Big Brother 2 - EP24 - EP26

July 5, 2001 - September 20, 2001
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 2 - EP24 - EP26

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 14:54

Episodes 24 - 26
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 2 - EP24 - EP26

Příspěvekod milan » 09 čer 2015, 23:25

EP24:
Prvá plicha, ako vravia Česi, celkom ma prekvapilo, že práve Nicole, bola racionálna t.j. išla podľa dohodnutého scenára a Monica bola skôr tá emocionálna.
Čo sa týka súťaže o HoH, konečne niečo na vytrvalosť, ale čakal som, či niekoho napadne po tom "výsmechu" od Hardyho, že čo vlastne musia robiť, žeby sa dohodli, že je jedno kto vyhrá, tak pôjde práve on. Najlepšie to mohol vyriešiť Will, babám ponúknuť, že pôjde pre cigarety, ktoré obidve skôr či neskôr budú chcieť, a spraviť výhodný deal pre neho.
Inak nečakal som, že práve tie 4 mená zo Survivor tam budú chcieť nasadiť. Môže to byť celkom zaujímavé.
EP25:
Dejom asi zatiaľ najlepší diel série, odkaz na oblohe, čo ma dosť prekvapilo, otvorená fľaša vína (znak alkoholika, kto si sám nalieva, má s tým problém, a pri Nicole som si nie veľmi istý, či som ďaleko od tejto polemiky, lebo hysterické ženy riešia často problémy alkoholom - vínom, alebo liekmi). Mimochodom tá dohoda Willa, keď ju hodnotil v DR, presne do bodky som s ním súhlasil, nemá krv na rukách, ako jediný hlasujúci si vie urobiť 2 dohody, obe pre neho výhodné do ďalšieho deja (t.j. F2), a rovnako aj dobre poznamenal, že ako HoH, by nahneval 2 ľudí. Na druhej strane, videl paralelu medzi Shannon, Boogiem, a ich týždňami, kedy prehrali HoH tesne, a vyleteli, ale čo sa mi páčilo, on to zaobalil štýlom "beriem si tajnú cenu z obálky". Nicole inak spravila rovnaký prehmat ako (spoiler Survivor S1)
[spoiler]svojho času Rudy v Survivor, proste reflex je sviňa.[/spoiler]
Mimochodom z tých 4 zo Survivor, jediný mal seriózny prístup k otázkam bez afektu Jeff. :idea:
EP26:
Tak Nicole dostala druhú správu z oblohy, doba SMS prenesená na oblohu :lol: inak ma pobavila Survivor návšteva, hlučná Sue, zvyklá kričať, ďalší rovnaký element Alicia, ktorá musí mať posledné slovo, nad vecou Gerv :mrgreen: ktorý dáva svoje múdra, a Jeff :) Jeff tam bol rozhodne najlepší. Pobavila ma debata Gerva a Willa v kuchyni, v podstate na celý dom Will vraví, ako ich každý týždeň ojebuje od odchodu jeho ľudí z aliancie a každý týždeň sľubuje, že už nebude klamať a stále to robí, to bol totálne skvelý moment, Gerv si to užíval tak isto, ako ja.
Čo sa týkalo súťaže, sranda, že Willa niečo napadlo, jeho kolegovia z BB tímu to zamietli, aby to spravili o chvíľku hráči Survivora (hodená kocka do ľadovej vody v bazéne), a vraj on je Evil :lol: Inak v tej poslednej časti mali výhodu z BB tímu, dokonca aj po tom čo museli nahnať manko keď im ukradli písmenka, lenže ich napadlo postaviť si malú plošinu z písmen a vyložiť ju na tie dole, tým pádom ušetrili čas, ktorý sa ukázal ešte po tom zavesení kľúča na pochodeň od Nicole, lenže prišla Monica a afroameričania majú problém s vodou a nie to ešte s ľadovou, čo musím podotknúť, že mali v BB tíme výhodu, lebo v Survivor tíme boli až 2ja, lenže Gerv je vysoký chlap, ktorý nemal problém existovať v bazéne a Alicia je babo-chlap :mrgreen: ale za 24 hodín zarobiť 10K na hlavu, nieje zlé :mrgreen:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Big Brother 2 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti