S27 - Blood vs. Water - EP14

Palaui Island, Cagayan, Philippines
September 18, 2013 – December 16, 2013
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:46

Epizóda 14
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod Lamik.lamity » 16 pro 2013, 03:58

Scéna, jak Jeff říká, že Laura dominovala v soutěžích a tam záběr na jedinou, kterou nevyhrála :D
Ciero, ty asi nechápeš, že když přijde Laura, tak jste 2, kdežto Gervase a Tyson jsou spolu na 100% a Monča je jejich ocásek
Moc btipná Haydenova poznámka "I´m gonna vote for Jeff"
RICH: Kdybych si měl vsadit, vyhrál ten, na koho bych nikdy nevsadil. Navíc, návrat Tiny bylo přesně to, co se hodí Tysonovi a Gervovi, protože je opravdu marná v soutěžích. Teď už vůbec nevím, v jakém pořadí odchází pryč? To zase nějak zkonili. Na druhou stranu, Laura se i s tím, jak se chvěla udržela celkem dlouho, Hayden udělal zbytečnou chybu
IC: To je ta nejlepší soutěž ever! Ukazuje nám přesně, co každý přeživší potřebuje, navíc kvůli napínavosti můžou poskládat vše, co už postavili zpět. Ale největší hrozba před začátkem hry konečně získala imunitu
Předpokládám, že Monicu nejvíc šikanoval Rupert. Štve mě stejně jako Sherri minulou řadu
TC: Laura vždy vypadá tak dobře během hry... a pak se nalíčí a vypadá strašně! Co se imunity týče, přesně tohle jsem čekal, rozhodně nejjednodušší rozhodnutí. Vyhození Ciery mě mrzí z pohledu, že jsem jí celkem fandil, ale z pohledu Coconut Bandits to bylo to nejlepší, co mohli udělat.
IC: Moc pěkné hřišťátko, rozhodně nic pro Tinu. Jsem celkem rád, že to vyhrál Tyson, teď už je mi vítěz celkem jasně znám. Tina se pravděpodobně pakuje
Mončo, neřeš to, zkrátka jsi v háji, je úplně jedno, jak to dopadne!
TC: Proč Gervase mlví o tom, jak dobré jsou big movy, když jediný, na koho je možné ho udělat je on sám? Nakonec ale přeci jen vypadla Tina, teď mě clkem zaujalo, že vlastně FINAL4 jsou všechno navrátilci. FINAL2 se mi dost líbí, na Monču se*e Bílý tesák.
FTC: Moničin proslov? WTF? Nebyla jsem jejich ocásek, protože jsem se rozhodla jít s nimi na posledních 3 radách? Tysonův a Gervův proslov se mi naopak celkem líbily. Tohle by minimálně Tysonovi stačilo, aby vyhrál Nicaraguu :D Vytas to proslovem slušně rozparádit. Monča mě štve celou dobu a teď probrečela celou radu, prý je konečně Moničky čas, vážně jdi někam! Teď jde Laura. A potřetí! Teď mluví Hayden. A počtvrtý! Ještě Jeff řekne: "Dojdu pro hlasy" a Monča na to: "Teď je Moničky čas a snad pro ně s brekem dojde sama!"
Každopádně, jestli to Monča vyhraje, tak budu opravdu neuvěřitelně nasraný
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
huli
Příspěvky: 42
Registrován: 26 srp 2013, 22:57
Nejoblíbenější série: Austrálie, Afrika, Guatemala, HvV
Nejoblibenější hráči: Jerri, Lex, Yul, Marty, Jim, Malcolm
Nejméně oblíbené série: Caramoan

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod huli » 16 pro 2013, 04:46

Uf, nakonec naprosto zaslouzeny vitez, ale ze jsem se po ty Monicine komedii hodne bal ze ji to slzicky prinesou

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod zdenek000 » 16 pro 2013, 12:37

RI- Lauře se to moc kývalo od začátku, tak byla jen otázka času, kdy jí to spadne a Haydenovi něco asi vlětelo do oka, že si ho pořád šmudlal, až mu to spadlo.
Tak se nám z RI vrátila Tina. Ježibaby se opět sešly akorát znovu proti sobě :D
ICH1-Byla zajímavá a docela napínavá. Nevzpomínám si, že by to bylo v předešlých sériích, tak vymysleli něco nového asi.Když to vyhrál Tyson, bylo jasný, že HII použije pro Gervase. Monica zase hrozila, že udělá nějakej tah pro sebe a stejně slepě věřila Tysonovi a volila s nim. Vůbec jí nechápu. Když vypadla Ciera, doufal, že Tyson vyhraje, i když ho moc nemusim. Je ale to lepší z hrůzy, co tam zůstala.
Pak je Final 5 a oni ještě povolí HII? To je docela blbý teda.
ICH2-Byla to snad jediná individuální soutěž, kde byla potřeba fyzička. Moc se mi líbila a byla docela napínavá. Vyhrál Tyson a měl jistou Final 3.
TC2- Monica zase jenom slepě věřila Tysonovi. Když pořád o sobě mluví ve třetí osobě, tak musí být něco s její mentalitou určitě, protože to neni normální.
Jinak mi tam docela chyběl vzpomínková cesta, kde každý řekne, jak hrál a na konci cesty ten oheň. Nebo an inespálili vlastní tábor. Docela to tam chybělo.
FTC- Nechápal jsme Monicy proslov. Ona se snažila obhájit to nic co udělala a ještě svojí otravnost. Pak jak se rozbrečela, byl vrchol. No přidám-li k tomu ty narážky na Haydena.
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod Earl » 16 pro 2013, 15:45

Tina to proste zabila. :D
Čo as týka ako tak finále trochu nuda, predvítadeľný dej, ak by nemal Tyson HII tak by to malo grády. Takto bolo jasné, že pôjde Ciera alebo Tina a vo F4 ak nevyhrá tá druhá imunitu ide zaňou.
Víťaz zaslúžený, Tyson si nakoniec u mňa našiel sympatie síce až na 3x ale nevadí. Chvíľu som sa bál, že to dajú Monice, ktorá hrala na city ako len mohla, nakoniec jej stačil hlas aby mala druhé miesto ale Gerv sa o to druhé miesto pripravil sám. Nevie hrať hru tak aby nikoho nenasral.
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod rhee » 16 pro 2013, 17:30

Hned na začátku mě dostalo představení Ciery - Ciera made the biggest and the most emotional move the game has EVER seen!!!!! Určitě tehdy udělala dobré rozhodnutí, ale v Americe z toho pořád dělají něco neskutečného. Vím, že když mě můj milovaný vyřadí, tak k tomu měl dost dobrý důvod a peníze přece zůstanou v rodině. Samozřejmě, že bych se nejdřív snažila hrát se svým loved one, ale pokud by to nešlo, tak nemá smysl se ho držet, když nás to dřív nebo později bude stát místo ve hře. Zbytečně to tam všichni prožívají a dělají z toho kovbojku.

Tentokrát musím pochválit všechny tři soutěže. Na RI se po několika nekonečných epizodách vrátili k takové, která vyžadovala nějakou tu fyzičku, vytrvalost a soustředění. Je sice škoda, že nevymysleli nic nového, ale to balancování s vázami je fajn. Nečekala jsem, že se vrátí Tina, ale jak jsem psala u minulé epizody - staly se už divnější věci. Určitě bych to přála víc těm dvěma zbývajícím, stoprocentně by v táboře dokázali udělat větší rozruch a myslím, že o svoje místo ve finále by bojovali víc. A ještě když se vrátím k té soutěži, tak mi zůstává rozum stát nad tím, jak Laura prosila Tinu, ať ji nechá vyhrát. Byl to sice jenom takový zoufalý výkřik, ale stejně...

První soutěž o imunitu mě příjemně potěšila, konečně něco, co je kompletně nové a má to dobrý nápad. Jednoduchý systém, ale bylo to docela efektní. Scéna, kdy se Tyson pomaloučku sunul se svým posledním dílem mě šíleně rozesmála :D

Monica - "I'm tired of being bullied by Tina" WTF?!!! Kdy ji Tina šikanovala proboha? A o chvilku později z ní ještě vyleze, že jí šikanují všichni... :cry: Znovuzrození "Big Move" Lisy z Philippines. Neustálé brečení, mluvení o velkých krocích a přitom poslouchá jak pes. Jediný posun kupředu oproti Lise vidím ve fyzičce, víc nemůže nabídnout. A to je sakra málo. Kdyby aspoň ten Brad za něco stál...

Výborná poslední imunita, určitě nejlepší za dost dlouhou dobu. Celý rozpočet asi vyčerpali na ní, a proto jsme se skoro celou sérii trápili u samých nezáživných soutěží.

Monica na FTC zase předvedla neskutečné divadlo. Mimo hru to musí být dobrá matka a nejspíš i hodná ženská, ale když ji vidím v Survivoru, tak bych si nejradši vypíchla oči a uši, ať to nemusím poslouchat. Obdivuju všechny, co s ní na ostrově tak dlouhou dobu vydrželi.
Vytasi, ty jsi vůl. Nevím, jestli se bál, že si porušením slibu pokazí karmu nebo co, ale hlasování pro Monicu, i když si myslel, že Tyson hrál lepší hru... No nic no. Ještě, že to nebyl rozhodující hlas a akorát zabránil Tysonovi vyhrát s čistým štítem.
Vítěz zasloužený, naprostá spokojenost.

Nemůžu říct, že se po několika posledních zkušenostech těším na Reunion. Nejspíš ho jenom rychle proletím. Stejně čekám, že tam polovinu času zabere některý z bývalých hráčů v publiku (Boston Rob/Hantz/Cochran) a pak samozřejmě na současné hráče nezbude dostatek prostoru a Probst osloví jenom pár vyvolených :vomit:

Vytas Baskauskas ‏@vytasyoga 10h
People ask why I didn't vote for Tyson if I thought he played the best game. It didn't have to do much with the promise I made to him...

Vytas Baskauskas ‏@vytasyoga 10h
... instead it was about second place. I knew the votes were going to Tyson. I wanted to honor @monicaculpepper for her strength with 2nd!


To už si ten Gervase zasloužil druhé místo 10x víc než Monica...
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod milan » 16 pro 2013, 17:44

Rozmýšľam práve či všetok bušný prach odpálim tu, alebo cez víkend v mojom zhrnutí série na webe.
Ale uvidím, ako sa rozpíšem.

RICH: Zrecyklovaná súťaž zo S22 v rovnakej fáze, výhoda pre ženy s nízkym ťažiskom tela. Súťaže celkovo sklamaním tejto série komplexne.
Vypadnutie Haydena zabolelo, tak ako som ho neznášal v BB12 tak som ho tu miloval, našiel som si k nemu cestu, a je to pre mňa taký Malcolm F. minulých sérii, veľký sympaťák, ktorý by si zaslúžil návrat (a viem si predstaviť alianciu troch amígov no. II kde by boli obaja).
Tina sa ukázala ako suka, s tou poznámkou k Laure, škoda, že Laure sa vrátila tá dvojitá pomoc Tine v minulých súbojoch. Tina je pre mňa taká krava ako Nicole z poslednej série TAR (S23), v súťažiach márna, nebyť iných tak nieje tam kde je.
Laura, veľká bojovníčka, akurát tu to nevyšlo, pripomenula mi Matta.
Proste RI tejto série kopíroval RI série 22. dejavú...

Tie kraviny v tábore som pretočil (výhoda sledovať to NIE live), Monica sa ukázala ako odpad, slabá, zbytočná (a vlastne na FTC u mňa len potvrdila, že je to ozaj ZÚFALA PANIČKA, ako som ju často označoval, a zaradila sa u mňa do skupiny odpadu typu Sherri, Lisa, Jerri... min. pri prvých dvoch menovaných je to s ňou rovnako, muž ju živí, plače že bola vždy len žena B.C., že bola vždy len ženou hráča NFL, ale to je jasi nevadilo pri tom ako míňala tie prachy, a vôbec sa dostala 2x do hry... vôbec by som si nikdy nepomyslel, že navrátilec z takého odpadu ako OW sa dostane v návrate do finále)

výlúčenie Ciery a navrátilca z RI Tiny, bolo predvídané, a vlastne ako som už dlhšie písal, a skopírujem to z webu, keďže to tam nejaký riťopich vymínuskoval:

Samotný RI strácal zmysel a všetky 3 nasadenia boli fiaskom, nikdy sa hráč z RI nedostane do finále ak ho vrátia vo F4 (čiže s ním vo F5) lebo pri učasti 3 vo finále je už na 99.9% isté, že tam je aliancia 3 + aj to, že pustiť do finále niekoho z RI je výhrou práve toho, kto prežil s porotou väčšinu času. Kopec nelogických krokov je tým, čo mi túto hru za posledné 3 roky neskutočne zhnusilo a z kultu pre mňa, kde som to dával za pár dni celé, prípadne pozeral hneď ráno alebo v noci, ostalo len to, čo si pozriem aj s čakaním po príchode z práce, alebo až na ďalší deň. Survivor zapadol do priemeru všetkých tých ostatných…

Monica mala toľko krát možnosť niečo spraviť s hrou, prebehnúť k Haydenovi a kočkám, či potom sa spojiť s Haydenom a Cierou a potom aj neskôr sa mohli "matky" spojiť. A to jej teatrálne vyplakávanie bolo zbytočné, zhovadila sa ešte viac, nech jej Brad zaplatí (a sebe tiež) radšej operáciu mozgu, lebo tie umelé kozy jej sebavedomie nezdvihnú a ako obaja dokázali, sú to blbí a blbší s prachmi. Veľký počtár a uplakaná chudera.

FTC: Porota tragická do jedného, žiadne rozumné otázky, žiadne dusenie, grilovanie, žiadne kopanie.
Neviem čo by som k nim viac dodal, asi každého hráča osobitne rozoberiem v tom článku čo bude, už bez samotnej (alebo len okrajovej) časti venovanej sérii ako takej, ktorá išla po zlúčeni rapídne dole.

Víťaz je zaslúžený, ale ako písal v min. diskusiách XtttX, Tyson nebol zaslúžený navrátilec, tlieskam mu že sa vykúpil s tými oboma HII, a že vyhral hru, ktorú Russell nedokázal, no ak by som hodnotil sériu ako celok, vo finále by ho porazil jedine Hayden, a možno Ciera.

Všimli ste si Jeffov lubrikant v podobe Cochrana v druhom-treťom rade?

Menšiu omáčku pridám ešte v EP15/Reunion, kde zhrniem jemne sériu.

p.s. Vytas ako jediný urazený plačko radšej zahodil hlas pre Monicu, ktorej vlastne ako jedinej veril a podrezala ho :lol: ďalšie sklamanie.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod brninho » 16 pro 2013, 18:15

Inu, třeskutá zábava to nebyla, to si řekněme rovnou...
Jsem NAS*ANEJ, že intro se neobjevilo ani v poslední epizodě, jsem NAS*ANEJ, že nedošlo k uctění vyřazených hráčů- dílo RI ve sloučení
RICH- v komentáři k minulému dílu jsem se vyjádřil, že podle všech indícií se Laura nejspíš nevrátí- ano, moje mužské ego bylo posíleno :D , ale zároveň jsem doufal, že tou osobou, co vyhraje bude Hayden...Bohužel hmyz je svinstvo, Hayden se nechal rozhodit, Laura to měla nahnuté už od začátku a do tábora se vrátila osoba, kterou jsem si přál nejméně...
IC 1- hned jsem si řekl, že to je dělané pro ženskou, Tyson však svou stabilitou a opatrností překvapil a vyhrál v podstatě pojistku pro následný pohodlnější průběh hry.
Vábení Monicy na stranu Ciery a Tiny bylo pěkný, ale v podstatě zbytečný, vzhledem k Tysonovým pojistkám, mohl jsem se jen modlit, aby ušetřili Cieru, bohužel i v tomto momentu šlo vše proti mým přáním.
Po TC jsem se skutečně klepal strachy, celá série, která byla celkem solidní podívanou by rázem šla do kopru, kdyby došlo na katastrofický scénář, že by Tyson nevyhrál IC, ostatní by se proti němu v zájmu logiky otočili a z vítězství by se radoval někdo z trojice Gervase, Tina, Monica, ale naštěstí Tyson neponechal nic náhodě, druhou podstatnou imunitu vyhrál a hrozba byla zažehnána. Moc nechápu úvahy o hlasech 2x2, opět to byla jakási vata na zaplnění prostoru, Monica by se shodila snad ještě víc, než za celých 39 dní ve hře. Tina šla domů a o hře bylo už definitivně rozhodnuto.
FTC- žádný extra rožnění neproběhlo, ta Tysonova výhra už visela ve vzduchu tak mocně, že to asi nikdo z porotců nepovažoval za nutnost. Plakání Monicy mi tuhle osobu ještě víc znechutilo. Celkově hodně podprůměrná FTC.
No a "překvapivým" Sole Survivorem se stal Tyson, kterej si ten titul za celou sérii zaslouží, gratulace do Utahu...
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod cypher.eu » 16 pro 2013, 19:49

Bože to byla příšerně ubrečená epizoda plná dementních momentů :vomit: Rozhodně nejhorší díl celý řady!!

K FTC - nasral mě zase Vytas, kterej se zachoval jako malej kluk - řekl jsem ti Tysone, že pokud mě vyhodíš tak pro tebe nebudu hlasovat na FTC a tak to taky neudělám, béééééé :( .... :? :cry: :angry: :vomit:

Naopak Arasova otázka asi nejlepší, hezky všem ukázala nenásilnou cestou, kdo byl celou hru u kormidla :idea:

Vítěz zaslouženej, ale nemám ho rád, jeho projev mě bavil v Tocantins, ale tady už to je spíš annoying...

PS: Umíte si někdo představit řadu s Monicou, Dawn, Sherri, Lisou, Shambo a třeba Lill v jednom kmeni??? :mrgreen: To by bylo ultimátní zlo
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod milan » 16 pro 2013, 19:50

cypher.eu píše:PS: Umíte si někdo představit řadu s Monicou, Dawn, Sherri, Lisou, Shambo a třeba Lill v jednom kmeni??? :mrgreen: To by bylo ultimátní zlo
na sadomasochistické série nepozerám...
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod Earl » 16 pro 2013, 19:52

Predstava kmeňa tých ježibáb je viac než hrozná. Ruplo by im v bedňách, potrhali by si umele vlasy, vyrevali sa z podoby, Dawn by stratila zuby a jeden quit ja druhým lebo doma majú xy detí a robia to pre ne. Pridať k nim Ostena a Jeff bude mať ego nahladené na ďalích 10 rokov. Fuj. Buďme radi, že tu sme mali len Monicu a Tinu. Lisa so "Spravodlivosťou" by bol väčší doják.
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod milan » 16 pro 2013, 22:18

K Tysonovej obhajobe,
chcem poukázať na jeho celkom brilantnú obhajobu (i keď tragickú porotu a jej časť otázok) vs. to čo sme videli v podaní Coacha v S23... myslím, že obaja mali hru v rukách rovnako, myslím a som presvedčený že Tyson hral lepšiu hru, a bol v ťažšej sérii, no vidno tu aj tak ten rozdiel, ako si obhájiť svoje kroky vo finále.
Ak by to spravil takto Coach, tak bývalý kmeň zloduchov zo S20 by dominoval v počte víťazov min. / bud. sérii a bolo by tým jasné dopredu, aký trend v tejto hre je potrebný (vlastne štýl hry ktorý ukázal taky BR, či Parvati), agresivita ale s viacerými aspektami hry, ktoré chýbajú takému Russellovi.

Snáď toto moje uvažovanie rozprúdi debatu a nebude tento topic len cintorínom zhrnutí toho čo všetci videli v tom diely.
Diskusia je o inom :)
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod adesso » 16 pro 2013, 22:24

Je fakt škoda, že se Coach tak pitomě obhájil...hrál jednoznačně jednu z nejlepších her vůbec, aspoň podle mě :( O to víc mě štve,že milion spadl zrovna do rukou té nechutné ježibaby Sophie :vomit:
My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod milan » 16 pro 2013, 23:15

Inak ten Tyson je v prechode? Akože ten sa toľko naplakal v tejto sérii, celkovo borci ako BR, a Tyson keď plačú mi to príde divné, hlavne vtedy ak sú to nejaký hláškari a Tyson obzvlášť s tými jeho uštipačnými poznámkami...
Ale vždy lepšie ako ten idiot s tými sebapoškodzovacími hláškami, ktorý si myslí že je vtipný a dostal okrem šeku na melko od CBS ešte scénaristickú stoličku.

Cochranov prvý sex:
on: "šup a je dnu,
šup a je von"

ona: "sklapni!" :lol:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod adesso » 16 pro 2013, 23:18

:mrgreen: :mrgreen: V pohodě? :lol:
My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod torciollo » 16 pro 2013, 23:23

Ale jo, vítěz asi zaslouženej, Tysona mám navíc docela rád, takže :idea: ...akorát škoda, že se celou sérii nějak moc krotil a neupustil trochu těch svých narcistických keců, mohla být větší sranda :D

I druhý místo Monicy je podle mě ok. Moc nerozumím tady těm reakcím na ni, rozhodně toho udělala víc jak Gerv, kterej celou sezónu nemusel rozhodnout o jediné věci, takticky neudělal nic, nevyhrál skoro taky nic... akorát blbě kecal na radách. Jestli jel někdo na ocásku Tysona, tak Gerv jel z první řady :D

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod milan » 16 pro 2013, 23:25

A Monica to zaklincovala sraním do huby, uvediem príklad,
Brad je na RI, a ona sa chce pre neho obetovať, aj by to spravila, keby jej to nezakázal.

Monica na FTC: "Stále som bola len žena B.C." "žena hráča NFL"

WTF? veď zo seba robí handru sama.

Gervase, bez komentára, zachovám si na neho pekné spomienky z Bornea a z prvej polovice hry ohľadne kokosov.
Lebo by som použil slovné spojenie GT a to by som veľmi nerád. Phillip Sheppard má nasledovníka, len narozdiel od Phillipa, tomu to aspoň šrotovalo v hlave poriadne, a mám pocit, že kus aj sa aj do tej roly vžil, Gervovi tu šrotovalo reálne.
Myslím, že pri tých dvoch by aj Snowden vyhral :lol:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod adesso » 16 pro 2013, 23:34

milan píše:Monica na FTC: "Stále som bola len žena B.C." "žena hráča NFL"



To mi připomíná Sherri v Caramoanu :mrgreen: "Všichni mě znáte jako mámu v domácnosti. Mám tři děti a jsem 18 let vdáná. Ale taky jsem velmi úspěšná podnikatelka."

EPIC FAIL! :mrgreen:
My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek

Uživatelský avatar
mildouch
Příspěvky: 3
Registrován: 17 pro 2013, 09:34
Nejoblíbenější série: Amazon, Pearl Islands, Cook Islands, FvF (Micronesia)
Nejoblibenější hráči: Jonny Fairplay, Boston Rob, Rob Cesternino
Nejméně oblíbené série: Thajsko, One World

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod mildouch » 17 pro 2013, 10:24

Bohužel RI dopadl tak, jak dopadl a vše už bylo napsáno. Šance na průnik navrátilce do F3 byla dost nízká všeobecně (2 proti 3), navíc v okamžiku, kdy to vyhrála Tina bylo hotovo a stačilo přetočit na konec, kdy si Tyson zalouženě došel pro výhru a Monica si druhý flek za výhry individuálních soutěží zasloužila dle mého o chlup víc než Gervese, i když se tak nějak poslušně vezla na Tysonově. Od kmenovky s taháním kamenů už to šlo z kopce (respektive trijka byla neprůstřelná), nicméně proti minulé řadě bych stejně jako většina zdejších v další řadě kousnul Haydena, Cieru a teoreticky možná i Vytase.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod milan » 17 pro 2013, 10:29

Problém bol aj ten, že Tina bola najslabšia z tých čo sa vrátili z RI, mala proste šťastie na dobrú súťaž (a predtým viac krát pomoc od Laury), ak by sa vrátil Hayden alebo Laura, dovolím si tvrdiť, že v oboch súťažiach o imunitu by sme videli zaujímavejší boj, a určite si nemyslím, že by obe imunity vyhral Tyson. Bolo aj logické, že Cieru vyhodili pred Tinou práve kvôli fyzickému hľadisku.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
mildouch
Příspěvky: 3
Registrován: 17 pro 2013, 09:34
Nejoblíbenější série: Amazon, Pearl Islands, Cook Islands, FvF (Micronesia)
Nejoblibenější hráči: Jonny Fairplay, Boston Rob, Rob Cesternino
Nejméně oblíbené série: Thajsko, One World

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod mildouch » 17 pro 2013, 10:47

Tak, tak, jakmile závěrečnou soutěž na RI vyhrála Tina, vzpomněl jsem si na Thajsko, kde to zohledňovali úplně stejně a do F3 si dotáhli ježibabu s netopejrem. S Larou/Haydenem by to dopadlo možná úplně stejně, ale tady už to bylo prakticky bez napětí, protože pořadí na 4. a 5. místě bylo dané... :-(

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod rhee » 17 pro 2013, 16:00

milan píše:K Tysonovej obhajobe,
chcem poukázať na jeho celkom brilantnú obhajobu (i keď tragickú porotu a jej časť otázok) vs. to čo sme videli v podaní Coacha v S23... myslím, že obaja mali hru v rukách rovnako, myslím a som presvedčený že Tyson hral lepšiu hru, a bol v ťažšej sérii, no vidno tu aj tak ten rozdiel, ako si obhájiť svoje kroky vo finále.


Já si myslím, že Coach měl o něco pevnější pozici, měl v kapse úplně celý kmen, ta jeho sekta byla neskutečná. Tyson měl zase schopnější soupeře, takže to taky vidím přibližně nastejno. Obrovský rozdíl se ale mezi nimi vytvořil během FTC, kde Coach předvedl naprosto tragickou obhajobu, nestál si za svojí hrou a nechal Sophie s Albertem ostatním namluvit, že oni dva to celou dobu řídili a dovedli si ho jako obětního beránka až do konce a ne naopak. Mám takový dojem, že si to vsugeroval i on sám a podle toho to taky potom vypadalo. Celou dobu koukal provinile do země, omlouval se za každé dobré rozhodnutí, které udělal a na stříbrném podnose daroval peníze a titul Sophie.
Až do té FTC jsem Coachovi i Tysonovi přála výhru stejně, ale Tyson se na rozdíl od Coache dokázal obhájit tak dobře, že mu svůj hlas dali i lidi, které vyřadil, naštval a kterým nebyl sympatický.

A když už jsme u těch dvou... Třetí šanci si nezasloužil ani jeden z nich (druhou ano), ale dokázali se poučit ze svých chyb, potlačili vlastnosti, které ostatním vadily (u obou to bylo trochu na úkor zábavnosti) a celkově se posunuli hodně dopředu. Takovému Rupertovi by nestačilo ani 10 účastí na to, aby předvedl alespoň z poloviny tak dobrou hru jako tihle dva. Už jenom kvůli těm jeho morálním zásadám. A jednoduchosti samozřejmě.
Tohle rýpání do Ruperta mi nedělá dobře, měla jsem ho ráda, ale člověk musí mít nějakou sebereflexi a musí vědět, kdy má přestat. Po All Stars se už neměl nikdy vracet. Už tam si vedl hodně špatně a i ty sympatie, které během PI vzbuzoval, byly pryč.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod cypher.eu » 17 pro 2013, 16:16

rhee, Rupert dostal v Allstars milion od diváků, takže jeho ego naopak touhle řadou vystřelilo do závratných výšin.. v HvV se dostal poměrně dost daleko a mrkni na diskuze USA diváků, spousta ho za to považuje za jedinýho pravýho Hero týhle hry :?
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod rhee » 17 pro 2013, 16:25

Já celkově nepobírám oblibu většiny hráčů v Americe, kolikrát nestačím koukat, komu ten milion dali. A samozřejmě, že je Rupert největší hero v celé historii! Heroes kradou oblečení druhému kmeni a prodávají ho (pobavilo, ale je to svinstvo), heroes hystericky řvou po každém, od koho dostanou hlas na kmenové radě, heroes neposlouchají rady ostatních a nedokážou si přiznat chybu aneb nejlepší stavitel přístřešků všech dob... :D
A to, že tentokrát vypadl jako první? Nevadí! Však ono to bylo kvůli tomu jeho gestu gentlemana. Měli by ho za to odměnit další účastí!

Edit... neskutečné fakt

Torch Standings On EBAY

DAY 1

1-Rupert-$603.67
2-Ciera-$499.67
3-Laura M-$498.67
4-Brad-$356.66
5-Laura B- 356.55
6-Kat-$316.17
7-Rachel-$311.17
8-Aras-$311.17
9-Katie-$291.17
10-Candice-$286.17
11-Vytas-261.18
12-Caleb-246.17
13-Colton-241.17
14-John $236.17-
15-Marissa-$236.17
16-Monica-$236.17
17- Tyson-$$223.77
18-Hayden-$211.17
19-Gervase-$186.17
20-Tina-$186.17
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod Lifty » 17 pro 2013, 17:10

Nejdřív menší vybití nervů: Kdybych měl za každé "It´s about Monica" "They bully me" a Moničin uřvaný hlas dostat pěstí, tak mi na konci tohoto dílu uletí hlava... Neskutečně mě ten člověk iritoval, víc než Sherri v minulé řadě, protože té se aspoň nikdo na nic neptal! Neskutečný člověk a my ho museli trpět jenom protože chtěl Jeff nalákat diváky na bývalou hvězdu NFL, kterého si Monča vzala... To radši měli přemluvit Taj z Tocantins s jejím slavným manželem.
No a k dílu:
RICH: Ach jo, jak Hayden ztratil vázu, tak už to bylo v háji a neměl jsem vlastně komu fandit... Laura s Cierou si snad posté řekli, že jsou na sebe hrdé, pobrečeli si a Tina, nejnudnější možnost pro návrat, se vrátila.
ICH1: Dost napínavá soutěž a nedovedu si představit, že bych něco takového dokázal. Tyson vládl, spadlo mu to jen na začátku a pak už si zaslouženě šel pro imunitu.
Dění v táboře1: Čekal jsem, jestli se jim podaří Monicu přemluvit, ale všechno to byla jen bouda pro diváky, aby znejistili a bylo to trochu víc napínavé, když už to byla taková hra na jistotu, kdo večer půjde.
TC: Úplně mi vypadlo, že imunita se musí použít před finále. Takže jak ji Gerv dostal, tak veškeré napětí v pytli. Ale pěkné gesto od Tysona, to zase jo. Ciera se konečně sejde s mamkou mimo záběry, takže jsme byli ušetřeni slz... Každopádně bych ji velice rád viděl v jiné řadě, bez mámy, kde by opravdu jela hlavně za sebe.
ICH2: Přesně taková soutěž celou dobu chyběla. Naprosto úžasná a napínavá! Tyson si to opět vybojoval.
Dění v táboře2: It was about Monica...
TC2: Nuda, mohli se domluvit v táboře, pro Tinu by přijela loď a zbyl by čas třeba na...
Dění v táboře3... Na to, na co jsem se v podání Tysona nejvíc těšil! Na rozloučení s bývalými hráči a rituální oheň! Taková škoda! Třeba by se na chvíli vrátilo staré dobré a hláškující Tysonovo já.
FTC: Tysonova řeč mi jasně připomněla tohle video (spoilery Nicaragua) http://www.youtube.com/watch?v=H5xFLIsJxuc
Gervase byl takový trouba navíc, jako Skupin ve Filipínách a Monica... Já nevím, ta prostě brečela a celou tu atmosféru ničila... Hayden byl jediný, kdo mě vlastně pobavil a to otázkou, kde sakra ta skrytá imunita byla.
Výsledek: Vytas je trouba... Tyson mohl mít čisté skóre. S vítězem jsem velice spokojený, dominoval celou dobu, je to jeden z mých nejoblíbenějších hráčů a s Robem C. nejlepší hláškař v historii Survivoru. Akorát jsem se této jeho verze moc nedočkal. Párkrát tam byl nějaký náznak, jako třeba přeska a kokosový incident, ale starý Tyson by po vítězství vyskočil, vysmál se Sieře a šel si koupit jeho vysněnou pánskou tiáru - http://funny115.com/v2/53_601.jpg. Tento Tyson se bohužel jen rozbrečel a šel objímat rodinu (ale oblek měl jinak naprosto parádní). Ale asi si chtěl prostě spravit reputaci poté, co ze sebe v HvV udělal úplného vola. Ta jeho opatrnost šla dost vidět a jediný jeho opravdový risk bylo tahání kamenů.
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm


Zpět na „S27 - Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů