Big Brother 1 - Week 1

July 5, 2000 - September 29, 2000
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 1 - Week 1

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 14:43

Week 1
Obrázek

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: Big Brother 1 - Week 1

Příspěvekod honzavohralik » 18 srp 2014, 18:48

Překvapilo mě jak jsou krátké epizody, takže jsem prakticky hned viděl první týden. I když je divné, že za 7 dní nevyloučili zatím nikoho, myslel jsem, že každý týden. No, je mi jasné, že vzhledem k pravidlům bude série nudná oproti těm dalším, ale čekal jsem, že budou vylučovat jen diváci, s nominováním dvou houseguest se to dostává prakticky na úroveň VyVolených a na ty jsem koukal taky, takže mi to nevadí a rád se na sérii kouknu. Mrzelo by mě prostě nevidět, jak to všechno začalo, i když série nebude nic extra.

Strašně se těším na nominace, které bude v dalším díle. Myslím si, že to odnese William, i když nevím koho si nechají diváci. William z těch lidí tam jde do hry nejvíc strategicky, ale problém je, že se ho kvůli tomu bojí. Od produkce mi přišlo dost nefér donutit ho se přiznat, že je chtěl napálit s těmi maskami, stolem a květinami, protože ho tím produkce dost poškodila a jako porušení pravidel bych to fakt nevyhodnotil. Myslím si, že Jordan a Cassandru má na svojí straně, s Cassandrou má takový to černošský pouto a s Jordan to mezi nima docela vře, i když má přítelkyni jak bylo vidět v první epizodě. Problém bude mít rozhodně s Karen a Brittany, ale jelikož toho ukazují fakt málo, tak nevím jak se k němu staví chlapi, takže uvidíme.

Jamie podle mě ještě bude mít problémy s tou Miss, asi jí nebudou nějak soudit, ale myslím si, že lhaní nebo neprozrazení toho čím je, by jí mohlo uškodit a mohla by tak ztratit důvěru některých lidí. I když zase chápu, že když tam Karen a Cassandra kritizují soutěže krásy atd., tak se jí s tím moc nechtělo přijít. Každopádně to brzo praskne, pokud to neřekne sama, vzhledem k tomu že už to ví Jordan, Curtis a Josh.

Zatím mám rád Williama, který v rámci možností hraje a Jordan a Jamie jsou taky sympatické. Dost lidí se vůbec neprojevilo, hlavně tedy zatím nebyli ukázáni příliš v epizodách jako např. George, Curtis, Eddie a Cassandra, takže nevím, co si o nich myslet. Nemusím Brittany, Karen a Joshe.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „Big Brother 1 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti