S27 - Blood vs. Water - EP04

Palaui Island, Cagayan, Philippines
September 18, 2013 – December 16, 2013
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:43

Epizóda 4
Obrázek

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod miky253 » 10 říj 2013, 10:05

Hodně parádní díl. Tato série se mi zamlouvá čím dál víc. Na RI přišly (jako už tradičně) kapky pro Brada, kterého to však absolutně nazjímalo a dál si jel svou. Co se samotného souboje na RI týče, tak jsem moc nepochopil, proč ten pytel museli všichni nejdřív protáhnout drahou, když to stejně nehrálo absolutně žádnou roli a Candice tam ztratile jen minimální čas. A když už jsem zmínil Candice, tak té začínám celkem fandit a byl bych rád, kdyby se buď na RI nebo ve hře setkala s někým, kdo ji v první epizodě vyloučil.
Marissa odešla domů a poprvé přišlo to, co se dalo čekat už od prvního duelu na RI - někdo odmítl nápovědu k HII. A Brad az to Monice zatleskal a dál si myslel, že má celou hru pod kontrolou. V táboře konečně dostal nějaký prostor před kamerou Caleb a v tu chvíli už jsem si myslel, že na kmenovce poletí on. Obzvlášť, když Brad se rozhodl, že ho vyhodí, aby ukázal, že nevyhazuje lidi tak, aby ublížil někomu z druhého kmene.
IC se mi líbila a překvapením byl Tyson, který do soutěže šel s jednou rukou a i tak byl docela platným členem. Stále více při soutěžích překvapuje Laura B, která je určitě jednou z nejsilnějších žen v soutěži a myslím, že lidi v Tadhaně si musí pořádně drbat hlavy, že ji vyloučili. Jinak samotná soutěž už byla taková klasika. Tadhana vedla, ale pak se sesypala a darovala výhru Galangu. Tentokrát za to mohly kostky, které Galang vysypal z lodi, a další kolaps lidí u skládačky.
V táboře potom Brad rozjel opět svou show a rozhodl se vyhodit Caleba. Ale moc nepočítal s tím, že Caleb chce vyhodit jeho.
Kmenovka byla úžasná a Caleb byl její hlavní hvězdou. Líbilo se mi, jak Brad ve chvíli, kdy Caleb oznámil, že napíše Brada, najednou zkrotnul a hned se přestal chovat arogantně. :lol:
To mu však moc nepomohlo a dočkali jsme se remízy 3:3 mezi Bradem a Cierou. Při druhém hlasování pobavil Hayden, ale rozhodující byl nakonec Vytas, který se rozhodl změnit svůj hlas a na RI poslat Brada. Mimochodem na twitteru to Vytas okomentoval takto:
In event of a 2nd tie, the people being voted are SAFE, and the rest of us draw rocks. I had to change my vote. 0% is better than 25%

Zkrotlý Brad se se všemi rozloučil jako největší kámoš a to samé pak předvedl i na RI. Líbilo se mi ale, jak mu to Candice nežrala a prohlásila, že se snad konečně dočká své pomsty. Ale ačkoliv Brada v lásce nemám, tak doufám, že Monica si s ním opravdu vymění místo, protože by mohlo být celkem zajímavé sledovat, co by Bradova přítomnost udělala s Galangem. Hlavně konfrontaci Brada s Gervasem bych viděl opravdu strašně rád.

Dílu bych dal tak 90%
+ parádní hudba
+ Caleb začal hrát
+ Brad venku
+ taktizování s nápovědou k HII
- moc keců Brada před kamerou
- slabší soutěž na RI

Fandím: Aras, Vytas, Caleb, Candice, Hayden, Tyson
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod Earl » 10 říj 2013, 11:18

Tak krásne sm sa pobavil pri tomto diely. Po fakt podpriemernom Caramoane je tu konečne séria na, ktorú sa teším a očakávam čo sa stane. Je mi zle, že to musím napísať ale Jeffovi aspoň niečo vyšlo. Duel na Ri taký ako každý ný s rozdielom, že vypadla Marissa, ktorej som fandil. Radšej by som videl odchádzať niekoho z Codyovcov ale budiž aspoň bude sranda keď sa im dostanú do rúk ľudia čo ich vyradili.
Galang ďalšia výhra, už to vyzerá na scenár Matsingu a Ulongu. Caleb celkom prekvapil, myslel som, že sa zvezie na niekom ale dosť začal premýšlať a myslím, že mu to aj došlo, že Brad je sviňa. Vytas je ale väčšia ale v dobrom slova zmysle. Ten podraz na Brada bol neskutočný. Stršne som sa pobavil keď mu Jeff zhasínal pochodeň, taký dobrý pocit. :mrgreen:
Candice má Brada totálne v <> a netají to. Dáva mu kapky vždy keď môže. Dúfam, že Monica nebude až tak naivná, že si vymení mieto s Bradom. Tak či tak by letel hneď ako ďalší a Monica by stratila pozíciu v aliancií a nech uvažuje v OW vyletela po 14 dňoch tak neviem, ja na jej mieste by som tam chcel prežiť aspoň 15 dní pri druhej účasti nech neni adená medzi ľudí ako Francesca a Swan.

Fandím: tých je veľa
Nevadia mi: John, Candice, Laura B.
Nefandím: Brad, Aras, Monica
Obrázek

Toos
Příspěvky: 7
Registrován: 26 srp 2013, 21:55

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod Toos » 10 říj 2013, 12:08

Parádní díl.

RI - Brad zas dostal kapky, tentokrát pro změnu od Candice. Soutěž vyhrál s docela velkým náskokem John, což jsem nečekal a hru opustila bohužel Marissa. Poprvé jsme viděli někoho zničit nápovědu k imunitě aniž by si ji přečetl, zacož si Brad pořádně oddechl.

Galang - Tyson a Gervase vytvořili alianci a Aras je na seznamu jako jeden z těch, kteří by měli odejít nejdřív. Pobavila mě ještě jejich akce s kokosy a Moničino, že to určitě museli udělat kraby.

Tadhana - Brad už nechtěl riskovat, že naštve další lidi, tak se zaměřil na Caleba. Zbytek mužů se dohadoval, jestli si nechat Brada jako štít až do sloučení nebo ho vyloučit, aby nebyli "Johned".

IC - klasický průběh této serie. Tadhana náskok, ale ztratili ho potom co Brad převlh člun. Laura zase porazila Cieru ve skládačce. Během soutěže mě hrozně štval Jeff se svým orgasmem z Culpepprů.

Brad se rozhodl, že vyloučí Caleba a "nenápadně" zůstal v táboře s holkama, když ostatní šli pro vodu.

TC - 3 ústřední postavy byli Jeff, Brad a Caleb. Jeff naznačil, jestli by nebylo nejlepší vyloučit někoho, kdo už tu nemá svého loved one(přišlo mi to jako by se chtěl Coltonovi ještě pomstít). Bohužel se zeptal na tuto otázku hráče, který má bez palčáků problém napočítat do 9. Brad samozřejmě řekl, že by to bylo nejlepší. Vytas a Hayden málem dostali mrtvici, když to slyšeli a Caleb oznámil, že bude hlasovat pro Brada. Při prvním hlasovaní Vytas s Haydenem Brada ještě podpořili, ale během druhého se Vytas rozhodl, že ukončí Bradovo trápení. Brad s Jeffem byli jako opaření, když vypadl Brad a ten na RI dorazil se staženým ocasem.

Jsem zvědavý jestli Monica bude muset zachraňovat svého manžela na RI.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod brninho » 10 říj 2013, 13:37

Muselo se to stát, zákon akce a reakce platí prostě i v Survivoru a Brad si zaslouženě sklidil, co zasel.... :D Tleskám Calebovi, tímhle krokem si zajistil celkem komfortní pozici mezi Vytasem s Haydenem a Cierrou a Katie. Momentální Tadhana mi neskutečně sedí, fandím všem, snad už najedou na vítěznou vlnu...:-)
Hodnocení: 90 %
Fandím: Tadhana, Gervase, Tyson
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
k.g
Příspěvky: 54
Registrován: 26 srp 2013, 22:59

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod k.g » 10 říj 2013, 14:11

Tenhle díl byl fakt nářez, pro mě zatím nejlepší. Bavil jsem se od začátku až do konce, a musím fakt přiznat že po 4. epizodě cítím, že se Blood vs Water umístí v mém žebříčku na vyšších příčkách. :dance:
Teď si jen přeji ve vítěznou šňůru až do sločení Tanhaně, jako tumu bylo u Heroes... takže DEJAVU ? proč ne ! :beer:

* Nejvíce FANDÍM Vytasovi a Haydenovi a CANDICE ( :o jak ta vyspěala od HvsV ... :love: ) , nicméně dnešním dílem si u mě polepšil CALEB, TYSON a GERVASE - kterého jsem fakt nesnášel.

* Jsem spíže fanoušek ženských , a to u 90% sérií jsem fandil více ženským, ale těším se z toho, že jim tuhle sérii celkově chlapy nakopou zadek, všem potencionálním ženským aliancím, které díky TWISTU ani nemohou vzniknout.

* Jediné co mě trochu vadí a jsem zklamenej ze hry KAT a LAURY , u kterých jsem doufal ve větší taktizování, a vytváření tajných a falešných aliancí ...

* a jinak je zajimavé, že mě ani nevadí že ve hře nejsou H.I.I., až budou, bude to ještě zajímavější (doufám že ve sloučení obě dvě) :)


* Díl 85%
FAN of Survivor South Africa: SEASON 5 - South-China SEA, Champions

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod rhee » 10 říj 2013, 14:16

Tyson & Gervaise, kokosoví banditi :D

Na RI jsem fandila jenom Marisse, ale stejně jako moje minulá oblíbenkyně Rachel, i Marissa skončila na posledním místě. Po počátečním zaostávání Candice jsem už začínala doufat, že ze hry půjde ona. Je sice snesitelnější než v CI a HvV, ale ráda ji asi nikdy mít nebudu. John je nudný hráč a je neuvěřitelně závislý na Candice. Myslím, že je jasné, kdo je v jejich vztahu ten dominantní. Nápad s předáním nápovědy k HII Monice byl fajn, konečně správné využití téhle výhody - potopení nepřítele a ne svého partnera.

Soutěž o imunitu se mi líbila. Tadhana to pokaždé pros... v úplném závěru. Proč pořád dávají Cieru na skládačku, když jí to evidentně nejde? Sice je fakt, že její matka byla už v Samoe v soutěžích tohohle typu výborná, ale Ciera se ani nepřibližuje.

Chystám se na to už několik epizod, ale píšu to až tady... Musím vyzdvihnout Rupertovu Lauru. Určitě nemůžu říct, že bych jí fandila, ale příjemně mě překvapuje. Rupertův odchod vzala s klidem, s novým kmenem se dokázala sžít a v soutěžích jí to jde. Není to žádná brzda typu Sandra (promiň, mám tě ráda) a naopak fyzicky patří mezi nejlepší ženy série. Divím se i tomu, že si skoro při každé soutěži sedá Kat, přitom to vypadá, že je ve slušné formě.

Výborná kmenová rada s tím nejlepším možným zakončením. Jsem ráda, že Brad konečně odtáhl na RI, ale strašně moc bych chtěla, aby se s ním Monica vyměnila. Brzo by totiž dostal na prdel i v kmeni navrátilců a definitivně by mu to sklaplo. K tomu ale stejně nedojde. Monica je v poměrně dobré pozici a jeho mužská pýcha by mu tu výměnu tak jako tak nedovolila.
A i když jsem z výsledku rady nadšená, tak se teď dvojnásobně víc bojím toho, že se Tadhana nedokáže vzchopit a Galang bude pokračovat ve vítězné šňůře. Začínám mít pocit, že už je může zachránit jenom nějaké promíchání.

Favoriti - Vytas, Tyson, Hayden, Laura M.

Zakončila bych to tímto - Calebe, jsi super :idea: :mrgreen:
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod Lifty » 10 říj 2013, 14:26

Jo, jedna z nejlepších kmenových rad, jaké jsem měl možnost vidět.

Pobavil mě pomatený Hayden, který nevěděl, jestli podrazit nebo ne a proti němu Vytas, který chladně přišel, podrazil a bez změny výrazu odešel a posadil se :D

Co se týká příštího dílu, tak nevěřím, že by Brad dovolil Monice, aby si s ním vyměnila místo. Stejně jako to nedávno sestříhali tak, jakoby si Tyson měl vyměnit místo s Rachel.

Každopádně kdyby se tak stalo a Brada by vyhodili znovu, tak by ten pocit byl k nezaplacení :D
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 34
Registrován: 02 zář 2013, 18:58
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, All-Stars, Palau, CI, Fiji, China, Micronesia, Tocantins, Samoa, HvV, RI, Philippines, Caramoan, BvW, Cagayan, WA

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod Pete » 10 říj 2013, 15:23

Série je pořád lepší a lepší, ze začátku jsem si říkal, že se podívám na první 4 díly, počkám si, až bude celá a z povinnosti dokoukám. Usoudil jsem, že to nejde splnit a nemůžu se dočkat na další díl. Kokosový banditi hodně pobavili a kmenová rada byla skvělá. :hungry: Už tomu chybí jenom celé intro (!) a výhra Tadhany.
All Time Favs: Richard Hatch, Boston Rob Mariano, Brian Heidik, Cesternino, Fairplay, Gary, Jonathan Penner, Parvati Shallow, Yul, Yau-Man Chan, Earl, Todd Herzog, Tyson Apostol, Russell Hantz, Malcolm Freberg, Tony
AU: Brooke, Henry, Luke, Shonee, Golden GOD

Uživatelský avatar
tfry
Persona non grata
Příspěvky: 54
Registrován: 02 zář 2013, 20:44
Nejoblibenější hráči: s28-Jefra,Spencer,Tony,LJ,Sarrah
Nejméně oblíbené série: s2,s21,s24,s26

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod tfry » 10 říj 2013, 15:48

Zatím nejlepší epizoda BvW!(tomuto dílu chybělo už jen intro)

+CoconutBandits
+Brad na RI !
+Marissa venku
+Jedna z nejlepších TC
+Nikdo nemá HII
+Monica a spálení nápovědy
+Candice a její na Brada :fuck:
a tři velké plus za to že Ciera je pořád ve hře

Fandím : :love: Ciera :love:

smoldik
Příspěvky: 3
Registrován: 19 zář 2013, 12:22

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod smoldik » 10 říj 2013, 16:19

Už jsem myslel, že produkce to bude tradičně jen dramatizovat a do poslední chvíle jsem byl na 75% přesvědčen, že to Brad ustojí. Ale skvěle mě to překvapilo a parádní move.

Tahle série bude určitě skvělá! :dance:

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod Lamik.lamity » 10 říj 2013, 17:42

Poprvé nepíšu jako první, protože jsem si sice nastavil budík na 1.50, ale když jsem ho vypnul, mrknul jsem a probudil se až ve čtyři a když jsem stáhnul díl, který jako jediný šel stáhnout, byl zaheslovaný. Tolik k mému postěžování, ale zpět k dílu ;)
Nečekal jsem, že prohraje zrovna Marissa, i když není nijak fyzicky či inteligenčně zdatná. Pár na RI, možná bude první dítě počaté přímo na Ostrově :D.
Potom celkem nuda, dozvěděli jsme se, že krabi dělají díry do kokosů, aby je vysáli. Proč je ale všude potřeba cpát ty #hashtagy? Za chvíli ani nebudou potřeba titulky, protože to bude celý jeden velkej hashtag. Líbily se mi ty #ImmunityChallenge, #RewardChallenge a #TribalCouncil, ale tohle už je přehnaný.
Soutěž o imunitu zároveň s odměnou poměrně vtipná, když jsme se dozvěděli, že Tyson s jednou rukou je lepší než Kat/Tina se dvěma. Také jsme zjistili, že Laura Rupertová umí plavat, opravdu silná žena, trochu jako Denise v s25, akorát ani zdaleka ne tak inteligentní.
Soutěž opět vyhrál GaLong, alespoň, že Jeff konečně označuje kmen správným názvem.
Viděl jsem preview k epizodě, podle kterého už bylo celkem jasné, kdo vypadne, ale od Haydena bych čekal víc prozíravosti. Candice v závěru potěšila svým komentářem, že slyšela na RI ten nejkrásnější hlas. Musím teda říct, že se mi líbilo, jak Brad to vyloučení vzal, čekal jsem, že se buď urazí, nebo rozbrečí, každopádně, ať už na RI dopadne jakkoliv, Probst si ho určitě protlačí do nějaké řady s navrátilci.
A ještě jedna maličkost: Probste! Podle tebe i kdyby si Brad na TC uprdl, tak by to bylo poprvé v historii a jeden z nejzajímavějších momentů! :evil:
Díl: Děj 50%, soutěž 80%, výsledek tc 100%, režie 25%
Celkově to tedy dělá nějakých ďábelských 66.666%

Fandím: Bauskaukaus bros., Tyson+Gerv, obě Laury, Ciera, už dokonce Candice se mi jeví hodně sympaticky, když nemá koho zradit, Hayden, Tina
Nefandím:Katie (nepromluvila snad ještě slovo a je mi dost nesympatická), stejně tak Kat, Brad
Lhostejní:Monica, Caleb
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

sirius001
Příspěvky: 5
Registrován: 26 zář 2013, 11:05

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod sirius001 » 10 říj 2013, 17:48

Hned na začátku říkám, že to byl hodně povedený díl. Soutěž na RI se mi líbila a jsem rád, že ta nevymáchaná huba šla domů.
Soutěž o imunitu znovu připomínala staré dobré časy, kdy se muselo spojit několik aspektů, aby se vyhrálo a i když mají LO svaly, tak navrátilci mají evidentně pod čepicí a skládačky jim nedělají zatím žádné problémy.

Kmenová rada byla naprosto super :dance: :dance: Když Brad řekl, že je nebezpečný každý, kdo nemá už svého navrátilce ve hře, tak Caleb na nic nečekal a na férovku nadhodil téma "vyřadíme Brada" a kupodivu se i povedlo :)

Nevím, proč jsou tak negativní ohlasi na Candice, já ji fandím a navíc se na ní pěkně kouká :)

Snad bude řada nadále stejně zábavná :)

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod zdenek000 » 10 říj 2013, 18:00

Tak nám odešla Marissa, což se dalo čekat. Sice jsem jí fandil, ale byla o dost pomalejší než Candice v minulých dílech. Avšak teď jsem si řikal, že Candice je něajká pomalá, tak snad to vyjde. Bohužel.
Jinak Candice pěkně setřela Brada.
Po RI kamery najely na Brada a Monicu posléze. Už jsem myslel, že to bude další díl o nich. Naštěstí nebyl.
Líbí se mi aliance Tysona(který je mnohem lepší než v Tocantins a HvV) a Gervase a hlavně jejich Coconut Bandits :D
IC- Tadhana si za svojí prohru zase může sama, jelikož se převrhli a Cieře očividně skládačky moc nejdou. Už podruhý jí porazila její matka. Pak ještě jednou v minulým díle.
Laura B. už mě nepřekvapila a rozhodně je to jedna z nejsilnějších žen. Mohla by začít nějakou strategii, pokud jí to půjde. Jinak :idea:
TC- Ještě než se do všeho vložil Caleb, myslel jsem, že to bude obyčejná kmenová rada a vypadne Ciera a změnilo se to v naprosto úžasnou TC.
Odchod Brada mě nemohl potěšit víc. Jenom doufám, že Tadhana začne vyhrávat až do sloučení. Doufám, že Monica se s Bradem přísště nevymění, protože její manžílek nemá šanci vyhrát, zatímco ona nějakou má. Navíc být Bradem, tak se nenechám nahradit svojí ženou.
+Brad na RI
+ hudba a prostředí
+Caleb na TC
+ Taktizování s hudbou
+Coconut Bandits
-Marissa venku
-příliš Brada
Fandím: tadhana,Aras,Tina,Laura M.
Jinak doufám, že se Monica nevymění, jinak si neužiju soutěž na RI až bude. Nejradši bych viděl jít domů všechny tři, co tam momentálně jsou :D
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod milan » 10 říj 2013, 18:10

Všimli ste si (ja už v minulých dieloch) tetovanie aké ma Gervase? Pagong :D
Prdel bola hneď na začiatku, Brad to znova slovne schytal, čo sa týka Monicy a jej vyhodenia imunity tak to kvitujem, v jej pozícii, kde je súčasť aliancie + takto okato predaná imunita aby bola cieľom, bolo fakt najlepšie ju spáliť (že to nenapadlo Johna) :lol:

Gervase a Tyson ma bavia, škoda, že Kat a Lauru B. vôbec nevidíme na obraze mimo súťaži, som zvedavý či sú fakt tak mimo aliancie, alebo majú s niekym vzťah. Kamera sa väčšinou venuje nováčikom, keďže vymierajú.

Súťaž si zase dali navrátilci, ale srať súťaž, keď sa vrátili nováčikovia do tábora, z tých kecov Brada s babami, mi bolo jasné, že po tom čo dostal kapky v RI aréne už 3x bude chcieť vylúčiť niekoho, kto už nemá príbuzného v druhom kmeni.

Ale je to "mastermind" asi ako Rupert, takto si dať podraz sám na seba tými kecami na TC, a rovno (ne)priamo ukázať na Caleba, bolo vtipné. Caleb mu to dal pekne zožrať, a narovinu nadhodil, že je tu možnosť vyhodiť Brada.

Prvé hlasovanie ešte beriem povinnú jazdu, bolo vidno že Vytas aj Hayden s týmto nepočítali a verím tomu, že by pošla Ciera preč (len Brad si to dojebal vlastnými kecami), ale opakované hlasovanie, znova chameleón Vytas počaroval, a vtipne vyšiel z celého toho Hayden, ktorý sa fakt bavil pri písaní a škrtaní (myslím že na 3x ju napísal).

Škoda, práve toho (a bolo vidno na výraze tváre), že Hayden zmenil hlas, asi si uvedomil, že sa môže formovať aliancia 2 báb + Caleba a Vytasa týmto... no snáď ostane naďalej v dobrej pozícii.

Ukážky ma dorazili, a vôbec by som sa nečudoval keby impulzívne Monica zvolila výmenu (neviem či môže vylúčený namietať, alebo odmietnuť), no je to prdel, že keď spálila nápovedu aby sa udržala v dobrej pozícii je ochotná sa z tej pozície sama dať preč.

Diel 90% (chýba mi INTRO!!!!!)

Fandím : Gervase, VYTAS!!!, HAYDEN!!!, Ciera / Katie obe z čisto fyzických dôvodov, KAT!!!, začínam Tysonovi, veľký rešpekt za IC s poranením.

Nefadním : Pán zemiakový nos CúúlKokot
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod cypher.eu » 10 říj 2013, 18:38

Čuchy čuch, cítíte někdo taky ten pach Ulongu??

Tadhana OPĚT ZNOVU ZASE prohrála, navíc velice podobným způsobem jako v prvním díle (Galang by se už mohl naučit veslovat) to je síla... doufám, že však nebude žádný promíchání kmenů, koncept se mi líbí takovej, jakej je...

Co se týče vyloučeného, tak klobouk dolů před Calebem - tichošlápek co sedí v koutu a najednou PRÁSK, Brad je díky němu venku :o Z herního hlediska je to ale OPĚT ZNOVU ZASE chybný krok Tadhany, jsou zase o něco slabší a největší brzdy Katie a Ciera jsou stále ve hře :-? WTF guys?! To i podobně padající Ulong měl víc rozumu, než vy...

Pár postřehů:
- 4. díl a nikdo ještě nemá HII - konečně je zase jednou skutečně Hidden!!!

- Redemption Island je koncept, co funguje perfektně pouze v týhle řadě - ať už to je boj o vyřazení s vaším blízkým, nebo možnost vyřadit člověka z druhýho kmene, co vás tak moc se*e... :idea: Bez RI by to nebylo ono (opět kdyby mi někdo řekl před půl rokem, že tuhle větu někdy pronesu, vysmál bych se mu)

- John je prostě telátko, v příštím duelu budu doufat, že odejde on, z těch 3 je nejmíň pro hru zajímavej

- klobouk dolů před Laurou Boneham, myslel jsem, že bude totální přítěží, ale fyzicky je fakt dobrá, "hero pirate" musí bejt hrdej :idea:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod miky253 » 10 říj 2013, 18:55

cypher.eu píše:doufám, že však nebude žádný promíchání kmenů, koncept se mi líbí takovej, jakej je...

Osobně si promíchání dokážu představit, ale jen tak, aby, jak píšeš, zůstal stejný koncept. Takže losovat takovým způsobem, aby nikdo nemohl být v jednom kmeni se svým loved one. Takže pokud by se zase tahaly vejce, měli by tahat jedno ze dvou Aras s Vytasem,Tina s Katie, Laura se Cierou, Hayden s Kat a až zbytek, který už jede na vlastní triko, by tahal z více vajec.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod Lamik.lamity » 10 říj 2013, 19:06

miky253, cypher.eu píše:Debata ohledně promíchání kmenů

Nemyslím si, že by bylo možné promíchání, už jen kvůli vysílání dílu, prostě by ho neměli kam vložit, vždycky bylo promíchání místo soutěže o odměnu nebo spolu s ní, když ale soutěž o odměnu není, tak bohužel asi těžko
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod miky253 » 10 říj 2013, 19:34

Lamik.lamity
Před soutěží o imunity, případně po soutěži na RI. Je to záležitost jedné nebo dvou minut, takže by se to do dílu v pohodě vešlo. Obzvlášť, pokud by si Brad nevyměnil místo s Monicou a nebyl tak polovinu dílu před kamerou on :D
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod milan » 10 říj 2013, 20:01

Ja premiešanie nechcem, bolo by to iné keby bola 100% séria navrátilcov alebo nováčikov, takto to má väčšie grády, keď bude takmer vždy niekto smutný, pri premiešaní v tomto stave, by museli robiť veľa "premenných" ak by nechceli aby boli "partneri" spolu.
Počítam že zlúčenie bude v stave 12 + 1 (RI), alebo 10 + 1 (RI), aby to bolo napínavé počas prvej kmeňovej rady.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod milan » 10 říj 2013, 20:18

VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Erik
Příspěvky: 42
Registrován: 19 zář 2013, 21:29
Nejoblibenější hráči: Bobby Jon (10) Tom (10) Aras (12) Danielle (12) Yul (13) Penner (13) Yau-man (14) Erik (16) Marcus (17) Andrea (22) Kim (24) Carter (25) Malcolm (25) Hayden (27) Tony (28) Morgan (28)

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod Erik » 10 říj 2013, 20:23

Velmi, opravdu velmi povedená epizoda. Tohle mi připomíná nejlepší léta Survivora.
RI-Candice :fuck: pro Brada :idea:
Souboj hodně nudný, Marissa dokázala že černochům opradu moc nejdou skládačky (Cirie-výjimka, ale tý zase nešly ostatní části výzev)
Candice podle mě vypustila první část, aby měl manžílek větší šance, ale to ani nebylo potřeba. John se potil asi jako Ozzy v (SP-poslední IC) ale předvedl dobrý výkon. Odchod Marrisy mi nijak nevadí a dost mě i děsilo, že by se vrátila do hry.
Candice měla dát nápovědu Bradovi, jelikož při jeho inteligenci by si jí určitě přečetl.
Tyson a Gervase nejmocnější kokosoví banditi na ostrově :beer: a to s těma krabama jen dokazuje inteligenci Moniky. Pozice Arase se mi moc nelíbí. Jestli ho Galang vyřadí, myslím, že by to mohlo průběh soutěží určitě změnit.
Věřím že Brad by byl dobrý "vůdce" kmene jako Russell (pouze v Samoe) nebo kdokoliv jiný kdo maká a drží hubu, když neví co má říct. Neměl si hrát na masterminda (tušil sem že bude blbej, ale taktiku sem od něj opravdu nečekal).
IC- Galangu to v lodi opravdu nejde. Tyson :? proč???? Nemá v pořádku ruku a Kat je docela atletická. Brad je rozhodně soutěživý, ale to je asi jeho jediná dobrá věc. Stará Rupertová neni plačka (Jak sem si myslel) ale působí na mě dobrým dojmem. Taková Fiona. Vytas je tady fyzicky VELMI přeceňovaný, vždyť ani nebyl schopný zvednout tu kostku (takže všichni kdo si myslí že by Arasovi nakopal zadek :fuck: ) měl by zůstat u Yogy. Laura je puzzle queen- Robe jdi se bodnout. Ciera ale není moc po mamce a hodně mi připomíná Cortney (S15, 20) navíc ten její postoj :vomit: . Nechápu proč ku**a na tu skládačku nešel Hayden???????????????????? Doufal jsem že se Laura přepočítá ale :( Chci aby Galag už konečně prohrál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dění v Tadhaně supr, Myšlenky Brada jako největší Mastermind začnu kecat s holkama, protože slabí hráči vždycky vytáhnou eso z rukávu, o vyřazení Caleba a potom jako největší Villain všech dob si udělám 2 aliance a obě podrazim což nikdo nebude čekat. Vždyť lidi co tohle udělali vždycky použili HII a zachránili se a byl to epickej tah. Tak proč bych ho nemohl já?
Na kmenovce byl skvělej Caleb, kterej je pravej opak svýho snoubence. Mastermind Brad se přetaktizoval a odešel na RI, kde jsou 2 lidi co ho asi nesnáší nejvíc ze zbylých lidí ve hře. Ale vzhledem k jeho výkonům v soutěžích bych se nedivil, kdyby zůstal a vrátil do hry. Ale dost reálná je taky možnost že jako milostpán vyhoví své ženě a dovolí si s nim vyměnit místo.
+ epizody
Nikdo nemá HII
Marisa venku
Caleb
Kokosoví banditi
Brad na RI
- epizody
Ciera ve hře-naprosto neschopná
Arasova pozice
Monica spálila nápovědu

Fandím: ARAS, Tyson, Hayden, Caleb, Candice
Nevadí mi: Zbytek Galangu (Krom Monicy), Vytas, Katie, John
Nafandím: Ciera
Zbytečné místo: BRAD- kéž by mu Aras nebo Tyson nakopali v nějaký výzbě :ass:

Uživatelský avatar
KraTerka
Příspěvky: 12
Registrován: 27 srp 2013, 14:09
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, PI, All-stars, CI, Fiji, China, FvF, Tocantins, Samoa, HvV, Nicaragua, Philippines

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod KraTerka » 10 říj 2013, 21:44

Tak tenhle díl byl fakt :idea: :dance:
Jediné, co mě mrzí je, že vypadla Marissa.
Jo, a taky mě mrzí, že Kat, Laura B. nebo Tina neměli v díle skoro žádný prostor.
Fandím: Caleb, Ciera, Vytas a možná i tomu páru na RI.:)
Nefandím: Culpepperovci
S: Collen, Rich, Jerri, Elisabeth, Kelly, Tom, Ethan, Christy, Rob C., Jenna, Christa, Darah, JFP, Eliza, Chris, Steph, Danni, Cirie, Penner, Parvati, Yul, Yau-man, Earl, Courtney, P.G., Nat B., Corinne, Bob, Taj, Stephen, JT, Brett, Russel H., Natalie, Alina, Brenda, Stephanie V., Cochran, Colton, Kim, RC, Malcolm, Denise, Laura, Eddie, Vytas, Hayden, Sarah, Spencer, Tasha, Twinnies, John, Jaclyn, Carolyn, Mike

BB: S05: Drew, Diane, Karen, Will, Nakomis S06: Howie, Janelle S08: Jessica S12: Britney, Enzo

TAR: CHARLA & MIRNA, BRIAN & GREG, TWINNIES

Uživatelský avatar
Flora
Příspěvky: 11
Registrován: 03 zář 2013, 04:20
Nejoblíbenější série: PI, Cook Islands, China, FvF, Gabon, Philippines
Nejoblibenější hráči: Yul, Amanda, Todd, Matty, Taj, Stephen, Kim S., Malcolm, Ami, Savage

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod Flora » 10 říj 2013, 21:52

Báječná epizoda s mottem Jak kdo zaseje, tak také sklidí.
Jednak sklízela Candice s Johnem. Ona nasadí manželovi na záda terč, on nevyužije moc, kterou mu imunita (nebo aspoň nápověda) mohla dát. A pak se oba diví, že mají líbanky na ostrově.
A taky sklízel Brad. I přes to jeho velkohubé machovství, kdy si myslí, že všechno vede a přitom ho mužská trojka v čele s Vytasem využívá jen jako štít, mi bylo Brada trochu líto a Candice nikdy nepřijdu na chuť, i když se o to režie zřejmě snaží. Monika s nápovědou naložila asi nejlépe, jak v dané situaci mohla.
Taky mě hodně překvapila Laura B., která se asi v kmeni drží v pozadí, ale v soutěžích teda válí a s Monikou je v soutěžích nejužitečnější.
Tyson s Gervaisem pobavili, jak dva malí kluci ... A další super hláška: Don´t get Johnned (Hayden).
Kmenovka skvělá, s radostným závěrem. A promo epizody konečně jednou nepřehánělo. Brad říkal věci, které si měl nechat pro zpovědi na kameru, Caleb zavětřil vlastní ohrožení a jednal. Myslela jsem si, že bude hrát spíš tichou sociální hru a najedou má v rukou moc, tak aby mu to nestouplo do hlavy (viz ukázky na další díl).
Už od druhé epizody se těším na další díl a snad konečně Tadhanda vyhraje!
Fandím: Vytas, Caleb, Monica, Tyson, Laura

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod Dejvy » 10 říj 2013, 22:08

Ajajaj, raz a znova ma mrzia tie spoilery. Lebo fakt to ide dost dobrou cestou, dufam, že to časom neupadna ala Nicaragua.

Fakt dobry diel, od banditov, cez fuckera na RI, suťaž kde jednoruky Tyson zdolal loved ones až po výborne vyvrcholenie v podobe TC. Kto by to od Caleba čakal? Vidno kto u nich doma nosi nohavice. Takže pápá NFL-KÁR.

Čo sa mi páči je to, že HII nie je len tak niekde pohodený ako v S26 kde sa doslova o nich podkýnali, takže tu bude naozaj nenajditelný bez clue. Aj ked dúfam, že ho niekto na tajnáša najde nech sa neskôr miešaju karty. Uvidime.

Čo mi velmi, velmi chýba je intro, teraz som ho tam už očakával a musim povedať, že sa nanho teším lebo tato skratena verzia je namakaná a určite lepšia ako v S26. OMG kto by to bol povedal, že to bude taký rozdiel pri pohlade na ten cast a čo by to bolo keby tam boli ešte taki Rob C., RC či Terry...

Diel - 92%

Fandim - VYTAS (je to král a ten jeho šašovský brat mu už teraz nesiaha v ramci hry ani po kotníky), Ciera (zlatko :sex: ), Hayden, Gervese, Caleb, Tyson.

Hate list - mrtvy brad, Tina.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA


Zpět na „S27 - Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti