S27 - Blood vs. Water - EP02

Palaui Island, Cagayan, Philippines
September 18, 2013 – December 16, 2013
lakit
Příspěvky: 15
Registrován: 07 zář 2013, 19:40
Nejoblíbenější série: Mikronésie, HvV, Austrálie, Amazonka, Perlové ostrovy
Nejoblibenější hráči: Parvati Shallow, Andrea Boehlke, Rob Mariano, Richard Hatch, Eliza Orlins, Elisabeth Filarski, Cirie Fields, Amanda Kimmel, Shii Ann Huang, Stephenie LaGrossa, Rob Cesternino a mnozí další
Nejméně oblíbené série: Thajsko, Nicaragua

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod lakit » 28 zář 2013, 11:36

Rupert se tentokráte ve hře ani neohřál a už mával manželce šátečkem na rozloučenou. Dalo se to ale tak trochu čekat. Na Candice by ve většině soutěží neměl (i kdyby odpočíval celý rok) a i předškolní dítě umí postavit z kostek rovnější věž než on Tu poslední špulku tam dal tak mizerně, že stačilo, aby kolem prolétla moucha a věžička by se sesypala. Zato paní doktorka Candice byla precizní a chladnokrevná a špulky na sebe dávala s chirurgickou přesností. Marissa byla o něco pomalejší, ale po Rupertově výpadku si už záchranu pohlídala. Byla tohle Rupertova labutí píseň v Survivoru nebo dostane ještě pátou příležitost? Candice zřejmě vydrží na RI hodně dlouho (těžko jí v něčem porazí dva soupeři najednou) a možná by i mohla být tím člověkem, který se vrátí do hry (mě by to zas tak moc nevadilo).
Candice dala nápovědu ke skryté imunitě Johnovi, což nemusí být ten nejlepší tah, ale ona prakticky jinou možnost neměla. Ideální by asi bylo, kdyby jí dala někomu, ke komu má její manžel blízko a s nímž je v alianci (ale ona aktuální situaci v kmenech neznala).
Celkem příjemně mě překvapila Laura B., která po solidním výkonu v minulé soutěži ustála bez zbytečných emočních výlevů i Rupertův odchod ze hry. Zato Colton je pořád stejný idiot a daleko se zřejmě nedostane. Je tak psychicky labilní, že by z něj v blázinci měli radost a už ve druhé epizodě vypluly na povrch jeho osobní démoni, s nimiž se marně potýká. Doufám, že nikoho nenapadne vrátit Coltona do hry potřetí a dát ho dohromady s Brandonem Hantzem – to by jejich spoluhráči dobrovolně spáchali hromadnou sebevraždu.
Souboj o imunitu byla zajímavý, ale vadilo mi, že se do něj zapojilo pouze po 5 hráčích z každého kmene, zatímco ostatní byli pouhými diváky stejně jako nehrající Kat. Gervase si napravil reputaci z minula, ale jeho sociální cítění je nulové a jakmile přijde nějaká fyzicky náročnější výzva, bude zase v háji.
I u navrátilců vznikla většinová aliance, ale v této řadě se může všechno rychle změnit. Velký prostor tu bude mít taktizování a díky tomu se také ocitla na RI Rachel. Moc se mi ale nezdá, že by se s ní Tyson před vyřazovacím soubojem vyměnil. Je škoda, že se ostatní neobrátili proti Johnovi, ale co nebylo teď, může se stát příště – nemusí po další případné prohře odejít Katie nebo Cierra. Ale víc přeji kmenovou radu navrátilcům, aby mohli odstřelit teplého Russella Hantze Coltona, který už zase šíří kolem sebe chaos a rád by vypustil soutěž o imunitu. Možná ho nakonec ostatní poslechnou, aby se ho co nejrychleji zbavili.
Fandím - Laura M, Cierra, Vytas, Caleb, Marissa a snad nakonec budu přát i Candice.
Na odpis jsou u mě především Colton a Brad.

Uživatelský avatar
yero
Příspěvky: 21
Registrován: 27 srp 2013, 19:04

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod yero » 28 zář 2013, 12:22

Při odchodu Ruperta jsem měl slzu v oku. spíše z nostalgie, protože vídím Ruperta jako malé dítě, který si chce hrát na piráty a baví tím miliony lidí :idea: Bohužel jeho femme fatale Laura změnila Kapitána Morgana na Kapitána Morouse :down:

Škoda, že nepodrazili Johna - bylo by super vidět souboj John x Candice
Tyson & Aras - W T F :?
Já nevím jak vy, ale já Coltona celkem žeru, líbí se mi jeho hlas a vyjadřování jak se snaží být cruel a přitom je cute :D

Uživatelský avatar
bobkova.lucka
Překladatel
Příspěvky: 16
Registrován: 26 srp 2013, 11:09

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod bobkova.lucka » 28 zář 2013, 13:16

+ Rupert je pryč
+ Tyson objímající Arase :D
+ a ač se mi původně nový twist nelíbil, hru pěkně zamíchal, hráči musí mnohem víc taktizovat a to dělá show divácky zajímavou
( pokud byl Jeffův zaměr donutit hráče víc taktizovat tak to smekám, ale myslím si, že jeho záměr byl především ždímat emoce)

- krátká TC
- průměrná IC
- Coltonův air-time

fandím: zatím jenom Vytas
nesnáším: Colton, Katie
Survivor
Beauty and the Geek

Uživatelský avatar
k.g
Příspěvky: 54
Registrován: 26 srp 2013, 22:59

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod k.g » 28 zář 2013, 14:45

Být Candise, tak bych imunitu dal spíže někomu, jako Colton:
1. Candise musela od Marissy tušit o ,,dominantí " mužské alianci, kde není vždy dobré, že může díky imunitě vyniknout jeden alfa-samec (ostatní by mohli mít důvod ho podrazit a být stále ve většině - 4 chlapy, 3 ženy)
2. Dát ji Coltonovi by nastali 2 situace a) případně se z něho stane hrozba, a poletí - a tím pádem by získala mnohem jednoduššího protivníka
b) bude se citit díky imunitě v bezpečí, vztoupne mu ego do hlavy a rozpoutá v kmeni pořádný rozruch a tím pádem oslabí kmen

Pokud příště Tyson uvidí svoji holku v ohrožení, a opravdu je ve většinové aliaci, bude chtít zasáhnout tam, kde je to bude taktéž nejvíce bolet (Hayden, Brad ) = KAT, MONIKA ! .. takže to vidím na dilema pomsta za Rachel vs zbavení se Coltona (Možnou výměnu Colton vs Caleb a tím pádem oslabení druhého kmene tím, že by k němu poputoval nepředvídatelný Colton :D :D )

Tohle dilema bych měl asi já kdybych byl na Tysonově místě
FAN of Survivor South Africa: SEASON 5 - South-China SEA, Champions

Uživatelský avatar
Boston Rob
Příspěvky: 10
Registrován: 02 zář 2013, 15:45
Nejoblíbenější série: Cook Islands, All-Stars, Heroes vs. Villains, Micronesia, Redemption Island, Samoa, China, Amazon
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Ozzy, Yau-Man, Russell H., Rupert, Rob C., Randy, James, Jenna M., Stephenie, Amanda, Parvati, Chelsea, Brenda
Nejméně oblíbené série: Thailand, Nicaragua, Marquesas, Caramoan

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod Boston Rob » 29 zář 2013, 01:00

Doufám, že teplý Hantz neodejde, ta hippie nálada u navrátilců se mi vůbec nelíbí. Vrcholem je pak Tina, která se diví, že se už řeší strategie a možné vyřazování. Trošku mě štve, že Loved Ones zase ztratili soutěž, mají zajímavější hráče a navíc takto brzo příjdeme o mladý holky. Chtělo by to čistě fyzickou výzvu... :angry:

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod hozu » 29 zář 2013, 13:31

Vyřazení Ruperta mi udělalo velkou radost. Tato série tedy hned v úvodních dílech celkem překvapila. RI samotný mě ale jinak stále štve, ovšem alespoň díky celému "loved ones" tématu řady přináší zajímavé situace. No ještě by to chtělo nějaký pořádný blindside.
Z hráčů mě zatím nejvíc baví Colton (Teplý Russell Hantz :D), ač jeho taktika je tak na dvě věci, ale no doufám, že vydrží bavit co nejdýl. Ač čert ví co přinese příští díl :D A samozřejmě i Vytas, který si to celkem dává.
Soutěž o imunitu přinesla jak mnozí psali trochu "vykoupení" pro Gervase za minulou soutěž. Jinak jsem ji ale moc nepobíral. V podstatě byla koncipována tak pro 5 lidí a zbytek ani soutěžit pořádně nemusel. Každopádně na další díl se i těším.

Oblíbenci po druhé části: Colton, Vytas, Ciera, Hayden, Candice
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod Angie » 30 zář 2013, 12:06

Díl jsem si pustila spíše z povinnosti a teď už se nemůžu dočkat dalšího! Po zklamání z prvního dílu je tu obrat o 180 stupňů. Jelikož ale za sebou mám včerejší dvanáctku v práci a zítra mě čeká další, tak nemám moc sil ani času, tak to shrnu jen v bodech:

+ odchod Ruperta
+ úplně nová úroveň taktizování
+ mužská aliance v Tadhana
+ aliance v Galang
+ Tyson a Aras
+ "starý" Colton

- nic moc soutěž o imunitu a odměnu
- vyloučení Rachel
- ukázky na příště (zase jsme určitě viděli všechno zajímavé)

red.poppy
Příspěvky: 3
Registrován: 20 zář 2013, 07:20
Nejoblíbenější série: Australia 02, Pearl Islands 07, All Stars 08, Palau 10, Cook Islands 13, China 15, Fans vs. favorite 16, Gabon 17, Tocantins 18, Heroes vs. villians 20

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod red.poppy » 30 zář 2013, 17:36

Konečně jsem se dostala k tomu, abych napsala své dojmy, ale jelikož už tady bylo skoro všechno napsáno, tak pouze stručně.
++ Vytas mě baví čím dál víc!
++ Aras v ojbetí Tysona
+ soutěž na RI a vypadnutí Ruperta
+ Gervase a jeho výkon na ICH
+ kmen Tadhana
+ old Colton
+ nová úroveň strategie koho vyloučit na RI

- trochu mě zklamala ICH, kde tři stáli jak kůly v plotě
- John

Příště se těším na ICH, především na soubor Aras vs. Vytas.
Jina doufám ve více vodních soutěží!

Uživatelský avatar
MBej
A fan of Chilltown
Příspěvky: 72
Registrován: 27 srp 2013, 17:41

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod MBej » 01 říj 2013, 08:57

Takže, dalo mi dost zabrat, abych se k tomuhle "Probstřadu" vyjádřil. Upřímně neočekávám nic, takže mě díl vlastně i bavil.

Vytas se mi líbí mnohem více než jeho bratr, doopravdy hráč. Produkcí a střihem vyhoněný superplejer Culpepper je dle mého slušný naiva. V druhém kmeni zase řádí Colton, kterému na to už nikdo neskáče :fuck:. Arasův výraz "Gay Russell Hantz" byl pravdivý, ale u toho ohně s Tysonem, jsem byl na pochybách. Třeba si myslel, že je to např. Kat nebo Monica :mrgreen:

Vyloučení Rachel mě trochu naprdlo, měl letět John, už jen kvůli možnosti o zlepšení situace na RI pro fanoušky :angry:
Big Brother: Dr. Will (S2/S7), Mike Boogie (S2/S7/S14), Danielle Reyes (S3/S7), Janelle (S6/7/14), Kaysar (S6/S7), James (S6/S7), Dick (S8/S13), Danielle Donato (S8/S13 Rachel (S12/S13), Britney (S12/S14), Frank (S14), Elissa (S15)

Rooting for Kim, Sophie, Denise, Parvati, Tyson, Yul, Jeremy and Natalie - Survivor S40

"...looks like flesh on the outside, you rip it open and it's just CIRCUITRY and WIRES..."

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod Rendy » 01 říj 2013, 08:58

Vezmu to oblíbeným systémem + a -

++ jednoznačně největší plus epizody, úplně jsem si chrochtal u monitoru = vypadnutí Ruperta :dance: pokazil by mi pohled na celou sérii, jde se slavit :beer:
+ nakonec se mi líbí ten nápad blízcí proti sobě, je v tom opravdu hodně nového do hry a třeba takový Jonh to evidentně nezvládá...
+ Colton v hippie kempu, zaplat pánbu že tam je a trochu tam víří atmosféru, pač by tam byla jinak nejspíš pěkná nuda
+ příroda, nenamalovaný holky, vlasy v rýži, střihy, hudba atd atd., vše co mám na survu rád

- Arason - proboha, co to zase je, chudák Colton má konkurenci :D
- Gervase - sympaticky si užívá, že není fyzická soutěž, v té se na něj opravdu těším...
- chybí znělka :(
- John - kámo, tady hraješ sám za sebe, ještě chvilku takhle ukazuj, jak si vymletej z Candice a užijete si na RI společnou noc.
- chci, aby šel na radu Galang, přicházíme o řadu zajímavých nováčků
- vyloučení Rachel

Fandím: Kat, Vytas
Nefandím: John, Gervase, Arason, Tina
Jsem zvědav na: Haydena (stále ticho, ukaž proč se na tebe Kat nalepila, jen kvůli penězům?)

No a kotětem epizody je Monica (edit: Laura) s jejími přednostmi, kdy málem nebylo vidět ze sudu ven :D :boobs: :idea:

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
MBej
A fan of Chilltown
Příspěvky: 72
Registrován: 27 srp 2013, 17:41

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod MBej » 01 říj 2013, 09:02

Ad vyloučení Ruperta: To bylo na šampus :mrgreen: , ale obávám se, že poslední řadu má jistou.

Btw. v tom sudu byla Laura.
Big Brother: Dr. Will (S2/S7), Mike Boogie (S2/S7/S14), Danielle Reyes (S3/S7), Janelle (S6/7/14), Kaysar (S6/S7), James (S6/S7), Dick (S8/S13), Danielle Donato (S8/S13 Rachel (S12/S13), Britney (S12/S14), Frank (S14), Elissa (S15)

Rooting for Kim, Sophie, Denise, Parvati, Tyson, Yul, Jeremy and Natalie - Survivor S40

"...looks like flesh on the outside, you rip it open and it's just CIRCUITRY and WIRES..."

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod milan » 01 říj 2013, 09:04

Rendy nieje to Laura?
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod Rendy » 01 říj 2013, 09:26

No jo, máte pravdu :D dvě milf prsatice u otevřenýho sudu a já už mám ožralý oči :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod Pietro » 02 říj 2013, 22:10

Tak už i ti hráči dávají Probstovi jasně najevo, kdo si návraty prostě nezaslouží - minule Fran, teďka díky své nerozvážnosti Rupert. :idea:

Rachel je škoda, rád bych, kdyby padnul John, aby měla Candice radost. John nejspíše pořád netuší, jaký na něj ta jeho kráska uvrhla trable s HII, když mu takhle veřejně dá nápovědu.

Colton se zas ten šmejd z OW, čili beze změny (a doufám díky ukázkám, že to vzdá), Kat je zatím pro mne snesitelná :o

Gervase - má radost, tak mu to neberte, ono ze 25 sérií se poměry kapku změnily...

a já si asi dopřidám na favoritů Cierru... :oops:

VYTAS - asi se rodí nový Malcolm - hráč s potencionálem, nebude to sice magnet na holky, ale určitě by si druhou účast zatím zasloužil, snad si to nějak nepodělá.

Takhle pozdně budu díly sledovat asi častějc, není prostě čas si to stáhnout. :evil:

Teplý Russell Hantz - krucinál, jak můžou v USA (popř. na Filipínách vědět), že na konkurenci je jistý maník (PetrS), který dřív byl pod nickem Russell Hantz a nyní tam řádí místní s nickem, že je teplý...
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
Pipíček
Příspěvky: 4
Registrován: 28 srp 2013, 21:06

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod Pipíček » 05 říj 2013, 22:58

Po druhé epizodě u mě převládá opatrný optimismus. Kamera super, tematické prostřihy na hmyz boží. Co mě otravuje je RI, škoda času, který by mohl být věnován něčemu zajímavějšímu. Nicméně je tu trocha koření ve formě možných twistíků s rodinným příslušníkem, tak třeba vezmu RI časem na milost.
Duo Tyson - Aras a jejich romantická chvilka k popukání, taky jsem zírala, která baba je tam s Tysonem - a on to Aras....
Výhledově je na odstřel zralý John. I bez imunity bych ho být kmenem vyřachla, je to prostě citlivka a jak půjde Candice o kejhák, zachrání ji bez ohledu na potřeby kmene a aliance. V tomhle doktorském páru na mě působí Candice poněkud chladně a John bohužel postrádá charisma - tak nějak si je představuju večer u snobské večeře u krbu hovořící na téma úspěšné apendoktomie...
Vytas se jeví víc než slibně, jsem zvědavá, jak vybalancuje tvrdou část hry v kontextu s nutností ukázat jakýsi charakter nutný k vítězství (tím chci říct, že čistokrevný hajzl prostě nikdy nevyhrál a nevyhraje). Zatím jede Vytas tvrdě, ale mám pocit, že to má v hlavě vcelku srovnané a nejedná jako podvraťák. Ale je brzy, tolik jsme ještě z Vytase neviděli a můžu se plést. Vytasovo slabinou je jeho bratr aka Mirek Dušín a jeho touha (pochopitelná) převálcovat ho za každou cenu.
Colton zůstává starým Coltonem a bylo by namístě ho rychle vyhodit. Chaos po vzoru Russela Hantze je již okoukaný a jak správně poznamenala Monica, Survivor je o trpělivosti. Nestabilní a labilní Colton není pro kmen žádným přínosem.
Tak se nám to pomaloučku rozjíždí, nejvíc jsem zvědavá, nakolik bude dění ovlivněné rodinnými vazbami hráčů. Pořád se ale tak nějak s tímhle prvkem nemůžu vnitřně srovnat, vytrvale mě při sledování napadá Pošta pro tebe.
„Otázka trápí mě nocí dnem, zda lidstvo či mé já blázen je.“ Albert Einstein

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod milan » 10 říj 2013, 20:20

VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

TripleM
Příspěvky: 22
Registrován: 27 říj 2013, 23:39
Nejoblíbenější série: 1.Australia 2.Gabon 3.Pearl Islands 4.Tocantins 5.All-Stars 6.Cagayan 7.Palau 8.Phillippines 9.China 10.The Amazon 11.HvV 12.Cook Islands 14.Millen vs GenX 14.SJDS 15.BvW 16.Cagayan 17.Vanuatu
Nejoblibenější hráči: 1.KATHY (S04) 2.Sandra (S20) 3.Crystal (S17) 4.Christy (S06) 5.Colby (S02) 6.Phei-Gee (S15) 7.Rupert (S07) (S20) 8.Yul (S13) 9.Boston Rob (S20) 10.Sugar (S17)
Nejméně oblíbené série: 18.Panama 19.WorldsApart 20.Marquesas 21.Africa 22.Caramoan 23.Samoa 24.Micronesia 25.Thailand 26.Borneo 27.GameChangers 28.Nicaragua 29.OW 30.Fiji 31.KaohRong 32.Guatemala 33.HHH 34.RI 35.Pacific

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod TripleM » 27 říj 2013, 23:58

musím povedať, že zatiaľ ma twist RI a blízkych v hre baví, najmä ten príchod na RI je omnoho pútavejší, ako keď tam boli hráči bez nejakého puta... takto je to zaujímavé zo strany diváka ako aj strany hráčov.
Ináč veľmi sa mi páči pár Candice - John a taktiež Aras. Uvidíme, kde to dotiahnu.

Ešte aj samotná replika Gervasa nechať Marissu si vykonať "jej biznis", bola krutá! Tej jej dal... neviem prečo, ale svojho obľúbenca z PI som rád videl prehrať, no Marissa a Candice sa mi pozdávajú viac :idea: good job, girls!
odovzdanie imunity blízkemu nemusí byť také výhodné, ako sa prvý pohľad zdá - Candice si práve na manžela malý terč.

:o Super epizóda, záver zaujímavý, ale čitateľný.
Colby, Tina(2) Kathy(4) Jan(5) Christy(6) Rupert, Lillian(7) Kathy, Shii-Ann(8) Eliza, Ami(9) Steph, Janu, Tom(10) Tina, Cirie(12) Yul, Sundra(13) Eric, Peih-Gee(15) Crystal, Sugar(17) Coach, Taj(18) Sandra, Boston Rob(20) Jane(21) Denise, RC(25) Malcom, Brenda, Corinne(26) Vytas, Cierra(27) Tasha(28), Natalie(S29), Shirin (S30)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S27 - Blood vs. Water - EP02

Příspěvekod lacSzlo » 17 črc 2016, 20:02

Tak nadále mě nejvíc baví lidi na RI, což se teda s příchodem Rachel celkem změní, páč ta na stejným levlu prostě není. Rupertova story v téhle sérii je prostě epic, rozhodně jeho nejlepší vystoupení od Perlovek. :idea: Jinak mě baví Galang jakožto jednotka, která leze na nervy Coltonovi, za to maj u mě plus všichni :D Co se týče hlasování, líbilo se mi myšlení Ciery, [spoiler]které mi připomnělo jeden její "budoucí" tah v Kambodži :D[/spoiler] a pobavilo.

Po 2, epizodě:
Nejlepší: Candice, Rupert, Marissa, Monica, John, Brad, Ciera
Nejhorší: Colton, Gervase
(?)


Zpět na „S27 - Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti