S27 - Blood vs. Water - EP10

Palaui Island, Cagayan, Philippines
September 18, 2013 – December 16, 2013
Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S27 - Blood vs. Water - EP10

Příspěvekod Ferenc » 25 lis 2013, 17:23

Soutěž na RI dodnes si ji vybavuji z SP Vytas se zachránil :heat: škoda že jen zůstala Tina. Katie byla hledat Tysonovu imunitu věřte nebo ne nenašla ji. Ciera se předvedla a obětovala maminku. Díl normální především proto že jeho hlavní výplní bylo to jestli Ciera vyhodí Lauru.
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

lakit
Příspěvky: 15
Registrován: 07 zář 2013, 19:40
Nejoblíbenější série: Mikronésie, HvV, Austrálie, Amazonka, Perlové ostrovy
Nejoblibenější hráči: Parvati Shallow, Andrea Boehlke, Rob Mariano, Richard Hatch, Eliza Orlins, Elisabeth Filarski, Cirie Fields, Amanda Kimmel, Shii Ann Huang, Stephenie LaGrossa, Rob Cesternino a mnozí další
Nejméně oblíbené série: Thajsko, Nicaragua

Re: S27 - Blood vs. Water - EP10

Příspěvekod lakit » 26 lis 2013, 08:53

V hlavních rolích téhle epizody byly Ciera s Laurou. Zato Caleba jsem si všiml až na kmenové radě a Gervase byl úplně neviditelný.
Tina při soutěži na RI přežila svojí survivorskou smrt, když se díky propadnutí míčku z bludiště v poslední možné chvíli ocitla během vteřiny na posledním místě a místo oslavy vítězství musela začít znovu. Přesto nezpanikařila a ještě stačila porazit Arase, který se tak stal prvním členem poroty. Arasovi jsem nikdy nefandil, ale v téhle řadě mi ani nijak zvlášť nevadil.
Vítězný Vytas předal nápovědu ke skryté imunitě Katie a světe div se, ta si jí nechala a nespálila jí. V táboře šla imunitu hledat, ale Laura se proměnila v její stín a nespustila jí z dohledu.
Imunitu vyhrála opět Monica a v téhle soutěži to žádným velkým překvapením nebylo. Zároveň vyhrála i odměnu v podobě jídla a překvapivě se jí vzdala ve prospěch ostatních. Protože dobrý skutek bývá velmi často potrestán (a neplatí to jen pro tuhle soutěž), tak se Monice její dobrosrdečnost nebo taktizování nejspíš brzy vymstí.
Výrazně se začíná projevovat Ciera. Nejprve na rovinu řekla mámě, že pro její další postup by bylo nejlepší odeslání Laury na RI, ale pak přece jen hledala cestičky, jak jí ještě chvíli udržet ve hře. Je zajímavé, jak v Survivoru ostřílená Laura na slovo poslouchá dceru, která je sice v soutěžích jen do počtu, ale evidentně má něco v hlavě. S Katie si v síti pohrála jako Messi s obránci soupeře a snadno z ní pohotovou lží vytáhla, že imunitu nenašla. Pak předhodila Katie ostatním jako na stříbrném podnosu a Tysonovi došlo, že bude Ciera těžším oříškem než očekával. Myslel jsem si, že by mohl změnit rozhodnutí a místo na Lauru zaměřit pozornost na její mazanou dcerku, ale nad tím Tyson vůbec neuvažoval.
Po kmenové radě nakonec odešla na RI Laura, když Ciera byla v tomhle formátu hry prvním člověkem, který napsal na hlasovací lístek jméno svého blízkého. Laura už se z RI vrátila jednou a je dost silná, aby se jí to podařilo znovu.
Z ukázek na příští díl to vypadá, že by se mohli dát dohromady původní členové Tadhany a zaútočit ze zálohy na Tysona. I když mi Tyson překvapivě nevadí, tak jeho odchod na RI se skrytou imunitou v kapse by byl pro nováčky tím správným tahem. Vyloučením navrátilců by výrazně vzrostly naděje na milion dolarů pro duo Ciera – Katie, které s lidmi dobře vychází a narozdíl od Caleba a Haydena by měly v porotě mámy (to může být velká výhoda).
Od začátku jsem nejvíce fandil Lauře, ale nějak jí zastiňuje její vlastní dcera a tak se u mě pomalu posouvá před mámu. Monica se poněkud zklidnila a vyloženě mě tam už nevadí nikdo.

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP10

Příspěvekod miky253 » 05 pro 2013, 12:01

RIC: Bohužel nám ještě nebylo souzeno se Tiny zbavit a uvidíme jí i v dalším díle. Vypadnutí Arase mě celkem mrzí, ale co se dá dělat. Snad se z RI vrátí Vytas...
V táboře mezi sebou Laura a Ciera řešily, že dcera bude nejspíš muset matku vykopnout a režie z toho udělala takový doják, že v USA během vysílání této epizody určitě mnohonásobně vzrostla spotřeba papírových kapesníků :(
Bylo mi celkem líto Katie, která se chudák snažila zbavit Laury při hledání HII a přitom vůbec netušila, že je to celé zbytečné, protože hledaný předmět má dávno u sebe Tyson.
IC: Aby to nebylo tak jednotvárné, tak se pro změnu opět stálo na místě. A ještě víc mě tahle soutěž vytočila, když ji vyhrála Monica. Kéž by jí za to gesto s jídlem stihl podobný osud jako Brendu...
TC: Další doják pro Američany, který byl vyšperkovaný tím, že hlas Ciery byl vytažen jako poslední, aby to celé vypadalo, že Lauru vlastně vyloučila Ciera. Přitom na hlasu Ciery vůbec nesešlo a Laura by vypadla, i kdyby Ciera napsala Probsta.

Díl: 50% za Monicu a celou tu story kolem Laury se Cierou (nemám rád tohle hnaní emocí do extrémů a umělé vyvolávání dojáků)
Fandím: Vytas, Hayden, Ciera, Tyson, Katie

A perlička ze zahraničních fór na závěr: CBS omylem vypustila Ponderosu s Arasem na youtube několik hodin před odvysíláním této epizody, takže dost lidí vědělo, kdo vypadne.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP10

Příspěvekod Rendy » 12 pro 2013, 14:14

Sice doják díl, ale překvapivě se mi to líbilo :) to záchvaty trosečníku vidící po pár dnech své příbuzné v minulých sériích bylo mnohem horší pokoukání :heat: Ukázky na další díl slibují zajímavý zvrat, ale dost často se stává, že to něco pohnojí :( kor když Caleb ani Hayden nejsou zatím vůbec vidět a ted by bylo v jejich rukou udělat takový monstr čin? Ani náhodou, něco se zvrtne a Tyson, který zabírá v každém dílu 70% času pojede dál.

+ Vztah Ciery a Laury
+ Ciera se nám konečně začíná pěkně projevovat :idea:
+ Tina zapásí s kuličkou :lol:

- Aras opravdu na procházce :munch:
- vyloučení Laury, i když do hry jistá věc
- neviditelnost Caleba a Haydena je do očí bijící

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S27 - Blood vs. Water - EP10

Příspěvekod Pietro » 20 led 2014, 21:54

Arase vykopla Tina... No ty bláho, to jsou paradoxy... :o - Aras, jak byl před dvěma díly ve hře - je najednou vyřazen.

IC zas vyhrála Monica - Vždyť říkám, co vítěz, to bída... a navíc soutěž z OW (ale myslím, že v tehdy už jaksi byla mimo, ale nevím) a [spoiler]ertfeldovské gesto[/spoiler] (dám všecko pro ostatní) mě u ní zaskočilo. :idea:

Ciera: Ono je to takové milé, hezké - ale hrát to umí. Jen houšť, holka. Sice nerada poslala mamku podruhý na R. I., ale asi moc na výběr neměla. Měla, ale... + Její rozhovor s Katie :idea:

A příště Katie dejte místo nápovědy rovnou imunitu, jinak by ji nenašla. (za předpokladu, že by ji neměl Tyson)

Oproti minulé sérii nebe a dudy. Fakt!

Jo, a malé plus pro CBS - STŘEDNÍ verze intra. (ironie)
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S27 - Blood vs. Water - EP10

Příspěvekod Pietro » 20 led 2014, 21:57

Ferenc píše:Soutěž na RI dodnes si ji vybavuji z SP ...


Taky, taky. Tehdy se schylovalo k senzaci, když [spoiler]Cochran byl blízko vyřazení Ozzyho.[/spoiler]
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S27 - Blood vs. Water - EP10

Příspěvekod lacSzlo » 24 črc 2016, 22:00

Tina na RI válela, i když tu spadlou kuličku si odpustit mohla, no, ale zase tu udělala napínavější :D

Jinak se nesl duch epizody ve jménu Morettových, Ciera mě moc svým nadšením pro vyřazení matky nenadchla (popravdě, jako někoho ve hře by mě tahle přehnaná ochota vyhodit ze hry vlastní matku znepokojila víc, než kdyby to Ciera odmítla udělat - zas je ale otázka, kolik toho Ciera nakecala na kameru a kolik o tom doopravdy s lidma mluvila), ale zase se mi líbila v při konverzaci v síti s Katií. Chlapi hrozná nuda, jedinej vidět jde Tyson a ten je mi pořád protivný (i když, a to jsem chtěl zmínit už u dílu předtím, se mi líbí jeho praktiky - tajné žraní, fakeování zranění, teatrální blití při food challengi :D ).

Po 10. epizodě:
Nejlepší: Monica, Tina, Laura M
Nejhorší: Caleb, Gervase
(?)

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S27 - Blood vs. Water - EP10

Příspěvekod SnowWhite » 09 dub 2017, 18:07

Díl se mi líbil, hlavně proto, že Morettovky měly hodně prostoru. Navíc rozhovor Ciery a Katie v síti byl něco. :D
Vyhazov Laury byl hodně emotivní, ale aspoň se stalo něco zapamatovatelného od tý kmenovky, kde vyhodili Brada.
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S27 - Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host