S27 - Blood vs. Water - EP02

Palaui Island, Cagayan, Philippines
September 18, 2013 – December 16, 2013
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:41

Epizóda 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod Lamik.lamity » 26 zář 2013, 02:59

Soutěž o přežití na RI byla poměrně zajímavá, ale to prakticky jen proto, že byla sestříhaná. Nepochopil jsem, co to Rupert stavěl za věž, z něj prostě architekt nebude.
Colton opět se*e celý svůj kmen, jenže tady je aspoň pár chytrých lidí, kteří mu na ty jeho kecy neskočí. Líbí se mi, jak fanoušci přišli na to, že by se mohly měnit místa.
Před týdnem jsme tu měli Roba a Cochrana, dnes je zase Colton Russel Hantz ve fialovém
IC: Jak to Gerv minule pokazil, tak teď to všechno úžasně odčinil a získal pro kmen vítězství. Ale proč se tak raduje? To by ho potenciálně před porotou mohlo stát hodně hlasů! Tak trochu jsem doufal, že vyhrajou loved-ones, aby byla šance na vyhození Coltona, tak snad příště, já ho opravdu nesnáším.
TC:Vyřazení Rachel mě celkem štve, trochu jsem doufal v odchod nesympatického Johna

Oblíbenci:Gervase, Vytas, Laura M, Cierra, Tyson a snad i ten Aras
Koho nesnáším:Colton, pořád Brad, ačkoliv bez hlavního vysílacího času

Díl celkem: 67%
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod Spencer91 » 26 zář 2013, 03:00

Dneska mě nějak nenapadá, co psát. Stejně je tu spousta lidí, s větším darem slova, než já.
Po dnešním díle ale bude mít asi spousta lidí klidnější spaní :D Rupert je ze hry. Nicméně díky popularitě má závěrečnou all stars řadu víceméně jistou, Jeffovo "THIS journey" bylo dost zřetelný. V duelu se snažil, nicméně ztrátu nedohnal a ukázal, že časy PI jsou už dávno pryč.

Nápověda k imunitě (nečekaně) putovala k Johnovi, uvidíme, jak s ní naloží. Imunitu zatím nenašel ani on, ani nikdo jiný (Šok - už dva díly odvysílány a ještě nikdo nemá imunitu).

Soutěž nehodnotím, usnul jsem při ní :D Nicméně vyhrál opět Galang, což mě trošku mrzí. Pár lidem tam fandím, ale nerad bych, aby se z toho stala jednoznačná záležitost. Ovšem v HvV (a nejen tam) to taky vypadalo zezačátku pro jeden kmen bezproblémově, ovšem při sloučení to bylo zase úplně jinak. Takže bych zatím nováčky neodepisoval (dokud se z nich nestane Ulong 2 :D) a přeju jim, ať se začne dařit. Kmen navrátilců by se taky mohl pročistit od pár jedinců, ne že ne.

Na kmenovce chytrý pokus, jak ze hry odstranit fyzickou hrozbu Tysona, těžko říct, zda-li si se svojí přítelkyní prohodí místo, stejně jako Rupert. Po stupidním představení v hrdinech a padouších bych čekal, že spíš bude chtít hrát hru a ne tvrdout někde na RI. Ovšem ukázky z dalšího dílu naznačujou přesný opak, takže jsem na to hodně zvědavej. Colton skončí? Nebo zas jenom další emocionální výbuch á la Vladko? Fakt se těším na EP03

fandím: Tyson, Tina, Marissa

Lamik.lamity: neboj, dle ukázek máš šanci, že nebudeš muset čekat ani na kmenovku :D taky budu rád, až posadí ten svuj teplej zadek do člunu a vypadne.

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod Earl » 26 zář 2013, 08:09

Zo začiatku úžasný pocit, že Rupert končí ale neskôr ma začala celá epiz=oda srať, keďže sa zamierilo na Rachel, ktorej som fandil. Candice síce dala nápovedu Johnovi ale urobila z neho aj hrozbu a keď vydrží ta chlapská aliancia a vyradia ženy bude ďalší na odstrel.
Colton je znova ako v OW, stále je to ten emocionálne nestabilný človek, čo podrazí nohy hocikomu. Snáď ho tá nová aliancia vyrazí, pretože je tam vlastne na nič.
Imunitu zase navrátilci, no neviem, dúfam, že nabudúce prehrajú, a Colton pobeží doprdele.
Vyradenie Rachel som tušil od začiatku epizódy, keď dostala viac vysielacieho času než Culpepper a to zaváňalo prúserom. Podobne ako Marissa ani ona sa nemala ako zachrániť keďže je ten prijebaný Jeffov twist, ktorý mi kosí favoritky. Dúfam, že je si Jeff toma tlče hlavu, že jeho skvelý twist mu pochovala Ruperta.

Fandím: Ciera, Katie, Rachel, Marissa, Kat, Vytas, a nejak mi zázrakom nevadia Hayden, Tina a Tyson a aj tá Candice je nejaká iná v tejto sérií, žeby sa konečne zbaví tej nálepky a dostane novú? :D
Obrázek

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod miky253 » 26 zář 2013, 10:30

Budu citovat slova z upoutávky na tento díl: Starý Colton je zpět. :fuck:
Sice jsme od něho i Caleba slyšeli mnoho řečí o tom, jak Colton jde do hry hlavně s cílem napravit svou pověst, ale bez Caleba se Colton nevydržel přetvařovat a ukázal svou pravou tvář. A to, co Colton udělá příště na RI, radši ani nebudu komentovat...
Co se duelu na RI týče, nějak jsem nepobral, co tam Rupert předvedl. Každému snad bylo jasné, že to spadne a on místo toho, aby si dal horní díl věže do správné pozice, šel pro další díl. Přitom Marissa byla extrémně pomalá a kdyby Rupert přemýšlel, bez problémů by přežil. No co nadělám? Jeho problém a chybět mi nijak výrazně nebude. Candice dala podle očekávání nápovědu Johnovi, čímž mu sice pomohla, ale zároveň tím z něho udělala terč.
Soutěž o imunitu byla celkem zajímavá, ale jen jsem byl trochu zklamaný, že opět vyhráli navrátilci, protože si pořád stojím za tím, co jsem psal minule - bez ohledu na to, jak je Rupert stupidní, jeho odchod Galang oslabil. Tadhana je určitě silnější a pokud nebudou soutěže zaměřené jen na zručnost nebo logiku, tak by měla vítězit. Koneckonců i tentokrát po té části, kde hrála roli síla, byla Tadhana ve vedení.
Na TC bylo jen otázkou, která z holek to schytá a nakonec to odnesla Rachel, jelikož Tadhana doufá, že na RI dostane Tysona. No nevím... Pokud nemá IQ houpacího koně, tak na RI Tyson nepoleze, protože pokud by si ke svému geniálnímu kroku z HvV, kdy se na TC vyřadil sám, připsal ještě vyloučení bez TC, asi by mu J.T. měl předat trofej pro nejblbějšího hráče historie.
Zatím pořád nevím, co si o tom novém formátu myslet, protože přináší to do hry spoustu nových prvků, kdy například vítěz souboje na RI může dát nápovědu úmyslně někomu slabému, aby z něho udělal terč a ostatní ho vyloučili. Druhou věcí je, že i TC se dá využít k ovlivnění druhého kmene, což potom, jak někteří navrátilci vyváděli na RI, konečně došlo Tadhaně. No a třetí věcí je, že třeba John určitě má motivaci k tomu, aby vyřazoval spíše slabé hráče a neposílal Candice nikoho silného. Celkově to hur určitě osvěžilo, ale pořád si musím klást otázku, jestli to není celé moc překombinované. Odpověď asi dostanu až v dalších epizodách.
Fandím: Aras, Vytas, Hayden, Cierra a pokud se vyvaruje stupidních kroků, jsem ochoten fandit s velkým sebezapřením i Tysonovi
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod zdenek000 » 26 zář 2013, 11:14

Tak tahle epizoda mě bavila daleko víc než ta předešlá. Asi za to může odchod Ruperta a málo vysílacího času pro Brada. Za to jsem strašně rád. Rupert si to pohnojil sám. Ta jeho věž byla ještě šikmější než ta v Pize :D .Bylo jasný, že mu to spadne. Kdyby dával větší pozor, mohl zůstat. Naštěstí tomu nebylo. Marissa si dala sice načase, ale vyplatilo se jí to.
V Galangu zase dostal prostor Colton, který se vrací do sdvý původní formy, i když možná z ní ani nevyšel. Nechápu Monicu a Kat, že jsou tak blbý a nejdou proti němu. Radši s nim budou spolupracovat, aby je náhodou nevyřadil. Maji tam ještě dalších 6 lidí, kerý můžou zpracovat na vyřazení Coltona. No podle nové aliance to možná půjde snadno. Teď aby Galang už prohrál a zbavil se ho.
Tina se divila, že je to všechno drama. Tak co by čekala po 9 letech, kdy naposled hrála. Pokud počítáme Austrálii tak ještě víc.
IC byla znova docela napínavá. Pobavil mě záběr ze sudu na Lauru M. :boobs: :D
Nakonec to zachránil Gervase a odčinil si to z minulýho dílu. Jinak nechápu, že dali tolik lidí na to házení. Tak mohli udělat to, že bude hrát míň lidí nebo já nevim. Prostě tam nic nedělali jenom fandili a pak na kmenovce jeden z nich vypadne? Trochu blbý.
TC mi přijde, že je nějaká kratší a méně záživnější. Rachel byla v ohrožení a Jeff se jí nezeptal na jedinou otázku. Z tý hry pak toho ta holka moc nemá. Nakonec to i odnesla, což bylo celkem jasný. Podle mě měla dobrou strategii. Jinak mě taky štve, že vypadávaj lidi, kterým se dá fandit.
FANDÍM: Vytas,Ciera,Caleb,Katie,Laura M.,Tina, i ten Aras
Nevadí mi:Gervase,překvapivě i Laura B.,Hayden, Tyson
nemůžu vystát:Colton,Brad
fandím na RI:Marissa,Rachel
ostatní mi jsou celkem volní
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

sirius001
Příspěvky: 5
Registrován: 26 zář 2013, 11:05

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod sirius001 » 26 zář 2013, 11:17

Řekl bych že dnešní díl se povedl. Nebylo k vidění moc emotivních výlevů ani slz a to je velké plus :)
Hned na začátku vypadne Ruprt, který nesmyslně "zahodil" soutěž, i když mohl v klidu postoupit dál. Myslím si že Candance tam vydrží hodně dlouho a nijak zvlášť mi to nevadí.

V obou táborech se začínají tvořit aliance a jsem rád, že Coltona prokoukli a nenechají se od něj terorizovat, jako ta banda pitomců v OW. Je vidět, že jsou už starší a rozumnější :) V kmenu lowedones se mi líbí myšlenka "vyřadíme někoho, abychom oslabili je" i když se mi nelíbí, že to je zrovna směřováno na Tysona, protože mu poprvé fandím :-D

IC se mi líbila a musím přiznat (ač s těžkým srdcem) Gervesovi jeho podíl na výhře. Minule stál za nic, ale tentokrát se polepšil :) mohl si ale odpustit zase ty jeho kecy po výhře.

Možná se mi to jenom zdá ale ten kluk Hayden má pod čepicí a podle mě se dostane dost daleko.

Těším se na příští díl a věřím, že se to bude vyvíjet velice pestře :)

Zatím nemam nikoho oblíbeného, takže mi je jedno, kdo vypadává.

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 34
Registrován: 02 zář 2013, 18:58
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, All-Stars, Palau, CI, Fiji, China, Micronesia, Tocantins, Samoa, HvV, RI, Philippines, Caramoan, BvW, Cagayan, WA

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod Pete » 26 zář 2013, 11:49

Po špatné úvodní epizodě jsem byl nečekaně nadšen, celý díl mě bavil, u obou kmenů se pořád něco dělo a při TC jsem byl napjatý jak to dopadne. Začalo se přemýšlet jak poškodit druhý kmen, což pro mě bylo dobrý sledovat. Colton se rozjel, ale bohužel mu to vydrželo asi jenom tenhle díl. Nevím, jestli předaní nápovědy k HII přede všema je dobré nebo ne, uvidíme. Méně slz a více strategie, super! Nikdy jsem si nemyslel, že to napíšu, ale těším se na další díl. 85% :hungry:
Líbila se mi Tysonova hláška v ukázce :D
All Time Favs: Richard Hatch, Boston Rob Mariano, Brian Heidik, Cesternino, Fairplay, Gary, Jonathan Penner, Parvati Shallow, Yul, Yau-Man Chan, Earl, Todd Herzog, Tyson Apostol, Russell Hantz, Malcolm Freberg, Tony
AU: Brooke, Henry, Luke, Shonee, Golden GOD

Uživatelský avatar
exi
V.I.P.
Příspěvky: 30
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: Tocantins

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod exi » 26 zář 2013, 12:23

No netusil jsem, ze to v tyhle rade reknu, ale tenhle dil byl docela dobrej! :idea:

Uživatelský avatar
nutcracker
Příspěvky: 7
Registrován: 28 srp 2013, 16:38

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod nutcracker » 26 zář 2013, 13:16

Rupert out ! Yay ! ;)

Nicméně ta sluníčková nálada u navrátilců je mi značně protivná. Doufal jsem, že si dobře povede Gervase, ale ten nemá šanci vyhrát, případně Aras, ale ten podle mě zase skončí v odpadlišti dějin nejpozději po sloučení. A Kat se bude muset Hayden dřív nebo později zbavit :P

Co se nováčků týče, nemám rád Katie. Zbytek nám je zatím prezentován, jakože o hře přemýšlí. Nedivil bych se, kdyby nakonec navrátilce zmasakrovali (prosím, prosím, ať to tak je) a nechali do final3 projít akorát nějakou pijavici.
"The tribe has definitely not spoken. Nonetheless, it's time for you to go."

Uživatelský avatar
tfry
Persona non grata
Příspěvky: 54
Registrován: 02 zář 2013, 20:44
Nejoblibenější hráči: s28-Jefra,Spencer,Tony,LJ,Sarrah
Nejméně oblíbené série: s2,s21,s24,s26

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod tfry » 26 zář 2013, 13:56

+Rupert je venku ! :dance:
+Candice vyhrála nápovědu k HII
+Vyloučení Rachel
+Aliance v kmeni Galang
+Gervasova oslava po Výzvě
+Nikdo nemá HII

-Galang vyhrál imunitu
-Colton Hantz
-Krátká TC

Ten další díl bude mazec !

Toos
Příspěvky: 7
Registrován: 26 srp 2013, 21:55

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod Toos » 26 zář 2013, 15:54

Rupert vypadl a tak tedy pevně doufám, že tohle byla jeho poslední účast(další účast bych toleroval jedině v případě, že by musel na FTC rozhodnout mezi Russelem nebo JFP). Soutěž si prohrál sám, protože musel tušit, že mu to spadne jak to měl nakřivo plus vítr a to kymácení konstrukce.

Colton ukázal, že to s jeho změnou nebylo tak žhavé.

IC - Galang opět vyhrál, Gervase si napravil reputaci z minule. Soutěž celkem dobrá, akorát se mi nelíbilo, že 3 členové tam jen tak postávali.

V Tadhaně se rozhodli vyhodit Rachel, aby se zbavili Tysona. Asi je nenapadlo(kromě Johna a Vytase, kterému je to ale jedno), že Tyson by na RI mohl případně vyházet jejich milované.

Díl se mi celkem líbil, ale díky Coltonovi se moc netěším na další týden.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod milan » 26 zář 2013, 17:52

exi píše:No netusil jsem, ze to v tyhle rade reknu, ale tenhle dil byl docela dobrej! :idea:

tomuto dielu chýbala len čerešnička na torte a to podraz na Johna.

Ale pekne poporiadku, nezvyknem to písať, ale dnes mi takmer slza padla, keď vyletel Rupert... od šťastia, je to krásny pocit, keď viem, že je to ďalší klinec do rakvy pre Jeffa, s obsadením Ruperta, ktorého účasť ani veľmi nepomohla sledovanosti, ani sa tam neohrial, a ukázalo sa, že vyrovnanie počtu účasti pre BR je len chabý pokus oživiť hru.

Gervase ma v tomto diely tak brutálne bavil, že sa neviem vynachváliť z jeho účasti:
a) povzbudzovanie na RI, kde dával jasne najavo, že je to len hra, a aj po tom, čo mu Marissa vysvetlila, že to bolo vlastne kvôli nemu sa ešte vysmial druhému kmeňu.
b) jeho radosť keď sa Marissa zachránila a ten pohľad na Lauru B. pri ňom na nezaplatenie.

Odchod Ruperta sérii len pomôže, nemusíte si myslieť čo ja, ale on už od svojej prvej účasti nemá čo Survivoru dať
+ perlička = všimol som že má nové zuby, takže už ani ten úsmev Piráta, na ktorý tak väčšina nostalgicky spomína nemá.

Šikana v podaní Coltona a jeho hranie, ako to nazval Aras gay Russell Hantz, ma celkom rozosmialo, hlavne keď Tyson sedel a rukami objímal Arasa, vyzeralo to dosť teplo. Len som čumel či dobre vidím.

Neskutočne žeriem Kat a docela ma zarazilo, že nesúťažila v IC namiesto Laury B. i keď aj celkovo, že to bola zle podelená súťaž (4 hrali + 1 hádzal, zvyšok len rozbaľoval?)
Gervase sa pekne vysmial znova, a už mu tak môžu vylúčiť prd makový.

Hayden ma v diely zaujal, pri tom, keď išla Kat sadnúť som u neho spozoroval fakt úprimny cit k nej a aj mi príde oveľa viac pokornejší ako si ho pamätám v BB12. Tento hráč je veľmi komplexný, za BB12 ho moc nemusím, ale je fyzická hrozba.

Vytasa si dosť idem, jeho "conversky" na nohách počas TC totálny úlet, je to pekný hajzel a jeho hra ma neskutočne baví z tohto pohľadu.

Zábery na mravce trhacie svoju obeť v spojení s tým koho obetujú v kmeni nováčikov bol skvelý (plus réžii)
Som jediný čo čumel na kozy Katie? Totálna jeba :oops:

Ako som už písal vylúčenie Johna by bolo skvelým podrazom, a hlavne by sa zbavili istého páru v hre, keďže z RI sa vráti len 1 človek do hry. Vylúčením Rachel riskujú vstup do hry Tysona, ktorý je hrozba pre Candice (divím sa teda Johnovi).
Ako už bolo videné na obraze, tá aliancia čo vznikla u navrátilcov mi veľmi nevonia, je blbé, že Kat je mimo diania, pritom je to veľmi verná hráčka, a ako jedná z mala mi tam príde fér.
Podľa toho ako sa dohadovali, je možné že zahodia súťaž kvôli Coltonovi, alebo ak prehrajú, tak pôjdu pokojne na TC.

Ukážky na budúci diel dosť skresľujú, osobne si nemyslím, že by išiel Tyson do hry namiesto Rachel, a ak áno, možno je tam nejaký pod-twist s tým, že ak dá súťaž znova sa vymenia a on sa vráti do kmeňa a ona ako regulárne vylúčená ostane na RI (to je vlastne pre mňa záhada, či nastane situácia že pôjde vymenený človek do tábora, alebo sa jedná len o výmenu v rámci súťaže).

Colton a Caleb, čo to sakra bolo?

Nechcem sa navážať a uraziť gayov, ale český VV, americký Survivor, a iné reality šou, už je to strašne pregayované poslednú dobu, mi to pripomína situáciu okolo černochov, keď ešte bola história pred M. Jacksonom a po M. Jacksonovi. A človek teraz vidí v USA každú jednu šou kde je aspoň 1 porotca černoch. Mám pocit, že až priveľmi homosexualita prezentovaná, vystavujú sa heterosexuálne orientovaný tak ako gay komunita? nemyslím. Je to moc afektované a až priveľmi tlačené, niečo ako keď dá jehovista nohu do dverí.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

naigoto
V.I.P.
Příspěvky: 19
Registrován: 01 zář 2013, 07:31

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod naigoto » 26 zář 2013, 21:18

Já tuhle řadu beru jen jako takové smetiště všeho špatného, co se za uplynulých šestadvacet sezón nashromáždilo, nezajímavá sebranka mnou nenáviděných soutěžících, RI, loved-ones, ubohé soutěže. Ale právě díky tomu, že očekávám naprosté dno, si to zatím takovým zajímavým způsobem užívám, už mě ani nenapadá to nějak srovnávat s řadami z největší slávy Survivora, tohle je pro mě prostě samostatná kategorie.

Loved ones (mimochodem jaké české slovo pro ně používáte?) mi zprvu přišli jako obrovská nevýhoda, dalo se očekávat, že každý pár bude držet spolu a aj se to zatím potvrzuje, nicméně v tomto dílu jsem si uvědomil, že se naopak dají použít i jako zbraň proti soupeři, což by v budoucnu mohlo nabídnout zajímavé okamžiky.

Gervase tam jako předvádí co? No jo, už je to holt třináct let.
Rupert mi v kontextu ostatních soutěžících ani tak nevadil jako v předešlých sezónách, jeho odchod je mi přesto celkem fuk.
Colton, opět se u jeho výstupů stydím za to, že s ním sdílím evoluční větev, jen nám potvzuje a prohlubuje všechny nelichotivé stereotypy o homosexuálech.
Tyson, já jsem nikdy nepochopil, proč je na něho poutána taková pozornost, za celou svou historii podle mě neudělal absolutně nic zajímavého, čímž by si svůj status celebrity/hrozby pro ostatní/záporáka zasloužil, ale možná si to už jen nepamatuju.

mikro
Překladatel
Příspěvky: 86
Registrován: 26 srp 2013, 12:10

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod mikro » 26 zář 2013, 21:45

Mě tahle série vážně baví, asi je to hlavně kvůli castu loved-ones, ale na rozdíl od navrátilců tam je několik lidí kterým fakt fandím jako minulou sérii skoro nikomu.
Soutěž na RI byla fajn a Rupert si to posral sám svojí debilní strategií, absolutně jsem nepochopil, proč ten jeden váleček nebo jak to nazvat umístil tak nakřivo a vůbec ho neposunul. Ale dobře mu tak, aspoň už nebudeme muset sledovat jeho výlevy. Divím se že jeho žena neudělala žádný tyjátr, docela mile mě tím překvapila, už jsem si totiž pomalu připravoval pytlík na zvracení.
Candice dala nápovědu Johnovi a myslím, že mu tím moc nepomohla, akorát má ještě větší terč na zádech.
Colton je odporný, dělá se mi z něj zle, to jeho pletichaření kdy každému navykládal něco jiného mi nepřišlo ani zajímavé ani nijak důmyslné, spíš úplně stupidní, to vážně čekal že mu to jen tak projde?
Celkově mě ale tábor navrátilců nudí, ta "pozitivní energie" co se snaží Aras navodit je možná příjemná pro hráče, pro diváka je ale k uzoufání nudná, v tomhle ohledu je možná plus že tam je Colton a trochu to tam rozvíří.
Zato u nováčků, to je hned jiná. Strašně fandím Vytasovi a Cieře, Vytas může určitě hodně ukázat, je takový slizký a vypadá že na tom bude i dost dobře strategicky, celý plán vyřadit Rachel byl vlastně z jeho hlavy, aby mohl uškodit navrátilcům. Ciera taky rozhodně není blbá, plán dát pro jistotu hlasy Johnovi byl docela dobrý a škoda že nefungoval, mnohem radši bych viděl odcházet Johna než Rachel. Ti dva ale měli očividně dost silné pouto, když si ostatní mysleli že pokud ji John našel, mohl by ji za ní opravdu zahrát. Hayden zatím hraje nenápadně, ale fandím mu o hodně víc než v BB, taky mu přeju aby to dotáhl daleko.
Už se moc těším na další díl, hlavně mám škodolibou radost z Coltonova hysterického záchvatu.

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod Earl » 26 zář 2013, 21:57

Mňa dosť už sere ten strih. V ukážkach ukážu to najdôležitejšie aby diváci boli napnutý ako guma v trenkách a nakoniec s toho vyleze nuda lebo všetko bolo v ukážkach, podobne ako pri Caramoane a Brendonovi. Takže čakám, že Tyson sa postaví a sadne si a Colton sa vyplače u Caleba a vráti sa. Tieto ich ťahy sa už dajú prekuknúť.
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod rhee » 26 zář 2013, 22:03

Vypadnutí Ruperta mě nijak zvlášť nepřekvapilo, je jako slon v porcelánu. Když jsem viděla, jak křivě stavěl věž, aniž by vrchní dílky aspoň trochu zarovnal, bylo jasné, že je zle. Candice soutěž podle očekávání ovládla, tipuju, že na RI ještě nějakou dobu pobude. Osobně bych ji ale ráda viděla jít. Ještě raději než toho Ruperta.

Z předávání nápovědy k HII nejsem nadšená, je toho už strašně moc, nemám ráda překombinovanost. Redemption island, hidden immunity idols, možnost přehození se se svým loved one na RI... Jako by tohle všechno nestačilo.
Candice svým rozhodnutím dostala Johna do hodně špatné situace. Nepodělil se o nápovědu se svou aliancí a on sám imunitu nenašel. Jestli na ni hodně brzo nenarazí a správně ji nepoužije, tak ho to možná bude stát hru.

Colton je Colton... Nemůžu se dočkat, až konečně odtáhne. Ukázky na další epizodu vypadají slibně, ale jak už všichni víme, můžou být dost zavádějící. Gayové mi nevadí, třeba Hatche miluju, ale zrovna Colton si ze svojí orientace bere to nejhorší a k tomu přidává další hnusné vlastnosti.

Vyřazení Rachel mě nepotěšilo, po Vytasovi jsem jí v Tadhaně fandila nejvíc. Musím ale uznat, že to nebyl špatný způsob, jak oslabit druhý kmen, pokud se opravdu Tyson s Rachel na RI vymění. Když ale zvážím Tysonovu povahu, tak si myslím, že v tom nakonec Rachel nechá.

Fandím - Vytas, Tyson, Laura M., pomalu se mi začíná líbit i ten Hayden

Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod cypher.eu » 26 zář 2013, 23:59

Musím říct, že mě tahle řada začíná bavit, hlavně mě hodně překvapuje, že se mi LÍBÍ twist s Loved Ones, protože to fakt upgraduje všemožný strategizování a vše kolem :idea: (Ještě před pár měsícema bych nevěřil, že kdy něco takovýho vypustím z úst) Prostě to, co by ještě minulou řadu byl "no brainer" vote, se teď diskutuje na úplně jiný úrovni a zkrátka hra je jiná a baví mě :dance:

K samotnýmu dílu - na jednu stranu jsem rád, že vypadnul polodementní Rupert, na druhou stranu mě štve, že se to stalo způsobem, na kterej bude většina amerických diváků pohlížet jako na čin hrdinského piráta a tak navždy zůstane vnímán, jako jeden z nejlepších hráčů apod. :vomit:

Další výraznou postavou je Colton, kterej konečně hraje s normálníma lidma, co hned potom, co zmíní "chtěl bych zahodit soutěž a jít na kmenovou radu", nejdou jako stádo ovcí zahodit soutěž (či předat imunitu druhýmu kmeni) a šupky dupky za Probstem (prostě zku*venej One World)... Jinak je to už zase starej dobrej zm*d z OW, jsem hodně zvědavej, jak douho mu to vydrží, každopádně ukázky na další díl vypadají přímo EPICKY!!! :lol: Jak si běží hačnout na klín Caleba, to snad není Survivor, ale nějaká teen homo komedie :D

PS: Zajímalo by mě, jestli si Aras v týhle scéně nemyslel, že leží třeba u Kat, ono v tý tmě a dlouhý vlasy Tysona... :lol:
Obrázek
Završením Survivora měla být 40. řada

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod jukab » 27 zář 2013, 11:19

Pěkná epizoda, pěkně se to rozjíždí. Nezklamal jsem se v Loved Ones a chtěl bych je vidět na obrazovce dýl než rutinéry, protože jejich výběr mě trošku zklamal. Candice bude zdá se na Redemptionu hodně silná a jen tak neodejde, což mi však narozdíl od ostatních zde ani moc nevadí, její případné spojení s jejím manželem by bylo, vzhledem k současné situaci jejího manžela, docela zajímavé. Vyřazení Rachel mě moc nevadí, i když bych radši viděl jít Cierru, která je v kmeni hodně do počtu a naštvaná Laura by byla zajímavější než obyč Laura. Jsem zvědavý na další díl - podle ukázky to nevypadalo, že by Tysona zaujal místo Rachel, což by ho v mých očích dost srazilo - chlap musí zaujmout horší místo ženy v každé situaci!!!

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod brninho » 27 zář 2013, 11:51

U mě zatím dobrý, možná budu za kacíře, ale i ten RI mě v kontextu s tím loved ones twistem nevadí- a v druhém díle jsme už viděly první taktické manévry s tím spojené.
- potěšil mě Rupertův odchod
- začal jsem ještě víc fandit Marisse, pro mě snad jediná černoška s prořízlou pusou v historii hry, která má moje sympatie
- Vytas, Vytas, Vytas...nesere se za každou cenu dopředu jak pan Culpepper, ale přesto jako takový tichý rádce má možná nějvětší vliv na dění v kmeni, v některých ohledech mi připomíná Malcolma ve Filipínách- rozhodně můj černý kůň
- Colton mi nevadí tak jako v OW, v celkově nudném kmeni navrátilců dělá aspoň nějákej rozruch
- těším se na příští díly, žádná "Cochran jízda" jak v Caramoanu se konat nebude, složení nejmocnějších aliancí v obou kmenech je dost zajímavé, v obou figurují Culpepperovi, Baskauskasovi a zatímco bratři půjdou podle mě proti sobě, tak Brad na 100% Monicu přetáhne (možná i v jiném slova smyslu na pláži :D )- pokud samozřejmě dojde do sloučení, začne tedy litej boj o "odpadlíky" z RI a lidi, co jsou ve svých kmenech na okraji
Hodnocení epizody: 80 %
Oblíbenci: Gervase, Tyson, Tina, Vytas, Hayden, Cierra, Katie, Marissa
Neoblíbení: Candice, Colton, Kat
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

sirius001
Příspěvky: 5
Registrován: 26 zář 2013, 11:05

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod sirius001 » 27 zář 2013, 13:20

naigoto píše:J.
Tyson, já jsem nikdy nepochopil, proč je na něho poutána taková pozornost, za celou svou historii podle mě neudělal absolutně nic zajímavého, čímž by si svůj status celebrity/hrozby pro ostatní/záporáka zasloužil, ale možná si to už jen nepamatuju.


Mě taky nepřijde, že by někdy udělal něco hrozného (kromě dojemných chvil s Coachem v HvW :-D) nebo zapamatovatelného. Pamatuji si akorát jeho drsný řeči v Tocantins, ale to je vše :-D

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod rhee » 27 zář 2013, 13:30

Byla by škoda tu nemít tyhle krásné romantické záběry.

ObrázekObrázekObrázek

Když jsem na tuhle epizodu koukala, tak jsem strašně dlouho zkoumala, která z ženských Arase objímá... a on z toho vylezl Tyson :lol: Na survivorsucks už tenhle pár i pojmenovali - Arson :D

naigoto - status hrozby i záporáka si zasloužil. I přes svoje vychrtlé tělo je obrovská fyzická hrozba. A co se týče toho záporáka... stačí si poslechnout kteroukoli větu, co vyplodil v Tocantins :D
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Flora
Příspěvky: 11
Registrován: 03 zář 2013, 04:20
Nejoblíbenější série: PI, Cook Islands, China, FvF, Gabon, Philippines
Nejoblibenější hráči: Yul, Amanda, Todd, Matty, Taj, Stephen, Kim S., Malcolm, Ami, Savage

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod Flora » 27 zář 2013, 16:29

Mně se druhý díl velmi líbil. Že půjde Rachel, se dalo odvodit hned na úvod, takže nešlo ani tak o napětí, ale ty hlášky ... U mě vede Arasův "gay Russel Hantz", na druhém místě Coltonův "spravedlivý" hněv a potom Tina, divící se, že takhle vypadá Survivor v 27. řadě.
Když uvážím Coltonovu zvrácenou a radosti neschopnou osobnost, chápu jeho frustraci z kmene, ale hlavně kvituju, že se Navrátilci nenechali Coltonem zastrašit jako mužná parta v OW a dál chtějí šířit pravdu, lásku a hromadné masáže. Jen je mi líto, že v utvořené anti-coltonovské alianci není Laura M.
Nováčci jsou tuhle sezónu dobří a krom Katie a Brada fandím všem. Je vidět, že při hře opravdu přemýšlí a taky že jádrem chlapské aliance bude nejspíš Vytas, Caleb a Hayden. Na jednu stranu nové twisty hru oživily, na druhou stranu se mi toho zdá na jednu sezónu trochu moc.
Nejlepší záběr je samozřejmě romantika u táboráku v provedení Arase a Tysona.

Fandím: Vytas, Caleb, Ciera, Laura M., Monica, Tyson

Uživatelský avatar
k.g
Příspěvky: 54
Registrován: 26 srp 2013, 22:59

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod k.g » 27 zář 2013, 18:49

Velmi dobrý díl asi té nejpředělanější verzi Survivora, téměř pro mě jako jiná Reality- Show. Asi bych byl spokojený za konec Survivora, a pokračovaní něčeho takového, jako náhražka, ačkoli bych nekundil Survivoru pověst - a Tuhle povedenou předělávku by pojmenoval jinak.

+ výborný střih
+ chlapy rybařili, krásná příroda, život v táboře, luxusní záběry
+ hudba !
+ cast , který mě baví
+ LoveOne twist se ukázal asi tak jak měl - dostává to uplně jíný smysl
+ Remdetion Island mě baví víc jak předchozí a tuším že bude víc a víc
+ Nikdo nemá HI, twist s nápovědou
+ Vytas, Ciera, Hayden !
+ starý Colton je zpět
+ Rupert je pryč

- Immunity Challange - také mě moc nebaví
- Kmenová rada - kratší (nevadí) ale nuda
- Chybí znělka !
- PROBST !
FAN of Survivor South Africa: SEASON 5 - South-China SEA, Champions

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod Ferenc » 27 zář 2013, 22:24

Tak druhý díl oproti prvnímu byl mnohem lepší. Colton je zpět což mě s*re protože je otravnej a co udělá v dalším díle...
Osobně se mi velmi líbila kometář Arase na Coltona "Je to teplej Russell Hantz" :lol:
Vytas a Hayden u Tadhany vypadají zajímavě určitě jim fandím :first: .
Vypadl Rupert alá slon v porcelánu.
Galang vyhrál imunitu a byla vyloučena Rachel doufám že aspoň párkrát vyhraje na RI.

Na další díl se moc těším!
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord


Zpět na „S27 - Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti