S27 - Blood vs. Water - EP12

Palaui Island, Cagayan, Philippines
September 18, 2013 – December 16, 2013
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:45

Epizóda 12
Obrázek

Kenshin
Příspěvky: 15
Registrován: 24 zář 2013, 18:29

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod Kenshin » 05 pro 2013, 09:06

Wow, už dlho ma Tribal Council nešokoval tak ako tento. A najmä krok Tysona, pri ktorom sa rozhodol ochrániť Monicu i za cenu vylúčenia (pri svojej dosť silnej pozícii s HII). Mohol ju zradiť, a v ďalšom kole použiť svoju imunitu, ale týmto získal rešpekt.
Naopak, Ciera ma len usvedčila v tom, že jej stratégia je úplne absurdná (najskôr dám ostatným nápovedu k HII a neskôr sa nechám zmanipulovať Haydenovými argumentami a idem proti nim) a podľa mňa si už vôbec nezaslúži vyhrať. Preč s ňou.

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod Lifty » 05 pro 2013, 10:26

RI: Bohužel jsem viděl spoileroidní preview na nový díl, takže jsem věděl, kdo vyletí. Kdybych to nevěděl, tak mi rupnou nervy, když se to Calebovy celé zbořilo. Jeff má plusové body, za to, že se zeptal Caleba, proč vlastně s Coltonem je. Tahle otázka mi vrtá hlavou vlastně od začátku této řady.
Dění v táboře: Momentálně sleduji znovu Tocantins, tak mi strašně nejde dohromady Tyson a jeho depresivní chvilky. Každopádně nevím jak to dokázal, že si tak šikovně vytipoval strom a ještě, když nikdo nebyl v okolí.
ICH: Konečně něco zajímavějšího, než stání na místě. A ta odměna - blbější odměnu jsem snad v Survivoru neviděl, prostě z džungle přijel stánek se zmrzlinou :D
TC: No to byly nervy! Ciera je nová [spoiler]Candice...[/spoiler] Takhle přeskakovat jsem málokoho viděl. Takto to odnesla chudák Katie, což je škoda, protože kdyby si ten kámen vybrala Ciera, tak bych se strašně smál. Tyson mě překvapil, čekal jsem, že vytasí imunitu, protože byl rozhodně více ohrožený, než minule. Hayden se začal hodně tvrdě projevovat a kdyby se dostal do finále, tak věřím, že hlasy od momentální poroty určitě dostane. Uvidíme, držím palce jak jemu, tak Tysonovy.
BTW Gervase byl na kmenové radě docela směšný, však se mu taky porota vysmála.
Ukázky na příště: Tina snad tak hloupý krok neudělá. Spíš by mě potěšilo, kdyby se spojili proti Lauře.
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod torciollo » 05 pro 2013, 11:53

No ty krááávo :o Tahle kmenovka vejde do historie, Hayden excelentní, Gervaise úplně mimo, Ciera má plusový body, že do toho šla, i když asi si moc nepomohla a Tyson překvapil, že to tahání vůbec připustil...

Jinak odměna fakt směšná. Příště by už konečně mohla z RI vyletět Tina, ta baba tam má štěstí, až to pěkný není :D

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod miky253 » 05 pro 2013, 13:00

RIC: Tina má teda na RI neskutečnou kliku. Při sledování soutěže jsem si říkal, že Caleb by měl zastavit a počkat na limit, protože Tina už ho nedožene a přesně v tu chvíli mu celá věž spadla :D
Ciera si nechala nápovědu, o kterou se následně podělila se svou aliancí a Tyson tak hodně rychle dostal do ruky další HII.
Eliza Orlins ‏@eorlins 10h
Did you not see the camera pan directly to where the idol was? Do you think that Tyson DIDN'T see that? He's played 3x! #Survivor

IC: Sláva! Konečně štábu došlo, že soutěžící umí chodit a nemusí při soutěžích pouze stát na místě. Už jsem se lekl, že zase vyhraje Monica, ale naštěstí se tak nakonec nestalo.
TC: Hayden si to tam pěkně povodil, zatímco Gervase se slušně ztrapnil. Je škoda, že Haydenovi tenhle tah nevyšel, protože by si tím dost možná zajistil milion dolarů (pokud by Ciera zase nepřeběhla).
Že Ciera otočila proti Tysonovi, chápu, protože lepší vypadnout při tahání kamenů s pocitem, že jsem se pokusil zajistit si F3, než jít s Tysonem a vědět, že skončím na 4. místě.
Ale ta konverzace před samotným hlasováním neměla chybu :lol:
Hayden Moss ‏@Hayden_Moss 9h
Now that is how you RUSTLE FEATHERS! #Survivor


Tento díl mě hodně bavil a jedinou vadou na kráse bylo, že Haydenovi se nepodařilo vyloučení Monicy dotáhnout. 85%
Fandím: Hayden, Tyson, Ciera (Monica a Gervase se celou dobu jen vezou)

Co se příští epizody týče, tak ačkoliv je na 99% jasné, že z RI se někdo vrátí až do F5, tak bych byl hodně rád, kdyby se někdo vrátil příště a rázem by to opět bylo 3 na 3.

Lifty píše:Ukázky na příště: Tina snad tak hloupý krok neudělá. Spíš by mě potěšilo, kdyby se spojili proti Lauře.

Myslím, že to bylo myšleno spíše ve smyslu, že pokud Laura vyhraje, tak Tina přenechá Katie 2. místo. Rozhodně tím nemyslela, že odstoupí a soutěž se vůbec nebude konat.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 34
Registrován: 02 zář 2013, 18:58
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, All-Stars, Palau, CI, Fiji, China, Micronesia, Tocantins, Samoa, HvV, RI, Philippines, Caramoan, BvW, Cagayan, WA

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod Pete » 05 pro 2013, 13:26

Hayden a Tyson potvrdili proč jim fandím od začátku série. Po předchozí epizodě jsem si myslel, že pokud se nestane zázrak Tyson poletí. Zázrak se stal :D ale po tom co se našla HII mě díl těžce nebavil, Tyson byl v bezpečí a nejspíš poletí Hayden, žádnej shocker. Opět jsem se zmílil.
Kmenová rada pro mě určitě patří do top 10 co jsem kdy viděl (ano, viděl jsem všechy série), protože si dokážu vybavit jenom málo rad u kterých jsem byl takhle napnutej. Absolutně jsem nečekal že se něco takovýho stane. Woooow. Čekal jsem, že Tyson flipne a hodí hlas na Monicu, ale to se taky nestalo :D a tím se u mě posunul snad ještě výš.
Výhru po tomhle díle pořád nejvíc přeju Tysonovi, můj osobní tip byl Gervese, jestli si to nějak nepodělá - podělal. Byl bych rád i za Haydena.
CIera ať už chceme nebo ne tu sérii oživuje, nefandím jí, ale show skvělá, nenese se to v jednom tónu a bez ní by to byla nuda. Z pohledu diváka tehle díl zachránila ona. Nevím proč, ale mám takovej pocit, že Cieru ještě jednou uvidíme.
Epizoda 40%
Kmenová rada 100%
All Time Favs: Richard Hatch, Boston Rob Mariano, Brian Heidik, Cesternino, Fairplay, Gary, Jonathan Penner, Parvati Shallow, Yul, Yau-Man Chan, Earl, Todd Herzog, Tyson Apostol, Russell Hantz, Malcolm Freberg, Tony
AU: Brooke, Henry, Luke, Shonee, Golden GOD

TomPoky
Persona non grata
Příspěvky: 19
Registrován: 27 srp 2013, 15:30

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod TomPoky » 05 pro 2013, 16:54

Kdyby Tyson zahrál imunitu, tak by asi na tahání kamenů nedošlo :D

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod zdenek000 » 05 pro 2013, 16:59

Tak už bylo v ukázkách, že se Hayden snaží, ale že se mu nedaří někoho přemluvit, to koukám. Je jasný, že Gervase ani Monica by neměli ve finále absolutní šanci proti Tysonovi, ale nikdo to neřešil kromě Haydena samozřejmě.
RI- Jak soutěž začala, musel jsem se dívat na Tinu, jak to voře. To snad ani nemohla udělat. nakonec měla štěstí, že to Calebovi spadlo. Bohužel nešla domů ona.
Snad podruhý nebo potřetí za hru nebyla spálená nápověda k imunitě, která ale pomohla Tysonovi a ne Cieře.
ICH byla zajímavější aspoň chodili, jak někdo zmínil, ale příště by mohli už i běhat. Jinak vyhrál Gervase, konečně změna od Monicy. Divim se že jí neřiká Jeff imunitový terminátor nebo nějak :D
V táboře zase strategizoval Hayden to samý, ale Gervase a Ciera jakoby nic.
TC by epická. Dostalo mě, jak monica řekla, že 4 jsou lepší než 6 :D Naštěstí se toho chytl Hayden a Ciera porozuměla. Došlo k dvojité remíze, na kterou doplatila Katie, který jsem fandil z principu outsidera, jak jsem psal k minulý epizodě.
Jinak rozesmál Gervase, jak mluvil nahlas. Okamžitě mi to připomnělo [spoiler]Crystal z Gabonu, jak nadávala na Randyho[/spoiler] :D
Jinak doufám, že se příště vrátí Katie, jelikož její mámu tam vidět nechci a Laura se vrátila jednou, tak podruhý nemusí.
Teď už fandim jenom Haydenovi, kterej se snaží tam zůstat a z principu, že už je outsider, který se tam udržuje :D
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod milan » 05 pro 2013, 17:29

Súboj na RI bola fraška, to vynechám, aj samotná súťaž o imunitu ma moc nebavila, ale lepšie ako tie predošlé.

Čo sa týka TC, Hayden tu má najviac plusových bodov:
1, ukecal niekoho aby prebehol (i keď si myslím, že veľa zavážilo to, ako sa Gerv zhodil + jeho hlasné hodnotenie komu dáva hlas, mohlo vyznieť namyslene, tak by to potvrdilo Ciere, že v tej aliancii nieje niečo v poriadku)
2, dokázal dva krát podržať takto hlasovanie (spomeňte si na SP a to ako sa hlasovalo druhý krát pri prvej TC po zlúčení)
3, nielenže si zachránil prdel a nevypadol, nebol ani v ohrození pri ťahaní kameňov

Škoda, že tým, že hlasovali pre Monicu ju aj ochránili, myslím si, že ak by volili Tysona (ktorý nemal ani nutkanie použiť svoju HII pri tom ako videl na Ciere nerozhodnosť), by dopadla táto TC inak, myslím si, a som predvedčený, že Monica by do kameňov nešla (plusové body pre Tysona, že s ňou nevytrel zadok).

Škoda vypadnutia Katie, ktorej ale mám pocit, už bola hra ukradnutá, keďže s takou kapituláciou išla z tej TC.
Mínusové body pre Gervase, chlape tak som ti fandil a stačila jedna TC aby som stratil sympatie k tebe, veľmi namyslené jednanie.

JO HAYDEN nieje len tak pre nič za nič šampión BB, argumentoval krásne, hotová ukážka toho ako sa to má robiť, pán Penner by sa mohol učiť ;)

Celkovo ale jedna TC nezachráni klesajúcu úroveň tejto série, po zlúčení ma to nebaví, možno aj tým, že Monica je tak ďaleko.

Hayden si týmto určite vyslúžil rešpekt, a min. pozvanie do AS nielen BB ale aj S je témou dňa.

TomPoky píše:Kdyby Tyson zahrál imunitu, tak by asi na tahání kamenů nedošlo :D

to by veľmi asi nič nevyriešilo, áno bol by chránený, ALE určite by neznamenalo, že vyletí jeden či druhý, tak či onak tam musí byť nejaká diera v pravidlách, ak by to nastalo. Jedine, žeby stratil aj on hlasovaciu možnosť a tým pádom by obe baby vyhodili Monicu :D
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod cypher.eu » 05 pro 2013, 17:48

Caleb na RI byl trochu cry baby, protože Gervase měl pravdu - oni se snažili podrazit jeho a Tysona jako první, tak co teď dělá komedie... každopádně "sore losera" si mohl odpustit, asi mu nedochází, že pokud se dostane do finále a Caleb se nevrátí do hry, bude z tohohle sore losera porotce... Gerve Gerve... to samý pak na kmenový radě, ten kluk si nevidí do huby a nechápe, že fuckuje budoucí porotce?? :shock: :? Pokud se Gervase dostane do finále, tak se těším na grilování od poroty ve stylu "celou dobu jsi byl jen obyčejnej coattail"

Soutěž co byla na RI je jedna z mých nejmíň oblíbených, takže jsem si říkal, jestli to nepřeskočím na výsledek, ale pak jsem si říkal, že třeba bude Monica bořit Calebovu věž, aby Tina zase měla šanci :) ještě mě napadlo - nešlo by náhodou stavět věž tak, že bych ty destičky dal prostě jen jednu na druhou?? Jestli se to probíralo u jiný řady, tak to se omlouvám za neznalost ;) a jak pizda Tina odpočítávala, bože to je dilina fakt, přál bych jí aby jí ta věž u "one" celá spadla :fuck:

Ciera konečně dostala rozum!!! Jak já byl šťastnej!!! Velká škoda, že předtím pomohla Tysonovi zvrátit hru a najít druhej HII :-?

Jinak ty krááááávo tahání kamenů po tolika letech, Hayden si navíc skvěle zachránil prdel a zároveň vyřadil Monicu z hlasování aby byl ohroženej Tyson... Gervasi, drž hubu, protože ty víš ho*no jak se tahle hra hraje, za to tenhle Big Brother týpek je jeden z nejlepších hráčů, co kdy hrál a za tím si po dnešním díle stojím!!! :fuck: Bohužel kameny tahali 2 lidi z "Haydenova týmu" a Tyson, kterej tak měl matematicky výhodu... ale lepší to zkusit aspoň takhle, než ho jen tak nechat dojít do finále!!! Respekt!!

Pár postřehů na závěr:

Tyson: "I dont have any pockets so I have to put it in my crotch where nobody is gonna suspect a bulge" :mrgreen: :mrgreen:

Survivor před 5 lety: "Vítěz této soutěže stráví odpoledne na luxusní jachtě s obrovskou hostinou!"
Survivor dnes: "Vítěz této soutěže získá celý dva kopečky vanilkový zmrzliny!"
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod milan » 05 pro 2013, 17:53

cypher.eu zmrzka bola isto prášková :lol:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod milan » 05 pro 2013, 17:56

VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

TomPoky
Persona non grata
Příspěvky: 19
Registrován: 27 srp 2013, 15:30

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod TomPoky » 05 pro 2013, 17:59

Gervase nejvíc kříčí, že tedy budou tahat kameny a on je přitom imunní :)

Jinak tak jak "řval" Gervase při hlasování[spoiler], tak řval i Randy na final troubil council v Gabonu[/spoiler] :D

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod brninho » 05 pro 2013, 18:00

Mé srdce tuhle epizodu zaplesalo, pro tyhlety momenty, jako přinesla kmenovka tuhle show sleduju, navíc mám pocit, že se hráči vybarvili nejvíc za poslední díly...
Hayden mi čím dál víc připomíná mýho oblíbence Malcolma, při soutěžích není tak dominantní, jak by se asi dalo čekat (a kdo viděl jeho sérii BB, tak tam byl fyzicky možná úplně nejlepší) a hlavně jak si dal tuhle TC, to se vidí málokdy, perfektní komunikační schopnosti (třeba i viz přesvědčení Kat s tím slavným"longterm").
Gervase už hrou delší dobu jen tak proplouvá, je to sympaťák, ale teď ukázal, že strategie a komunikace není jeho silná stránka...vzít si na odměnu Monicu a Tysona a nevybrat si divokou kartu Cieru? Základní chyba, asi ne ta fatální pro rozpad čtyřky, ale byla to voda pro Haydenův mlýn. Kmenovka byla pro něj propadák, mluvil naprostý blbosti, Cieru, která podle mě ještě při příchodu na TC byla na straně čtyřky znejistěl a to jeho zvolávání při psaní Haydena?-> :down:
Normálně nemám tyhle nejistý hráče typu Ciery příliš v oblibě, ale ona je prostě rozkošná a až na minulý díl se vždycky přidala na sympatičtější stranu, navíc není připosraná z velkých kroků (vyřazení Brada, vlastní matky, risk s kameny)-> právě kvůli tomu bych ji k odpadu typu Candice moc nepřirovnával.
Tyson se snažil něják zahladit škody, co Gervase napáchal, no moc se mu to nepovedlo, každopádně s další HII a čísly na své straně je v hodně slušné pozici a kdybych měl být bookmaker tak na jeho výhru dám kurz tak 1,2, má to skoro v kapse, ale pořád tajně doufám, že se stane nějákej zázrak, aby to nebylo tak předvídatelné...
Jinak myslel jsem si, že kameny se budou tahat rovnou po druhém hlasování a že si je budou tahat všichni krom Gervase, Marquesas nepatří zrovna mezi řady, který bych si pouštěl opakovaně, tak mě ten proces trošku překvapil...:)

Hodnocení dílu: 100 %
Oblíbenci: HAYDEN!!!, Ciera, Tyson (ale když by se na FTC na úkor těch dvou nedostal, nesralo by mě to)
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod milan » 05 pro 2013, 18:03

Pri ťahaní mohol najviac stratiť práve Tyson.

Hayden - zachránený
Monica - to isté
Gerv - imunita
Katie / Ciera -> vypadnutie nabudúce respektíve 4. miesto, takto mohla napr. Ciera získať F3
Tyson - imunita v kapse, ak by vypadol bol by za kokota, a pritom nezradil toaletný papier zvaný Monica

Jednoznačne najviac na tomto získali:
Tyson
Hayden

Ciera spravila to, vďaka čomu to nastalo, ale bola do toho zmanipulovaná, respektíve argumenty jej rozbili pôvodný plán na vyhodenie Haydena ( práve Haydenom ).
Dosť sa bojím, že nabudúce vytiahne Tyson HII už len z princípu.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod Doki » 05 pro 2013, 18:05

Díl se mi líbil, a kmenovka byla nezapomenutelná.
Hayden a jeho řeč na začátku epizody byla víc jak pravdivá a nasadil tak ostatním brouka do hlavy.
RICH: Četl jsem si spoilery a tak jsem věděl, kdo odejde. :cry: Soutěž ale opět nudná. Nápovědu dostala Ciera a k Jeffově radosti ji nespálila.
Ciera se se všemi kromě Haydena a Katie podělila o HII clue a Tyson opět našel HII.
IC: Byla taková průměrná, ale o dost lepší než ty předchozí. Monica to zase málem vyhrála ale nakonec vyhrál Gervase. Odměna byla směšná. :vomit:
TC: Ta byla opravdu skvělá. Hayden měl dobré argumenty, což se ale nedá říct o Gervasovi, který to podle smíchu poroty asi nevyhraje. Nakonec se tahaly kameny (což se mi prostě nezdá fér) a vypadla Katie, která se postaví matce na RI. Nelíbil se mi Tysonův komentář, když se objímal s Katie.
Teď fandím nejvíc Haydenovi, ostatní už jsou mi jedno.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod milan » 05 pro 2013, 18:14

Všimol si niekto, ako si druhý krát niekto zachránil prdel práve na TC, Haydenovo kopanie prekonalo u mňa aj kopanie Vytasa proti Kat, taký hurikán argumentov a správne tlačenie na pílu, presne tam kde je potrebné je majstrovské.
Nie len tak pre nič za nič som hore vypísal Pennera, ten nevedel na TC nikdy argumentovať.
Ciera urobila [spoiler]z Cochrana len idiota ak si človek spomenie na jeho prebehnutie práve aby sa neťahali kamene v SP, tým pádom je Ciera > ako víťaz 1/2 hviezdnej série.[/spoiler]
Ale vidieť kamene ma vôbec netešilo, radšej by som videl férový súboj v zakladaní ohňa, príde mi to zaujímavejšie, hlavne ak by sa proti sebe postavili práve obaja čo ostali... preto aj viete, prečo od Markéz nedošlo nikdy k ťahaniu kameňov až doteraz, je to hra nervov, holky mali gule keď do toho išli a preto mal aj Gerv chlapácke keci že hej poďme do kameňov, keď vedel, že on ich ťahať nebude, keby mal gule zhodí náhrdelník.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

TomPoky
Persona non grata
Příspěvky: 19
Registrován: 27 srp 2013, 15:30

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod TomPoky » 05 pro 2013, 18:16

Doki píše:Nelíbil se mi Tysonův komentář, když se objímal s Katie.


Co říkal, že její místo teď tady, ne? (myšleno v porotě) Myslím, že byl v transu:)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod cypher.eu » 05 pro 2013, 18:29

Jojo, Tysonův komentář při loučení se s Katie byl dost mimo a jestli něco může ohrozit jeho milion, tak je to jeho nevymáchaná huba...

Jinak srovnejme nováčky týhle série s těma z tý minulý, kteří byli navíc pojmenováni "Fans"!!! Nebe a dudy přátelé...
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod Lamik.lamity » 05 pro 2013, 18:38

Ani se mi nechce nic moc psát. Záhadným způsobem mi nezazvonil budík a teď už to nemělo tu atmosféru. Takže ve zkratce: Tyson mě dost bavil, je to asi poslední člověk, u kterého bych čekal, že bude brečet (ačkoliv už brečel i jeden chlápek z Bostonu a jeden samozvaný král). Ciera mě dost překvapila, fakt se mi líbilo, co udělala, ačkoliv fandím druhé straně. Gervase kraloval v 1. normální survivorovské soutěži. Taky je to old-school, kde to byl jejich denní chleba. Souhlasím s ním v bodě, že tam Katie nemá, co dělat. Aby mohli mít Hayden a Ciera šanci, musí se příště vrátit Laura, jinak asi šmitec. Zbytek už jsem věděl z naprosto podělaného preview. V RICH mě překvapila Laura, že to těch 5 minut stavila až do konce, já bych to nechal být.
Fandím: Coconut bandits + #TeamMorett
Je mi jedno: Hayden, Tina, Katie
Nefandím: Monča
Díl sice dost dobrý, ale já ho už měl předem zkažený - 81%
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

smoldik
Příspěvky: 3
Registrován: 19 zář 2013, 12:22

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod smoldik » 05 pro 2013, 18:46

Podle me tim nejvic ziskal Hayden a priste ma jistotu, ze urcite nevypadne. Jestli bude Tyson a spol. cekat, az se vrati do hry Laura, tak je hlupak. Ciera poleti hned priste pokud se jeji matka udrzi na RI. Nebudou chtit riskovat, ze budou ve hre jak Ciera tak Laura.
Pokud Hayden zabere v IC, tak ma sanci to dotahnout do finale.

Fandim: Tyson, Hayden.

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod miky253 » 05 pro 2013, 18:49

cypher.eu píše:Jinak srovnejme nováčky týhle série s těma z tý minulý, kteří byli navíc pojmenováni "Fans"!!! Nebe a dudy přátelé...

Když si vzpomenu třeba na Eddieho, který prohrál poslední IC a následně už se jen válel a čekal na vyloučení a porovnám to s Haydenem nebo Vytasem, tak to se opravdu nedá srovnávat. A i ten otravný Brad byl větší mastermind než takový Shamar.

A jinak to, že Tyson nevytáhl HII a místo toho radši prosil Cieru, ať nepřebíhá, jsem moc nepobral. Pokud by bylo třikrát napsané jeho jméno a on vytáhl HII, šel by na RI Hayden a pokud by remíza mezi Haydenem a Monicou, kameny by tahaly jen Katie a Ciera, takže Tyson by z toho opět vyšel dobře. Prostě a jednoduše zahrání HII by mu na 100% zajistilo, že domů by šel někdo z tria Hayden, Katie, Ciera a on místo toho riskoval, že vyletí podobně stupidním způsobem jako při své poslední účasti.

No a když si uvědomím, že celé další dění má teď v rukou otravná Monica... :cry:
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod milan » 05 pro 2013, 18:55

možná F3:
Gerv+Tyson+Monica
Hayden+Ciera+Monica
Gerv+Tyson+Ciera (prebehla 2x, prečo nie aj 3x)
vo F3 by som nevidel šance nikoho z RI, a celkovo RI už tretiu sezónu potvrdzuje nielen dianím, suťažiami a celkovou atmosférou, že je to na hovno twist.

Prachy vyhrá na priebeh série buď Hayden alebo Tyson.
Zvyšok je buď otravný, tragický alebo na smiech porote.

edit: najhoršia F3 určite neprekoná tú z min. série, ale spojenie Monica+Tina+Gerv by určite na to približne ašpirovalo, Gerv je na smiech porote takže vtipný prvok ala Sheppard.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod cypher.eu » 05 pro 2013, 18:58

A jinak to, že Tyson nevytáhl HII a místo toho radši prosil Cieru, ať nepřebíhá, jsem moc nepobral.

Taky jsem se nad tím pozastavil... vypadá to, že asi bude nějaký pravidlo, že můžeš HII zahrát pouze v "prvním kole" hlasování, jinak je blbost, aby Tyson čekal, když předchozí HII zahrál v situaci, kdy zas tak moc ohroženej nebyl (hlavně ve srovnání s tímhle dílem)
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod milan » 05 pro 2013, 19:01

HII môžeš zahrať len v prvom kole.
On asi skôr narážal nato, že prečo to nespravil hneď vtedy (ale ja si myslím, že kvôli tomu aby si neposral práve vzťah k Ciere, keďže nápovedu dala ona všetkým ktorým verila a on si nechal HII pre seba)
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „S27 - Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů