S27 - Blood vs. Water - EP09

Palaui Island, Cagayan, Philippines
September 18, 2013 – December 16, 2013
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S27 - Blood vs. Water - EP09

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:44

Epizóda 9
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP09

Příspěvekod Lamik.lamity » 14 lis 2013, 02:59

Oni tu znělku ještě zkrátili! :D
IC1: Rozhodně jsem nečekal, že Monica dokáže vyhrát. Každopádně to byl hodně hnusný tah na Gerva, o kterém se vědělo, že to nesní. Nejhorší na soutěži bylo to, že tam nebyla ochutnávka balutu, na který se vždy těším. A nový hashtag? Jako vážně?
Laura měla naprostou pravdu. Vypadá to, že celý tábor zrovna nesympatizuje s Mončou.
TC1: Nejdřív Vytas napadne celý kmen, že mu vyloučili bratříčka a ještě doufá, že zůstane ve hře. Opravdu zajímavá strategie. Celkem mě překvapilo, že Monča hlasuje pro Vytase, když se měli rozdělit na kluky a holky a vzápětí mi to došlo, když se o tom sáhodlouze debatovalo.
Tak se na RI sešli bráchové, rozhodně chápu, že je Vytas pěkně naštvaný na Arase. Doufám, že překoná bráchu, těším se na další souboj
ICH2: Monča je evidentně stejný soutěžní typ jako Cochran. Docela komický, jak Tina povzbuzuje Katie, kterou chvilku před tím řekla, že se hlavně musí osamostatnit.
Když Tina běžela hledat idol, byla zábava sledovat, jak kluci běželi za ní. Ano, se všemi souhlasím. Vyhoďte tu Monču!
TC2: Monča - samozvaný nejlepší hráč: Jsem loajální a nic za to nechci!Škoda, i když bylo celkem jasný, že Tina vypadne, pořád jsem doufal
Epizoda: pořád hodně dobrý, sice žádné podrazy, ale dívalo se na to hezky 71%
Fandím:Thai-sun(máme tu Ralphíka), Gerv, Laura&Ciera, Bros na RI
Jsou mi jedno: Tina, Katie, Hayden
Nefandím: Caleb
Už opravdu šíleně nenávidím: Monča
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S27 - Blood vs. Water - EP09

Příspěvekod zdenek000 » 14 lis 2013, 15:16

Taky jsem si řikal že znělka byla o něco kratší než ještě ten kousek co pouštěli.
ICH1: Docela mě překvapila Monica, když vyhrála, ale jak se rychle rozeběhla púroti Jeffovi, jakoby vyhrála milion, už dělat nemusela. Lidi jsou závistivý a stává se to osudným.
TC,: První byla celkem jasná, kdo odejde, už kvůli tomu, co Vytas řikal na TC. Jinak pěkně narážel na Monicu :D
Shledání bratrů na RI: Docela chápu Vytase, že byl naštvanej na bratra, že mu pokazil hru. Aras ho pořád ujišťoval, že mají většinu a tak se Vytas o nic nestaral tehdy. No na druhou stranu by neměl věřit všemu a něco si dozjistit.
ICH2:Vůbec nechápu, když Tina řekne Katie ať se osamostatní a hraje vlastn hru a pak jí povzbuzuje a kazí jí hru. Navíc mě by to rušilo, kdyby mi do toho někdo kecal.
Dost se mi líbil Monicy výraz, když chtěl rozdělit hlasy a pak zjišťovala, kdo by byla ta druhá osoba, který se dají hlasy. Nakonec si to spočítala. Tina hledá imunitu? Docela vtipný moment.
TC2: Největší WTF byl Jeff!!! :cry: Nejen prozradí úplně případný blindside na Monicu, ale zdálo se mi jakoby obhajoval Katie a Tinu a snažil se jim pomoci. Tině se to ještě líbilo. Ldyž Jeff začal mluvit o případnym vyřazení Monicy, tak se Tina úplně usmívala. Nechápu. No kdyby mohl poslat na RI obě dvě tak říkám jasný ANO!!
Ukázky: Podle ukázek se Ciera zaměří na svoji matku, ale radši doufám ten "blindside" na tu Monicu, ať je pryč a hra ještě zajímavější. Ty její kecy se ndaj moc vydržet.
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S27 - Blood vs. Water - EP09

Příspěvekod cypher.eu » 14 lis 2013, 15:41

Jak mi byla v One World Monica celkem sympatická, tak tady je naprosto na zabití, něco jako Tina :mrgreen: (No možná i Laura, která však neměla dostatečný airtime aby se předvedla)... co je to s těma staršíma ženskejma v týhle řadě?? Monica je po dnešním dílu ideální člověk pro finále, protože neexistuje nikdo, kdo by jí mohl dát hlas (stejně jako Laura B. a Kat, ale ty byly vyřazený mastermindem Monicou :mrgreen: )

V tomhle dílu se mi konečně potvrdily antipatie k Vytasovi, když měl ty svoje proslovy před, na i po TC... Aras je možná až moc sluníčkovej člověk, to ale nic nemění na tom, že se Vytas chová jako obyčejnej "plačko" :vomit: To se prostě ani nedá nazvat "Villain", kterým je v týhle řadě leda tak Tyson (Brad byl zase naopak akorát jen hroznej hňup typu RH)... Druhá vyloučená Tina nepotřebuje ani komentář, protože názor tu na ní mají asi všichni stejný :angry:

Takže z tria na RI fandím nejvíce vždy pozitivnímu jogínovi Arasovi, "kterej pokazil celou hru bráškovi"...

Zajímavé momenty:
Gervase celkem v pohodě sežere sklenici stonožek, pak nějaký prasečí vnitřnosti a nakonec se cuká jako onehdy v Borneu nad 2 larvama :mrgreen: Srovnejte to s chlupatou delikatesou v obdobný soutěži v Thajsku, měkoty! :hungry:

Katie, mající nůž na krku, vyhrává soutěž o imunitu... tak přece jenom to jde, když se chce... nebo jde člověku o herní kůži :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

Florlake
Příspěvky: 2
Registrován: 14 lis 2013, 15:56

Re: S27 - Blood vs. Water - EP09

Příspěvekod Florlake » 14 lis 2013, 16:08

Doufám že bratrské duo bude na RI ničit soupeře až do konce když už se nedostali do finále :) první sousto by mělo být snadné protože pokud tohle Tina přežije ztratím o jejich síle iluzi :mrgreen: Jsem rád že na Monicu už má stejný názor jako já dost lidí a hlavně to vypadá že i lidi na ostrově což je nejdůležitější :mrgreen: Jedinej kdo by jí mohl zachránit je podle mě Tyson protože ví jakej má pro něj cenu ve FTC což by bylo fajn kdyby mě tak neštvala :mrgreen:

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP09

Příspěvekod Lifty » 14 lis 2013, 16:35

Moje nervy a zluc dostaly hodne zabrat... Poprve, kdyz se Monica chlubila nadvakrat tim, co rekla pri hlasovani smerem k Vytasovy a podruhe, kdyz Tina podesate rekla Katie "tejkjortajm"

Souteze jsou jinak letos dost o nicem... Prijde mi to jako z nejake levne zahranicni verze Survivora...

Nikdy jsem nedokazal dokoukat zadnou RI radu, tak se chci zeptat, jestli jsou v takovych radach uplne vynechany souteze o odmenu. Jestli jo, tak zajimavy zpusob, jak setrit penize...

Jinak jsem dost nastvany, favorita mam pryc a Monica se nadale vystavuje a to jen diky tomu, ze ji do hry dostal vlastne jen slavny manzel...
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP09

Příspěvekod milan » 14 lis 2013, 17:37

Tento diel ma troška znechutil, ale poporiadku, čakal som že keď už dali prvú TC (a predtým samotnú súťaž o II), že pôjde súboj na RI vo dvojici, docela ma prekvapilo (a nemilo) že bola dalšia súťaž o II (tým pádom súboj v 3 na RI, čo je troška také oničom, keď môžte skončiť aj druhý a nevypadnete).
Monica je hrdná nositeľka prezviska CúúlKokotová, podobne ako jej manžel je to hráčsky výsmech, ešte sa chváli v tábore nad tým, že zmenila hlas? (škoda, že nedopadla ako Tyson v HvV, keď spravil rovnaku kravinu).
Nesympatická, na päsť, ale "aký išiel, takú našiel" Brad sa k Monice a naopak ona k nemu veľmi hodia, veľmi nepobrali obaja IQ.
Čo sa týka Tiny stále je to ježibaba, veľmi nesympatická, mám pocit, že v Austrálii to bola ona čo prehrala súťaž s jedlom proti Kimmi, ale fakt som si už nie istý, čakal by som od "old school" hráča väčší tráviaci skill (Gervase prekvapil).
Vylúčenie Vytasa ma kus zabolelo, mal som rád jeho kecy, ale bratovražedný súboj som očakával už v min. diely, že môže nastať, a vylúčenie Tiny mi vyčaril úsmev. I keď som čakal podraz na Monicu, ktorú kebyže v lese postavím k pňaku zo zeme, tak ten pňak bude mať oproti nej väčšie IQ. Tie jej namachrované kecy sú na päsť, na spodku druhej aliancie, je to fakt úsmech, niečo ako Cochran v SP :lol:
Celkovo ani nieje čo hodnotiť, a pri vypadnutí Tiny sa môžme tešiť na nejaký blbý súboj na RI, kde bude tajnička, hádanka, skládačka alebo nejaká podobná kravina, s ohľadom na jej vek, proti dvoch alfa samcom na vrchole síl.
Súboj bude nudný aj z hľadiska, že sa obaja bratia môžu zachrániť, ak by bol súboj v 2, tak by to malo gule aspoň.

Tyson, slušný výkon s tým ako neukazuje na seba prstom s tým HII.
Gervase, sympaťák!!!
Hayden, troška v úzadí, hlavne editom, ale snáď sa rozhýbe, hold slop asi chutí lepšie ako Survivor menu.

Inak nuda, dávam dielu 50%, 2 kmeňové rady oničom, žiadne napätie ani podraz, skôr povinná jazda. Súťaž s jedlom mi prišla v min. sérii o trošku drsnejšia aj napínavejšia (inak ste si si všimli že 2x po sebe súťaž s jedlom, a predtým dlho nič, hold vraciame sa ku koreňom spolu s nováčikmi)
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S27 - Blood vs. Water - EP09

Příspěvekod rhee » 14 lis 2013, 17:42

Na úvod musím říct, že se mi epizoda moc nelíbila. Doufala jsem, že využijí toho, že je na RI jenom jeden člověk a konečně budou dvě soutěže. Nakonec byly, ale ne tak, jak jsem si představovala. Navíc se poslední dobou díváme na samé nízkorozpočtové soutěže (kostky, jídlo za pár korun). Čekám, kdy příjde shuffleboard a bowling.

Tina je pořád víc mimo, zasekla se někde ve druhé sérii a vůbec si neuvědomuje, jak se hra za ty roky vyvinula. Aras měl alianci s více lidmi, kdo by si jenom pomyslel, že by se něco takového mohlo ve 27. sérii stát :o Už jenom čekám, až tady zase někdo začne tvrdit, že je to dobrá hráčka. Kdysi možná (s přimhouřením obou očí), teď je hluboko v podprůměru.
Na pár minut si u mě vysloužila malé bezvýznamné plus za to, že chtěla po Katie, ať si najde vlastní alianci a odpoutá se od ní, pokud jí to dostane dál. No ale všichni víme, jak se o pár hodin později chovala při soutěži o imunitu...

První soutěž o imunitu dobrá a jak už bývá zvykem, tak i pořádně nechutná. Kroutila jsem se u toho skoro jako Gervase a radši si odložila oběd na později. Pobavil mě Vytas, když sbíral spadlé červy ze země a ještě stihl postoupit do dalšího kola. Vnitřnosti už bohužel nezvládl tak rychle a Gervase se proto ve finále setkal se svojí nemesis z první série. Před soutěží by mě ani nenapadlo, že nakonec imunitu vyhraje Monica (a zrovna Gervase skončí druhý).

Vytas na TC udělal pořádný bordel, některé věci možná říkat nemusel, ale co už, šel by tak jako tak. Aspoň je díky němu Monica zase o trochu víc paranoidní a snad díky tomu brzo odtáhne na RI. Pořád víc mě s..., nejvíc nesnesitelná a otřesná baba téhle série. Změní bez souhlasu aliance svůj hlas a pak se tím ještě chlubí v táboře. Co k tomu říct...

Druhá soutěž o imunitu mě bavila podstatně míň. Spíš vůbec. O dost zajímavější bylo dění po ní, když šla Tina hledat skrytou imunitu. Tyson zatím pořád úspěšně skrývá to, že ji má on :idea: Z lidí, co jsou na ostrově, by si výhru nejvíc zasloužil on. Stoprocentně.

Modlila jsem se, ať se nějakým zázračným způsobem nedají dohromady všechny ženy ve hře a nevyloučí některého chlapa. V tomhle složení bych dívčí spolek a la Micronesia nepřežila. Nakonec šla Tina, větší radost by mi udělal odchod Monicy, ale stejně docela dobrá náplast na to, že mi vyhodili Vytase.

Příště budu držet všechny palce co mám Vytasovi, domů snad půjde Tina. A dokonalým završením epizody by byl odchod Monicy na RI.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S27 - Blood vs. Water - EP09

Příspěvekod Earl » 14 lis 2013, 17:52

Súboje na RI asi budú podobne ako v Sp takže prvé dva budú v trojici a vypadnú dvaja.
Obrázek

Uživatelský avatar
Jean
Příspěvky: 56
Registrován: 07 zář 2013, 18:06
Nejoblíbenější série: Survivor: 8 - All Stars, 13 - Cook Islands, 18 - Tocantins
TAR: 2, 9, 15
Nejoblibenější hráči: Survivor: Richard Hatch / Stephenie / Yul / Courtney / Tyson
TAR: Oswald a Danny (S2 + All stars I.) / BJ a Tyler (S9) / Nicolas a Donald (S12)
Bydliště: Praha

Re: S27 - Blood vs. Water - EP09

Příspěvekod Jean » 14 lis 2013, 18:16

A já už se bál, že se [spoiler]nejhorší vítězky historie[/spoiler] Tiny nikdy nezbavíme. Nadšení zavládlo a poprvé od třetí epizody jsme mohli vidět Caleba na kameře. Redemption Island měl skončit při sloučení, protože souboje o odměnu, by teď celkem bodly, ale Probst nechtěl ztratit Arasovy fanynky ve věku od 10ti do 13ti let. Nicméně se mu podařila jedna dobrá věc a tou je silný černošský hráč do závěrečné série v podobě Gervase. P.S. Z jakýho státu v USA je Tina, proboha? Ten její přízvuk u much mi zvedal žaludek.
Fandím: Gervase,Ciera,Tyson
Randy is my spirit animal

Uživatelský avatar
tfry
Persona non grata
Příspěvky: 54
Registrován: 02 zář 2013, 20:44
Nejoblibenější hráči: s28-Jefra,Spencer,Tony,LJ,Sarrah
Nejméně oblíbené série: s2,s21,s24,s26

Re: S27 - Blood vs. Water - EP09

Příspěvekod tfry » 14 lis 2013, 18:27

První Polovina
+Vytas na RI
+Monica s Imunitou
+ICH podle mýho gusta ! :hungry: (Pořád jsem čekal že Probst řekne zase něco o Cochranovi :D)
Hodnocení : 10/10

Druhá Polovina
-Jedna z nejhorších ICH
-Příserná TC + Vyloučení Tíny
Hodnocení : 3/10

Fandím: teammorett,Tyson,Gervase,Aras
Nefandím:Vytas,Tina,Katie

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S27 - Blood vs. Water - EP09

Příspěvekod Doki » 14 lis 2013, 19:40

Tento díl byl nudný, jeden z nejhorších v sérii.
Tinin proslov o tom, jak Tyson a Monica ztratili 5 hlasů poroty, byl směšný. :cry:
Dále, jak by se měla Katie od matky distancovat.
IC1: Tak tento typ soutěží mě vždy hodně bavil, ale nevím proč, tahle soutěž byla prostě :down: .
Gervase i vítězství Monicy překvapilo.
Hlavu na špalku měl pár Tina & Katie a Vytas.
TC1: Tak Vytas to trochu přehnal, ale ty obličeje ostatních byly k nezaplacení!
Nakonec k mému zklamání vypadl Vytas a Tina s Katie se tedy udržely.

Monica a její proslov na TC a potom, když to ještě připomněla. :lol:
IC2: Vyhrála Katie, možná díky přehnané podpoře od Tiny.
V táboře chtěla Tina hledat HII, ale aliance sedmi ji kontrolovala. Palec nahoru Tysonovi za skrytí skryté imunity!
TC2: Tina se snažila všechny obrátit proti Monice, ale nakonec vypadla Tina, což je skvělý výsledek!

Fandím: Coconut Bandits, Morettky, Hayden
Doufám, že příště vypadne: Monica
Fandím na RI: Vytas

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP09

Příspěvekod brninho » 14 lis 2013, 21:50

Byla to nuda smíchaná se zklamáním, nuda protože obě TC dopadly úplně očekávatelně a nikdo tak něják neměl zájem o nový nasměrování hry a zklamal mě Vytas, kterej třeba podle mě mohl zahrát na Tadhanskou notu (všechny odvysílané díly nevysílaly nějákej signál, že je mezi nováčky nějáká vážná trhlina), z dosavadního průběhu hry to je nejcharismatičtější hráč a v souboji se svým bratrem je bohužel outsiderem, no snad se stane zázrak.
Monica si může podat ruku s tou vyumělkovanou šéfkou z minulé série (už jsem radši zapomněl na jméno), nevzít ji do finále by byla blbost a jak se zdá, příští díl to bude mít nahnuté Laura M.

Hodnocení dílu: 50 %
Oblíbenci: Coconut Bandits, Hayden, Morett girls, Hayden, Vytas
Neoblíbení: Monica!!!
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S27 - Blood vs. Water - EP09

Příspěvekod jukab » 15 lis 2013, 08:28

S přehledem nejslabší díl celé série, která se jako celek u mě dál propadá. Tak to vypadalo dobře na začátku a taková nuda se z toho stala. Palec nahoru za Tysona, ale celé to vede neskutečně nudně, žádný podrazy, žádný větší kroky, nic. Z Haydena se stala další řadová ovečka, doufám, že se pletu a ještě něco vymyslí, má jediný krom Tysona potenciál. Finále bych přál Tysonovi, Haydenovi a Katie, ostatní mi jsou šumák.

+ Katie ve hře
+ Tina na druhé kemnovce pobavila :)
+ Vytasova řeč na kmenovce

- co tam proboha pořád dělá Ciera, Caleb, Laura M????
- nudná vedoucí aliance Tyson+Gervase
- soutěž v jedení považuju za nejhorší ze soutěží vůbec, jako sorry, ale jíst něco, co nechci, na ostrově, kde většina lidí souží
chudoba? Lekce kontrastu od USA
- rychlý střih, málo přehledu o vztazích

petec
Příspěvky: 6
Registrován: 26 srp 2013, 12:39

Re: S27 - Blood vs. Water - EP09

Příspěvekod petec » 16 lis 2013, 14:15

brninho píše:zklamal mě Vytas, kterej třeba podle mě mohl zahrát na Tadhanskou notu

Na tribale Vytas uz davno vedel, ze ide na RI, tak to tam chcel trosku rozprudit.
viz. https://twitter.com/vytasyoga/status/400842071688220672

Uživatelský avatar
SiGi
Sponsor
Příspěvky: 37
Registrován: 27 srp 2013, 16:21
Nejoblíbenější série: S25 - Philippines
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm
Bydliště: Ostrava

Re: S27 - Blood vs. Water - EP09

Příspěvekod SiGi » 18 lis 2013, 14:09

Jean píše:A já už se bál, že se [spoiler]nejhorší vítězky historie[/spoiler] Tiny nikdy nezbavíme. Nadšení zavládlo a poprvé od třetí epizody jsme mohli vidět Caleba na kameře. Redemption Island měl skončit při sloučení, protože souboje o odměnu, by teď celkem bodly, ale Probst nechtěl ztratit Arasovy fanynky ve věku od 10ti do 13ti let. Nicméně se mu podařila jedna dobrá věc a tou je silný černošský hráč do závěrečné série v podobě Gervase. P.S. Z jakýho státu v USA je Tina, proboha? Ten její přízvuk u much mi zvedal žaludek.
Fandím: Gervase,Ciera,Tyson

Tina je z Tennessee, jako rodné město je udáván Knoxville.
Viz http://survivor.wikia.com/wiki/Tina_Wesson
Ještě mě pobavilo, že napsala knihu "Outlive, Outlaugh, Outlove". :lol:

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S27 - Blood vs. Water - EP09

Příspěvekod Ferenc » 18 lis 2013, 20:38

Ale ne Vytas out of the game tak teď to bude stát za prd. Tina je venku to sem rád ale zase zůstala pitomá Monica.
Zatím nejhorší díl.
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

lakit
Příspěvky: 15
Registrován: 07 zář 2013, 19:40
Nejoblíbenější série: Mikronésie, HvV, Austrálie, Amazonka, Perlové ostrovy
Nejoblibenější hráči: Parvati Shallow, Andrea Boehlke, Rob Mariano, Richard Hatch, Eliza Orlins, Elisabeth Filarski, Cirie Fields, Amanda Kimmel, Shii Ann Huang, Stephenie LaGrossa, Rob Cesternino a mnozí další
Nejméně oblíbené série: Thajsko, Nicaragua

Re: S27 - Blood vs. Water - EP09

Příspěvekod lakit » 19 lis 2013, 12:25

Dvojitá porce vyřazování poslala Arasovi na RI hned dva soupeře, ale žádné velké překvapení se nekonalo. V bratrském duelu se střetne s Vytasem a asistovat jim u toho bude Tina. Když pominu RI, tak v táboře je už pouze jedna pokrevně spřízněná dvojice a jak naznačily ukázky z příštího dílu, Ciera by byla ochotna mámu obětovat na oltář svojí vlastní hry.
Finále v pojídání „místních delikates“ mělo překvapivé obsazení a v něm se musel Gervase sklonit před Moničiným apetitem. Na kmenové radě byl podle očekávání vyloučený Vytas a asi by odešel, i kdyby si odpustil zbytečné a netaktické poznámky týkající se vyřazení Arase.
Druhou soutěž o imunitu založenou na soustředění a pevné ruce vyhrála Katie a odvrátila tak hrozbu vyloučení. Tina dceru naprosto nesmyslně povzbuzovala a tím jejich už beztak nepříliš dobrou pozici ještě zhoršovala. Zaujala mě Ciera, které se třásly ruce jako kdyby před výzvou kácela několik hodin stromy.
Tyson, Hayden a Caleb se vrátili do dětských let a hráli si s Tinou na stopovačku, když jí nechtěli spustit z očí. Tyson ale hlídání jen předstíral a dál úspěšně tajil svojí skrytou imunitu. Na kmenové radě si snažila Tina zachránit kůži na ůkor Monicy, ale neuspěla.
V tuhle chvíli mají podle mě největší šanci na výhru nejspíš Tyson a Gervase, případně snad i Ciera s Katie. Hayden a zejména Caleb nedostávají v sestřizích dostatek prostoru a tak milion asi nevyhrají, Laura těžko přežije dceru a Monica na výhru šanci nemá, i kdyby se do finále dostala. Hodně ale ještě může zahýbat s děním ve hře navrátilec z RI.
Vytas dává vinu za své vyřazení Arasovi, ale sám po sloučení hodně polevil v ostražitosti a proto by měl obviňovat především sám sebe. Růžky začíná vystrkovat Ciera a protože je ve většině soutěží jenom dekorativním prvkem a jinak je při nich jen do počtu, může se prosmýknout dost daleko (navíc se všemi dobře vychází).
Fandím – Laura, Ciera, nevadila by mě ani výhra Tysona, Gervase, Vytase, Haydena nebo Katie.

happypanda
Příspěvky: 8
Registrován: 19 lis 2013, 16:43

Re: S27 - Blood vs. Water - EP09

Příspěvekod happypanda » 19 lis 2013, 16:46

Na obou kmenovkách se diskutuje o dvou jménech a pak tam tina hodí Tysona a tím dává najevo, že TC je jen šaškárna pro diváky a ten, kdo vypadne už to ví dávno předem at proběhne tc jakkkoliv.

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP09

Příspěvekod miky253 » 05 pro 2013, 11:48

Jelikož tento díl se smrskl jen na IC a TC, tak s výjimkou krátkého záběru na RI nebudu ani hodnotit nic jiného.
IC: Tuhle soutěž mám celkem rád, ale tentokrát pro mě bylo utrpením ji sledovat, protože vyhrála Monica a bylo tak jasné, že tam bude dál strašit. Není to sice takový odpad jako byla Dawn, ale to nic nemění na tom, že mě neskutečně sere...
TC: Tohle byla bohužel jen zbytečná šaškárna, jelikož bylo jasné, že za Arasem se bude pakovat jeho bratr. Takže druhá kmenovka po sloučení a opět vypadl můj oblíbenec.
Pobavil záběr na RI, kde byl Vytas naštvaný na Arase. Celkem rád bych věděl, jestli se Aras na RI Vytasovi svěřil, jak chodil meditovat :D
IC: Očekávám, že příště dají soutěžícím křesla, aby je nebolely nohy. Když už při IC nemusí chodit, tak přece nemusí ani stát. Soutěž vyhrála Katie a tím bylo o dalším dění jasno.
TC: Tina ještě na závěr pobavila s vtípkem ohledně HII, ale to nic nezměnilo na tom, že se pakovala za Arasem a Vytasem. Snad příště vyletí definitivně a na RI si ještě pár bratrských soubojů užijeme...

Poměrně svižný díl, který jel v rychlém tempu kvůli dvěma kmenovkám, ale v mých očích mu to dost uškodilo, protože nebyl čas na ty ostatní Survivorské elementy.
Dávám 60%.
fandím: Aras, Vytas, Hayden, Tyson
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP09

Příspěvekod Rendy » 12 pro 2013, 09:19

Díl spíše takový urychlující, ale pár momentů určitě v hlavě utkvělo...

+ po big brother gangu se jen zaprášilo, pak pěkná slovní přestřelka mezi Arasem a Vytasem :D
+ Tina hledá imunitu v doprovodu ochránců, kteří jsou nedaleko i při rozhovoru s kameramanem :D
+ znovu jsem si potvrdil, že když je díl slabší, vytáhne ho nahoru perfektní hudba
+ chudákovi Gervovi se znovu zhmotnila noční můra :D :hungry: překvapilo mě, že se do finále dostala Monica, slizounici asi nevadí slizký věci no

- na Monicu mám ještě větší alergii
- Caleb je ještě ve hře?

Fandím: Tyson, Ciera, Laura
Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S27 - Blood vs. Water - EP09

Příspěvekod Pietro » 20 led 2014, 21:00

Nu k Arasovi přibylo kvítko Vytas a Tina, kterou, ač jsem jí měl po Austrálii rád, tak doufám, že jí Litevci rozpráší...

Vytas prskající síru :idea:

Monča? Co k ní. Už se nad ní taky smráká a Brad se doma musí už určitě nudit. Pošlete mu jí domů. Dík. Překvapila, že vyhrála jídlo, ale to už vyhrávají i lidi Cochranova ražení, takže zas na druhou stranu nic světobornýho. Ale takoví paranoici jsou dobré zpestření. Nevíte kdy udělají nějakou botu.

Ty mince byly zajímavější (že by po 27 sériích něco nového? :o) Já si je nikde nepamatuju.

Wessonovkyně jsou na ránu obě dvě. Zatím co individuálka - to vítěz na draka.

Supershort intro - no comment. Co takhle jen na dvě vteřiny prostřih loga a šmitec? ;) Nebude to pánové od CBS lepší?

Rendy: Jo, Caleb se po Coltíkovo zbabělém quitu nějak vytratil z kamer - až DOSUD!
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S27 - Blood vs. Water - EP09

Příspěvekod lacSzlo » 24 črc 2016, 13:43

Tak Monica a Tina top tohohle dílu, na ty dvě tady prostě nikdo neměl. V první půlce praštěná Monica, která se bojí o kejhák i s imunitou na krku a vede sebelikvidující řeči o tom, jak změnila bez číhokoliv požehnání hlas na Radě (flashback na její zděšení, když Laura B. řekla bez číhokoliv požehnání Vytasovi, že vypadne :D ) a jestli náhodou neměla vypadnout, kdyby neměla imunitu :D
Pak nastoupila Tina, kterou hrozba vypadnutí rozhodně nepřipravila o energii a dobrou náladu, její pobíhání kolem za idolem mě bavilo a její malá taškařice na Radě pobavila. ;)
Pak už za zmínku stojí jen Vytas, jehož řeči na Radě mi moc nesedly a ani jeho chování vůči Arasovi na RI nebylo v nejmenším košér...

Po 9. epizodě:
Nejlepší: Tina, Monica
Nejhorší: Caleb
(?)


Zpět na „S27 - Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů