S27 - Blood vs. Water - EP15

Palaui Island, Cagayan, Philippines
September 18, 2013 – December 16, 2013
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S27 - Blood vs. Water - EP15

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:46

Epizóda 15
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP15

Příspěvekod Lamik.lamity » 16 pro 2013, 04:59

Celkem u mě klesl Vytas, že hlasoval pro Monču, chápu, slib je slib, ale proboha! Jsem rád, že Tyson zvítězil, rozhodně jeden z nejzaslouženějších vítězů, s ohledem jen na tuto sérii. Už si nepamatuju, kdy se naposled někdo takhle rozbrečel + má pěkné tričko
YAY!! Máme Reunion s Cochranem! To už se opravdu neskutečně těším, ještě by tam mohl být Mariano!
Jeff si opět nasral na hlavu s tím, že sedí na pódiu opět všici
Probste máš pravdu, ať si pokecají spolu, ty tam být nemusíš
Ciera vypadá úžasně!
Colton si žádně čas nezaslouží! A že by se obětoval pro Caleba? HAHAHAHA
Cochran? Tohle už jsem někde viděl! Nebylo to samé akorát s Parvati v preview?
Proč ses na to musel ptát, Probste? To je strašná podpásovka!
Celkem jsem zvědav na novou řadu, alespoň, že to budou nováčkové
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S27 - Blood vs. Water - EP15

Příspěvekod Earl » 16 pro 2013, 15:49

Celú dobu som tŕpol odkiaľ vyskočí Cochran, Russel alebo BR a nakoniec si Jeff pre Cochrana ešte príde. Preboha je to trápne, s tou sériou on nemá ani prd. Namiesto aby dali slovo Parvati, ktorá má túto sériu v malíčku vďala LAS tak tam strčia Cochrana. Jeff má asi vážne niečo s orientáciou. Tie promo videá na nové série sú otrasné. Prezentácia twistov ala Jeff je asi tiež v jeho réžií. + to ako usadili ľudí na Reunione no otras ale aspoň tam boli všetci.
Obrázek

Uživatelský avatar
tfry
Persona non grata
Příspěvky: 54
Registrován: 02 zář 2013, 20:44
Nejoblibenější hráči: s28-Jefra,Spencer,Tony,LJ,Sarrah
Nejméně oblíbené série: s2,s21,s24,s26

Re: S27 - Blood vs. Water - EP15

Příspěvekod tfry » 16 pro 2013, 18:16

Sice to nebyl klasický Survivor , ale tadle řada patří mezi nejlepší!(Snad jen ten Reunion a moc brečení to kazí)

Favorité : :love: Ciera :love: , Hayden a Tyson
8,5/10

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP15

Příspěvekod milan » 16 pro 2013, 18:32

Reunion bola sračka ako vyšitá.
Probst si nasral do gágora, či už s tým, ako sedeli pri sebe všetci na pôjdu (poradie vylúčenia je nepodstatné?!?), zrazu bol čas pre všetkých na pódiu (zdravíme uzlíček nervov B.H. a všetkých, pre ktorých mala byť minulá séria krásnou spomienkou zakončenou s Reunionom, žiaľ v publiku).
Čas pre Jeffov lubrikant a reklamu nejakej kravine od CBS sa však tiež našiel.
Tento Reunion si Jeff znova nedá za klobúk, a nech nezabudne opäť plakať na Twitteri, ako do neho fandovia kopú, za jeho kroky... veď on sa len chcel chudáčik posúnuť ďalej a chcel aby bol Reunion interaktívny a len pre členov poroty... pozor... vytiahne si dáždniky, z oblohy padajú hovná.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S27 - Blood vs. Water - EP15

Příspěvekod brninho » 16 pro 2013, 18:41

K Reunionu pár postřehů- vnímám to tak jenom já, že Jeff mezi řádky připustil další účast Ciery, Haydena a Vytase? Nevím jak vy, já bych byl tomu rád, celkově z těch nejnovějších sérií vidím nejvíc potenciálních navrátilců z Filipín a BvW.
- obdivuji statečnosti Tiny a Katie, dva týdny je podle mě celkem krátká doba na to, se s tragédií, která je potkala srovnat, o to víc :idea:
- Cochran :down: , nenene, taková malá připomínka, že oproti Caramoanu bylo BvW výjimečnou podívanou, ale dobrá, malá propagace toho sitcomu se vždycky hodí (neví někdo, jak je to sledovaný?)
- ale opravdu nejvíce mě zamrzela absence Fan Favorita...Sprint se na Survivor vykašlal, ale pro takovýho TV giganta, jakým je CBS by snad nemusel být neřešitelný problém vyštrachat 100k...pro mě to byl vždycky takovej zlatej hřeb Reunionu, hodně mě zajímalo, kdo má nejvíc bodů u fanoušků, jestli je to vítěz série, Hayden, Ciera nebo někdo z dvojice Tina/Katie kvůli smutným okolnostem...

Celkově k sérii: Čekal jsem vzhledem k castu navrátilců další tragickou řadu, naštěstí Rupert, Candice, Colton, kteří mě bili do očí nejvíc vypadli celkem brzo a naopak příjemně překvapil pozdější vítěz Tyson. Co však BvW definitivně posunulo na druhé místo z řad po HvV byl cast loved ones. Musím přiznat, že i ten obecně nenáviděný Brad mě celkem bavil, Caleb se sice povětšinou neprojevoval, ale zato jeho jediný výrazný moment byl jeden z nejlepších momentů série, no a trojice Ciera, Hayden, Vytas jsou pro mě jasnými kanditáty do nějáké další série, jsou to hráči, kteří umí mluvit, kteří se nebojí riskovat, celkově lidi, pro který tuhle show sleduju. Celkově byli nováčci v této sérii v porovnání s nováčky v 16. a 26. sérii o hodně dál. Z navrátilců bych už dál nikoho nerecykloval.

Hodnocení série: 75 %, celkově v nějákém zlatém středu v porovnání s ostatními řadami
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP15

Příspěvekod milan » 16 pro 2013, 19:02

Účasť tých troch je veľmi reálna, už len z hľadiska, že Jeff mal fakt orgazmus z opisovania toho, čo Ciera a Hayden spáchali na tej epickej TC. Vytas je celkovo (aspoň podla mňa) fandami pozitívnejšie vnímaný ako narcis Aras.
Viem si v pohode predstavit účasť tých troch, mrzí ma, ale že RC a Reynold sa vyjadrili priamo či nepriamo negatívne o ich ďalšej účasti, ak teda riešime navrátilcov z posledných sérii k týmto trom vypísaným z tejto série. Veľmi pravdepodobná je účasť Chelsea.
Ten potenciál má viac hráčov, problém je ten, že niekedy bolo takých hráčov nasraných v jednej sérii (viď PI, a celkovo koľko z takého dobrého castu vrátili, a že vôbec Ruperta vrátili 3x a je možný aj 4 návrat, čo je logicky 5 účasť). A teraz taký cast človek poskladá z castov 4-5 sérii. Nato ako bola Ciera totálne tragická a na vylúčenie pred zlúčením, bola ona a Hayden tou nosnou silou a hnacím motorom zlúčenia, ktoré nemalo taký spád, ale bez nich by to bola ešte väčšia hrôza.
U mňa rozhodne zatienili až na Tysona všetkých navrátilcov a myslím si že "pokus" Hayden Moss hráč BB v S vyšiel a je dosť možné, že z tých hráčov ešte niekoho využijú.
Namiesto toho rypáku Cochrana nám mohli dať to INTRO, ale keďže nebol ani boj o 100 000 dolárov vyhlásený a odovzdaný, je otázne, či práve namiesto Intra nešli nejaké reklamy na tampóny čo by aspoň kus zatiahli rozpočet (myslím, že aj Eliza často pičovala na reklamy ktoré išli počas show, čo aspoň Lamik dával jej tweety v článkoch).
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S27 - Blood vs. Water - EP15

Příspěvekod Earl » 16 pro 2013, 19:11

S tých posledných sérií je z čoho vyberať ale väčšina valitných hráčov buď odmieta alebo vypadle skoro. Takže los padne možno aj na takú Katie. Stačí sledovať ako reaguje Jeff na ich odchody. Candice odzravil s úsmevom ako keby jej ukazoval neboj sa 4x to bude lepšie to isté Tina, Katie ainý jeho miláčikovia. Som zvedavý aký twist si vymyslí do 29. či použije znova BvW a ukončí to 30. alebo použije iný twist čím naznačí, že 30. séria nebude posledná. Podľa jeho vlastných slov má veľa twistov v rukáve aka okopírujeme BB, ktorým pohŕda.
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP15

Příspěvekod milan » 16 pro 2013, 19:16

BvW II je dosť reálna varianta, na začiatku série som zachytil jeho tweet, že je spokojný zo zájmom o sériu.
Celkovo emócie predávajú, ako viem, že to bolo najskôr zo slušnosti sa spýtať Tiny na jej syna, ale vieme všetci aký podtitul mala táto séria.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP15

Příspěvekod Lifty » 16 pro 2013, 23:15

Mne posledni tri finalove serie zacnou brzo splyvat... Dva navratilci, kteri si prisli spravit reputaci a vyhrali, dva navratilci z nejstarsich serii, kteri si to dost pohnojili a nemeli sanci vyhrat a pak jezibaby, ktere to cele kur.ily. No a ke vsemu tri zaslouzili vitezove.
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S27 - Blood vs. Water - EP15

Příspěvekod cypher.eu » 17 pro 2013, 00:53

Reunion pro mě o hodně zajímavější, než poslední díl, něco je špatně :mrgreen:

Colton a jeho AARP bylo pěkně na přesdržku, fakt nechápu co na něm Caleb vidí (asi to bude sexuální mašina, jinak nevím)

Rupert působí s každou řadou víc a víc retardovaně... jako seriously, ten jeho úsměv když ho Jeff chválil jak je to super hráč (ach Jeffe)?! :shock:

O Jeffově velebení Cochrana snad ani nemá cenu psát :vomit: Sice jsem to nestopoval, ale řekl bych, že měl Cochran víc prostoru, než Tyson!!! :fuck: Jeff Probst

Moc nerozumím účasti Tiny a Katie teprve 2 týdny po smrti syna, to je kurevsky krátká doba a rozhodně bych v podobný situaci neměl náladu si o tom povídat před Amerikou :? Nevím no, každej je holt nějakej, pro mě je to ale hodně zvláštní přinejmenším

edit: řada jako celkem pro mě nic extra... sice v nové generaci sérií 20+ patří k těm nejlepším, ale srovnám-li to s první dvacítkou, tak průměr... nejvíc jsem vděčnej za Haydena a i tu Cieru, kteří po sloučení dělali epizody zajímavými, naopak největší zklamání je pro mě Gervase a Vytas, kteří oba z počátečních sympatií spadli hluboko do neoblíbenosti a kroucení hlavou nad jejich výroky
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP15

Příspěvekod milan » 17 pro 2013, 07:48

cypher.eu píše:(asi to bude sexuální mašina, jinak nevím)
vysávač s dobrým prýkonom.

Mňa dostalo to, že nebol vyhlasený ten víťaz prachov od divákov, čo znamená, že nebol sponzor, a možno aj viem dôvod, teraz nebola návšteva príbuzných, takže tým ich shitom by sa nemal kto fotiť pri prvom strome kde sa chodí čúrať (všetky odmeny boli na hovno, takže určite nič lepšie by nebolo) :lol:

K Ciere, ovplyvnila min. chod 2 kmeňových rád (B.C. & kamene), zato jej patrí vďaka... aspoň niečo spravila, i keď postrčená podrezaným jazykom B.C. & Calebom ktorý pochopil čo a ako (to Monica vôbec) a potom Haydenom.
Nováčikovia ovládli sériu čo do zaujímavých krokov.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
mildouch
Příspěvky: 3
Registrován: 17 pro 2013, 09:34
Nejoblíbenější série: Amazon, Pearl Islands, Cook Islands, FvF (Micronesia)
Nejoblibenější hráči: Jonny Fairplay, Boston Rob, Rob Cesternino
Nejméně oblíbené série: Thajsko, One World

Re: S27 - Blood vs. Water - EP15

Příspěvekod mildouch » 17 pro 2013, 09:48

Mno... Reunion alespoň částečně zachraňovala Katie a její modré krajkové šaty, díky kterým se stal celkem snesitelný Tysonův vítězný výslech... :-)

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 34
Registrován: 02 zář 2013, 18:58
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, All-Stars, Palau, CI, Fiji, China, Micronesia, Tocantins, Samoa, HvV, RI, Philippines, Caramoan, BvW, Cagayan, WA

Re: S27 - Blood vs. Water - EP15

Příspěvekod Pete » 17 pro 2013, 14:34

BvW našla svého vítěze kterému jsem to přál od začátku série. Je pravda, že po sloučení šlo pár epizod trochu dolů, ale i tak se série pro mě řadí mezi největší překvapení Survivora. Největší ovace pak sklízí kmen originální Tadhany, klobouk dolů, čekal jsem, že to bude ubrečené a všichni se budou snažit hrát se svým loveone veteránem, ale každý se snažil hrát svojí hru a příbuzenské vztahy ješte celý průběh před sloučením okořenili. Souhlasím jinak s tím, že RI po sloučení NE. Finále docela předvídatelné, ale mě se líbilo. Nemůžu si pomoct, moc mi neseděli Tysonovi slzy na FTC, kdyby se nerozbrečel když to vyhrál, moc bych mu to nežral. :D

Reunion naznačuje, že Hayden, Vytas a Ciera se budou vracet :dance: a že John (jak už tady někdo psal, nikoliv Cochran, JOHN) vyhral Survivor Filipíny :D :D stává se... a mohli byste mi prosim někdo vysvětlit tu Coltonovu narázku na kmen "AARP"? Nepochopil jsem to, předem dík. :D

Obrovské překvapení 27. série mojí nejoblíbenější show, která představila obrovské množství kvalitních nováčku, sympatické coconut bandits, báby na zabití a jednu z nejvíc epických kmenových rad.
90 % jsem nad míru spokojen, možná se mi to líbilo i tím, že jsem po prvním dílu ztratil veškerá očekávání a BvW mi solil jedno překvápko za druhým.
All Time Favs: Richard Hatch, Boston Rob Mariano, Brian Heidik, Cesternino, Fairplay, Gary, Jonathan Penner, Parvati Shallow, Yul, Yau-Man Chan, Earl, Todd Herzog, Tyson Apostol, Russell Hantz, Malcolm Freberg, Tony
AU: Brooke, Henry, Luke, Shonee, Golden GOD

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S27 - Blood vs. Water - EP15

Příspěvekod cypher.eu » 17 pro 2013, 16:24

Pete píše:... a mohli byste mi prosim někdo vysvětlit tu Coltonovu narázku na kmen "AARP"? Nepochopil jsem to, předem dík. :D


ale no tak, zabere ti to 3 sekundy v Googlu :smile:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP15

Příspěvekod Lifty » 17 pro 2013, 17:22

Shrnutí řady: Taková levnější verze Survivora. Nudné a obyčejné soutěže, naprosto otřesné odměny - když si vzpomenu na takové obdarovávání dětí v Africe, plavání v Palau (myslím, že to bylo tady) mezi medúzami nebo hostina ve vile v džungli v HvV tak je mi smutno z toho, co se dělo tady... RI jsem do sloučení poprvé bral s otevřenou náručí, kvůli twistům, které nabízel. Po sloučení tam byl úplně na nic a zabíral zbytečný čas.
Řada je z těch od 21. rozhodně jedna z lepších. Ale vše dělali hlavně někteří noví hráči (Hayden, Vytas a Ciera - doufám, že je znovu uvidím v nějaké další řadě) a pak kokosoví banditi. Přinesla taky pár nezapomenutelných kmenových rad (Brad vs Caleb, Vytasovo vykecávání, Haydenovo vykecávání a tahání kamenů) a zaslouženého vítěze.
No a taky pár naprosto zbytečných lidí, kteří mohli raději zůstat doma (Bonehamové, Culpepperové, Westonové a naprostý odpad Colton)
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP15

Příspěvekod milan » 17 pro 2013, 17:24

V sobotu si na tejto sérii zgustnem, a pohnem žlčou väčšine ľudí ktorým sa táto séria páčila až priveľmi ako je zdravé :D
Tešte sa na dlhý, obsiahlý, sarkastický, urážlivý (a neviem akými prídavnými menami to ešte podčiarknúť) článok.
Zúfalá panička z Miami a jej počtár si to odnesú, svoje dostane naložené aj Aras, Rupert (moja srdcovka každého navratu), nezabudnem na jeho Fionu.
Takže okolo tej 15-16 hodine v sobotu si neplánujte jesť pred monitorom, či mobilom, zasviníte si ho jedlom.
Och aby som nezabudol pán "mám-plnú-hlavu-nápadov" a.k.a. pohrdám-BB Jeff Probst si svoje tiež odserie.

Nová séria S28 sa až priveľmi podobá na BB S11,
neviem z koho si chcel Jeff robiť piču, ale nech si ju robí z plastelíny, lebo ten Reunion s tým debilným sraním do huby ohľadne min. série + fakt, že teraz sedeli v poradí ako vypadli navrátilci a nie každý sám za seba ma max. vytočil (verím tomu, že ak by Fiona bola vo finále, tak Rupert sedí s ňou dole a nie ona ako finalistka vzadu s ním).

Som len rád, že drvivá fanúšikovská základňa Ruperta je mimo Indiany a tak nehlasovali za neho keď kandidoval za Guvernéra.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: S27 - Blood vs. Water - EP15

Příspěvekod hozu » 17 pro 2013, 18:07

Jsem původně plánoval tradiční komentování každé části, ale nějak mě to kolem čtvrté části omrzelo, když jsem z dobře načaté série viděl postupný pád do totální nudy. Tyson je určitě hodně zasloužený vítěz a myslím, že ukočírovat to neměl zase až tak jednoduché jako třeba jiní vítězové. Nováčkové byli skutečné hrozby a jsem byl až překvapený kolika z nich se podařilo změnit něčí názor na TC. Hlavně trojice Vytas (popravdě jsme v tom hlase pro Monicu neviděl zahořklost, u něj mi to, že drží slovo prostě sedí a no řekl bych, že mu bylo jasný, že tím nic nezmění), Hayden a Ciera (ač některé její kroky byly dost diskutabilní) byli výborní a snad jak nastínil Reunion mají místo v nějaké All-stars jisté.
Monica mi paradoxně ve finále tolik nevadila, ač její odpovědi na FTC byly dost roztodivné, no pořád o trochu lepší než Gervase. V rámci té F3 co byla, je to pořadí ještě uspokojivé.
Řada jako celek mi přišla stejný průměr jako většina po 20+. RI fungoval vcelku slušně do sloučení, ale pak tam byl na obtíž (Celkem by mě zajímalo, jestli by bez něj Ciera vyhodila Lauru nebo ne). Několik parádních kmenovek, které však stály za to jen kvůli atmosféře, než výsledkům. Uvidíme co řada další. Je mi vcelku jedno, jestli to zkopírovali nebo ne, ale nováčkovská série, tři kmeny nezní jako potenciálně špatný výsledek.
Reunion nebyl nejhorší. Občas jsem něco přetočil (Rupert, Tina), Cochrana jsem moc nepobíral, ale aspoň každý měl co říct a myslím, že vzhledem k tématu série bylo sezení po dvojicích vcelku chytře vymyšleno.

Oblíbení hráči: Hayden, Vytas, Ciera
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP15

Příspěvekod milan » 17 pro 2013, 18:20

To s tým držaním slova je otázne
Vytas voči Tysonovi
J.R. voči Toddovi
XYZ voči Robovi (AS)

dalo by sa polemizovať, čo je zahodený hlas, čo je zatrpknutosť, čo je férové hlasovanie a uznanie kvalít súpera.
Ja napr. verím takej RC že v S25 nezahodila hlas, lebo ozaj bola v štádiu, že nevedela nič o jednej hráčke, o ďalšom hráčovi si myslela, že je na jej strane a pritom hlasoval inak keď ona vypadla, a s ďalšou hráčkou bola v tábore a videla ako bojuje sama zo sebou.
Pri iných ako Lex, Tom, Alicia je vidno zatrpknutosť.

Jediný kto mal gule zmeniť svoj hlas a názor bol J.R. a možno sa budete smiať, že ho Todd ukecal a neviem čo, ale je to pri ňom mi to fakt prišlo, že uznal kvality a nebolo to len gesto na oko, aby nebol za idiota, ale za niekoho normálneho kto počúva a rozmýšľa o tom čo sa vraví.
Vytas ak by uznal herné kvality Tysona, ktorý ho prehral v hre ako je Survivor take pre neho hlasuje.
Myslím, že Tyson nebol žiadny DR. Evil typu Russella, ktorý používal fakt odporné klamstvá, prisahal na svoje deti, využil hurikán, ktorý zabil a spustošil veľa, bol proste zlý a najhoršie je, že aj hlúpy. Tyson na druhej strane pôsobí ako narcis ale o hre uvažoval a rozmýšľal o krokoch ktoré spravil, mohol si pokojne zobrať HII ako suvenír domov, nespravil to. Rozmýšľal nad porotou a nad tým ako bude pred nou sedieť. Sú to maličkosti.

Ja si vždy tak egoisticky (keďže som veľký fanda) myslím, že kopec hráčov čo sa vrátilo po BR sa práve od neho naučilo dosť o tom, ako byť navrátilcom v sérii s nováčikmi, Coach to skúšal, skúšal to Sheppard, Tyson, nie vždy to výjde, ale on ukázal tú cestu.
Hayden na druhej strane vyškolil Pennera (a trocha asi aj Malcolma či Troyzana) z efektivity a okamihu toho, ako jednať s ľudmi na TC, kamene dlho neboli a verte že dlho nebudú, nikto nebude riskovať pohodlie v hre, na úkor risku.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: S27 - Blood vs. Water - EP15

Příspěvekod adesso » 17 pro 2013, 18:33

milan píše:Jediný kto mal gule zmeniť svoj hlas a názor bol J.R. a možno sa budete smiať, že ho Todd ukecal a neviem čo, ale je to pri ňom mi to fakt prišlo, že uznal kvality a nebolo to len gesto na oko, aby nebol za idiota, ale za niekoho normálneho kto počúva a rozmýšľa o tom čo sa vraví.
.


Pokud si dobře pamatuju, tak mu zahrál na ego, něco ve stylu "Byls velká hrozna pro moji hru,tak jsem se tě musel zbavit." Na to se JR chytil :)
My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP15

Příspěvekod milan » 17 pro 2013, 18:45

a Vytas nebol hrozba? Mal skvelú sociálnu hru (Vytas a jeho anjelíci :D), fyzicky tiež nebol marný.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: S27 - Blood vs. Water - EP15

Příspěvekod adesso » 17 pro 2013, 18:56

Tak samozřejmě že byl :mrgreen: Ale to jsem se vyjadřoval k tomu Toddovému ukecávání Jean-Robera :D
My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S27 - Blood vs. Water - EP15

Příspěvekod Earl » 17 pro 2013, 19:50

milan píše:sedeli v poradí ako vypadli navrátilci a nie každý sám za seba ma max. vytočil (verím tomu, že ak by Fiona bola vo finále, tak Rupert sedí s ňou dole a nie ona ako finalistka vzadu s ním).


Keby aspoň to. Nepobral som prečo Candice sedela úplne hore ako keby vypadla prvá keď prvý odišiel Rupert, samozrejme toho nakoniec dať nemohli, to isté Colton čo dal quit pred tým než vypadla Candice. Jeff zas raz úradoval.
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP15

Příspěvekod Lamik.lamity » 17 pro 2013, 20:01

Earl: Podle mě vždy seděli podle lepšího z dvojice
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S27 - Blood vs. Water - EP15

Příspěvekod Lifty » 17 pro 2013, 20:01

Ten Rupertuv usmev byl strasne creepy! Tak se na me nekdy v Brne na nadrazi usmivaji bezdomovci, kdyz jim hodim petikacku do kelimku. A Jeff neustale prerusujici vsechny zpovidane, aby se mu do toho vlezl Cochran... Ach jo, reuniony jdou silene do kopru. Driv to byvala takova pekna tecka, kde ukazovali treba prihlasovaci videa zucastnenych, ale ted je to snad horso, nez shrnujici dily. Jen takova otazka, byla vlastne krome Australie a Afriky nekdy rada, kde byl jeste dil po Reunionu, kde ukazovali zivot hracu v civili po soutezi? Takove dily jsem mel rad.
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm


Zpět na „S27 - Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti