Big Brother 2 - EP06 - EP08

July 5, 2001 - September 20, 2001
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 2 - EP06 - EP08

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 14:52

Episodes 6-8
Obrázek

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: Big Brother 2 - EP06 - EP08

Příspěvekod honzavohralik » 18 lis 2014, 21:46

Epizoda 6:
Strašně mi vadí Will, nejvíc nafoukanej člověk z RS jakého znám, vážně předčí skoro všechny. Z toho spojenectví Will+Mike+Shannon, mi vadí nejmíň Mike, ale Will s Shannon si o sobě strašně moc myslí a ona je ještě k tomu děsně arogantní a přijde mi hloupá, protože Will se snaží zavděčit i lidem, kteří ho nemají rádi (viz. rozhovor s Kristou), aby si zajistil, že ho nenominují. Shannon je to ale fakt jedno mi přijde, jen hraje na city slzičkama a pak je zase ice queen.

Přijde mi, že Krista přešlo do spojenectví Boogieho a spol., ale nemyslím si, že je to chytrý krok. I když chápu, že nemá rád Autumn a Kenta, ale nominovat Autumn je naprostá hloupost, protože proti ní by ve finále teď vyhrál každý, podle mě je strašně málo oblíbená.

Epizoda 7:
Autumn mi chybět nebude, ale byl bych radši, kdyby ten kdo šel byl Kent. Ten odchod, kdy se neloučil s nikým byl docela trapný, ale to je je více.
Shannon je kráva, když má ještě kluka doma.
Jsem strašně rád, že Hardy je HOH!!! Doufám, že to zajistí nominaci Willovi nebo Shannon.

Epizoda 8:
Zjistil jsem, že Krista mi naprosto nehorázně připomíná Nikolu z Vyvolení S4 a z Hotel Paradise! Ale vážně vzhledem, způsobem hrání, osobností i hlasem. Vážně neuvěřitelně. Po dohodě Kristy a Hardyho to nevypadalo moc dobře pro Nicole, ale mega moc jsem doufal, že jí nezradí a že vyrazí někoho z Chilltownu.

Je mi naprosto jedno, že Shannon není spokojená se svým přítelem a tak jí nevadí, že je s Willem a ten její kluk na to musí koukat. Je to hnusný a klesla tím u mě ještě níž. Bunky a Nicole v Diary Room přesně vystihli její povahu, je namyšlená a sebestředná, jak jen to jde a ten její smích, když tam zkoušela ty cígára. Nechápu, co to mělo být. A pak zase má totální breakdown a chce, aby jí litovali aspoň diváci.

Hardyho domluva s Mikem, mi nepřišla jako zrovna chytrý nápad. Asi když se někoho zeptáte "Mám tě nominovat, nebo ne? Když mi slibíš tohle, nenominuju tě." Je asi jasný, jak vám ten člověk odpoví ne? Asi ještě víc mě pak překvapilo, že to tedy Mike tak nějak zdvořile odmítl. Protože Hardy by mu věřil a když by se z Mikea stal HOH mohl ho klidně podrazit. Jsem rád, že nominoval Willa a Shannon. Podle mě jde na 100% Shannon, všichni jí nenávidí.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 2 - EP06 - EP08

Příspěvekod milan » 06 čer 2015, 17:18

EP6:
Will a jeho podkurovanie Nicole :mrgreen: "žil by som s tým, že si ma porazila, ale že ma porazí niekto ako Bunky?" Myslím, že jej to robilo dobre, aj keď dobre poznamenala, že vie, že jej bozká riť :mrgreen: Séria sa zatiaľ len rozbieha, stále to nieje podľa môjho gusta, i keď náznaky stratégie tam sú z viacerých strán.
EP7:
Honza, ty si ale pokrytec, tak Autumn má priateľa a decko (s iným, podľa všetkého) a slintala v hre z Hardyho a Justina, ale keď to isté robí bezdetná Shannon, ktorá to berie ako súčasť stratégie (dalo by sa polemizovať), tak tu z nej robíš čarodejnicu, ktorú treba upáliť. Ja som napr. nevedel, že Autumn má priateľa, buď to nespomenula, alebo som to prepočul, ale že má dieťa som vedel, ale tiež sa pchala do postele, mala nadržané reči na kameru, a potom šup vypadne, správa sa ako urazená, bez lúčenia odídete, pritom, sa hrala, ako je nad vecou, proste krava. I keď by som bol radšej ak by vypadol Kent, lebo vyhral auto, v podstate vďaka tomu, že zvyšok zdupkal pod hrozbou toho, že kto vyhrá auto, prvý vypadne a on už prežil 2 súboje a celkovo 3 ľudí.
Inak ma hrozne vytáča ako to majú na saláme, som zabudol minule poznamenať, že to ako neupravený ide HoH, už 2x rozdávať kľúče, proste neupravený, v župane, vidno, že to bola hra ešte v plienkach, a hlavne to vidno na tých dementných kvízoch, ktoré robia v rámci HoH súťaže. Od Hardyho neviem čo mám čakať. Inak ten priateľ Shannon vyzerá ako pekná trubka, som zvedavý, či ostali po šou spolu. :mrgreen: u nej bolo vidno, ako spozornela pri zoznamovaní s Willom, že je lekár, ju zasvrbela :lol:
EP8:
Hardy zvolil veľmi krátkodobé riešenie, asi ho nenapadlo, že keď vypadnú všetci traja z C-Townu, že proti sebe pôjde tá partička super úžasných kamarátov zeleného údolia :lol:
Krista je nejaká pipina už to je 2x čo sedela pri ceremónii s okuliarmi ako po opici a v uteráku, totálne mavpičistka.
Kto by to bol povedal, že Homofób a Gay budú zdieľať izbu a budú naj kamaráti, hrozne mi to pripomína Richa a Rudyho, i keď Rudy mal skôr také narážky ako typický vojak/námorník, ale Kent bol hneď homofób.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Big Brother 2 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti