S27 - Blood vs. Water - EP12

Palaui Island, Cagayan, Philippines
September 18, 2013 – December 16, 2013
Uživatelský avatar
KraTerka
Příspěvky: 12
Registrován: 27 srp 2013, 14:09
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, PI, All-stars, CI, Fiji, China, FvF, Tocantins, Samoa, HvV, Nicaragua, Philippines

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod KraTerka » 05 pro 2013, 19:38

Při této epizodě a zvláště kmenové radě jsem se bavila snad víc než za celou sérii. :D (No tak fajn, Rupertovo vypadnutí mě taky slušně pobavilo. :D)
Mrzí mě, že vypadnul na RI Caleb. Škoda, že se ta věž v poslední chvíli převrhla. :cry:
Po tomto díle mám ale určitě větší sympatie k Cierre, díky ní je tam ještě Hayden, který byl v této epizodě naprosto skvělý, takže dík Cierro! :dance: :D
Škoda, že si bílý kámen nevytáhl Tyson, to bych se smála ještě víc. :D No, bohužel to schytala Katie.
Fandím teda jen Haydenovi :idea: a Katie, ale pochybuji, že by se Katie vrátila z RI zpět.
S: Collen, Rich, Jerri, Elisabeth, Kelly, Tom, Ethan, Christy, Rob C., Jenna, Christa, Darah, JFP, Eliza, Chris, Steph, Danni, Cirie, Penner, Parvati, Yul, Yau-man, Earl, Courtney, P.G., Nat B., Corinne, Bob, Taj, Stephen, JT, Brett, Russel H., Natalie, Alina, Brenda, Stephanie V., Cochran, Colton, Kim, RC, Malcolm, Denise, Laura, Eddie, Vytas, Hayden, Sarah, Spencer, Tasha, Twinnies, John, Jaclyn, Carolyn, Mike

BB: S05: Drew, Diane, Karen, Will, Nakomis S06: Howie, Janelle S08: Jessica S12: Britney, Enzo

TAR: CHARLA & MIRNA, BRIAN & GREG, TWINNIES

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod rhee » 05 pro 2013, 23:06

Další moje neoblíbená soutěž na RI. Na CBS snad mají seznam těch, co nesnáším a dělají mi to naschvál. Caleb si to pohnojil sám, měl nahnutou věž, zbývalo cca 20 vteřin, Tina byla docela dost pozadu... Měl udělat to, co udělala Tina, a to počkat, než uběhne čas a raději do toho nevrtat, dokud nemusel.

Tyson má znovu imunitu, paráda. Teď už ji jenom správně použít.

Takže už je to oficiální, Ciera je... dutá jak bambus. A ten jeden dobrý krok, který udělala před pár epizodami, byla nejspíš krátká chvilka, během které se jí rozsvítilo. Do té doby neudělala absolutně nic, od té doby zase 10x denně bezdůvodně mění stranu. Minule ohrozila svojí pozici kvůli tomu, aby ZACHRÁNILA Tysona (nad kterým nemá šanci vyhrát), jenom proto, aby se ho za nějaké tři dny pokusila VYŘADIT. WTF?!!! Už když k němu "přeběhla", tak jí muselo být jasné, že je v jejich alianci až na posledním místě. Jestli ho chtěla někdy vyhodit a chtěla spolupracovat s Haydenem a Katie, tak k tomu měla minule dokonalou příležitost. Tohle už nejsou "big moves", ale zmatené a nesmyslné běhání od aliance k alianci jak kuře bez hlavy.
Teď se mi vybavuje pěkná přezdívka z dílny Martyho "dumber than a bag of hammers". Příjdu si tu jak černá ovce, protože si to evidentně myslím jenom já, ale co už.

Celou dobu jsem v táboře litovala Hay Dona, který se snažil dostat Tysona ze hry. Dával pro to samé dobré argumenty, ale nikdo ho neposlouchá. Muselo to být hrozně frustrující. Každopádně má obrovský palec nahoru za to, jak nakonec dokázal přetáhnout Cieru, donutit ji tahat kameny a tak se ohrozit. Tenhle obrat z člověka, který jde skoro určitě domů v jednoho ze tří lidí, kteří byli nakonec v bezpečí, byl fenomenální :idea: Tohle a Vytasova štvanice na Kat jsou zatím nejlepší řeči, co se v téhle sérii objevily. Snad oba dva ještě někdy v Survivoru uvidíme.

No a k vysokonákladové odměně v podobě zmrzliny se radši ani nevyjadřuju. Musel to být zážitek na celý život! Jednou si určitě zajedu na Filipíny jenom kvůli tomuhle :fuck:

Russell Feathers!
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod avsman19 » 06 pro 2013, 12:35

Tak u tohoto dílu jsem se opět několikrát zasmál a došlo i na chvíle typu WOW :-)

RICH: Tahle soutěž se mi líbila poprvé...i podruhé...ale teď už ne. Jediné vzrůšo byl ten konec a Calebova smůla. Nepochopil jsem ho ale, proč zhruba tu minutu do konce prostě jenom nepočkal, i tak by Tinu porazil - holt osudná chyba. Bohužel Tina zůstala, což mě štve, protože ještě nic nepřevedla, má jenom štěstí nebo Lauru za zády.

IC: KONEČNĚ se museli hýbat a bylo to trochu o něčem, kéž by to pokračovalo alespoň v podobném duchu. Gervasovi jsem to celkem přál (v podstatě komukoliv kromě Monicy)

Tyson naštětsí našel HII, za čož jsem velmi rád, protože teď už nevěřím, že by nedal Final 3. V daném momentě bylo sdílení nápovědy od Ciery asi správný krok. Ve světle zvratu na TC už však moc ne, protože ji v podstatě přihrála člověku, kterého nakonec chtěla vyřadit.

TC: One of the most epic tribal councils ever (u mě TOP 8 ). Ciera se, pro mě celkem překvapivě, nechala přesvědčit od Haydena, za což má ode mě chlapec palec nahoru :idea: Rozhodně mě překvapil Tyson, že do táhání kamenů šel, naštěstí pro něj to dopadlo dobře a paradoxně se tak jeho pozice ještě posílila (nikoho nezradil, nezahrál HII a nevypadl člověk z jeho aliance). Naštěstí vypadla komparzistka Katie, která tam už delší dobu byla pouze do počtu, navíc byla marná v soutěžích i v sociální hře.

Tento díl jsem neskutečně zhltnul a díky němu u mě tato řada opět poskočila mezi nejlepší řady vůbec. Ve Final 3 bych nejraději viděl Tysona, Haydena a někoho z trojice Ciera/Gervase/Laura, což je celkem nereálné. Každopádně určitě bych ještě jednou viděl rád Vytase (villain), Haydena (spíše hero) a Cieru (villain)

HUK
Persona non grata
Příspěvky: 21
Registrován: 28 srp 2013, 12:59

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod HUK » 06 pro 2013, 18:12

Jestli to nevyhraje Tyson, tak je celá série v prdeli. :D
Jo a ještě něco, přijde mi, že na RI nahrávaj hodně Lauře. Všechny soutěže, kterých se na RI zúčastnila, měla vždycky minimálně tak 70% šanci, že vyhraje. ;)

Uživatelský avatar
Stochey22
Redaktor Webu
Příspěvky: 51
Registrován: 21 říj 2013, 19:29
Nejoblíbenější série: Micronesia, HvV, Philippines, Pannama
Nejoblibenější hráči: Parvati, Ciera, Jefra, Malcolm, Carter, LJ, Pete (S)
Dustin a Candice, Max a Katie (TAR)
Janka, Božka. Lucia, Paťo, Andrea (F)

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod Stochey22 » 07 pro 2013, 16:44

KraTerka píše:Po tomto díle mám ale určitě větší sympatie k Cierre, díky ní je tam ještě Hayden.


Ale no nebuď nahnevaná za to že ti neodpísala :P, pred tým si ju mala rada a fandila si jej ;)

Čo sa týka Ciery tak mi absolútne nevadí že znova prebehla veď v skutočnosti aj bola 4 v ich aliancií len sa pokúsila niečo spraviť s tým
Budem sa opakovať ale aj tak to znova poviem fandím Ciere a jej mame a nevadí mi dokonca ani Tyson. Jeden z nich to musí vyhrať
Richard, Kelly, Greg (S01), Elisabeth (S02), Ethan, Lindsey, Kelly, Kim P.(S03), Tammy, Rob (S04), Brian, Robb (S05), Jenna, Heidi, Rob (S06), Darah, Andrew (S07), Eliza, Julie (S09), Bobby-John, Stephanie, Tom, Jenn, Ian (S10) Jaime (S11) Danielle, Terry, Aras (S12), Parvati, Jesicca, Adam, Jonathan (S13), Michelle, Boo (S14), Todd, Amanda, Courtney, P.G. (S15), Alexis, Natalie (S16), Matty (S17), Siera, Brendan, Erinn (S18), Natalie, Kelly, Brett (S19), Brenda (S21), Andrea, Grant (S22), Whitney, Keith, Jim (S23), Chelsea, Kim, Troyzan (S24), Carter, R.C., Jeff, Pete, Malcolm (S25), Eddie (S26), Hayden, Ciera, Vytas (S27), Morgan, LJ, Jefra, Spencer, Sarah (S28)

Uživatelský avatar
KraTerka
Příspěvky: 12
Registrován: 27 srp 2013, 14:09
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, PI, All-stars, CI, Fiji, China, FvF, Tocantins, Samoa, HvV, Nicaragua, Philippines

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod KraTerka » 07 pro 2013, 16:57

Stochey22 píše: Ale no nebuď nahnevaná za to že ti neodpísala :P, pred tým si ju mala rada a fandila si jej ;)


Hele, Cierru už nemám ráda několik dílů... Podílela se vyřazení Vytase, její matka pomáhala navíc Tině na RI! :angry: A minule díky ní vypadl i Caleb... :cry:
+nechápu, proč jí nedocvaklo už dřív, že je v tý alianci 4., kdyby šla minule proti Tysonovi, tak by místo ve finále měla podstatně jistější
S: Collen, Rich, Jerri, Elisabeth, Kelly, Tom, Ethan, Christy, Rob C., Jenna, Christa, Darah, JFP, Eliza, Chris, Steph, Danni, Cirie, Penner, Parvati, Yul, Yau-man, Earl, Courtney, P.G., Nat B., Corinne, Bob, Taj, Stephen, JT, Brett, Russel H., Natalie, Alina, Brenda, Stephanie V., Cochran, Colton, Kim, RC, Malcolm, Denise, Laura, Eddie, Vytas, Hayden, Sarah, Spencer, Tasha, Twinnies, John, Jaclyn, Carolyn, Mike

BB: S05: Drew, Diane, Karen, Will, Nakomis S06: Howie, Janelle S08: Jessica S12: Britney, Enzo

TAR: CHARLA & MIRNA, BRIAN & GREG, TWINNIES

happypanda
Příspěvky: 8
Registrován: 19 lis 2013, 16:43

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod happypanda » 07 pro 2013, 22:36

Ciera palec hore :idea: už gerveise při odměně ukázal, kdo je finálová trojka a i kdyby vypadl Hayden, tak by příště šla ona místo Katie, protože je velká pravděpodobnost, že se Laura vratí zpátky do hry. A kdyby na kameny vypadl Tyson, tak bych dokonce věřil, že ve finále by ty hlasy získala. Někomu může vadit "přebíhání mezi aliancemi (blabla)", ale ja fandim lidem, co jen nedoufaj, že oni nejsou na chovstu aliance. Pokud mám šanci být v jiný aliance v lepší pozici, tak proč tam nejít a když se s menšujícím počtem lidí objeví další, ve které mám větší šanci, tak znovu přeběhnu, to je jak super mario a ve finále s dobrými argumenty nadějné.

mikro
Překladatel
Příspěvky: 86
Registrován: 26 srp 2013, 12:10

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod mikro » 08 pro 2013, 12:09

Tak jsem se konečně dostal ke sledování nových dílů a jsem vážně nadšený.

Díky bohu za Cieru, protože bez ní by tahle série vážně stála za hovno, jedna z mála hráček které mě za poslední série fakt baví, neříkám sice že hraje nějakou vynikající chytrou hru, ale nebojí se jít na ostří nože a dělat odvážné kroky. Vsadil bych se že do příští All-Star si za posledních pár dílů vysloužila pozvánku, někde jsem četl její přirovnání k Sugar, které mi přijde docela trefné, asi to není zrovna bedna, ale hraje hrozně zábavnou hru.

Duely na RI ani soutěže o imunitu nekomentuju, milionkrát zrecyklované nudné soutěže, které podle mě v téhle sérii strašně zvýhodňují ženy, většinou se soutěže střídaly že byla nějaká na výdrž, některá na hrubou fyzickou sílu, některá na mozek, tady je to furt to samé a musím říct, že mě to ani trochu nebaví.

Hayden mě taky baví, tentokrát ukázal, že BB nevyhrál jen tak pro nic za nic, to co předvedl na kmenovce bylo famózní. Na druhou stranu, Gervase a Monica si pod sebou několikrát podřízli větev, kdyby drželi hubu, Ciera by zůstala s něma, ale to, že několikrát jim ujelo že je Ciera v alianci čtvrtá, to mě fakt rozesmálo. Škoda, že si kámen nevytáhl Tyson, tím by to byl jeden z nejlepších kroků v historii, takhle to je "jen" výborná kmenovka. Ale musím fakt ocenit že se lidi tuhle sérii fakt snaží hrát a nenechají se vést jako ovce na porážku.

Fandím: CIERA, Hayden, Tyson, Gervase, Laura

Finálová pětka se mi vážně líbí, i ta Monica už mi přijde snesitelnější, když teď nemá moc času na kameře. Ale Tysonovi už na cestě k vítězství očividně nic nestojí.

lakit
Příspěvky: 15
Registrován: 07 zář 2013, 19:40
Nejoblíbenější série: Mikronésie, HvV, Austrálie, Amazonka, Perlové ostrovy
Nejoblibenější hráči: Parvati Shallow, Andrea Boehlke, Rob Mariano, Richard Hatch, Eliza Orlins, Elisabeth Filarski, Cirie Fields, Amanda Kimmel, Shii Ann Huang, Stephenie LaGrossa, Rob Cesternino a mnozí další
Nejméně oblíbené série: Thajsko, Nicaragua

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod lakit » 09 pro 2013, 10:00

Epizoda si v poklidu ubíhala k očekávánému konci (vyloučení Haydena), ale bláznivá kmenová rada všechny předpoklady postavila na hlavu.
Při výzvě na RI si Laura pohrála s konkurencí a pak už jen sledovala, kdo skončí druhý a bude jí dělat v následujících dnech společnost. Caleb měl náskok, ale netakticky pokračoval ve stavění věže a ta mu krátce před vypršením limitu spadla. Tina tak s notnou dávkou štěstí opět přežila a do poroty se přesunul Caleb. Nápověda k imunitě putovala k Cieře a ta si jí tentokráte nechala.
V táboře se pak o ní podělila se svojí aliancí a šťastným nálezcem se stal znovu Tyson, který ale svůj objev před ostatními zatajil. Hayden se snažil upozornit na nebezpečnost Tysona a pokoušel se přetáhnout Gervase a Cieru, ale neuspěl.
Při výzvě o imunitu to dlouho vypadalo na další triumf Monicy, ale Gervase jí na konci těsně předstihl. Na „velkolepou“ odměnu (kopeček zmrzliny) si Gervase vybral Monicu a svoji „levou ruku“ Tysona a to byla jeho první velká chyba. Místo Tysona měl rozhodně vzít Cieru a ujistit jí tím o její důležitosti pro alianci. Tyson by jeho volbu určitě pochopil.
Na kmenové radě byl Hayden zahnaný do kouta, neměl co ztratit a tak začal bojovat o přežití. Logickými argumenty upozornil Cieru, že je v alianci jen do počtu a zbylá trojice s ní pro finále nepočítá, zatímco s ním a s Katie by měla poslední trojku jistou. Ciera zřejmě přišla na kmenovku s tím, že vyloučí Haydena a nemyslím si, že by jeho řeč změnila její úmysl pro něj hlasovat. Řekl bych, že pro její rozhodnutí byly podstatnější následné reakce Monicy a zejména Gervase, jehož arogantní řeči byly k smíchu i porotě. A tak místo vyřazení Haydena došlo k remíze a pak i k tahání kamenů. Katie si vybírala první a vytáhla kámen špatné barvy. Katie je sympaťačka, ale z hlediska hry je mnohem méně zajímavá než Tyson či Ciera.
Myslím si, že Ciera šla do rizika s taháním kamenů ne proto, že nechce být čtvrtá, ona nechce být ani třetí nebo druhá. Cieru zajímá pouze výhra a proto udělala to, co udělala. Teď má pro případné finále pro porotu pádný argument, že je plnohodnotnou hráčkou a že hrou jen nenápadně neproplouvala. Ukázala odvahu (stejně tak i Tyson) a získala plusové body u poroty – bylo vidět, že jsou na straně Haydena a Katie.
Pokud se dostane Ciera do finálové trojky, bude krajně nebezpečná pro každého. Jestli tam bude s dvěma z trojlístku Tyson, Gervase, Monica, tak má prakticky jisté hlasy Laury, Tiny a pravděpodobně i Katie. Navíc člen aliance, který by se do finále nedostal, by také mohl hlasovat pro Cieru. To už by byly 4 hlasy z pěti potřebných. Haydenovi teď zachránila krk a tak i on by se mohl k ní přiklonit (zejména pokud by ve finále nebyl Tyson). Navíc by Ciera měla v porotě mámu, která by mohla ovlivnit hlasování ve prospěch své dcery. Takovouhle výhodu Tyson, Monica nebo Gervase nemají. Ciera má také doma dvě malé děti a také tenhle fakt mluví v její prospěch. Jestli se tedy Ciera dostane do finále, jsou její šance na vítězství poměrně vysoké.
Příště bude mít asi Tina dilema a možná kvůli Katie soutěž vypustí. Pochybuji, že by některá z nich nebo dokonce obě dvě dokázaly zdolat Lauru. A pokud přežije Ciera příští kmenovou radu, tak její akcie půjdou hodně nahoru.
Fandím Cieře a Lauře, nevadí mii výhra Tysona, Haydena či Katie.

Uživatelský avatar
Thorg3
Příspěvky: 34
Registrován: 30 srp 2013, 22:39

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod Thorg3 » 09 pro 2013, 19:44

Tenhle díl byl parádní a bavil mě od začátku do konce.

Konečně se pořádně projevily strategické stránky Haydena a Ciery. Předtím sem jim moc nefandil byli mi ukradeny ale po tomhle dílu sem si je oblíbil oba.

Katie byla taková šeda myš nikdy nic neudělala z vlastní iniciativy, dycky se jen svezla ( stejně jalová jak její matka).

Kmenová rada parádní zároveň sem se zasmál a zároveň byl napnutej.


Z celého srdce fandim Tysonovi( ikona této serie asi nejvýraznější ze všech) , Hayden (překvapil, di do toho draku) a holky Morettovi ( jaká matka taková dcera, neskutečně silné baby) - Kdyby to vyhrál někdo z této čtverice,budu absolutně spokojený :)

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod Ferenc » 09 pro 2013, 21:03

WOW Hayden to rozjel na plný pecky snaha v táboře byla výborná a kmenovka byla fantastická dobře to rozjížděl hned od začátku. Ciera díkybohu že to rozjela společně s Haydenem konečně přestala být Tysonův otloukánek.
Gervase ta zmrzlina mu zřejmě zmrazila mozek :mrgreen: celou kmenovku mlel blbosti.
Tyson mě překvapil že dal život všanc při tahání kamenů přežil to odešla Katie.
FANDÍM: Hayden, Tyson
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

TripleM
Příspěvky: 22
Registrován: 27 říj 2013, 23:39
Nejoblíbenější série: 1.Australia 2.Gabon 3.Pearl Islands 4.Tocantins 5.All-Stars 6.Cagayan 7.Palau 8.Phillippines 9.China 10.The Amazon 11.HvV 12.Cook Islands 14.Millen vs GenX 14.SJDS 15.BvW 16.Cagayan 17.Vanuatu
Nejoblibenější hráči: 1.KATHY (S04) 2.Sandra (S20) 3.Crystal (S17) 4.Christy (S06) 5.Colby (S02) 6.Phei-Gee (S15) 7.Rupert (S07) (S20) 8.Yul (S13) 9.Boston Rob (S20) 10.Sugar (S17)
Nejméně oblíbené série: 18.Panama 19.WorldsApart 20.Marquesas 21.Africa 22.Caramoan 23.Samoa 24.Micronesia 25.Thailand 26.Borneo 27.GameChangers 28.Nicaragua 29.OW 30.Fiji 31.KaohRong 32.Guatemala 33.HHH 34.RI 35.Pacific

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod TripleM » 12 pro 2013, 00:09

super diel! neže super, ale BOMBA! :eee: aj som rád, že kamienky dopadli, ako dopadli, len teraz dúfam, že Monica dostane rozum a zbavia sa Tysona alebo Gervase, bolo by to super... konečne sa niečo staré obajvilo znovu. Momentálne fandím Ciere a Monice, z nepochopteľných príčin, zdôvodniť neviem...

ale to odkedy takto funguje pravidlo ťahania kamienkov? veď to je blbosť, že Monica a Hayden naťahali, veď ak by hrali 2:2, tak jeden má imunitu a 2 sú označení, to znamená, že ťahá kamienok 1? To by ma zaujímalo vskutku... [spoiler]Na Markézach to bolo tak, že neťahal iba jeden hráč, ak si dobre spomínam a všetci ťahali, aj tí označení....[/spoiler]

Myslím, že nadišiel čas odchodu pre Katie - tá loptička jej toľkokrát spadla na hlavu, že už by viac "taktizovať" nedokázala, aspoň sa zotaví na RI :dance:
Colby, Tina(2) Kathy(4) Jan(5) Christy(6) Rupert, Lillian(7) Kathy, Shii-Ann(8) Eliza, Ami(9) Steph, Janu, Tom(10) Tina, Cirie(12) Yul, Sundra(13) Eric, Peih-Gee(15) Crystal, Sugar(17) Coach, Taj(18) Sandra, Boston Rob(20) Jane(21) Denise, RC(25) Malcom, Brenda, Corinne(26) Vytas, Cierra(27) Tasha(28), Natalie(S29), Shirin (S30)

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod miky253 » 12 pro 2013, 01:44

TripleM píše:ale to odkedy takto funguje pravidlo ťahania kamienkov? veď to je blbosť, že Monica a Hayden naťahali, veď ak by hrali 2:2, tak jeden má imunitu a 2 sú označení, to znamená, že ťahá kamienok 1? To by ma zaujímalo vskutku...

Kameny se tahají vždy s výjimkou poslední čtyřky, kdy se v případě remízy přechází k rozdělávání ohně.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod Earl » 12 pro 2013, 15:41

V M to bolo preto tak lebo by nemal kto už ťahať, [spoiler]Vecepia mala imunitu, Kathy a Neleh dostali hlasi a keby boli podľa pravidiel zachránené vypadol by aj tak Pascal lebo by nemal s kým ťahať, preto ťahali všetci až na Vecepiu[/spoiler]
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod Rendy » 13 pro 2013, 17:10

OMG, tak tahle TC měla grády :twisted: :munch: když Hayden pronesl, že bude střílet ostrýma, tak jsem netušil, jak až to vybrousí k dokonalosti :D Jenže kde by to všechno bylo, kdyby tam neseděla nestabilní Ciera a právě tyhle zvraty jsou na Survivoru to nej :hungry: být tam klony Monicy, tak se unudim k smrti. Nehledě na podezřelé nacházečky HII...na to že tam byla dost obecná nápověda, si Thai Sun našel strom, který prolézt až ke koruně dost přesně :angry: samozřejmě k tomu nechyběl doják, že mu nic nevychází a american story byla dokonána...
K RI jsem si jen říkal..."ty vole Calebe, dyt Jeff právě řekl, že zbývá jen minuta, Tina ztrácí snad půl metru a ty stavíš dál? Zastav!"...po zásluze vyloučen a Laura tedy nekompromisní bijec, to bude možná ještě veselo až se dostane z RI :D

+ + + Hayden střílí ostrýma :matrix:
+ + Ciera se ničeho nebojí, jedno plus jí ubírá, že jí to všechno docvaklo až na této TC

- Monica je toaletní papír
- Gervase je toaletní papír s imunitou na krku
- to k těm HII vedou neony nebo co?
- odměna opravdu směšná, i blbej výlet na vodopád je zajímavější, ale zase mi to tak žíly netrhá

Gifs - kulička má problémy s kuličkou a tentokrát jsem se vžil do mimiky poroty, přesně takhle jsem si to užíval :D

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod Pietro » 22 led 2014, 20:59

A tohle bylo co?? :D

R. I. řešit nehodlám. Beztak do toho Calebovi foukla Laura, aby to padlo a zas jí (Tinu) uchránila od zaslouženého padáka. Mám prostě jasno. :D Aspoň, že jí tam poslali Katie. Bude sranda. ;) Já bych snad vzal jednu tu kartičku a podsekl tu modrou věž taky.

Aspoň, že soutěž vyhrál Gerv. Ono se to ukázalo beztak jako bezpředmětný, jelikož Monica tu zmrzku měla taky. Ne, že bych jí to nepřál, ale... mno...

Je možné, že jednou v USA bude jistý kancl a na dveřích bude "HAYDEN MOSS - kurzy rychlého přesvědčování" Ciera během chvilky měla hlavu jak pátrací balón a jelikož se nechala umluvit dvakrát po sobě - Jeff hrablem sklidil prach z kamenů a jak to dopadlo už víme.

Hele, děláte ze mě vola a jsem u vás čtvrtá, tak si trhněte!!
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod lacSzlo » 26 črc 2016, 22:39

Na RI bavila spíš Tina, Laura si jede tvrdě svoje a ani se nepotí, Tina měla tentokrát fakt štígro :D

Jinak z dílu bavili (pro mě docela překvapivě) hlavně Hayden a Tyson, Hayden pěkně zpracoval Cieru, Tyson nebyl tolik otravný a dá se na něj tak i docela koukat (poslouchat), rozepře nad "rustle/ruffle/Russell" feathers na Radě pak byla fakt vtipná.
Tyson má u mě celkem respekt, že šel do kamenů, doteď nechápu, proč mu na Monice tolik záleželo (co by byl za problém jí vykopnout a vzít do finále Cieru?), mohl se klidně pakovat na RI s idolem v kapse, jako nic. :D
Garvase mě v tomhle díle i bavil. Hlavně na radě, jak nad jeho kecama porota kroutila nevěřícně hlavou :D

Po 12. epizodě:
Nejlepší: Tina, Laura, Monica, Hayden, Tyson, Ciera
Nejhorší: Caleb, Gervase, Katie
(?)

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod vrabejka » 30 dub 2017, 02:00

Nejlepší epizoda série :idea:
Hayden ukázal vsemze není konec dokud vám Jeff nezhasne pochodeň.
Na TC byl vážně excelentní. Viera ukázala že je hráčka. Bohužel šance že si Tyson vytáhne bílý kámen byla malá ale i tak respekt.
Ale kdyby Tyson vypadl tak by to byl největší zvrat v historii :)
Hayden hraje fakt skvěle škoda že dá max top 5 ale jsem rád že se našel někdo kdo to Tysonovi udělal těžký.


Zpět na „S27 - Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti