S27 - Blood vs. Water - EP07

Palaui Island, Cagayan, Philippines
September 18, 2013 – December 16, 2013
lakit
Příspěvky: 15
Registrován: 07 zář 2013, 19:40
Nejoblíbenější série: Mikronésie, HvV, Austrálie, Amazonka, Perlové ostrovy
Nejoblibenější hráči: Parvati Shallow, Andrea Boehlke, Rob Mariano, Richard Hatch, Eliza Orlins, Elisabeth Filarski, Cirie Fields, Amanda Kimmel, Shii Ann Huang, Stephenie LaGrossa, Rob Cesternino a mnozí další
Nejméně oblíbené série: Thajsko, Nicaragua

Re: S27 - Blood vs. Water - EP07

Příspěvekod lakit » 04 lis 2013, 09:53

Tenhle díl byl hodně předvídatelný. Dal se čekat konec Kat na RI, další prohra Galangu v soutěži o imunitu a překvapením není ani následné vyloučení Laury B.
Laura B. to zahrála dost hloupě a naivně a jen se potvrdilo, že v Survivoru se s upřímností (tentokráte k Vytasovi) daleko nedojde. Trochu mi svým jednáním připomněla bláznivého Lexe z Afriky, který tehdy také „čestně“ oznámil Clarencovi, že po kmenové radě pomašíruje domů (ale vděku se za tuhle informaci nedočkal). Myslím si ale, že by Laura B vypadla, i kdyby byla němá jako ryba a Vytasovi nic neřekla. Do kmene navrátilců nikdy pořádně nezapadla a svou řečí jen dala ostatním holkám do rukou potřebnou záminku, aby mohly napsat její jméno namísto jména oblíbeného a životem trpce zkoušeného Vytase.
Podle mého názoru bylo vyřazení Laury B. chybou. Ta by se nejspíš Tiny s Monicou držela i v dalším průběhu hry, kdežto Vytas je klidně s klidem Angličana podrazí, jakmile se mu to bude hodit.
Tina si přišla do Survivoru hledat nové přátele nebo dokonce ženicha pro svou trošku neprůbojnou dcerku? Vytas by se jí jako zeť zamlouval a tak už v duchu slyší vyzvánět svatební zvony s následným narozením přinejmenším trojčat, aby měla Tina v důchodu s vnoučaty o zábavu postaráno. Jenže Katie není flirtovací typ a tak jí Tina nejspíš po soutěži přihlásí na doučovací soukromé hodiny k odbornici Parvati (jako účastnice Survivora by mohla mít slevu).
Kat je pravděpodobně hodná holka se srdcem na správném místě, ale její myšlenkové pochody jsou někdy neuvěřitelné a pak z ní padají skutečné perly. Mary nebo Carolína by určitě nesouhlasily s jejím tvrzením, že o holky, které vypadnou v Survivoru před sloučením, nikdo nestojí. Kat hraje srdcem a zapojuje do toho i city, ale Hayden je daleko chladnokrevnější a pragmatičtější než ona (a také sobečtější) a tak výměnu na RI hroutící se přítelkyni rozmluvil.
Trošku jsem nepochopil, proč na závěrečné házení šla při soutěži o imunitu Tina. Nevedla si vůbec špatně a k poražení Tysona jí scházela jen kapička štěstí, ale očekával bych, že místo ní půjde Vytas, aby dostal prostor ke svojí záchraně.
Příště nás čeká sloučení a návrat jednoho z hráčů na RI zpět do hry. Podle ukázek bude vytrvalostní soutěž na sloupech, čímž padají veškeré naděje na výhru Laury B. John si sice vede ve výzvách dobře, ale věřím spíš v návrat Laury M (i si to přeji). Všichni však mají obrovskou kliku, že už na RI není Candice, jinak by bylo o vítězi rozhodnuto předem (stačí si vzpomenout na HvV).
Co se bude dít po sloučení? Většinou se to nechá odhadnout, ale tahle řada je naprosto nevyzpytatelná. Nemyslím si, že by nynější aliance vydržely navěky a jejich trvanlivost může být menší než trvanlivost vlašského salátu za horkých letních dní. Spolu bude nejspíš držet trio, Tina, Katie a Monica a pak také kokosoví bandité Tyson s Gervasem. Všichni ostatní jsou velkou neznámou. V případě návratu Laury M. se samozřejmě spojí s Cierou a bude klíčové, ke komu se tahle dvojice přidá. A právě Katie s Cierou teď nebudou žádnou hrozbou a mohou se dostat hodně daleko, možná až do finále. A při dobré sociální hře by snad mohla jedna nebo druhá i vyhrát. Ale do finále je ještě pro všechny hodně daleko.
Dále nejvíce fandím Lauře M., ale vysloveně mě nevadí už nikdo, dokonce ani Tyson (i když zejména Aras a Monica mi nijak zvlášť v téhle řadě k srdci nepřirostli – Arasovi jsem ale nepřál ani v Panamě).

Uživatelský avatar
k.g
Příspěvky: 54
Registrován: 26 srp 2013, 22:59

Re: S27 - Blood vs. Water - EP07

Příspěvekod k.g » 04 lis 2013, 13:00

Tentokrát i já (nadšenec téhle překvapivé řady), musim nasraně přiznat, že tenhle díl byl o třídu slabší, a nebavil jako díly předchozí...
Díl 65%
MOJE TOP 5 NEJ HRÁČU: Vytas, Hayden, LauraM, Tyson, Gervase

Uvidíme, co přinese příští díl, no nebudu lhát, že se na něho netěším :D :hungry:
FAN of Survivor South Africa: SEASON 5 - South-China SEA, Champions

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S27 - Blood vs. Water - EP07

Příspěvekod Ferenc » 04 lis 2013, 20:51

Sice trochu slabší díl ale i tak velmi dobrý.
Uplakaná Kat mě moc teda nepobavila bylo to trochu otravný jí furt sledovat :( .
Tyson vyspěl a ukazuje že je schopný hráč Aras by měl trochu méně meditovat a víc hrát.
Tadhana suverénně vyhrála imunitu a odměnu odcizenou z KFC.
Vytas měl na mále ale díkybohu odešla Laura B. :woot: .
Fandím: Baskauskas brothers, Coconut Bandits, Hayden, Morettky
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
junior1099
Příspěvky: 20
Registrován: 02 zář 2013, 20:30

Re: S27 - Blood vs. Water - EP07

Příspěvekod junior1099 » 09 lis 2013, 03:25

Tak to je moc. Jeden z nejlepších dílů.
Jak jsem měl Kat celkem rád pro její střeštěnost, tak během prvních několik minut se mi zprotivila. Z toho jak na ostrově napráskala Haydena, že se chtěli spojit jsem si skoro cvrkl a Hayden může být rád, že vyhráli imunitu (Aras by se z toho možná ještě na chvílu vykecal)
Monica je s tou její afektovanou mluvou otravná jak sáně v létě.
Vytas je jasná ALLSTAR... pěkně si ty holky vodí a ty jeho myšlenkové pochody nemají chybu.
Laura B ... jsem si říkal, jak mohl pravěký člověk dojít k relativně pěkné ženské (věřím, že byla za mlada kočka)... už je mi to jasné, ona je totálně vyhrabaná. Její divadelní vystoupení po ICH byl neopakovatelný zážitek a hned jsem se přestal bát, že vypadne Vytas. Její monolog typu ,,...ale myslím, že tím, že jsem se chopila vedoucí role..." byl už moc.

No bojím se Tiny a její dcérky, jak si jich moc nikdo nevšímá a příjde mi to krapec ironické. Jestli je uvidím ve finále, tak tahle série s kvalitou klesne o 70%.

TripleM
Příspěvky: 22
Registrován: 27 říj 2013, 23:39
Nejoblíbenější série: 1.Australia 2.Gabon 3.Pearl Islands 4.Tocantins 5.All-Stars 6.Cagayan 7.Palau 8.Phillippines 9.China 10.The Amazon 11.HvV 12.Cook Islands 14.Millen vs GenX 14.SJDS 15.BvW 16.Cagayan 17.Vanuatu
Nejoblibenější hráči: 1.KATHY (S04) 2.Sandra (S20) 3.Crystal (S17) 4.Christy (S06) 5.Colby (S02) 6.Phei-Gee (S15) 7.Rupert (S07) (S20) 8.Yul (S13) 9.Boston Rob (S20) 10.Sugar (S17)
Nejméně oblíbené série: 18.Panama 19.WorldsApart 20.Marquesas 21.Africa 22.Caramoan 23.Samoa 24.Micronesia 25.Thailand 26.Borneo 27.GameChangers 28.Nicaragua 29.OW 30.Fiji 31.KaohRong 32.Guatemala 33.HHH 34.RI 35.Pacific

Re: S27 - Blood vs. Water - EP07

Příspěvekod TripleM » 12 lis 2013, 22:36

Shit. Skoro to Galang uhral. Ale prečo radšej tie gule nehádzala Monica alebo Laura?! Som mal pocit, že to guľa ide hádzať Tinou a nie Tina guľami... :evil:
Kmeňovka bola hrozná, aj keď fandím Vytasovi, to ako Jeff ost. ženám v kmeni predkladal Lauru ako pokrm ma pekne štvalo. Doslova Jeff ju na kmeňovke zameral. Laura nebola zlá, ale naivná a blbá. Nepáčila sa mi táto časť...určite nie tak, ako predošlé.
Colby, Tina(2) Kathy(4) Jan(5) Christy(6) Rupert, Lillian(7) Kathy, Shii-Ann(8) Eliza, Ami(9) Steph, Janu, Tom(10) Tina, Cirie(12) Yul, Sundra(13) Eric, Peih-Gee(15) Crystal, Sugar(17) Coach, Taj(18) Sandra, Boston Rob(20) Jane(21) Denise, RC(25) Malcom, Brenda, Corinne(26) Vytas, Cierra(27) Tasha(28), Natalie(S29), Shirin (S30)

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP07

Příspěvekod Rendy » 13 lis 2013, 16:04

Muhehe, dobře se bavim :D nechat si Lauru nebo Vytase...opravdu těžká otázka...a woman tribe jí nezvládl. Už je mi toho kmene celkem líto. Senilní Tina, její dcerka, která ani nevim jak se jmenuje, drsno šéfík Monica a do toho Vytas, který si tam s nimi pěkně hraje :D opravdu respekt, pěkně si je tam omotal kolem prstu :idea:

Že vypadla Kat mi ani nijak nevadí, je to sice zlatko, ale tahle hra pro ní není. Měla by se trochu pochlapit, myslet si, že by se kvůli tomu s ní Hayden rozešel...tím by se mohla trápit leda ve školce, max na prvním stupni základky, pak už by jí to mohlo pustit.

Celkově mě díl bavil, doufám že se chlapi v dalším díle postarají o duo Vytas/Aras.
Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S27 - Blood vs. Water - EP07

Příspěvekod Pietro » 19 led 2014, 20:51

Olalá, tahle řada vyhazuje dle mýho gusta (snad až na Brada). Ten teatrální výjev si mohla Kat odpustit, a po zásluze vyletěla z ostrova i ze hry. Tenhle plamínek-puzzle mám docela rád. Je to komplikovaný a pokud je člověk blbý jak putštok (jak bylo vidno v soutěži), tak neudělá ani čtvrtku.

Bonehamová si ze hry pomohla sama - už tak dost přesluhuje a je možný, že půjde za Rupem domů. Vytas tedy nejspíše ženskou fázi přežije...

A být na radě, tak si dovolím nemístnou poznámku na to, že Aras už vyhrál: "Ale to [b] Tina přece taky, sice před 13 lety, ale taky"[/b] ... ;)

+ : viz podpis
něco mezi : Caleb, Monica, Katie a všichni ostatní mimo ty v podpise a v sekci -)
- : tady toho moc nezbylo, asi jen ta Tina a možná i ta Laura B.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S27 - Blood vs. Water - EP07

Příspěvekod lacSzlo » 23 črc 2016, 00:32

"Můj vztah s Kat je pro mě důležitý, víc... no dokonce víc než tahle hra." (lol, WTF? :D Haydenova formulace hned na začátku pobavila)

V Tadhaně se toho moc nedělo, mluvil hlavně Hayden kvůli odchodu Kat a pak Tyson ohledně podrazu na Arase. Nevím proč, Tyson mě i nadále podprahově leze na nervy, to bude tím jeho hlasem. :D

Galang super, líbí se mi, že i přes silovou nevyváženost oproti Tadhaně v obou soutěžích nezůstaly ženský až někde daleko pozadu, ale vlastně to bylo vždycky celkem slušně o fous? - :idea:

Odchod Laury B. je tragický, ale z tohohle kmene by mi chyběl asi kdokoliv, možná krom Katie.

Po 7. epizodě:
Nejlepší: Monica, Laura B, Laura M, Tina
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S27 - Blood vs. Water - EP07

Příspěvekod sun.eagle » 16 srp 2017, 21:42

Zarazilo mě chování Kat. Ty její řeči o tom že s ní nebude chtít její boyfriend chodit protože se nedostala ani do sloučení, že u něj klesla apodobné nesmysly...proboha tohle bych pochopil u šestnáctileté puberťačky, ale né u dospělé ženy, která má po dvou operacích srdce. Taková zkušenost přece nutně člověku zpřeházet priority, nezaobírat se blbostma. U Kat to očividně nezafungovalo. Nevím co by takhle nevyzrálá osobnost dělala s milionem dolarů. To by bylo zaděláno na prů.er.


Zpět na „S27 - Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti