Big Brother 2 - EP15 - EP17

July 5, 2001 - September 20, 2001
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 2 - EP15 - EP17

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 14:53

Episodes 15-17
Obrázek

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: Big Brother 2 - EP15 - EP17

Příspěvekod honzavohralik » 21 pro 2014, 18:37

Epizoda 15: Ty hádky jsou mega skvělý! :D Z reality show, který jsem viděl je tahle série asi nejuhádanější, ale myslím, že s jistým odchodem Kenta to vyprchá, protože Bunky není takový "hádač." Přestávám fandit Hardymu je idiot, když si tam nechává Willa a zbavuje se lidi bez šance na výhru jako je Kent a Bunky. A Monica s tím výbuchem se mi taky přestala líbit. Strašně chci, aby ona a Nicole podrazily Hardyho a hlasovaly pro Willa, ale pochybuju, že se to stane. Krista je pro mě přítěž, nejhloupější člověk v domě, přesluhuje a je nudná...

Epizoda 16: Čekaný odchod Kenta, kterému jsem poslední dva týdny začal nějak přicházet na chuť spolu s tím jak jsem ztrácel chuť k Hardymu. Fakt jediný člověk, kterýmu se dá fandit je Nicole pro mě. Willa nemám rád jako osobu a myslím si, že ani není moc dobrý stratég, to by musel ty hádky vyvolat, on se prostě jen schovává ve stínu hádek velkého spojenectví. A pokud má Nicole trochu rozumu, tak se nezbaví Bunkyho, který je úplně mimo a udělá, co mu řekne. Myslím si, že nejchytřejší nominace by byla Will VS. Hardy, ale pochybuju, že je dá. (Spíš Hardyho vzhledem k jeho podalianci s Kristou a Monicou.) Ale čekal bych spíš Bunky VS. Krista/Monica.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 2 - EP15 - EP17

Příspěvekod milan » 09 čer 2015, 16:52

EP15:
Celkom očakávané, že čím viac sa míňali terče v podaní C-Townu, najprv Shannon, potom Boogie, a keď ostal už len Will, sa medzi priateľmi zeleného údolia prejavuje hra, a idú proti sebe, a kto by to bol povedal (irónia), že to budú viac prežívať, ako správne poznamenal, predtým Boogie, keď bol v hre, vyhrať môže len jeden a týchto ľudí je mnoho. Pôjdu proti sebe a bude to zábava. Monica mala pekný crazy výbuch, afektovaný, proste klasika od ženy :mrgreen: čo sa týka Kenta jeho reakcia na konci pri tej hádke s Hardym, to je presne to, čo tak chlapsky a s nadhľadom robil minulé hlasovanie (po voľbe) pri hádke s Boogiem, konečne vidí, že každá akcia má reakciu a keď sa ocitne v koži niekoho, po kom predtým išiel, tiež mu to nieje príjemne. Bunky je krysa, snaží sa byť sladký, hrať na všetky strany, chce hlasovať s väčšinou atď, proste pokrytec, ktorý sa len vezie. Willovi sa vôbec nedivím, že sa baví tým čo vidí, 1 veľká aliancia, ktorá chcela vykynožiť C-Town sa obracia proti sebe a to je len vietor do plachiet pre neho samotného a jeho hru.
EP16:
Epizoda 16: Čekaný odchod Kenta, kterému jsem poslední dva týdny začal nějak přicházet na chuť spolu s tím jak jsem ztrácel chuť k Hardymu. Fakt jediný člověk, kterýmu se dá fandit je Nicole pro mě. Willa nemám rád jako osobu a myslím si, že ani není moc dobrý stratég, to by musel ty hádky vyvolat, on se prostě jen schovává ve stínu hádek velkého spojenectví. A pokud má Nicole trochu rozumu, tak se nezbaví Bunkyho, který je úplně mimo a udělá, co mu řekne. Myslím si, že nejchytřejší nominace by byla Will VS. Hardy, ale pochybuju, že je dá. (Spíš Hardyho vzhledem k jeho podalianci s Kristou a Monicou.) Ale čekal bych spíš Bunky VS. Krista/Monica.
V čom bol Kent taký dobrý, že si mu fandil? Že sa hral minulý týždeň na moralistu (C-Town = ZLO), alebo čím? A že nieje Will dobrý stratég? Myslím, že minulý týždeň dokázal, že ním je, dokázal, si obmotať Kenta aby ho nedal do nominácie, inak hrozila nominácia jeho a Boogieho, kde by na 99,9% vyletel práve on, keďže Boogie mal lepšiu sociálnu hru, len využíva to čo sa deje, že veľká aliancia nevydrží, vždy je lepšie mať menšiu alianciu, ktorá je súdržná, ako veľkú, ktorá chce min. 3 týždne stráviť bavením sa v dome a hraním sa na šťastnú rodinku, lebo je koho vylučovať a potom čo? Presne také vyhadzovanie si na oči, krokov, krívd, debát atď. Proste táto skupina tam neviem načo prišla, oni sa najprv dohodli štýlom "len nie tých 500,000 dolárov niekomu z C-Townu, lebo sú zlí", ale keď zacítili prachy po vylúčení Shannon, Boogieho, kde sa začali ľudia prejavovať (hlavne Kent), tak zrazu by tie prachy chcel každý z nich. Bunky najväčší pokrytec z nich, hlasovanie s väčšinou, to je jeho, celý čas sa tam kamaráti s Kentom a nieje schopný pre neho spraviť rovnaké gesto, aké spravil Will voči Boogiemu (1 hlas minulý týždeň). Pokryteckí paraziti, ktorí to hrajú na kamery, aby si ľudia o nich nepomysleli niečo zlé. O čom svedčí aj popularita Hardyho, hneď mi pripomenul Colbyho zo Survivor, mám pocit, že v tom čase to cca. išlo +/- od seba pár mesiacov, takže sa vôbec nedivím, že ten HERO edit zaberal.

EP17:
Nominácia Kristy a Monicy je zaujímavá, Nicole to zaobalila štýlom, že majú moc v rukách a sú silné, pritom, aj keď s ňou kecal Hardy v HoH spálni, on sám hodil terč na chrbát Kristy, pritom je to práve on čo je najsilnejším hráčom v dome (nie fyzicky, ale ako víťaz 2 súťaži o HoH), na druhej strane Monica je tiež konfliktná, a nevyhrala ani jedno HoH, a Krista sama o sebe nemôže zamiešať kartami. Mne to príde veľmi divné nominovať tieto dve, keď je tam niekto ako Bunky, ktorý vždy ide po prúde, akým tečie rieka menom "hlasovanie väčšiny", a je tam Hardy, v bezbrannej pozícii, kedy by sa ho mohli zbaviť. Vtipný moment dielu bola Krista v sprche a prasa kadiace pri jej nohách :lol:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Big Brother 2 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů