S27 - Blood vs. Water - EP11

Palaui Island, Cagayan, Philippines
September 18, 2013 – December 16, 2013
Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S27 - Blood vs. Water - EP11

Příspěvekod Pietro » 21 led 2014, 21:03

Lidi, tak vám nevím. Z té mé bandy favoritů mám odteď smíšený pocit.

Vytas - bohužel se odebral do poroty. Když si vzpomenu jakým stylem se tam dostal... :vomit:
Laura M. - holka, zklamalas. Radit Tině, no fuj.
Ciera - málem na svý čachry dojela, takhle to aspoň odnesl poslední Coltonovec Caleb, kterého nejspíše čeká konec.
Hayden - zůstal ušetřen a hodlá všecko zvrátit... Jsem zvědav. Má možnost.

Pokračuje "Tyson Hunt" a cíl stále uniká. Monica kosí soutěže :shock: (ty kýble měl dát Hayden).

Jestli tohle vyhrají Wessonovci, tak veškerá historie Surva spáchá sebevraždu. Tinu zachraňuje jen nehorázný štěstí a pomoci a Katie - ani nemluvím.

Jak Gervase kroutil hlavou, když mu Tyson vysvětloval situaci aneb Já ti neporadím, takovýhle situace jsme v Borneu neměli.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S27 - Blood vs. Water - EP11

Příspěvekod lacSzlo » 25 črc 2016, 21:43

Tak v tomhle díle mě bavila janom Laura na RI s pomocí Tině a pak Tyson na Kmenovce s bordelem v báglu. No, a Monica zaválela v soutěži. Jinak Cieřiny čachry spíš zklamaly, lepší kdyby podržela exTadhanu, i když ani Haydenovi s Calebem nefandím o moc víc než Tysonovi s Gervasem.
Takže RI opět to nej z dílu, páč nejlepší lidi jsou tam, stejně jako to bylo před sloučením - no a z lidí ve hře mi baví akorát Monica, která je poslední dobou skoro neviditelná...

Po 11. epizodě:
Nejlepší: Laura, Monica, Tina
Nejhorší: Caleb, Gervase
(?)


Zpět na „S27 - Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů