Big Brother 2 - EP01 - EP02

July 5, 2001 - September 20, 2001
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 2 - EP01 - EP02

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 14:51

Episodes 1 - 2
Obrázek

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: Big Brother 2 - EP01 - EP02

Příspěvekod honzavohralik » 15 lis 2014, 20:56

Epizoda 1
První sérii jsem už ani nedokoukal, skončil jsem v F5. Neuvěřitelná nuda, takže doufám, že S2 změní můj názor. A S2 zatím vypadá o dost lépe. Jenom to jak se změnil dům a studio, minule mi přišel dost jednoduchej a teď se mi strašně líbí ten styl Asie, nebo co to je. A klíče od domů jsou taky skvělej nápad!

Cast mi přijde neuvěřitelně výraznější, než minule a rozhodně to nejsou všichni takový ti "good guys," tak mi připadal minulý cast a ten, kdo nebyl hodný šel domů. (jako Jordan) Zatím se mi nejvíc asi líbí Krista a nejmíň Bunky. I ta starší, ?Sheryl? je zajímavá osoba.

Jenom rozdělení na luxusní a neluxusní věci je skvělá věc, protože i to rozhodně způsobí plno rivality. Je to tak obrovský rozdíl oproti první sérii naprosto ve všem. Food Competition jsou mnohem lepší, hlavně to že to nerozhoduje jen o tom, kolik % jídla dostanou, ale i když mám burákový máslo rád, tak jíst ho týden bych nechtěl. Soutěž s autem nebyla zas tak těžká, mohli jim dát menší auto a dostat tam všechny by bylo dost těžší. A twist o výhře auta se mi líbil víc než dost. A lidi z BB1 by rozhodně nenapadlo, říct to co Nicole, že poslední, kdo vyjde z auta, půjde jako první z domu. Bylo to dost drsný a překvapilo mě, jak moc to zafungovalo. Kent podle mě dost chytře působil na Autumn, protože ty kecy, že takhle bude bez aliance na ní evidentně zapůsobili, ale udělal si rozhodně nepřítelkyni. A myslím, že i bez tohohle je Kent outsider...

HOH je samozřejmě největší změna, jakou série přinesla a to kolo bylo skvělé, samozřejmě to, že řeknete, kdo je nejvíc sexy a kdo je nejchytřejší, vám neublíží. Ale "Bitchiest" a takové věci rozhodně někoho urazí. Monica mi přijde neuvěřitelně drsná a projevila se hlavně při soutěži. A rozhodně mě nepřekvapilo, že Nicole šla hned od začátku. Naopak to jak daleko se dostala Sheryl bylo překvapující pro mě, nepřišlo mi, že by jí ostatní měli tak rádi.

Celkově jsem obrovsky spokojenej po prvním dílu.

Epizoda 2
Nesnáším Kenta a vážně doufám, že mu nevyjde ta mužská aliance. Chci, aby šel první. Je to mega idiot. Bunk má zajímavý příběh a kdyby se série ubírala směrem on + holky, tak by mě to asi potěšilo, protože Mike třeba je v pohodě, ale Kent je takový idiot, že chci aby nebyl v převaze. Myslím, že Nicole podle mě dost dlouho nevydrží, je strašně nepříjemná a člověk s ní asi dlouho nevydrží. Chová se jako špína a pak ani nevleze do bazénu, aby něco nechytila. Ta soutěž o výřivku byla skvělá. Rozhodně obrovská změna oproti skládání puzzle a tak v minulé sérii. Nicole se docela překonala, což mě vážně mrzelo.

Shannon a Willa jsem vůbec dohromady nečekal, ale myslím, že z toho něco bude. To samý se nedá říct o Justinovi a Autumn, protože mi nepřijde, že on by jí chtěl. Nejlepší je Krista. :love: Divím se, že po ní nikdo nejede. Ona i Sheryl je na ten věk hodně sexy.

Líbil se mi Mikeův krok vůči Bunkymu, je fakt postižený vyloučit někoho za to, že je gay. Navíc mi Bunnky nepřjde nějak otravnej. Kent docela čuměl, když vytáhl Bunkyho jméno, že je v bezpečí jako první. Mega mě mrzelo, že Mike nenominoval Kenta, to mě vážně překvapilo. Nicole jsem čekal 100% podle toho, co o ní říkal a Sheryl samozřejmě ne, ale Mikeova strategie a její objasnění byla jednoduše pochopitelná. Velmi chytrý krok na zbavení se neoblíbené osoby, i když je možné, že se zbaví i Sheryl.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 2 - EP01 - EP02

Příspěvekod milan » 05 čer 2015, 15:06

EP1:
Celkom v pohode, čo sa týka domu, škoda, že som videl najprv tie novšie série, lebo všetko mi príde malé, bez poschodia, HoH spálňa je mrňavučká, skôr mi príde ako z tých hodinových hotelov :mrgreen:
Mike v tom čase asi dosť fičal na Eminemovi, to obliekanie, blond melír, rapík :lol: Will pôsobí normálne čo do výrazu tváre a mimiky, keď som videl jeho fotky z poslednej doby, ten má tak napichanú tvár na vyhladenie vrások, že stratil črty a vyzerá umelo. Mimochodom prvá súťaž cez twist celkom v pohode, ako píše kolega vyššie, to auto bolo väčšie, i keď určite mali nevýhodu ľudia, čo boli vpredu (okrem sedadla jazdca), ak by vedeli že tam môžu byť dlhšie ako 1 minútu asi by bol veľký boj o sedenie.
Oblečenie mi príde komické, ono sa to nezdá, ale toto sa fakt nosilo v 2000+ roku, tie strihy plaviek, kraťasy, mikiny do šírky, tak ako je teraz doba hypsterov (alebo bola) a sú rôzne tie zostrihy vlasov po stranách, tak vtedy ozaj bežalo to melírovanie vlasov. Sranda, úplne inak sa nato človek pozerá, keď som v tom čase mal 13 a teraz už budem mať o polroka 27, tak som už tieto veci vnímal a beriem ich za samozrejmosť, a napr. nejaké veci čo sa nosili 1990+ mi prídu max. old school. :mrgreen: Tiež musím dodať, že vidno, že sa točí v teplom podnebí (myslím celkovo US série), lebo majú veľkú plochu, ktorá je pod oblohou, zato v CAN verzii, keď točia cca. koncom Marca, tak len maličká plocha kde je fajčiarska chvíľka + yakuzi, inak majú skôr fakt na prd podmienky. Mike ako HoH je myslím po zásluhe, už tá obhajoba bola taká "cool" a po tej fľaši sa tam už vykryštalizovala skupinka mladších (nielen vekom ale aj názormi). Čo ma ale prekvapuje, v novších sériach už také odviazané zábery nedávajú.

EP2:
(Clark) Kent je teda pekne na rozbitie držky, inak téma "gay" v BB, docela veľký šok ako je to vnímané napr. v tom 2001 a povedzme 2014 :mrgreen: Niekto sa k tomu hlási očividne a ďalší sa bojí čo len o tom kecať.
Inak ma prekvapilo, že tam mali osobné veci typu "fotka", vidno ten posun hry, rovnako bolo vtipné, ako Mike vypočul celý rozhovor, tá spálňa je "strategicky" umiestnená ku komore s jedlom :mrgreen:
Nominácie asi očakávané podľa toho uvažovania, ktoré mal Mike, už som si myslel, že (kto pozerá v poradí, nečítajte!)
[spoiler]schválne vynechal Kenta kvôli VETO, ale VETO v tejto sérii ešte nebolo.[/spoiler]
Som zvedavý na vyraďovanie.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Big Brother 2 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti