S27 - Blood vs. Water - EP08

Palaui Island, Cagayan, Philippines
September 18, 2013 – December 16, 2013
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:44

Epizóda 8
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod Lamik.lamity » 07 lis 2013, 02:58

Vytas si hned na začátku myslím, že Aras má Gervase. A přitom se celý kmen chce Arase zbavit. Tudíž rozhodující hlas musel být navrátilec. A pokud by to byla Laura M, měla by "grandchildren aliance" problem
RICH dopadla tak nějak, jak jsem čekal, i když Laura B porazila Johna :D A další kremace nápověd
Tyson dostal střih, že získá #IMMUNITYIDOL a bum, okamžitě byl na světě
Tyson: Vyhodíme Arase. Aras: Rozhodně tu chci nechat Tysona :D Střet zájmů
S TYsonem navíc máme vesměs stejný názor na milovanou Monču
ICH: Monča vypadla okamžitě, nakonec se rozhodovalo mezi Bros. a ten Vytasův úsměv, když věděl, že opět porazil Arase byl ůžasný. Já jsem si, abych byl fér toho zapamatoval přesně stejně jako Aras.
Docela mě naštvalo, že ani není důležité jméno kmene, na které se Probst vždy ptal...
TC: Skvělý záběr na rozhovor mezi matkou a dcerou a vzádu Tyson, kterého to evidentně zajímá. Velká škoda, že se do sebe pustili mí oblíbenci. Naopak se obávám, že např. Monica vydrží hodně dlouho, protože prostě nebude hrozba
Epizoda:další hodně slušná, 86%
Fandím: Tyson, Gervase, Vytas, Ciera, Laura M, Aras
Jsou mi jedno: Hayden, Katie, Tina
Vadí mi: Caleb(i když není prakticky vůbec vidět), Monča
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Freedom
Persona non grata
Příspěvky: 10
Registrován: 17 říj 2013, 11:02
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines
Nejoblibenější hráči: Coach Wade, Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Africa, Marquesas, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod Freedom » 07 lis 2013, 03:07

Nu, co se mělo stát, to se (ne)stalo... RI pokračuje i po sloučení... díky, Jeffe... ty se nikdy nepoučíš

Jinak typickej šrumec kromě sloučení, pro většinu lidí tady návrat Laury M. z RI a navrch podraz na Arase. :dance: Pokud by byl ostrov zrušen, bylo by všechno super a nikdo by asi neřekl slovo, ale takhle to bude zase mít velkej mínus. Škoda je taky soutěže, přál jsem si nějakou pořádnou, plnou napětí. A on "jen" test paměti. A příště se taky taky nedočkám, vypadá to opět na soutěž v pojídání sra*ek, takže taky nic moc. Snad se aspoň někdo pobleje, ať je sranda. Ale mohla by být alespoň reward challenge tím, že Aras je na RI sám a tudíž nemá s kym bojovat.

Díl dneska zajímavej, jsem zvědavej, jak zareaguje Vytas na bráchův pobyt na RI. Chudák to má jak na houpačce. Nejdřív v pohodě u Tadhany, pak boj o krk v Galangu, následně zisk imunity a zase klídek no a teď zase neví, kde mu hlava stojí. Fakt se těšim na příště.

Btw. Tyson našel imunitu, dobře on. :idea: .Začal používat hlavu a vyplácí se mu to. První dny po sloučení se mu náramně povedly po strategický stránce.

Fandim: Tyson, Hayden, Gervase

jinak klasika bez intra... už se ani nevzrušuju... to bude jako v OW.

Toos
Příspěvky: 7
Registrován: 26 srp 2013, 21:55

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod Toos » 07 lis 2013, 09:13

Tina jako první věc po TC oznámí Monice, že je jako 5. v jejich alianci, protože si to zasloužila svou loajalitou. Čekal jsem, že Tina bude trochu víc chytřejší v tomhle směru.

RI - soutěž byla lépe stavěna pro ženy než pro Johna. Překvapilo mne, že si nikdo ze začátku nesundal boty. Vrátila se Laura M., což byla nejlepší možnost a došlo ke sloučení. Doufám, že někdo řekne Probstovi, že už imunitu někdo našel, jinak zachvíli vypění, když budou ostatní nadále pálit nápovědy.

Zklamal mne Vytas, když začal říkat, že s Arasem jsou největší hrozbou, ale nikdo se neodváží pro ně hlasovat. Tyson zpracoval Monicu, i když by ji nejradši uškrtil. Tyson chce vyhodit Arase, ten naopak si chce Tysona nechat. Líbilo se mi jak Ciera dávala rady Lauře.

IC vyhrál Vytas nad Arasem a očividně si to velmi užíval.

TC - vypadl Aras, zacož jsem rád, protože si byl až moc jistý svou pozicí. Vytas a Tina byli pěkně zaražení, co se to jako stalo jak to že nám náš plán nevyšel. Mínusem je, že RI zůstalo stále ve hře i po sloučení.

Z úkazek na další díl byla na pěst Tina se svým právě jste ztratili pět hlasů poroty, jako kdyby ona neplánovala vyrazit ostatní a Monica s Gervaisem by ji měli být vděční za 5. a 6. místo. Bude soutěž v pojídání hnusu, takže očekávám zmínku o Cochranovi a sem zvědav jak daleko se dostane Tina při pojídání.

Fandím: Tyson, Gervaise, Hayden, Laura M. i Vytasovi, i když u mne klesl
Nevadími: Ciera, Caleb, Katie, Aras
Nesnáším: Tina, Monica

P.S.: Myslíte, že na reunionu nechá Probst Ruperta a Brada v hledišti jako to udělal v minulé řadě s hráčmi co se nedostali do poroty?

Uživatelský avatar
Freedom
Persona non grata
Příspěvky: 10
Registrován: 17 říj 2013, 11:02
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines
Nejoblibenější hráči: Coach Wade, Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Africa, Marquesas, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod Freedom » 07 lis 2013, 09:25

Toos píše:P.S.: Myslíte, že na reunionu nechá Probst Ruperta a Brada v hledišti jako to udělal v minulé řadě s hráčmi co se nedostali do poroty?


Pokud nechce reinkarnovat kauzu Brandon, tak by měl, jinak bude zase za idiota. Ale to je mu stejně šumák, jinak by neponechal RI i po sloučení, když si to skoro nikdo nepřál. A pochybuju, že to udělá tebou zmiňovaným

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod zdenek000 » 07 lis 2013, 10:55

Tak RI se dal celkem předpovídat, že se vrátí Laura M. Tak jsem se nemusel bát, že se vrátí otravná Laura nebo nudný John. Jenom trochu nechápu, že kdž John spadl první, že Probst požádal Lauru, aby odešla první. No nic, jenom všimnutí.
Po sloučení bylo jasné, že se Laura přidá k Cieře a bude zbrojit proti Arasovi, který ji vyhodil už napoprvý.
ICH- Jelikož jsem ten díl viděl docela ráno, tak jsem se nějak nesnažil zapamatovávat ty věci :D Jinak jsem rád, že vyhrál Vytas, kdyby to bylo naopak tak si myslim, že se na RI pakuje Vytas.
RI- Byla docela zajímavá, přesto docela předvídatelná, že Tyson a gervase vyhodí Arase.
Příště by mohla být soutěž o odměnu, jelikož na RI je momentálně jeden člověk.
PS: Přijde mi to nebo Katie neni tak nevinná, jak se tváří. Jak řekla na ICH Calebovi Looser nebo pak její hláška Game on, bitch :D
Jinak to, co řekla Tina v ukázkách na další epizodu, tak být Katie asi bych se od ní odprostil, jinak se jí to asi vymstí. A taky jsem zvědavej na Vytasovu reakci a jak to hodlá zvládnout.
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod torciollo » 07 lis 2013, 11:55

No jestli ta skrytá imunita byla celou dobu na stejným místě, tak teda nechápu, proč ji dávno nenašel někdo jinej... hlavně John se dvěma nápovědama :shock:

Uživatelský avatar
todilka
Příspěvky: 25
Registrován: 28 srp 2013, 09:04
Nejoblíbenější série: Survivor: S06, S08, S13, !S20!, S25
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod todilka » 07 lis 2013, 14:05

Jak to pěkně začalo, tak to poměrně pěkně i pokračuje..alespoň pro mě...

Mrzelo mě vypadnutí Johna na RI, tomu jsem návrat přála, pěkně tam bojoval, ale bohužel. Po sloučen pěkná mela...ICH koncipována tak, aby i takový jako Tina nebo Ciera měli šnaci, leč bylo to k ničemu, stejně zůstali jedni z fyzicky nejsilněších hráčů....konečně sebevědomej Aras dostal trošku na :ass: ..to bylo boží, i Vytasovi se to dle výrazu velmi líbilo.

Pak dostal ještě jednou na TC, pěkný blinside, jemu to teda neuškodí..vážně nevím, kde nabral takovou sebedůvěru, není nic extra hráč..

Fandím: TYSON, Vytas, Gervase, Hayden....obyvkle nefanfím fyzicky dominantním hráčů, ale Tyson mě fakt baví :-)
Most people underestimated me, because of my pink underwear...

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod rhee » 07 lis 2013, 14:25

Z redemption islandu se podle očekávání vrátila Laura M. Líbila se mi zvolená soutěž, konečně něco o vůli, vytrvalosti a i nějaké té síle. Nečekala jsem, že druhá Laura dokáže porazit Johna, držela se dobře. Překvapilo mě, že nikoho nenapadlo si před soutěží sundat boty (i s ponožkama, Johne, pak to totiž klouže), nebylo to tam přece poprvé.
Soutěž je asi trochu jednodušší pro ženy s malýma nohama, ale není nemožné, aby ji vyhrál chlap [spoiler](viz Tyson a 2x Ozzy)[/spoiler]Stejně mě ale tenhle obrázek hodně pobavil :D

IMG].png

A ještě jsem si všimla jedné maličkosti, je to vlastně blbost... Proč z arény jako první odcházela Laura, když jako první vypadl John? Jsem zvědavá, jak je posadí na Reunionu.

Konečně se někdo vydal hledat HII a jsem ráda, že ji našel právě Tyson. Ale... nechápu, proč si pro ni nešel už dřív, když mu už dávno Hayden prozradil nápovědu k jejímu nalezení. No, doufám, že ji využije na něco užitečného a neodejde s ní na RI. Jeho dosavadní hra ale nasvědčuje tomu, že by si s ní měl poradit. Vyspěl. Není už tolik arogantní, teď to směřuje spíš do kamery než na protihráče, je trpělivější (viz Monica) a není tak zbrklý jako předtím.

Soutěž o imunitu docela fajn, lidi odpadávali dost rychle (třeba Monica hned u druhého symbolu prvního kola). Nejvíc mě potěšil samozřejmě výsledek :first: Škoda jenom, že je Vytas v alianci zrovna s těma rašplema, které nesnáším. Jo a mimochodem, moc hezká individuální imunita, povedla se.

Nejsem nadšená z toho, že RI bude pokračovat i po sloučení. Ale aspoň příjemná změna, že se na něj hned neposlali člověka, co se z něj zrovna vrátil. Vyloučení Arase byl dobrý tah, navíc se díky tomu můžu těšit na další epizodu. Na to, jak se z toho všeho Vytas zase vylíže. A to možná doslova, když jsem v ukázkách viděla soutěž - pojídání hnusů :D Věřím tomu, že si i tentokrát poradí.

Favoriti, od začátku série stejní - Vytas, Tyson, Hayden, Laura
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod Lifty » 07 lis 2013, 15:14

Já pořád přemýšlím, proč si při této soutěži vyzouvat boty. Podle mě to musí být hodně bolestivé se zapřít nohama o holé dřevo, nehledě na to, že může dojít ke křeči. Ale těžko hodnotit, když jsem to sám nezkoušel.

Tyson podle mě zatím neměl důvod imunitu hledat. Od té doby, co mu Hayden řekl nápovědu, tak na kmenovou radu nešli.

Soutěž o imunitu mě dost zklamala. Čekal jsem vytrvalostní soutěž a ne pexeso... Každopádně mě v průběhu soutěže napadlo si zapamatovat první písmenka obrázků a zabralo to.

Pokračování v RI udělal Jeff snad schválně, aby OPĚT bojoval Vytas proti Arasovy...
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod brninho » 07 lis 2013, 15:28

Pro mě nejlepší díl série- děj byl nahuštěný, od RI přes IC až po TC všechno dopadlo přesně, jak jsem si přál, jenom mám celkem dost otazníků, bude nutný shlédnout vystřižené scény...
- hned na začátku obrovská hrubka Tiny, říct Monice, že je číslo 5? Já nevim, když se na Tinu snesla tady na fóru vlna kritiky, tak jsem se ji chvíli chtěl zastávat, kdybych tak nakonec učinil, tak po tomhle díle bych měl máslo na hlavě... :D
- Laura M. si soutěž v aréně dala luxusně, John skončil celkem brzo a pak jsem díky tomu, že si Kat v LAS pustila v jednom momentu pusu na špacír věděl, že Laura B skončí po něm, jako tušil bych to i tak, ale :D
- Tyson našel HII, pro příští dění podle mě dost podstatnou, pro mě se stal MVP tohohle dílu, protože zdá se dostal na svou stranu i Monicu
- při IC mě upřímně překvapil Gervase- nečekal jsem, že se v téhle hře na paměť dostane tak daleko, nakonec vyhrál Vytas a ten jeho devil smile, když věděl, že vyhraje- k nezaplacení... :D
- název kmene Kasama, mohlo se někde najít 20 vteřin na objasnění proč, jak, no nevadí, vystřižené scény zřejmě odpoví
- Arasi, ty vole, myslet si, že krátce po sloučení tě bude poslouchat 8 dalších lidí, kteří se dohromady spolčí proti Lauře a Cieře? Pokud jsem za MVP vyhlásil Tysona, tak "vítězové" Tina s Arasem jsou jednoznačně poraženými dílu...jaký paradox
- celkem jsem Arasovi ten odchod přál, Laura se dobře pomstila, jsou si kvit a já jen doufám, že to nebude dlouho trvat a z arény ho někdo vyprovodí
Co se týče budoucího dění, obávám se, že Vytas bude první na ráně, tuhle epizodu jsem sice byl proti "jeho" alianci, ale jinak zůstává mým oblíbeným hráčem, doufám tedy, že přijde nějáký ten záchranářský moment, [spoiler]pro který ho možná Katie nemá moc v oblibě, jak jsem to alespoň pochopil z interview[/spoiler], jinak je to celkem mišmaš, můžeme najít celkem dost scénářů, kdo by se s kým mohl v budoucnu spojit, zatím to vidím na tři základní aliance: Tina, Katie, Vytas- Tyson, Gervase, Monica- Laura, Ciera, Hayden, Caleb...

Hodnocení epizody: 90 %
Oblíbenci- Vytas, Hayden, Ciera, Tyson, Gervase, Laura M.
Neoblíbení- Tina, Monica
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod rhee » 07 lis 2013, 15:30

Lifty - Já pořád přemýšlím, proč si při této soutěži vyzouvat boty.


Třeba proto, že se to v minulosti už několika lidem vyplatilo... [spoiler]Twila se ve Vanuatu na rozdíl od ostatních vyzula, vyhrála. Tyson to samé. V jiných sériích byli bosí všichni a přežili. Holá noha líp zapadne do té drážky než bota. A že to bolí? Pravděpodobně jo, ale co v Survivoru nebolí...[/spoiler]
Na radu sice nešli, ale Tyson nebyl jediný, kdo nápovědu znal. Za tu dobu mu ji mohl někdo 10x vyfouknout a hodně se divím, že se to nestalo.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod Earl » 07 lis 2013, 16:21

Tak chvalabohu sa vrátila teta Morettová čo ma neskutočne potešilo. Monica prebehla z dna jednej aliance na dno druhej aliancie :D Aspoň to znamená, že Aras je out. Trochu ma mrzí, že najbližšie pôjde asi Vytas ale čo už, aliancia okolo Tysona mi je sympatickejšia. Na ostrel sú zaslúžene Tina a bohužial aj Katie, ktorá v reále je veľmi sympatická ale herne poleno. Ciera sa začína preberať troška, snáď nieo z Laurou ešte vymyslia. Tyson ma prekvapuje celú sériu. Takže fandím: Tyson, Laura, Ciera, Hayden a Gerv
Obrázek

Uživatelský avatar
k.g
Příspěvky: 54
Registrován: 26 srp 2013, 22:59

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod k.g » 07 lis 2013, 16:26

Ačkoliv Moniku fakt nemám rád, její rozhodnutí Quitujem :) - Toť úvodem
Po minulém podprůměrném díle, jsem dneska zažíval denní ,,filmové,, orgazmy. Díl velice bavil, luxusně gradoval, chyběla jen znělka, ukázka jak dělají vlajku a jak spolu posedí po sloučení.
Tyson našel Skrytou imunitu, kdo by to čekal, že v 8. epizodě :D (rozhodně si nemyslím, že se Tyson rano vzbudil a řekl si, tak znám část nápovědy, jdu hledat imunitu - určitě ji hledal - hledali celou dobu, jen nám to neukázali )
ICH - nuda, ale aspoň vyhrál Vytas
After ICH - mě uplně jasné nebylo, jak je to s těmi hlasy, každopádně TC dopadla podle mého přání :)
Ukázky na dašlší díl WTF pro Tinu :D :D
Zbytek BvsW se může odehrávat v duchu Philliphiness po sloučení, a můžeme se těšit na nejeden blindside, a rozhodně více emocí :angry:
:down: Jediné, co je škoda, je že HI má Tyson, který podle mě ji hnedka tak nevyužije ... (Přál bych ji teď Vytasovi, Haydenovi)

Možné konfrontace mohou být následující:
Tina vs Monika
Tina vs Laura
Ciera vs Katie
Vytas je schopen všeho - snad příště vyhraje I.I.

:idea: Gervase a Tyson jsou KINGOVE série :idea:
Fandim : Vytas, Hayden, Tyson, Gervase, Ciera, Lauram M
FAN of Survivor South Africa: SEASON 5 - South-China SEA, Champions

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod cypher.eu » 07 lis 2013, 16:46

Zajímavej díl, jsem hodně rád, že se páry nespojily v nezajímavou alianci 6 a taky že vypadnul Aras, kterej si společně s bráškou byl až moc jistej svojí pozicí ve hře ;) Přitom oba dva nejsilnější v soutěži o imunitu, jen si zvětšili terč na zádech a pomohli nerozhodným jejich volbě...

Pobavila scénka s Monicou a Tysonem, naprosto chápu jeho frustraci, a to jsme viděli podle mě jen část toho rozhovoru... co na to říct, snad jen že hezky doplňuje super duo z OW Coltona a Kat :angry: Jeffe už nikdy víc lidí z OW prosím!!! :cry: Zabíraj akorát místo v castu, totálně promrhaný 3 místa v týhle řadě!!!

Příště se těším na kecy Tiny o hlasech v porotě, fakt úžasnejch strategickej krok jak se udržet ve hře :mrgreen: Že by další ze stupidních žen co zachrání svojí houpostí zadek Vytasovi?? Každopádně její vystupování v BvW od keců jak je Rupert dobrej stavitel přístřešků, přes "výkony" v soutěžích, až po ukázky na další epizodu jen ukazujou, jak se v Austrálii hrálo "takticky" když jí tato osoba vyhrála :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod milan » 07 lis 2013, 17:49

Budem kritický, takže slabé povahy nečítať.

RICH: mne to hrozne prišlo, že to je súťaž robená na Lauru M., je nízka, ľahká (váhou), má nízke ťažisko a lepšie podmienky na udržanie sa, ale môžem sa samozrejme mýliť, no prišlo mi to tak, že odkedy vypadla, boli súťaže presne pre ňu (počítanie do 100, tam už Brad ukázal v prvom diely že mu robí problém počítanie na prstoch 2 rúk, skládačka z min. dielu + teraz táto súťaž).

Zlúčenie ako také bolo nudné, Laura dosť stresovala a dcéra jej kus dávala kapky, aby sa skľudnila,...
Ohľadne HII, nepostrehol som ku komu sa presťahovali, počítam že k "červeným", podľa mňa tie nápovedy sú univerzálne pre obe kmene (keďže nikdo nikdy nevedel, kde skončí nápoveda, či v jednom alebo druhom kmeni), takže sa pokojne mohlo stať, že ju Tyson našiel aj v druhom tábore (alebo v tom, kde bol John)...
Aras sa ukázal, že je ozaj najhorší mužský víťaz, min. diely si chodí meditovať a dnes ten arogantný úsmev a sebaistota na jeho perách a výraze tváre mu vrátila poriadnu päsť ala Kličko.
Čo sa týka tej samotnej súťaže, divím sa, že to Hayden nedal, podobné súťaže vedia byť ako súťaže o HoH v BB, ale stáva sa, prekvapil ma Gervase, veľmi nenápadný hráč.
Ohľadne aliancii, serie ma Monica, tá ženská je na päsť u mňa už od OW (niečo ako Lisa, Dawn a podobné skrachované existencie, na čele s Tinou... tímto zdravím XtttX ktorý určite bude na toto reagovať)
Podraz to bol pekný, ale úprimne, Tyson sa črtá ako dobrý mastermind, ale treba napísať, že väčšinou si za vylúčenie mohli hráči samy (John - nápovedy, Brad - kecy, Kat - kecy, Laura B. - kecy a dnes Aras - meditovanie), proste žiadne chladnokrvné vylúčenie ala [spoiler]Ozzy vo FvF od Parvati, či Grant/2xMatt v RI z pohľadu Roba[/spoiler]
Ak by som mal zhodnotiť reakcie na vylúčenie Arasa z ukážok v budúcom diely, tak Tina sa ukazuje ako chudera, ktorá žije v S2, kde využila dvoch kohútov (Colbyho a Keitha) aby sa dostala do finále a vyhrala, pritom títo ľudia stále zabúdajú, že aliancia neviem koľkych ľudí nikdy neostane dokonca a miesta vo finále sú len 2 / 3.
Tina môže ďakovať Bohom tejto šou, že po tých spackaných súťažiach, šťastiu že sa dostala do kmeňa s dcérou, sa vôbec dostala do zlúčenia, spolu s Monicou sú to dve strigy, ktoré tam už nemajú dávno čo robiť.
Začína sa mi pozdávať Ciera, ktorá má celkom slušnú sociálnu hru, čo som si už všimol v prvých dieloch.
Dúfam, že nabudúce pôjde na RI Vytas (i keď mám toho chlapa rád, myslím si, že Arasa by dal v aréne, prípadne Tina / Monica)
Gervase si zaspomína na dobrotky počas súťaže, snáď uvidím jeho "tančeky" :dance: ala Borneo a plieskanie si po hlave, to milujem!
Pobavilo ma ako počas dielu Aras robil zo seba masterminda ako podelia hlasy... to vymyslel pri meditácii?

Favoriti: Kokosoví banditi, Hayden, ženy z rodu Morettových, Vytas (určite sympatickejší ako Aras)
Nefandím: zvyšok
Na päsť: Tina, Monica, Aras

Ak vyhrá niekto z mojich favoritov budem spokojný so sériou, ak nie tak o trochu horšie ako Filipiny, ale taká top 3 (od HvV), celkovo lepší priemer...
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Kenshin
Příspěvky: 15
Registrován: 24 zář 2013, 18:29

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod Kenshin » 07 lis 2013, 18:16

Dúfam, že Vytas dostal poriadny mentálny preplesk, ktorý mu pomôže, aby sa herne zase strategicky rozhýbal.

Obe súťaže trapné - prvá kvôli rozličnému handycapu a druhá už len z toho dôvodu, že nechápem, prečo sa hráči pred hrou nepripravia na pamäťové testy (stačilo by tomu venovať 15 min na googli alebo si pozrieť hoci i jednu s posledných epizód Tocantins, kde Stephen stručne vysvetlil, ako si informácie v pamäti možno rozdeliť na "chunks") a dokážu ich zo súťaže vyradiť 6 symbolové kombinácie.

Mám pocit, že už sme v hre prišli o všetky zaujímavé ženy (vrátane Coltona), a nemyslím si, že by sme mali z Ciery robiť puppetmastera. Dúfam, že chlapi ich v tejto sérii postupne vyradia a vo finále sa stretne niekto z trojice Vytas, Tyson, Caleb.

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod Doki » 07 lis 2013, 20:16

Díl byl povedený, vždycky mám rád díl se sloučením :idea:
Tina řekne Monice, že je v alianci na dně, tedy 5. :cry:
Soutěž na RI dělaná pro Laura M., jsem ale rád, že se vrátila. Zajímavé, že v USA všichni chtěli, aby se vrátil John. Taky mě zarazilo, že z RI arény první odešla Laura B.
Ta tmavě fialová je povedená!
Ciera učí matku, jak hrát. :mrgreen:
Tyson našel imunitu, nikdy jsem mu nefandil, ale v téhle sérii mu fandím dost.
Aras si je jistý svou pozicí.
IC: Nudná, ale aspoň, že vyhrál Vytas. Monica vypadla hned u 2. symbolu. :fuck:
Aras chtěl rozdělit hlasy mezi Laura M. a Cieru, ale ostatní chtěli vyhodit Arase.
TC: Výsledek dopadl skvěle ;) Laura M. i Ciera zachráněny, Aras :arrow: RI.
V příštím díle to vypadá, že se Tina pěkně potopí.
Série se zatím pěkně rozjíždí.

Díl 85%, no intro.
Fandím: Coconut Bandits, Morettky, Hayden, Vytas
Nevadí mi: Caleb, Katie
Nefandím: Tina, Monica

Uživatelský avatar
Stochey22
Redaktor Webu
Příspěvky: 51
Registrován: 21 říj 2013, 19:29
Nejoblíbenější série: Micronesia, HvV, Philippines, Pannama
Nejoblibenější hráči: Parvati, Ciera, Jefra, Malcolm, Carter, LJ, Pete (S)
Dustin a Candice, Max a Katie (TAR)
Janka, Božka. Lucia, Paťo, Andrea (F)

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod Stochey22 » 07 lis 2013, 20:40

Diel u mňa perfektný :D ..... tiež pochvaľujem buff
Na RI vyhrala Laura M - nečakané ale podla mňa to bola blbá náhoda že tie výzvy jej sadli boli by tam tak či tak. Každopádne som rád za to že sa vrátila. Neviem si predstaviť že by sa vrátila Laura B alebo John.
späť v tábore bole ,,funny,, sledovať ako Cierra učí hrať Lauru -nič proti Laure ale toto som nečakal :D
ICH: prekvapila Cierra ( viem len pamôťová súťaž ale aj tak som to nečakal) a Monica wtf? pomýliť sa pri 2. obrázku?
TC: Jes aj Hayden vie rozprávať :) kmeňovka pobavila dúfal som, že vypadne Aras a ako ich mohlo napadnúť žeby Laura mala HII?
blosť ale našťastie sa pakoval Aras

Diel pre mňa super dávam tak 85%
Fandím: CIERRA a LAURA, Hayden, Tyson (áno on)
Je mi jedno: Katie, Vytas a Gervase
Nenávidím: Tina , Monica a Caleb
Richard, Kelly, Greg (S01), Elisabeth (S02), Ethan, Lindsey, Kelly, Kim P.(S03), Tammy, Rob (S04), Brian, Robb (S05), Jenna, Heidi, Rob (S06), Darah, Andrew (S07), Eliza, Julie (S09), Bobby-John, Stephanie, Tom, Jenn, Ian (S10) Jaime (S11) Danielle, Terry, Aras (S12), Parvati, Jesicca, Adam, Jonathan (S13), Michelle, Boo (S14), Todd, Amanda, Courtney, P.G. (S15), Alexis, Natalie (S16), Matty (S17), Siera, Brendan, Erinn (S18), Natalie, Kelly, Brett (S19), Brenda (S21), Andrea, Grant (S22), Whitney, Keith, Jim (S23), Chelsea, Kim, Troyzan (S24), Carter, R.C., Jeff, Pete, Malcolm (S25), Eddie (S26), Hayden, Ciera, Vytas (S27), Morgan, LJ, Jefra, Spencer, Sarah (S28)

mikro
Překladatel
Příspěvky: 86
Registrován: 26 srp 2013, 12:10

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod mikro » 08 lis 2013, 08:36

Mám strašně rád slučovací díly, takže jsem byl spokojený, jak je u téhle řady zvykem.
Hned zpočátku jsem se musel smát Tině, nechápu jak může vítěz předchozí řady udělat takovouhle chybu, Monica by byla hloupá, kdyby okamžitě po tomhle nepřeskočila ke druhé alianci a Gervase nepřetáhla s sebou. Ani bych se ale nedivil, kdyby ji Tyson a spol táhli s sebou do finále jako minulou sérii neschopnou Sherri, jen protože nemá šanci dostat hlasy od poroty.
V soutěži na RI měla Laura jasně největší šance, ale neřekl bych, že byla soutěž dělaná pro ní, vždycky když byli na RI více než dva lidi a mělo se vracet do hry, byla soutěž na výdrž. Ale Lauře jsem to přál stejně nejvíc, takže jsem byl spokojen.
Soutěž o imunitu mě zklamala, čekal jsem něco lepšího než zapamatovat si pár obrázků. Co pro mě ale bylo překvapení byla absolutní neschopnost soutěžících zapamatovat si šest symbolů po sobě a třeba taková Monica vypadla při druhém (!!!) obrázku. Výborně doplňuje svého manžela, který není schopen počítat do deseti. Ani nepíšu že si to Vytas zasloužil, protože tuhle soutěž by proti těmto inteligentům vyhrálo snad i desetileté dítě.
Před kmenovkou v táboře klasicky docela zmatek, páry vedené Arasem chtěly absolutně nelogicky dělit hlasy mezi Lauru a Cieru, nechápu proč se je raději nepokusili přetáhnout na svou stranu a odstřelit třeba Haydena jako největší fyzickou hrozbu, ty dvě mohli vyloučit kdykoliv, protože Laura očividně není v táboře moc oblíbená.
Jak říkal Milan, Ciera má výbornou sociální hru, ale návrat její matky jí nasadil docela velký terč na záda, rozhodně ale doufám že se ještě nějakou dobu ve hře udrží.
Tyson to na Arase ušil dobře, konečně je pryč ten jeho samolibý škleb, teď jen doufat, že příště se bude pakovat neschopná Tina, ukázka tomu rozhodně nasvědčuje.
Fandím: Tyson, Gervase, Ciera, Laura, Vytas, Hayden

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod jukab » 08 lis 2013, 09:53

Opět nadprůměrná epizoda, s hlavním mínusem v podobě nevyloučení Cierry. Ale popopřadě. Výsledek na Redemptionu jsem čekal, i když nadšený jsem z něho nebyl. Tyson našel imunitu, což bude dál taky zajímavé, jelikož nemá slabou pozici a s imunitou, o které navíc nikdo neví, je to jen plus. Navíc má zatím zdá se minimálně jednoho člověka, kterému může naprosto věřit. Jeho líčení Monicy bylo docela ftipný. Za Vytase a jeho výhru jsem byl rád, spíš jsem koukal, jak při soutěži všichni rychle odpadali, nebyla to moc těžká soutěž a všichni se mohli snažit víc.
Vyloučení mě moc nepřekvapilo, i když jsem po průběhu kmenovky doufal spíš v Cieru nebo Lauru M. Tina s Katie označily Cieru, tak doufám, že kvůli tomu příště nevylítnou, přece jen jsou zajíímavější (v obou slova smyslu) než Galang. Nejvíc mě momentálně zajímá pozie Vytase, mohl by zase přetáhnout Haydena a Caleba, ale Tyson s Gervasem jsou taky silná dvojka. Ciera se jasně veze a myslí si, kdoví jak nemá hru pod kontrolou (její máma jakbysmet), jenže mužský ego si udělá svoje a tak ta holka asi jen tak nevypadne. Což je škoda, její případná výhra by mých očích sérii posunula tak na úroveň Afriky :(

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 34
Registrován: 02 zář 2013, 18:58
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, All-Stars, Palau, CI, Fiji, China, Micronesia, Tocantins, Samoa, HvV, RI, Philippines, Caramoan, BvW, Cagayan, WA

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod Pete » 08 lis 2013, 10:11

Opět perfektní díl.
:idea:
Jeffova reakce na opětovné pálení nápovědy :D hodně mě to pobavilo
buffy
Tyson (!) - nález HII, pokud mě pamět neklame, tak nápovědy ale říkali že se musí pod tím stromem kopat ne?
Gervese - můj horký tip na finále, pokud to nějak výrazně nepodělá i na možnou výhru
Ciera
TC - Aras si u mě v téhle sérii docela stoupl od EI, vzal to fakt sportovně a to se mi líbilo

:down:
Tina (!)
Monica
Laura M. - nevím proč, moc mi nesedí

Fandím: Banditi, Vytas, Hayden
90%
All Time Favs: Richard Hatch, Boston Rob Mariano, Brian Heidik, Cesternino, Fairplay, Gary, Jonathan Penner, Parvati Shallow, Yul, Yau-Man Chan, Earl, Todd Herzog, Tyson Apostol, Russell Hantz, Malcolm Freberg, Tony
AU: Brooke, Henry, Luke, Shonee, Golden GOD

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod XtttX » 08 lis 2013, 14:06

milan píše:Ohľadne aliancii, serie ma Monica, tá ženská je na päsť u mňa už od OW (niečo ako Lisa, Dawn a podobné skrachované existencie, na čele s Tinou... tímto zdravím XtttX ktorý určite bude na toto reagovať)

Tiež pozdravujem. Reagovať by som nereagoval, ale keď už si si na mňa spomenul...
Lisa, Dawn ani Tina nie sú žiadne skrachované existencie, nerozumiem na základe čoho tak súdiš. Na základe toho že sa každá vlastným úsilím prepracovala do finále, a 1 z nich dokonca zaslúžene vyhrala? Predpokladám(a dúfam) že výraz "skrachované existencie" sa vzťahuje iba na ich účasť v hre... Ak nie, asi by si sa mal nad sebou zamyslieť.
Celkovo máš veľmi zaujímavý meter pri posudzovaní hráčov... A nielen ty. Mladice ktoré sú herne mimo(hlavné že dobre vyzerajú, čo?) ste tu schopní ospevovať a pripisovať im všemožné herné kvality ktorými nedisponujú, ale "staré baby"(prípadne nie až tak atraktívne slečny) tu automaticky odsudzujete bez ohľadu na to aké dobré hry hrajú.


V rýchlosti sa vyjadrím k epizóde...
Horšie snáď dopadnúť ani nemohla... Návrat najmenej zaujímavého človeka z RI, HII nájde Tyson, ďalší "sympaťák" imunitu vyhrá v súťaži(Žasol som akú "výbornú" pamäť tí amící majú. Zapamätať si 6 znakov by u nás zvládol žiak pomocnej školy.), vylúčenie Arasa...
Z RIC som maximálne sklamaný... Každému je myslím jasné koho a prečo chcela produkcia do hry vrátiť, ale robiť to takto okato??? Tiež som sa čudoval prečo z arény odchádzala ako 1. Laura B.. Nj, Probst...
Čítanie hlasov bolo opäť maximálne trápne... Nemôže si Probst tie hlasy zoradiť tak aby ich vyťahovanie vyzeralo aspoň trochu ako náhodný výber? Výsledok hlasovania dokázal odhadnúť po pár sekundách každý zbehlejší divák. Chudák Aras si to nakoniec odniesol... Jeden z mála zaujímavých hráčov čo tam boli.


Ľudkovia, vám sa táto séria ozaj páči? :o :o :o

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod milan » 08 lis 2013, 17:01

Ja vždy tvrdím, že "pekné baby" sú len krovie v hre, nikdy som netvrdil o nejakej že je totálne namakaný mastermind (okrem Parvati), zato, tieto "skrachované existencie" (myslím herne) tam robia pánbožkovské kecy, hľadajú si výhovorky na svoje činy, keby aspoň z nich nejaká bola vtipná alebo max. mrcha tak by som to dokázal oceniť, ale je to podobné u mňa ako s Rupertom, tie kecy okolo sú na päsť... Dawn v kuse plakala, Lisa to isté (+ kecy o Bohu), Tina tam bude robiť prednášky :lol: sú to atrapy zloduchov.
Za príklad spomeniem [spoiler]Kathy a jej výstup v S8 : "Lex ja už tu nechcem byť, dám ti imunitu"... TC: Kathy chceš predať imunitu? (Nie)... proste bez tých kecov by to bolo lepšie... podobne ako Lisa a jej svedomie a vyplakávanie a podrezala jediného človeka ktorý ju mal rád - Pennera... o Dawn ani písať nemusím to je kapitola sama o sebe).[/spoiler]

Chcelo by to jednu sériu čisto s blbkami a blbcami, a druhú s ježibabami, nech to za rok odserieme komplet a nech je cast normálny.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S27 - Blood vs. Water - EP08

Příspěvekod jukab » 08 lis 2013, 17:04

Tady určitě souhlasím, v minulé sérii se fandilo Hope nebo Allie víc než Cochranovi, v předminulé season Katie nebo Dawson, i když žádná prakticky nic nepředvedla (lépe řečeno Hope a Allie za prokázání neznalosti základní matematiky by byly asi raději, kdyby se tohle o nich psalo). Sám nejsem fanoušek postarších dam typu Tina nebo Dawn, ale pokud neječí jako Lisa na Fidži a něco předvedou (Cirie!, Sandra) nebo jsou aspoň zajímavé (Shambo), fandím jim určitě víc než modelínám, který soutěž většinou berou jako zadarmo zviditelnění se a dovču v jednom.


Zpět na „S27 - Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů