S27 - Blood vs. Water - EP07

Palaui Island, Cagayan, Philippines
September 18, 2013 – December 16, 2013
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S27 - Blood vs. Water - EP07

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:44

Epizóda 7
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP07

Příspěvekod Lamik.lamity » 31 říj 2013, 02:03

Hned na začátku byla sranda pozorovat Kat, jak brečí, já ji opravdu nemám rád, tak jsem si to celkem užíval, stejně tak celý její pobyt na RI.
Jak jsem viděl, že skládačka bude ohýnek, bylo mi jasné, že se dočkáme dalšího airtimu Cochrana. A nejspíš, když to nikdo nechtěl připomínat, musel Jeff.
Tehle prostředí může být úžasné pro meditaci. Ale ne teď! Co si Aras myslí. Tyson je teď ve skvělé situaci, protože Aras navíc neví, že s ním Tyson dál nepočítá.
Vytas se snaží vtlačit do kmene holek a celkem se mu to daří :idea:
ICH: Další zrecyklovaná soutěž z Caramoanu (alespoň ta nejdůležitější část). Tina to opět zvorala pro Galang a Vytas měl opět na kanhánku.
Konečně! POprvé nám taky ukázali něco z odměny. Dostal jsem chuť na KFC
TC: Vytas byl opět ušetřen po fatální chybě Laury od Ruperta, ale Monča už mě fakt dost se*e, hodně mi připomíná Sherri v minulé sezoně.
Když vidím soutěž, která bude v příštím díle, tak už se těším na to, jak se Laura M vrací zpět do hry
Epizoda si držela svůj standart, takže jako ta minulá 82%
Oblíbenci: Vytas & Aras bros, Morretovci, Bandité, Hayden
Ukradení: Laura B, Doktor, Katie, Tina
Nefandím: Tady ta skupina slušně prořídla během týmové fáze: Caleb, Monica
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S27 - Blood vs. Water - EP07

Příspěvekod Earl » 31 říj 2013, 10:34

Kat mi bolo dosť lúto, ona tú hru hrá srdcom a dosť ju to zlomilo. Prvý krát čo om vvidel Haydena plakať, ten Ri robí divy podobne ako pri Tysonovi. Aspoň, že Kat odišla zo cťou.
IC pokazila zase Tina ale znova to mal nahnuté Vytas. Dosť som nepobral, prečo nikoho nenapadlo ísť proti Tine, má tam dcéru, pokazila ďalšiu súťaž ale stále je v hre.
Na TC vylúčenie Laury potešilo ale z pohľadu kmeňa to bola ich druhá najsilnejšia hráčka, ak by v budúcej epizóde nebolo zlúčenie tak by prehrali ďalšiu súťaž.

Fandím: Gerv, Katie, Ciera, Laura M., Hayden, Vytas a Tyson (1. krát v histórií)
Obrázek

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S27 - Blood vs. Water - EP07

Příspěvekod zdenek000 » 31 říj 2013, 10:49

První, co je vidět je Kat, jak pláče. Opravdu to vidět nemusim. Tak trochu si to způsobila sama, když zbrojila proti Monice. Na RI byla jasný, že vypadne ona.
Nechápu Arase, že se nesnaží spojit se starou Tadhanou, která by mu pomohla. Teď ještě proti němu zbrojí Tyson. Už to má asi spočítaný. Jógou hru nevyhraje.
Blbka Tina si tam mluví o vnoučatech a i kdyby to trochu myslela vážně, tak proč vyhodit Vytase? Kdyby s nim vytvořila alianci, bylo by možný se pak vrátit a vytvořit alianci s bývalou Tadhanou. No ještě, že se nestalo. Vidět Tinu dlouho na plátně nebo dokonce v čele aliance je už utrpení teď. Naštěstí Vytas si místo znovu obhájil, za co má můj respekt, že to dokázal. Mnoho jiných lidí by to nezvládlo být v jeho situaci.
ICH- Vypadalo to celkem napínavě jenom nechápu proč dávali Tinu na házení :cry: Vždyť ona sotva hodila na to. Byla to spíš náhoda.
Musim za další moc poděkovat Lauře B., že si to pohnojila a nechala někoho lepšího ve hře.
V ukázkách je soutěž stavěná spíše pro ženy, tak to vypadá že John se konečně bude pakovat a Lauru B. stáhne dolů její sádlo a podkožní tuk, tak to vypadá na návrat Laury M. Doufám, že jim to tam pak natře, pokud se vrátí.
Jinak díl bavil. Pořád nikdo nemám HII a ani jí nehledá nebo to neukazujou. Pálení nápověd se stalo rutinou, Jeffovi se to asi moc nelíbí :D ale přijde mi to zajímavější bez HII, i když ve sloučení by to bylo zajímavý.
Fandím: stará Tadhana (pořád), trochu Aras, poprvé v historii i ten Tyson, Laura M.
Už aby byli venku:John,Laura B.,Monica, Tina
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP07

Příspěvekod miky253 » 31 říj 2013, 11:27

Myslel jsem si, že Kat se od One World změnila, ale podobně jako Colton zůstala stejná. Pamatuji si ještě její hysterák ve One World, kde ji musela po vyloučení uklidňovat psycholožka a už jsem myslel, že Hayden se s ní vymění. Naštěstí nakonec jí položil jednoduchou otázku, která Kat donutila si tu výměnu rozmyslet. V samotné soutěži pak celkem podle očekávání Kat prohrála a Probstovo ego asi dostalo další zásah, když Monica opět spálila nápovědu.
Škoda, že nápovědu nedostal Vytas. Hodně by mě zajímalo, jestli by si ji nechal, nebo ji spálil a poté to v kmeni hrál na to, že opět prokázal svou důvěryhodnost.
Když už jsem zmínil Vytase, tak se mi líbí, jak má hezky chladnokrevně spočítáné, co říkat a ženský v čele s Laurau z toho mají skoro orgasmy :lol:
Na vyločení byl i jeho Aras, který se dostal na mušku Tysona. Jen se celkem divím, že Tyson takhle riskoval ve chvíli, kdy čísla neměl tak úplně na své straně, protože poté by v Tadhaně byli v početní nevýhodě a mohli by se dostat s Gervasem do dost velkých problémů.
IC opět zazdila Tina, ale přesto ani jednu z ženských nenapadlo jít proti ní (obzvlášť když má u sebe Katie) a radši chtěli vyloučit Vytase. Ten měl tentokrát narozdíl od minule (kdy se krásně ze všeho vykecal) celkem štěstí, protože Lauře přeskočilo a vyslepičila mu před celým kmenen, že půjde na RI on. To naštvalo Monicu s Tinou, se kterou se svezla i Katie, a vyloučena byla nakonec Laura. Tentokrát se tak Vytas zachránil, ani nevěděl jak, i když je pravda, že určité zásluhy na tom bez debat má, protože kdyby ženský nekrmil historkama o kriminále, tak by ho asi Lauře líto nebylo a nic by neřekla.
Příště bude sloučení a jsem hodně zvědavý, co se bude dít, protože v úvahu připadají minimálně 3 možné aliance. Buď spolu zůstane nová Tadhana a vyháže zbylou pětici, nebo se spojí stará Tadhana, přibere navrátilce z RI (pokud to nebude John) a vyháže navrátilce a pokud se z RI vrátí Laura M, tak by ještě v úvahu připadala celkem logická aliance párů (Aras, Vytas, Tina, Katie, Laura, Ciera). Na další díl se dost těším a taky si myslím, že od této chvíle už s pálením nápověd konec, protože některým velice rychle dojde, že jsou v menšinové alianci.
Dílu dávám 80% (dal bych i víc, kdyby konečně ukázali intro)
fandím: Aras, Vytas, Tyson, Hayden a trochu i Ciera
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S27 - Blood vs. Water - EP07

Příspěvekod cypher.eu » 31 říj 2013, 11:42

Uff, dnešní díl mě zas vytočil:

Kat je taková drama queen, skoro jak Colton :vomit: Co je to sakra s lidma z One World?! :? Ty její kecy aby se s ní Hayden nerozešel, protože vypadla ze Survivora?? Je vůbec možný, aby byl někdo tak tupej?

A to Jeffovo "roztomilý" připomenutí Cochrana bylo co, wtf?? :angry:

Laura Dumbham je totální dilina!! Naprosto totálně ideální člověk do finále, stejně jako Kat...

Všichni tady furt velebí Vytase, ale ten má takovou kliku, že je v kmeni stupidních telat jako Kat či Laura B., který si samy vykopaly hrob, jinak jsem pevně přesvědčen, že by byl už dávno venku, řečník neřečník...

Příště merge, nejvíc bych přál návrat do hry hloupýmu Honzovi (John)... taky bude zajímavý sledovat, jak se bude vyvíjet hra s Arasem a Vytasem pohromadě... podle mě maj největší terč ze všech a jestli se nestane zázrak, tak půjde jeden z nich
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP07

Příspěvekod brninho » 31 říj 2013, 12:43

Ta Kat je fakt jak přerostlý děcko, v normální "hvězdné" sezoně bych řekl, že akorát zabrala někomu místo, no naštěstí má přítele jakýho má...Vůbec mi ve hře nebude chybět, ba naopak- Hayden už může hrát jenom sám za sebe.
Tyson se mi fakt tuhle sezonu zamlouvá, já měl vždycky rád ty jeho narcistický hlášky, ale teď do hry zdá se zapojuje i mozek a ve spojení s Gervem je to prostě živá voda téhle sérky.
V IC jsem držel palce Galangu, bohužel se nezadařilo a už už to pro Vytase vypadalo špatně...Ale to by tu nesměla být Laura B., která Vytasovi vyzvonila plán a spáchala tak ukázkové survivorské harakiri. Na TC mě zase zaujaly Vytasovy argumenty, někdo k minulýmu dílu napsal, že mu v tomhle připomíná Pennera- pod to se můžu podepsat.

Hodnocení dílu: 70 %
Oblíbenci: bývalá Tadhana, Coconut Bandits, Laura M.
Neoblíbení: Laura B., John, Monica
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S27 - Blood vs. Water - EP07

Příspěvekod rhee » 31 říj 2013, 14:33

Na začátku mě pobavila Kat - "At least i didn't cry, that's a good change" :D Moc dlouho jí to ale nevydrželo. Asi bude mimo hru hodná a milá holka, ale jako hráčku ji nemám ráda, je neschopná a oproti minulé účasti nevidím žádný posun k lepšímu. Návrat si nezasloužila, jediné dobré, co do Survivoru přinesla, je Hayden.
Hodně mi vadí to, že se páry na RI můžou objímat apod. Podle mě by se k sobě neměli přibližovat blíž než na vzdálenost tribuny a středu arény. A už vůbec ne takhle před soutěží jako v případě Kat a Haydena.
Kat mě zklamala i tím naléháním na Haydena, ať se s ní vymění. On naštěstí hraje v první řadě hlavou a zpracoval ji. Už jsem se začínala bát, že ho přece jenom přemluví a on si kvůli ní pokazí solidně rozjetou hru.
V samotné soutěži jsem čekala, že zase bude dominovat Laura, překvapilo mě, že jí John porazil. Škoda, že soutěže jsou jediná stránka hry, ve kterých John dokáže aspoň nějakým způsobem zaujmout.

Tyson pořád pokračuje v tažení proti Arasovi, trochu mě mrzí, že k jeho vyloučení nejspíš kvůli chystanému sloučení kmenů nedojde. Sundalo by to Vytasovi terč ze zad a odstranilo by to ze hry člověka, kterého jsem neměla ráda už v Panamě. I když je pravda, že tentokrát je snesitelnější. Jestli to ale nebude spíš tím, že v téhle sérii nemá tolik prostoru jako minule...

K přání Tiny, aby se Vytas začal zajímat o Katie, jsem se vyjadřovala už u minulé epizody, pobavilo to. Asi by jí fakt měl třísknout po hlavě a dotáhnout si jí do jeskyně a má final 3 jistou :D

cypher.eu píše:Všichni tady furt velebí Vytase, ale ten má takovou kliku, že je v kmeni stupidních telat jako Kat či Laura B., který si samy vykopaly hrob, jinak jsem pevně přesvědčen, že by byl už dávno venku, řečník neřečník...

Já tady Vytase velebit určitě budu. Laura B. se odstřelila sama. Ale kdo na tom měl zásadní podíl, krom její... dejme tomu jednoduchosti? Sociální hra Vytase ("Women love a bad boy, but what they even like more than a bad boy is a newly reformed bad boy" :idea: ). Kdyby si s ní nedokázal vytvořit takové pouto, tak by neměla potřebu být k němu upřímná a říct mu, že jde domů. U nikoho jiného to předtím neudělala. Takže bych určitě nemluvila jenom o štěstí.

Z RI se doufám vrátí Laura, tahle verze se mi zdá i nejpravděpodobnější. John odpadne už jenom kvůli své váze.

Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP07

Příspěvekod milan » 31 říj 2013, 17:44

Čakajte u mňa sarkazmus...

Úvod, aj keď mám Kat strašne rád a je to taká čistá duša... ten úvod a tlačenie na Haydena (z jej aj zo strany Jeffa) mi prišlo moc, musím ale hneď dodať, že Hayden sa z toho takticky vyvliekol tak, že to bol vlastne nápad Kat, aby tam ostal.
Nemôžem sa zbaviť dojmu, že tá skladačka bola schválne nasadená (celkovo žiadna vytrvalostná súťaž typu "stáť na tých kolíkoch, alebo súťaž s tou stenou kde stojíte na dvoch kúskoch dreva a podobne"), je jasné, že zložitú skladačku dá doktor a "ženská verzia" Roba Mariana => Laura M.
Kat ma troška aj vytáčala s tým "podvodníčka" smerom na adresu Laury M, proste Laura využila čo mala k dispozícii, je to bežné v tejto hre, a nebol to prvý duel na RI kde sa "opisovalo".
Aras je idiot, ako dokáže víťaz svojej série nechať v tábore všetkých a ísť sám preč? Znova spomeniem Roba Mariana, ten si toto v S22 nedovolil vôbec, Aras si je až moc istý... a musím oceniť Tysona, že sa čosi priučil pri svojej tretej účasti + Hayden snáď rozpúta peklo, je to najlepší fyzický hráč. Aliancia Kokosových banditov + Haydena (a spol.) sa mi moc pozdáva.
Čo sa týka Vytasa, nie "King Aras" ale King Vytas by sa malo častejšie spomínať, ženy si ho hýčkajú, Tina by pripustila vlastnú dcéru k nemu a tak podobne.
Súťaž dvoch blondín vyhral Tyson tesne pred Tinou (inak sa divím, že jej až tak dôverujú, čakal som, že pôjde hádzať Vytas).
Laura B. kebyže neviem, že je manželka (nie pokrvná príbuzná) tak by som si myslel, že debilitu podedili spolu s Rupertom, ale ono sa to dá aj získať sobášom, takto sa to nerobí ===> a videla to aj v min. diely pri Kat.
Vytas ju ešte dorazil kecami na TC, tým, že netlačil na pílu, a Laura keď spomenula, že má Vytasa brata ktorý vyhral už milión, čakal som či jej niekto hodí do tváre, že jej Rupert dostal milión tiež.
Školácke chyby Arasa a Laury B. ich stáli určite hru (min. Laura B už teraz, Aras je veľký terč, a určite by som si tipol, že Vytas+Aras budú prvé ciele po zlúčení, keďže budú fyzické hrozby, a tie zdochliny ako Monica či Tina+1 sa budú báť).
Z RI by som bol rád ak by sa vrátila Laura M., pri type súťaží aké dávajú celkovo v tejto sérii, by nemusela byť až tak na tom zle, po zlúčení.
Ukážka z budúceho dielu (táto istá súťaž bola aj v rozhodujúcom duely v SP vo fáze zlúčenia na RI).

btw. bude RI aj po zlúčení? Ja osobne dúfam, že už nie.

Fandím: Kokosový banditi, Hayden, kus Ciera (ale už nie tak ako na začiatku, dokonca zmizla z môjho podpisu), Vytas, Laura M.
Nefandím: Tina+1 (+1 zmizla z môjho podpisu, kozy nie sú všetko), Monica + zvyšok "komparzu a krovia"

Diel: 80% za to vyhodenie Laury B. sa nedalo dať menej :D
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S27 - Blood vs. Water - EP07

Příspěvekod cypher.eu » 31 říj 2013, 18:18

Já se obávám, že RI bude i stejně jako v předchozích řadách i po sloučení, což však dost pokazí tuhle řadu, když už je většina příbuzenstva venku (ztrácí to ty emoce).... ale je to jen domněnka
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP07

Příspěvekod milan » 31 říj 2013, 18:27

Parvati Shallow ‏@parvatishallow 17h
Normally, I'm a huge fan of meditation. But, there's a time & place and #Survivor ain't that place honey. @OddUsMusic

(poznámka: @OddUsMusic je Aras)
Parvati Shallow ‏@parvatishallow 16h
Should I teach @KatieCollinsSur some flirting lessons? Come on over to the dark side, girl. #Survivor

Parvati Shallow ‏@parvatishallow 16h
I'm getting really excited for our #Halloween #survivoraftershow tonight! We're all dressed up and ready to go. See you goons soon!
hmm som zvedavý na LAS, už minule to poňali Halloweensky :D
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP07

Příspěvekod miky253 » 31 říj 2013, 18:38

milan: Něco pro tebe ;)
BX4mbNdCcAA7C-W.jpg large.jpg


A ačkoliv ve hře ho nemusím, tak na twitteru mě celkem baví Rupert.
Rupert Boneham ‏@RupertBoneham 17h
After my first season, I never spent more than 20 or 30 minutes away from the tribe. #survivor


A jeho komentář k brečící Kat, ve chvíli kdy už to vypadalo, že se Hayden vymění. :lol:
Rupert Boneham ‏@RupertBoneham 17h
Also, this is her technique to get him to do the dishes. #Survivor
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP07

Příspěvekod milan » 31 říj 2013, 18:42

Hayden je šťastný bastard, v BB mu vyhonila Kristen :D (keby len to) a tu fotka s dvoma doslova kočičkami (myslím, že je to záber z LAS - BTS)
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
huli
Příspěvky: 42
Registrován: 26 srp 2013, 22:57
Nejoblíbenější série: Austrálie, Afrika, Guatemala, HvV
Nejoblibenější hráči: Jerri, Lex, Yul, Marty, Jim, Malcolm
Nejméně oblíbené série: Caramoan

Re: S27 - Blood vs. Water - EP07

Příspěvekod huli » 31 říj 2013, 19:34

milan píše:Hayden je šťastný bastard, v BB mu vyhonila Kristen :D (keby len to) a tu fotka s dvoma doslova kočičkami (myslím, že je to záber z LAS - BTS)

No, a to kdyz se koukam, jaky kostymky na sobe holky maji, tak za fotakem stala RC v tygrich bikinach :D

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP07

Příspěvekod Lamik.lamity » 31 říj 2013, 19:41

RC si užívala Halloween jinde, spolu s mojí oblíbenkyní Elizou:
BXjHbM5IIAA83XL.jpg
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S27 - Blood vs. Water - EP07

Příspěvekod XtttX » 01 lis 2013, 01:30

Earl píše:Aspoň, že Kat odišla zo cťou.)

Zvláštne, ja som si nič také nevšimol... :) Plač ako malé decko, prosíkanie frajera aby si s ňou vymenil miesto, záverečná perla... A ostatní jej ešte tlieskajú ako nikomu pred ňou. :o

Lamik.lamity píše:Tina to opět zvorala pro Galang

Earl píše:IC pokazila zase Tina

miky253 píše:IC opět zazdila Tina

Čo konkrétne Tina pokazila????? Schválne som si IC pustil aj 2. raz... Reťaze pripojila celkom rýchlo, aj v hádzaní si viedla slušne... Ale Tyson bol holt o trochu rýchlejší a tesne vyhral. Ak by súťaž za rovnakých okolností "prehral" preceňovaný Vytas, dávali by ste mu to za vinu? Myslím že nie...

Fandím: John, Tina
Vadia mi: Tyson, Vytas, Caleb
Séria má inak výborne našliapnuté obsadiť posledné miesto v mojom rebríčku obľúbenosti.



Pri pohľade na halloweenské fotky(Ak by sa organizovala súťaž o najnevskusnejšiu "masku", RC by bola horúci favorit.) slečien zo Survivor som si hneď spomenul na scénu z filmu Mean girls. ;)

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S27 - Blood vs. Water - EP07

Příspěvekod jukab » 01 lis 2013, 08:36

Čím dál zajímavější série, máme se ještě na co těšit :)
Trošku jsem se lekl, když se Kat chtěla vyměnit, ale Hayden to ustál, i když holkám z druhého kmenu docela naznačil, že má silnou pozici. Teď bude zajímavý sledovat, kdo vypadne příště, protože to asi dost ovlivní průběh hry.
Tina mě tenhle díl pobavila řečmi o Katie :) Ta vypadá jako zajímavá holka, tichá, nenápadná, ale s krásným úsměvem. Chtěl bych věřit, že ta nenápadnost je její taktika, uvidíme. Vítězství Tadhany v soutěži asi nikoho nepřekvapilo, i když vypadnutí někoho z jejích členů by bylo zajímavější, takhle jsme my všichni, co fandíme Vytasovi, byli asi zralí na infarkt :) Naštěstí to na sebe tentokrát vzala Laura B a sama se vyfaulovala. Vytas má trochu štěstí v neštěstí!

Do dalšího dílu budu hodně přemýšlet, jestli se Vytas rozhodne pro mini-alianci Tina+Katie+Monica + asi Aras nebo pro Haydena+ Caleba + Tinu? + Katie?....to jsou pro mě 2 nejpravděpodobnější varianty

Velkou šanci na výhru dávám v tuhle chvíli Katie a Vytasovi, kdyby chtěli držet spolu, tak vůbec, můžou kolem sebe namotat skoro všechny a ovládnout hru. Tinu přesto vidím jako brzkého kandidáta na vypadnutí, i když asi po Arasovi - nejen kvůli jejich hře v minulých řadách, ale i proto, že jsou oblíbení a mají ve hře milované, Aras je i fyzická hrozba. Hodně důležitý bude i to, kdo se vrátí z Redemptionu (fandím Johnovi), kdyby Laura M, mohla by vytvořit druhou silnou alianci s Cierou a některými kluky....uvidíme.

+ přežití Vytase
+ vypadnutí Cat
+ hodně možností dalšího vývoje, dvojičky T+G, T + K, H + C, V + ? :)
+ dost stratégů - Monica, Vytas, Tyson, Hayden, Caleb
+ sloučení na obzoru
+ snad už konec Redemptionu
+ díl se sloučením bývá pro další ubírání se nejzajímavější
+ Tina a její řeč o vnoučátkách
+ spousta zajímavých lidí, co došla až do sloučení
+ Aras a Tina zralí na odstředl

- taktika Laury B
- Ciera stále ve hře

Favoriti: Vytas!, Katie
Nefavoriti: Ciera, Monica, Aras, Gervase

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S27 - Blood vs. Water - EP07

Příspěvekod Earl » 01 lis 2013, 08:47

XtttX píše:Zvláštne, ja som si nič také nevšimol... :) Plač ako malé decko, prosíkanie frajera aby si s ňou vymenil miesto, záverečná perla... A ostatní jej ešte tlieskajú ako nikomu pred ňou. :o


Myslel som to tak, že nakoniec sama uznala, že Hayden má väčšiu šancu a bojovala o prežitie sama. Vypadla klasickou cestou a bojovala sama.
Obrázek

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S27 - Blood vs. Water - EP07

Příspěvekod Doki » 01 lis 2013, 23:47

Začátek epizody byl věnovaný Kat, která se bála, že by se s ní Hayden rozešel kvůli jejímu umístění ve hře - absurdní. I když mám Kat rád, tak musím uznat, že to není jedna z nejlepších soutěžících..
Když došla do RI arény, tak se hned objala s Haydenem. To bych nepovoloval.
Trochu mě zklamala tím, jak naléhala na Haydena, ať se s ní vymění. Nakonec uznali, že Haden má větší šanci na vítězství. Taky mě trochu štvala s tím cheater a that's cheating, je to hra, Laura M. určitě není první, kdo se díval k sousedovi.
Kat duel prohrála, přesto mi jí bylo líto. :(
IC: Moc mě nebavila. A i když Tina prohrála pro Galang, tak se snažila.
V táboře Laura B. řekla Vytasovi, že je na řadě. Neměla to říkat, ale aspoň, že z toho měla dobrý pocit.
Ostatní si poté nebyly jisté, jestli ji mají věřit.
Nakonec byla blindsidem vyřazena Laura B.
Návrat z RI přeju Lauře M.

Fandím: Laura M., Ciera, Vytas, Hayden

mikro
Překladatel
Příspěvky: 86
Registrován: 26 srp 2013, 12:10

Re: S27 - Blood vs. Water - EP07

Příspěvekod mikro » 02 lis 2013, 09:00

Soutěž na RI mě pobavila, Kat je fakt blbá jak troky, nejdřív komediálním výstupem k Haydenovi, díky bohu že se s ní neprohodil, potom tím, jak si počínala při soutěži, kdy nebyla schopna ani vysypat dílky skládačky ze sáčku a nakonec tím jak se vztekala že Laura podvádí. Díky bohu že je pryč. Ale děkuji Jeffu Probstovi za milé připomenutí oblíbeného vítěze minulé sezóny:)
Aras je opravdu neskutečný, odejít z tábora na dlouho pryč a nechat ostatní samotné je docela školácká chyba, ale nová aliance Tadhany se mi fakt líbí, doufám že to dotáhnou daleko.
Galang mě nebaví kromě Vytase a Katie vůbec, Tininy bláboly o vnoučatech mě vůbec nezajímají a dementní Laura B. taky ne. Bohužel prohráli soutěž a nesouhlasím že to byla vina Tiny, naopak mi přišlo, že házela celkem dobře a Tyson vyhrál jen o sekundy. Ale aspoň byla nová soutěž, nebo aspoň mám pocit že ještě nikdy nebyla. Laura B. se odstřelila sama a dobře jí tak, hrozně rád jsem ji viděl odcházet.
Fandím: Tyson, Gervase, Hayden, Ciera, Katie, Vytas, Laura M
A Ciera je vážně nádherná, jedna z nejhezčích holek co v Survivoru kdy byly :love:

Uživatelský avatar
KraTerka
Příspěvky: 12
Registrován: 27 srp 2013, 14:09
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, PI, All-stars, CI, Fiji, China, FvF, Tocantins, Samoa, HvV, Nicaragua, Philippines

Re: S27 - Blood vs. Water - EP07

Příspěvekod KraTerka » 02 lis 2013, 11:03

Před tím než série začala, tak jsem si myslela, že bude stát za nic, začíná se to díl od dílu pěkně rozjíždět.:)
Na začátku mě Kat totálně dostala. :lol: Nikdy jsem ji neměla příliš v oblibě a doufám, že se už nevrátí do další série.
Doufám, že z RI se vrátí Laura M. S Cierou by byly hodně silné. Taky jsem zvědavá, jak to bude po sloučení s Arasem a Vytasem. Na další díl se doopravdy těším.:)
Fandím: VYTAS!!!, Ciera, Caleb, Hayden, Laura M., Aras, Gervase
Nefandím: Tina, Monica, Laura B.
S: Collen, Rich, Jerri, Elisabeth, Kelly, Tom, Ethan, Christy, Rob C., Jenna, Christa, Darah, JFP, Eliza, Chris, Steph, Danni, Cirie, Penner, Parvati, Yul, Yau-man, Earl, Courtney, P.G., Nat B., Corinne, Bob, Taj, Stephen, JT, Brett, Russel H., Natalie, Alina, Brenda, Stephanie V., Cochran, Colton, Kim, RC, Malcolm, Denise, Laura, Eddie, Vytas, Hayden, Sarah, Spencer, Tasha, Twinnies, John, Jaclyn, Carolyn, Mike

BB: S05: Drew, Diane, Karen, Will, Nakomis S06: Howie, Janelle S08: Jessica S12: Britney, Enzo

TAR: CHARLA & MIRNA, BRIAN & GREG, TWINNIES

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP07

Příspěvekod milan » 02 lis 2013, 12:42

VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S27 - Blood vs. Water - EP07

Příspěvekod rhee » 02 lis 2013, 15:47

Když už jsme u toho Halloweenu... :D

Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Freedom
Persona non grata
Příspěvky: 10
Registrován: 17 říj 2013, 11:02
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines
Nejoblibenější hráči: Coach Wade, Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Africa, Marquesas, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP07

Příspěvekod Freedom » 02 lis 2013, 20:47

pěkněj díl to byl, né že né... hned na začátku vyřazení Kat, což byla první věc, co mi udělala radost. (Jinak musim souhlasit s tím, že to objímání před soutěží na RI by fakt být nemělo.. přeci jen je to Survivor... ještě bych pochopil po ní, ale stejně... nejsme v Poště pro tebe :vomit: ) Konečně pořádný záběry z odměny (ne-li úplně první, nejsem si jistej). Zajímavá soutěž, i když u konce to trošku upadlo tim, že to házení už tu bylo - a imunita znovu pro Tadhanu. Ta vyřadila Lauru B. která zapomněla, že je v Survivoru a ne doma s Rupertem a se rčením "S poctivostí nejdál dojdeš" v tomhle případě nepochodila. Chválabohu za to, Ruperta mam rád, nicméně jeho ženušku znova vidět nemusim. Příště se to přání snad naplní, se svým prostorovým řešením nemá na sloupu šanci => go, Laura M! Následně sloučení.. Earl měl pravdu.. v 11 s 8 porotci, jako poslední dvě rady... nu což, to taky neni špatný. A ty buffy jsou luxusní.. až mě mrzí, že už mam doma Tadhanu :cry: Ovšem jednu věc stále nechápu a asi nikdy chápat nebudu. Proč se na CBS se*ou s intrem, když ho pak za celou kmenovou fázi (a jestli vůbec) neukážou? Ta minuta navíc by je přece nezabila. Na druhou stranu co Probst v poslední době udělal tak, jak chtěli fanoušci. :)

Fandím: hlavně Tyson, Hayden, Gervase

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP07

Příspěvekod brninho » 02 lis 2013, 22:06

K té halloweenské fotce Arase a Vytase: Už mám docela pochopení pro milanovu teorii odlišné Arasovy orientace... :D
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)


Zpět na „S27 - Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti