S27 - Blood vs. Water - EP04

Palaui Island, Cagayan, Philippines
September 18, 2013 – December 16, 2013
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod Earl » 10 říj 2013, 22:12

Čo tam po spoileroch keď aj tak to má iný vývoj než podľa spoilerov preto ich neriešim. :mrgreen:
Obrázek

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod Doki » 11 říj 2013, 06:35

Opět skvělý díl. Jak jsem na začátku tuto sérii předem podceňoval, tak se mi teď fakt líbí :dance:
Brad to opět schytal, nyní od Candice. Soutěž vyhrál John s obrovským náskokem, nakonec byla druhá Candice. Marisssin odchod mě trochu mrzí. :-? Candice s Johnem dali nápovědu k HII Monice, která ji spálila v ohni. Dobrý tah.

#CoconutBandits :mrgreen: Aras má namále.

IC: Kat si znovu sedá? :shock: Vypadalo to, že je ve formě.. Tadhana měla na lodi opět náskok, ale Culpepper ji převrhl. Dobrý výkon Laury B. a Monicy. Ciera opět pokazila skládačku :-| (fandím ji), Laura M. byla výborná.

Brad chtěl vyřadit Caleba kvůli tomu, že už nemá LovedOnea.

TC: Caleb je hero! Hayden pobavil škrtáním a opětovném psaní :idea: Culpepper to ale vzal poměrně v klidu a na RI bude pěkný duel 8)

Dílu dávám 85%

FANDÍM: Kat, Laura M.,Gervase, trochu Tyson, Ciera, Vytas, Hayden
NEVADÍ MI: ostatní
NEFANDÍM: Brad

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod jukab » 11 říj 2013, 09:03

Pěkně se to rozmáhá hodnostit plusy a mínusy, tak to taky zkusím: :)

+ manžílci na druhých líbánkách zvaných Redemption, likvidující soupeře, doufám,že takhle vyřadí víc lidí
+ osočování Brada na Redemptionu
+ aliance Vytas+Hayden+Caleb, které to myslí = doufám, že dojdou daleko
+ "nucená aliance" Tyson+Gervase aneb Máme rádi kokosy :)
+ zajímavá ukázka z dalšího dílu

- Tadhana půjde bez Brada úpně do háje
- nevyloučení Cierry, jejíž strategie "Ať vyloučí kohokoli, hlavně když to nejsem já", je ubohá a nezajímavá
- ani Katie nic moc
- nevíme skoro nic o aliancích v Galangu
- soutěž o imunitu

+ i - = spálení imunity, Monica udělala určitě dobře ze svého pohledu, ale ne z divákova :)

Celkově asi nejlepší díl, ten střed celé série by mohl být hodně dobrý.

mikro
Překladatel
Příspěvky: 86
Registrován: 26 srp 2013, 12:10

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod mikro » 11 říj 2013, 10:21

Tak Blood vs.Water se nám čím dál víc rozjíždí a já musím uznat, že jsem zatím vážně nadšený. Proti Caramoanu je to vážně jiná káva.
Moc jsem nepochopil, proč Candice začala tak ječet na Brada. Sice ho taky nemám rád, ale nemyslím si, že bylo nutné, aby si takhle veřejně dělala nepřátele, podle mě to byla spíš chyba. Doufal jsem, že vypadne spíš ona nebo John, ale bohužel to nedala Marissa, na její obranu, tahle skládačka je nejspíš jedna z nejtěžších co v soutěži kdy byly.
Navrátilci zase nedostali téměř žádný prostor, ale ani mi to moc nevadí, líbí se mi tam akorát současná aliance Tysona a Gervase, mám rád Lauru M., ale bohužel kromě toho, že v každé soutěži úplně září u skládačky nedostává téměř žádný prostor a taky musím souhlasit s ostatními, Laura B. mě velmi mile překvapuje v soutěžích, asi s Rupertem chodí spolu potápět :D Vůbec bych se nedivil, kdyby v táboře taky chytala ryby a opatřovala jídlo.
Soutěž o imunitu se mi docela líbila, škoda jen že si Tadhana tak blbě umístila na loď bedny, mohli mít ještě větší náskok. Ciera už zase nezvládla puzzle a prohrála se svojí matkou, nevím proč na skládačku nedali Haydena, když u stavění schodů to byl právě on, kdo dirigoval celý kmen.
Ale kmenová rada, ta byla opravdu masterpiece. Caleb to udělal parádně, Colton u televize musel pěkně závidět, že zrovna Caleb téměř vlastní rukou dostal ze hry hlavního "masterminda", Vytas změnil strany, což mě u něj ani trochu nepřekvapilo, Ciera byla opět zachráněna a Brad se pakoval na RI. Teď se jen modlím, aby začala Tadhana vyhrávat, protože tahle sestava se mi vážně moc líbí.
Fandím: Celá Tadhana!, Laura M., Gervase, Tyson

Samoa
Příspěvky: 3
Registrován: 10 říj 2013, 23:50
Nejoblíbenější série: Samoa, Palau, Tocantins, Cook Islands, Redemption Island, Australia
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Jonathan Penner, Parvati, Amanda, Russel Hantz, Michael Skupin
Nejméně oblíbené série: Thailand, Nicaragua, One world, Marquesas, Caramoan

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod Samoa » 11 říj 2013, 11:04

Další famózní díl, který ale bohužel dopadl dost blbě. Brad je mi od začátku sympatický a jeho agresivní hru si fakt užívám. Nerad bych, aby veškerou inciativu přebrali hráči typu Caleb, Ciera nebo Katie. Příští díl očekávám, že Monica se obětuje. Byl by to super zvrat a Bradovi bych ho fakt přál, i když ten už se asi terče na zádech nikdy nezbaví. Líbí se mi hudba a soutěže. Jsou komplikované, mnohdy kombinují více soutěží z minulých sérií. Jediné, co mě mrzí je, že vypadávají nováčci, zatímco já bych už chtěl vidět venku Tinu, Kat a další pseudohráče. Každopádně se asi shodneme na tom, že po katastrofálním Caramoanu přichází nabušená série, která zatím nepolevuje a směle může pomýšlet na atakování výborných Filipín. Hlavně ať se udrží Brad. Ten zatím dělá polovinu celého úspěchu. Alespoň pro mě tedy.

Uživatelský avatar
todilka
Příspěvky: 25
Registrován: 28 srp 2013, 09:04
Nejoblíbenější série: Survivor: S06, S08, S13, !S20!, S25
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod todilka » 11 říj 2013, 19:45

Jeeeeej Brad je venku... :beer:

Celkově mě tahle série jako většinu víc a víc baví, jen škoda, že nevyhráli příbuzní, bylo by alespoň z navrátilců vidět víc než kokosový blinside a ufňukaná Monika...

Poprvé, po dlouhé době, se němůžu dočakt dalšího dílu, a i když koncept blood vs. water vypadal zpočátku hodně divně, myslím, že tahle série křísí survivor z téměř mrtvých...

Fandím: Tyson, Laura B, Vytas, Caleb...

Díl: 95% (njn, intro)
Most people underestimated me, because of my pink underwear...

sirius001
Příspěvky: 5
Registrován: 26 zář 2013, 11:05

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod sirius001 » 11 říj 2013, 20:11

Ještě mě tak napadá, že v soutěži na RI podle mě John neměl tu skládačku složenou dobře. Vrchní plocha nebyla uplně rovná a ze strany je taky vidět, že na sebe dva "zuby" nezapadají správně (proto mu to nevyšlo).

Jinak nechápu, proč si tolik lidí stěžuje, že není intro. V minulých sezonách jste si zase stěžovali, že podle intra a velikosti fousů, vystouplých lícních kostí a bůh ví čeho všeho, poznáte, kdo dojde daleko a kdo ne... Mě intro rozhodně nechybí.

Uživatelský avatar
Pipíček
Příspěvky: 4
Registrován: 28 srp 2013, 21:06

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod Pipíček » 12 říj 2013, 23:13

Čistokrevná zábava od začátku do konce. Do hry se nám notně míchají emoce a pomalu si na to zvykám. Zvláštní je, že Culpepper mě nijak extra nevadí - jasně, že je to trouba, ale je spíš srandovní než hodný nenávisti. Koneckonců nechali ho dělat špinavou práci a pak ho předhodili lynčujícímu davu (a následně párku doktůrků na RI).
TC výborná, vtipné je, že mě šlo hlavou, že by z toho Caleb mohl vybruslit zveřejněním a ono to fakt přišlo. Nicméně nebýt chladně kalkulujícího Vytase, bylo mu to prd platné. A taky není úplně chytré na sebe všechno na radě napráskat.
Bylo to od Caleba velmi chytré, ale s odřenýma ušima, takže být jím, zase bych se až tak neprsila. Caleb mě rozesmál, když mu do náruče přihopkal Colton. Coltonovi vcelku bez emocí zamával se slovy ve smyslu, že to tušil a bylo to.... Coltonovo "účinkování" bylo opravdu zbytečné, ale zase takový pojeb si od Jeffa nezasloužil. Probst si ho tam vydupe a pak ho líská, že minule skončil taky... Zrovna zdravotní evakuaci bych mu nevyčítala... Vynadat by zasloužil spíš Jeff, ale kdoví. Třeba ho zjebli nahoře, tak se vyřval dole.
S povděkem kvituju, že sem tam zahlídnu i rybolov, rozesmáli mě kokosoví banditi (strašlivá kravinka, ale potěší).
Klobouk dolů před Laurou B., ve vodě zaválela, škoda, že o ní zatím nevíme víc.
Mezi Arasem a Vytasem zůsatává hodně nevyřešeného a beru zpět mé mínění, že by dokázali jít tvrdě proti sobě. Navzdory strkanici do vody si to už nemyslím. Zřejmě se ještě dočkáme věcí, při kterých nezůstane oko suché.
Epizoda mě neskutečně bavila.
P.S. Monica dle mého do toho půjde. Jestli s tím ale bude král bramborových lidí souhlasit, je věc druhá. Větší šanci dojít dál má každopádně Monica.
„Otázka trápí mě nocí dnem, zda lidstvo či mé já blázen je.“ Albert Einstein

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod hozu » 13 říj 2013, 10:13

Spálení nápovědy k HII byl rozhodně solidní krok Monicy. Nutno říct, že ač jsem celkem fanoušek HII, vypadá to, že série bez její použití by mohla být příjemná změna. Každopádně zdá se, že je snad i nějak solidně schovaná :)
Prohra loved ones opět moc nepotěšila...no alespoň přinesla tu zajímavou TC. Caleb to zahrál skvěle. Ostatně kolikrát se vyloveně podařilo změnit něčí hlas na kmenové radě. Dodatečné hlasování pak byla Vytasova jistota. Pěkné zaříznutí Brada. Jeho chování potom bylo strašně vtipný. Doufám, že ho Candice s Johnem dorazí. No snad Probsta nenapadne ho pozvat znova :D
Že by si to s ním Monica vyměnila bych i věřil, tak uvidíme, vlastně by to mohlo být i celkem vtipný na sledování, ač s celkem jasným koncem :D
Tyson a Gervase kradou kokosové mléko byla vtipná "scéna" (inteligence Monicy pobavila), ale jen to ukazuje, že v tom kmeni je to prostě až moc "sluníčkový". Snad už příště prohrají, ať zjistí že hrají Survivor :)

Favoriti po čtvrtém díle: Vytas, Hayden, Candice.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

lakit
Příspěvky: 15
Registrován: 07 zář 2013, 19:40
Nejoblíbenější série: Mikronésie, HvV, Austrálie, Amazonka, Perlové ostrovy
Nejoblibenější hráči: Parvati Shallow, Andrea Boehlke, Rob Mariano, Richard Hatch, Eliza Orlins, Elisabeth Filarski, Cirie Fields, Amanda Kimmel, Shii Ann Huang, Stephenie LaGrossa, Rob Cesternino a mnozí další
Nejméně oblíbené série: Thajsko, Nicaragua

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod lakit » 13 říj 2013, 10:58

Velmi povedený díl s krásnou tečkou na závěr. Taktizování v téhle sérii nebere konce a to navrátilci ještě nemuseli jít na žádnou kmenovou radu a situace v jejich týmu je zatím poněkud nepřehledná (většinová aliance sice existuje, ale její pevnost ještě nebyla řádně prověřena).
Na RI nejdřív Candice pěkně setřela Brada a zdviženým prostředníčkem mu dala najevo, co si o něm myslí. Při vlastním souboji dominoval John, když se mi zdálo, že Candice začala úmyslně pomalu, aby mu kryla záda a případně se místo něj obětovala. Jakmile John vyhrál, Candice přidala a suverénně porazila Marissu, pro kterou tak hra skončila. Je obdivuhodné, s jakou chladnokrevností a soustředěností si počíná paní doktorka při výzvách o přežití. Při hrátkách s nápovědou ke skryté imunitě bylo krásně vidět, kdo je v manželství Culpepperových a Codyových dominantní osobou, když John a Monica bez odmlouvání poslechly rady svých partnerů. Candice nasměrovala nápovědu prostřednictvím Johna k Monice a ta jí na radu Brada přede všemi ihned spálila, aniž by jí četla. Na RI mají teď Codyovi druhé líbánky, Candice se ohání s harpunou stejně dobře jako v nemocnici se skalpelem a tak má manželský páreček dostatek ryb a netrpí hladem.
Kokosoví záškodníci Tyson s Gervasem pobavili a také Monica, která svedla vypité kokosové mléko na nebohé krabi, kteří se proti takovému nařčení ani nemohlo bránit.
Souboj o imunitu měl již tradiční průběh. Kmen Tadhana se rychle ujal vedení, aby na konci opět prohrál. Jeff znovu neopomenul pochválit Brada, ale výborně si vedly také Monica a zejména Laura B. Při skládačce se k Cieře tentokráte přidal Vytas, ale efekt to mělo nulový. Neúspěchy u skládaček bych neházel úplně na Cieru. Ona v nich nemusí být nijak zvlášť špatná, ale na mámu zkrátka nemá. Laura M. v nich jasně dominuje a nejspíš by porazila kohokoli z nováčků.
Domýšlivý Brad, přesvědčený o svém výsadním postavení v kmeni, měl spadeno na Caleba, jelikož chtěl udržet ve hře hráče, kteří mají ještě svého blízkého ve druhém týmu. Caleb to vycítil a snažil se obrátit Vytasovu a Haydenovu pozornost k Bradovi, ale ti si ho chtěli nechat jako štít do sloučení a mínili vyloučit nepříliš užitečnou Cieru.
Na kmenové radě zase dostával největší prostor Brad a jeho odpovědi utvrdili Caleba v tom, že je třeba jednat. Na rovinu prohlásil, že bude hlasovat pro Brada a dá tak Cieře šanci na záchranu. Holky příležitosti využili a protože Vytas s Haydenem zůstali na straně Brada, došlo k remíze. Ale už v té chvíli bylo celkem jasné, že na RI poputuje Brad. Vytas a Hayden jsou hráči, kteří by se nespoléhali na náhodu při případném losu, zatímco obě holky i Caleb by do loterie s taháním kamenů šli. Hayden po dlouhém přemýšlení a škrtání už napsaného nakonec strany nezměnil, ale Vytas ano. Bradovi zhasla pochodeň a on se rázem proměnil z vlka v krotkého beránka, který se na nikoho nezlobí, nikomu nic nevyčítá a má všechny rád. Pro Johna a především pro Candice byl jeho příchod na RI předčasným vánočním dárkem.
V ukázkách na příští epizodu byla naznačena možná výměna na RI mezi Bradem a Monicou. Z herního hlediska by to ale byl naprostý nesmysl. Brad by si příchodem do nového kmene moc nepolepšil a Monica by zahodila svojí poměrně dobrou pozici a nejspíš by při duelu vypadla ze hry (i když ve výzvách není špatná). Já bych si přál, aby při příštím duelu vypadl John a Candice se tak mohla plně soustředit na další výzvy o přežití a nesledovala po očku manžela, jak si vede. V Tadhaně se stává nejmocnějším hráčem Caleb, který má teď na výběr, zda zůstat dále s Haydenem a Vytasem nebo jít s Cierrou a Katie. Každopádně bych chtěl, aby už Tadhaňané konečně imunitu vyhráli a na kmenovou radu šli jejich soupeři. Také je skoro neuvěřitelné, že ani po čtyřech epizodách není na scéně jediná skrytá imunita.
Dále fandím Lauře M, Candice a sympatická je mi prakticky celá Tadhana.
S výjimkou Brada mi nevadí vůbec nikdo (a i ten spíš kvůli protěžování ze strany Jeffa než kvůli hře samotné).

Uživatelský avatar
Nik
Příspěvky: 45
Registrován: 27 srp 2013, 07:58
Nejoblíbenější série: S20

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod Nik » 13 říj 2013, 11:08

Další výborný díl. Redemption duel dopadl podle mých očekávání ( odhaduji, že John má největší šanci jít zpátky do hry). Nebýt Brada, tak by Monica otevřela nápovědu k HII. Imunita zase těsná, až na skládačku, kde Cierra znovu vyhořela :cry:
Vyloučení Brada mě moc nepotěšilo ( teď to vypadá, že to Bude jak v S10 Palau- budu ohromně překvapený jestli Tadhana něco vyhrají) .

+ nikdo nemá HII
+ stále překvapující výkon Laury B.
+ "Coconut Bandits :lol: "
- prohra Tadhany
- nevýrazná Kat a Katie
- Brad na RI

Fandím: Tyson, Aras, Hayden a Cierra
Nefandím: Katie, Laura M. a Monica

Hodnocení - 9/10 :idea:
Favourite players: (s01)Joel,Rich (s02)Nick,Michael (s03)Silas,Clarence (s04)-Hunter,Sean (s06)Matthew,Heidi (s07)Christa (s09)Sarge,Julie (s10)Bobby Jon (s11)Rafe (s12)Shane,Aras (s13)Nathan,Penner (s14)Boo,Stacy (s15)Frosty,Peih-Gee (s16)Alexis (s17)Ace,Sugar (s18)Tyson,Coach (s19)Jaison (s21)Benry,Holly (s22)Andrea,Grant (s23)Whitney,Brandon (s24)Troyzan (s25)Peter,Carter (s26)Reynold (s27)Vytas,Hayden,Candice (s28)Spencer,Tony (s29)Josh,Redd,Baylor (s30)Jenn,Mike

Best players EVER : Boston Rob, Tony, Mike
Most HATED players : Dawn, Sherri, Russell, Dan

Uživatelský avatar
Thorg3
Příspěvky: 34
Registrován: 30 srp 2013, 22:39

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod Thorg3 » 13 říj 2013, 12:37

Nejvíc mě rozesmála hláška: "kokosový banditi jsou zpět" a to jak eště ojebavali ten kmen že krabi to vyžrali, prostě konec :D Gervese s Tysonem mě neskutečně bavěj a fandim jim moc.

Jinam sem strašně rád že se konečně Braduv kmen ujal vedení a podrazil Brada. Už sem myslel že ho budou jen slepě následovat a bát se udělat cokoliv bez jeho svolení viz Redeption Island s v čele s BR.

Ze strany Caleba skvělej tah a sem rád že i Vytas otočil. Ač Breda bytosně nenavidim tak repsektuju že se nezachoval jak malá šlapka ale vzal to s respektem a uznal že to zahrali dobře proti němu.

Celkově mě serie strašně moc baví, chybí jen intro k dokonalosti. Je to fajn osvěžení po dlouhé době těšit se na díl za dílem ! :)

Uživatelský avatar
yero
Příspěvky: 21
Registrován: 27 srp 2013, 19:04

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod yero » 13 říj 2013, 12:45

Já bych se moc neradoval, že Brad je venku.. Může se s ním vyměnit Monica nebo může vyhrát a zůstat na RI.


Jinak jak šel Gervase s Tysonem pryč "Můžem už se nedívají", tak jsem čekal, že jdou hledat imunitu a né vyžírat kokos :)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod milan » 13 říj 2013, 12:56

Pýtam sa znova aj pri tomto diely, kde sú tí ľudia čo vraveli, že Tyson je vychudnutý a slabučký? :)
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Thorg3
Příspěvky: 34
Registrován: 30 srp 2013, 22:39

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod Thorg3 » 13 říj 2013, 13:54

Tyson je největší frajer, už i ta strategie mu není cizí jako v HvV a neskutečně mě baví. Doufám že pomstí Rachel a vyhraje mega ! :)

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod Rendy » 13 říj 2013, 15:32

Ten závěr byl opravdu špica :eee: Zaslechl jsem, že epizoda je pecka, ale až do konce, jsem moc pecku neviděl, celkem jasně to vypadalo na vyloučení Ciery nebo Caleba...ale jak dokáže změnit hru jedna hozená rukavice :D Jinak mi tak nějak uniká, proč se tolik fandí Cieře, sice je trochu nestálá a perfektně se to ted zužitkovalo, ale jinak mi přijde jako taková nemastná neslaná muňka :-? A už teda také doufám ve výhru druhého kmene, pač tam bych si tak rád zavylučoval, třeba taková Tina, na tu mám vyloženě alergii. Za to Candice mi tu vůbec nevadí, v soutěžích je opravdu domina, jen tak dál. Doufám, že z RI půjde domů John, protože je to jen takovej svalnatej tydýt. Brad aspoň dělá show.

+ Perfektní kmenovka, Hayden neví a neví a nakonec neví nikdo
+ Kokosový gang
+ Caleb přemýšlí
+ Zapikaná HII

- Tina stále ve hře
- Kde je Kat?
- Intro se někam zakutálelo
- Ciera se plouží po pláži, ani skládačku neumí

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod milan » 13 říj 2013, 16:32

Sledujem práve After Show a poukázali tu na jeden moment, ktorý som si nevšimol, a to ako Kat ukazuje na seba prstom a dáva tak jasne najavo Haydenovi, že je prvá na vypadnutie, čo by fakt znamenalo, podľa toho, že ju takmer nevidíme (ako som už písal aj minule), že najskôr nieje v žiadnej aliancii, a ani nemá s nikým nejaký bližší vzťah, pritom je to podľa mňa spolu s Laurou B (na moje prekvapenie) najlepšie fyzicky pripravená baba.
Přílohy
Survivor After Show - Handling Her Biz - YouTube[16-29-28].JPG
Kat
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod Earl » 13 říj 2013, 16:38

Podľa tej foto to vypadá, že Kat má asi blízko k Laure, lebo všetci čumia dolu len Kat a Laura na Haydena. Takže oni asi vedia, že sú mimo aliancie a držia spolu. Je blbé, že sa im vôbec nevenuje kamera, ak by náhodou vypadli za sebou teraz tak o nich nič nevieme.
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod milan » 13 říj 2013, 16:41

Ja sa divím hlavne Tysonovi, že nechce spolupracovať skôr s Kat ako s Tinou, už len čo do zlúčenia je Kat lepšia na fyzické súťaže a tiež mi príde vernejšia čo do hlasovania, Kat hrala už vo OW dosť čistú hru, kopec ľudí tu napíše že je blbá, ale práve fakt, že až tak nad hrou nepremýšľa je lepšia voľba aj do takého finále, kde si viem predstaviť že ju niekto argumentami viac zruinuje ako takú Tinu, ktorá vie kecať.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod Earl » 13 říj 2013, 16:45

Tam sa skôr boja aj toho, že Kat a Laura sú väčšia fyzické hrozby. Dosť mi príde, že Laura je silnejšia než Gerv a aj Aras. + to, že v druhom kmeni na Kat čaká Hayden a boli by silný ak by sa spojili. Myslím, že tam sa ani neriešia ešte také veci, že Tina tam má Katie, Laura Cieru a Monica Brada. Ešte neprehrali tak ich také veci netrápia. Až teraz Tyson poukázal na to, že Aras tam má Vytasa.
Obrázek

Uživatelský avatar
huli
Příspěvky: 42
Registrován: 26 srp 2013, 22:57
Nejoblíbenější série: Austrálie, Afrika, Guatemala, HvV
Nejoblibenější hráči: Jerri, Lex, Yul, Marty, Jim, Malcolm
Nejméně oblíbené série: Caramoan

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod huli » 13 říj 2013, 17:56

milan píše:Pýtam sa znova aj pri tomto diely, kde sú tí ľudia čo vraveli, že Tyson je vychudnutý a slabučký? :)

To nekdo doopravdy tvrdil? Jestli ano, tak budto nevidel jeste ani jeden dil Survivora, nebo je to opravdu slaboduchy idiot, pro ktereho jsou automaticky nejlepsimi soutezicimi do vyzev James, Joel nebo Brad C. Prece kazdemu musi byt jasne, ze nejdulezitejsimi vlastnosti jsou hbitost, mrstnost, stabilita a vytrvalost, fyzicka sila je az daleko za nimi. Osobne Tysona radim z hlediska fyzicke pripravenosti jen o neco malo za Ozzyho (tam hodne dela plavani), jako byvaly profi cyklista ma pro vyzvy mnohem lepsi predpoklady nez napr silni, ale neohrabani ex fotbaliste.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod milan » 13 říj 2013, 18:13

Jo písali, že je moc chudý a podobne, pritom Tyson je žilovatý a je neskutočne pohyblivý a obratný. Ďalší čo si myslia že veľké svaly typu James, Brad sú v hre naj :lol:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod Ferenc » 15 říj 2013, 20:58

Parádní díl,
na RI Brad dostal zas nával kritiky vypadla Marissa a vyhrál John a dal nápovědu Monica která ji spálila :focus: . U Galangů mě pobavili Tyson a Gervase ala "coconut bandits". Galangové svím obvyklým stylem vyhráli výzvu. Brad se "nenápadně" pokusil vyřadit Caleba ale ten překvapil a nechal vyhodit Brada. :woot:
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod Angie » 15 říj 2013, 21:40

Hodnocení plusy a mínusy se mi nějak zalíbilo, je to podle mě rychlé, výstižné a všeříkající...

+ kapky pro Brada na RI
+ vypadnutí Marissy
+ spálení nápovědy k HII
+ "coconut bandits"
+ ještě stále nikdo "nezakopnul" o HII
+ Calebův tah na TC
+ vyloučení Brada

- chybí intro
- málo času pro Lauru B., Kat a pár dalších
- dvě různé odměny, jednou soutěž o rybářské vybavení prohráli, tak proč jim dávat další a další šance
- Monica a její "vystoupení" Brad je nejlepší, o všechny se stará, loví, vaří, udržuje oheň (pere, žehlí, uklízí...)

Fandím: Tyson, Caleb, Vytas, Hayden, Candice
Nefandím: Brad, Monica

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod milan » 16 říj 2013, 08:57

Aj keď sa to viaže na diel predošlý, tak to je čerstvý status na FB:
Leif Manson
Colton Colton Colton once a quitter always a quitter. Would you have wanted that spot? Because I know I would have taking his spot in a second.

Buď je niekto sarkastický, alebo nevie rozdýchať stále narážky čo mal Colton na neho v OW. Nechám to na Vás. :D
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „S27 - Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host