Big Brother 2 - EP03 - EP05

July 5, 2001 - September 20, 2001
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 2 - EP03 - EP05

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 14:52

Eisodes 3-5
Obrázek

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: Big Brother 2 - EP03 - EP05

Příspěvekod honzavohralik » 16 lis 2014, 00:26

Epizoda 3:
Nicole vážně dobře strategizuje, aby se zachránila. Takže to, co si Mike myslel, že půjde Nicol, když jí dá proti oblíbené Sheryl, by nemuselo tak moc úplně vyjít. Celkově mě překvapila role Bunkyho, který se dostal do vedení a mohl by potencionálně převzít kontrolu nad hrou, pokud mu vyjde spojení se s holkama. Navíc Will docela dost lidí štve, ale to i Justin zatím je rozhodně nemám rád. Will je neuvěřitelně nafoukanej, ty kecy o tom, že všichni líbají jeho, ne on. Shannon je docela kráva, doufám, že bude k němu víc nedostupná. :mrgreen:

Kent je takovej idiot, proč doprdele furt musí řešit Bunkyho sexualitu. Fakt idiot, nesnáším takovýhle lidi, ať je třeba gay taky, ale nevím co je na tom tak k řešení. Aspoň že se pak s ním udobřil, ale stejně to prostě nepochopitelně moc řeší. A ta jeho kampaň proti Sheryl se mi taky nelíbí, celkově nejsem spokojenej s nominacema, protože jsou rozhodně jiný lidi, který bych šel venku.

Epizoda 4:
Justin je strašnej idiot, vůbec mi nevadí, že vyletěl. Minule mě ani nenapadlo, že by řešili to jak vyhrožoval Kentovi, protože mi to nepřišlo tak děsný. Ale to co říkal o Autumn, i když jí to neřekl do očí bylo dost drsný. Pak tam chce rozbíjet flašky a ty sračky, co dělal s Kristou, to jako nevím, jestli je fanoušek BSDM, nebo čeho ale Krista asi moc nemyslí, když si nechává dávat nůž ke krku při líbání od kluka, kterej rozhodně nevypadal psychicky vyrovnaně po tom, co viděli jak dělal.

To rozdělení je vážně drsný a nečekal jsem, že se vytvoří dvě aliance proti sobě už tak brzo. Vážně bych chtěl, aby šel někdo jiný než Nicole a Sheryl. Rozhodně nefandím těm "cool," tam je mi sympatický snad jen Mike, takže kdyby šla Shannon nebo Will, tak mě to rozhodně mrzet nebude.

Nečekal jsem hlas od Monicy pro Nicole, myslel jsem, že je s ní v té alianci tak trochu outsiderů. Stejně tam mě přeskočil Hardy, který zase hlasoval pro Sheryl. Stejně tak to spojení Nicole a Sheryl, které se chtějí zbavit Mikea, pokud nějaká z nich zbude. V minulých epizodách mi přišlo rozdělení trochu jiné.

Ten blindside Sheryl se mi strašně líbil. Chci, aby Nicole zůstala, protože mi přijde skvělá po strategické stránce, i když mě mrzí, že musela jít zrovna Sheryl. Mike jí to docela posral, kdyby nominoval někoho jako Kenta má jistý, že se zbaví někoho z těch, kdo jsou proti němu. No, myslím, že teď je moc v domě poměrně jasně rozdělená.

Epizoda 5:
To co udělala Shannon je podle mě šikana. Pokud se s ní Autumn bavila, tom jak má hubnout a tak a ona jí dá chipsy na postel a tvrdí, že to udělala, protože si myslela, že má hlad, je trapná výmluva. To je šikana a doufám, že Shannon brzo půjde. Pak se zase rozbrečí a bude dělat chudinku ze sebe. Nejvíc nesympatický člen castu, musím říct.

Jsem rád, že Krista vyhrála HOH, protože pak rozhodně půjde pryč někdo, koho nemám rád - Will/Shannon. Doufejme. Zeptat se všech lidí v domě, koho by nominovali není úplně nejlepší nápad, zase je pravda, že je dobré se zeptat, aby nenaštvala většinu lidí, ale tím pádem je Krista neschopná rozhodnout se sama.

Krista mě neuvěřitelně překvapila, nechápu proč zradila svoje spojenectví, nebo jsem si tedy myslel, že ve spojenectví s Autumn a Kentem je. Doufám, že půjde Kent, ale vážně nechápu proč promarnila perfektní šanci zničit spojenectví Willa, Shannon a Mikea vyhozením jednoho z nich.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 2 - EP03 - EP05

Příspěvekod milan » 05 čer 2015, 19:01

EP3:
Diel v podstate o ničom, pobavilo Willovo flirtovanie, reči o bábkarovi, kauza gay a kauza vankúš. :lol:

EP4:
Justin je teda strašný kokot, prepnutý ako sa patrí, veľa rozumu nepobral, to poznať podľa vyjadrovania, že to nieje zrovna jadrový fyzik, prezentácia v dome, jak sedliak, bolo len otázkou času kedy vypadne (napr. po duely), takto to spravilo trošku škrt cez rozpočet produkcii, lebo v priebehu týždňa prišli o 2 ľudí, to jeho zdôvodnenie na konci mi prišlo mi komické, je jasné, že má problémy s alkoholom, nemyslím, že je alkohol, ale nevie piť a je až prehnane agresívny, takíto ľudia by nemali piť vôbec.

EP5:
Mne to rozhodnutie ohľadom nominácie prišlo logické, 3 sú v menšine, jej aliancia je vo väčšine, ja osobne by som logicky uvažoval, čo bude za 3 týždne ak by postupne vypadol celý C-Town, takto teoreticky je tam stále niekto, koho nemá nikto rád a ten je terčom, čo môže jej zaručiť dlhý čas v hre + druhá strana po nej nemusí mať nutkanie ísť. Osobne dúfam, že vyletí Kent, ktorý presluhuje, už od výhry auta.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Big Brother 2 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti