Big Brother 1 - Week 3

July 5, 2000 - September 29, 2000
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 1 - Week 3

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 14:43

Week 3
Obrázek

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: Big Brother 1 - Week 3

Příspěvekod honzavohralik » 23 srp 2014, 22:46

Tak asi nejzajímavější hráč je pryč, odchod Megy mě docela mrzí, protože i když hrál tak nějak jako slon v porcelánu, co se týče jeho hry, tak se aspoň nějak snažil hrát. Je vidět, že diváci tohle neocenili a hodnocení bylo založené na sympatiích, tady to ovšem dělá z Williama hlupáka, protože udělal chybu, když si znepřátelil chováním diváky, kteří o něm rozhodovali.

Těším se na další nominace, myslím že Jordan ji má jistou, protože i když si naklonila jiný soutěžící, tak například Eddieho, což mi přijde je vůdce zřejmě ne. Ale nevím jestli to strategie, nebo to tak jenom vypadá, každopádně Jordanina strategie si vždycky obmotat kolem prstu chlapa a pak stáhnout pod vodu s Williamem pracovala a vypadá to, že teď má i Joshe. Zajímalo by mě, co tomu jejímu flirtování říká přítel doma. :mrgreen:

Poslední dva díly byly nekoukatelné kvůli kvalitě, tak snad to pak bude lepší. :D Nechtěl bych, aby mi uteklo nabalování panenské Brittany.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „Big Brother 1 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti