S27 - Blood vs. Water - EP13

Palaui Island, Cagayan, Philippines
September 18, 2013 – December 16, 2013
Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S27 - Blood vs. Water - EP13

Příspěvekod rhee » 15 pro 2013, 11:44

Laura opět excelovala na RI, už se z toho stává dost velký stereotyp. Ještě, že už KONEČNĚ redemption island končí (kéž by skončil už po sloučení, od té doby stejně nemá co nabídnout...)
Tina podle mě udělala dobře. Sice hraje s dcerou, ale je tam především sama za sebe. A já osobně bych se na místě Katie cítila neskutečně trapně, kdyby mě padesátiletá matka rozdrtila v soutěži (pokud se téhle blbosti vůbec takhle dá říkat) a ještě se kvůli mě na konci obětovala. Kdyby Katie měla větší šanci se dostat do finále a případně vyhrát, tak ok. Jenže šance jsou u obou nulové. Stejně tak to, že by se jedna z nich vůbec vrátila do hry - Laura a Hayden jsou silná konkurence. I když... staly se už i divnější věci, obzvlášť na RI, kde jsou samé pseudosoutěže. (a asi si začnu dělat čárky, kolikrát jsem už tu otřesnou soutěž se skládáním dřívek viděla, nebude mi na to stačit ani papír A4!)

Naopak musím pochválit soutěž o imunitu, návrat ke stylu starších sérií. Byla dlouhá, napínavá, fyzicky náročná s těžkým zakončením u skládačky :idea: Ciera je ten poslední člověk, od kterého bych čekala výhru. Tím se navíc zhroutilo moje přání, že by šla po kmenovce domů. Ehm, na slavný redemption island. Ale tak, přeju jí to, aspoň si trošičku zlepšila reputaci po všech těch špatných výkonech, co doposud předváděla. Ne, vlastně lžu, nepřeju jí to :mrgreen: Už několikrát jsem psala, že ji od začátku nemám ráda, důvody jsem už taky párkrát rozebírala. Nemůžu jí zase na druhou stranu upřít to, že je díky ní není průběh úplně jednoznačný. Je sice pravda, že už delší dobu to směřuje k docela jisté final 3, ale aspoň bylo několik zajímavých kmenových rad, kde měl člověk aspoň naději, že se něco třeba změní. A ten pochod Tysona k milionu dolarů není bezproblémový. To ale nemění nic na tom, že ten milion stejně v příští epizodě vyhraje. Už jenom kvůli výbušné povaze Gervase, který se rozeřve na porotu a tomu hadru jménem Monica. Ona se na FTC potopí odpověďmi sama, nebude to za ni muset dělat Tyson. V soutěžích výborná, v tom ostatním hrůza... paní paranoia, paní rádobytaktička.

Doufám, že se z RI vrátí Hayden (sice ve hře stejně pobude jenom chvíli, respektive do doby, než nevyhraje imunitu), ale tipuju to spíš na návrat Laury. Ten bych ještě překousla. Sice se mi v průběhu hry dost zprotivila, ale hraje slušně a na RI je neskutečná.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP13

Příspěvekod Rendy » 15 pro 2013, 12:21

Achjooooo :D
Napnutý kšandy u TC až málem praskly a nakonec nic. Osobně si také myslím, že by si Monica celkem pomohla přeběhnutím, protože tady je opravdu jen koště pro Tysona a celá porota to moc dobře podle mimiky ví a moc dobře taky vidí, jak se Gervase schazuje. Kdyby flipla, tak vytře celé porotě zrak, že jí vidí špatně a kdyby se jí pak podařilo vyhrát další IIC, na což rozhodně má, tak může dost pohodlně sesmolit pohádku o jakési bojovnici, která zachránila krk dobrákům Haydenovi a Cieře a míč je doma 8)
na druhou stranu, kdyby Monica flipla a z RI se vrátila Laura, bude opravdu zajímavé pozorovat, jak se FTC sestaví a jestli by Ciera Monice poděkovala účastí nebo dala přednost krvi...sakra, to by pak mělo grády :D
Takhle je průběh jasnej, Tyson si jede pro míč, Monica je koště, Gerv huba nevymáchaná, Ciera jestli se nějakým zázrakem do FTC dostane, tak je jen ta, které tahy nevyšly a RI...co tím Jeff myslel, že může pořadím zatočit, když se vrací jen jeden, kterého hned pošlou pryč...a když by se odtama někdo dostal do FTC, tak pořád bude ten, který vypadl a hru si nějak podělal.
Škoda no, tahle série měla nanonec našlápnuto hodně vysoko, ale takhle má zatím tak 70%, poslední TC opravdu senzační, ale nic z toho...

+ Laura je opravdu devil
+ Ciera a Hayden parádní dvojka a parádní přesvědčovací schopnosti
+ Ciera má radost z výhry v IC :D

- Gerv opět úřaduje
- Monica zklamala
- Jeff čeká zázraky z RI

Obrázek
Obrázek
Obrázek

lakit
Příspěvky: 15
Registrován: 07 zář 2013, 19:40
Nejoblíbenější série: Mikronésie, HvV, Austrálie, Amazonka, Perlové ostrovy
Nejoblibenější hráči: Parvati Shallow, Andrea Boehlke, Rob Mariano, Richard Hatch, Eliza Orlins, Elisabeth Filarski, Cirie Fields, Amanda Kimmel, Shii Ann Huang, Stephenie LaGrossa, Rob Cesternino a mnozí další
Nejméně oblíbené série: Thajsko, Nicaragua

Re: S27 - Blood vs. Water - EP13

Příspěvekod lakit » 16 pro 2013, 11:13

Kdyby sázkové kanceláře vypsaly sázky na vyřazeného hráče v téhle epizodě, měl by nejnižší kurz zaručeně Hayden a ten také podle očekávání odešel na RI. Ale nevzdal se bez boje a za vydatné pomoci Ciery pořádně rozvířili atmosféru.
Na RI opět deklasovala Laura soupeře. Tina se přece jen nakonec neobětovala pro dceru a Katie je ze hry venku. Katie je milá a hodná holka, ale právě to jí bránilo se v Survivoru více projevit. Nápověda k imunitě putovala k Cieře, jenže už neměli s Haydenem co hledat.´Tyson se přiznal alianci, že má skrytou imunitu a Hayden s Cierou zahájili frontální útok na Monicu.
Heslo nikdy se nevzdávej oprášila na výzvě o imunitu Ciera, když z posledního místa po plavecké části dokázala ve skládačce předhonit ostatní a vyhrát. Předvedla se tak jako správná dcera svojí matky.
Ciera pak dobře zpracovávala Monicu a pořádně jí nahlodala. Spolu s Haydenem dobře mluvili i na kmenové radě, ale nakonec to nestačilo. Monica se rozhodla zůstat věrná Tysonovi a Gervasovi a z hlediska její hry bylo vlastně jedno, co udělá. Šanci na výhru už stejně nemá. Kdyby však přešla k Haydenovi a Cieře, mohla by se lépe obhajovat na FTC. Takhle působí jako Tysonův poskok a může si v tomhle ohledu podat ruku s Gervasem.
Moniččino rozhodnutí ale dalo tvrdý úder na solar další dramatičnosti hry, jejíž další vývoj je dost předvídatelný. Z RI se pravděpodobně vrátí Laura, případně Hayden a pokud nevyhraje další soutěž o imunitu, poputuje okamžitě do poroty. Pak bude na řadě Ciera a finále s Tysonem, Gervasem a Monicou by pak bylo o ničem, jelikož výsledek by byl jasný předem. Doufám, že poslední soutěž o imunitu bude taková, aby měla i Ciera šanci zabodovat (třeba se skládačkou na závěr), protože souboj mezi Tysonem a Cierou ve finále by byl na ostří nože a skončil by nejspíš těsným výsledkem (o trošku větší šance na výhru bych dával Cieře).
Fandím Cieře a Lauře, nevadila by mi ani výhra Haydena a Tysona (i když ho moc v lásce nemám).

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S27 - Blood vs. Water - EP13

Příspěvekod Ferenc » 16 pro 2013, 20:43

Duo Hayden a Ciera je nebo spíše bylo skvělé. Vypadla Katie hlavně že ne Laura. Škoda že imunitu měl Tyson. Dobře že výhrála Ciera (i když více jsem to přál Haydenovi). Monica je Tysonův ocásek a divím se ži jí to nedošlo ani po TC. Haydena je škoda doufám že se vrátí z RIíčka.
Fandím: Hayden a Ciera
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S27 - Blood vs. Water - EP13

Příspěvekod Pietro » 22 led 2014, 21:54

Že s Monicou mlátí hloupost jsem věděl už od OW, tak mě její rozhodování nepřekvapují.

R. I. - buldozer Laura a pak wessonovské :vomit: :vomit: :vomit: i monitor brečel.
Hayden - směr R. I. a snad je to konečně recept na nezdolnou Tinu. Návrat prosím v Haydena či u Laury.
Ciera málokdy vídaným obratem vyhrála v soutěži (tahle věta byla asi nejtěžší).
Monica - ach jo, už skončili Kat, Colton, Rupert, jen ona a Tina se prostě musí držet...
Tyson - má největší šanci ze svých sérií, ale takhle měl hrát už dávno a ne až u třetí řady.
Gervase - ještěže Borneo nebyla třeba 21. série... lítá jak čertík z krabky.

Beztak čekám, že celá ta povedená trojka nakonec utře nos.

Ale i tak jsem i na začátku série vybral dobře - až na Vytase mí favorité stále hrají, i když dva jsou krok od vyhazovu.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S27 - Blood vs. Water - EP13

Příspěvekod lacSzlo » 29 črc 2016, 21:05

Tak na RI mě opět hodně bavila Tina díky dilematu z vyřazení Katie, naopak Laura mi už trochu leze na nervy v podobě vševyhrávajícího a v podstatě nemluvícího robota.

V táboře se toho moc nedělo, až moc času bylo spotřebováno na hledání již dávno objeveného idolu. Přetahování Monicy zabralo nakonec času míň, nakonec už šlo tak trochu přes hranici (štvaly mě kecy typu "přestaň hrát Tysonovu hru, hraj svojí", což vlastně znamená hraj naši. Monica by byla magor, kdyby flipla, když se může co nevidět vrátit z RI Laura nebo třeba i Tina a pak by byla pěkně v hajzlu). Monica podle mě zvolila správně a šla dál s těma jedinýma dalšíma lidma ve hře, který mooooooožná porota nemá ráda (podle těch ksichtů na radě teď i minule minimálně Gervase) tak jako jí.
Ciera jinak příjemné překvapení jako vítězka imunity (i když, pokud se nad tím člověk zamyslí... kdykoliv je Jeffa přehnaně slyšet s tím jeho "dead last", daný člověk to nakonec vyhraje :D )

Po 13. epizodě:
Nejlepší: Monica, Tina, Ciera, Laura
Nejhorší: Gervase
(?)

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S27 - Blood vs. Water - EP13

Příspěvekod vrabejka » 01 kvě 2017, 08:49

Hayden a Ciera skvěle bojovali na TC ale Monica mě fakt zklamala.
Kdyby přešla tak by měla hodně slušnou šanci 3 imunity, udělala big move. Ale jako poskok Tysona je bez šance škoda no.


Zpět na „S27 - Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti