S27 - Blood vs. Water - EP05

Palaui Island, Cagayan, Philippines
September 18, 2013 – December 16, 2013
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S27 - Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:43

Epizóda 5
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod Lamik.lamity » 17 říj 2013, 02:57

Ten záběr na RI před soutěží nikdy nebyl tak dlouhý!
RICH - Candice opět vypadala, že zpomaluje, aby pojistila manžela, na konec prohrála a vypadla. Docela se mi znecutila tím, jak byla naštvaná na Monicu pro to, že pro ni hlasovala
Mezi soutěžemi mě celkem dostala Monica vysvětlující Tině, že Brad vlastně není zas tak hloupý: "He´s a lawyer too"
ICH-Jak to holky hážou? Aras byl bez šance :D Gervase je buď v soutěžích excelentní nebo nulový. Jsem rád, že vyhrála Tadhana, protože to bylo přesně v pravou chvíli, kdy mohl vypadnout někdo z dvojice Vytas-Hayden
Kolikrát musí zopakovat, která je ta hlavní aliance? Já chápu, že jste na to 5 dílů kašlali. Před TC to vypadalo, že vyletí některá s Laur, kterým oběma fandím, naopak jméno Kat nebylo ani jednou řečeno.
TC: Rupert:"Waaaa!"-Jeff Probst A rozhodně bych spíš vyhodil Lauru od Ruperta. Mrzí mě, že vypadla zrovna tato Laura. Proč se Jeff vůbec ptá, jestli někdo nemá HII, když mu na ní všici se*ou. Další "podpásovka" pro Jeffa :D
Epizoda: 70%
Fandím:Vytas, Aras, doufám, že aspoň chvíli Laura M, Laura B, Ciera, Hayden, Coconut bandits, i ta Tina
Nefandím: snad jen Culpepperovským a Katkám
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod Lifty » 17 říj 2013, 10:36

Tak mi nic nevyšlo tak, jak jsem si přál... Brad stále zůstává a vypadla nesprávná Laura.

Laura B. se začala konečně projevovat a lezla mi těžce na nervy. Způsob jakým se chtěla zachránit - "Kat, holky se zlobily, že jsi nešla sedět při soutěži ty" WTF? Doufám, že příště půjde.

Promíchání kmenů bude ještě hodně zajímavá záležitost...

Jinak díl docela slabý, jak co se dění týče, tak soutěží...

BTW když Laura masírovala Arase, Tyson mi přišel nějaký smutný :D
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod brninho » 17 říj 2013, 11:50

Díl byl celkově slabší, asi za to dost může celkem výraznej prostor pro Galang, zvlášť když nejvíc prostoru dostaly otravné elementy (Laura B.) nebo nudné elementy (Monica, Tina, Aras), Coconut Bandits tentokrát ostrouhali... :D
- určitě jsem rád, že je Candice venku a snad ji její uplakánek bude příští epizodu následovat
- epický záběry na Vytase a ostrov
- Tadhana konečně!!! vyhrála IC
- Aras je pěkná svině, Laura M. není mou bůhvíjakou favoritkou, ale bylo mi ji líto, tohle je ten typ blindsidu, který moc rád nemám, snad se to obrátí proti němu
- z toho "we're gonna switch things up" jsem mírně rozpolcenej, snad v případě novýho rozdělení kmenů lidi ze současné Tadhany udělají dobrý aliance, nechci přijít o nikoho z nich
btw. konečně jsem viděl tu Haydenovu sérii BB, ten borec mi je ještě víc sympatickej, je to velkej hráč a podle mě ten typ, co klidně podrazí Kat, když mu to ulehčí cestu k FTC, jsem docela zvědavej...
Hodnocení epizody: 60 %
Oblíbenci: Tadhana, Coconut Bandits
Neoblíbení: John, Aras, Laura B.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod miky253 » 17 říj 2013, 12:57

Díl zhodnotím až později, protože teď nemám čas, takže napíšu jen dva postřehy.
1) Myslel jsem si, že Laura M a Ciera dojdou obě až do sloučení, takže teď očekávám, že Laura M vyhraje na RI, protože pokaždé, když kmeny přicházely na IC, tak režie ukázala záběr na tyhle dvě a jasně upozorňovala na jejich vztah, což by mohlo znamenat, že si připravuje půdu pro něco, co se stane po sloučení.
2) Příště doporučuji radši nekoukat na promo fotky, [spoiler]protože pokud tam bude vidět, kdo kde bude stát při soutěži na RI, dá se snadno určit, kdo vypadne. Promíchání kmenů totiž přijde až po soutěži.
spoiler.jpg
[/spoiler]

edit: :D http://instagram.com/p/fjYhiEQu3r/#
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

mikro
Překladatel
Příspěvky: 86
Registrován: 26 srp 2013, 12:10

Re: S27 - Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod mikro » 17 říj 2013, 14:48

Wow, tak tohle mě hodně překvapilo! Jak už bylo řečeno, podle způsobu, jakým byl portrétován vztah Laury a Ciery jsem čekal, že u nich ještě dost uslyšíme. Ale nic není ztraceno, Laura není úplně venku.
Caleb je trochu opilý svou mocí, v kmeni mu už nikdo moc nevěří proto, jak rychle změnil strany na minulé kmenovce a on teď usnul na vavřínech a jen se naparuje, jak je klíčový hlas. Mám pocit, že tohle by se mu mohlo ještě hodně vymstít.
RI mě ani moc nezajímal, nejradši bych, kdyby nějakým twistem vyletěli Candice, John i Brad, ale bohužel se Bradovi povedlo to zvládnout, i když podle to střihu to bylo jen o sekundy. Monica opět spálila nápovědu k imunitě, což je podle mě teď nejchytřejší krok. Tak jako tak se ale divím, že ještě ani neukázali, že by se někdo snažil imunitu hledat bez nápovědy.
Hodně se mi líbily záběry Vytase cvičícího jógu v krajině a pak i ukázky Tadhany zničené různými zraněními, jak se chystají na soutěž jako by šli pomalu do války. Hrozně jsem jim držel palce a nakonec to vážně zvládli, měl jsem fakt radost, akorát jejich výběr steaků místo rybářského náčiní mi moc hlava nebrala.
V Galangu se ukázala Laura B. jako naprosto nemožná, v soutěžích je možná nápomocná, ale v hlavě má totálně vymleto a to jak žalovala na Lauru a Monicu mi bylo vážně k smíchu. Laura M. sice moc nehrála (pobavilo mě jak kdosi říkal že se o aliance moc nezajímá a na to záběr Laury jak si prozpěvuje v síti), ale rozhodně měla potenciál a mohla něco předvést, škoda že ji Aras takhle podrazil.
Vážně se těším na nové díly jako loni v době Filipín!

Uživatelský avatar
k.g
Příspěvky: 54
Registrován: 26 srp 2013, 22:59

Re: S27 - Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod k.g » 17 říj 2013, 15:25

Trend Filpín pokračuje ... aneb začíná se to rozjíždět ? :dance:
Díl pro mě rozhodně nebyl slabší, ale bylo naopak ukázáno to co v ostatních chybí. Ukázky z Tandamy rozhodně stály za to, Vytasova joga excelovala. Musim fakt vyzdvihnout i vybranou muziku k záběrům přírody.

Nevím co bylo pro mě více zrušující - Souboj o přežití mojí Candice nebo oblíbeného kmene Tandamy...
Kmenová rada byla už méně zrušující, ale odchod Laury mě moc nepotěšil, na druhou stranu vidět chladného vraha Arase stálo za to :hungry:
Z nadcházejícího twistu jsem rozpolcen, spoilery jsem nečetl, nevim co čekat, ale rozhodně bych byl radši, kdyby to zůstalo tak jak to je, přičemž vidět blindside na Arase bych měl hody :D

Díl 85%
Favoriti: Hayden, Vytas, Coconat bandit , Ciera a její Milfmum

EDIT : Bylo by možným twistem sloučení ?? 12 + 1 ? Co když je Jeff nasraný, že nikdo nehraje podle jeho pravidel a nehledá imunitu, tak si řekl dost s nápovědami před všemi, sloučíme je a podstrčíme nápovědu k imunitě do koše s potravinami (klasika)
FAN of Survivor South Africa: SEASON 5 - South-China SEA, Champions

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S27 - Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod rhee » 17 říj 2013, 16:09

Už od ukázek z minulého dílu mi bylo jasné, že Brad nedovolí, aby si s ním Monica vyměnila na RI místo. Zaprvé by to pro takového macha byla potupa a zadruhé by to byla nehorázná blbost. Stejně by v Galangu vydržel jenom do jejich první prohry a Monica by akorát zahodila docela dobrou pozici.
Průběh "duelu" byl napínavý, Johnovi očividně skládačky jdou. Bohužel. Ze všech tří lidi na redemptionu je on nejmíň výrazný, nemastný, neslaný, nezapamatovatelný. Brada a Candice nemám ráda, ale aspoň dělají (hlavně teda ten první jmenovaný) show. Nakonec teda odešla Candice. No, oplakávat ji určitě nebudu. Mám takový dojem, že tentokrát se z ní snažil střih udělat opravdovou hrdinku. Na mě to ale nezapůsobilo, jenom se nestihla dostat do pozice, kde by něco mohla podělat, někoho zradit nebo udělat nějakou tu svoji specialitku.

Tadhana KONEČNĚ vyhála imunitu. A v pravý čas. Těžko říct, jestli by v případě prohry byli v ohrožení Vytas s Haydenem nebo Ciera s Katie. Caleb je nevyzpytatelný, v tomhle si je se svým snoubencem podobný.
Neskutečně mě potěšilo, že Vytas porazil Arase, ještě víc v návaznosti na to, že Aras zavinil odchod Laury :angry: Kvůli němu jsem přišla (sice vím, že ne definitivně) o prvního ze svých čtyř velkých favoritů. Takže pro příště mám jasno, komu budu na RI fandit. Ne jako v tomhle souboji, kde mi bylo vcelku jedno, kdo vypadne.

Obrázek

Epizoda se mi líbila i z několika dalších důvodů.
I. KONEČNĚ se zase na obrazovku dostaly pořádné záběry přírody. Ty, ve kterých cvičil Vytas aka Mr Yoda... teda Yoga, byly úžasné!!! Tak trochu jsem si zavzpomínala na Coache na RI v Tocantins, ty byly taky parádní.
II. KONEČNĚ se začali věnovat i takovým věcem jako jsou štípance, škrábance a upadávající nehty (mimochodem pěkný hnus, chudák Katie... no, aspoň jsem ji poprvé ve hře zaregistrovala). Na rozdíl od některých nejmenovaných sérií to nevypadá, že jsou ubytovaní někde v hotelu, kde si válejí šunky a vždycky je jenom vypustí ven a natočí s nimi pár záběrů.
III. Pořád NIKDO nemá skrytou imunitu.
IV. Vytas se neštítí ničeho a rozjel to svoje flirtování. Směr Caleb :D :love:

Série si pořád udržuje hodně dobrou úroveň, společně s Philippines zatím nejlepší 20+ série. Akorát mě děsí, co přinese ten twist v další epizodě. Líbí se mi to tak, jak to je.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod miky253 » 17 říj 2013, 16:39

rhee píše:Akorát mě děsí, co přinese ten twist v další epizodě. Líbí se mi to tak, jak to je.

Jak jsem psal už u některé z předešlých epizod: Ten twist fungovat může, ale musí se to losovat takovým způsobem, aby Aras a Vytas, Tina a Katie ani Kat a Hayden nebyli ve stejném kmeni. Pokud by totiž některou dvojici dali do stejného kmene, hned by se z nich stal terč.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S27 - Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod Earl » 17 říj 2013, 16:47

Nikdy už nepozerám spoilery k žiadnej sérií. Séria ide úplne inak ale som aj rád, že ma to dokázalo zaskočiť asi ako Lauru.
Neviem čo napísať, nič dlhé a obsažné ma nenapadá. Tadhana konečne v hre Galang podobne, konečne pochopili, že hrajú hru. Kat a Laura B. konečne na kamere. Aras mi začína celkom vadiť, neviem prečo, Tyson naopak u mňa touto sériou stúpa. Katie má nohy v hroznom stave chúďa. :-|
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S27 - Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod rhee » 17 říj 2013, 16:54

miky253 píše:Jak jsem psal už u některé z předešlých epizod...

Přesně tak, to je jediná šance, kdy by ten twist mohl teoreticky fungovat. Ale kdoví, jestli takhle uvažovala i produkce, bojím se, že to pořádně nepromysleli.
A sakra, mi se strašně líbí aliance Vytas + Hayden, nesmí mi je rozdělit :D
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S27 - Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod zdenek000 » 17 říj 2013, 17:17

Docela mi vadí, že pouštějí záznamy z RI z konce minulého dílu. Akorát to zabírá čas. Sice ne moc, ale stejně.
Na RI jsem doufal, že Monica si nevymění místo a naštěstí ne. Nakonec vypadla Candice, protože dávala čas naivnímu manželovi(spíš jejímu pejskovi) a pak nestíhala. Její smůla. Nijak mi chybět nebude. Nejradši bych, aby odešli všichni, co tam byli. Docela mě překvapilo, jak holky v Galangu fandily Bradovi.
Monica podle mě už nemusela zahazovat nápovědu do ohně. Kvůli tomu by jí nevyhodili.
ICH- tam jsem strašně fandil Tadhaně a dobře to dopadlo. Bylo by těžký vidět někoho od nich odcházet..
Laura B. je možná silná v soutěžích ale ve strategii je fakt špatná. Způsobem, jakým to podávala, by nepřesvědčila snad nikoho.
Taky mě zaskočilo, že vůbec nepadlo jméno Kat, když neni v alianci.
TC- celou odbu jsem taky doufal, že vypadne Laura B., když už se mezi nima rozhodovalo a bohužel. Aras si prosadil svoje a byl z toho blindside. To mě na jednu stranu potěšilo a na druhou taky moc ne, jelikož Lauře M. fandim. Aspoň bude komu fandit na RI. :D Snad je oba vyhodí jednoho podruhym.
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod milan » 17 říj 2013, 17:43

Dosť nudný diel, neviem ako vy, ale strašne som sa trápil pri sledovaní, a keby som nemal prsty zasrané od jedla, tak to preklikám.
Duel na RI docela oničom, prečo im nedajú niečo na vytrvalosť, stále skladačky a podobné sračky, vypadnutie Candice ma nebolí, bola mi vždy ukradnutá, možno Billymu spadla slza, musím sa pozrieť na jeho profil.
Čo do súťaže o imunitu, kto rozhodol? Hayden :fuck:
Hneď jak som videl Lauru ako posielala palec nahor svojej dcére na lavičke tak som vedel, že to môže mať blbé následky.
Čo sa týka Rupertovej ženy, je to podobná troska ako Lisa (S25) či Dawn (S23/S26), nemám rád tieto ženské, podobne ako Tina je na päsť... a zaklincovala to vypolstrovaná Monica, ktorá je na pár faciek.
Vyhodiť Lauru M. by sa im mohlo vypomstiť, ale keďže bude twist tak to najskôr prežijú (podobne ako ten plačko Aras, určite plakal a utieral si slzy do trička že po Terrym ho porazil aj jeho brat).
Laura M. ako skvelá na skladačkách by mohla súťaž na RI dať, ak bude zase niečo podobné, dosť sa ale bojím, že pri dvoch alfa samcoch tam šupnú nejakú blbosť.
Najviac ma bavila Kat, jej ružová mikina s kapucňou ala Rocky Balboa na TC je už legendárna, trošku som sa obával, keď mala taký namyslený / sarkastický výraz, že ju znova podrežú ako v OW, ale chvála bohu k tomu neprišlo.
Najlepší záber, ako si vyberá niečo zo zubov.

Survivor.S27E05.HDTV.x264-LMAO[17-07-01].JPG
Kat


Fandím : Kat, Hayden, Vytas, "Kokosový banditi" (Gervase 100%, Tyson 50% - ak vyhodí Arasa budem veľmi rád a bude to 100%)
Nefandím : Brad, Monica, Tina, Laura B.
Zvyšok neutrál

Je čas na 04x01 The Walking Dead :fuck:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S27 - Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod cypher.eu » 17 říj 2013, 17:53

5. epizoda mě bavila zatím asi nejmíň, nevím čím to... že by Brad nebyl zas až tak špatnej element pro hru? :mrgreen:

Co mě z celý epizody překvapilo snad nejvíc bylo to, jak všichni z Galangu fandili Bradovi :o WTF? To tak moc nesnášej Candice?? Jestli jo, tak nějak nechápu, čím si tuhle neoblibu zasloužila, přece jen bych jí víc chápal u Coltona či Ruperta... Každopádně po spanilý jízdě RI soutěžema nám Candice končí a je mi to jedno... podobně tam kralovala v s23 Christine a tý sem návrat do hry přál víc, než týhle bloncce :smile:

Soutěž o imunitu a odměnu z mýho pohledu doposud rozhodně nejhorší z týhle řady - skluzavka a pouťový házení kroužků na kolík??? Pffff, zajímavý asi jako "udělej si sám" soutěže v One World :down: Tadhana u mě dál zůstává patetickým kmenem, možná až vyhraje nějakou pořádnou soutěž, tak změním názor...

Jsem zvědavej, jestli příště bude promíchání kmenů, nebo sloučení, možný je všechno, já bych radši, když už, tak sloučení

PS milan: první díl Walking Dead nic moc :-? (měli bysme si zase založit seriálový vlákno někde :) )
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod milan » 17 říj 2013, 17:56

cypher.eu píše:Co mě z celý epizody překvapilo snad nejvíc bylo to, jak všichni z Galangu fandili Bradovi :o WTF? To tak moc nesnášej Candice??
Podľa mňa to robili len kvôli Monice ako morálna pomoc...
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod miky253 » 17 říj 2013, 18:21

milan píše:Laura M. ako skvelá na skladačkách by mohla súťaž na RI dať, ak bude zase niečo podobné, dosť sa ale bojím, že pri dvoch alfa samcoch tam šupnú nejakú blbosť.

Přijde mi, že příště budou mít za úkol seřadit za sebou čísla od 1 do 100, jako ve 14. díle RI, takže tam dají blbost...
RI.jpg
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod milan » 17 říj 2013, 18:53

Parvati :eee: som na LAS zvedavý, asi sa k nemu dostanem v sobotu / nedeľu...

Candice Cody ‏@CandiceCodyMD
#survivor after show with @parvatishallow grilling me! ;) love it.
Přílohy
BWySDXLCMAAZqaB.jpg
LAS
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Erik
Příspěvky: 42
Registrován: 19 zář 2013, 21:29
Nejoblibenější hráči: Bobby Jon (10) Tom (10) Aras (12) Danielle (12) Yul (13) Penner (13) Yau-man (14) Erik (16) Marcus (17) Andrea (22) Kim (24) Carter (25) Malcolm (25) Hayden (27) Tony (28) Morgan (28)

Re: S27 - Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod Erik » 17 říj 2013, 21:25

RI- Candice si to sama pohnojila. Dost mě pobavilo, jak celej Galang radil Bradovi.
Podle záběrů je vidět že Tadhana hodně upadá a ta soutěž jen dokazovala, že produkce nechce opakovat Palau. A navíc tam byla strašná nuda. Brad byl sice nulový stratég, ale aspoň to oživil.
V Galangu byla taky nuda.
ICH- Spíš šlo o štěstí než o opravdovou soutěž. Nechápu, proč si Tina nešla sednout, sice Cieru porazila (která je totálně neschopná) ale přece mohla hrát třeba jedna z Laur, nebo Botoxová Monica.
V Galangu se ukázalo, že stará Rupertová je opravdu hodně tragická. Je to prostě zlobryně, sílu má větší než někteří chlapi, ale myslet moc neumí. Aras se snaží dostat ze hry Brada :idea: , ale Laura jim v podstatě vyhrávala soutěže takže jeho tah nechápu. Navíc se divim že Monica, která má na RI manžela do toho šla s ním. Ale opravdu sem si ještě před kmenovkou myslel že domů jde stará Rupertová.
Kmenovka, oproti kmenovkám Tadhany NUDA, sice byl Blindside, ale stejně.
Myslim že další díl bude promíchání kmenů a že 2 přeživší z RI se vrátí do hry, každý do jednoho kmene, promíchání ve 12 by nemělo smysl a sloučení ve 14 (13) taky ne. A možná na 2 díl by mohli být aji soutěže o odměnu, jelikož duely mají být ve 3 lidech a 2 vyloučení by zůstali na RI a po sloučení by se pokračovalo v duelech (nebo by se RI úplně zrušil) což by mi po sloučení vůbec nevadilo. :D
Fandím: ARAS-(od Panamy obrovská změna-skvělý v soutěžích, už nefňuká, hraje zatím dobrou chladnokrevnou hru stejně jako brácha) a jeho brácha VYTAS, Laura, borec Hayden
Jsou mi jedno: Kat, Tyson, Katie a asi i ten Caleb
Nemám rád: John, Ciera (Naprosto neschopná a vypadá jak otazník), Tina, Brad-aspoň dělá rozruch a stará Rupertová
Na ránu: Monica-za to jak moc mluví o Bradovi GERVASE-debilní černoch, kterej je naprosto neschopnej v soutěžích a chce vyloučit Arase

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S27 - Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod Doki » 18 říj 2013, 06:18

Tak díl byl takový průměrný, ale přesto mě bavil.

RI: Bylo mi jasné, že se Brad nenechá vyměnit.
Candice měla náskok, ale ztratila ho (úmyslně?), takže John skončil první a Brad druhý. No z těch lidí, co tam byli, jsem chtěl, aby tam nejvíc zůstala Candice, ale co už. John dal nápovědu k imunitě Monice, která ji zase spálila.

Ta příroda je opravdu krásná! Vytas předvedl svou jógu, opravdu mu fandím.

IC: Tak Tadhana konečně vyhrála! Je fajn, že ji vyhráli zrovna v tu chvíli, kdy s něma není Brad :mrgreen:

Laura B. se snažila zachránit tím, že řekla Kat, že na ní ostatní byli naštvané, že si šla sednout.
Aras chtěl vyřadit Lauru M., :evil: , protože by mohla porazit Brada. Doufám, že ho příště vyhodí! :cry:
Laura na Arase při kmenovce ještě mrkla! Blindside byl na světě a já opravdu doufám, že Laura zůstane.

Fandím: Kat, Laura M., Ciera, Gervase, Tyson, Vytas, Hayden
Nevadí mi: zbytek
Nefandím: Brad, Monica, Aras

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod miky253 » 18 říj 2013, 15:28

Slabší díl než minule, ale i tak jsem se celkem bavil. Candice měla radost z toho, že je na RI Brad, ale nakonec s ním o kousek prohrála. To musí potěšit :D
Líbilo se mi, že konečně bylo ukázané, že tam opravdu nejsou na dovolené - ty záběry na nohu Katie byly opravdu drsné.
Co se týče soutěže o imunitu, tak bylo jasně vidět, že tentokrát v produkčním týmu zvolili soutěž, která je spíše o náhodě a doufali, že Tadhana konečně zabere. To se opravdu stalo a na RI se pakovala Laura M, což je mi celkem jedno. Každopádně příště bude promíchání kmenů a uvidíme, jak to změní situaci jednotlivých lidí. Laura B a Kat pravděpodobně budou chtít spolupracovat s lidma z Tadhany.

Celkově dávám 70%
+ perfektní hudba
+ skryté imunty jsou zatím opravdu skryté
+ Tadhana vyhrála
+ viděli jsme drsnější záběry
- Brad stále je ve hře
- slabší soutěž o imunitu
- intro...

fandím: Aras, Vytas, Hayden, Caleb, Tyson, Ciera

A co se týče příští epizody, tak podle záběrů z ukázek a použití selského rozumu to vypadá, že na RI prohraje [spoiler]Brad. Když se totiž podíváte na všechny dosavadní epizody, tak lidé na RI jsou vždycky seřazení podle pořadí, v jakém na ostrov přišli. A to by znamenalo, že prostřední (nedokončená) skládačka patří Bradovi.
spoiler.jpg
[/spoiler]
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod milan » 18 říj 2013, 16:48

Kat Edorsson
Imagine your life, & then imagine the happiest you've ever been... and that's where you will find me


Zaujala ma fotka za nimi :) myslím, že kult Coacha a ospevovania jeho osoby je out, sú tú HAT :)
Panejo, nikdy by som si nebol povedal, že budem niekedy Haydenovi fandiť, neskutočne mi bol odporný v BB, ale v Survivor ho žeriem, je to ten typ hráča, ktorý je univerzálny (niečo ako Malcolm), bolo by legendárne, ak by vyhral Survivor.
Ešte sa nikomu nepodarilo vyhrať 2 RS zo svätej trojky CBS (BB/S/TAR) a to nie také mená hrali (hlavne v TAR z BB/S) či už [spoiler]BR/AMBER, JENNA/ETHAN, JEFF/JORDAN, BRENCHEL[/spoiler] a podobne.
Myslím, že pár haterov čo ešte BB má by dostali po pysku :fuck:

btw: vraj sú zasnúbený už nejakú dobu, aspoň Kat mala také dvojzmyselné statusy koncom leta.
Přílohy
282892_409373415851331_692890660_n.jpg
Team Hat
1381367_419963868125619_649124568_n.jpg
Hayden & Kat
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Andros
Příspěvky: 2
Registrován: 26 srp 2013, 18:43

Re: S27 - Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod Andros » 18 říj 2013, 16:57

cypher.eu píše:Tadhana u mě dál zůstává patetickým kmenem, možná až vyhraje nějakou pořádnou soutěž, tak změním názor...

Nedá mi to, prosím vezmi si do ruky slovník cizích slov a přestaň používat slovo patetický ve významu ubohý!
Chápu, že v aj toto slovo (pathetic) znamená právě ubohý, ale v češtině se nepoužívá!
Kdyby se to tu vyskytlo jednou, neřešim. Ale to píšeš snad do každýho příspěvku, musel jsem :cry:

Jinak díl v pohodě, celá řada překvapuje, oceňuji hlavně práci se střihem a hudbou (velice podobně jako u Filipín)

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S27 - Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod jukab » 18 říj 2013, 17:56

Tahle řada si pořád drží nějáký standard a to je dobře. Konečně prohrál Galang! Od zkušených hráčů bych čekal trochu víc taktizování, ale co už, aspoň něco bylo. Překvapila mě Tina, která je docela aktivní a zdá se, že se od své série poučila. Naopak holky z Tadhany tam proplouvají a je jen dobře, že příště dojde k promíchání kmenů, jinak by mohli mít Tadhana boys při případné porážce za týden problémy, Caleb je taková divoká karta...
Jinak na jednu stranu škoda, že z RI nevylítl John, Candice+Brad pospolu,to by třeba byl celý příští díl výjimečně jen z Redemptionu :)

Uživatelský avatar
yero
Příspěvky: 21
Registrován: 27 srp 2013, 19:04

Re: S27 - Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod yero » 20 říj 2013, 00:34

Strašná nuda.. kdyby místo debilně dlouhého ukazování RI (příchod Brada apod, kterej byl stejně vidět díl předtím) a ukázali jak si Calebovci užili odměnu a kde vlastně byli..

Uživatelský avatar
Thorg3
Příspěvky: 34
Registrován: 30 srp 2013, 22:39

Re: S27 - Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod Thorg3 » 20 říj 2013, 08:37

Serie mě baví akorát me mrzí

- stále chybějící intro
- jeff se ani neptal na skrytou imunitu před hlasováním
- žádný záběr z odměny co dostal vítězný kmen
- Rupertova Laura je nesympatická čůza, škoda že nevylitla

Jinak ty záběry na poranění, štípance a škrábance....brrr nechtěl bych bejt v jejich kuži :)


Zpět na „S27 - Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host