S27 - Blood vs. Water - EP10

Palaui Island, Cagayan, Philippines
September 18, 2013 – December 16, 2013
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S27 - Blood vs. Water - EP10

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:45

Epizóda 10
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP10

Příspěvekod Lamik.lamity » 21 lis 2013, 03:02

Už po ukázkách na "Next time on Survivor!" z předchozího dílu bylo jasné, jakým směrem se díl bude ubírat a Laura okamžitě dostala blindside střih.
RICH: Bludiště bylo prostě nedělané pro Arase a ve chvíli, kdy byl Vytas hotový a vědělo se, že vypadne minulý vítěz, bylo celkem jasné, že to bude právě Aras. Opravdu se mi ale líbila ta jeho řeč po vypadnutí. Jsem taky celkem rád, že se stal 1. členem poroty a nebyl "vycorrineován"
Když Katie šla hledat HII, čekal jsem, že tam bude opět s ní babysitter group :D
Jeff se konečně dočkal! Konečně jsme se dostali k brečení a vyhazování příbuzných a dalšímu brečení a rozhovorům a ještě dalšímu brečení. K tomu taky byla tato řada určena. :cry:
Najednou se objevila reklama a pak jsem myslel, že se dívám na Predátora, nakonec se ukázalo, že nepřepli stanici, ale jen to udělali ještě efektnější.
IC: Konečně nějaká dobrá survivorovská soutěž, která ale znevýhodňovala chlapy a tudíž posledních 5 byly holky a Thaiské slunce. Když si ale vzpomenu, jak dlouho vždy ta soutěž trvala? Vždy jsme se dostali až na ten poslední článek a teď nic... Když jsem minule říkal, že je na tom Monča stejně jako Cochran, asi jsem měl pravdu, protože zatím vyhrávají stejné soutěže. Ale ten tah, který potom udělala, sice je to od ní hezký, ale tak trochu mi chybí důvod: proč?
TC:Jestli takhle nevypadá gay, tak už nevím, jak :D Aras... Kde se tam ten Caleb vzal? Jeff najednou dá otázku Calebovi, co si o tom myslí, já vůbec netušil, že tam je. Výsledek TC byl už celkem jasný podle způsobu, jakým byl celý díl udělán, takže opět žádné překvapení
Fandím:na RI Vytas, Laura M, ve hře Coconut bandits, Ciera
Jsou mi fuk: Hayden, Tina
Nefandím: Monča, Katie, Caleb
Díl mi přišel fakt hodně slabý, prakticky takový whelcherovský díl, který ale skončil tak, jak jsme čekali, že skončí každý díl ve Filipínách :D -> 56%
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S27 - Blood vs. Water - EP10

Příspěvekod torciollo » 21 lis 2013, 11:26

Tak na můj vkus se dneska nějak moc brečelo, to by si mohli odpustit :)

Jinak nerozumím tomu, proč Jeff přistoupil na tu věc s odměnou? Vždyť na tom je vždycky nejlepší to, jak si prostě musí vybrat jednoho, dva a ostatní jsou nasraní... takto to úplně ztratilo jakejkoliv smysl, fakt to ze strany Probsta nechápu...

Jinak Ciera taky nemusela pro Lauru hlasovat, to by určitě ostatní pochopili.

Příště to vypadá zajímavě, snad nám Tyson neusne na vavřínech :D

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S27 - Blood vs. Water - EP10

Příspěvekod rhee » 21 lis 2013, 13:45

Ještě nikdy jsem nebyla tak nervózní během duelu na RI. Soutěž ideální pro Tinu, která by u fyzické soutěže nebo dokonce i u skládačky neměla žádnou šanci. Vytas naštěstí dohnal počáteční ztrátu, bludištěm proletěl a já si mohla pořádně oddechnout :dance: Doufala jsem, že Tině znovu propadne kulička, aby se Aras zachránil. Nikdy jsem mu moc nefandila, hlavně teda v Panamě, ale teď ke konci si mě aspoň trochu získal. Má mnohem lepší přístup než ve své původní sérii a jejich vztah s Vytasem je ze všech dvojic nejzajímavější.
A ještě k té samotné soutěži... mám stejnou výtku jako tehdy, kdy se poprvé v Survivoru objevila - na co přitahovat tři pytlíky se třemi kuličkami, když stejně nakonec v bludišti použiju jenom jednu? Buď to měli celé překopat nebo měli ty další dvě koule do toho všeho nějak víc zakomponovat.

Nápovědu k HII dostala Katie, která ji potřebovala ze všech nejvíc. Probst je určitě spokojený, když tentokrát neskončila v ohni.
Vím, že už tam bylo napsaných několik vodítek, ale stejně... Jednodušší to už ani nemohlo být. Myslím, že v Tocantins jsem si hrozně stěžovala, jak jsou nápovědy jednoduché, že už chybí jenom přidat fotku. No a máme to. Sice ne fotka, ale krásný obrázek. Příští nápověda asi bude chlebová cestička z tábora až ke stromu, na zemi velký nápis "Dig here" a o strom bude opřená lopata, aby se kopalo líp.

Untitled 22.jpg

KONEČNĚ! Konečně se Ciera nějak projevila a konečně si zaslouží tu chválu, co tady na ní všichni od začátku píšete. Do téhle epizody neudělala absolutně nic a hrou jenom proplouvala.
Teď se jako jediná postavila proti svému loved one. Neumím si představit, že by něco takového udělala třeba Kat. Co mě ale ještě víc potěšilo, je to, jak se zachovala v síti, když se bavila s Katie. Ty nemáš imunitu, protože ji mám JÁ. Výborné! :mrgreen: :idea: Jenom si nejsem jistá, jestli jedna dobrá epizoda vykoupí těch devět předcházejících, ve kterých nepředvedla nic. Nejspíš se mnou v tomhle nebude skoro nikdo souhlasit, jenže já nad Cierou na rozdíl od vás chlapů, neslintám :D

Soutěž o imunitu byla dobrá, ale bohužel netrvala moc dlouho, všichni odpadávali hodně rychle. Osobně jsem sázela na Tysona. Bylo jasné, že chlapi vypadnou jako první, jenže Tyson aka Big Bad Wolf, Coconut Bandit a Thai Sun váží míň než průměrná žena a zároveň má pořádnou sílu. Nakonec mu imunitu vyfoukla Monica, která si na záda akorát přidělala větší terč. A podle nepsané zásady Survivoru "každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán" čekám, že příště odejde ona a ne Tyson, jak to podle ukázek na další epizodu vypadá.

Hayden úplně zapadl, od vypadnutí Kat skoro ani nevím, že je pořád ve hře. Zklamal mě. Caleb je taky neviditelný (ten ale už od začátku série, výjimkou byl díl, kdy zničil Brada).

Sečteno podtrženo slušná epizoda, oproti minulé obrat o 180°. Jenom to kazí to ždímání emocí a potoky slz.
Příště musí z RI vypadnout Tina, jinak se nas...štvu.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S27 - Blood vs. Water - EP10

Příspěvekod Earl » 21 lis 2013, 14:44

Neviem ako Aras rozdýcha porážku od Tiny. To som vážne nečakal. :mrgreen: Trochu nudný diel, od začiatku jasné ako to dopadne. Vymeniť celé osadenstvo strižne v CBS. Ciera urobila veľký ťah, bol to skvelý podraz ale radšej by som bol keby vypadol napr taký Tyson alebo Gervase, síce im fandím ale podraz na jednoho z nich by bol proste mega. Laura bola od príchodu z RI mimo, len potrebný hlas. Ciere verila ale tá vedela, že ako posledný pár budú mať terč na chrbte. Dúfam, že v ďalšom dueli dá Laura dole Tinu.

Fandím: Ciera, Laura, Tyson, Gervase, Hayden
Nevadí mi: Caleb, Katie (bojuje)
Nefandím: Monica
Obrázek

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S27 - Blood vs. Water - EP10

Příspěvekod zdenek000 » 21 lis 2013, 15:29

Tak RI byl dělaný spíše pro Tinu, i když jak jí to spadlo, už jsem doufal, že to bude ona, kdo se bude pakovat. Bohužel ne. No možná, kdyby Aras nebyl tak zbrklej tak by Tinu možná i porazil.
Laura & Ciera- jejich konverzace probíhala nejmíň 5 minut a řešili tam pořád jednu a tu smaou věc pořád. Jestliu má vyhodit mámu. Toto ždímání emocí se mi vůbec nelíbilo a jenom to epizodu kazilo.
ICH- Taky jsem si řikal, že odpadávají nějak rychle. Když si vezmu milou starší paní z 21. série, tak ta překvapila všechny. A tam i stim provazem došli snad skoro až na konec.
Pak nechápu Monicy rozhodnutí jim dát to jídlo. Finále a milion tímto gestem nedostane. Navíc je otravná, tak se nedostane ani do finále. A divim se Jeffovi, že na toto vůbec přistoupil.
Docela vtipný bylo pak, jak Ciera nachytala Katie, že nemá HII. :D
TC- To, že vypadla Laura mě nějak nemrzí. Od tý doby, co se vrátila byla jen hlas do počtu.
Podle ukázek bude terč z Tysona, ale to je vždycky jenom střih, takže nejspíš nevypadne. Ale blindside by se hodil. Třeba na Monicu :D
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP10

Příspěvekod Lifty » 21 lis 2013, 17:07

Arase je mi na jednu stranu lito, ale na druhou mi prijde, ze si tam prisel jen odpocinout, zameditovat si a pobavit se. Me tedy rozhodne pobavil s tim, ze bude vnoucatum jednou vypravet, ze ho podrazil Gervaise.

Zbytek dilu byl vlastne jen o vztahu Laury a Ciery. Porad se radsi ale budu divat na tuhle Milfku a Gilfku, nez aby tam brecela zaba Laura B. a Grrrrupert.

Jestli se budou priste chystat na Tysona a Jeff to z nich behem kmenovky opet vytahne, tak pouzije imunitu a bude klid.
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP10

Příspěvekod Lifty » 21 lis 2013, 17:12

Obrázek
Brad byl jen tak mimochodem dobry cvalik :D
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S27 - Blood vs. Water - EP10

Příspěvekod cypher.eu » 21 lis 2013, 17:22

Tina překvapila na RI, docela si kluky povodila, i když to v cíli zvorala... i tak ale dlouho podle mě na RI nevydrží.

Jinak v tomhle dílu mě přišlo že jednak je z editu jasný, že půjde Laura (rozhovory jí a Ciery) a taky soutěž o imunitu byla mnohem příznivější pro lidi menší váhy (viz Hayden první venku, Tyson a Monica nejdéle držící)

Díl průměr, opět se nic moc zajímavýho nedělo, největší pozitivum tak vidím v ukázkách na příští díl, kdy konečně už někoho napadlo jít proti Tysonovi jakožto zatím nejlepšímu hráči s největší šancí na výhru... Tak snad bude trochu větší drama, než několik posledních epizod, fandím vám vzbouřenci!!! :hungry:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP10

Příspěvekod milan » 21 lis 2013, 18:19

Neviem, či mám len ja ten pocit, ale od HvV nebola ani jedna séria (dokonca ani S25), ktorá by ma po zlúčení bavila (napr. začiatok hry sa mi páčil v S24, S25, S26 a dokonca aj tu + S23 mala slušný nábeh, taký lepší priemer), ale po zlúčení mi to príde strašne blbé.
Tiež neviem či mám len ja ten pocit, alebo fakt syndróm prepozerania šou a uvažovania nad blbosťami, ale strašne mi prídu súťaže blbé a účelové (aká bola logika, okrem náskoku v súťaži na RI s tým hákovaním? alebo už neraz som mal pocit, že sú súťaže robené pre ženy - nízke ťažisko, ľahšie - menej kg a podobne, viďte súťaž o imunitu, kde len "skinny" Tyson jediný z mužov bol ďaleko).
Celkovo a komplexne, ruku na srdce, je to nuda, posledné 2 diely boli o hovne, tak ako minulý diel s 2 TC tak aj tento.
Jediná vec, čo ma prekvapila pozitivne bola kudla dcéry voči matke, to ma bralo z tohto dielu.
Vtipný moment u mňa, kde som sa fakt zasmial bolo keď spadla loptička Tine.
Monica si uvedomila, že sociálnou hrou a inteligenciou nemá šancu na výhru tak darovala jedlo, môžte si písať čo chcete, takto to vnímam ja, ono už to, že dali toľko jedla pre víťaza+1 mi prišlo na oko robené, že Jeff bude ochotný zjednávať.

20% za ten hlas Ciery pre matku.
Inak nuda, týždeň čakania a o hovne, podobne ako minulý diel, rozmýšľam ozaj, že si počkám ten mesiac a pozriem to naraz.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Šéba
Příspěvky: 3
Registrován: 06 říj 2013, 09:58
Nejoblíbenější série: Survivor:S1; S8; S16; S25
Nejoblibenější hráči: Survivor:S1:Richard Hatch; S8:Rob a Amber; S16:Penner, Amanda, Parvati; S25:Malcolm, Jeff Kent

Re: S27 - Blood vs. Water - EP10

Příspěvekod Šéba » 21 lis 2013, 18:28

Co k tomuto dílu napsat. Byl celkem nudný, žádné velké překvapení a skoro celý díl se mluvilo o jednom a tom samém: Morretky.
Jediné co mě bavilo byl Big Bad Wolf Thajské slunce a blafování ohledně imunity od Ciery. :D
Nakonec otázka: Budete zase překládat Panderosu?

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S27 - Blood vs. Water - EP10

Příspěvekod Doki » 21 lis 2013, 19:24

Díl byl podprůměrný, i přesto, že jsem Cieře i Lauře fandil, tak tady toho prostoru měly až přespříliš (hlavně tedy Ciera, a ještě Katie).
Ciera vypadá víc jako navrátilec než její matka. :mrgreen:
Soutěž na RI byla divná, vždycky si říkám, proč dělají 3 kuličky, když se použije jen 1.
Katie jde hledat imunitu a hned za ní utíká Laura.
IC: Dělaná spíše pro ženy, a Monica si odnesla druhou imunitu. Nechápu, čeho tím předáním odměny chtěla dokázat.
Mluvilo se o Lauře M. a Katie, kterou vyřadit.
TC: Myslím, že nebylo potřeba od Ciery volit Lauru, ale aspoň už tak neproplouvá.
Další díl vypadá, že bude mít hlavu na špalku Tyson.

FANDÍM: Morettky, Coconut Bandits, Hayden, Vytas

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP10

Příspěvekod brninho » 21 lis 2013, 20:12

Ciera byla rozkošná při tom rozhovoru s Katie... :love:
Jinak co k tomu napsat? Byla to nuda, pro amíky jsou tyhle rodinný dramata asi stravitelnější, pro mě to byla prostě vata mezi RICH, IC, TC. Příští díl snad teda nováčky trkne, že se můžou pohnout dál, jak mám kokosáky rád, tak pořádnej blindside tu už dlouho nebyl.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 34
Registrován: 02 zář 2013, 18:58
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, All-Stars, Palau, CI, Fiji, China, Micronesia, Tocantins, Samoa, HvV, RI, Philippines, Caramoan, BvW, Cagayan, WA

Re: S27 - Blood vs. Water - EP10

Příspěvekod Pete » 21 lis 2013, 21:52

Big up pro Arase, ohromně si u mě šplnul od EI, vypadá to, že by to mohl být velice příjemný člověk...
Po prvním díle byl ale tenhle nejhorší z celé série, jediné co mě bavilo byla Arasova poznámka na RI, částečně Cierra, hlavně v rozhovoru s Katie a BigBadWolf Tyson.
Přístí díl už vypadá zajímavě, snad Tyson dostojí svojí 3 účasti a jakožto jedna z mých nejoblíbenějších postav Survivora zpozorní a nenechá se vyhodit.
Fan: Tyson, Gervese, Hayden
RI: Vytas
Tip na vítěze: Gervese
All Time Favs: Richard Hatch, Boston Rob Mariano, Brian Heidik, Cesternino, Fairplay, Gary, Jonathan Penner, Parvati Shallow, Yul, Yau-Man Chan, Earl, Todd Herzog, Tyson Apostol, Russell Hantz, Malcolm Freberg, Tony
AU: Brooke, Henry, Luke, Shonee, Golden GOD

Uživatelský avatar
k.g
Příspěvky: 54
Registrován: 26 srp 2013, 22:59

Re: S27 - Blood vs. Water - EP10

Příspěvekod k.g » 22 lis 2013, 03:42

Největší zajímavostí tohodle dílu je vlastně fakt, že jsem na československém foru jediný, koho tento díl bavil, a nevadí mu ani dojemné řeči, a o proti předešlé sérii ve srovnání s TOP 7 !! by mě asi až na Monču nevadil jako vítěz nikdo - Monča v případě, že by vyhrála další 4 imunity, a s celkovým počtem 6 imunit vy byla nejlepší ženskou mašinou na II :)
__A tohle není myšleno sarkasticky__

Díl klasika 70%
Příště bude snad 90% :)
Fandím: Všem v případě :
:arrow: Tina Vyhraje všechny souboje , vrátí se , vyhraje II a bude v TOP 3
:arrow: Monča vyhraje všechny II., pokud nebude platit tvrzení 1
:arrow: Caleb zorganizuje luxusní plán na Vyřazení Tysona, a nikdo z nich to neposere a Tyson nepoužije HI.
:arrow: Ciera bude tak roztomilá a zároveň sexy po celou dobu, a k tomu obelstí Caleba a Haydena tím, že když se její máma vrátí z RI., půjde do Final 3 s Katie a Laurou, a stane se Sole Survivor
:arrow: Laura - jestliže bude platit tvrzení nad ní
:arrow: Gervase - pokud prokoukne plán Caleba a spol., zachrání Tysona od vyřazení
:arrow: Hayden - pokud bude souhlasit s plánem Caleba, Ciery, Katie, a vyjde jim. Pokud nevyjde i tak, pokud bude ve final 3 s Coconat bandits
:arrow: Tyson - pokud příště nevypadne, má 100% vítězství - teda pokud porota bude schopnat uznat jeho kvalitní hru v téhle sérii
:arrow: Katie - prostě pokud se zmůže na svůj tah - který dokáží všichni porotci ocenit
:arrow: Vytas - Pokud se z něho stane druhý Ozzy, ale neposere nejdůležitější souboj ze všech!

Jednoduše řečeno: Spoilery neznám - stát se může cokoliv ! Zatim nic není jasné , v příští epizodě se bude lámat chleba :hungry:
FAN of Survivor South Africa: SEASON 5 - South-China SEA, Champions

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S27 - Blood vs. Water - EP10

Příspěvekod jukab » 22 lis 2013, 09:31

Další slabý díl, opět překonal ten předchozí co do nejslabšího v sérii. Ciera neví, co má dělat, lítá od jednoho návrhu k druhýmu, divím se, že někoho nenapadlo ji vyloučit, což už se mnohokrát stalo. Její předpklad Laury jako přítěže je chabý, Rob s Amber v osmé sérii byli jasný pár a nesnažili se navzájem vyhodit. Ale kdyby se Ciera náhodou dostala do finále, to by bylo slz a mluvení o "velkém kroku" - snad se to nestane. Čím dál víc se mi začíná líbit Monica, je takovým prvkem nejistoty v jinak celkem jisté alianci (proč proboha Tyson tak lpí na Cieře??), sice nemá moc šancí na výhru, ale v rámci hry je už oživením.

+ ukázky na daší díl - vyloučení Tysona by mohlo být ku prospěchu hry
+ Tyson hraje zatím hodně dobře
+ vyloučení Laury M
+ Katie a Monica naživu
+ Aras se pořád ukazuje jako sympaťák, na Redemptionu to bylo znát, ještě uvidíme na závěrečné kmenovce, ale zatím se mi
jeví, že hraje uvolněně, ne jako ostatní a užívá si to

- hraní si na city, bylo to jako kdyby jedna z Morettových měla zemřít či co
- čitelný průběh dalšího vyřazování
- projev Laury M na kmenovce, kterým se dost možná sama vyloučila
- nevýrazní Gervase, Caleb

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S27 - Blood vs. Water - EP10

Příspěvekod XtttX » 22 lis 2013, 15:48

rhee píše:Soutěž o imunitu byla dobrá, ale bohužel netrvala moc dlouho, všichni odpadávali hodně rychle. Osobně jsem sázela na Tysona. Bylo jasné, že chlapi vypadnou jako první, jenže Tyson aka Big Bad Wolf, Coconut Bandit a Thai Sun váží míň než průměrná žena a zároveň má pořádnou sílu.

Nerozumiem... Na základe čoho by mali chlapi vypadávať ako prví? Rovnaká súťaž bola aj v Nicarague, a tam teda chlapi ako prví rozhodne nevypadávali(Benry aj Chase sa držali dlho). Ženská si dovolí vyhrať imunitu, a už tu sú kecy aká bola súťaž hrozne nespravodlivá voči mužom, ako boli ženy zvýhodnené a neviem čo. Občas sa stáva, ale tento prípad to nebol...

Pri "úspechu" Haydena v IC som si hneď spomenul na Russella Swana. Svaly veľké, no sila nič moc...
Celkovo sú tie súťaže po zlúčení nejaké nenáročné... Vo všetkých 4 sa hráči ani nemuseli pohnúť z miesta...

zdenek000 píše:Pak nechápu Monicy rozhodnutí jim dát to jídlo. Finále a milion tímto gestem nedostane. Navíc je otravná, tak se nedostane ani do finále. A divim se Jeffovi, že na toto vůbec přistoupil.

Myslím že hlavným dôvodom darovania jedla nebola stratégia... Mne to prišlo že sa Monica chce vyhnúť vyberaniu ľudí. Nie z dôvodu že by sa bála že si naštve ostatných keď si ich nevyberie, ale z dôvodu že nemá s ostatnými nejaké bližšie vzťahy(Vychádza s nimi dobre, ale... Snáď chápete čo chcem povedať.), a výber hocikoho z tej sedmičky by bol tak nejak divný pre obe strany. To je ale iba môj pocit, skutočnosť môže byť iná. :)

Samotná odmena bola inak riešená úplne otrasne... To myslela produkcia vážne? Že dvojica(trojica) si bude hodovať na plošine, a ostatní na nich budú z ďalšej plošiny vzdialenej asi 2 metre čumieť??? Takáto okatá snaha o vyvolanie napätia medzi hráčmi sa mi teda vôbec nepáči... Nakoniec to ale aj tak dopadlo úplne inak...

milan píše:Jediná vec, čo ma prekvapila pozitivne bola kudla dcéry voči matke, to ma bralo z tohto dielu.

Ruku na srdce... Spraviť to taká Tina Katie, išli by ste ju tu ukameňovať. ;)

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S27 - Blood vs. Water - EP10

Příspěvekod Earl » 22 lis 2013, 15:57

Tak pri tej súťaži too bolo jasné, chlapy sú ťažký, Hayden je kopa svalov, hrával futbal a takýto športovci sa vždy majú problém udržať napr aj na hrazde. Nie sú to typický svalovci čo vyšli z posilky. Je rozdiel keď drží chlap 90 kilo ako keď drží žena nejakých 40 kg a nemá také veľké svaly. Proste vždy veľký chlapy poväčšine vypadnú prvý.
Obrázek

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S27 - Blood vs. Water - EP10

Příspěvekod XtttX » 22 lis 2013, 16:18

Nemyslím si že by to muselo byť jasné... Viď spomínaná Nicaragua, kde sa "svalnáči" držali dobre. Z toho čo zostalo v S27 sa dá za "svalnáča" považovať už iba Hayden, a ten odpadol prekvapivo prvý... Od "borcov" ako je on očakávam že im nebude robiť problém pár minúť udržať vlastnú váhu v takej súťaži.

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S27 - Blood vs. Water - EP10

Příspěvekod rhee » 22 lis 2013, 16:40

XtttX píše:Nerozumiem... Na základe čoho by mali chlapi vypadávať ako prví? Rovnaká súťaž bola aj v Nicarague, a tam teda chlapi ako prví rozhodne nevypadávali(Benry aj Chase sa držali dlho). Ženská si dovolí vyhrať imunitu, a už tu sú kecy aká bola súťaž hrozne nespravodlivá voči mužom, ako boli ženy zvýhodnené a neviem čo. Občas sa stáva, ale tento prípad to nebol..

Já snad píšu něco o tom, že by soutěž byla nespravedlivá? Byl to čistě můj odhad - Caleb fyzicky slabý, Gervase taky nic moc, Hayden těžký - mohl vydržet delší dobu, ale výhra? Ne. Jediný chlap, který měl podle mě šanci, je Tyson. Důvody jsem napsala už předtím.
Je snad jasné, že každá soutěž někomu sedne víc, někomu míň. Každý má pro něco předpoklady, jiná věc mu nejde. To je snad přirozené. Kdybych u logické soutěže, kde by se proti sobě postavila Sandra a Rupert napsala, že Rupert nemá šanci, tak bys taky takhle útočil? Tady bych taky narážela na nespravedlnost? To nejsou narážky, ale fakta.

A k té Tině... Nemyslím si, že by tu byl proti ní každý zaujatý, jak si ty evidentně myslíš. Jenom jí prostě v téhle sérii není za co chválit (ráda se nechám přesvědčit o opaku, můžeš začít). Já osobně bych neměla problém tahle strhat kteréhokoli svého oblíbence, kdyby ve hře předváděl to, co ona.
Asi si představuješ, že tu všichni sedí, čekají, až se odvysílá nová epizoda, a automaticky a s obrovskou radostí zkopírují komentář z minula "Tina stojí za prd". Jsem přesvědčená, že až - spíš by se tady hodilo JESTLI - v budoucnu předvede nějaký dobrý krok, tak se změní i poznámky k ní. A za tím si stojím. Kolik lidí tady nesnášelo Tysona? Většina. Tentokrát hraje dobře, no a lidi nešetří chválou.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP10

Příspěvekod milan » 22 lis 2013, 17:04

Tina je tragická po strategickej stránke, je to taký dinosaurus v novej ére, kde nestačí len sociálna hra a držať sa 2 kohútov ako pred 12-13 rokmi.
Na jednej strane tvrdi, že sú s dcérou terče, a budú od seba aspoň na oko, na strane druhej prežíva emočný orgazmus pri povzbudzovaní dcéry. Horšiu hru už predvádza len Monica, ktorá mení hlasy a ešte sa k tomu v tábore smeje, že jak pomstila svojho muža, krycie meno prasacia hlava aka neviem-počítať-na-prstoch-dvoch-rúk-asi-od-úderov-do-hlavy.
Začo ju máme chváliť? Za to aká je alibistická? Vraví Tysonovi že prišiel o 5 hlasov, a pritom by mala oceniť jeho stragický krok, a už keď aj keď nieje podľa jej plánov (ak vôbec nejaké mala) tak by sa mala pozrieť na seba, ako ona vykvákala na Kat to že chcela vyhodiť Monicu a pritom Monica podrezala ju.
Mám pokračovať? jej 2 násobné dosranie súťaže (v štádiu spoluvina) kde vedela, že je vlastne jedno či vyhrajú, lebo domov nepôjde, lebo má +1 hlas a najskôr má hlavu na špalku Vytas, ktorého už pchala dcére do postele alebo aspoň pod jeden prístrešok, a potom vyhodila Lauru.

TRAGICKÁ STRIGA!!!
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S27 - Blood vs. Water - EP10

Příspěvekod XtttX » 22 lis 2013, 17:30

Rhee:
Ok, ospravedlňujem sa, trochu nesprávne som to interpretoval. A nikto na teba neútočí, iba normálne reaguje na tvoj príspevok.

Nikdy som netvrdil že tu je proti Tine každý zaujatý, ani že hrá v BvW dobrú hru. Tu ide čisto o to ako odlišne ľudia pristupujú k jednotlivým hráčom. Povedzme si úplne na rovinu, ak by Tina z akéhokoľvek dôvodu tú Katie napísala, zvrhla by sa tu na ňu lavína kritiky(od milana určite, ten sa takýchto vecí rád chytí) ako na Dawn v minulej sérii. Keď napíše Ciera Lauru, nikto s tým nemá problém... Čím to asi je?

Milan:
Píšem snáď že ju máte chváliť? Vo vete "Ruku na srdce... Spraviť to taká Tina Katie, išli by ste ju tu ukameňovať." sa k jej hre absolútne nevyjadrujem, takže nechápem čo tu z rhee riešite. Narážam tam iba na dvojaký meter v prístupe k jednotlivým hráčom.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP10

Příspěvekod milan » 22 lis 2013, 17:35

Ja mám Lauru M. rád, v tejto sérii určite (v Samoe mi nerezala), ale Ciera mala za ušami keď to spravila, bolo na 99.9% isté, že hráči do finále nepustia pár, takže by skôr či neskôr jedna z nich musela ísť, takto si spravila kladné body.
To je vec, nad ktorou Tina a Katie ani neuvažovali.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Samoa
Příspěvky: 3
Registrován: 10 říj 2013, 23:50
Nejoblíbenější série: Samoa, Palau, Tocantins, Cook Islands, Redemption Island, Australia
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Jonathan Penner, Parvati, Amanda, Russel Hantz, Michael Skupin
Nejméně oblíbené série: Thailand, Nicaragua, One world, Marquesas, Caramoan

Re: S27 - Blood vs. Water - EP10

Příspěvekod Samoa » 24 lis 2013, 11:36

Mě se díl líbil. Myslím si, že celkově se tato série kupodivu daří. Jenom trochu mrzí vypadnutí Vytase, který byl můj největší favorit. Jinak nesrovnatelně lepší než sterilní, nudný až otravný Caramoan! Takže jen tak dál. Snad příští díl vyletí Tyson, ze kterého se mi začíná dělat vyrážka :-D Nějak ho nemusím, ani ty jeho řečičky...

sara98
Příspěvky: 2
Registrován: 03 zář 2013, 17:16

Re: S27 - Blood vs. Water - EP10

Příspěvekod sara98 » 25 lis 2013, 09:52

jukab píše:... proč proboha Tyson tak lpí na Cieře??...


řekla bych, že proto, že jí malinko podcenil. Jestli na ní bude lpět i nadále je otázka, protože minule zjistil, že přemýšlí a že dokonce i hraje (viz akce Katie a imunita) ...

Jinak, pro mě zatím takhle série nad očekávání super. Je pravda, že jsem od ní neočekávala nic, takže zklamat nemohla... Ale já se docela bavím a ta trocha slz a emocí mi vůbec nevadí, čekala jsem to horší (ty loved ones na jeden den, to je vždycky katastrofa, tohle je v pohodě, teda aspoň pro mě) :smile:


Zpět na „S27 - Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti