S27 - Blood vs. Water - EP04

Palaui Island, Cagayan, Philippines
September 18, 2013 – December 16, 2013
Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod Pietro » 21 říj 2013, 22:27

Jelikož nějak nestíhám, tak E04 jsem měl tu čest zhlédnout až nyní.

S27 má slušně našlápnuto na úroveň S25, jen to nezkazit.
Že Tadhana dostala opět na zadek mě už nepřekvapuje, o to ale zajímavější byla TC - kde nakonec Brada zařízl ten, kdo mu do očí řekne, že ho nenapíše - Vytas. A to už to vypadalo, že ho nakonec potopí i Hayden, který se ne a ne rozhodnout, koho napsat. Caleb má jedno velké plus za TC a druhé dostane, až po tom, co pošle k vodě Colta.
Ciera k mému potěšení zůstala ušetřena, ale takhle to pořád nepůjde.

Woodcockovci (pořád mi nejde do hlavy nový jméno Candice) nakonec zlikvidovali zoufalou Marissu, která proti nim nemohla mít šanci, ať by šlo prakticky o cokoli.

Co se naznačené možné výměny Pepřenek týče - je mě to šumák, ale asi bych byl radši kdyby se Monica vyhodila sama výměnou, Brad by se kromě Tadhany mohl pokusit narušit vztahy i v Galangu, a vůbec z Pepřenek je mě milejší než Monča, kterou jsem ve OW prakticky ani neregistroval.

Vykradači kokosů - snad jen :lol:

Že není intro, jsem si zvykl, ale proč pořád není s hráči mi uniká - Colt a Rup jsou venku, čili se o dvou Jeffových výbuších nikdo nedoví.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
Jeanner
Příspěvky: 3
Registrován: 17 lis 2014, 11:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Tocantins
Survivor: Heroes vs. Villains
Nejoblibenější hráči: Tyson Apostol
Parvati Shallow
Boston Rob
Nejméně oblíbené série: Survivor: Samoa
Survivor: Africa

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod Jeanner » 19 lis 2014, 10:51

‪#‎coconutbandits‬ :D nejvíc :D

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod lacSzlo » 19 črc 2016, 14:33

Slušný díl, i když jsem pořád na tuhle sérii nějak nezabral. Tadhana šla na 4. kmenovku, naštěstí mají aspoň trochu zajímavé zvraty, takže se na ně pořád ještě dá koukat. Caleb provedl pěkný tah, ale nudný byl u toho stejně jako doposud, a když to člověk čeká, moc ho to nenadchne, takže mě z kmenovky nejvíc pobavil Hayden, u kterého jsem chvíli netušil, jestli dumá při re-votu nad tím, koho napsat, anebo nad tím, jak se píše slovo Ciera :D

Laura B. se slušně předvedla při potápění, až mi Probst sral tím, jak nadšeně provolával slávu jen Culpepperovým :angry:

Ztráta na RI tragická, Marissa byla super, no tak ale začínající sága Codyových má přednost :D

Po 4. epizodě:
Nejlepší: Codyovi, Culpepperovi, Marissa
Nejhorší: Kat, Gervase
(?)

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod SnowWhite » 13 bře 2017, 20:53

Asi jedna z nejlepších kmenovek, co jsem kdy viděla. Caleb to na Culpeppera vytáhl výborně. Fakt jsem se bála o Cieru, ale pak Caleb promluvil a mně spadla pusa. Nejvíc jsem si rvala vlasy, když tam byl záběr na Haydena, jak píše Ciera a pak to škrtl. Nakonec to skončilo pro Cieru i Caleba dobře a Brad maže na RI. Caleb byl frajer, palec nahoru. :idea:
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S27 - Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti