S27 - Blood vs. Water - EP14

Palaui Island, Cagayan, Philippines
September 18, 2013 – December 16, 2013
Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod Lifty » 17 pro 2013, 17:29

Jo a pořád jsem tajně doufal, že udělají finálovou dvojici. To by bylo naprosto skvělé! Ono finále ve dvou bývalo vždycky lepší, ať už skrze to napínání, koho si vlastně osoba s imunitou vezme do finále nebo z většího prostoru při obhajobách...
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod milan » 17 pro 2013, 17:32

F2 ma aj inú výhodu a to fakt, že dvaja v aliancii sa takmer nikdy nedostanú nakoniec a sú súčasťou nejakej väčšej aliancie, tu sme pri F3 mali vyslovene F3 istú už 2-3 diely minimálne, preto ani Monica nič nespravila, neriskovala nič. To je totálna vada toho systému, F2 má väčšie čaro.
Na druhej strane F3 tam dali schválne pred rokmi, lebo často vypadol zaujímavý hráč práve tesne pred finále (viď S10 & S12).
Ja osobne preferujem F2, ten kto dostal sekerou do chrbta, takmer vždy griluje finalistov.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod Lifty » 17 pro 2013, 17:53

Ono na třetích místech končila většina mých oblíbenců (S3, S6, S7, S11 a S12) ale alespoň to byla zábava sledovat. Od finálových trojic to ztratilo svoje kouzlo původních Survivorů. Pak už jen oddělávali to, co mě právě nejvíc bavilo - soutěže o auto, úžasné odměny, které nebyly jen zážitek pro hráče, ale i pro diváky, Jeffovo cestování ze závěrečné kmenové rady, kompletní intro a teď dokonce i ty vzpomínky na bývalé hráče, zakončené závěrečnou hrou o imunitu. Tyto maličkosti mi neskutečně v nových řadách chybí. A takový RI mě svého času nas.a úplně, protože naprosto ztratilo kouzlo vyřazování hráčů bez možnosti návratu nebo šance, že ještě někdy uvidíme twist z perlových ostrovů a kmenem, který se mohl vykoupit. Sice to tehdy vrátilo do hry jednu z nejhorších osob v historii Survivoru, ale vzpomínám na to rád.
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod adesso » 17 pro 2013, 18:23

U té Panamy mě mrzí asi nejvíc,že nebyla F3. Jinak taky u S3,S6,S7,S11. To je tak všechno. Naopak si představte si, že v Caramoanu by byla F2 a v ní Dawn-Sherri :vomit:
My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod Doki » 18 pro 2013, 07:51

To nemohli dát intro ani do finálového dílu? :cry:
RICH: Trochu dělaná pro malé ženy, a proto ji i vyhrála Tina, které jsem návrat do hry přál nejméně, protože Hayden i Laura by měli aspoň nějakou tu šanci vyhrát IC.
IC2: Nová soutěž potěšila :idea: , sice byla jednoduchá, ale připadala mi zábavná. Vítězovi Tysonovi to spadlo jen na začátku, takže vyhrál zaslouženě.
Tina & Ciera se snažily přetáhnout Monicu, a Monica začala vytahovat, že ji všichni šikanují.
TC: Ještě byla nějaká malá šance, že Monica flipne, ale Tyson zachránil Gervase HII a tím bohužel vypadla Ciera.

IC2: Skvělá soutěž, konečně se museli naběhat! Nakonec se rozhodovalo v skládačce a Tyson opět vyhrál.
Nyní se Tina pokoušela přetáhnout Monicu, aby mohla dělat s Gervase soutěž v rozdělávání ohně, ale každému muselo být jasné, že Monica by neflipla.
TC: Monica opravdu neflipla a tím se potvrdilo, že RI je po sloučení k ničemu, protože vypadla Tina.

Mrzelo mě, že nebyl Rite of Passage. :down:
FTC: Porota nebyla nějaká zahořklá a tak byla FTC docela nudná. Tyson se objahoval nejlépe, zatímco Monica se při každé otázce, kterou dostala, rozbrečela.
Nakonec vyhrál Tyson, který si to opravdu zasloužil. Tysonovi jsem v této řadě fandil, ale pořád si myslím, že je arogantní. Navíc jeho hry v Tocantins a HvV byly směšné.

Uživatelský avatar
kuxik009
Garant
Příspěvky: 9
Registrován: 27 srp 2013, 21:05
Nejoblíbenější série: Novější: Philippines, Caramoan, San Juan del Sur
Nejoblibenější hráči: Novější: Three Amigos, Cochran, Natalie (s29), Keith
Nejméně oblíbené série: The Australian Outback, Guatemala, Toscantins, One World

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod kuxik009 » 25 pro 2013, 12:23

Monica je fakt marná, každou epizodu jsem si říkal: "Jo, tak teď už na 100 % změní alianci!", a nikdy nic. Každou epizodu pořád víc a víc utvrzovala diváka že zradí, a nikdy nic. Jinak vítěz si to zasloužil, ještě že nevyhrála Monica, ale myslím, že Gerv by si zasloužil alespoň to druhé místo.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod milan » 25 pro 2013, 12:29

Ja si práve myslím, že produkcia vedomá si toho, že sa vlastne nič nestalo, chcela u nás vyvolať ten pocit, ako Monica bojuje s tým, ku komu sa pridať, je to poslednú dobu taký trend, videli sme to aj v S26, ako vedia slušne postrihať kmeňové rady aby boli napínavé (viď príklad s troma amígos, keď bol záber ako Malcolm čaká a pritom v inom zábere bolo jasné, že sa postavil hneď), tu sme videli tiež také "triky" aj nejakých kmeňových radách tiež. Podobne zase ako Monicu zostrihali v minulých sériach myslím, že Dawn/Sherri a tiež Lisu. To máš podobné ako keď Jeff povie, že budúca séria bude úžasná a neviem aká :lol: to vravel aj pri OW, aj pri Caramoane a podobne, veľké ovplyvňovanie toho čo vidíme a čo počujeme, ale to je svet TV, beriem to osobne z rezervou.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod Rendy » 25 pro 2013, 13:30

Jak mě série začala někdy v půlce bavit, tak byla nakonec úplně dobitá demencí všechno okolo Tysona. Tyhle strategické kroky, kterými se tam Monica oháněla...něco takovýho mělo přijít už mnohem dříve. Pak už to bylo jen takové zmítání v agonii. A dodělala to Tina, když se vrátila z RI a začala tlouct do Moniky :lol: Tina je dinosaur, který v těhle sériích už nemá vůbec co dělat. To samé Gervase. Kdyby neudělala Ciera osudovou chybu, korunka by ji nakonec slušela. Ale stejně jako [spoiler]Tyson dojebal HvsV[/spoiler], třeba se z toho poučí i Ciera a ještě ji uvidíme, vůbec by mi to nevadilo :idea: Průběh RI se mi nakonec líbil, to že vyhrála Tina mohlo karty zamíchat a nakonec se tak i stalo...ale to by nesměl mít Tyson imunitu a být tam jako na pikniku mezi blbečkama.

+ Ciera umí hezky působit na lidi, škoda osudové chyby
+ Aras pěkná řeč na FTC

- Tyson to měl až moc v kapse a epizodu jsem ani neviděl celou a přetočil ji
- Tina je dinosaur a neschopná
- Gervase je dinosaur a neschopnej
- Vytas je malej kluk
Obrázek

lakit
Příspěvky: 15
Registrován: 07 zář 2013, 19:40
Nejoblíbenější série: Mikronésie, HvV, Austrálie, Amazonka, Perlové ostrovy
Nejoblibenější hráči: Parvati Shallow, Andrea Boehlke, Rob Mariano, Richard Hatch, Eliza Orlins, Elisabeth Filarski, Cirie Fields, Amanda Kimmel, Shii Ann Huang, Stephenie LaGrossa, Rob Cesternino a mnozí další
Nejméně oblíbené série: Thajsko, Nicaragua

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod lakit » 25 pro 2013, 22:42

Nejprve se z RI do hry vrátila Tina, ale tím překvapením ve finálovém dílu odzvonil zvonec. Kdyby se z RI vrátili Hayden nebo Laura, byli by zřejmě vyloučeni ještě před Cierou a ta by měla alespoň minimální naději proniknout do finále. Po jejím odchodu už mohla proběhnout předčasná korunovace Tysona (Ciera byla jeho poslední vážnou soupeřkou a myslím, že by ho ve finále porazila) a šlo jenom o to, jestli dostane všechny hlasy poroty. Nakonec jsem docela rád, že jeden hlas šel k Monice (především za její výkony v soutěžích) a porazila tak nafoukaného Gervase.
Pohádka „Jak hloupý Honza z 20 série ke štěstí a k rozumu přišel“ se dočkala happyendu a i když Tysona nemám rád, jeho vítězství se dá brát jako zasloužené. Nejvíce ze všech kontroloval hru a také jí řídil směrem, který mu vyhovoval. Monica mi v její původní sérii nevadila, ale tady mi moc sympatická nebyla. Gervase působil ze začátku jako zábavný prvek, ale s blížícím se koncem hry znatelně narostlo jeho ego a choval se jako idiot.
Finále postrádalo napětí a gradaci, jakou by beze sporu mělo, kdyby ve finále seděli vedle Tysona Hayden a Ciera (pak bych vůbec netušil, kdo vyhraje).
Stejně jako mnozí další se ale ptám – proč nebylo ani v této poslední epizodě intro? Proč se nenajdou tři minutky času na vzpomínkovou rituální cestu s ohlédnutím za již vyřazenými hráči. A našla by se i řada jiných věcí, na které se nedostalo nebo byly hodně zkrácené (a nejenom v tomhle díle).
FTC byla relativně klidná bez ostřejších výpadů, přesto měla zejména Monica často slzy na krajíčku. Nejlepší byla otázka Arase, při které se vlatně Monica i Gervase shodli, že vítězem by měl být Tyson. Dobrá narážka na Tysona a jeho povahu přišla i od Katie.
Šek na milion dolarů si tedy odnesl sebestředný, arogantní a srandu milující mormon (i když se v téhle řadě krotil a neopakoval každých pár minut, jak je úžasný).
Teď si dva měsíce počkáme na 28. sérii plnou nováčků, tak snad se v ní objeví alespoň pár hráčů přinejmenším takových kvalit jakou měli v této řadě Ciera a Hayden.

Uživatelský avatar
JamesBit007
Příspěvky: 2
Registrován: 23 pro 2013, 14:51
Nejoblíbenější série: Austrálie, Cook Islands, Heroes vs. Villains, All Stars, China
Nejoblibenější hráči: Elisabeth, Stephanie, Eliza, Corinne, Amy, Brenda, Chelsea, Andrea, Christa / Colby, Ethan, Penner, Couch, Ozzy.

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod JamesBit007 » 29 pro 2013, 19:33

Tyson zasloužený vítěz.

Musím se smát, když tady čtu, že by ho Ciera porazila. Nechápu ani, z jakého důvodu je tady chválena její hra. Samozřejmě rozumím tomu, že pěkná holka = nějací příznivci, ale jinak.... opravdu nic moc.

Shrňme si to, jaká hráčka CIera byla:
1. V soutěžích slabota od prvního do jejího posledního dne.
2. Úvod: aktivita žádná, ve svém kmeni byla na odstřel. V podstatě děkuje za přežití Coltonovi, ani neví, chudinka, jak.
3. Později dělá ocásek alianci, kde má "hezké" čtvrté místo.
4. Dokonce celá strachy bez sebe umravňuje mámu, aby nedejbože její ocáskovské místo neohrozila. Tím vlastně paralyzuje jednu z nejtvrdších hráček. Ta se sice celá rozplývá, jak její dcerka dospěla, ale v podstatě jde o pasivní, zbabělou hru.
5. Vyloučení mámy není žádný mimořádný tah, ale vyloučení přirozeného spojence, se kterým vlastně ani nezkusila hrát žádnou hru. Ani za vyloučení nezískala žádné výhody, prostě ji napsala a bylo to. Ani ji nemuseli přemlouvat, sama se nabídla.
6. To jak ji Hayden přetáhl na radě proti Tysonovi, také nesvědčí o velkém intelektu. Nepromyšlený tah.
7. Její "velké" přemlouvání Moniky bylo na úrovni babských pomluv. Ubohé. Navíc lživé.

Hlavně, že vždycky zdůrazňovala: "promluvily jsme si jako dvě ženy" :-) Nene, Ciera hrála tuhle hru hodně nevalně..... :oops:
Do hrdinek téhle hry (a nebylo jich málo), které kontrolovaly dění, má kilometry daleko. Vlastně nikdy nic nerozhodla ani nedokázala.
Bída! :-)

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod Pietro » 23 led 2014, 21:49

No ty bláho...

Já jsem se dušoval na konci minulého dílu, že mám ještě tři ze čtyř favoritů ve hře. Lusknu prsty a všichni jsou ze hry... Haydena a Lauru zabrzdila váza a k mé nelibosti to vyhrála Tina.

Vzápětí jsem doufal, že jí vyhodí, a bude klid. ne, odnesla to Ciera a pak, ač se mi to příčilo jsem byl nucen držet palce Tině, aby se to aspoň kapku ještě zmotalo.

Houbeles, Tyson vyhrál a konečně jí utnul tipec. Co se Pepřenky týče, ke konci z ní byla spíše Slánka, protože takový vodopád slz nepředvedla ani zoubková víla Dawn v minulé sérii. O zaříznutí Haydena, Ciery a Tiny nemluvím, protože bych musel být sprostý a asi bych byl banován.... Ona jim slíbí první poslední, ale pak si to rozmyslí a třikrát po sobě kryla zadky těm dvěma co s ní zametali jak s hadrem... :? :? Brade, sbal prachy a vypadni.

Nakonec až na potřetí vyhrál Tyson a ač jsem nějak nechtěl, aby vyhrál, tak jsem nakonec rád, že to byl aspoň on. :idea: Hrál skvěle, určitě byl jedním z těch lepších.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod lacSzlo » 31 črc 2016, 22:22

Finále dokoukáno, překvapivě se na ně dalo koukat v celku a ani jsem se moc nenudil na to, že je snad jedno z nejjednoznačnějších v historii :D
Jediné překvapení z celého dílu (a jediné pozitivní taktéž) je dost šokující návrat Tiny z RI a tím pádem taky dost špatně načasované selhání Laury M. Ale i tak super, na to se dalo docela koukat.
Dál hlavně plus za to, že to slušně odsýpalo a přišlo mi, že se nic nevleče. Soutěž, rada, soutěž, rada, rada.
Hlavní hvězdy epizody Tina a Monica, Tina za silný finiš a nezdolnou energii, byla fakt blízko k dorovnání Sandry (a musím říct, že je jedna z těch, které by bral jako druhé dabl vítěze ihned a bez váhání), Monica zas že se nenechala zblbnout a šla do konce s jedinýma lidma, co měla podle mě šanci když ne porazit, tak proti nic získat aspoň nějaký hlasy. Její dilemata a hroucení mě celkem vzaly, protože podle mě nehrála vůbec špatně. Ze všeho nejvíc Monice uškodila její sociální hra. No, a taky to, že je prachatá manželka chlapa, kterýho skoro všichni ve hře nesnášeli :D

Favorit ve final 3: Monica
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod sun.eagle » 19 srp 2017, 14:54

Tak pro mě jeden z nejnesympatičtějších vítězů. Tysona jsem nesnášel už v jeho řadě, a teď se můj dojem z něj jen potvrdil. Je to ale můj subjektivní názor. Ciera a její hra se mi rozhodně líbila víc. Z podceňované holky do počtu se stala intrikánka a bojovnice a byl bych rád kdyby se ještě v nějaké sérii objevila. Z trojice ve finále jsem to přál nejmenšímu zlu a to Monice, sice předvedla kulové ale pro mě lepší volba než ti ti dva slizouni co seděli vedle.
Z ostatních soutěžících mě kromě skvělé Cieri zaujala i její máma Laura, ta její jízda na RI to klobouk dolů, mrzelo mě že na té nejdůležitější soutěži ji opustilo štěstí. Tina byla mdlá, ale v jejím věku...nezbývá než taky smeknout. Zbytek nevýrazný. Caleb třeba předvedl husarský kousek na TC a převzal otěže kmene, ale po sloučení se úplně vytratil. Aras a Vytas dobrý, ale taky vypadli příliš brzo. Hayden měl nějaké momenty hlavně na kmenovkách, ale jinak...
Když shrnu celou sérii tak nadšením zrovna neoplývám. Koncept RI mi prostě nesedí, a v téhle sérii v kombinaci s rodinnými příslušníky to dostává ještě bizarnější rozměr. Stává se z toho spíše telenovela. Chápu že produkce potřebuje nastartovat show novým impulzem, ale ta cesta kterou se vydali se mi nezamlouvá.
Hned ze začátku vypadli jedni ze dvou nejzajímavějších hráčů - Rupert a Candice. Jeden je možná taková směšná figurka a druhá jen hezká tvářička, ale myslím že by dodali hře říz a zajímavost.
Nakonec si ještě dovolím poznámku. Celkem třikrát v historii Survivora bych dal možná ruku do ohně že zasáhla produkce při nalézání tajných imunit. U Russela Hanzte, u Bostona Roba a nyní u Tysona. Ať si říká kdo chce co chce, tak prostě způsob jakým Tyson s minimální nápovědou úplně v klidu a najisto(jasně jsou to sestřihy, ale i tak) najde dvě skryté imunity.....to prostě zavání.


Zpět na „S27 - Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů