Big Brother 1 - Week 6

July 5, 2000 - September 29, 2000
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 1 - Week 6

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 14:44

Week 6
Obrázek

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: Big Brother 1 - Week 6

Příspěvekod honzavohralik » 13 zář 2014, 20:01

Tenhle týden mě oproti těm předchozím bavil o něco více, ale tak či tak je to nuda, kdyby aspoň byly nějaký hádky, ale co odešel Mega nic. Na hádkách prakticky stálo české VV4, ale sem asi vybírali málo labilní jedince.

Docela hodně začínám fandit Jamie, ta holka je vážně chytrá, dost se drží stranou a pro diváky je podle mě nejsympatičtější ze všech, stejně jako pro hráče, takže to je můj osobní typ na vítěze momentálně. Co si myslím, že od ní bylo zbytečné byla nominace Karen, když by se měli odstřelovat lidi, kteří vás mohou ohrozit ve výhře, což Karen není. Hlavně je, ale dobře, že se nepřiznala, že pro Karen hlasovala a snad ani nepřizná, myslím, že Britt/Eddie by se chtěli mstít.

Celkově si mi líbilo, že po 3 hlasujících přečetli stav hlasů, což dává show jinou úroveň a doufám, že to nebylo jen pro jedny nominace, ale napořád. Jelikož člověk za a) může tušit, kdo pro něj hlasoval, b) může se přizpůsobit současnému stavu hlasů a hlasovat tak, že přidá někomu, kdo už má hodně nominací, aby se nedostalo na něj. Zase se mi ovšem nelíbilo, že nechali 3 nominované, mohli je nechat hlasovat mezi Cassandrou a Karen.

Něco čeho jsem si všiml je, síla Brittany v domě, podle mě je Brittany momentálně nejvlivnější hráčkou, stačí se podívat na nominaci Joshe, který se z oblíbeného kluka stal prakticky nejnenáviděnější osobou v domě, i když mu to moc nedávají najevo, od té doby co tu není Jordan, ale prostě stačilo říct "Josh je zlý, nechce mě, chce Jordan." a bum ho 5 nominací.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „Big Brother 1 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host