S27 - Blood vs. Water - EP06

Palaui Island, Cagayan, Philippines
September 18, 2013 – December 16, 2013
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S27 - Blood vs. Water - EP06

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:43

Epizóda 6
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP06

Příspěvekod Lamik.lamity » 24 říj 2013, 03:01

Na RI neměla Laura absolutně žádnou konkurenci a totálně hochy vydrtila. Doufám, že se jí povede dostat se zpět do hry. Prohození kmenů skončilo tragicky především pro Vytase,
Tyson se opět stará o zábavu, Coconut bandit exceluje!
ICH: Laura a Tina to opravdu hodně podělaly až jsem si říkal, že jediná naděje, jak by Galong mohl vyhrát je poslání Ciery na skládání. Nakonec to vypadalo celkem nadějně, bohužel se holkám skládačka nepovedla. A ještě jedna věc: Garvase plave????
TC: Tak úžasný řečnický projev jako od "Vituse" jsem ještě neviděl. Jediný, kdo by ho mohl překonat je snad jen Penner. Jsem rád, že se pakovala Kat, opravdu mi není nijak extra sympatická, navíc si to tady dost podělala. Plus bude lehký cíl pro Lauru M.
Fandím: Bauskaukas bros., Coconut bandits, Hayden, Ciera, trochu z legrace i Laura B., Laura M
Jsou mi jedno: Tina, John
Nefandím:Kat, Katie, Caleb, Monica
Epizoda: lehce napínavá, i nějaká ta sranda tam byla, taky vyletěl Mr. Football, dejme tomu 82%
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Joe
Příspěvky: 2
Registrován: 05 zář 2013, 00:15

Re: S27 - Blood vs. Water - EP06

Příspěvekod Joe » 24 říj 2013, 03:03

Moc dobre. Mam dojem, ze na strategiich a manipulaci se hodne pritvrdilo a jde fakt o uplne jinou ligu. Byla to bez vyjimky parada poslouchat hrace.

Jediny, co mi vadilo, byly ty potapecske bryle pri vyzve.

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S27 - Blood vs. Water - EP06

Příspěvekod zdenek000 » 24 říj 2013, 11:18

Na RI naštěstí excelovala Laura M., což mě těší a pakoval se Culpepper. Konečně. Ještě by se mohl pakovat John a bylo by to v pohodě :D
Jinak Tyson dost přitvrdil a snaží se vyřadit Arase,což je docela rozumný krok pro něj. Teď jestli se k němu přidá i nový kmen.
ICH- Kdyby Tina a Laura B. vzaly tu klec, tak by to určitě dopadlo jinak, ale je to tak jak to je.
Sice nefandim ani Monice ani Kat, tak jsem doufal, že spíš uspěje Kat a vyhodí Monicu, ale Tina se postarala o to, že Kat se nedá věřit. Pořád lepší než kdyby to odskákal Vytas.
Nakonec se pakovala Kat, který mi bylo trochu líto, když tam chtěla strašně zůstat. Bohužel si nenašla alianci ze začátku nebo jí asi nechtěli ale je pravda, že Kat je věrná osoba, co volí se skupinou po celou dobu.
HII pořád nic. Asi ti lidi nechtěj s nima hrát. Tyson naznačil něco o nich, ale nešel je hledat, takže jí asi taky nechce :D
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S27 - Blood vs. Water - EP06

Příspěvekod torciollo » 24 říj 2013, 11:45

Teda to rozdělení kmenů mě řádně vytočilo, to to nemůžou udělat aspoň trochu fér :shock:

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP06

Příspěvekod brninho » 24 říj 2013, 12:32

Po předchozím průměru zas nadprůměrná epizoda
- škoda Brada, můžem na něj nadávat jak chceme, ale je to osobnost a já mu v souboji s nevýrazným Johnem fandil
- jakmile proběhlo promíchání, tak jsem zajásal, myslel jsem si, že Vytas má jako jediný muž hodně dobrou pozici a naopak druhý atletičtější kmen by se lehce mohl zbavit Arase, první se tak docela nepotrvdilo
- Tyson je poslední navrátilec, co může mít narážky na neuvážený kroky nováčků, tím u mě na malou chvíli spadl, další díl seriálu Coconut Bandits však vrátil sympatie do normálu téhle sezony :D
- IC rozhodla ta hloupá chyba Laury a Tiny, jinak by to nejspíš bylo pro mě až překvapivě jednoznačný vítězství Galangu, palec hore za ten návrat na skládačce
- Kat achjo...měla držet hubu a krok, naštěstí si sama dala hlavu do oprátky a můj oblíbenec byl ušetřen
- těším se na další díl, Hayden za Kat stoprocentně nepůjde, snad (hlavně kvůli Vytasovi) Galang vyhraje IC a odehraje se blindside Arase, tím by se zabilo několik much jednou ranou, pro bývalou Tadhanu by to bylo požehnání

Hodnocení epizody: 80 %
Oblíbenci: bývalá Tadhana, Coconut bandits
Neoblíbení: Laura B, Aras, John
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S27 - Blood vs. Water - EP06

Příspěvekod Earl » 24 říj 2013, 13:23

Laura bola na Ri bezkonkurenčná, úplne tam preletela všetkým bez zaváhania. Trošku dosť ma nasralo premiešanie, ak chceli urobiť twist tak aby hrali aj v kmeňoch zo svojimi blízkymi malo to byť inak, takto urobili službu akurát Tine.
Diel ma ako tak bavil, tesná súťaž o imunitu. Na TC ma hrozn štvalo, že proti sebe idú moji favoriti a Laura B. sa bude pretŕčať na obrazovke ešte min. 2 epizódy. Najbližší duel na Ri prajem Laure M. a Kat. Majú šancu proti Johnovi ale aj John je dosť silná konkurencia.
A zabudol som veľkéééééééééé + Culpepper je out!!!! Ešte bysa mohli pakovať Laura B., Aras a Monica.
Obrázek

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP06

Příspěvekod miky253 » 24 říj 2013, 13:43

Hezký díl, který zajímavě ovlivnil další dění. Na RI konečně vypadl Brad a Laura se rozhodla dát nápovědu Vytasovi. Docela rád bych věděl, jestli za pár minut Vytas nelitoval, že nápovědu spálil, protože se dostal do hodně složité pozice, ale naštěstí hned rozjel svou společenskou hru a začal si rychle budovat lepší pozici v novém kmeni i bez HII. V Tadhaně Caleb s Haydenem v klidu Tysonovi prozradili nápovědu k HII :roll: , ale jak už bylo řečeno, zrovna Tyson je ten poslední, kdo se jim může vysmívat.
ICH hodně ovlivnila chyba Tiny s Laurau a i když to vypadalo, že Galang ještě vyhraje, tak ve skutečnosti to zas tak horké nebylo. Jak si hlavně Tina mohla myslet, že má svoji stranu dobře, mi je stále záhadou...
tina.jpg

Kmenovka, to byla velká jízda v podání Vytase. Za skvělého manipulátora byl považován v minulosti třeba Yul, ale ten měl velkou podporu v HII (která se tehdy navíc zahrávala až po přečtení hlasů) a Vytas je z mého pohledu o level výše. Ví přesně, co dělá a proč to dělá, a jeho argumenty dávají smysl, takže hysterická Kat to měla celkem rychle spočítané.

Hodnocení: 85%
+ stále nikdo nemá HII
+ hudba
+ Vytas
+ Brad venku
- intro
- špatně složené kmeny

Fandím: Aras, Vytas, Tyson, Hayden, Caleb, Ciera
A ještě skvělá hláška z TC, kde Kat prosila, ať ji ostatní nechají v kmeni :mrgreen:
Kat: Please stay together guys.
Vytas: And we will stay together.

A k další epizodě: Pokud prohraje Tadhana, tak nevím, jestli je zrovna nejchytřejším tahem zbavit se Arase. Sloučení už je blízko a pokud by se stará Tadhana spojila, tak by navrátilci mohli mít velké problémy. Obzvlášť, když na RI by společně s Arasem určitě byla Kat nebo Laura, takže by byla dost velká šance, že z RI se vrátí někdo, kdo zrovna nebude mít chuť spolupracovat s navrátilci. Navíc Aras s Vytasem jsou asi ta poslední dvojice, která by chtěla hrát hlavně spolu.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S27 - Blood vs. Water - EP06

Příspěvekod rhee » 24 říj 2013, 14:42

Na RI podle očekávání excelovala Laura, v skládačkách je to Boston Rob v sukni. Jak už jsem několikrát psala, Brada nemám ráda (jemně řečeno), ALE to, že doteď byla série tak dobrá, byla z docela velké části i jeho zásluha. Ať je jaký je, tak se kolem něj aspoň něco dělo. Což nemůžu říct o Johnovi, u kterého týden po odvysílání celého BvV zapomenu, že v Survivoru vůbec někdy byl. Pořád se raději budu dívat na někoho, koho nesnáším a má aspoň nějakým způsobem vliv na hru, než na někoho, kdo ve mě nevzbuzuje žádné emoce a zbytečně zabírá místo výraznějším hráčům.

Promíchání kmenů... stalo se to, čeho jsem se bála. Normálně proti promíchání nemám námitky, ale tady to bylo sakra nedomyšlené. Tina a Katie v jednom kmeni? Ale no tak... No a to, jak skončil chudák Vytas... Do horší pozice se asi ani nemohl dostat. Naštěstí má výbornou sociální hru, slušně se vyzná v ženském mozku a perfektně to dokázal zahrát na jejich city. Podělil se o minulost, ukázal svou slabost a skromnost (Aras is smarter than me, Aras is stronger than me, Aras is awesome) a hned si získal jejich srdce :idea: A pak že jsou ženy složité :D

Další pokračování grotesky "Coconut Bandit(s)" byla výborná, Tyson mě neuvěřitelně baví :D Líbí se mi i to, jakým způsobem zatím hraje. On a Aras sice vypadají jako nerozlučná, skoro milenecká dvojice, ale Tyson si na něj už pomalu ale jistě brousí zuby. Zatím si ale z něj dělá alespoň štít. Dost úspěšně.

Soutěž o imunitu (a odměnu) měla parádní průběh. Nejdřív jsem si myslela, že kvůli tomu nerovnoměrnému rozdělení sil v nových kmenech, nemá "ženský" kmen žádnou šanci na výhru, ale nakonec se ukázalo, že nebýt té neomluvitelné chyby Tiny a Laury, tak by skoro určitě měli výhru v kapse. Nedokážu ale pochopit, že si Tina opakovaně nevšimla, že je špatně poskládaná její ryba a pořád něco přehazovala ve středu skládačky, která byla v pořádku.

Kat neměla na kmenové radě proti chladnokrevnému a výborně argumentujícímu Vytasovi absolutně žádnou šanci. Mám ho s každou další epizodou radši a radši, jestli to teda vůbec ještě jde :mrgreen:
Kat je smolařka, poprvé se trochu projeví a hned jí to stojí hru. Svěřila se špatnému člověku. Tina mi začíná nebezpečně připomínat Dawn. Naštěstí nebrečí. Zatím. Bojím se, co příjde.
Mimochodem, doufám, že se Hayden s Kat na RI nevymění, byla by to škoda.

Dostala mě ukázka na další epizodu, kdy si Tina dělá naději, že Vytas projeví o Katie zájem a budou mít malé jogíny :lol: Krom toho, že je to vtipné, to i ukazuje, jak si Vytas dokázal všechny během tak krátké doby získat.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP06

Příspěvekod milan » 24 říj 2013, 17:46

Upozornenie pre všetkých fanúšikov babizne Tiny, nečítajte to čo napíšem, bude vám peniť z úst...

Súboj na RI recyklovaný zo súboja o imunitu z S22, súťaž typu "vyber si kkt a pobúchaj s ním po stole...", neznášam podobné súťaže, a vôbec mi nepríde divné ani to, že pre osoby s nižším ťažiskom to bola výhoda (Laura M.) ale samozrejme kvitujem, že vyhrala, a že domov pošiel CúúlKokot (Eliza určite pri Twitteri masturbovala).

Ťahanie buffov a rozdelenie v rovnakom počte (pričom mali nechať pomer aký bol predtým) ma totálne nasral, zlaté dobré vyberanie si "kapitánov" ala FvF... samotné rozdelenie na rovnaký počet v každom kmeni a nepomer mužov a žien je totálna pičovina jak mraky.

Ale poďme k babizni Tine, táto krava typu Lisa, Dawn alebo Lill ma neskutočne serie, na začiatku dielu som chcel kameňom rozbiť hlavu po príchode z TC Laure B a Arasovi, ale Tina je viac na päsť.
Spolu s Laurom B. dojebú prvý plavecký úsek (inak palec hore pre Gerva), a potom na konci vidno absenciu Laury M. (i keď je otázne v ktorom kmeni by bola), 2x sa radovali a nakoniec pošli z dlhým nosom.

Tina to hrala na city s tým "prepáčte" mala sa zachovať ako Dan v Paname, a potom kecá niečo lojalite ohľadne Kat? Keď sama nieje lojálna?
Tina môže ďakovať tomu, že má +1 hlas v podobe dcéry (dopadla najlepšie z celého menenia kmeňov) + Monicu, ktorá je neskutočná afektovaná ženská, keby nemala silikóny tak je taká tenká ako naplavené bambusové drevo pri pláži.
Bolo jasné, že vypadne Kat, už po tých kecoch v tábore (neviem komu všetkému Kat kecala že chce dať preč Tinu, ale osobne by som Monicu a Tinu konfrontoval spolu, už keď pre nič iné tak pre zábavu). Vytasa má kladné body za argumenty, smútim za vypadnutím Kat, ale to ako bojoval na TC, je hodné Pennera.
Byť členom štábu mačetou rozsekám Tinu, Monicu, Lauru B.

Dúfam, že príde Haydenova pomsta, on na to má :idea:

Z RI prajem návrať Laure M., ktorá jedina strategicky, inteligenčne a herne môže zamiešať kartami, bolo by epické keby sa vytvorila aliancia Tysona + Gerva + Haydena a vyhádzali všetok odpad z Filipín, na čele s tou čarodejnicou z Austrálie.

Fandím: Kokosoví banditi, Hayden, Vytas
Na RI: Kat, Laura M. (prajem návrat)

edit : Laura M. najlepšie nohy babičky aké som kedy videl :eee:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S27 - Blood vs. Water - EP06

Příspěvekod cypher.eu » 24 říj 2013, 18:00

OK, RI mě začíná opět trochu iritovat, tentokrát co se týče soutěží, který se nějak moc často nesou v duchu - posbírej kousky "puzzle" (uvozovky kvůli aktuální soutěži která byla obtížností určená někam na první stupeň ZŠ) na nějaký překážkový či balanční dráze a poskládej to dohromady... :down: No vypadnul nám Brad, čehož litoval nebudu, jeho rozhodování když byl ještě u kormidla bylo hodně zvláštní...

Líbí se mi hra Tysona, zatím je to rozhodně mastermind hry... Gervase je takovej ocásek a ostatní jen pěšci v jeho šachový partii... rozhodně je mi nová Tadhana sympatičtější, než nový Galang, ani toho Vytase nežeru jako ostatní tady

Epic fail, to jsou slova co vystihují výkon Galangu v soutěži... TIna a Laura tupě čumící na řvoucí kmen, jako kdyby snad angličtina nebyla jejich mateřským jazykem, nebo jim nateklo moc vody do uší, fakt nevím... :shock: To skládání a předčasný oslavy byly taky trochu na pěst, holt jsem velice rád za výsledek soutěže

Další fail je Kat - Vetus?!?? :lol: To asi chtěla vzdát holt Ralfíkovi z s22 nebo možná Special Agentovi :idea: A to škemrání ať jí nechaj ve hře? Dar řeči byl očividně nadělen spíše Vetusovi má milá...
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S27 - Blood vs. Water - EP06

Příspěvekod Earl » 24 říj 2013, 18:22

Tak na obranu Kat, Vytas je litovské meno a pochybujem, že o ňom polovica z hráčov niekedy počula tak neni divu, že napísala Vitus. Tiež by som nevdel ako to meno napísať keby mi to niekto povie. Ralph nevedel napísať bežné americké mená.
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP06

Příspěvekod milan » 24 říj 2013, 18:27

Ono Vytas je litovské meno, a je to dosť zložité napísať, pre nie-slovanského občana, asi by bolo blbé sa ho pýtať ako sa to píše :D
Náhodou ja mám Kat rád, nikdy som si nemyslel, že vyhrá či už tu alebo v OW, ale poznám ju kus lepšie ako 99% ľudí tu, a je to fakt super baba, či už len prístupom k fanúšikom, alebo celkovo ako vystupuje a žije, mám ju na FB v priateľoch a je dosť priateľská, stále je najväčšia kamoška s Kim, Chelsea a Alicou, čo sa o takej "bojovníčke za práva černochov" Sabrine (miluje Obamu) nedá povedať.


Kat je ten typ človeka, ktorý ma v hre baví, je prvoplánová a jednoduchá a nemyslím to v zlom, ona je taká nepoškvrnená zlými vecami, nevie klamať, je dosť naivná, ja jej moc fandím, vždy ma bavila, už v OW to bola pre mňa bojovníčka v súťažiach.
Mám pocit, že sa troška vykúpila za vypadnutie v OW, i keď je jasné, že bola mimo diania, a nikdy nebola súčasť aliancie.

Tina je zmija, ktorá chodí za každým a rozpráva čo sa jej hodí, je to strašná krava, neviem do akej miery je to len hra, alebo sa tak správa bežne, ale toľko šťastia koľko má ona, asi nemá nikto. V Austrálii ťažila z nevraživosti dvoch kohútov a podrezala aj ženu, ktorá sa jej otvorila a brala ju za kamošku a v tejto sérii bola súčasť hlavnej aliancie a teraz jej ako jedinej vyšlo, že je v kmeni so svojim milovaným (dcérou) čo je defacto aliancia s dokopy 2 hlasmi zo 6. Divím sa, že nikoho nenapadlo, spojiť sa a podrezať postupne jednu aj druhú, v Big Brother by to bola tutovka.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
tfry
Persona non grata
Příspěvky: 54
Registrován: 02 zář 2013, 20:44
Nejoblibenější hráči: s28-Jefra,Spencer,Tony,LJ,Sarrah
Nejméně oblíbené série: s2,s21,s24,s26

Re: S27 - Blood vs. Water - EP06

Příspěvekod tfry » 24 říj 2013, 18:39

Kat Kat Kat...Je viděť že se vůbec nepoučila z minule.Trapné lhaní Monice , zachraňování na TC a třešnička na dortu byl Vetus :lol:
Jak by sama Kat řekla 'Touché'


A Ještě jeden úlovek z TC :D
Kat - Please stay together guys.
Vetus - And we will stay together and we will stay strong.


Fandím : #teammorett

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S27 - Blood vs. Water - EP06

Příspěvekod Doki » 24 říj 2013, 20:14

Tak díl byl skvělý, třešničkou na dortu by bylo jen vyřazení Monicy/Tiny. 8)
Tak RI soutěže jsou opravdu nudné. Laura M. si to se skládačkama fakt dává :idea: Brad je venku!!! Laura dala nápovědu Vytasovi (kvůli Arasovi?), Vytas odkoukal od Monicy a spálil. :lol:
Tak promíchání vyšlo snad nejhůř, jak mohlo. Galang vypadá slabě, a Tina s Katie mají obrovskou výhodu.
IC: Laura B. s Tinou udělali velkou chybu, která je málem stála imunitu. Nakonec se to ale srovnalo a rozhodovalo se mezi Arasem & Tysonem a Tinou & Monicou. To radování Galangu. :lol: Tina si pořád nevšímala její chyby na její straně a tím se pokazilo a Tadhana vyhrála imunitu.
KAT! Měla jsi být zticha.. Ach jo. Tina je opravdu rašple.
Na TC měl Vytas skvělé argumenty a pakovala se Kat. :(

Díl: 85%
Fandím: Ciera, Vytas, Hayden, Tyson, Gervase
Nefandím: Tina, Monica
Na RI: Kat/Laura M.

Uživatelský avatar
Freedom
Persona non grata
Příspěvky: 10
Registrován: 17 říj 2013, 11:02
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines
Nejoblibenější hráči: Coach Wade, Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Africa, Marquesas, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP06

Příspěvekod Freedom » 24 říj 2013, 20:50

Dneska díl super :) Co se týče duelu na RI, mám radost, že vypadl Culpepper (zajímalo by mě, jestli někdo zaujme místo Jeffova oblíbence), sice osobnost, vůdčí typ, ale lezl mi na nervy. Soutěž se mi líbila, sice už je docela blbý, že se stále recyklují soutěže dokola, ale dnes byla i přes chybu Tiny s (teď nevim, s kym to tam byla) vyrovnaná až do konce. Vyhrála Tadhana, z čehož mám radost, hlavně díky triu Tyson, Gervase, Hayden. Promíchání kmenů je sice hodně podezřelý na to, že se to losovalo náhodně, ale co se dá dělat. Blahopřeju Vytasovi, jak vybruslil ze svojí složitý situace. Upřímně se taky divim, že nikoho nenapadlo rozdělit dvojici Tina - Katie. Ale to si myslim, že nebude dlouho trvat. Z kmenovky mam taky dobrej pocit, Kat je další ze seznamu nechtěných pro mě, co se odebrali nedobrovolně na RI. Madame Culpepper taky sice zrovna nemiluju, nicméně radši jí, než 6. porotkyni z OW.

Jinak jsem celkem zvědavej, kdy bude sloučení. Ve hře jich je 11, jeden se vrátí z RI. Ale zas je blbost, aby příště bylo sloučení ve 12, ne? Když teprve dnes se promíchaly kmeny. Což mi tedy dává naději na sloučení v 10 lidech a to je super. Sloučení ve 12 je prostě podle mě zbytečně moc.

Díl 80%

Fandím: Vytas, Tyson, Hayden, Gervase
Jsou mi fuk: zbytek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S27 - Blood vs. Water - EP06

Příspěvekod Earl » 24 říj 2013, 20:53

Skôr to vidím na zlúčenie v 11 a 8 členov poroty.
Obrázek

Uživatelský avatar
Freedom
Persona non grata
Příspěvky: 10
Registrován: 17 říj 2013, 11:02
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines
Nejoblibenější hráči: Coach Wade, Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Africa, Marquesas, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP06

Příspěvekod Freedom » 24 říj 2013, 20:55

Earl píše:Skôr to vidím na zlúčenie v 11 a 8 členov poroty.


Jo, to je fakt... jestli se "osvědčilo" 8 porotců. Asi je v současných řadách blbost, aby bylo porotců jen 7. To bylo naposled v Tocantins.

Erik
Příspěvky: 42
Registrován: 19 zář 2013, 21:29
Nejoblibenější hráči: Bobby Jon (10) Tom (10) Aras (12) Danielle (12) Yul (13) Penner (13) Yau-man (14) Erik (16) Marcus (17) Andrea (22) Kim (24) Carter (25) Malcolm (25) Hayden (27) Tony (28) Morgan (28)

Re: S27 - Blood vs. Water - EP06

Příspěvekod Erik » 24 říj 2013, 21:00

Mám taovej pocit že sme tady všichni zbytečně usnuli na vavřínech. Od doby co vypadnul Brad se toho už moc neděje, což je škoda.
RI-Soutěž typu sesbírej a slož nesnáším, Navíc ta lávka byla dost široká na to aby se p ní dalo v pohodě přelézt, myslím že třeba v takový Guatemale měli daleko užší. No to je jedno, ale bylo vidět že John je nemotornej jak prase, a už když soutěž začala tak mi bylo jasný že vypadne Brad, který neumí ani do 9 napočítat. Následné promíchání- :? naprostá píčovina, když uděláte tým ve kterým budou 4 sportovci a tým ve kterym bude bývalej feťák a 3 matky je jasný jak budou vypadat soutěže. Vytase je mi líto, opravdu je to sympaťák, přál bych si aby se dostal do sloučení a spolupracoval s bráchou (ještě kdyby měli HII). Tyson mě začíná s*át svejma kecama a honem na Arase, podobnej případ jako Kent.
IC- Zajímalo by mě jestli jsou Týna a Laura B. hluchý nebo debilní. Podělali celou soutěž, a taky mi nějak nejdo do hlavy proč 2. nejslabší plavec Tadhany plave nejtěžší úsek. Skládačka tomu ovšem nasadila korunu, Tina nejen podělá celou soutěž, ale poté si i neomylně myslí že když náhodně nastrká dílky skládačky tak že to bude mít dobře a že neudělala chybu a pak začne ničit druhou stranu. Oproti tomu dvojce Arson nespěchala a s klidem skládačku složili.
Kat je prostě nepoučitelná, jednoduchej cíl Vytas, pokud chtěla udržet silnější kmen, byli tam i vhodnější kandidáti (Rupertová) nebo měla prostě držet hubu a čekat na Haydena do sloučení. Takhle se dobrovolně podřízla. Vytas je frajer a kmenovka to dokázala.
Moc my nejde do hlavy proč jsou všichni tak proti Arasovi, vyhrál, s bráchou se moc rádi nemaj + je tam i víc párů který by se spojili, fyzicky na tom sice dobře je, ale ne až tak moc.
Fandím: Aras, Vytas, Hayden, Laura M.
Jsou mi volní: Tyson, Caleb, Katie, Rupertová, John, Kat
Nefandím: Ciera
Přetáhnout palicí: Gervase, Monica, Tina

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: S27 - Blood vs. Water - EP06

Příspěvekod Dejvy » 24 říj 2013, 21:12

Velkýýý výdych. Už som chcel napísať, že je koniec, ale Vetus to dal.

Tak strašne blbé rozdelenie kmenov som ešte nevidel, Jeffovi sa nepačilo, že seria ide dobre tak ju chcel silou mocou dojebať alebo čo? :cry:

Takže Vetus to sice dal, ale ešte nema nič vyhrate musi to dotiahnut do zlučenia a potom sa uvidi, hlavne nech pride taka sutaž v ktorej maju šancu, keby vylučili jeho hentie harpie v živote nič nevyhraju.

V druhom kmeni je to dosť nabite ani neviem koho by som chcel vyhodit asi jedine Arasa, ten by mohol ist nabuduce.

Ked vidim trojicu Monica,Laura B. a hlavne Tina tak sa mi chce grcať, normalne sa mi zdviha žaludok a napina ma to je horšie ako všetky stare rarohy doteraz za 26 sezon.

Držim palce - Vetus, Džerv, Tajson, Hejden, Sierička :sex: .
A ven - TINA, Monica, Laura B., Aras.

80%
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Freedom
Persona non grata
Příspěvky: 10
Registrován: 17 říj 2013, 11:02
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines
Nejoblibenější hráči: Coach Wade, Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Africa, Marquesas, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP06

Příspěvekod Freedom » 24 říj 2013, 21:14

Dejvy píše:Takže Vetus to sice dal, ale ešte nema nič vyhrate musi to dotiahnut do zlučenia a potom sa uvidi


já si myslim, že by mu mohla stačit jedna nevinná věta směrem k Tině. v AS to bylo [spoiler]"Pojďme vyházet vítěze"[/spoiler],teď by to mohlo být "Pojďme po těch, co mají u sebe příbuznýho". Divil bych se, kdyby se toho nikdo nechytil.

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S27 - Blood vs. Water - EP06

Příspěvekod Earl » 24 říj 2013, 21:28

No keby Vytas zacielil na tých čo majú príbuzného tak v jeho kmeni je to len Tina a on, takže bysi vlastne dl terč na chrbát sám. Už teraz to má dosť nahnuté s tej pozície, že má brata v druhom kmeni.
Obrázek

Uživatelský avatar
Freedom
Persona non grata
Příspěvky: 10
Registrován: 17 říj 2013, 11:02
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines
Nejoblibenější hráči: Coach Wade, Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Africa, Marquesas, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP06

Příspěvekod Freedom » 24 říj 2013, 21:31

Earl píše:No keby Vytas zacielil na tých čo majú príbuzného tak v jeho kmeni je to len Tina a on, takže bysi vlastne dl terč na chrbát sám. Už teraz to má dosť nahnuté s tej pozície, že má brata v druhom kmeni.
.

Na tom něco je... ideální pro něj by bylo, kdyby příště šla na radu Tadhana a tam poslali na RI Arase. Takhle by to bylo riziko, uznávám.

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: S27 - Blood vs. Water - EP06

Příspěvekod Dejvy » 24 říj 2013, 21:53

Práve naopak si myslim, že Vytas by mal utočit /teda aspon na oko/ na Arasa, hrat to na pomstu zlatemu klukovi, ukazat všetkym, že ho chce dat dole a nie hrat s nim, potom po zlučeni už uvidi čo sa mu bude viac oplatit, ale teraz by to mal hrat tak. Musi to hrat na Tinu s Katie, myslim si, že ako chlapovi by nemalo robit problem obalamutit take dve ženske, par komplimentikov, spravne spravanie a ma ich v kapse, razom by mohla letiet Laura, ale ako som pisal snad pojdu na TC červení a padne Aras a potom vlastne aj Ví už nebude mat taký terč.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Flora
Příspěvky: 11
Registrován: 03 zář 2013, 04:20
Nejoblíbenější série: PI, Cook Islands, China, FvF, Gabon, Philippines
Nejoblibenější hráči: Yul, Amanda, Todd, Matty, Taj, Stephen, Kim S., Malcolm, Ami, Savage

Re: S27 - Blood vs. Water - EP06

Příspěvekod Flora » 25 říj 2013, 03:02

Coconut bandits are back! :D A Vytas to zahrál na jedničku. Ví, jak se na nás ženský musí :) Perfektní projev na TC.
I když jsem Brada neměla ráda, tak se mu musí nechat, že bavil (a zároveň neskutečně štval) a byl rozhodně výraznou postavou. Jestli bude dál na RI kombinace trochy fyzičky a skládaček, tak si myslím, že proti Lauře M. nemá nikdo šanci. A ačkoli jí hodně fandím, uvítala nějakou nepuzzlovatou soutěž.
Rozdělení kmenů se hóódně nepovedlo. Hlavně bych byla radši, kdyby vůbec neproběhlo, protože v obou kmenech se situace vyvíjela velmi zajímavě. Rozložením sil to dopadlo [spoiler]podobně tragicky a nespravedlivě jako minulou sezónu. Náhoda je náhoda, no.[/spoiler] Ale překvapilo mě, že nebýt faux pas Tina a Laury B., Galang držel krok.
Hodně se nadává na Tinu, ale myslím, že hraje dobrou sociální hru, Kat neměla alianci a Monika je očividně její hlavní spojenec (po Katie samozřejmě), tak jí dala echo. A ještě že tak, jinak by se pakoval "Vetus" (pobavilo, ale zrovna u takovýho jména se to dá pochopit).
Tyson je teda mistr hlášek a zbavit se Arase by se mu vyplatilo ve starém kmeni. V novém si z něj dělá štít, ale aby to zas nepřekombinoval, na to on je expert :D.

Fandím: Vytas (každý díl víc a víc), Tyson, Laura M., Monica, Caleb (vlastně celé staré Tadhaně)


Zpět na „S27 - Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti