S27 - Blood vs. Water - EP03

Palaui Island, Cagayan, Philippines
September 18, 2013 – December 16, 2013
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S27 - Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:43

Epizóda 3
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod Lamik.lamity » 03 říj 2013, 02:58

Hned na začátku jsme zjistili, že má Tyson přesku ve tvaru koláčku. Pořád je to ten stejný člověk jako v Tocantins. Aras se snaží přenést svou dobrou auru na Coltona, což se mu nepovedlo.
RICH (Redemption island challenge, ne Hatch :D):Čekal jsem, že se Tyson nevymění a tudíž co znamená brečící Rachel. Ale Tyson se zachoval naprosto skvěle, když ji uklidnil (plus pomohl CBS, když odkývala, že si to užila), takže Rachel nakonec odešla s úsměvem.
A jsem extrémně šťastný, že je Colton venku, opravdu, už je jen jeden člověk ze Survivora, kterýho nesnáším víc a to ta, která chtěla utrhnout nohu handicupované.
V táboře jsem se naprosto vžil do role Tysona, jeho způsob myšlení, proč nevyhodit Monicu... Rozhovor Johna s Haydenem "I love you all, guys", nazval bych tuto řadu gay-landem
ICHAras rozhodně zaválel, líbila se mi Vytasova strategie, ale už jen z videí před soutěží bylo jasné, že Aras vyhraje. Opravdu se mi tady líbila Tina, kde bylo vidět, jak si to úžasně užívá. Souboj Ciery s Kat bylo spíše takové spestření a potěšila Laura od Ruperta, která mi přijde jako asi nejsilnější žena v soutěžích. Galang opět zvítězil a zatím je nepřemožený.
"Brad controls John" - no Brad doesn´t control anything :D
TCTo je snad poprvé, co nebyl ukázán jediný hlas. Nakonec byl vyloučen John, protože ohrožuje Cierrinu strategii :D. Doufal jsem, že půjde spíš Brad, ale co se dá dělat

Fandím:Bausaukaukaukaus bros., Tyson, Cierra, obě Laury, Gervase a baví mě nenáviděná Candice na RI
Nesnáším: Teď už jen Brad

Epizoda: 81.93%

PS: Tohle jsem si myslel:
Vytas: "That challenge was actually best of 3. The sneak attack was effective and I put him in the water. Aras came back and won 2. Proud of him"
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
tfry
Persona non grata
Příspěvky: 54
Registrován: 02 zář 2013, 20:44
Nejoblibenější hráči: s28-Jefra,Spencer,Tony,LJ,Sarrah
Nejméně oblíbené série: s2,s21,s24,s26

Re: S27 - Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod tfry » 03 říj 2013, 06:48

+Rachel je venku
+Candice vyhrála nápovědu k HII ( další )
+Nikdo nemá HII
+Vyloučení Johna
+Colton odešel

-Galang vyhrál ICH
-Nevyloučení Brada
-Kde je to intro ?!

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod Lamik.lamity » 03 říj 2013, 06:52

Napadlo mě, že intro možná chybí, aby nebylo vidět Probstovo selhání s Rupertem, člověk na něj takhle ani nepomyslí
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod brninho » 03 říj 2013, 10:22

Woow, zatím hodně slušnej rozjezd, po Filipínách druhá řada z 20+, která kvalitou zapadá spíš do řad 10-16
- jsem rád, že je Colton venku, Probst se do něj pustil zcela oprávněně a s jeho názorem do puntíku souhlasím, navíc jako quitter už má dveře do Survu zavřené, yahooo
- Brad- Penner to vyjádřil dobře: Brad's classic rookie mistake (I did it and kent did too) -So excited to be there he's overplaying early.@Coltonstinks, nevim, vůbec nechápu jeho strategii, tou svou velkou hubou akorát ohrožuje Monicu a vyloučení Johna? Blbost nad blbosti, mám pocit, že byl celkem loajální, navíc po případném vrácení z RI tu byla šance získat Candice- všechno padlo, nováčci budou mít velkej problém získat s Bradem čísla, měli vyloučit spíš jeho když už, tady jsem doufal, že můj oblíbenec Vytas něják zakročí..
- souboje Tina- Katie, Aras- Vytas určitě velkou ozdobou IC
- TC zatím z dosavadních tří nejnapínavější, ale už jsem se vyjádřil dřív, třešničkou na dortu by bylo vyřazení Brada, kterej nováčkům škodí nejvíc
Hodnocení epizody: 80 %
Oblíbenci: Gervase, Tina, Tyson,Vytas, Katie, Cierra, Marissa
Neoblíbení: Candice
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod Lifty » 03 říj 2013, 13:03

Když jsem se dozvěděl, jaké twisty nás čekají, že půjde o rodinné příslušníky proti bývalým hráčům a nakonec se i dozvěděl o jaké hráče půjde, čekal jsem naprosto otřesnou řadu. Ale zatím mě to velice mile překvapuje a musím uznat, že od HvV je to zatím druhý nejlepší rozjezd spolu s Filipínama.
Colton je pryč a opět se krásné před celým světem ponížil... Nechápu Caleba, že s takovým člověkem dokáže vydržet...
Čekal jsem, že Tyson se zachová jinak, ale překvapil mě, jak pěkně se s Rachel rozloučil a zachoval se k ní... Ale je to pořád starý dobrý Tyson z Tocantins, ať už skrze jeho přezku na pásku, tak skrze vyfakování Brada.
Brad je nenáviděným člověkem číslo jedna - zaslouženě :D A ještě se diví, že proč zrovna on...
ICH skvělá - Oproti fiasku v HvV jsem si to náramně užil. Hlavně Arase a Vytase.
Johna je škoda, ale byl takové pako čestné a do takové hry se tím pádem moc nehodil... Marrisa je teď každopádně pěkný kaziš.k :D
Fandím: Vytas, Tyson, Hayden, Aras, Tina.
Nefandím: Brad
Tajně miluji: Ciera
BTW při souboji jsem si všiml, že John má v ruce lahvinku a musel jsem si vrátit obraz zpět, abych se ujistil, že to není pivo. Tu láhev vytáhl také na kmenové radě. Takže buď jen dodržuje pitný režim nebo si rád přihne :D
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod miky253 » 03 říj 2013, 13:22

Vše začalo Coltonem, který nechápal, že nikdo nechce hrát hru, ale ostatní evidentně jeho trucování nijak netrápilo.
Na RI potěšila Rachel, která ukázala Lauře, co měla udělat, když dostal Rupert možnost jít na RI místo ní. A sprcha kritiky pro Brada, kterou vyvolal Tyson, taky potěšila. S menším sebezapřením jsem ochotný Tysonovi i fandit, protože zatím se prezentuje celkem dobře a nad hrou přemýšlí. Hádku však neunesl Colton a stal se prvním člověkem, který dvakrát quitnul :lol:
Co se týče soutěže na RI, tak ač jsem fanoušek Russela, velice se mi líbila paralela mezi Coltonem (kterého Aras nazval teplým Russelem Hantzem) a právě Russelem, který ve své prozatím poslední sérii také odešel na RI u velice podobné soutěže a se slzami v očích . Samotnou soutěž bez sebemenších problémů zvládla Candice, která zatím vypadá celkem silná, a poté začala komedie v podání zbylých dvou nervózních holek a Rachel skončila.
Brad se hned po návratu do tábora začal ujišťovat, že se nechová tak, jak tvrdily Rachel s Marissou a když sám sebe přesvědčil o tom, že se tak nechová, už jsme opět mohli slyšet na kameru jeho rádoby chytré řeči. Tentokrát na téma John a HII.
IC sice už několikrát byla k vidění v předchozích sériích, ale jelikož v jednoduchosti je síla, tak se mi i tentokrát, stejně jako v předchozích sériích, líbila.
Brad se dočkal další pomsty za Gervasovu oslavu, Laura ukázala, že rozhodně není tak slabá, jak vypadá a nováčci udělali chybu, když ji vyloučili, John porazil Arase (zdravíme Zacka), Kat se s tím nepárala a souboj ukončila jednou ranou, čímž se inspiroval Hayden a Tyson se při pádu zranil. Byla by škoda, kdyby musel odstoupit v první sérii, ve které je k užitku. Poté parádní souboj matky s dcerou, ve kterém se předvedla Tina, poté přišel celkem zákeřný tah Vytase, za který ho ale Aras potrestal (tady je možná odpověď na to, proč je Vytas spíše sympatickým záporňákem než hrdinou) a vše ukončila Laura, která sundala svou dceru. Tadhana tak opět dostala nakládačku a jejich jediné štěstí je, že Colton quitnul.
Poté se rozjela taktika a Brad nakonec usoudil, že je potřeba zbavit se Johna, protože po sloučení by se mohl spojit s Candice. Co to bylo za stupidní myšlenku? Vzhledem k tomu, že Candice asi těžko půjde zpátky k navrátilcům, tak tohle by snad byla pro Brada spíše výhoda, ne? Obzvlášť ve chvíli, kdy prohrávají jednu soutěž za druhou...
Objevil se sice ještě návrh na vyloučení Brada, ale Vytas a Hayden asi usoudili, že je moc brzo na to, aby se dostali do popředí a vyloučili Johna, takže Brad to na RI příště opět schytá.

Zatím máme nakročeno na velice slušnou sérii a tento díl si zaslouží určitě alespoň 80%
+ Colton pryč
+ kapky pro Brada
+ souboj Aras x Vytas
+ opět parádní hudba
- chybějící intro
- už by to chtělo, aby prohráli i navrátilci

fandím: Hayden, Aras, Vytas, Cierra, Caleb (respekt, že dokáže vydržet s někým, kdo má povahu jako Colton) a částečně i Tyson
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S27 - Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod kata_rina » 03 říj 2013, 13:50

Yahoo !!! Colton konečně zjistil, že tahle hra není pro něj a raději odešel :D Stále však nechápu Caleba jak s ní může vydržet :? Jinak tahle série se zatím vypadá velmi slibně. Starý dobrý Tyson, Vytas alá milovaný zloduch nebo Brad, který se domnívá, že má moc nad všemi :D Hodně mě překvapila Laura B., je docela silná a v silových výzvách bude i prospěšná.
+ IC
+ Bye bye Colton
+ napínavá soutěž na RI
+ fakt krásný záběry přírody :idea:
- BRAD !!! :cry:
- vyloučení Johna
- stálé prohrávání kmeneTadhana
Obrázek

Uživatelský avatar
tfry
Persona non grata
Příspěvky: 54
Registrován: 02 zář 2013, 20:44
Nejoblibenější hráči: s28-Jefra,Spencer,Tony,LJ,Sarrah
Nejméně oblíbené série: s2,s21,s24,s26

Re: S27 - Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod tfry » 03 říj 2013, 14:01

Ještě bych vás chtěl poprosit kdyby jste někdo našel gif z této epizody jak si Ciera a Kat posílají pusinky tak mi prosím napište ! :) :love:

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S27 - Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod Earl » 03 říj 2013, 16:46

Quit Coltona je ďalšou ranou do Jeffovej skvelo vymyslenej série. Proste zbytočné vyhodené miesto v caste, ktoré mohol mať človek čo si ho naozaj zaslúži. Rachel ma prekvapila, keď sama vedela, že nemá zmysel aby sa s Tysonom menila lebo by nemala šancu v Galangu. Candice pridala zase ďalšiu ranu do rakvy Johna keď mu dala nápovedu.
IC bola ako vždy plná sĺz lebo sa nechceli byť matka s dcérou ale prekvapila ma Tina ktorá tam Katie totálne rozdrtila. Kat Cieru odpinkla ako muchu. :mrgreen:
Monica sedela, no neviem asi sa bála, že jej vytlačia botox keď do nej udrú. Culpepperovci sú mi dosť nesympatický, Monica sama o sebe nie ale strašne si zastáva mužíka a neviem, či je až tak zaslepená, že nevidí, že ju to môže stáť miesto v aliancií a hre.
Vylúčenie Johna mi nejak nevadí, jeho chyba mal 2 nápovedy, neviem či je to až tak skryté alebo čo. Katie a Ciera tak tie ma prekvapili, dokázali to zvvrátiť. Culpepper tak s toho sa mi dvíha kufor, nesympatický chlap na rozbitie držky, snáď poletí čo najskôr a možno to aj Monice dá nejakú novú perspektívu.
Z ukážok ma pobavil fakáč pre Brada od Candice, Candice je v tejto sérií dosť strávitelná a fandím aj Marisse keďže sa nemá problém pustiť do Brada.
Obrázek

Erik
Příspěvky: 42
Registrován: 19 zář 2013, 21:29
Nejoblibenější hráči: Bobby Jon (10) Tom (10) Aras (12) Danielle (12) Yul (13) Penner (13) Yau-man (14) Erik (16) Marcus (17) Andrea (22) Kim (24) Carter (25) Malcolm (25) Hayden (27) Tony (28) Morgan (28)

Re: S27 - Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod Erik » 03 říj 2013, 17:04

Po Caramoan senzační díl a taky dobrý rozjezd. 2 hráči který sem tam opravdu nechtěl jsou venku :beer:
Na RI sem se snad poprvé co je ve hře bavil a ten twist s blízkými je super, na to jak sme na to všichni na začátku nadávali. Mužská aliance v Tadhaně se začíná rozpadat :dance: aspoň mám jistotu, že se budu ještě minimálně 2 epizody koukat na kozy Katie. Brad je hodně blbej, na to že, prej pracuje jako právník :? . Tyson už není takový pokrytec a je viděť že dospěl. Aras také dospěl a líbí se mi jak se snaží lidi motivovat. Těmhle dvěma klukům fandim a doufám že aspoň jeden z nich vyhraje.
IC - Brad vs Gervase: V jednu chvíli jsem si myslel že Gervase i vyhraje
Hayden vs Tyson: Měli pravdu že proti Tysonovi měl jít Vytas
John vs Aras : Aras velmi překvapil, čekal sem že to dopadne jako Randy vs James (HvV)
Aras vs Vytas : Aras opět překvapil, že dal Vytasovi druhou šanci, v EI by se rozbrečel, Vytas se jí ovšem nedokázal chopit a to byl zlomový bod.
Matky vs Dcery: Tina do toho šla naplno, ale Laura dala Cieře šanci, mimochodem Laura má moc pěkný plavky
Ciera vs Kat: Ciera je naprostý párátko, umí jenom skládat
Laura vs Katie: Bejt navrátilcema, tak si teď rvu vlasy že vyloučili Lauru a ne Cieru, sice by byl Rupert ve hře, ale na tom stejně nezáleží
Dění v tahdnaě po soutěži bylo něco co mi připomínalo survivor, moment vždyť on to je survivor, konečně se po letech vrátilo staré dobré taktizování a blinside spojený s HII (musíte mi dát za pravdu že tohle tu opravdu dlouho nebylo). Vyloučení Johna ale nebyl moc dobrý tah, sice je Brad silnější v soutěžích, ale vzhledem k tomu jak sportovce drtí (drtili) banda babiček a matek + jeden černoch co se bojí vody, gay a 2 bývalí sportovci se asi situace moc nezlepší. Bejt v Tadhaně, tak bojuju za vyloučení Ciery, abych udržel silný kmen a na skládačku bych případně hodil Caleba (který taky není moc silný) a Haydena nebo Vytase. TC byla hodně napínavá a podle ukázek z příštího dílu si buď John a Candece vrznou na pláži nebo to jeden z nich vzdá, aby druhý mohl pokračovat. Taky doufám že se k nim připojí Brad a ať už zůstane kdokoliv tak ho budou tu jednu noc je*at až se z toho po***e. :angry:

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod milan » 03 říj 2013, 17:40

Keďže sa tu väčšinou píšu recapy toho čo každí videl, tak ja budem trocha iný, napíšem Vám postrehy, ktoré ma zaujali.
RI:
Reakcia Tysona ma vôbec neprekvapila, Rachel správne usúdila, že on to ma rozohrané lepšie (+ skúsenosti a určite aj lepšia fyzička), čo ma ale zaujalo CúúlKokot sa prihlásil k tomu, aj po slovom ataku Marissy (tlieskam jej), najväčšia prdel je, že tento poloidiot (a podobne ako Russell s tučnou sumou na účte), je len bábka v rukách Vytasa.
Vôbec by som sa nedivil, keby navrátilci zahodili súťaž a poslali na RI Monicu, s tým, či bude Brad taký frajer. Min. Gervase a Tyson ho majú pekne v zuboch.
Čo sa týka Coltona, je to 4 klinec do rakvy (pozvanie Francescy do S26, dojebaný Reunion S26, pozvanie Ruperta a teraz toto), všetko ide na triko Jeffovi :fuck:
Kladný bod za FUCK YOU BRAD CÚÚLKOKOT (od Marissy)
Troška ma štve, že na začiatku keď som robil článok o twistoch som nevedel, že sa nebudú môcť meniť hocikedy ale len nasledujúci deň kedy ich blízky vypadne, je to veľký rozdiel, a zato sa ospravedlňujem. No ohľadne toho twistu mám stále viac otáznikov ako odpovedí.

Čo sa týka tých hlúposti v tábore to preskočím (i keď cenzúru zdurených bradaviek Laury B. & Monicy C. si mohla réžia pri čítaní pošty dať, uvítal by som to, i keď Rendy si pri Monice príde na svoje).

Samotný súboj, je tak nudný (videli sme ho v inej verzii vo Fiji a potom aj v HvV, aspoň čo mi pamäť slúži).
Veľký rešpekt pre Haydena, dosť ho nemusím za BB, ale čím ďalej si ho tu idem, z nováčikov ma zaujal Vytas, súťaž 2x nedal (ale ako už vieme zo S25 a vyjadrenia RC k súťažiam, je to zostrihané a vôbec to nemuselo byť napínavé a len tak málo súbojov ako nám réžia ukázala). Vytas ako chcel neférovo dať brata dole si u mňa získal sympatie. A aj jeho reč, že je Aras je atlét zo školy a on feťák, ma dostala.
Treba ale uznať, že Aras je plačko, a keby tu mal Terryho (ktorý odmietol kvôli promócii svojej dcéry) v jednom kmeni a v druhom svojho brata, tak tam plače.
Súboje matiek s dcérami, jasne pre matky, dcéry slabé jak čaj (aspoň tá Ciera ako keby ju dala Kat ako pierko dole a potom súboj Ciera vs. Laura bol už troška iný).
CúúlKokot je totálne namachrovaný blbeček a to čo vyparátil spolu s ostatnými blbečkovi Johnovi (inak som to očakával už v min. diely a za všetko môže aj Candice ktorá mu 2x dala nápovedu), sa môže pokojne stáť jemu, ja by som pokojne zahodil súťaž, a spravil mu to čo on takému Tysonovi cez Rachel.
Ukážky z budúceho dielu a druhý fucker (po Marisse dnes) od Candice pre Cúúlkokota môže znamenať jeho skorý pád, réžia často ukazuje tragédov, ktorý sa nedostanú ďaleko (v prvom diely mal dlhý airtime).

Navrátilci (aj keď podľa mňa taký C výber) podobne ako v Caramoane zatiaľ nakopávajú nováčikov po ostrove, je to až tragické, že s takou bandou prehrávajú, to nechcem vidieť keby tam boli A / B výbery hviezd, ktoré sa šetria na práve All Stars.

Dúfam, že vypadne niekto z dvojice manželov, nech budú potoky sĺz.
Inak sa mi strašne nepáči, že sa môžu objať a podobné prejavy, napr. medzi hráčmi v RI aréne a hráči čo regulárne hrajú.
Nemám to rád, je to zasahovanie do hry, a od "dohody" Lexa s Robom v AS si nato dávala réžia bacha, ale tu sa hrá dosť na city.

Prekvapila Laura B. aspoň vieme kto nosí doma nohavice (keď Rupert suknu) a kto drží pokladničku.
Prekvapil ma Tyson (znova prehral podobnú súťaž ako v HvV)
Prekvapila Kat a Hayden.

Inak Kat a Hayden sa oficiálne volajú v hre HAT, ak by ste niekde videli také označenie na statusoch tak sa bavia hráči o nich.

Diel slabší, minulý bol lepší.
Úroveň to síce ako takú malo, ale týždeň čakania som si predstavoval lepšie.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Zoid
Příspěvky: 11
Registrován: 03 říj 2013, 17:22
Nejoblíbenější série: S16, S20, S19
Nejoblibenější hráči: Survivor:
Brenda Lowe
J.T. Thomas
Laura Morett
Malcolm Freberg
Natalie White
Parvati Shallow
Peih-Gee Law
RC Saint-Amour
Tom Westman
Vytas Baskauskas
Nejméně oblíbené série: S11, S4, S5

Re: S27 - Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod Zoid » 03 říj 2013, 17:50

Opět super díl :mrgreen: tahle série dělá divy :)
+napínavý RI duel
+komické zhroucení Coltona :lol:
+dobrá imunity challenge
+dobrá Tribal council
+kompletní vyřazení Codyových :arrow: teď ještě aby oba prohráli RI duel

-odchod Coltona (s ním se v Galangu alespoň něco dělo)
-Tadhana znovu prohráli :down:
- Brad stále ve hře :X

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S27 - Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod cypher.eu » 03 říj 2013, 17:51

Ano, ano, ano, tahle řada mě zatím fakt baví! Něco jako svého času Filipíny, takže snad si tahle řada úroveň udrží a neobjeví se nějaká Lisa Whelchel :mrgreen:

Ani nevím, kde začít... Nikdy bych neřek, že Tyson bude uvažovat o výměně místa s Rachel, vždycky jsem si myslel, že je to sobeckej spratek, jak se ostatně vždy prezentoval, ale ono když dojde na lámání chleba, tak to nakonec bude možná i celkem normální chlap ;)

Colton potvrdil to, že jeho návrat je totálně promrhaným místem, který mohl dostat někdo schopnější... jediný pozitivum může bejt Caleb, ale ten se zatím drží jen v pozadí, takže jsem na něj dost zvědavej...

Souboj bratrů a matek s dcerami je dobrej nápad, líbily se mi ty emoce (a to jsem vždycky epizody s loved ones nenáviděl)... osobně jsem asi jedinej fandil Arasovi, i když herně mě víc baví Vytas :smile:

Vyloučení Johna je super pro diváka v tom smyslu, že souboj na RI bude hodně zajímavá podívaná!! Avšak je to ze strany Tadhany naprostá kravina :? Fakt jsem si myslel, že dostali rozum a vyloučí Brada, kterej je asi tak dobrej leader, jako Russell Hantz... ale bohužel, nestalo se, teď už nezbývá než jen sledovat zánik tohohle kmene :idea:

PS: Je zajímavý, že snad poprvé v historii Jeff otevřeně kritizuje navrátilce - nejdřív v BvW preview Ruperta, že nemá šanci na výhru a teď jak se pustil do Coltona... no dával mu dobrou čočku :idea: :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod milan » 03 říj 2013, 17:57

cypher.eu píše:PS: Je zajímavý, že snad poprvé v historii Jeff otevřeně kritizuje navrátilce - nejdřív v BvW preview Ruperta, že nemá šanci na výhru a teď jak se pustil do Coltona... no dával mu dobrou čočku :idea: :mrgreen:
To je hra pre diváka, pozýva tie stratené existencie a potom robí tieto alibistické prehlásia, veď čo keď prekvapia a bude ten čo tajne dúfal... len si kryje svoju prdel. Pamätám sa ako sa do hrude bil za One World, alebo za Cochrana.


edit: zabudol som predtým, nie 4 ale 5 klincov do rakvy !!! - BRANDON GRC
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S27 - Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod zdenek000 » 03 říj 2013, 17:59

Tak hned ze začátku Tyson a jeho dortík. :D docela mě to pobavilo. Dále kňourající Colton, kterýmu vadí, že tam nemůže taktizovat a nikdo mu nic neřekne. Kdo by taky řekl.
RI- Líbilo se mi, jak se Marissa a trochu i Rachel pustili do Brada, který se bránil, přestože byl zodpovědný. Jeho šance na výhru josu nulový. Bohužel prohrála Rachel a musela jít. Candice udělala blbý tah, když dala nápovědu k imunitě.
Colton opustil hru, což bylo skvělý. Sice mohl hru oživit, ale jeho kňourání bylo nesnesitelný ajsem rád že je pryč. Akorát zabral místo někomu jinýmu, kterej by mohl být daleko lepší. Tak snad Caleb pak pobaví aspoň.
Tysonovi došlo, že mu chtěji ublížit a líbí se mi jeho myšlenka vyřadit Monicu, aby ublížili Bradovi, což není špatný nápad. Monica tam je stejně zbytečná a docela nudná.
ICH: Brad vs. Gervase- Nejdřív jsem myslel, že Brad shodí Gervase v první vteřině a on se udržel. DOcela slušnej zápas.
Dcery vs. matky- Jejich souboje se mi líbily a matky úspěšně porazily dcery, což jsem třeba u takové Tiny nečekal.
Aras vs. Vytas- Asi souboj, na který každý čekal. Rozhodně nejzajímavější souboj.
Dále mě překvapila Laura, která je docela silná a neni protivná, jak jsem si myslel. Když pak zapojí strategii a předvede solidní hru, tak proř jí trochu nefandit.
Když Tadhana prohrála, hned jsem se zděsil, že vypadně Katie nebo Cierra. Ale jakmile si John odběhnul začalo se taktizovat o jeho vyhození.
TC- Konečně pořádný blindside na Johna, který mi začal být hodně nesympatický, jelikož nezvládal emoce. Strašně se těšim na jeho souboj s Candice na RI. Těšil jsem se na něj od začátku a naštěstí se dočkám takhle brzo. :D Sice nechápu jejich strategii vyloučit ho, jelikož by se Candice nejspíš přiala k nim, ale líbí se mi to.
Dále se divim, že nikdo nenalezl ještě HII.
+prostředí
+celkem napínavá ICH
+John na RI
+Colton pryč¨+nikdo nemá HII
-Brad a jeho kecy
-prohrávání kmene Tadhana
-chybí intro
A docela lituju Marissu, co musí vydržet noční řádění Johna a Candice+jejich milostné kecy. Doufám, že jednoho z nich rozválcuje příště, i když mi přijde docela pomalá.
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod milan » 03 říj 2013, 18:06

Inak súboj Brad vs. Gervase
zarytý športovec vs. zarytý fajčiar cigár / totálny lenivec
Celkom dobre a dlho Gervase vydržal :idea:
Brad nakoniec ani taký silný nebude ako sa prezentuje, v hlave ho vykradli už pri opustení maternice, a príde mi viac ako keby niečo bral a nie toľko cvičil (a kto si spomenie na takého Alexa Rodrigueza v baseballe ako bral), tak by som sa vôbec ani nečudoval, či aj tento prasák niečo nebral.
Zlatý dobrý Jeff Kent, ten aspoň nemal stiahnutú oponu v hlave, tiež bol kus zbrklý a arogantný, ale občas mal záchvaty génia.
Tento blbec, sa hrá na masterminda a jeho tichým poradcom je Vytas, ktorý je jediný mastermind u nováčikov.
Drží Brada pred sebou ako živý štít a ten ešte poďakuje a povie, že on je vlastne tým mastermindom.

Je to ako keď Vás žena presvedčí že to bol Váš skvelý nápad a pritom to bol jej :sex:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S27 - Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod kata_rina » 03 říj 2013, 18:09

Zdálo se mi to nebo Caleb nesoutěžil v IC?
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod milan » 03 říj 2013, 18:11

kata_rina píše:Zdálo se mi to nebo Caleb nesoutěžil v IC?


(ale ako už vieme zo S25 a vyjadrenia RC k súťažiam, je to zostrihané a vôbec to nemuselo byť napínavé a len tak málo súbojov ako nám réžia ukázala)

Už sa to stalo viac krát, réžia to zostrihá, pokojne mohlo byť aj 2x toľko duelov. napr. ukázali 2x Arasa, 2x Vytasa, 2x Cieru... Caleba sme nevideli...
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
todilka
Příspěvky: 25
Registrován: 28 srp 2013, 09:04
Nejoblíbenější série: Survivor: S06, S08, S13, !S20!, S25
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: S27 - Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod todilka » 03 říj 2013, 20:19

No jako díl mě celkem hodně bavil, což jsem u této série ani moc nečekala, ale ten obsah mě vlastně celkově dost nas*al....

Colton mě teda hodně zklamal, myslela jsem že něco předvede, že to tam oživí, že se nedá a dokáže, že si zasloužil návrat a on toto??? Doufám, že už ho víckrát neuvidíme..one :fuck: for him!!

Co k***a John chtěl dosánout tím, že Bradovi řekne o clue, jen tak napůl, načež to jde stejně hledat sám? prč to vůbec dělal? Vidí v tom někdo nějakou strategickou logiku?? Kdyby chtěl, aby mu věřil, tak ok řeknu mu to a hledáme spolu a hrajeme pak s imunitou tak nějak oba, nebo to prostě neřeknu nikomu nebo všem...ale tohle tu myslím ještě nebylo, tím si asi evidentně moc nepomol...

A ten BRAD CULPEPŘ či jak se to tento, no ten mě vytáčí, jako snad žádný jiný hráč, co si pamatuju..ale ještě víc mě točí, že ho všichni poslouchají!! Je to namyšlenej, egoistickej ko..t, tolik sem se modlila, aby se ty padavky sebraly a poslali ho na RI a Candice mu velmi silně nakopala :ass: ale oni ne..no tak snad příště, i když ukázkám už nevěřím někdy od 18 řady....možná v jádru hraje celkem dobro hru, ale ty jeho kecy prostě jen těžko vydýchávám...two :fuck: :fuck: for him!!

Ale teď nějaký klady....dobrá soutěž, tahle vždycky stojí za koukání, kdo koho vytlačí, Tyson mi dělá vážně radost, ač sem ho dřív nemusela, doufám, že to rameno bude ok a dotáhne to daleko...

Fandím: navrátilci: TYSON,Candice, Laura B, docela i Kat
příbuzní: Vytas, Hayden, trochu Caleb, ale spíš proto, že zatím mě ničím nezkamal, jako zbytek tam...

díl: 90%
Most people underestimated me, because of my pink underwear...

Uživatelský avatar
k.g
Příspěvky: 54
Registrován: 26 srp 2013, 22:59

Re: S27 - Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod k.g » 03 říj 2013, 21:54

* Candice se mi tuhle sérii fakt líbí, musím se tedy přiznat že jsem pro ni měl velkou slabost v Cook Islands, a v HvsV sem mě taktéž nevadila, přestože vím, že má v hlavě vymleto, ale to je otázka spíš fyzického vkusu :D
* Co udělal Colton je absolutně neomluvitelné, absolutně další zbytečné místo v Castu :heat:
* Tyson a jeho řeči... na RI :D no nevím, kolik lidí by porazil, není to zrovna nejbystřejší a nejlepší chlap s fyzičkou, ale rozhodně mu ze všech sérií fandím nejvíce, a konečně mě není tak nesympatický.
* Za to Brad je kokot :down: , kterému se musím smát :eee: , neboť jeho sebereflexe a sociální hra jsou na úrovni rodiny Hanzů a pěkně to podělává Monice, které jako každé MILF ,,fandím" :fuck:
* Immunity Challange - :fight: .. v jednoduchosti je krása ? No asi se to sem do tého série hodilo ze všech nejvíc, ale rozhodně nejsem se soutěžemi spokojený, za to palec (dva) :down: :down:
* Totálně žeru Vytase a Haydena, kteří se mi oba líbí po hráčské stránce víc a víc, nicméně vyřazením Johna si nepomohli. Měli podrazit Brada, udělat Johnovi :angry: Bububu - ukaž nápovědu, a dokaž loajálnost k alianci, nebo pomažeš za ženou!
* FTC a otázky směřované na Jeffa ohledně aliance a první zapření z úst Haydena že to tak nemusí být, a následné přiznání Vytase fakt pobavilo :dance: , stejně tak jako ukázky na další díl. :hungry:

díl 75%
fandím: Vytas, Hayden, Ciera, Caleb, Candice
nevadí mi : Aras, Tyson, Kat , ...no popravdě zbytek až na:
nesnáším : BRAD

*Intro WTF :evil:
FAN of Survivor South Africa: SEASON 5 - South-China SEA, Champions

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S27 - Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod rhee » 03 říj 2013, 23:12

Nejlepší možný začátek aneb Tyson a jeho pásek s dortíkem :mrgreen: "It's not a real cupcake, Aras... it's made out of metal. If somebody wants to take a bite, be my guest. Who wants to take a lick?" :lol: Starý dobrý.. teda zkažený... Tyson.

Celá pasáž na RI byla výborná. Hodně se mi líbil přístup Tysona a Rachel - domluva, zvážení toho, kdo z nich má ve hře větší šanci. Prostě rozhodování na základě rozumu a ne citů. Braní hry trochu s nadsázkou, pravý opak Ruperta, který se na místo Laury vrhnul bez jakéhokoli přemýšlení.

Pak celá ta aféra s Coltonem. Po tom, co se posadil na klín svojeho miláčka a brečel jak tříletá holka, jsem se válela smíchy ještě asi pět minut :lol:
Úplně to chápu, nikdo s ním nechtěl probírat strategii, přitom se tak změnil! Vyspěl, přehodnotil kompletně celý svůj život, všechny odpůrce mezi diváky dokázal změnit ve své fanoušky a přiměl je uvědomit si, jak byli hloupí! Ne. Konec ironického bloku... Colton se zapsal do historie jako dvojitý quitter, nejrozmazlenější a nejnesnesitelnější hráč vůbec. Jsem neskutečně ráda, že se na něj nemusím už dál dívat. Hned se mi bude spát o něco líp.

Untitled 6.jpg

Co mě ještě pobavilo, byla ta vyhrocená scéna s obviňováním Brada Culpvepře. Naložili mu zaslouženě, blbečkovi. To jeho - dělám všechna rozhodnutí, ale ostatní nechávám, aby si mysleli, že je děláme jako skupina... WTF! Děláš si srandu? K tomu chlapovi mám neuvěřitelný odpor (pořád s nostalgií vzpomínám na schopného sympaťáka Garyho a na arogantního, ale chytrého Jeffa z Philippines). Samozvaný vůdce a rádoby stratég. Kdo ti všechny ty nápady do té tvojí duté palice nasadil? Vytas ho pořád nepozorovaně využívá jako svou loutku a zároveň jako štít.

Candice opět vyhrála, jenom se potvrzuje, že v soutěžích jí to vždycky šlo, nedivila bych se, kdyby na RI ještě nějakou dobu pobyla. Mrzí mě, že "duel" skončil v opačném pořadí než bych si přála.

Immunity challenge super, v předchozích sériích jsem ji měla ráda. Výkony žen z Tadhany byly k pláči, hlavně Cierry, když se proti ní postavila Kat. Sotva se jí dotkla a Cierra už letěla do vody. Ještě rychleji než Randy, když na něho vletěl James. A Katie taky slabota. Porazila ji dvakrát starší a o polovinu lehčí matka...
Doufám, že zranění ramene neovlivní Tysona v dalších soutěžích, snad se s tím popere jako Stephenie v HvV.

To, že vyloučili Johna, mi je vlastně jedno. Ale čekám, že v příští soutěži Tadhana zase dostane na prdel. Nejdřív vyloučí asi dvě nejsilnější ženy a teď jeho.

Zatím nejlepší epizoda a spokojenost.

Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod milan » 04 říj 2013, 08:13

Inak mi nedá nekopnúť si do kritikov Big Brothera, a stále tých istých kecov, že nové série Survivora sú ako BB na pláži (ironické keci, kde sa vlastne tvrdí, že BB je dovolenka).
Hayden dal dole v súťaži, asi najlepšieho fyzického hráča z Tocantins. Kto vie aké vytrvalostné, fyzicky náročné súťaže sú v BB (a vo väčšom množstve), tak by takú blbosť nevypustil. :fuck: (pozdravujem jedného, čo tu má ban a stále je to len Survivor-fil a iné RS pre neho sú odpad.)

K tomu Coltonovi, stále o ňom tvrdia, že 2-násobný quitter, on v OW mal zdravotné dôvody, i keď je pravda, že 2x nedokončil šou z 2 účasti, ale v OW by podľa mňa vydržal dlho. I keď určite zbytočné pozvanie do série.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

mikro
Překladatel
Příspěvky: 86
Registrován: 26 srp 2013, 12:10

Re: S27 - Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod mikro » 04 říj 2013, 09:29

Díl mě celkově bavil o něco méně než předchozí, ale taky byl fajn, zatím se u téhle série navzdory mým počátečním rozpakům docela bavím.
Coltonův quit se mi ani nechce komentovat, je to ubohá karikatura hráče, jsem rád že je pryč.
Příjemně mě překvapil Tyson na RI, když uvažoval že se vymění s Rachel, jsou sympatický pár a oba se mi líbili, škoda že Rachel šla po náročném duelu domů. Marissa to Bradovi docela vytmavila a dobře udělala, ač se mi v prvním díle zdála jeho hra docela zábavná, po tomhle už ho nemůžu ani vystát. Přirovnání k Russellovi je docela trefné.
IC mě bavila, i když už jsme ji viděli dvakrát, tuhle mám rád. Trochu mě zklamala Ciera při svém souboji s Kat, působilo to na mě jako by se ani nesnažila bojovat. Zato Hayden se jeví jako hodně dobrý fyzický hráč a Vytas nezklamal když se pokusil srazit Arase zrovna když se otočil, baví mě čím dál víc. Nakonec bohužel opět vyhrál Galang a můj oblíbený kmen zas musel na kmenovou radu.
Mrzelo mě, že se Vytas a Hayden neobrátili proti Bradovi, to by byl vážně dokonalý blindside. Každopádně Johnovi neposrala hru ani tak Candice jako tak on sám, měl ty nápovědy sdílet s celým kmenem a ne si je křečkovat pro sebe, muselo mu být jasné že mu to dá ohromný terč na záda.
Fandím: VYTAS, CIERA, HAYDEN, Katie, Laura M., Tyson, trochu i Tina a Aras

tfry píše:Ještě bych vás chtěl poprosit kdyby jste někdo našel gif z této epizody jak si Ciera a Kat posílají pusinky tak mi prosím napište ! :) :love:

Obrázek
Obrázek
Ale Cieru si zamlouvám pro svůj avatar! :D

red.poppy
Příspěvky: 3
Registrován: 20 zář 2013, 07:20
Nejoblíbenější série: Australia 02, Pearl Islands 07, All Stars 08, Palau 10, Cook Islands 13, China 15, Fans vs. favorite 16, Gabon 17, Tocantins 18, Heroes vs. villians 20

Re: S27 - Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod red.poppy » 04 říj 2013, 09:31

Wow, tato série mě neskutečně baví. Sice jsme teprve u třetího dílu, ale můžu říct, že pro mě je to zatím asi nejlepší série od HvsV.

RI...Tyson není blb jako Rupert, ale divadýlko mě bavilo. Colton...a já se na něj docela i těšila, ale po tom, co zase předvedl :angry: Marissa, ta holka mě baví, začínám jí docela fandit, i když v Candice má velkou konkurenci (fyzicky je silná, ale toť vše...pro mě nezajímavá). Paprikáč si sprchu zasloužil a doufám, že brzy vypadne...nebaví mě se na něj dívat, ještě k tomu vypadá jak Zdeněk Srstka v mladším.
To, že je Rachel venku mi nevadí.

ICH jsem si myslela, že přeci musí vyhrát love ones, ale navrátilci překvapili (Tina, Laura, ale i Gervase, u kterého jsem si myslela, že snad upadne i sám). Nejlepší duel Aras vs. Vytas (moje slabost). Doufám, že v rámci celé soutěže nakope Arasovi zadek.

Přemýšlím, jestli na RI budou chodit vždy oba celé kmeny. Důvod...emoce?

+ Vytas (i kdyby se jenom šťoural klackem v uchu)
+ ICH
+ překvapuje Laura B.
+ John na RI

- prohra love ones
- Coltonův emoční výlev
- Paprikáč stále na koni


Zpět na „S27 - Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti