S27 - Blood vs. Water - EP13

Palaui Island, Cagayan, Philippines
September 18, 2013 – December 16, 2013
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S27 - Blood vs. Water - EP13

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:46

Epizóda 13
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP13

Příspěvekod Lamik.lamity » 12 pro 2013, 02:59

Shut it down, Monica! Pořád je neustále otravná. Tohle byla asi nejdelší doba v jakémkoliv dílu před RI
RICH: Jaká to atypická soutěž? :D Nečekal bych, že se Tina nakonec neobětuje ve prospěch Katie. Ale jsem rád, že je Katie pryč, byla opravdu naprosto marná.
Poměrně vtipný byl střih, kde nejdřív Monča říká, že CB jsou její nejlepší přátelé nejspíš do konce života a ve druhém střihu říká Hayden, že musí právě ji přemluvit, aby měli šanci.
IC: Další recyklovaná soutěž. Nečekal jsem, že Ciera vyhraje, každopádně tím zpečetila osud Haydenovi a jsem za to dost rád, protože nevím, jak by se Laura na RI zachovala s příchodem dcery.
V táboře se mi asi nejvíc líbil žraloček, na který byl střih před rozhovorem Ciery s Mončou
TC: Gervase mě prostě neskutečně baví, ale za tohle může dostat od poroty cca -40 hlasů. Střih to ukázal jako něco šíleně nevyzpytatelného - navíc vážně dobrá argumentace z obou stran - , ale podle mě to bylo jasné víceméně celou dobu. Haydenovo pakování mi až zas tolik nevadí, jsem zvědav ale na zbytek fóra tady, které se ukazuje jako jeho velcí fandové :D

Fandím:
Coconut Bandits, #TeamMorett
Jsou mi jedno: Hayden, Tina
Nefandím: Monča

Díl byl celkově opět hodně slušný: 83%
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 34
Registrován: 02 zář 2013, 18:58
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, All-Stars, Palau, CI, Fiji, China, Micronesia, Tocantins, Samoa, HvV, RI, Philippines, Caramoan, BvW, Cagayan, WA

Re: S27 - Blood vs. Water - EP13

Příspěvekod Pete » 12 pro 2013, 12:52

Chápu Monicu proč se nepřipojila k Haydenovi a Cieře, je dost očividný že porotu mají právě oni dva v kapse a začínám mít trochu strach, že pokud se Tyson dostane do F3 nebude to mít tak lehké jak jsem předpokládal. Stát se může cokoliv, proto tu show tak miluju.
Jsem neskutečně zvědav na finálový díl jako už dlouho ne a to myslím hovoří za všechno.
70%
Fandím: Tyson
Respekt Haydenovi a Cieře za opět skvělou řeč na TC, díky které jsem na chvilku zapochyboval jestli Monica neflipne a bylo to pro mě zase o trochu zajímavější.
All Time Favs: Richard Hatch, Boston Rob Mariano, Brian Heidik, Cesternino, Fairplay, Gary, Jonathan Penner, Parvati Shallow, Yul, Yau-Man Chan, Earl, Todd Herzog, Tyson Apostol, Russell Hantz, Malcolm Freberg, Tony
AU: Brooke, Henry, Luke, Shonee, Golden GOD

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP13

Příspěvekod miky253 » 12 pro 2013, 13:18

Soutěž na RI byla z mého pohledu celkem jasná už předem a otázkou jen bylo, jestli Lauru do posledního souboje doprovodí Tina nebo Katie (a vzhledem k tomu, že obě jsou v soutěžích celkem k ničemu, tak očekávám, že Tina dostane příště na RI nakládačku).
Obrovská škoda toho, že Tyson minule našel imunitu, protože Hayden hledal na správném místě, ale bohužel už neměl co najít. A ještě více mě to zamrzelo, když Ciera vyhrála IC. Mít Hayden HII, tak by se celá hra dostala nejspíš do bodu, kdy by o finálové trojice rozhodlo to, kdo se vrátí z RI.
Co se týče Monicy, tak když jí Ciera řekla o tom, jak je vnímaná Tysonem a Gervasem, vyhrožovala na kameru, že už bude hrát jen za sebe a že Tyson a Gervase by se měli bát, ale nakonec stejně hlasuje podle nich? :roll:
Samotná TC mě bavila, jelikož Hayden opět předložil dot silné argumenty a když mu v argumentaci hodně pomohla i Ciera a Gervase (opět) ztratil nervy, čekal jsem, že Monica flipne. Po argumentech, že bude vypadat jen jako Tysonův pejsek a že má obrovskou šanci ukázat, že hraje sama za sebe, vypadala dost nalomeně a tahle kmenovka pro mě byla snad ještě napínavější než ta minulá. Jen s tím rozdílem, že tady se místo ukázaní kamenů čekalo na ukázání posledního hlasu. Nakonec se bohužel na RI poroučel Hayden a já tak můžu maximálně doufat, že se příště vrátí, i když ono je to asi už jedno vzhledem k té pevné trojice...
Co jsem pak hodně nepochopil, byl Jeffův výrok, že příště se máme těšit na to, kdo se vrátí z RI a jak zamíchá s hrou. A není úplně jedno, kdo se vrátí? Stejně ho Tyson, Gervase a Monica hned zase vykopnou a pak se zbaví i Ciery (případně opačně)...

Fandím: Ciera, Tyson a na RI Hayden
Tina je naprosto zbytečná a jen díky obrovskému štěstí se stále drží ve hře, Laura je takový Ozzy v ženském podání (silná v soutěžích, ale naprosto neschopná v sociální hře) a Gervase s Monicou se celou dobu jen vezou a neudělali ani jeden tah, kterým by mě přesvědčili, že by si výhru zasloužili...

Dílu dám 80% s dodatkem, že kdyby Hayden a Ciera hru otočili ve svůj prospěch, dal bych určitě víc.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
huli
Příspěvky: 42
Registrován: 26 srp 2013, 22:57
Nejoblíbenější série: Austrálie, Afrika, Guatemala, HvV
Nejoblibenější hráči: Jerri, Lex, Yul, Marty, Jim, Malcolm
Nejméně oblíbené série: Caramoan

Re: S27 - Blood vs. Water - EP13

Příspěvekod huli » 12 pro 2013, 13:59

OT : presne jak jsme asi kazdy cekal, Jeff potvrdil, ze v nedeli pri zaverecnym dilu a naslednym reunionu budou vsichni hraci na podiu, timto zdravim Corinne a ostatni.

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S27 - Blood vs. Water - EP13

Příspěvekod Earl » 12 pro 2013, 15:44

Monica šancu na výhru nemá. Katie, Vytas, Aras a ak by v porote sedel Hayden alebo niekto z jeho aliancie tí jej hlas nedajú. Ak by tam sedela spolu so Cierou a Tysonom asi by to vyhrala Ciera, ak proti Gervovi a Tysonovi tak myslím, že skôr Tyson kedže Gerv dosť provokuje ľudí. Z RI by na výhru mala už len možno Tina ale neverím, že sa vráti. Poprípadne Hayden. Laura by nedostala hlas od Vytasa, Arasa a myslím, že ani od ostatných až na Cieru.
Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP13

Příspěvekod brninho » 12 pro 2013, 15:56

Epizoda opět celkem slušná, měla spád, chvíli tu byla i naděje na zvrat, nakonec to dopadlo očekávaně...
- naštěstí se nenaplnila moje obava, že by Tina zahodila soutěž, za to má malý nevýznamný plus
- Ciera po Haydenovi převzala titul "vítěz epizody", to jak dokázala i přes časovou ztrátu vyhrát IC si zaslouží uznání, naopak Tyson s Haydenem trestuhodně prohospodařili náskok, dál to hákování Monicy na svou stranu- skoro jsem měl pocit, že ji už má, rozhodně materiál do nějáké další sezony
- kmenovka dobrá, Gervase se zas trochu shodil, z obou stran padaly logický argumenty, bohužel konečná volba Monicy ať jsme si to přáli nebo ne byla celkem logická, asi už s Tysonem a Gervem nebudou kamarádi do konce života ( :D ), ale nebylo kam uhnout
- v soutěži o návrat do tábora samozřejmě fandím Haydenovi, ale vzhledem k jeho troufnu si říct tristním výkonům v soutěžích o individuální imunitu (přitom v BB challenge beast) ho rozhodně nefavorizuju, [spoiler]i když indície k překvapení (v podstatě jeden díl věnovaný volbě Ciery vyloučit matku- myslím, že Laura se tedy nevrátí) tu jsou[/spoiler]

Hodnocení dílu: 80 %
Fandím: Ciera, Hayden, Laura, Tyson
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

HankaH
Příspěvky: 7
Registrován: 09 lis 2013, 16:32

Re: S27 - Blood vs. Water - EP13

Příspěvekod HankaH » 12 pro 2013, 15:58

Oproti většině mě tato série baví a díky Cieře a CB rozhodně není nudná.

RI: Bylo jedno, jestli vypadne Katie nyní a Tina příště nebo naopak. Možná si Tina uvědomila, že by musela jít Katie pomoci, aby to vůbec zvládla :D .

TC: Hayden a Ciera mluvili úžasně, takže jsem si také myslela, že Monika změní strany. Na druhou stranu, Monice by už nepomohlo nic a na závěrečné TC by byla vždy jen do počtu. Trošku jsem doufala, že se to ještě maličko zamotá, např. že Monika změní hlas, ale Tyson použije imunitu pro Gervase. Nebo kdyby alespoň použil imunitu, byla by další epizoda otevřenější.

Fantím Tysonovi a Cieře. Tyson si to zaslouží a vypadá to, že opravdu vyhraje. U Ciery se mi od začátku líbí, jak hraje a uvažuje, až na drobnost, kdy se nelogicky rozhodla pro Tysona a Gervase místo Haydena a Caleba :-?.

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP13

Příspěvekod miky253 » 12 pro 2013, 16:29

A ještě jedna poznámka k Monice: To, že si celou dobu myslela, že Tyson tahal kameny jen kvůli ní a vůbec jí nenapadlo, že mu ani nic jiného nezbývalo, pokud si chtěl udržet většinu, a že jí to musela vysvětlit až Ciera, to snad ani nemá cenu komentovat :lol:
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
Stochey22
Redaktor Webu
Příspěvky: 51
Registrován: 21 říj 2013, 19:29
Nejoblíbenější série: Micronesia, HvV, Philippines, Pannama
Nejoblibenější hráči: Parvati, Ciera, Jefra, Malcolm, Carter, LJ, Pete (S)
Dustin a Candice, Max a Katie (TAR)
Janka, Božka. Lucia, Paťo, Andrea (F)

Re: S27 - Blood vs. Water - EP13

Příspěvekod Stochey22 » 12 pro 2013, 16:31

Nemôžem si pomôcť ale pre mňa asi najlepší diel tejto série :). Nečakal som že by mohla vyhrať Ciera imunitu a asi ani ona ale bola strašne zlatá ked sa z toho začala tešiť. Je mi ľúto že vypadol Hayden ale len z toho dôvodu že Ciera je sama inak mi je Hayden celkom ukradnutý. a musím povedať že Katie vyzerala fakt dobre na kmeňovke výrazná zmena :D

Fandím: jednoznačne Ciera no a hned za ňou Tysonovi
Neznášam: Gervase začal mi vadiť. V Borneu mi na začiatku nevadil potom som ho už ale vážne nemusel a teraz sa to presne opakuje lezie mi na nervy pomaly viacej jak Monica
Ostatný su mi v celku jedno ako dopadnú ale diel pre mňa skoro 100% :)
Richard, Kelly, Greg (S01), Elisabeth (S02), Ethan, Lindsey, Kelly, Kim P.(S03), Tammy, Rob (S04), Brian, Robb (S05), Jenna, Heidi, Rob (S06), Darah, Andrew (S07), Eliza, Julie (S09), Bobby-John, Stephanie, Tom, Jenn, Ian (S10) Jaime (S11) Danielle, Terry, Aras (S12), Parvati, Jesicca, Adam, Jonathan (S13), Michelle, Boo (S14), Todd, Amanda, Courtney, P.G. (S15), Alexis, Natalie (S16), Matty (S17), Siera, Brendan, Erinn (S18), Natalie, Kelly, Brett (S19), Brenda (S21), Andrea, Grant (S22), Whitney, Keith, Jim (S23), Chelsea, Kim, Troyzan (S24), Carter, R.C., Jeff, Pete, Malcolm (S25), Eddie (S26), Hayden, Ciera, Vytas (S27), Morgan, LJ, Jefra, Spencer, Sarah (S28)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP13

Příspěvekod milan » 12 pro 2013, 17:43

Som neskutočne sklamaný, ani to nemá cenu dopodrobna komentovať,
Monica je až priveľmi preafektovaná a to ako sa snaží hrať sa skôr rovná sraniu do hry iným (viď Tyson a jeho reakcia, keď jej povedal o HII a ona tam prepočítava hlasy).
Posledný HERO tejto série Hayden sa pakoval na RI, som docela sklamaný, Monica by podľa mňa v trojke so Cierou a Haydenom mala väčšie šance sa obhájiť na FTC, ako pri tom, že bude toaletný papier v ruke Tysona, ktorý čím ďalej je istejší víťaz.
Pri Gervaseovi aspoň viete prečo Survivor nevyhrávajú černoši, a aj ten jeden čo vyhral bol vo finále s 2 ďalšími. Proste afekt, nevie si držať úst, a pritom bol veľmi v pohode a sympatický povedzme do 10. dielu, posledné 2 kmeňové rady je to preafektovaný černoch s tými ich exentrickými výbuchmi mimiky a gestikulácie.
Je veľmi pravdepodobné, že na ďalší diel sa vratí niekto z dvojice Laura/Hayden, Tine nedávam takmer žiadne šance, ale môže prekvapiť, súťaže na RI sú veľkým sklamaním.
Celkom som rád, že to aj končí, od zlúčenia ma to vôbec nebaví, hlavne tou kravou Monicou, ktorá už keď všetci vedia ako hlasovala, pozerá do zeme, a len ukazuje svoju slabosť.
Z reakcíi poroty je jasné, že Gervase v prípadnom fínale dostane kapky ala Sheppard v S22.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S27 - Blood vs. Water - EP13

Příspěvekod cypher.eu » 12 pro 2013, 17:43

Laura zase nakopala prdele na RI, ale vzhledem k protivníkům to moc nepřekvapilo. Moc mě nebavily komentáře Jeffa cílený na vyvolání emocí, ale co nadělám... taky mě překvapilo, že Tina neodstoupila ve znamení Katie :shock: :?

Ciera nezapře geny po mamince, hezky otočila soutěž o imunitu ve svůj prospěch :idea: Odměna zase tragická a extrémně nízkonákladová...

Kmenová rada zase perfektní, Hayden zase dobře útočil argumenty, tentokrát i perfektní Ciera, Gervase zase perlil a udělal ze sebe ještě většího vola, než minule... nakonec Monica zůstala věrná lidem, co si s ní vytíraj pr*el, takže se nám pakoval Hayden, kterej má naštěstí šanci se vrátit díky RI, i když to bude mít proti Lauře dost těžký, hlavně když zas bude soutěž vytrvalostní...

No doufám, že když se teď Monica kouká doma, jak si s ní Tyson pohrával a jeho komentáře s Gervasem na její osobu, tak že se dost chytá za hlavu a to jí přeju :mrgreen: Pokud se dostane na FTC, tak snad bude grilovačka ve stylu minulé řady a FTC 8)
Završením Survivora měla být 40. řada

Kenshin
Příspěvky: 15
Registrován: 24 zář 2013, 18:29

Re: S27 - Blood vs. Water - EP13

Příspěvekod Kenshin » 12 pro 2013, 17:51

Nemyslím si, že Ciera podávala Monice zmysluplné argumenty. Naopak sa mi páčilo, aký kamenný vážny výraz udržala Monica po tom, čo sa ju Ciera pred TC snažila presvedčiť, že Tyson pre ňu riskoval kamene "...pretože vedel, že on bude ďalší...". Najmä keď už sama vedela, že Tyson mal vo vačku do zálohy ešte HII. Už z toho sa dalo čítať, že ak toto má byť najlepší Cierin argument, ktorý nám dokáže kamera poskytnúť, tak je to riadna bieda.

Btw, som rád, že sa TIna neobetovala pre svoju dcéru. Najväčším šokom by totiž bolo pre mňa prebojovanie sa Tiny do Final 3, ktorá by tam s nastávajúcou porotou i cez svoju senilitu zrejme porazila hocikoho. :fuck:

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP13

Příspěvekod Lifty » 12 pro 2013, 17:53

RICH: Prohlížel jsem si novinky na internetu, místo toho, abych to sledoval, protože to byla recyklace otřesné soutěže, ve které navíc soutěžili lidé, jejichž osud mi byl putna... A taky se tam strašně plakalo a dojímalo...
Dění v táboře: PřePeppřeno...
ICH: Soutěž, ve které mi přišlo nejnapínavější to, jakou větu vlastně mají složit...
TC: Konečně, tady to začalo. Válka argumentů a Tyson, který jen seděl a nechal Gervase, ať se hádá za něj. :D
Hayden a jeho reakce na Katie :D
Hayden vypadl v nejlepší možný čas. Příště nakope maminám zadek a... Třeba i ostatním ve finále! Docela mě překvapilo, že je finále už teď, myslel jsem, že si ho nechají až na příští týden.
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
Jean
Příspěvky: 56
Registrován: 07 zář 2013, 18:06
Nejoblíbenější série: Survivor: 8 - All Stars, 13 - Cook Islands, 18 - Tocantins
TAR: 2, 9, 15
Nejoblibenější hráči: Survivor: Richard Hatch / Stephenie / Yul / Courtney / Tyson
TAR: Oswald a Danny (S2 + All stars I.) / BJ a Tyler (S9) / Nicolas a Donald (S12)
Bydliště: Praha

Re: S27 - Blood vs. Water - EP13

Příspěvekod Jean » 12 pro 2013, 17:56

Panebože, jak je možný, že tam ještě Tina je? Už mi to nedělá dobře. :vomit:
Navíc přítomnost Redemption Islandu po sloučení hru naprosto kazí a nenechává rozvinout potenciál BvW, je to vidět víc každym dílem. Mímochodem pamatuje si někdo, kdy byl naposledy treemail? Asi Jeff šetří po odměnách i na poště.
:down:
Randy is my spirit animal

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S27 - Blood vs. Water - EP13

Příspěvekod zdenek000 » 12 pro 2013, 18:33

RI- Zase tam vedla Laura. což nebylo žádné překvapení. Docela mě mrzelo, že odešla Katie. Aspoň jeden duel přežít mohla. Škoda
Nepochopil jsem moc proč tam dávali rozhovor mezi Monicou a Gervasem, jelikož mi to přišlo úplně zbytečný.
ICH- Konečně si trochu i zaplavali, takže to bylo trochu jiný. Ciera doplavala poslední a dokjončila první. Za to má docela obdiv. Rozhodně dělá tu hru zajímavou.
Pak se v táboře snažila přemluvit Monicu a doufal jsem, že se jí to povede ale bohužel no.
TC-Vtipnej byl Haydenův komentář na Katie a Ciery odpověď :D
Jinak to, co řikal Gervase na TC bylo šílený. Ten člověk nemá šanci vyhrát.
můj tip na F3: Tyson,Gervase,Monica->bohužel to bude strašný
Gervase- V týhle sérii nepředvedl nic kromě toho, jaký měl kecy po výhře imunity a na posledních TC. Pak jenom kývl na všechno, co Tyson řekl.
Monica-Šíleně otravná, která je ještě ke všemu věrná, tak nic nepředvedla. Ciera jí řekne pravdu a ona stejně nic.
Tyson-Výhru si zaslouží, ale nikdy nebyl mým oblíbeným hráčem a nikdy nebude, takže mu to nepřeju.
Doufám jinak, že se tam nějak Ciera dohrabe a vyhraje. Jinak snad se vrátí z RI Hayden. Laura by taky mohla při té horší volbě.
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP13

Příspěvekod Lifty » 12 pro 2013, 20:41

Dneska mi bylo teda hlavně hodně líto, že jsou Tyson a Hayden proti sobě... Líbilo by se mi, kdyby byli v alianci spolu. Taky by to mohlo být napínavější finále.
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S27 - Blood vs. Water - EP13

Příspěvekod cypher.eu » 13 pro 2013, 01:47

Pokud se nestane zázrak a bude finále Tyson, Monica, Gervase, tak si myslím, že budeme mít dalšího vítěze s plným počtem hlasů (Tyson), protože ti dva další zmínění jsou naprosto tragičtí a fakt nevím, kdo by jim z poroty mohl dát hlas po výkonech v posledních 2-3 epizodách...
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP13

Příspěvekod miky253 » 13 pro 2013, 08:32

milan píše:Monica je až priveľmi preafektovaná a to ako sa snaží hrať sa skôr rovná sraniu do hry iným (viď Tyson a jeho reakcia, keď jej povedal o HII a ona tam prepočítava hlasy).

Můžete mi někdo vysvětlit, co to vlastně s tím počítáním hlasů mělo být? To vážně chtěla dělit hlasy na 2 a 1, když proti nim jsou dva lidi, takže v případě zahrání HII by jim ten 1 hlas nijak nepomohl? :roll:

Kenshin píše:Nemyslím si, že Ciera podávala Monice zmysluplné argumenty. Naopak sa mi páčilo, aký kamenný vážny výraz udržala Monica po tom, čo sa ju Ciera pred TC snažila presvedčiť, že Tyson pre ňu riskoval kamene "...pretože vedel, že on bude ďalší...". Najmä keď už sama vedela, že Tyson mal vo vačku do zálohy ešte HII. Už z toho sa dalo čítať, že ak toto má byť najlepší Cierin argument, ktorý nám dokáže kamera poskytnúť, tak je to riadna bieda.

Tak Tyson HII nezahrál, protože si myslel, že k remíze nedojde a když k remíze došlo, tak už ji zahrát nemohl, takže moc nechápu, jak s tímhle HII souvisí.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP13

Příspěvekod milan » 13 pro 2013, 09:08

Monica nieje žiadna jadrová fyzička, čo by sa ešte dalo ospravedlniť, len problém je ten, že ona si myslí, že ňou je. Veľmi pretaktizované rozhodnutia, ktoré nemajú ani hlavu ani pätu, strašne sa chce prezentovať ako aktívny člen aliancie a prínos, ale je to horšia verzia Jerri, a vôbec by som sa nečudoval, keby ju Tyson podrezal ako istý hlas v porote :lol:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S27 - Blood vs. Water - EP13

Příspěvekod Doki » 13 pro 2013, 21:03

Díl se mi docela líbil, i tato kmenovka byla dobrá.
RICH: Tahle soutěž je neskutečně ohraná, a znovu v ní dominovala Laura. Čekal jsem, že se Tina obětuje za Katie, ale to se nestalo a Katie se stala 4. porotkyní.
Hayden & Ciera chtěli přetáhnout Monicu, aby se k nim přidala, ale Monica cítila, že by měla zůstat s Coconut Bandits.
IC: Ciera z posledního místa v plavání dokázala vyhrát imunitu a na další trapnou odměnu si vzala Haydena.
V táboře Ciera Monice říkala, že Tyson & Gervase pomlouvají Monicu a že by měla přejít.
TC: Hayden měl opět skvělé argumenty a teď mu k tomu pomohla i Ciera. Po tomhle jsem si myslel, že Monica s nimi opravdu bude ale ono se to nakonec nestalo a na RI šel bohužel Hayden.

mikro
Překladatel
Příspěvky: 86
Registrován: 26 srp 2013, 12:10

Re: S27 - Blood vs. Water - EP13

Příspěvekod mikro » 14 pro 2013, 14:29

Tak jenom úplně ve zkratce.
Monica i Gervase jsou úplně tragičtí, doufám že se oba dostanou do finále, kde je porota absolutně rozdrtí. Gervasovi jsem zpočátku fandil, ale když už podruhé takhle vybuchl na kmenovce, dělalo se mi z něj zle, otřesná sociální hra, kdyby držel hubu a jen se vezl ve stínu Tysona, mohl ve finále s pomocí dobrých argumentů vyhrát, takhle nemá šanci. Monica neměla šanci na výhru nikdy, ale u ní aspoň musím pochválit, že na svůj věk je velmi dobrá v soutěžích, stejně jako Laura.
Ciera a Hayden oba výborní, když dala Ciera imunitu, radoval jsem se spolu s ní, aspoň si napravila reputaci po těch několika zpackaných soutěžích na začátku série. Oba na kmenovce hodně dobře argumentovali, škoda že Monicu nepřetáhli, jako vítěz by mi jeden z nich seděl víc.
Na finále jsem zvědavý, ale mám pocit že už mě nemůže moc překvapit, finálová trojka je teď de facto jasná.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP13

Příspěvekod milan » 14 pro 2013, 14:34

Celkovo sa mi nepáči systém, že ak už je RI tak hráča vracajú k TOP4 (defacto s tým hráčom TOP5), v takom štádiu hry, pri F3 je na 99,9% isté, že je tam aliancia 3, takže ďalšieho nepotrebujú (a nie zrovna človeka, ktorý má isté hlasy od poroty, len vďaka tomu, že bol na RI a prežil ho a podobne...) celkovo RI stráca u mňa zmysel po zlúčení... (pred zlúčením vlastne tiež, lebo ak idú 2 kmene do zlúčenia v rovnakom počte, respektíve +/- 1 tak tento hráč si to odserie ako prvý, buď aby sa nepridal na stranu jedného či druhého, alebo nezmenil počty).
Neviem prečo sa nad týmto Jeff nepozastavuje, ak chce zamiešať karty s navrátilcom z RI, trebalo ho dať už v tomto diely, pri stave 3 vs. 2 (2+1) a mal by znova zaujímavu TC a mohol sa radovať, aký je génius.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Petr001
Příspěvky: 1
Registrován: 11 říj 2013, 21:46
Nejoblíbenější série: S20,S18,S16,S25,S02,S22,S13
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Parvati Shallow, Boston Rob, JT, Malcolm, Andrea, Coach, Yauman, Yul, Vytas,Hayden,Ciera
Nejméně oblíbené série: One World, Thailand, Nicaragua

Re: S27 - Blood vs. Water - EP13

Příspěvekod Petr001 » 15 pro 2013, 00:17

Mě se díl líbil.
Na RI opět naprosto s přehledem vyhrála Laura, Tina naštěstí nenechala Katie vyhrát,
ICH - Vyhrála Ciera i přesto, že měla opravdu velkou ztrátu, překvapila .
Po ICH Ciera výborně tlačila na Monicu, čekal jsem, že pujde proti Tysonovi, bohužel.
TC - Ciera a Hayden opět skvěle argumentovali, velká škoda, že Monica nešla s nimi .Monica je úplně mimo, nemá tam co dělat.
Doufám, že se z RI vrátí Hayden.

Ciera by si zasloužila být v nějaká další AllStar sérii, opravdu mě baví.

Fandím : Hayden, Ciera -- Jestli vyhraje Tyson, tak to taky přežiju.

Uživatelský avatar
SiGi
Sponsor
Příspěvky: 37
Registrován: 27 srp 2013, 16:21
Nejoblíbenější série: S25 - Philippines
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm
Bydliště: Ostrava

Re: S27 - Blood vs. Water - EP13

Příspěvekod SiGi » 15 pro 2013, 09:20

HankaH píše:Oproti většině mě tato série baví a díky Cieře a CB rozhodně není nudná.

RI: Bylo jedno, jestli vypadne Katie nyní a Tina příště nebo naopak. Možná si Tina uvědomila, že by musela jít Katie pomoci, aby to vůbec zvládla :D .

TC: Hayden a Ciera mluvili úžasně, takže jsem si také myslela, že Monika změní strany. Na druhou stranu, Monice by už nepomohlo nic a na závěrečné TC by byla vždy jen do počtu. Trošku jsem doufala, že se to ještě maličko zamotá, např. že Monika změní hlas, ale Tyson použije imunitu pro Gervase. Nebo kdyby alespoň použil imunitu, byla by další epizoda otevřenější.

Fantím Tysonovi a Cieře. Tyson si to zaslouží a vypadá to, že opravdu vyhraje. U Ciery se mi od začátku líbí, jak hraje a uvažuje, až na drobnost, kdy se nelogicky rozhodla pro Tysona a Gervase místo Haydena a Caleba :-?.


Jo, největší souhlas z této diskuze


Zpět na „S27 - Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti