Big Brother 2 - EP09 - EP11

July 5, 2001 - September 20, 2001
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 2 - EP09 - EP11

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 14:52

Episodes 9-11
Obrázek

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: Big Brother 2 - EP09 - EP11

Příspěvekod honzavohralik » 23 lis 2014, 10:59

Epizoda 9:
Shannon jde, o tom prostě nepochybuju a já vážně vypatlaná, když si svojí hru ještě víc sere a je proti všem stále hnusnější (viz. incident s Hardyho kartáčkem a záchodovou mísou a zkažení večeře nadávkama na Kenta o tom, že jen žere a mluví). Jenom asi u Nicole má trochu sympatie, k tý se chová hezky, jak spolu cvičí a tak, ale pochybuju, že by kvůli tomu Nicole zradila svojí alianci. Navíc Chilltown nemůže získat víc než 3 hlasy - Mike, Krista a Nicole a to je proti zbytku málo a i když je Will mnohem větší hrozba, který by se měli zbavit, tak je mi jasný, že půjde Shannon na základě sympatií.

Epizoda 10:
Čekal jsem teda, alespoň nějakej ten hlas pro Willa, takže i když mi bylo jasný, že Shannon jde, to bylo trochu překvapení, abych byl upřímný. S Kentem jako HOH se podle mě dá čekat 100% nominace Willa a pak Mikea nebo Kristy. A mohli by taky dělat jiné než kvizové soutěže pro výhru HOH, to je docela nuda pak.

Epizoda 11:
no comment, zapomněl jsem a po takový době se mi psát nechce
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 2 - EP09 - EP11

Příspěvekod milan » 08 čer 2015, 17:13

EP9:
Neviem čo ma zhnusilo viac, či to staromódne pranie oblečenia, ktoré som si už všimol predtým, alebo to použitie zubnej kefky na čistenie hajzla, toto proste bol najšpinavší diel, aký som kedy videl.
Mňa celkom bavilo ako sa Bunky modlí, sa vraví, že homosexualita nieje normálna a nemá nič s vierou, Bohom a podobné kraviny, pritom koľko je tajných gayov v talári, koľko gayov sa žení len kvôli okoliu (Richard Hatch napr.), a koľko gayov je veriacich, a pritom sú braní za niečo menej, čo sa týka viery. Bunky mi príde v pohode, len niekedy má také blbé názory, ako tie ironické poznámky na tých dvoch nominovaných, že vypadnú z domu, kde im robia druhí ľudia zle a podobne. Má skvelú chémiu s Kentom, kde je vtipné sledovať ako spolu vychádzajú, ale tá aliancia mi príde ako zlepenec ľudí, ktorí nemajú nič spoločné, možno len averziu voči C-Townu, ale neviem čo očakávajú, ak by došlo k situácii, že tam budú bez nich. Myslím, že by tie sekery do chrbta prežívali horšie, keďže sa hrajú na šťastnú rodinku. Inak vidno to čaro tej "prvej" série, keďže túto sériu beriem za prvú, ako ide napr. Will bez opýtania do DR so Shannon, ako majú v <> obliekanie sa na ceremónie, ale i také nezvládnutie zo strany produkcie ohľadne súťaží, ktoré sú nudné (myslím tie o HoH), pritom (spoiler do budúcnosti)
[spoiler]mali o to ľahšiu situáciu, lebo ešte nebolo VETO, čo je +1 súťaž na týždeň.[/spoiler]
EP10:
Shannon išla, to mi nevadí, trošku som ale rád, že Hardy nemal takú tu moc v rukách, keby bola remíza, serie ma, ale, že stále sú dookola nejaké kvízy a podobné kraviny, nič na vytrvalosť, Kent bude znova pokrytecký HoH, osobne nečakám nič iné ako nomináciu niekoho z C-Townu. Možno je Will menej obľúbený ako Boogie, ale Boogie je celkom dobrý v kvízoch, jedno HoH a v tomto bol tesne druhý.
EP11: ako som predpokladal, veľké veci sa nediali, keďže bolo jasné, že min. 1 člen C-Townu bude v nominácii, Kent si ale viac krát nasral do úst, neviem ako doma reagovali jeho kamoši, že po tých xenofóbnych rečiach tam nechal gaya (podpichujem samozrejme, ale je to veľmi komické), mimochodom ozaj sa Krista hlasom a výzorom (dokonca aj zubami) podobá na Nikol z VV/HP, čo ale chcem spomenúť, už 3x pri nominácii (pri stole) bola v uteráku po sprche, totálne má v p... tieto veci. Čo sa týka Boogieho, pravdu povediac som do bodky súhlasil so všetkým čo povedal, oni si obtierajú ústa o C-Town ale majú rovnaký pakt (vo väčšine), vyhrať môže len jeden a aj to s tou záchranou Kenta v prvom týždni bola pravda, jasné, nebolo to určite cielené a Mike riešil svoje záujmy v prvom týždni, ale na druhej strane mohol byť pokrytec ako väčšina a zahodiť prvé HoH s tým, že sa dobre nepoznajú a takýto dôvod (ako výhra auta), by bola ľahkou voľbou aj pre zvyšok, on išiel po žene ktorú nemusel a dal tam niekoho, koho mali všetci radi a tá dobrá partia správnych ľudí (ironicky) vtedy vyhodila ženu, ktorú tam všetci mali radi. Kent je pokrytec, akokoľvek chce ospravedlniť voľbu, tak to bolo komické z jeho strany, a to ako sa správa ako HoH, proste ako keby vyhral neviem čo, chodí tam ako pán domu a všetci musia počúvať, že mu chýba sladké.
Inak bola prdel, že mi jeho rozhodnutie veľmi pripomína istého hráča, označme ho S., ktorý nominoval ľudí podľa abecedy. :mrgreen:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Big Brother 2 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů