S01 - Borneo - EP14

Pulau Tiga, Sabah, Borneo, Malaysia
May 31, 2000 – August 23, 2000
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S01 - Borneo - EP14

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 10:54

Epizóda 14
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S01 - Borneo - EP14

Příspěvekod Rendy » 28 srp 2013, 07:32

Tak jsem si dal jednodenní maraton a shlédl celou sérii
+ Rich si výhru zasloužil, v podstatě jedinej to měl promyšlený a to mu v úvodní sérii dalo ohromnou výhodu
+ všechno bylo nové, poprvé, sranda jak se s tím soutěžící poprali
+ 5krát za sebou výhra o imunitu u Kelly, wow, tleskám, když to nejde intrikama, rozjela to v tomhle stylu, to se mi líbilo.
+ Rudy - co řeknu to platí

- závěrečná řeč Sue byla hodně mimo mísu, běda jak týhle ženský někdo sáhne na prachy
- Sean a jeho abeceda a rozhodování se, sice roztomilý, ale na nakopání do zadku, proč to Rudyho nechalo klidným?:D

Collen jasná kočka ostrova :o
Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: S01 - Borneo - EP14

Příspěvekod hozu » 28 srp 2013, 13:11

Když jsem tuto řadu viděl podruhé, měl jsem trochu strach se podívat, aby přeci jen neopadlo takové to "kouzlo" co jsem si pamatoval a ono ve skutečnosti tomu bylo právě naopak. Strategicky samozřejmě ještě v plenkách, jen Rich se tvářil jako by před hrou četl manuál. Přesto překvapilo, že ony pokusy o spojenectví tam byly i u jiných, jen většina lidí měla prostě úplně jiné mínění. A dále to mělo takovou tu příchuť dobrodružství a "přežívání", což bylo rozhodně fajn.
Co se Richova vítězství týče, přiznám se, že předtím bych rozhodně souhlasil s diváky jak bylo na Reunionu. Teď určitě musím říct, že Rich si plně vítězství zasloužil. Byla opravdu zábava to sledovat.
Reunion jinak celkem fajn záležitost. Rudy je klasik :D Moderátor překvapivě celkem dobrý.

Oblíbení hráči: Rich, Rudy, Greg
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S01 - Borneo - EP14

Příspěvekod Pietro » 10 zář 2013, 09:23

Co říct - s postupem sérií už to není taková bomba, ale už z pohledu naprosté jalovosti všeho i všech (i Jeffa) a z nostalgie to prostě bude mít svý kouzlo pořád, ať bude sérií nakonec 30 nebo 35...

S01 Favs - Richard, Rudla, Colleen
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S01 - Borneo - EP14

Příspěvekod cypher.eu » 20 říj 2013, 17:38

Pro Pietra to už není taková bomba, pro mě to je i po aktuálně 26 řadách ten nejlepší Survivor a pochybuju, že ho v mým žebříčku kdy něco nahradí... důvod je prostý - protože se jedná o první řadu, má Borneo jedinečnou atmosféru, kterou už žádná další řada mít nemůže, protože první může bejt prostě jen jedna :smile:

Borneo je pro mě spíš než reality show takovej dobrodružnej seriál s naprosto perfektníma postavama, prostředím, soutěžema, hudebním doprovodem... v týhle řadě se z mýho pohledu povedlo zkrátka naprosto všechno, od soutěžících, přes soutěže, vítěze atd. atd.

Moje srdcovka je Pagong tribe, kmen co si víc užíval života na ostrově než aby se soustředil na taktizování a mě se to líbilo... lenoch Gervase, blázen Greg, sladká Colleen, emocionální Jenna, silná Gretchen atd... i na samotných soutěžících tahle zkušenost zanechala svojí stopu, viz Gervasovo tetování na levé ruce :idea:

Z Tagi je pak legendární duo Rich - Rudy a taky řeč Sue na FTC je určitě jeden z nejlepších momentů show

Zkrátka Borneo bylo, je a navždy bude mojí jedničkou :idea:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Jean
Příspěvky: 56
Registrován: 07 zář 2013, 18:06
Nejoblíbenější série: Survivor: 8 - All Stars, 13 - Cook Islands, 18 - Tocantins
TAR: 2, 9, 15
Nejoblibenější hráči: Survivor: Richard Hatch / Stephenie / Yul / Courtney / Tyson
TAR: Oswald a Danny (S2 + All stars I.) / BJ a Tyler (S9) / Nicolas a Donald (S12)
Bydliště: Praha

Re: S01 - Borneo - EP14

Příspěvekod Jean » 24 bře 2014, 23:35

Jenom matně jsem si pamatoval Borneo s odstupem 11 let, takže jsem se rozhodl užít si první sérii toho, proč tu většina z nás je. Stěžejní pro naše životy, avšak v podstatě ještě neotesaný diamant. :)

Absence strategie snad až na prvního skutečného hráče Richarda, který byl jednookým mezi slepými a udělal ze sebe legendu. Neuvěřitelná byla strategie Seana a abecední seznam ;). Ještě patetičtější ale byla Kelly, která brala alianci jako zlo, skoro až sprosté slovo a málem vyhrála. Jak by pak show asi vypadala?

Účel show byl ale splněn, těžký podmínky, zajímavý soutěže a hlavně rozmanitost lidí. Nezapomenu na to, jak Rudy přemýšlel nad tim, co by řekli jeho kamarádi na fakt, že se jeho nejlepší přítel na ostrově je tlustý gay. Ukázali se nám také typy lidí, kteří nechyběli v žádné sezóně. Těžký pracant BB, kterým všem šel na nervy, bába Sue, co to dotáhla daleko, otravná černoška a mohli bychom pokračovat.

Mnoho chyb, ale stejně to byla jedna z nejlepších sérií, už jenom proto, co nám všem přinesla a jakého potenciálu dosáhla. Díky CBS.

P.S. Ten trapný pocit, když Rich říká, co by udělal s penězi a jak by mu to změnilo život. Smůla, že Bush potřeboval nutně peníze na drahý války :D.
Randy is my spirit animal

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S01 - Borneo - EP14

Příspěvekod Radix » 20 dub 2015, 09:47

První série Survivor byla skvělá. Ohromně mě bavila, ačkoliv se tady ještě neobjevovaly intriky, jež známe z dalších řad. Spoustu již bylo vyřčeno, takže jen doplním svůj názor.

Vítěz, Richard, naprosto zasloužený. Věděl, co chce a jak toho dosáhnout. Ačkoliv byl trochu exhibicionista a arogantní, tak mě moc bavil. Pochopil, že je dobré mít větší alianci, ale zároveň jednoho blízkého spojence, kterým byl Rudy. Na svůj věk byl Rudy famózní. Zamiloval jsem si jeho komentáře, jeho loajalitu. Na Reunionu jenom potvrdil, jaký je správný mrzout. :) Památných momentů bylo u něj mnoho, avšak mě učarovala soutěž s příběhem, kdy u každého stanoviště Rudy odpověděl na otázku "I don't know." :D
Kelly, ani Sue, jsem moc nemusel. Ačkoliv Sue v porotě měla parádní řeč o hadovi a kryse, která podle mě sedla naprosto přesně.
Sean zjistil, že by měl hrát, až moc pozdě. Jeho abecední pořadí při hlasování doteď nepochopím. Colleen byla roztomilá. Gervaise jsem moc nemusel, byl takový vyplašený. Jenna? Kromě toho, že jí nepřišla videokazeta, si moc nevybavuji, že by nějak hrála. Grega jsem měl rád, byl silný a takový ňouma. Jeho závěrečná otázka byla úžasná. A poslední, kdo se dožil vyloučení, Gretchen si už příliš nevybavuji. Ze zbytku si ještě vybavuji Stacey, která byla "little bit of a bitch", pracanta B.B. a Sonju, která byla vyloučená jako úplně první.

Suma sumárum tuhle sérii považuju za skvělou, s vynikajícími momenty a naprosto zaslouženým vítězem.
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

hajefr
Překladatel
Příspěvky: 37
Registrován: 24 říj 2013, 14:59

Re: S01 - Borneo - EP14

Příspěvekod hajefr » 18 čer 2015, 23:47

Reunion ještě bez Jeffa a dost dlouhý. Řešilo se všechno, od romantiky, přes nepřátelství až po homosexualitu. Rudy se nezapřel, jen všechny utvrdil ve svých "radikálních" názorech a opravdu bavil celou sérii :lol: Viděli jsme i videoukázky soutěžících, které je do soutěže dostaly :mrgreen: Vše probíhalo v hodně přátelské atmosféře, s dobrým moderátorem a dobrými otázkami. Výborná parta a skvělý, pohodový a zábavný Reunion. Prostě výborný konec jedné výborné série. :smile:

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S01 - Borneo - EP14

Příspěvekod milan » 19 čer 2015, 20:08

ZHRNUTIE SÉRIE:

Ak by som sériu hodnotil v širšom merítku, tak nepatrí k tomu lepšiemu čo som videl, za zhruba 15. rokov, lenže Survivor S1 Borneo, nieje len tak nejaká séria, je to začiatok kultu, niečo čo nalákalo ľudí k obrazovkám, vytvorilo základy do budúcna, kroky a stratégie tu započaté inšpirovali desiatky ľudí, ktorí okúsili nielen pokračovanie tejto šou, ale aj chuť hrať v iných šou.
Nazval by som to takto, aj dnešné technológie, ktoré používame potrebovali základy, ako napr. Apple Macintosh, takže hodnotiť krásu, taktiku, čaro šou sa nedá, lebo ani tá posledná séria by nebola takou, ak by neexistovala tá prvá.

Stratégia v plienkach, ale v podstate jej základy sú stále aktívne, v rôznych obmenách v každej jednej šou, ovládnuť hlasovanie, je alfou omegou každej aliancie, kontrolovať kto pôjde, kedy pôjde a za akých okolností.

Keby sa ma niekto pýtal, ako by som hodnotil Cast, spýtam sa Vás protiotázkami:
KOĽKO MIEN Z TEJTO SÉRIE SI VYBAVÍTE PRI BORNEU, BEZ TOHO ABY STE SI POZRELI ZOZNAM HRÁČOV?
A KOĽKO HRÁČOV POZNÁTE CELÝM MENOM?

Ak je Vaša odpoveď nad 10 mien, pri prvej otázke, a aspoň nad 5 pri druhej, nepotrebujete poznať môj názor na tento cast, lebo kvalita castu sa pozná práve podľa toho, či tí daní ľudia splnia svoj účel, zaujmú, získajú si divákov, robia hru hrou a viete sa s nimi stotožniť. U mňa sa to stalo.

Produkcia zvládla sériu celkom solídne, ak dám bokom tie neohrabané súťaže a odmeny, ktoré aspoň dávali na obraz a mali nejaké čaro ako pre diváka, tak aj pre súťažiacich, videli sme celú podstatu fungovania v tábore, od zásobovania vodou, rybami, udržiavania tepla či nevyspytateľného počasia. Všetky aspekty ktoré bičovali psychiku hráčov a ovplyvňovali ich fungovanie, čo priamo či nepriamo hralo v (ne)prospech pri súťažení.

Osobne som veľmi rád, že sériu vyhral Richard, ak sa nato pozriete spätne je veľmi reprezentatívny, charizmatický hráč, pri Kelly som si nie istý, či by jej účinkovanie nedopadlo štýlom "hrala som raz, vyhrala, bojím sa, žeby sa to už nezopakovalo, nechcem mať s vami nič spoločné, nechcem o šou už nikdy počuť". U Richarda je aj po rokoch cítiť, že pre hru žije, dýcha, že má väzby s ex-hráčmi, čo u Kelly ten pocit nemám.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Truestory
Příspěvky: 77
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

S01 - Borneo - EP14

Příspěvekod Truestory » 28 dub 2018, 14:25

Reunion takové zábavné posezení na závěr. Za mě klidně mohlo být delší, Některý lidi(Ramona, Greg..) toho ani moc nenamluvili, což je škoda.
Survivor 1 se mi líbí méně než RO1, v tom se zřejmě od ostatních lidí zde liším. Doufám, že v další sérii bude taktiky více.
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

S01 - Borneo - EP14

Příspěvekod Pietro » 02 úno 2021, 00:02

cypher.eu píše:Source of the post Pro Pietra to už není taková bomba, pro mě to je i po aktuálně 26 řadách ten nejlepší Survivor a pochybuju, že ho v mým žebříčku kdy něco nahradí... důvod je prostý - protože se jedná o první řadu, má Borneo jedinečnou atmosféru, kterou už žádná další řada mít nemůže, protože první může bejt prostě jen jedna :smile:

Borneo je pro mě spíš než reality show takovej dobrodružnej seriál s naprosto perfektníma postavama, prostředím, soutěžema, hudebním doprovodem... v týhle řadě se z mýho pohledu povedlo zkrátka naprosto všechno, od soutěžících, přes soutěže, vítěze atd. atd.

Moje srdcovka je Pagong tribe, kmen co si víc užíval života na ostrově než aby se soustředil na taktizování a mě se to líbilo... lenoch Gervase, blázen Greg, sladká Colleen, emocionální Jenna, silná Gretchen atd... i na samotných soutěžících tahle zkušenost zanechala svojí stopu, viz Gervasovo tetování na levé ruce :idea:

Z Tagi je pak legendární duo Rich - Rudy a taky řeč Sue na FTC je určitě jeden z nejlepších momentů show

Zkrátka Borneo bylo, je a navždy bude mojí jedničkou :idea:



Po osmi (!!!!!!) letech s tebou souhlasím. Borneo je proste první, klasika klasik. ;)
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.


Zpět na „S01 - Borneo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti