, počas sledovania som si zobral do ruky pero a papier a zapisoval každú blbosť čo sa tam vyskytla a chcel som pre Vás vypichnúť aký mám nato názor, keďže "recap" tu asi napíše kopec ľudí, ale detaily si všíma málo kto.
Takže začnem:

Day ZERO: toľko očakávaný "twist" sme vlastne videli už pred 2 dňami v tom 7 min. videu, a čakal som popravde, že z neho ukážu viac, vyslovene bol v hre na prd, okrem toho, že si najskôr páriky vrzli sa tam asi nič nestalo.

Tina povedala na kameru, že Rupert je skvelý staviteľ príbytkov? To asi preto, že v AS vypadla ako prvá, Jerri by jej vedela hovoriť, aký bol najhorší príbytok aký kedy mala. (odkazujem na jej slová v HvV)

Hlasovanie: ostal som v <> jak pampúch vyj*baný, keď Rupert NEDAL hlas Candice, to vážne? Už zabudol kto bol jeden z dvoch (spolu s Colbym) posledných Heroes (jeho slová)? Pri Candice si to mohol ľahko obhájiť, ako to, že s ňou má zlé skúsenosti a on hlasuje takto?

Laura B., sa s Rupertom našla (hlavne inteligenčne) už som si zvykol, že sa kurvia v USA mená, ale ako ona dokurvila meno Gervase-a, ma dostalo, ona chcela byť pani Guvernérovou? + Neskutočne tragická v kmeni, čo ju ten jej neberie do prírody? Veď zálesák nehorázny bol niekedy a to aj tak tvrdil, takže čo pani rozbíjala prachy za "hlasovanie ľudu"?

Nedá sa nevypichnuť tá dráma, ktorá sa dala čakať keď Rupert bez rozmýšľa išiel spraviť to načo bol do hry pretlačený, hrdinský krok, zase si môžu zástancovia rodiny a večne nepobozkané fanynky romantiky hladkať... ego a snívať o svojom princovi na bielom koni (alebo pirátovi s komplexom hrdinu), TOTÁLNY GÝČ!!!

Tyson je ďalší BR honič, po Sheppardovi tu máme ďalšieho, ktorý má doma plagát Roba, ale aspoň sa naučil niečo praktické.
A veľký pozdrav všetkým haterov (ohľadne jeho fyzičky, nie intelektu, vždy to je pošuk), kopec ľudí tvrdilo, že je chudý a vyzerá ako slečinka, už vtedy som tvrdil, že to že je chudý nieje problém, je "žilovatý" a má skvelú fyzičku, obratnosť čo dokázal v súťaži!!!

Aras tam dával neskutočné rozumy, ako sa čo robí a pritom bol v Paname totálne tragický vo všetkým smeroch, ale zase konkurencia je slabučká ako 4x vylúhovaný čaj, takže jednooký medzi slepými čo do práce. (pán meditácia, čo si "zohrieval ruky" v Paname pred pokusmi s ohňom).

Večná téma "kozičky" : chválim Katie (nikdy by som si nebol pomyslel, že pochválim niečo z Tiny, ale dcéra jej vyšla), Ciera je totálne zlatíčko - Teen Mom.
Zdalo sa mi, alebo má Laura (Samoa) spravené kozy?

U nováčikov baby robia, muži si máčajú gule vo vode, už som len čakal, kedy Caleb príde, vytiahne kokosové mlieko a Bradovi spraví po chuti.

Prekvapil ma veľmi pozitívne (po Tysonovi s ohňom) Vytas, výborný hráč, ktorý bude hrať na viac strán, dokonca aj Hayden ma prekvapil, a je mi viac sympatický ako v BB.

Mužská aliancia a Hayden? S12 BB ako vyšitá, aj tam nebol tvorcom aliancie, len tým ktorý sa pridal a nakoniec vieme ako to dopadlo. Na druhej strane, vie byť aliancii verný, takže veľké plus.

Kamoška Kat je stále rovnaké zlatíčko :oops:

Zarazilo ma koľko záberov sme videli z RI, naposledy toľko produkcia a strižňa onanovala keď tam liezol po palmách Ozzy, je to smutné, že to vidíme, mňa osobne RI nezaujíma, ak to niekoho trápi, mohli to dávať na YT, ako kopec niekedy aj zaujímavejšieho materiálu.

Prvá súťaž: Som jediný komu pripomínala priebehom prvú súťaž o Imunitu v HvV (tragická fyzická časť vs. skvelé skladanie) [VEĽKÉ PLUS ZA DVOJITÝ DUEL MATKY S DCÉRAMI]

Som zvedavý ktorého ... napadlo dať Gervase-a na plaveckú časť (je mi jasné, že museli všetci hrať a najskôr nieje ani žiadna hlavička na skladanie, ale Borneo asi videli všetci, tragický výkon ala Dan [S21] ohľadne tej šipky, a celkovo vo vode mizerný ako Swan [S25]). To jeho radovanie na konci bolo tragikomické (ale zase si ho presne takto pamätám z Bornea) no fyzicky mu tam museli pomáhať a ani jeho pomocník Aras nebol na tom skvelo.

Brad: najväčší kokot z ktorého znova robí produkcia podobne ako z COCHRANA, ktorého si on sám bral do úst, neviem akého masterminda (ten chlap nevie počítať na prstoch dvoch rúk), ďalší celebritný skrachovanec čo hral pred 10 rokmi šport ktorý mi je totálne u prdele (v USA naj šport) a my ho tu musíme trpieť, tak ako som si podal jeho silikónom vyplnenú pipku (ktorá sa voči Coltonovi chová v tomto diely ako toaletný papier Christina Cha), tak u neho platí, že čo dali jeho žene do hrudníka, jemu dali najskôr do lebene, lebo je vytretý.
Ďalší zo stajne Russella Hantza a spol čo poslali isto video nahrávku a Jeff nad tým sedel hodiny a povedal, si, tak toho potrebujeme do šou (dúfam, že cítite z toho iróniu).
Mám rád sarkastické hovädá typu Jeff Kent, čo majú prachy a idú sa zabaviť, ale nie takých znudených blbečkov typu Brad, totálne pako, ktoré podobne ako som už písal Cochrana, Jeff Probst rovno volá po priezvisku, ako keby čakal na pozvanie do trojky s jeho ženou.

Vylúčenie Marissy bolo výnimočné v tom, aké tváričky boli na konci, ona sa pozerá ako keby ich chcela prepáliť pohľadom a oni pozerajú do zeme alebo neba, už som len čakal na pískanie, že "ja nič ja muzikant".

Som totálne zhnusený týmto dielom, ale stále hlavne kvôli kozičkám hráčok dám tejto sérii šancu.

Fandím: Kat, Hayden (áno áno píšem ho), Ciera (Teen MOM - MILF), Katie, Rachel, Gervase, Vytas
Zvyšok mi je voľný.

K Filipínam, ako som ich kvitoval pri S25 (že aká sexy lokalita), po 3x ( a vieme že S28 bude tiež na Filipínach, čiže 4x ) za sebou je to totálne NAJOTRAVNEJŠIA LOKALITA ( prekonala aj Samou, ktorú aspoň predelili Nicaraguou )

Ak ste došli až na koniec, tak gratulujem ste rovnaké zvrhlé prasatá čo sa týka špinavých a smradľavých hráčoch s fajnými kozami, a radi si ponadávate na milión krát zrecyklovaný odpad typu Rupert.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod kata_rina » 19 zář 2013, 19:43

Doufám, že nám teď na začátku neukázali to nejlepší. Zatím to vypadá slibně. :D
+ IC
+ lokalita
- RI a twisty

Oblíbení hráči: Vytas, Tyson, Caleb (překvapil mě), Tina
Neoblíbení hráči: BRAD, Laura B. stejně tak i její mužík, Katie
Velkým zklamáním pro mě byl Gervase, hold už není nejmladší, ale třeba taková Laura zvládla výzvu lépe než on. :-?
A samozřejmě Marrisa takhle brzo odejít neměla. Snad to na RI přežije :D
Obrázek

Uživatelský avatar
huli
Příspěvky: 42
Registrován: 26 srp 2013, 22:57
Nejoblíbenější série: Austrálie, Afrika, Guatemala, HvV
Nejoblibenější hráči: Jerri, Lex, Yul, Marty, Jim, Malcolm
Nejméně oblíbené série: Caramoan

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod huli » 19 zář 2013, 20:13

Zdalo sa mi, alebo má Laura (Samoa) spravené kozy?


Zda se Ti dobre, Laura mela silikony uz v Samoe.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod milan » 19 zář 2013, 20:19

huli v Samoe som viac očumoval prdelku Natalie, ale tu v prvom diely sa tie kozy drali na obraz, jaký tam v jednej scéne mala výstrih, ty brďo, také GMILF (babičky) :sex: by mali dávať do hry častejšie, ale furt lepšie jak tá Monica, to je krava na päsť.
Colton zase afektovaný už som len čakal kedy tam bude robiť dusno, kde vlastne položí ten svoj navoňaný zadok :lol:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

mikro
Překladatel
Příspěvky: 86
Registrován: 26 srp 2013, 12:10

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod mikro » 19 zář 2013, 20:41

Tak asi budu úplně v opozici vůči celému fóru, ale mě tenhle díl dost bavil.
Day Zero twist mi přišel naprosto zbytečný, navíc když z něj téměř nic neukázali, ale oproti ostatním twistům ještě v pohodě.
Vylučování na základě prvních dojmů vážně moc nemusím, ale v tomhle případě to kvituju, protože okamžitě vykopli Candice a Lauru B. Co jsem ale nepochopil bylo, že i Rupert hlasoval pro Lauru M., to se ani trochu nepoučil v HvV? I když u něj mě už něco takového absolutně nepřekvapuje.
Bohužel Redemption Island je zpět, nejhorší twist v historii, korunovaný absolutní kravinou, že se loved ones mohou prohazovat mezi sebou. Jediné plus? Rupert i Candice oba pryč v prvních deseti minutách hry!!
Kmen navrátilců se mi nijak zvlášť nelíbí, z One World bych až na dvě vyjímky do hry nikoho nevracel a už vůbec ne tyhle tři. Gervase mě zklamal, vůbec se nezměnil a k jeho výkonu v soutěži se ještě dostanu. Na hru Arase, Tysona, Laury a Tiny jsem ale zvědavý. Kmen doplnila ještě v přírodě úplně jalová Laura B.
Druhý kmen na mě naopak působí velmi dobrým dojmem. Brad sice vůbec nehraje dobrou hru, ale mě osobně zatím hrozně baví. Samozvaný mastermind, který začal hrát strašně brzo strašně tvrdě a už teď má na zádech takový terč, že při první změně rozložení sil v kmeni má hlavu na špalku. Moc se mi líbí Ciera a Vytas, asi především kvůli jejich pro Survivor ne zrovna tradičním životním příběhům. Dobře na mě působí i Rachel a ku podivu i Hayden, kterému jsem v BB moc nefandil. Caleb podle mě bude typický under the radar hráč, který by se mohl dostat daleko, pokud ho nesrazí jeho spojenectví s Coltonem, John si zase podepsal ortel tím že je tak blízký Bradovi, což mu dává dost velký terč na záda. I Katie a Marissa jsou mi poměrně sympatické.
Soutěž se mi líbila, Gervase měl jít na skládačku, myslím že ani jedna ze starších žen by kmen nezpomalovala tak jako on. Colton je opravdu neskutečný, nejprve není schopen skoro ani pádlovat (Kat má plusové body za to jak na něj ječela jako na malého haranta), ale on už si tam pak za chvilku na někoho, tuším že Arase, otvíral hubu ať nekecá a pádluje. Opravdu odporná bytost.
Gervase se po soutěži, na jejíž výhře neměl absolutně žádný podíl, začal neskutečně radovat z výhry, což nakonec Marissu stálo místo v kmeni. Nijak zvlášť mě to ale nemrzí.
Co mi ale vadí je jak Jeff opět nadržuje Bradovi. Už teď můžu s jistotou říct, že pokud finální All-Stars nebude All-Winners, Brad tam má své místo jisté.
Tenhle díl mě rozhodně příjemně navnadil, těším se na další.

Uživatelský avatar
huli
Příspěvky: 42
Registrován: 26 srp 2013, 22:57
Nejoblíbenější série: Austrálie, Afrika, Guatemala, HvV
Nejoblibenější hráči: Jerri, Lex, Yul, Marty, Jim, Malcolm
Nejméně oblíbené série: Caramoan

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod huli » 19 zář 2013, 21:16

Jsem extremne liny psat nejaky delsi komentar, takze ryze strucne : Poopert po peti minutach na RI, jeho krásná ženuška (upozornuji na ty sexy ruzove jednodilne plavky :D ) jako cerna a neschopna ovce v cizim kmeni. zajímává soutěž, několik zajímavých osobností a pár pěkných holek. Nevím, jestli jsem po posledních sériích hodně slevil ze svých nároků nebo ze mě mluví ta nadrženost na novou sérku, ale mě hodně navnadilo. 80% :idea:

Uživatelský avatar
bobkova.lucka
Překladatel
Příspěvky: 16
Registrován: 26 srp 2013, 11:09

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod bobkova.lucka » 19 zář 2013, 21:18

První epizoda dopadla podle očekávání. Slzy, slzy (přesně to totiž produkce chtěla vytvořit - díl ve kterém budou mít plačící lidé 50% vysílacího času) a Rupert ženoucí se vyměnit Lauru na RI. Na Jeffovi už je věk pěkně znát, Arase bych skoro nepoznala. Kromě IC díl není nic mo.
Brad mi příjde že neumí do devíti napočítát :D Ale podle mě má slušný herní potenciál Vytas.
Survivor
Beauty and the Geek

Erik
Příspěvky: 42
Registrován: 19 zář 2013, 21:29
Nejoblibenější hráči: Bobby Jon (10) Tom (10) Aras (12) Danielle (12) Yul (13) Penner (13) Yau-man (14) Erik (16) Marcus (17) Andrea (22) Kim (24) Carter (25) Malcolm (25) Hayden (27) Tony (28) Morgan (28)

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod Erik » 19 zář 2013, 21:48

Na začátek to nebylo špatný, ale to Caramoan taky nebyl. Nechápu proč tam nedali intro??? :roll:
Redemtion Island mi nebude vadit, pokud budou soutěže o odměnu, což se asi nestane, takže :cry:
Rupert si koupil jízdenku domů, takhle alespoň měl šanci, že se ve hře někam dostane, ale on se hrdinsky rozhodne obětovat, ale aspoň Boston Rob nepřijde o svůj rekord :D
Galang je mi nesympatický (Výjimka: Aras, Laura a Tyson) a myslím že měli obrovské šteští při výzvě.
Tadhana vypadá jako silný kmen a myslím že další soutěž už asi neprohrají.
Zdá se že produkce ukradla sošku imunity z nějakého budhistického kláštera :D
Marisa si odejít nezasloužila, ale jsem rád že Katie zůstala, aspoň bude na co koukat.
Můj názor na soutěžící je asi takovýto:
Galang:
Aras- Zeslábl, to bylo v soutěži hodně vidět, má nevýhodu v tom že je vítěz, ale zatím vypadá docela jako sympaťák.
Tyson- Galang potáhne v soutěžích a v táboře je hodně užitečný (nemyslím si že by tou pilou Roba uctíval, jen řekl že to spolu založili)
Colton- Ten buzerant tam nemá co dělat, do sloučení se nedostal a ten jeho hlas mě děsně vytáčí, když mluvil on myslem sem že mluví Laura.
Gervase- Neměl se vracet, už na to nemá.
Laura B. - Neschopná a blbá, a vypadá jako Rupertův sourozenec, než jako žena. Doufám že Rupert poletí, protože na jejich orgie na ostrově nejsem zvědavej
Laura M. - Hodně velká favoritka, vypadá líp než na Samoe a doufám že dojde daleko
Tina- Babička kmene, skoro sem ji nezaregistroval a sem překvapenej, že pro ni nehlasovali.
Kat- Ona tam byla????¨
Monica- Asi se poučila z minula, ale doufám že do sloučení se nedostane.
Tadhana
Brad- Tady si asi z hodně lidma budu protiřečit, ale mě je sympatickej. Nejsilnější chlap a zdá se že v týhle řadě to bude on z koho bude mí Aras frustrace.
John- Sympaťák, chytrý a silný. Doufám že vydrží.
Hayden- Čekal jsem že bude silnější, ale není mi moc sympatický, celkem hodně ukecaný.
Vytas- Sympaťák, můj velký favorit, asi druhý nejsilnější v kmeni a strategie mu asi taky nebude cizí.
Caleb- Celkem sympaťák, ale je očividně slabý.
Ciera- Čekal jsem že půjde do vody, myslím že bude hrát hodně podobně jako Kim v OW.
Rachel- Neměla prostor, neumím si o ní vytvořit obrázek
Katie- Hezká a to je asi tak všechno
Marisa- Z kmene mi byla nejmíň sympatická a nevadí mi že vypadla.

Uživatelský avatar
Džery
Příspěvky: 23
Registrován: 29 srp 2013, 17:38
Nejoblíbenější série: PI, CI, HvV, FvF1, Borneo, Amazon, Palau, OW, Philippines

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod Džery » 19 zář 2013, 21:55

Intro



Jinak já jsem s 1. epizodou celkem spokojený, vyřazení Candice a Ruperta hned na začátku se mi líbí, jinak ale First Impressions moc nemusím. Vadí mi spoustu airtimu pro Brada a vyřazení Marissy hned na začátku, doufám, že jim to na RI natře.

Dílu dávám 65% :)
TOP (S) : Rich, Rudy, Kelly, Gretchen / Elisabeth / Ethan, Kim P., Teresa / Kathy, Tammy / Brian, Helen, Shii Ann / Jenna, Christy, Rob / JFP, Sandra, Darrah / Ami, Eliza, Chris / Tom, Jenn, Stephenie / Danni, Cindy, Gary / Danielle, Cirie / Yul, Parvati, Penner / Earl, Yau-Man, Michelle / Courtney, Amanda, Todd, Peih-Gee / Natalie / Corinne, Jacquie, Matty / Erinn, Taj, Stephen, Sierra, Brendan / Natalie, Liz / Brenda, Jane, Marty / Stephanie, Mike, Andrea / Sophie, Jim, Christine / Kim, Chelsea / Malcolm, RC, Angie, Dawson, Denise, Katie / Julia, Hope, Laura, Reynold / Rachel, Marissa, Vytas, Hayden, Ciera / Alexis, Kass, Spencer, LJ, Tasha / Natalie, Jon, Jaclyn, Kelley, Josh, Jeremy

Uživatelský avatar
Freeze
Příspěvky: 16
Registrován: 31 srp 2013, 21:08
Nejoblíbenější série: HvV, Tocantins, Samoa, FvF, All-Stars, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: (S) Chris Daugherty, Randy, Tyson, Coach
(TAR) Dustin & Kandice, Jamie & Cara, Oswald & Danny, Jet & Cord

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod Freeze » 19 zář 2013, 21:59

Prestoze k tyhle rade pristupuju s mirnym znechucenim, prvni dil nebyl vubec spatnej, byt vsechny takovy, muze to byt supr rada. Uvodni peti minutovy laskani a muckani sem prezil bez ujmy a chybelo mi asi jen to intro. Vyvoj je naprosto super, jakmile zacalo padat Laurino jmeno, plakal sem smichy, protoze bylo jasny, co prijde. Ano ano, Rupert Kavalír nezklamal, vydrapal se na bileho kone a jal se svou choť zachranovat. Vtipny je, ze Laura stejne nema sanci a je vysoka pravdepodobnost, ze pri prvni prohrany soutezi poputuje na RI zas. A o to vtipnejsi bude, jestli se tam spolu potkaj a budou se muset vzajemne vyradit, fakt sem zvedavej, co by pak delali :mrgreen: . Vyvoj u novacku je naprosto bozi, snad jen mohli driv vykopnout dceru Tiny, protoze sorry ale jediny, co ma, sou vazne jen ty kozy, Tinin mozek u ni zatim postradam.

Co do ted nechapu, ze navratilci vyoutovali Candice. Proc proboha, dyt je to jedna z fyzicky nejsilnejsich bab a uprimne, fyzicky nad nima novacci vedou o parnik, ale tak Candice ma aspon sanci na RI dlouho vydrzet a treba vytvori aspon nakej koukatelnej pribeh. Co nechapu jeste vic, ze dalsi hlasy dostala Laura. Nechapu, co udelala nebo neudelal Tina s Coltonem, ale ze nedostali jedinej hlas, nad tim mi zustava rozum stat.


naprosto unesenej sem ze ctyrky Caleb, Vytas, Hayden a John (prekvapive i ten John vypada, ze nema v hlave piliny)

Gervase... prijde mi, ze zestarnul tak o 30 let, v ty vode se choval jak pytel plnej brambor

z Tysona zase vyrostla prekrasna zena, ty jeho zlatovlaskovsky lokny sou naprosto odzbrojujici. On sam bohuzel uz tak odzbrojujici nebyl, tesil sem se na toho ironickyho mamrda z tocantins, kterej se s nikym a nicim nesral, ten ale zjevne zas zustal doma a prijel ten nevyznamnej trouba z HvV :-|

samozvanej leader Culpepper je asi jedinej otravnej otrapa z ty jinak vysoce sympaticky aliance, nastesti je to takovej trotl, ze si sam kurvi pozici, jak jen muze. Ze by se dostal nejak daleko, se nebojim, ostatni kluci si z nej budou delat prdel a ocekavam na nej super blindside.

Rupert Dutá Hlava... presne sem si vzpomnel na ten jeho podvodní bunkr z AS, jak psal Milan, kdy umel Rupert stavet pristresky, to by me vazne zajimalo. Jeho odchodem kmen ztratil... no mozna ztratil upocenyho kmenovyho maskota... nezmenil se vubec, teda mozna jeste trochu k horsimu

a nejlepsi na konec...

Laura Rupertová... no jestli ma nekdo na to, aby me iritoval vic, nez Lisa a Dawn, tak tahle sexy kočka. Socialne mi prijde naprosto neschopna. Strategicky... no pochybuju, ze vubec vi, co slovo strategie znamena. No a fyzicky... z celyho srdce doufam, ze si tou macetou usekne neco nepotrebnyho (treba hlavu) a bude predcasne vynesena. A co to mela proboha za plavky, no HUMUS!

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod rhee » 19 zář 2013, 22:10

Tak a vrací se asi ten nejhorší twist, co se kdy v Survivoru objevil, aneb vylučování hned po prvních pár minutách na základě prvního dojmu. Vyřazení Rupertovy Laury mě nijak nepřekvapilo. Rozhodně to nebylo kvůli tomu, že v ní viděli hrozbu, jak si nekriticky s manžílkem myslí, ale jednoduše proto, že je už od prvního pohledu nejslabším článkem kmene. Naopak tolik hlasů pro Lauru M. jsem ani náhodou nečekala. Tipovala jsem, že hlasy dostane někdo z trojice Tina-Colton-Candice. Hlavně jsem sázela na první dva, Candice je nedůvěryhodná, ale fyzicky je jedna z nejlepších žen vůbec. Ale nebudu zastírat, že mě její "odchod" potěšil. Jo a ten hlas Ruperta pro Lauru po tom, co Candice předváděla v HvV? Kde je ten smajlík s cedulkou WTF, když do člověk potřebuje?! Asi má hošík krátkou paměť nebo dlouhé vedení. Tipuju, že oboje.
Každopádně mám z vyřazení obrovskou radost. Hráčka s nejmíň zaslouženou třetí účastí a hráč, který se v Survivoru neměl objevit ani potřetí, natož počtvrté. Co víc si přát...

Hned po odhalení dalšího twistu - možnosti výměny místa se svým loved-one na redemption islandu bylo jasné, jak se Rupert zachová. Mám takový pocit, že mu v soutěži Candice nakope prdel. Je mrštnější, mladší a skládačka by jí půjde nejspíš taky o něco líp než jednoduchému Rupertovi.

Tyson se postaral o rozdělání ohně. Doufám, že si od Boston Roba odnesl ještě víc a neudělá v budoucnu tak trapnou chybu jako v Heroes vs Villains. Laura B. se snaží do nového kmene zapadnout a předvést, že za něco stojí a je platná v táboře. No, moc se jí to nedaří, čekala jsem, že místo kokosu usekne vlastní hnátu. To by pak musel Rupert přiklusat na svém bílém koni z redemption islandu, aby svou princeznu zachránil.

Vypadá to, že si Probst našel nového oblíbence - Brada (stejně jako "Cochranovi" mu odmítám říkat příjmením, takže znovu John a Brad). Na člověka, který neumí počítat do deseti.. pardon, do devíti... je mu nesmyslně věnováno hrozně moc prostoru na kameře na úkor ostatních zajímavějších hráčů. Když už nutně do hry potřebovali sportovce, tak měli pozvat Taj s manželem (obrovský sympaťák a ona by si druhou šanci sakra zasloužila).
Co mě ale těší, je to, že po Bradovi má asi největší prostor Vytas. Aras není jenom "golden kid", ale i "boring kid". A jak Vytas řekl, on je/byl jeho pravý opak :idea:

Soutěž o imunitu byla hodně povedená. Gervase se během těch třinácti let nenaučil pořádně plavat, ten náskok Tadhany byl neskutečný. O to překvapivější byl ten obrat v závěru.

Marissa si ještě odejít nezasloužila (mimochodem, oooobrovský "blindside", jak to označil Probst, kdo to mohl čekat :o ), doufám, že souboj na RI přežije a domů půjde Candice. Moc reálně to ale nevidím, Candice je podle mě horkou favoritkou na postup do dalšího souboje. To, kdo se k ní připojí, bude nejspíš záležet na tom, o jakou soutěž půjde.

I když si tady skoro v každé druhé větě na něco stěžuju, tak je tahle první epizoda nakonec lepší než jsem předpokládala. Je fajn mít nulové očekávání.

Favoriti - Vytas, Tyson, Laura M., Rachel
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod hozu » 19 zář 2013, 23:14

Takový průměr. Osobně jsem čekal, že celý Day zero bude mít trochu větší prostor, než jsme nakonec viděli. Dále jelikož jsem veskrze většině podstaných zvratů prvního dílu četl, přišlo očekávané. Osobně mi zvrat postavený na prvním dojmu nepřišel až tak tak úplně špatný ani prve (ano přiznávám byla to podpásovka), ovšem když už se máme crcat s nějakým doj*baným RI, uspíšilo to ty ony nežáživné první části bez souboje a vyřazených, tudíž už příště nás čeká první souboj. Hlasování polovičně překvapivé. Tu Lauru jsme i relativně čekal, no jsem rád že nás to nakonec připravilo ze hry o Ruperta (alepsoň částečně :D ) = ten twist s výměnou byl celkem pěkný :) Candice jsem nečekal. Popravdě jsem to viděl taky spíše směrem Colton nebo Kat. Obě, které dostaly hlasy mě skutečně překvapily.
Hra "favoritů" či jak se jim nadává celkem klidná, až na nějaké Coltonovy výlevy (no příští díl, alespoň dává naději, že už bude jeden z mých favoritů trochu zábavnější :) ). Překvapily relativně tím ohněm, že to dali celkem rychle.
"Loved ones" strašně uškodil ten střih na Brada který v podstatě neslezl ze záběru (dobře s lehkou výjimkou Vytase). Nutno říct, že to dostal opravdu skvěle pod palec, ale i tak je pro mě dost nesympatický. Přesto, nejspíš ze strany Vytase, čekám nějaký obrat tolik chlapů v alianci nemůže dlouho vydržet (doufám :D ).
První soutěž poměrně s nečekaným vyústěným. Jsem čekal, že to neotočí. Pěkný zvrat tedy. Vyřazení Marrisy mi až tak nevadí.

Oblíbenci po první části: Colton, Vytas, Ciera, Hayden, Candice
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod zdenek000 » 19 zář 2013, 23:51

Ještě musim dodat, ačkoliv nemám rád Ruperta ani jeho ženu Lauru, tak předvedla, co jsem pozoroval, docela dobrý výkon v IC. Za to palec nahoru, přesto už aby byla co nejrychleji pryč. :D
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod Lifty » 20 zář 2013, 07:25

Vytas prostě vládne. Jeho příběh o tom, jaký byl Aras "golden boy" a on jen obyčejná opomíjená fetka mě rozhodně chytil za srdce víc, než cokoliv, co vypustil z úst takový Colton. A ten Vytasův výraz, když se na ně první vyloučená osoba otočila po zhasnutí pochodně :D Jinak jedno můžu říct určitě, ten cast ńení rozhodně tak špatný, jako ten tragický v Caramoan.
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm


Zpět na „S27 - Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti