Big Brother 3 - EP01 - EP03

July 10, 2002 - September 25, 2002
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Big Brother 3 - EP01 - EP03

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 15:01

Episodes 1 - 3
Obrázek

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: Big Brother 3 - EP01 - EP03

Příspěvekod honzavohralik » 17 kvě 2015, 13:37

Cast vypadá velmi solidně, rozhodně žádné zklamání. Tři starší hráčky jsou něco, co by byl v dnešní době ve většině reality show asi zázrak, ale tady se to stalo a jsem za to rád. Fandím zatím pouze Danielle, uvidíme, kdo se výrysuje ve fanditelné hráče ze zbytku. Pochybuju, že by to byl Marcellas, Lori, Eric nebo Lisa. Jsou mi nejvíce nesympatičtí, takže nominace Marcellase a Lori mě spíš potěšila, i když jediný, kdo si zatím zaslouží jít je Marcellas, je fakt na ránu často. Teď je to, ale jen o sympatiích.

Lisa a Josh jsou idioti s tím tahem dát Marcellase a Lori proti sobě, bez toho aniž by to řekli Lori, s tím že pro ni hlasovat nebude nikde a jeho určitě porazí, protože ji mají všichni rádi. Čekám, že to vybuchne jako v S2, když se Booggie snažil udělat stejnou věc s Sheryl a Nicole.

Veto je skvělá věc, ale moc se mi nelíbí pravidla.
změnil bych tohle:
- pokud vyhraje nominovaný smí zachránit i sebe, nejen druhého nominovaného
- ten kdo vyhraje Veto sám nominuje dalšího člověka a nenominuje opět HOH
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 3 - EP01 - EP03

Příspěvekod milan » 10 čer 2015, 21:26

EP1:
Dom vyzerá o dosť luxusnejšie ako ten minulý, čo sa týka castu, tak tam som si nie istý, či oproti S2 je až taký dobrý, na prvý pohľad ma zaujala Lisa, ona je tak netypicky atraktívna (veľmi sa mi podobá na tú herečku, čo hrala v 2 a pol chlapa). Súťaž o jedlo, respektíve s tým spojená súťaž o peniaze, ak mám napísať pravdu, veľmi som nepochopil, aké tam boli pravidlá ohľadom toho hniezda, bol tam záber že niekto nadvihol nohu a už bol bzučiak, ale pritom iná dvojica mala nohy visiace z hniezda, alebo stáli, atď. Trošku som to aj študoval a pretáčal viac krát, ale nepochopil som to ani z toho, čo bolo povedané. :-?
HoH súťaž, rovnaká kravina na základe prvého dojmu ako v sérii 2, vôbec ma taký typ súťaže nezaujíma, buď im dať kvíz alebo niečo na vytrvalosť, alebo mohli to spojiť s tým, žeby sa dvojica z predošlej súťaže dohodla kto bude HoH. Inak to poľovanie ma Marcelka na základe prvého dojmu mi prišlo divné, a rozhodne mi to prišlo ako spolok underdogov hľadá korisť, aby sa zachránili, hlavne Josh, nejaký zakomplexovaný hneď nadhodil jeho meno, aby nebol on tým prvým vylúčeným, lebo je celkom dosť slizký a na základe toho čo som videl v tomto diely, byť s ním v dome, tak mi príde najmenej spoľahlivý.
Tie tri spálne, celkom vtipne vyznela tá bambusová doska, myslím, že sa aj ušla tomu veriacemu chalanovi, takže aspoň si otestuje svoju vieru :mrgreen: Inak tá odmena, v prvom dni/týždni niečo také, no neviem, či je to dobré, každá drobnosť ako zámienka na nomináciu sa hodí.
Inak prdel, že som to nezaregistroval skôr, ale Marcelko fotil pred časom foto s Candace (Survivor S18)
162412-candace-smith-amp-marcellas-reynolds.jpg
C+M

EP2:
Som trošku prekvapený hlavne tým, ako zatiaľ ide séria trošku podobným štýlom ako tá predošlá (minule ten kvíz na HoH, teraz súťaž s prehodením oblečenia), čo ma ale prekvapilo najviac, ako je vlastne Josh sám sebou istý, pritom robí viacero tragických krokov, asi nesledoval min. sériu, lebo by vedel, že "špajza" nieje zvukotesná a vedľa je HoH spálňa, tiež sa divím Lise, že vlastne išla podľa dohodnutého scenára, mohla ho pokojne nominovať. Marcelko ma pobavil s tým hodnotením oblečenia, proste prácu nezaprie, vtipne mi prišlo ako Chiara riešila to, že Jason je panic, v podstate to kričala na celú kúpeľňu, čakal som, že mu vlezie do sprchy :mrgreen: John bol ale inak veľmi nervózny pri vyťahovaní kľúčov a ten vtipný moment s výdychom kvalitne zahral, určite mu stiahlo polky, z toho či náhodou nebudem chýbať jeho kľúč.
EP3:
Podobná súťaž o obľúbené pokrmy navyše, minulú sériu to boli tenisové loptičky (či také niečo), tentoraz vajíčka, sranda ale bola v tom, že boli surové, takže ich bolo problémom chytiť do rúk. VETO je príjemné oživenie, ktoré asi uvíta každý človek, inak všimol si niekto Josha v DR, kde bol vydepilovaný (oholený) na hrudi ale tie hnusné čierne chumáče pod rukami si nechal? :shock:
VETO prekvapivo získal G., inak ma ale irituje rovnaké jednanie u neho ale aj takej Amy, ktorá chce hlasovať s väčšinou (a inak tá aliancia 6. je takmer rovnaká ako tá min. sériu), je celkom sranda, že Josh, ako v podstate strojca aliancie začal hrať hru tak skoro, podľa mňa to nieje nikdy skvelé riešenie, práve naopak. Som zvedavý či G. zmení nomináciu, alebo strčí hlavu do :ass: a bude pokrytec, na jednej strane je veľmi zhovorčivý, vo vzťahu ku Danielle, na strane druhej nechce mať špinavé ruky.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Big Brother 3 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti