S27 - Blood vs. Water - EP08

Palaui Island, Cagayan, Philippines
September 18, 2013 – December 16, 2013
Uživatelský avatar
fajrflaj
Příspěvky: 2
Registrován: 05 lis 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Palau, Gabon, Tocantins, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Coach, Corinne, Yau Man, Malcolm, Denise, Penner, Parvati, Stephenie, JT, Tyson, Jerri, Eliza

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod fajrflaj » 08 lis 2013, 21:03

Zatím jsem se u BvW ani jednu epizodu nenudila. Sloučení bylo na čase.

Postup Laury na RI se mi moc nelíbil, přála jsem to Johnovi, ale byl jasný už od začátku soutěže (produkce?), nicméně s Cierou tvoří opravdu zajímavý komponent hry a velmi dobře se začlenily do hlavní aliance.

Moc mě potěšila Tysonova imunita, jsem zvědavá kdy jí vytáhne.

Jinak kmenovka dle očekávání, spokojenost, alespoň bude na RI zábava. Myslím, že Vytas ještě svojí roli sehraje.

http://xfinity.comcast.net/blogs/tv/fil ... rasned.jpg

Fandím: Tyson, Hayden, Vytas, docela Ciera
Nesnáším: Tina, Katie, Monica

Uživatelský avatar
Flora
Příspěvky: 11
Registrován: 03 zář 2013, 04:20
Nejoblíbenější série: PI, Cook Islands, China, FvF, Gabon, Philippines
Nejoblibenější hráči: Yul, Amanda, Todd, Matty, Taj, Stephen, Kim S., Malcolm, Ami, Savage

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod Flora » 08 lis 2013, 22:49

Výborná slučovací epizoda. Akorát nechápu, proč dál funguje RI. Juchů, vrátila se Laura M. Vtipný, jak dcera M. školila mamču M. A výraz Jeffa, když Laura pálila nápovědu :)
Mně teda Tina nijak nevadí a myslela jsem si, že sociální hru zvládá na jedničku, ale asi to nebude taková hitparáda (viz upoutávka na další epizodu). A nevědomky zachránila Monice (další zde populární soutěžící) zadek, protože přešla ta do většinové aliance - tipuju, že se dostane daleko, rozhodně by se Tysonovi hodila jako třetí do finále. Je celkem úsměvný, že si někdo už třetí díl po sobě pustil takhle hloupě pusu na špacír.
Z coconut bandits double agents, kam se hrabe Phillip. Ještě že dal Gervaise přednost (už po pár dnech, bez povšimnutí ostatních) jinačímu kamarádovi před Tinou a Arasem, protože tahle aliance se mi zdá nepředvídatelnější, tudíž i zábavnější. A hlavně je tu stará Tadhana + hlas Laury M.
Baskauskas brothers si byli jistí v kramflecích a hele, kdo skončil na RI. Vytas to má nahnuté, ale snad úspěšně zapojí svoje infiltrační schopnosti, protože by ho byla škoda.
Ani jsem nepostřehla jméno kmene.
Fandím: Vytas, Tyson, Caleb, Laura M., Monica

Uživatelský avatar
bobkova.lucka
Překladatel
Příspěvky: 16
Registrován: 26 srp 2013, 11:09

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod bobkova.lucka » 09 lis 2013, 21:59

Nechápu, proč dvojice nevytvořili alianci 6. Pro ně by to bylo mnohem jistější, měli by jistou 6 a pak by se pobili. Takhle během příštích několika epizod odejde vždycky člověk, který má ve hře blízkého. Pro diváka je to ale dobře, alience 4 poměrně nudných hráčů (Aras, Tina, Katie, Ciera) + Vytas a Laura by byla pěkná nuda.
Arasův odchod mě mrzí pouze z jednoho důvodu - pěkně to zavařil Vytasovi. No ale měli být chlapci chytřejší a ne tak sebejistí. Docela mě překvapilo, že to vypadnutí bral tak napohodu - popřál všem ať se baví a ocenil jejich tah.
Doufám, že se tam nějakým zázrakem Vytas udrží (třeba díky Tině, nebo že vyhraje ICH).
Asi jsem jediná tady na fóře, ale opravdu nemohu Tysona vystát. Jeho poznámky mi nepříjdou vůbec vtipné. Vždycky, když slyším jeho hlas nebo když se objeví na obrazovce, tak bych nejradši vzala monitor a hodila ho z okna :) (tuto averzi vůči jeho osobě mám už od Tocantins) Bohužel to teď vypadá, že se ve hře udrží ještě hodně dlouho.
Survivor
Beauty and the Geek

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod XtttX » 09 lis 2013, 23:49

bobkova.lucka píše:Asi jsem jediná tady na fóře, ale opravdu nemohu Tysona vystát. Jeho poznámky mi nepříjdou vůbec vtipné. Vždycky, když slyším jeho hlas nebo když se objeví na obrazovce, tak bych nejradši vzala monitor a hodila ho z okna :) (tuto averzi vůči jeho osobě mám už od Tocantins) Bohužel to teď vypadá, že se ve hře udrží ještě hodně dlouho.

Nie, jediná nie si... Mám to podobne. Desím sa že by to nakoniec mohol vyhrať(edit mu dosť nahráva). Hviezdne(resp. "polohviezdne") série zvykli(s výnimkou S26) vyhrávať "nezaslúžení"(resp. slabší) navrátilci... Tyson je z môjho pohľadu v tejto sérii navrátilec rovno najnezaslúženejší(Rupert aj Candice do hry priniesli aspoň relatívne zaujímavých príbuzných, Tyson nudnú Rachel.), a jeho víťazstvo(aj keď pravdepodobne zaslúžené) by som rozdýchaval veľmi ťažko...

Osobne ma dosť iritujú aj užívateľmi tohto fóra milovaný Vytas a Caleb.
Hayden je nemastný neslaný, Katie so Cierou to isté.
Pri pohľade na Gervasea mám častokrát pocit že si účasť veľmi neužíva a do hry sa vrátil iba kvôli peniazom.
Monica aj Laura mi prišli v pôvodných sériách celkom zaujímavé, tu ma vôbec nebavia.
Tina hrá oproti Austrálii o dosť horšie, celkovo ma ani tak nebaví ako v S2.

Od tejto série som očakával málo, a dostal som ešte menej. Podľa mňa sa jedná o katastrofu, a som rozčarovaný z toľkých pozitívnych názorov ostatných... A to chcú tento prij**aný twist vrátiť ešte do S29. :shock: Čo som komu urobil...

Uživatelský avatar
Boston Rob
Příspěvky: 10
Registrován: 02 zář 2013, 15:45
Nejoblíbenější série: Cook Islands, All-Stars, Heroes vs. Villains, Micronesia, Redemption Island, Samoa, China, Amazon
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Ozzy, Yau-Man, Russell H., Rupert, Rob C., Randy, James, Jenna M., Stephenie, Amanda, Parvati, Chelsea, Brenda
Nejméně oblíbené série: Thailand, Nicaragua, Marquesas, Caramoan

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod Boston Rob » 10 lis 2013, 00:21

1. Kde je sakra znělka? To už jako nebude ani jednou za 4 díly nebo jak to Jeff chytře nastavil v posledních sériích, vždyť je to naprostý základ Survivora! Za co jiného by ho ti lidé na twitteru fuckovali, když ne za absenci znělky... :angry:

2. RI po sloučení je naprostá zbytečnost. Většina párů je roztrhlých, emoce proběhly, tak k čemu to tam zase cpát, akorát to zabírá místo. Ten, kdo se vrátí, stejně hned poletí. Veliké překvápko, že Jeffe? :cry:

Jinak zase dobrý díl, vyřazení Arase celkem potěšilo, i když bych byl raději, aby nejdříve šly herní ovce Monica a hlavně Tina. Tak snad příště, a pak se to konečně opravdu rozjede na plný pecky. :hungry:

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod cypher.eu » 10 lis 2013, 12:37

XtttX píše:Nie, jediná nie si... Mám to podobne. Desím sa že by to nakoniec mohol vyhrať(edit mu dosť nahráva). Hviezdne(resp. "polohviezdne") série zvykli(s výnimkou S26) vyhrávať "nezaslúžení"(resp. slabší) navrátilci... Tyson je z môjho pohľadu v tejto sérii navrátilec rovno najnezaslúženejší(Rupert aj Candice do hry priniesli aspoň relatívne zaujímavých príbuzných, Tyson nudnú Rachel.), a jeho víťazstvo(aj keď pravdepodobne zaslúžené) by som rozdýchaval veľmi ťažko...

XtttX, nejsem jedinej, kdo je od tebe zvyklej číst s očima v sloup všemožný výplody, ale tenhle teda stojí za to :mrgreen: Takže dle XtttX hodnocení:

FvF - Parvati, nezasloužený/slabší vítěz navrátilec

RI - Boston Rob, nezasloužený/slabší vítěz navrátilec

FvF2 - Cochran, zasloužený a skvělý vítěz navrátilec :mrgreen:

BvW - pokud vyhraje Tyson, kterej má celou hru od začátku poměrně dost pod palcem, nezasloužený/slabší vítěz navrátilec

Jsi zajímavý typ člověka XtttX :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

lakit
Příspěvky: 15
Registrován: 07 zář 2013, 19:40
Nejoblíbenější série: Mikronésie, HvV, Austrálie, Amazonka, Perlové ostrovy
Nejoblibenější hráči: Parvati Shallow, Andrea Boehlke, Rob Mariano, Richard Hatch, Eliza Orlins, Elisabeth Filarski, Cirie Fields, Amanda Kimmel, Shii Ann Huang, Stephenie LaGrossa, Rob Cesternino a mnozí další
Nejméně oblíbené série: Thajsko, Nicaragua

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod lakit » 10 lis 2013, 16:25

Znělky jsme se nedočkali ani při sloučení a kdoví, zda tu 1 minutu času na ní vůbec do konce hry vyšetří. Vytrvalostní soutěž na sloupech podle očekávání jasně vyhrála Laura M. a okamžitě spálila nápovědu k imunitě. Řeči o zvýhodňování Laury M. jsou nesmyslné. Každá soutěž někomu vyhovuje více a jinému méně a tak nikdy nebudou mít všichni stejné předpoklady tu či onu výzvu vyhrát. Navíc v rozhodujících chvílích hry vždycky bývají soutěže zaměřené na vůli a soustředění. Z RI měl rozhodně jako první odejít a spálit šátek John, kterého Laura B. při duelu porazila.
Pro produkci už zřejmě nejsou zajímavé a podstatné věci kolem sloučení (nové jméno sloučeného kmene, vlajka atd.) Tina si zatím nevedla strategicky až tak špatně, ale před rozhovorem se Monicou jí asi spadl na hlavu kokos (nenapadený škůdcem Tysonem), jinak by jí nemohla s úsměvem sdělit, že si díky svojí loajalitě vysloužila 5. místo v alianci a předstihla tak Gervase. Daleko rozumnější by bylo plánovat vyloučení bratrské dvojice a Monicu si ponechat pro finále (pokud by se tam dostaly Tina a Katie s Monicou, vyhrála by nejspíš Katie). Příjemně naopak překvapila Ciera, která o matčin návrat z RI moc nestála a při společném rozhovoru se jí dokázala vzepřít a obhájit si svou strategii.
Soutěž o imunitu byla lehoučká a i když beru, že jsou hráči nervózní a unavení, tak zapamatovat si pár obrázků by snad neměl být až tak velký problém. Vytas měl radost, že porazil bratra a Arase porážka s bráchou pořádně naštvala. Sebejisté duo si věřilo, že má hru pod kontrolou, ale pořádně se přepočítalo. Tyson měl na Arase políčeno už delší dobu a s pomocí Laury M. a zklamané Monicy mu jeho záměr vyšel. Aras si byl naprosto jistý Tysonem a Gervasem a podcenil situaci. Katie se vůbec nepokusila spojit se Cierou (alespoň to nebylo ukázané) a přetáhnou tak na svojí stranu jí i Lauru M.
Tyson našel imunitu a pokud to někdo zjistí, mohl z toho být zajímavý podraz na kokosového banditu. Bohužel RI nekončí a tak bude ve hře zase nejspíš plno hráčů až do poslední epizody a to se mi moc nelíbí. Příště bude soutěž v pojídání nechutností a speciálně jsem zvědavý na Gervase a Tinu, kteří tento typ výzvy ve svých sériích moc nezvládali.
Fandím – Laura M., Ciera, Vytas, celkem už i Gervase a Katie.
Ani zbytek mi ale nějak extra nevadí. Nejmíň bych výhru přál Monice, která mi přišla v původní řadě podstatně lepší než je v téhle.

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod XtttX » 10 lis 2013, 18:48

cypher.eu píše:XtttX, nejsem jedinej, kdo je od tebe zvyklej číst s očima v sloup všemožný výplody, ale tenhle teda stojí za to :mrgreen: Takže dle XtttX hodnocení:

FvF - Parvati, nezasloužený/slabší vítěz navrátilec

RI - Boston Rob, nezasloužený/slabší vítěz navrátilec
li.
FvF2 - Cochran, zasloužený a skvělý vítěz navrátilec :mrgreen:

BvW - pokud vyhraje Tyson, kterej má celou hru od začátku poměrně dost pod palcem, nezasloužený/slabší vítěz navrátilec

Jsi zajímavý typ člověka XtttX :mrgreen:


Som rád že ťa môj seriózne mienený(a tebou nie úplne pochopený) príspevok pobavil. :) Pre objasnenie... Na mysli som mal série s minimálne 10 navrátilcami(8, 16, 20, 26), a čo sa víťazov týka, konkrétne Amber, Parvati a Sandru. Prvé 2 menované boli najhorší navrátilci v ich castoch, Sandra na tom bola síce o niečo lepšie, ale stále sa jednalo o návrat nie veľmi zaslúžený.
To či si pri ich 2. účastiach vyhrať zaslúžili alebo nezaslúžili som v príspevku vôbec neriešil, iba som konštatoval že dané série vyhrali ako nezaslúžení navrátilci.

O akých mojich výplodoch to preboha hovoríš? :? :D

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod Ferenc » 10 lis 2013, 20:54

"Překvapivě" na RI vyhrála Laura M.! FAntastické sloučení konečně se to rozjelo. Tyson našel HII škoda že jsem se s někým nevsadil vyhrál bych nemyslím si že by ji mohl najít někdo jiný. Souboj o imunitu Aras vs. Vytas vyhrál druhý zmiňovaný což prvního zmiňovaného stálo krk. Je škoda že Aras nebyl pozornější :( . Doufám že se s této nemilé situace Vytas dostane.
Fandím: Vytas, Aras, Hayden, Morettky, Hayden, Tyson, Gervase
Chci aby vypadli: Monica, Tina
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod cypher.eu » 11 lis 2013, 00:50

XtttX píše:Som rád že ťa môj seriózne mienený(a tebou nie úplne pochopený) príspevok pobavil. :) Pre objasnenie... Na mysli som mal série s minimálne 10 navrátilcami(8, 16, 20, 26), a čo sa víťazov týka, konkrétne Amber, Parvati a Sandru. Prvé 2 menované boli najhorší navrátilci v ich castoch, Sandra na tom bola síce o niečo lepšie, ale stále sa jednalo o návrat nie veľmi zaslúžený.
To či si pri ich 2. účastiach vyhrať zaslúžili alebo nezaslúžili som v príspevku vôbec neriešil, iba som konštatoval že dané série vyhrali ako nezaslúžení navrátilci.

O akých mojich výplodoch to preboha hovoríš? :? :D


No jo, ale to já nemůžu vědět, ako si to mal na mysli :mrgreen: O tom, jestli byl návrat jmenovaných nezasloužený by se dalo dost polemizovat, zejména u Parvati a Sandry, ale to už zavání offtopicem tak to radši utnu :smile:

OTKiller: Nakonec jsem rád, že se z RI vrátila Laura M., i když mi byl víc sympatičtější John... z diváckýho hlediska je to ale s Laurou M. zajímavější, i když musí dostávat docela rozumný lekce od svý dcery co ještě nikdy předtím nehrála :shock: Osobně mi Laura po týhle epizodě přijde jako dobrej doplněk Tiny a Monicy, takže doufám, že dcera matku předčí a vydrží déle (a taky něco samozřejmě předvede)
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Freeze
Příspěvky: 16
Registrován: 31 srp 2013, 21:08
Nejoblíbenější série: HvV, Tocantins, Samoa, FvF, All-Stars, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: (S) Chris Daugherty, Randy, Tyson, Coach
(TAR) Dustin & Kandice, Jamie & Cara, Oswald & Danny, Jet & Cord

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod Freeze » 11 lis 2013, 19:23

cypher.eu píše:Jsi zajímavý typ člověka XtttX :mrgreen:

trefny :D ... nic ve zlym ;)

cypher.eu píše:Osobně mi Laura po týhle epizodě přijde jako dobrej doplněk Tiny a Monicy, takže doufám, že dcera matku předčí a vydrží déle (a taky něco samozřejmě předvede)

prosim neee, ja uz nechci starý báby ve finále, vetsina z nich mi prijde naprosto nezajimava. Specielne, kdyz si predstavim, jak by tady Tina s Laurou mluvily jen o tom, jak byla cela jejich hra postavena na tom, jak ochranit a nezranit svoje milovane ditko, tak je mi do place. Vubec prvni moment, kterej me tu u Tiny pobavil, byl jeji "ah kurva, sem v haji" vyraz, kdyz vylitnul Aras (ten to bral naopak docela i vklidu na to, jak byl sebejistej), k nezaplaceni! :)
takze vysledek se mi zatim sice libi, ale myslim, ze pro Lauru se Cierou bylo vyhodnejsi pridat se ke dvema parum. Mezi jednotlivci na ne bude prilis videt

Uživatelský avatar
junior1099
Příspěvky: 20
Registrován: 02 zář 2013, 20:30

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod junior1099 » 12 lis 2013, 04:56

Laura B. na sloupu byla k popukání, z ní jsem nemohl :heat: ... jinak soutěž pro ženské, takže bylo hned jasné, kdo zůstane.

Vtipné je sledovat, jak si každý myslí, že je součástí hlavní aliance. Příště už snad začne přetahovaná na dvě.

Vytas si to u mě trochu pohnojil. Nechápu, jak, kdy a proč mu ego řeklo, že jsou s bratrem nedotknutelní, páni ostrova apod. průjmy z jeho úst... kde nabral tolik jistoty fakt nechápu, kor když měl předtím tak nakahánku?! Jsem tedy rád, že mu teď shodili hřebínek a snad začne zase trochu uvažovat. Aras po příchodu na RI si myslí, že je teď Vytas ve velmi špatné situaci... no já myslím, že tím že už tam nemá jeho, tak je právě v lepší. Celkově mě už dřív zklamali, pač jsem se ze začátku těšil, že si půjdou po krku a ne že budou chtít držet spolu. Alespoň tak se mi to prvních pár ep. jevilo

Katie má u mě malé plus za to, že očividně žere Breaking Bad... ,,It's a game, biaaatch"... škoda, že tam je furt s tou silikonovou vyschlinou, a proto se jí nedá fandit.

ICH snad ta nejnudnější hned vedle té "pexesové".

Ten Jeffův vzorec čtení hlasů už mě nehorázně vytáčí. Vždyť by to sakra mělo být napínavé a ne že s prvním a každým následujícím hlasem mi je jasné, kdo zůstane... vůbec ne předvídatelné jak Tísíc a jedna noc, Jeffe. To si u něj na to fans někde na těch sítích už několik xx sérií nestěžuje, že se toho furt tak drží? Nebo to amíci do dneška neprokoukli (to by bylo snad už i na ně trochu moc)?

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod avsman19 » 12 lis 2013, 11:48

Zdravím všechny, konečně jsem se odhodlal nezůstávat pouze u čtení místí diskuze :)

Tato sezona se mi zatím velmi líbí a teď po sloučení by to snad mohlo nabrat ještě větší obrátky. Doufám, že Vytasovi vyřazení jeho bráchy pomůže opět přepnout do toho správného Survivor módu, který používal po promíchání kmenů.

Nejvíce zatím fandím Coconut Bandits (hlavně Tysonovi), Vytasovi, Haydenovi a podmíněně i Morretkám. Tina s dcerou a Monica jsou podle mě jenom zbytečný komparz.

Pár postřehů: Kmenová vlajka (nic moc) i jméno nového kmene (KASAMA) lze v krátkém prostřihu vidět po ICH ...Důvod, proč odcházela Laura B. ještě před Johnem je podle mě ten, že byla vyloučna hned první den, a i když si s ní Rupert vyměnil místo, tak ji produkce pravděpodobně brala jako 1.-2. vyřazenou ze hry

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod cypher.eu » 12 lis 2013, 13:32

avsman19 píše:...Důvod, proč odcházela Laura B. ještě před Johnem je podle mě ten, že byla vyloučna hned první den, a i když si s ní Rupert vyměnil místo, tak ji produkce pravděpodobně brala jako 1.-2. vyřazenou ze hry

Zajimava a vlastne i jedina rozumna teorie (do ted nechapu, proc tolika lidem vadi, ze odesla po duelu pred Johnem... neni to snad burt?? :shock: ) No uvidime na Reunionu, jak budou sedet... pokud se ovsem Probst nebude drzet toho IMBECILNIHO napadu povidat si na Reunionu jen s porotou a final 3 :cry:

Jinak vitej na foru!
Završením Survivora měla být 40. řada

TripleM
Příspěvky: 22
Registrován: 27 říj 2013, 23:39
Nejoblíbenější série: 1.Australia 2.Gabon 3.Pearl Islands 4.Tocantins 5.All-Stars 6.Cagayan 7.Palau 8.Phillippines 9.China 10.The Amazon 11.HvV 12.Cook Islands 14.Millen vs GenX 14.SJDS 15.BvW 16.Cagayan 17.Vanuatu
Nejoblibenější hráči: 1.KATHY (S04) 2.Sandra (S20) 3.Crystal (S17) 4.Christy (S06) 5.Colby (S02) 6.Phei-Gee (S15) 7.Rupert (S07) (S20) 8.Yul (S13) 9.Boston Rob (S20) 10.Sugar (S17)
Nejméně oblíbené série: 18.Panama 19.WorldsApart 20.Marquesas 21.Africa 22.Caramoan 23.Samoa 24.Micronesia 25.Thailand 26.Borneo 27.GameChangers 28.Nicaragua 29.OW 30.Fiji 31.KaohRong 32.Guatemala 33.HHH 34.RI 35.Pacific

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod TripleM » 19 lis 2013, 23:42

Tina :? :shock: :mrgreen: to sa poser....
RI - škoda Johna, dufam, že Laura aspoň zamúti vodu... a vodu zamútila, Aras je von, škoda toho, zaspal na varínoch, dúfam, že Vytas zamaká...
Suhlasím z názorom junior1099, to čítanie hlasov je úplne akoby podľa vzorca....
Colby, Tina(2) Kathy(4) Jan(5) Christy(6) Rupert, Lillian(7) Kathy, Shii-Ann(8) Eliza, Ami(9) Steph, Janu, Tom(10) Tina, Cirie(12) Yul, Sundra(13) Eric, Peih-Gee(15) Crystal, Sugar(17) Coach, Taj(18) Sandra, Boston Rob(20) Jane(21) Denise, RC(25) Malcom, Brenda, Corinne(26) Vytas, Cierra(27) Tasha(28), Natalie(S29), Shirin (S30)

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod miky253 » 05 pro 2013, 11:34

Tak a máme tady sloučení. Na RI bylo bohužel všechno jasné už ve chvíli, kdy se ukázalo o jakou soutěž půjde a do hry se vrátila Laura M.
V táboře Vytas uvěřil Arasovi, že mají dobrou pozici. Netušil však, že Aras kvůli svým meditacím mnoho věcí neví.
Tyson využil chyby Haydena s Calebem, kteří mu prozradili nápovědu, a našel HII. Má teď obrovskou moc, jelikož ho ani zdaleka nikdo nebude podezřívat, že by HII měl.
IC: Tady jsem byl hodně zklamaný, protože nasadit jako soutěž o možná klíčovou imunitu (první kmenovka po sloučení je hodně často rozhodující) něco, kde stačí si zapamatovat pár symbolů, přičemž první symbol se navíc na kostce dal nastavit už po jeho ukázání, byl krok vedle. Tuhle soutěž chápu jen v případě, že je nečekaná IC na kmenovce. Tady však neměla absolutně co dělat.
No tak aspoň že vyhrál Vytas, když už nic jiného...
Na kmenovce to bohužel odnesl Aras, který na mě v této sérii působil celkem sympaticky. Myslím si, že Laura a Ciera ale měly spíše jít do aliance párů, protože tohle se logicky musí později obrátit i proti nim.

Díl byl poměrně zajímavý, ale dám mu jen 65% kvůli stupidním soutěžím...

fandím: Aras, Vytas, Tyson, Hayden, Ciera
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod Rendy » 11 pro 2013, 10:55

Hohoho, skvěle se bavím :boobs: :idea: Už jsem si říkal, že to půjde nějak do ztracena, ale plán s Arasem mě opravdu zahřál u srdíčka :idea: Tina opravdu hlupáček a na tu její dcerku se nedá koukat. Oproti tomu je druhá dvojka mamka s dcerou jak nebe a dudy, Laura kost, Ciera jakbysmet a ještě jim to pálí. Překvapení ve Vytasově tváři na TC k nezaplacení :D :beer: :hungry:

+ Tyson (konečně se podíval k hadovi)
+ Laura M. a Ciera (ty mě opravdu baví)
+ Gervase (kdo by to byl řekl, že po tom neslavném začátku nakonec utáhne dvě polena a už se těším, až zase ochutná nějakou nechutnost a poplácá se po hlavě)
+ perfekt TC

- Tina a ta její nakynutá buchta (hrůza děs)
- Monica (už na ní začínám bejt alergickej)
- znělka opět není, ale všichni víme, že si jí můžeme prohlédnout na netu a nejspíš to konečně ví i Jeff...ano Jeffe, internet existuje a sleduje tam Survivor hodně lidí, takže i malé +

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod Pietro » 19 led 2014, 21:41

Woodcockovci a Bonehamovci jsou minulost. Morettovci současnost. Tak nějak bych shrnul R. I.

Rupertová se držela zdatně, ale bohužel. Nádvakem k odchodu by mohla doma vysvětlit Rupertovi, že být hodný je v téhle hře nanic. Já si osobně nepamatuju jediný "zlý" tah od Bonehamovců, ať už za 4 Rupertovy nebo za jednu Lauřinu účast.

Barva hezká, ale ten název?? :?

Z Arase udělali troubu. Aras aspoň zjistil, že i on je vyloučitelný. a že to jde udělat efektně. Tyson má HII, zvlášť u něj jsem po jisté sérii zvědavý, co s ní udělá.

Coconut Bandits + Morett Band - to se mě dost líbí. Ale jak dlouho to vydrží...
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod lacSzlo » 23 črc 2016, 17:14

Fajn díl, sloučení, z RI by mi nevadilo, kdyby se vrátil kdokoliv, i když John po odchodu Brada a Candice už moc žádný příběh neměl.
Proběhl blindside na Arase, což se dalo celkem čekat. Monica přeběhla kvůli tomu, že jí bylo slíbený pátý místo a to se jí nelíbilo (přitom to vyznělo, jako kdyby původně všichni počítali s tím, že skončí šestá?).
Výsledky v soutěži o imunitu opravdu dost tragické :D

Po 8. epizodě:
Nejlepší: Laura M, Laura B, Monica, Ciera, Tina, John
Nejhorší: Caleb, Gervase, Katie
(?)

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod SnowWhite » 25 bře 2017, 19:22

RICH: Furt nechápu, jak je možný, že Laura B. vydržela dýl jak John. Nicméně jsem ráda, že se do hry vrací Laura M, přestože celej twist s RI nemám ráda. Do sloučení ještě OK, ale proč po sloučení ? Prostě jseš vyřazenej, tak padej do Ponderosy, tečka. :D

Arase jsem neměla ráda už v Panamě, nemám ho ráda ani tady. Jediný, co mu přičtu k dobru je to, že přivedl Vytase, což je jeden z mých favoritů. Je mi líto, že je teď ve špatný pozici, ale na druhou stranu jsem ráda, že Aras šel před ním a navíc s ním prohrál v ICH, takže ho defakto "porazil", což jsem mu přála.

Fandím: Vytas, Ciera, Caleb
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S27 - Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti