S27 - Blood vs. Water - EP11

Palaui Island, Cagayan, Philippines
September 18, 2013 – December 16, 2013
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S27 - Blood vs. Water - EP11

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:45

Epizóda 11
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP11

Příspěvekod Lamik.lamity » 28 lis 2013, 02:41

RICH: Tak hold už jsou všici Bauskaukasové venku. Je to celkem škoda, ale to, co Laura předvedla, naprosto chápu. Opět se mi líbila závěrečná řeč, které jsou v této řadě vážně dobré. Ciera dostala nápovědu, tak režie dala dlouhý záběr na Katie, asi aby jako ukázala: takhle se to dělá.
V táboře se to celkem rozvířilo. Moc nechápu, proč Ciera běžela hned za Tysonem, když mohla držet s původní aliancí, ale jsem a to rád, protože Coconut bandits mám teď z hráčů ve hře nejradši.
ICH: Soutěž byla mnohem zajímavější ta, kolik hodí Tyson za záda kostí, než kdo vyhraje. Nakonec to byla Monča, která tak v těchto (ne)soutěžích získala už třetí imunitu. Docela rád bych viděl konečně nějakou pořádnou soutěž
TC: Jeff byl skoro až v extázi, když viděl, jak Tyson kolem rozhazuje věci. Potom ten jeho úsměv, když mu Tyson odevzdal idol. :lol: Caleb se pakoval, jsem za to docela rád a teď to vypadá na celkem jasnou F3, bohužel tam podle mě bude Monča...
Díl celkově ačkoliv byl plný akce měl poměrně velký nádech nudy, prostě jsem se do něj nedokázal tak vžít, abych to nějak víc prožíval. 71%
Fandím: Coconut bandits, #TeamMorett
Je mi jedno: Hayden, Tina
Nefandím: Caleb, Katie, Monča
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Kenshin
Příspěvky: 15
Registrován: 24 zář 2013, 18:29

Re: S27 - Blood vs. Water - EP11

Příspěvekod Kenshin » 28 lis 2013, 08:22

Škoda vypadnutia Vytasa, dve puzzlové hlavy proti jednej zdrogovanej nie je žiadna výhra a takéto ťahy by si podľa mňa mohli hráči odpustiť (súperi nie sú rovnomerne vedľa seba rozmiestnení a to je istým spôsobom handykep).

Ciera sa ako dvojitý agent dnes pohybovala na veľmi tenkom ľade, ale napriek tomu mám pocit, že sa do F3 dostane.

Naopak opačné pocity mám z Gervase-a, kamera nám vôbec neposkytuje rozhodnutia jeho činov (inak to vyzerá tak, že všetky za neho robí Tyson), chýba mu ten "hviezdny" strih a obávam sa, že sa do F3 neprebojuje. Uvidíme, čo prinesie ukážka k ďalšiemu dielu.

Držím palce Tysonovi, i keď pri dvoch rozdelených súperoch rovnakej aliancie si mohol ten HII ešte odložiť.

100 bodov za Tysonov bordel v ruksaku, ktovie čo všetko sa v ňom ešte skrýva :D

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP11

Příspěvekod Lifty » 28 lis 2013, 11:19

RI: Tina, běžící naproti Lauře v domnění, že je to Katie :D To mají na RI střelnici nebo kde se jí podařilo sehnat medvídka?

RICH: Toto ne, pořád jsem tam v duchu doufal, že jim to Vytas natře a Tina to nedá ani s pomocí Laury. Ale škoda, můj sen o tom, že se vrátí a nakope jim zadek se vytratil... Aspoň si užijí trochu té bratrské lásky na Ponderose a Vytas, který nejde pro drsná slova daleko, jim to určitě ještě natře na závěrečné kmenové radě.

ICH: Soutěž opět o ničem. A už jsem na to přišel. Štáb nechtěl, aby si Monica vytrhala všechny vlasy, rozdrápala obličej a zabrala všem na celý den místo před kamerou, kde by řešila pořád dokola, jestli ji chtějí vyhodit nebo ne, tak začali dělat soutěže tak, aby je vždy mohla vyhrát. Jinak by nedostal prostor nikdo jiný.
Kokosoví banditi a jejich romantické okusování klobásky a chleba ala Lady a Trump a brkající Tyson, dělající si základnu z kostí, byli tak zajímavější, než celý průběh soutěže.

Dění v kmeni: Tohle se mi líbilo, nikdo neměl jistotu, kdo poletí, ani my diváci. Několikrát změněný plán a Hyden, který to tak trochu nedomyslel a vložil důvěru ve špatného člověka. Nevím ale, kam tím Ciera směřuje, protože jestli nevyhraje poslední imunitu, tak si ji nikdo do F3 nevezme.

TC: Konečně pořádný blindside. Naposledy tady byl pořádný šok, když vyloučili Brada a o to se postaral zrovna Caleb, který letěl pro změnu dnes. Tyson překvapil, že vytáhl imunitu a rozhodně pobavil tím bordelem, co tam měl. Jen jsem čekal, jestli tam nebude nějaký kousek jídla z té hostiny :D Bojím se jen, že ho to teď dostává do pozice, kdy mu můžou někteří lidé přestat věřit, protože před nimi skrýval tajnou imunitu. Tak uvidíme, co bude příště.
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Maty
Příspěvky: 2
Registrován: 28 lis 2013, 12:30

Re: S27 - Blood vs. Water - EP11

Příspěvekod Maty » 28 lis 2013, 12:47

Lol, už dlouho mě nějaký díl nenasral tolik jako ten dnešní, což je i důvod k tomu, že místo toho, že si obvykle přečtu názory ostatních tady, to dneska i okomentuji..
RI - neskutečná nespravedlnost.. upřímně, má první reakce byla napálit pěstí do Lauriného obličeje.. Protože vyřadit Vytase takovou sviňárnou.. popravdě jsem musel na chvíli přestat koukat a pustit si něco jiného, než jsem pokračoval... Podle mě je dost jednoduché pro produkci, jak tomuhle zamezit.. Prostě nechat úplně stejný systém všem, jen vyměnit třeba u jednoho zelenou za žlutou, u jiného zase modrou za fialovou.. opravdu, není to tak těžké a divák potom nemá pocit, že došlo k nespravedlnosti.. Tina je mi více než u prdele.. a myslím, že je jasné, že tam dlouho nebude.. V to mohl okořenit a by více-méně fain na dívání se..
Camp - OMG.. nejdříve vyřadí svou mámu a pak jde za Tysonem?!? Jako vážně? .. Chápu, že s H + C nemělla moc šancí na FTC, ale s Tysonem se na ní ani nedostane kráva jedna.. Dyť ten si tam vezme Gervase a Moniku, pro kterou sotva někdo zahlasuje.. A navíc.. krom její mámy, i kdyby se tam dostala... kdo pro ní asi ted bude hlasovat omg? .. všichni ji berou jako svini, která podrazí i vlastní matku pro milion dolarů a ted podrazila i svou nejlepší šanci o něj bojovat..
ICH - No, tady to je konec všemu.. To že někteří jedli a dělali voloviny, byla alespoň legrace... ale upřímě?!? ... CO TO JE??? Soutěž v držení mincí, v držení svého těla nad vodou, soutěž v držení košíku.. KDe je CBS s těmi parádními vodními soutěžemi na které jsme byli zvyklí? ... prostě NUDA! ... nebaví mě se dívat jak se lidi potí aby získali imunitu... + podle mě ani není spravedlivé rozdělit to podle 25% váhy.. dyť monika držela tak 15KG ku Hydenovým 25KG .... jak ji asi má porazit? ... LOL
Camp 2 - Musím uznat, že se mi moc líbila myšlenka Haydena.. sice nevyšla, ale prostě ten nápad.. :) .. věděl, že nemá nikoho jako 4. potřeboval něco vymyslet a i když mu tohle nevyšlo, bylo to geniální.. Na druhé straně, pro Tysona je lepší vyřadit dva chlapy s šancí na vítězství než krávu, která nedostane ani jeden hlas...
TC - No, myslím, že bylo jasné, že jde Caleb.. Z toho jaký prostor před TC mu dala CBS ve vysílání, kdy do té doby skoro nebyl vidět krom toho dílu kdy vyřadil Brada.. Stejně tak se dalo čekat i to, že Tyson použije Idol.. i když ten opět pobavil, když jej měl tak parádně schovaný :DD

Doufám jen, že příště se Haydenovi povede něco udělat, protože jinak má Tyson opravdu cestu pro 1M dolarů volnou... Ale je mi jasné, že CBS si jen hraje s ukázkami a bude to zase o ničem... stejně jako tedka, kdy mohla jít Tadhana do F4 a ono hovno.. Na druhé straně, ať to raději vyhraje celé Tyson s Gervem než aby můj ty bože ty peníze vzala Ciera...

Oblíbenci - Tyson, Gerv, Hayden
Sou mi ukradení - Monika, Katie, Tina
Poslal bych samotné na ostrov - Obě Morettky

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S27 - Blood vs. Water - EP11

Příspěvekod rhee » 28 lis 2013, 14:58

Takže Vytas venku... vyplakat, pomodlit a spát. Jsem neuvěřitelně... naštvaná kvůli tomu, co udělala Laura. Kdyby Tině nepomohla, tak ty kostky skládá ještě dneska. Když se ale přes tohle všechno přenesu, tak moc dobře chápu, proč to udělala. Logicky chce jít do dalšího duelu se slabším hráčem a mít tak větší šanci, že se z RI vrátí právě ona. Duely jsou vesměs o štěstí nebo jsou založené na skládání a Tina už dostatečně prokázala, že skládačky nejsou její silná stránka.
To opisování a radění (ať už ze strany lidí, co jsou stále ve hře nebo těch, co jsou venku) se mi vůbec nelíbí, ale je to bohužel součástí hry. Co není zakázáno, je povoleno. No nic, stejně to ale budu muset rozdýchat...

Ciera u mě po minulé epizodě, kdy konečně udělala dobrý tah, opět poklesla. Tohle běhání mezi aliancemi a vykecávání plánů à la Dawn nemám ráda, pohybuje se na hodně tenkém ledě, dokazuje, že není důvěryhodná. Abych byla upřímná, tak jsem po tom všem doufala, že se na radě objeví její jméno 4x a odkráčí na RI. Koneckonců by to i oživilo hru, protože by musela bojovat proti matce.

Zajímá mě, jestli těch 25% vypočítali z váhy, se kterou do hry nastoupili, nebo z té "současné". Předpokládám, že to první. Chlapi (zejména Hayden) podle mě během pohybu na ostrově shodil určitě víc (i procentuálně) než třeba Ciera nebo Monica, která je tak šlachovitá a vychrtlá i normálně, že už nemá co zhubnout. V soutěžích rozhodují i ty nejmenší detaily...To ale nemění nic na tom, že Monica předvedla dobrý výkon. Samotná soutěž mě moc nebavila, lepší byly záběry na Tysona, jak se cpe.
Soutěže v téhle sérii se mi nelíbí. Jsou statické. Obecně proti takovým nic nemám, ale nesmí takové být pořád. Chce to něco pořádně akčního, něco, kde konečně prokážou celkovou fyzičku. Něco, u čeho nebudu skoro usínat.

Tyson na TC se svým bezedným pytlem pobavil, připomíná mi mě. Taky v tašce nikdy nic neumím najít a abych vytáhla třeba tužku, tak nejdřív musím vyndat polovinu věcí :D

Namaste, bitches!
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S27 - Blood vs. Water - EP11

Příspěvekod zdenek000 » 28 lis 2013, 18:42

Díl mě teda neskutečně bavil. Teda až na dva momenty, ke kterým se dostanu.
RI- Docela pobavil příchod Laury na RI, jak si Tina myslela, že to je Katie :D . Potom přišel moment, na který jsem byl opravdu naštvanej. Jak Laura radila Tině. Bohužel to neni zakázaný, protože Vytas už byl hotovej těsně za Tinou, kterou celou dobu radila Laura. No stejně nejspíš půjde brzo.
Jak přišel Hayden s názorem vyhodit Tysona a oživit hru, tak to bylo super, kdyby nebylo Ciery, která to zkazila. když už jsem byl rád, že začala hrát hru, tak tohle se stalo. Rychle běží za Tysonem mu všechno vykecat. Otřes, ale to ještě nebylo tak hrozný.
ICH- Další věc, která mi vadí, jsou soutěže. To jako nemaj peníze nebo náladu dělat nějaký na fyzičku a véc akční. Jako tyhle soutěže jsou v pohodě, ale cpát je pokažřdý je otravný. Jediný zábavný moment dělal Tyson, jak hází kosti. Aspoň udělal dobrou věc. Nějaký zvíře se o to postará. :D
Na TC jsem tajně taky doufal, že Ciera dostane ten 4. hlas, ale bylo mi už stejně jasný, že vypadne Caleb po přečtení druhýho hlasu. Kdyby vypadla Ciera, tak by to tak jednoduchý Tyson neměl.
Teď když je Hayden i s tou Katie v menšině, tak jim fandim víc než obvykle. Navíc já strašně začnu většinou fandit nějaký holce, která už je sama třeba proti 7 lidem a protlouká se dál. Sice nemá moc strategie, jak dál. Jen proplouvá na milost ostatních, přesto jí pro mě nejde nefandit-->Katie :D
Ukázky: No doufám, že se Haydenovi podaří to tam rozvířit a doufám, že ty ukázky na příště nejsou zase jenom něco málo zajímavý a pak se nic nestane. Snad přijde zvrat.
Jinak epizoda byla docela luxus. Měli víc času v táboře
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
tfry
Persona non grata
Příspěvky: 54
Registrován: 02 zář 2013, 20:44
Nejoblibenější hráči: s28-Jefra,Spencer,Tony,LJ,Sarrah
Nejméně oblíbené série: s2,s21,s24,s26

Re: S27 - Blood vs. Water - EP11

Příspěvekod tfry » 28 lis 2013, 19:05

Obrázek¨
Obrázek od Erika :mrgreen:

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S27 - Blood vs. Water - EP11

Příspěvekod cypher.eu » 28 lis 2013, 21:38

Pffff, tak Vytas vyletěl hodně debilním způsobem, ale vzhledem k "opisování" v předchozích RI duelech se tomu vůbec nedivím... od začátku měli stanovit, že každej za sebe a nějak zajistit, aby nemohli čumět vedle... Na Vytasově místě bych byl ale kurevsky nasranej na Lauru, klobouk dolů před jeho vyrovnanou duší, že jí tam nedal přes hubu :mrgreen: Pokud bude nějaká další řada s RI, tak fakt doufám, že tohle pořešej, páč mě to fakt sere (a to Vytas rozhodně nebyl můj favorit)

Ve chvíli, kdy začal Hayden s Calebem kout pikle proti Tysonovi, byl jsem v sedmým nebi, konečně někdo začal hrát!!! (palec hore hlavně pro Haydena), ale pak přišla Ciera a totálně to posrala!!! Tyson s Gervasem jsou tight pair jak svině a co hlavně, pokud by se Ciera skutečně dostala do finále s Tysonem, tak si vážně myslí, že ho dokáže porazit spíš, než Haydena či Caleba??? Podle mě by měla mnohem větší šance proti lidem ze svýho starýho kmene...

Dost mě překvapil Tyson tím, že se šel radši nažrat a dal tím větší šanci Haydenovi a Calebovi na výhru imunity :shock: A ten HII na kmenový radě??? Proč??? Vždyť to bylo jasně mezi Cierou a Calebem, nebo nám střih neukázal všechno? Jsem hrozně zmatenej :?

Klobouk dolů před Monicou, fakt válí... škoda, že stejně jí podle mě nikdo nedá hlas, pokud si jí někdo vezme do finále :mrgreen:

HII už by měl bejt zase ve hře, což by taky mohlo dost okořenit dosavadní hru :idea:

Fandím Haydenovi, ten kluk hraje skvěle :idea: Dokud to šlo, byl tichošlápek a nechal ostatní dělat špinavou práci (ať si Brad vyhází koho chce) a když přišla vhodná chvíle, tak vystoupil ze stínu... paráda! To, jak šel za Tysonem po ICH bylo skvělý, ukázky na příští díl ještě lepší... hodně mě překvapil, měl jsem ho jen za tupou horu svalů, ale toho Big Brothera asi nevyhrál úplně náhodou :idea:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP11

Příspěvekod Lifty » 28 lis 2013, 22:27

cypher.eu: Podle mě Tyson nechtěl opět vypadat jako blbec, jak se mu již jednou podařilo, tak je hold opatrnější... Hlavně když bylo jeho jméno mezi těmi, které chtěli vyloučit.
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Samoa
Příspěvky: 3
Registrován: 10 říj 2013, 23:50
Nejoblíbenější série: Samoa, Palau, Tocantins, Cook Islands, Redemption Island, Australia
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Jonathan Penner, Parvati, Amanda, Russel Hantz, Michael Skupin
Nejméně oblíbené série: Thailand, Nicaragua, One world, Marquesas, Caramoan

Re: S27 - Blood vs. Water - EP11

Příspěvekod Samoa » 28 lis 2013, 23:13

Tento díl mě bavil asi tak na půl. Nejdřív vypadl můj největší oblíbenec - Vytas. :(
Potom přišla na řadu už asi 1000x zrecyklovaná soutěž o imunitu.
No naštěstí to dohnaly ty zákulisní přetahovačky o tom, kdo poletí a díkybohu to byl Caleb a ne Hayden.

Hayden a Ciera jsou pro mě momentálně největší favoriti. Kdyby se vrátila Laura M. tak i ona by si zasloužila minimálně sedět ve final three. Tyson mě prostě nudí. Gervese se veze, Katie se veze a Monica má kliku, že je hubená a zároveň dost silná. Měla tak v kýblu o dost lehčí váhu než Hayden. Nicméně i tak je znát,l že je to kus sportovní ženské, takže ta může vyhrávat furt.

Celou sérii stále vidím v pozitivním světle a jednoznačně o třídu lepší jak Caramoan.

Následující vývoj:
1) Super = Hayden dokáže odstranit Tysona
2) Průser = Hayden zůstane na ocet a příště poletí :(

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S27 - Blood vs. Water - EP11

Příspěvekod jukab » 29 lis 2013, 09:42

Vytase je škoda, ale stejně by měl malou šanci na celkový návrat z Redemptionu a nevěřím, že kdokoli se z něj vrátí, dokáže se dostat přes 1, max 2 kmenovky. V dnešním díle se ukázalo, že nakonec hraje víc lidí, než jsme měli možnost vidět, což je jen dobře. Zvlášť Haydenovi to docela pálí, bohužel má za spoluhráče blby, kterým už míň. Monica ve finále bude asi bez debat, ale dnes jsem skoro zapomněl, že tam je. Bude mít prostor dál, tak jí teď tak nevidíme.
Výraz Tysona, když mu Ciera oznámila, že půjde, byl zajímavý :) Odchod jsem mu nepřál, ale troška taktizování byla k nezaplacení. Zato po soutěži už jse doufal, že Tyson poletí jak raketa, za jeho chování a aroganci (jen doufám, že hranou) mu to přeju i dál.
škoda jen kmenovky, už to vypadalo, že vypadne Ciera, a zas nic :) S ní venku bych se dneska královsky bavil, s ní ve hře je to tak 75 %. Vytažení idolu by mohlo k něčemu nakopnout Gervase, jinak se bude příště asi pakovat Hayden, což by byla škoda.

Osobně jsem dost zvědavý na vítěze, jelikož letošní soutěžící nejsou až tak výrazní jako minulí, není tam žádný "výstředník", všichni jsou docela likeable a zvlášť na konci se může ještě hodně projevit hlavní twist řady. Z toho důvodu asi vypadne Katie a doufám, že i Ciera.

+ spousta taktizování
+ Katie stále ve hře

- slepice Ciera
- Vytas venku
Tysonovo zahrání idolu

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP11

Příspěvekod brninho » 29 lis 2013, 13:07

No...Morettky se mi tenhle díl nějak zprotivily
- RICH dopadl hrozně, zachráněná Laura ok, ale jak pomáhala následně Tině? -> :down: , samozřejmě je to čistě subjektivní pohled, kdyby Tina byla má oblíbená hráčka, tak Lauru skoro vynáším do nebes, bohužel ve Vytasovi hra ztratila charismatického hráče, který by se snad mohl dostat do nějáké budoucí řady (ať už by to byla ta poslední nebo ne)
- konečně se schylovalo k prosazení bývalé Tadhany, to by byl boží obrat ->Ciera to pro mě nepochopitelně vyzvonila Tysonovi, vždyť ona by se v alianci s Haydenem a spol. určitě dostala do finále, na neprosazení Katie na FTC by se našly arfumenty typu tři hlasy ve finále jasný, atd...a konečně také argumenty na to, aby to třeba i celé vyhrála, takhle se přidala k Tysonovi, který když projde do finále, tak s Monicou a Gervem, nic jinýho nemá logiku
- IC tragédie, Tyson už asi tušil, že HII použije, tak se na to prostě vykašlal, nechápu...a to nemluvím o tom, že imunitu vyhrála ta syréna, již v mých očích jasná finalistka- bohužel
- Hayden s Calebem se celkem zdatně snažili situaci obrátit v svůj prospěch, měli dost dobrý argumenty, za to palec hore
- TC byla ukázkou toho, že Tyson je tuhle sezonu sice dobrý hráč, ale nikoliv vynikající, nemluvím o tom, že hlasy se ho vůbec netýkaly, ale i kdyby byl v ohrožení, tak HII mohl vyndat ještě před hlasováním, minimálně Malcolm by tak zcela jistě učinil :D , bohužel vzpomínky na HvV se ozvaly, Tyson nechtěl být za blbečka a HII byl komickým způsobem zbrkle zahrán, Caleb mi až tak chybět nebude, díky za TC s Bradem, jinak šedá myš

Hodnocení epizody: 70 %
Oblíbenci: Hayden, Ciera (ale se žlutou kartou :D ), Coconut Bandits
Neoblíbení: Tina, Monica
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 34
Registrován: 02 zář 2013, 18:58
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, All-Stars, Palau, CI, Fiji, China, Micronesia, Tocantins, Samoa, HvV, RI, Philippines, Caramoan, BvW, Cagayan, WA

Re: S27 - Blood vs. Water - EP11

Příspěvekod Pete » 29 lis 2013, 13:59

Díl byl pro mě skvělý, jeden z nejlepších v celé sérii, definitivně nejlepší po sloučení.
Čekal jsem, že se to bude vyvíjet úplně jinak, takže jsem byl napnutej po celou délku epizody.
Co ještě v BvW oceňuji je, že ve final 6 to přeju 3 lidem, což se mi nestalo snad od HvV.

Budu to pořád psát, prostě Tyson :fuck: tenhle chlapík mě strašně baví, nevybavuju si, kdy mě někdo víc rozesmál u soutěže kde mohli jíst, fakt jsem umíral :D a samozřejmě hledání hodně skrytý imunity :) Mám asi štěstí, že jsem mu to vždycky přál a v týhle sérii má nejvíc našláplo, takže pro mě není co řešit.

Největším záporem je tak pro mě ukázka na další díl, tak na 80% jsem si jistej, že Tyson poletí, pokud se něco zázrakem nestane. Věřím tomu, že Gervese je připravenej udělat nějakej větší krok.
Vytas mrzí, ale od odchodu na RI jsem stejně úplně zapoměl že byl stále ve hře.
90%
Fandím: BigBadWolf, Gervese, Hayden
All Time Favs: Richard Hatch, Boston Rob Mariano, Brian Heidik, Cesternino, Fairplay, Gary, Jonathan Penner, Parvati Shallow, Yul, Yau-Man Chan, Earl, Todd Herzog, Tyson Apostol, Russell Hantz, Malcolm Freberg, Tony
AU: Brooke, Henry, Luke, Shonee, Golden GOD

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S27 - Blood vs. Water - EP11

Příspěvekod Doki » 29 lis 2013, 16:58

Tak díl byl docela dobrý, ale začátky BvW byli stejně pořád nejlepší.
Tina, jak si myslela, že na RI dorazila Katie. :lol:
RICH: Tahle byla tuším z SP. Přál jsem výhru Vytasovi a Lauře, ale to, co udělala Laura, je docela pochopitelné (chce slabšího soupeře do dalšího duelu), ale trochu mě to naštvalo. Vytasovo "Namaste, bitches." :mrgreen:
Už jsem byl rád, že vypadne Tyson (ne že bych mu nefandil, to spíš naopak, ale konečně by se to tam trochu rozvířilo), a Ciera to vyžvaní. :angry: Tímto u mě holky Morettovic trochu klesly, a Hayden se začal trochu víc projevovat.
IC: Zase nízkorozpočtová soutěž, tahle série je nimi přecpaná. Šlachovitá Monica opět vyhrála, už mi tolik nevadí, ale z těch lidí, co zbyli, ji tam nechci nejvíc. Pobavilo Tysonovy kosti.
TC: Tyson opět pobavil se svými věcmi v tašce, ale bohužel promrhal svůj HII. Nakonec vypadl nevýrazný Caleb.
Ukázky na další díl zase ukazují, že půjde Tyson.
Teď nikomu obzvlášť nefandím, ale když bych měl, tak Coconut Bandits, docela Morettky a Hayden.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP11

Příspěvekod milan » 29 lis 2013, 18:05

Neviem či som viac zhnusený alebo sklamaný s tým, ako sa táto séria (ako aj tie predtým) posrali po zlúčení.
Laura je na RI a čo nám produkcia ponúkne? no skládačku/tajničku alebo ako to nazvať, ľutujem Vytasa akým spôsobom vypadol, spomínam na to ako vypadla Kat (na to ako pred rokmi Jeff podpichoval v Tocantins do Stephena) a teraz vidím toto.
Mohli sme sa dočkať ako nemožná a tragická Tina vypadne, a Laura M. týmto dielom u mňa stratila všetky sympatie ktoré som k nej choval v tejto sérii (pričom v Samoe som ju nemal rád).
Hmm to s tým jedlom... ani Mariano by si nedovolil sadnúť a ísť žrať keď je v hre imunita, a ani keby mal HII vo vrecku, hlavne sa tým dosť okryje aliancia. Ľutujem Haydena, ktorému ako jedinému už fandím (a v BB ho fakt nemusím), dokonca aj kokosoví banditi ma už nebavia, akože fajn hrajú, sú zabavní a majú hru v rukách, ale nieje to pre mňa také záživné.
je 11. diel a ešte sme nevideli intro (okrem youtube), fakt zkurvené súťaže na RI, recyklovaná súťaž myslím zo SP?
Monica ako stroj na imunity? Si robia piču v tej CBS, toľko nesympatických ľudí správaním a vystupovaním, ten "arogantní" prístup oboch žien na RI, a ich pomáhanie si ma fakt štve, zabúdajú snáď že do hry sa vráti len 1 človek? Škoda, že na RI neputovala Katie to by bola prdel vidieť či by Tina pomahala Laure alebo naopak ak by tam bola Ciera.
K hre sa mi ako takej moc nechce vyjadrovať, od vypadnutia Kat mi prídu všetky diely nahovno, a preto píšem aj dnes príspevok, lebo som to videl pred chvíľou, a ešteže kvôli tomu neponocujem pri streame alebo nepozerám hneď po vydaní ako to bolo napr. pri S25 (ktorá tiež strácala gule po zlúčení).

F3 si viem v pohode predstaviť v tom zložení ako sedela pri stole. Tak to vyzerá, že Survivor ani nemusí ukončiť CBS, stačí chujový cast, blbý výber súťaži a diváci odídu aj bez toho...
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S27 - Blood vs. Water - EP11

Příspěvekod Earl » 29 lis 2013, 18:49

S tou Laurou by som to nevidel tak hrozivo. Proste urobila ťah. Tina slbá babka v 52 rokoch a Vytas silák v 30. Laura len uvažuje do budúcna príde ďalší duel a koho má väčšiu šancu poraziť? Tinu.
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP11

Příspěvekod milan » 03 pro 2013, 18:23

OT:
Neviete čo sa stalo Tine a Katie? na Katie FB je kopec kondolencíi, o niekom, kto zomrel veľmi mladý, neviete o koho ide?

edit, už viem, zomrel jej brat.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Flora
Příspěvky: 11
Registrován: 03 zář 2013, 04:20
Nejoblíbenější série: PI, Cook Islands, China, FvF, Gabon, Philippines
Nejoblibenější hráči: Yul, Amanda, Todd, Matty, Taj, Stephen, Kim S., Malcolm, Ami, Savage

Re: S27 - Blood vs. Water - EP11

Příspěvekod Flora » 03 pro 2013, 20:33

Poslední dva díly mě moc nenadchly, ale dneska jsem byla vážně napjatá, jak to dopadne.
Můj oblíbenec Vytas je pryč. Laura M. nehrála fér, ale hrála chytře, to se musí nechat.
Já jsem u Ciery pořád na vážkách. Napřed hraje pod radarem, pak je ochotná kvůli úspěšné hře vyhodit mámu a nakonec se vzdá na slušné vyhlídky ve finále s Calebem a Hydenem. Na její obranu, s Calebem se spojila pro vyhazov Brada, jinak byla vždycky spíš na okraji. Aspoň se mi to jako divákovi tak jeví, ale do hlavy jí nevidím. Myslím, že ji Tyson do finále vezme, když mu zachránila zadek, protože byl doteď loajální ke své (opravdové) alianci.
Coconut bandits jsou liboví, ale kdyby plán vyšel, nastala by řež a s tím i zábava a nepředvídatelná hra. To by musel být Hayden zdatný psycholog [spoiler]jako Denise[/spoiler], aby se dokázal lidem nabourat do hlavy a nevyletěl spolu s Katie v dalších dvou epizodách.
Sranda, jak nikdo nepočítá s Monikou (jakkoli mi tolik nevadí a ze začátku jsem jí fandila), to je dosti vypovídající o ní a názorech ostatních na její osobu.

Fandím: Coconut bandits, Ciera, Laura M. a vlastně i Hayden.

Když už zbývá do konce pár dílů, tak se musím přiznat, že jsem překvapená, jak mě tahle série celkově baví. Ani ne tak emocionální ždímačkou BvW., ale nečekanou kvalitou a sympatičností hráčů z řad Loved Ones.
Ale soutěže po sloučení teda nic moc. I v 20x20 metrů RI aréně se naběhají víc.

lakit
Příspěvky: 15
Registrován: 07 zář 2013, 19:40
Nejoblíbenější série: Mikronésie, HvV, Austrálie, Amazonka, Perlové ostrovy
Nejoblibenější hráči: Parvati Shallow, Andrea Boehlke, Rob Mariano, Richard Hatch, Eliza Orlins, Elisabeth Filarski, Cirie Fields, Amanda Kimmel, Shii Ann Huang, Stephenie LaGrossa, Rob Cesternino a mnozí další
Nejméně oblíbené série: Thajsko, Nicaragua

Re: S27 - Blood vs. Water - EP11

Příspěvekod lakit » 03 pro 2013, 21:48

Caleb na sebe výrazněji upozornil jenom jednou, když se postaral o vyloučení Brada a tento čin se mu nyní vrátil jako bumerang. Vyřazením Brada udržel ve hře Cieru a ta měla teď lví podíl na jeho odchodu na RI.
Laura přišla na RI v dobré náladě a vystřelila si z Tiny. Následující soutěž pak proměnila ve svoje velké galapředstavení, když kostky prakticky složila dvakrát – sobě i Tině. Chápu zlost Vytase i jeho fanoušků, ale protestovali by fandové stejně, kdyby Laura pomohla Vytasovi? Také se mi takovéhle jednání moc nelíbí, ale Laura si odstraněním Vytase prodloužila hru o další tři dny, protože nevěřím, že by jí mohla Tina v čemkoli porazit. Nápovědu k imunitě dostala Ciera a ta putovala tradičně do ohně.

Hayden zaměřil pozornost na Tysona a pro svůj záměr dal dohromady původní Tadhanu. Jeho úmysl byl chvályhodný, ale překazila mu ho Ciera, která dala přednost spolupráci s Tysonem. Tenhle její tah jsem úplně nepochopil, ale třeba Ciera ví, co dělá a vidí něco, co my v sestřizích nevidíme. Napadl mě ještě jeden důvod, proč Ciera přešla k Tysonovi. Možná čeká na návrat Laury z RI a Tyson by byl pro její mámu nejtěžším možným soupeřem, zatímco s Calebem by Laura problémy mít neměla.

Při soutěži o imunitu Tyson, Gervase a Ciera hodovali, zatímco ostatní se potili ve výzvě. Stolování Tysona připomínalo středověké královské hostiny, kde psi a sluhové čekali, až vrchnost odhodí ohlodanou kostičku. Tyson si to pořádně užíval a působil dost arogantním dojmem. Imunitu vyhrála opět Monica, která v téhle výzvě neměla konkurenci. Souhlasím s ostatními, že by to chtělo typy soutěží občas trochu prostřídat a zejména hned po sloučení mohly být výzvy poněkud fyzicky náročnější a pestřejší.

Hayden s Calebem právem podezírali Cieru z dvojí hry a pokusili se o záchranu na její účet. Ciera však tenhle souboj nakonec ustála a na RI se poroučel hodně nevýrazný Caleb, jehož šance na návrat je minimální. Pobavil Tyson, který skryl skrytou imunitu ve svém báglu tak dokonale, že jí nemohl najít. Nevěřil ani Cieře, ani Haydenovi s Calebem, špatně odhadl situaci a zbytečně se zbavil imunity. Navíc vyšlo najevo, že symbol imunity tajil i před nejbližšími spojenci a není tedy tak důvěryhodný, jak se mohlo na první pohled zdát.
Nejvýraznějšími hráči jsou teď Tyson a Ciera, začíná bojovat i Hayden. Gervase byl prozatím jen Tysonovým poskokem, Monica jde po imunitách a Katie jako naprostý outsider stále proplouvající dál a dál.
Nejvíc fandím Cieře a Lauře, nevadila by mi ani výhra Haydena, Tysona (přestože ho moc nemusím) a Katie. Gervase se vytrácí s každým dalším dílem a Monica nejspíš nevyhraje, ani kdyby získala všechny zbývající imunity (není nejoblíbenější a navíc je díky manželovi v balíku). V návrat Tiny a Caleba do hry nevěřím.

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S27 - Blood vs. Water - EP11

Příspěvekod Ferenc » 04 pro 2013, 20:58

Laura mě dnes namíchla že odpískala Vytase Tina byla totálně neschopná. Ciera pendluje mezi aliancemi nelíbí se mi to přitom by pro ní bylo lepší jít s Haydenem a Calebem. Musím říct že vybírat mezi jídlem a imunitou se mi nelíbí. Imunitu vyhrála Monica :cry: . Odešel Caleb mě osobně to nevadí nebavil mě ale štve mě že Hayden zůstal sám snad se z toho nějak vyhrabe.
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

naigoto
V.I.P.
Příspěvky: 19
Registrován: 01 zář 2013, 07:31

Re: S27 - Blood vs. Water - EP11

Příspěvekod naigoto » 04 pro 2013, 23:28

RI: Takovéhle pomáhání při soutěžích naprosto nenávidím, ať už jsou aliance jakékoliv, každý by měl být za sebe. Já jsem furt žil v domněnce, že to je jedno ze základních pravidel Survivoru, nepamatuju si něco podobného v dřívějších sezónách, až v 20+ se to ňák rozmohlo.

ICH: Díly jen zběžně projíždím a koukám víceméně jen na soutěže, takže neznám souvislosti, ale Tyson by za to jeho chování u jídla podle mě potřeboval pořádně kbelíkem do hlavy.

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP11

Příspěvekod miky253 » 05 pro 2013, 12:38

RIC: Tady jsem byl hodně naštvaný. Ono nestačí, že už takhle je dost soutěží neférových (viz třeba Caramoan a soutěž, kdy všichni stáli na stejně velké plošině, ačkoliv má každý jinak velká chodidla), ale ještě navíc se dovolí soutěžícím, aby neférové soutěže udělali i z těch soutěží, co jsou férové. Kdyby to byla soutěž o odměnu, tak ještě budiž, ale pokud se přímo rozhoduje o tom, kdo půjde domů, měli by všichni mít stejné podmínky a být od sebe odděleni plachtou. Naštvalo mě to o to víc, že to odnesl Vytas a Tina tam bude dál otravovat.
IC: Podobný případ jako v minulé epizodě a bohužel i se stejným výsledkem.
V táboře se Hayden pustil do hry a měl to vymyšlené hezky. Nepočítal ale s tím, že Ciera Tysonovi všechno prozradí, takže na TC to nakonec schytal Caleb. No tak alespoň, že se Tyson zbavil HII. Jinak ten jeho bordel :lol:

Dílu dávám 50% kvůli naprosto stupidním soutěžím...
Fandím: Hayden, Tyson, Ciera
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

TripleM
Příspěvky: 22
Registrován: 27 říj 2013, 23:39
Nejoblíbenější série: 1.Australia 2.Gabon 3.Pearl Islands 4.Tocantins 5.All-Stars 6.Cagayan 7.Palau 8.Phillippines 9.China 10.The Amazon 11.HvV 12.Cook Islands 14.Millen vs GenX 14.SJDS 15.BvW 16.Cagayan 17.Vanuatu
Nejoblibenější hráči: 1.KATHY (S04) 2.Sandra (S20) 3.Crystal (S17) 4.Christy (S06) 5.Colby (S02) 6.Phei-Gee (S15) 7.Rupert (S07) (S20) 8.Yul (S13) 9.Boston Rob (S20) 10.Sugar (S17)
Nejméně oblíbené série: 18.Panama 19.WorldsApart 20.Marquesas 21.Africa 22.Caramoan 23.Samoa 24.Micronesia 25.Thailand 26.Borneo 27.GameChangers 28.Nicaragua 29.OW 30.Fiji 31.KaohRong 32.Guatemala 33.HHH 34.RI 35.Pacific

Re: S27 - Blood vs. Water - EP11

Příspěvekod TripleM » 07 pro 2013, 19:11

fúha, Laura vyhrala a doslova vyhodila z hry Vytasa... páčilo sa mi to, ale je to krava... no na druhej strane výborná stratégia nechať si tam rachetľu Tinu, kt. porazí určite skôr v ďalšej súťaži ako Vytasa... miešajú sa vo mne emócie teraz...

myslel som si, že Ciera chytí opraty do rúk a vymaže teraz z mapky všetkých "ťažiskových hráčov", ale ona sa rozhodne si nechať toho s najväčším potenciálom na výhru... prišlo mi primitívne vylučiť svoju mamu, ale toto, toto je dementné!
Ak sa Tysona nezbaví ani potom s Monicou a Katie, tak to dievča je úplna pucmola.
No, výber jedla Ciery, Tysona a Gervase mi by mi v tele Haydena, Katie alebo Caleba prišiel ako riadna nápoveda, že sú spiknutí. Len by ma to utvrdilo v paranoji. Nechápem načo Katie alebo aj hocikto na odstrel čaká a nepretiahne Monicu na ich stranu. Tá je síce riadna tĺčhuba, ale nemajú čo stratiť.

Time to give some credit to Monica! Silná to žena! :idea:

Akurát ma štve, že trochu tá séria upadla, taktiež ma štve, že majú komfort a jedla na rozdávanie, neviem, ale opätovne mám z toho pocity, že to je BigBrother na pláži, ten prvok robil túto show jedinečnou, ale namiesto toho faktora, tam radšej vymýšľajú rôzne twisty. :(

Nakoniec, to vymysleli Caleb a Hayden celkom dobre, hodiť špinu na Cieru :fuck:

Stačilo mi vidieť 3:1 stav pre Cieru a vedel som, že letí Caleb, Probst to číta stále rovnako! Stále...
Colby, Tina(2) Kathy(4) Jan(5) Christy(6) Rupert, Lillian(7) Kathy, Shii-Ann(8) Eliza, Ami(9) Steph, Janu, Tom(10) Tina, Cirie(12) Yul, Sundra(13) Eric, Peih-Gee(15) Crystal, Sugar(17) Coach, Taj(18) Sandra, Boston Rob(20) Jane(21) Denise, RC(25) Malcom, Brenda, Corinne(26) Vytas, Cierra(27) Tasha(28), Natalie(S29), Shirin (S30)

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP11

Příspěvekod Rendy » 12 pro 2013, 23:46

Jak jsem předvídal minulej díl, něco vyhazov Thai Suna podělá a tak se i stalo...a bohužel karta padla na hráčku, kterou jsem si docela oblíbil, Cieru :warning: co tím sleduje? myslí si, že si ji duo Tyson a Gerv vezme do finále? Ty si tam vezmou nesympatickou Monicu, nevýraznou Katie apod a nazdar. No a pak přijde IC a Tyson, Gerve a Ciera jdou jíst :D Docela odvážný tah, když potenciální přeběhlíci jdou soutěžit s odepsanou Katie a nesympatickou Monicou...bohužel, ta se tak samozřejmě necítí, jede si svou strategii ala porazim i pána boha, takže se nedalo čekat, že si během IC řeknou...hele, co kdyby jsme tu nažranou trojku vyhodili?...to by byla šou :D

+ Hayden pěkně vybalí karty příští epizodu

- Tyson, Gerv a Ciera se hodně rychle hodili do klidu
- Laura si mohla ten cirkus na RICH odpustit, i když aby zachránila Tinu musela toho nejspíše předvést hodně no
- Ciera si to podle mě celkem pohnojila
- Monica může vyhrát všechny IC, stejně zůstává nesympatickou

Obrázek
Obrázek


Zpět na „S27 - Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů