S27 - Blood vs. Water - EP05

Palaui Island, Cagayan, Philippines
September 18, 2013 – December 16, 2013
Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S27 - Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod cypher.eu » 20 říj 2013, 11:01

Andros píše:Nedá mi to, prosím vezmi si do ruky slovník cizích slov a přestaň používat slovo patetický ve významu ubohý!
Chápu, že v aj toto slovo (pathetic) znamená právě ubohý, ale v češtině se nepoužívá!
Kdyby se to tu vyskytlo jednou, neřešim. Ale to píšeš snad do každýho příspěvku, musel jsem :cry:

Jinak díl v pohodě, celá řada překvapuje, oceňuji hlavně práci se střihem a hudbou (velice podobně jako u Filipín)


Díky za poněkud vášnivé opravení :mrgreen: Skutečně žiju celý život v domnění, že pathetic = patetický :o

Jinak vítej na fóru :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

lakit
Příspěvky: 15
Registrován: 07 zář 2013, 19:40
Nejoblíbenější série: Mikronésie, HvV, Austrálie, Amazonka, Perlové ostrovy
Nejoblibenější hráči: Parvati Shallow, Andrea Boehlke, Rob Mariano, Richard Hatch, Eliza Orlins, Elisabeth Filarski, Cirie Fields, Amanda Kimmel, Shii Ann Huang, Stephenie LaGrossa, Rob Cesternino a mnozí další
Nejméně oblíbené série: Thajsko, Nicaragua

Re: S27 - Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod lakit » 20 říj 2013, 11:02

Zatím asi nejslabší díl série, kde vypadávali hráči, které jsem chtěl dál ve hře. Na RI předvedla Candice to, co při minulé výzvě a naplno zabrala až poté, co byl manžel v bezpečí. Tentokráte to ale nestačilo a je ze hry venku. Mnohem raději bych viděl odcházet Johna a daleko výraznější Candice ponechal ve hře. Od příchodu Johna na RI pozorovala Candice při soutěžích spíše jeho než aby se soustředila sama na sebe a tak to asi ani jinak dopadnout nemohlo.
Pětice z Tadhany je už pěkně zmordovaná a Katie si zaslouží pochvalu, že při svých problémech s nohama nebrečí, neuvažuje o odchodu a bojuje dál. Caleb se nyní cítí silný (může se teď přidat ke komukoli), ale i to by se mohlo rychle změnit. Pokud by si nebyli jeho spoluráči jistí s kým Caleb hodlá dále hrát, klidně se mohou domluvit a na příští kmenovce vyhodit jeho.
Soutěž o imunitu konečně vyhráli nováčci, ale byla to výzva hodně nenáročná. Po ní se pozornost zaměřila na Lauru B., ale Aras s Tysonem upřednostnili vyloučení Laury M., aby je na RI zbavila Brada a pojistili si tím Monicu. Laura B. rozjela akci na svoji záchranu, ale strategicky je na úrovni svého muže a tak byl její neobratný pokus o udržení ve hře poněkud legrační. Monica sice s vyřazením Laury M. kvůli manželovi nesouhlasila, ale otevřeně vystoupit proti svojí alianci se neodvážila.
Vyloučená byla tedy bohužel Laura M. a tak je jasné, komu budu příště v souboji na RI fandit. Navíc zřejmě dojde k promíchání kmenů a hra se tím zase výrazně změní. Já bych ale kmeny ponechal tak, jak jsou teď. Galangové si vyřadili jednoho z nejsilnějších hráčů na soutěže (zvláště ve skládačkách neměla prozatím Laura M. konkurenci) a tak mohly být další výzvy o imunitu zajímavé.
Že znovu scházelo intro už není žádným překvapením ale proč nebylo ukázáno alespoň několik záběrů z výletu a odměny Tadhany? Hráči asi také Jeffa moc nepotěšili naprostým ignorováním skrytých imunit a pálením nápověd k jejich nalezení. Skoro to vypadá, že se trosečníci vžili do role inkvizitorů a v nápovědách ke skryté imunitě vidí něco nečistého a ďábelského a tak končí jedna za druhou na hranici jako kdysi neprávem obviněné čarodějnice. Kdopak tohle prokletí prolomí a nápovědu k imunitě si ponechá?
Dál přeji spíš nováčkům a z navrátilců mám pořád nejvýše Lauru M.

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S27 - Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod Ferenc » 21 říj 2013, 15:31

Zatím asi nejslabší díl této série na RI souboj vyhrál John kterého jistila Candice která nakonec vypadla. Dnes bohužel bez Coconut bandits :hungry: . Tadhana vyhrály konečně imunitu u Galangů to vypadalo že půjde Laura B. ale Aras podrazil Laura M. a ta odešla mě osobně to dost mrzí docela jsem jí fandil.
Fandím: Tadhana, Coconut Bandits, Aras
Na RI: Laura M.
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
junior1099
Příspěvky: 20
Registrován: 02 zář 2013, 20:30

Re: S27 - Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod junior1099 » 21 říj 2013, 20:22

Nechápu, proč tady musí furt někdo spoilovat, co bude v příštím díle, jako třeba [spoiler]twist[/spoiler]. :angry:

Doki píše:Laura B. se snažila zachránit tím, že řekla Kat, že na ní ostatní byli naštvané, že si šla sednout.

Kdybys tak nekecal! :)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod milan » 22 říj 2013, 07:43

Přílohy
1379965_707922053518_697466402_n.jpg
Ciera & Katie
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod Rendy » 23 říj 2013, 09:52

Tak konečně shlédnuto :) a konečně vyhrál druhý kmen a konečně...už nic...už jen
- opět chybí intro
- skryté imunity dostávají na frak
- na RI je špatná laura
- Monica mě začíná štvát
- kvůli Džervajsovi už nebude soutěž ve vodě?

+ Vytas má dobrou fyzičku
+ poprvé se mi zalíbila Ciera
+ Tina přemýšlí? ale stejně je to stará rašple
+ přežití není žádnej med, holky maji pěkný pupeny
Obrázek

TripleM
Příspěvky: 22
Registrován: 27 říj 2013, 23:39
Nejoblíbenější série: 1.Australia 2.Gabon 3.Pearl Islands 4.Tocantins 5.All-Stars 6.Cagayan 7.Palau 8.Phillippines 9.China 10.The Amazon 11.HvV 12.Cook Islands 14.Millen vs GenX 14.SJDS 15.BvW 16.Cagayan 17.Vanuatu
Nejoblibenější hráči: 1.KATHY (S04) 2.Sandra (S20) 3.Crystal (S17) 4.Christy (S06) 5.Colby (S02) 6.Phei-Gee (S15) 7.Rupert (S07) (S20) 8.Yul (S13) 9.Boston Rob (S20) 10.Sugar (S17)
Nejméně oblíbené série: 18.Panama 19.WorldsApart 20.Marquesas 21.Africa 22.Caramoan 23.Samoa 24.Micronesia 25.Thailand 26.Borneo 27.GameChangers 28.Nicaragua 29.OW 30.Fiji 31.KaohRong 32.Guatemala 33.HHH 34.RI 35.Pacific

Re: S27 - Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod TripleM » 27 říj 2013, 23:49

:heat: :shock:
Toto bol najlepší duel Redemption Arény a vôbec najlepšia challenge za posledné obdobie, mám nábeh na infarkt... vážne super, ale veľmi zlý koniec... Stále primitívna neatraktívna Kat tam podporovala Monicinho Culpeppera akoby svojho vlastného muža... vlastne všetci mi prišli v danej chvíli ako idioti. Okrem Monicy. :fight:
Candice to mala uhrať, veľká škoda, bojovala ako lev, no aj showdowny Johna a Culpeppera budú super. Dúfam, že John to utiahne...
Aras opäť taktizuje výbore, zbavil sa jeho „akože spojenkyne“ za účelom odstaviť Brada a obmotať si Monicu okolo prsta! Laura M mi prišla v tejto sérii v pohode a dúfam, že Bradovi nakope prdel...
Super epizóda! Neviem sa dočkať ďalšej... :beer:
Colby, Tina(2) Kathy(4) Jan(5) Christy(6) Rupert, Lillian(7) Kathy, Shii-Ann(8) Eliza, Ami(9) Steph, Janu, Tom(10) Tina, Cirie(12) Yul, Sundra(13) Eric, Peih-Gee(15) Crystal, Sugar(17) Coach, Taj(18) Sandra, Boston Rob(20) Jane(21) Denise, RC(25) Malcom, Brenda, Corinne(26) Vytas, Cierra(27) Tasha(28), Natalie(S29), Shirin (S30)

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S27 - Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod Pietro » 15 led 2014, 21:12

Po čtvrt roce (!!!!) jsem se jal dokončit tento počin (pořád mi chybí dostahovat E14 a RS), a hned bych se na to zas vyprd, protože...

...není intro, fajn, na to jsem si zvykl (já vlastně nikdy neviděl intro 27 s hráčema :o ) Samoa Laura vyhozená, a ještě koukat na tu ------ Kat, která radši, ať je zticha a nic neříká, protože být tam s ní, asi si nazuju kanady se železnou špičkou a rozšlápnul bych jí ten natvrdlej výraz. (ách, to mě chybělo).... A je věčná škoda, že ta kapuce nemá ještě roletku vepředu, aby na ní nemusel spočinout můj zrak. Haydene, čím tě to mohlo okouzlit... :?

Ale jo, mělo to i pozitiva. Candice v háji - a ani neví, jak vypadal byť jen jeden tábor... (zatím je to dobrý všichni iritátoři jsou skoro venku, ještě jsou tam asi dva, který bych rád ven) a výhru Tadhany, jen výběr té odměny bych asi zvolil jinší.

Bitva na R. I. - dokonalost sama - kdyby většina těch soubojů dopadala podobně. Pepřenka obstála a [spoiler]dvorní podrazačka všech svých sérií[/spoiler] hodila šáteček a zmizla ze scény.

Pořád se ptají po imunitách - ale jsou tam nějaké vůbec - v S27 se všecko pálí...

a to si nelze odpustit: :eee: Ciera po skluzavce :eee: ;)
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S27 - Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod lacSzlo » 19 črc 2016, 21:12

Tenhle díl mě po delší době konečně zase doopravdy bavil, začínám se do toho asi konečně dostávat. Navíc mě po dlouhé době také rozesmál - taktiky Laury B. na záchranu vlastní kůže a celkově její vyjadřování v té situaci - doteď jsem jí moc nevnímal, ale tady byla prostě boží :D
Candice skončila na RI, což je naopak dost smutné, docela rychle se to zhouplo ze situace, kde mě lidi na RI bavili nejvíc, do situace, kde ne že by mě byli Brad a John ukradení, ale už to není úplně ono. Hurá za příchod Laury M.
Z Tadhany tentokrát nic moc, ale rozhodně mají jako celek plus za to, že i po vyhození půlky kmene by jejich další rady zřejmě nebyly totálně nudný a předvídatelný.

Po 5. epizodě:
Nejlepší: Codyovi, Culpepperovi, Laura B, Laura M, Aras, Tina
Nejhorší: Kat, Gervase
(?)


Zpět na „S27 - Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti